מהי פבייקון וכיצד להוסיף פייקיקון בבלוג וורדפרס – WPMyWeb

04.06.2020
المراجعات 'מהי פבייקון וכיצד להוסיף פייקיקון בבלוג וורדפרס – WPMyWeb
0 13 мин.

כשאתה גולש בדפי אינטרנט, אתה בדרך כלל שם לב לכך שמוצג סמל בתחילת כרטיסיות הדפדפן. זה נקרא פייביקון. ישנם 99.99% מבעלי אתרים המשתמשים ב- Favicon כדי לייצג את סימן האמון שלהם. אתה יכול גם להבחין בזה לצד סרגל הכתובות. במאמר זה נסקור מה זה Faviconכיצד ליצור פייקיקון באמצעות גנרטור, כיצד להוסיף Favicon באתר וורדפרס שלך.


מה זה Favicon?

א פייביקון צורה קצרה של אייקון מועדף המכונה גם סמל קיצור דרך, סמל אתר, אייקון סימניות וכו ‘הוא קובץ תמונה מרובע המופיע מול שם האתר שלך. Favicon עוזר למשתמש שלך לזהות את האתר או המותג שלך. להלן דוגמה של Favicon.

מדגם Favicon

עוד בשנת 1999, Favicon נתמכה רק על ידי IE 5. כעת כל סוגי הדפדפנים תומכים ב- Favicon באיזה גודל 16 × 16. כשמשתמשים מסמנים דף כלשהו באתר ספציפי, כרטיסיית הסימניות מדגישה את הסמל של האתר. לדוגמה, אם אתה משתמש בדפדפן Google Chrome, תוכל להבחין בקלות בכרטיסיית הסימניות המדגישה את הלוגו של כל אתר.

המטרה העיקרית של הוספת Favicon היא להכיר בקלות. כאשר למשתמש יש יותר מדי דפים שונים המסומנים בסימניות, הוא / היא יכולים למצוא את האתר שלך בקלות על ידי התבוננות בסמל. יתר על כן, כשאתה פותח יותר מדי כרטיסיות בדפדפן שלך, אתה יכול לעבור במהירות לכל אתר ספציפי שאתה מחפש.

Favicon מציין גם את המותג שלך כסימן לאמון. אתה יכול להבין בקלות אם אתה פותח את האתר שלך יחד עם אתרים אחרים שכבר יש להם פיייקון. זה יהיה חיוני יותר אם משתמשים ישוו את האתר שלך עם מתחרים אחרים, הם לא יתנו שום ערך לאתר שלך וכנראה יעזבו אותו באתר ללא היסוס.

כיצד ליצור?

ובכן, יצירת פייקיקון קלה מאוד כמו פאי. אינך צריך לשכור אף מפתח כדי לעשות זאת. ניתן ליצור אייקון מותאם אישית באמצעות PhotoShop או בכל כלים מקוונים. אבל יש רבים מחולל Favicon מקוון בחינם זמין, באמצעותו תוכלו ליצור סמל אתר בקלות וזה אורך מספר שניות בלבד. אך וודא שגודל הסמל הוא 16 × 16 פיקסלים וסוג הקובץ הוא .ICO כלומר Favicon.Ico. 

לאחר שחרורו של וורדפרס גרסה 4.3, הוא יישם את תכונת סמל האתר בתכנית שלו, כך שתוכלו הוסף Favicon משלך וורדפרס לוח מחוונים ישירות. לשם כך אינך צריך ליצור פייקיקון בגודל 16 × 16. אתה יכול להעלות כל סוג של תמונת ברירת מחדל בגודל 512 × 512 פיקסל.

במקרה שאתה משתמש בגרסה ישנה יותר של וורדפרס, אתה יכול להשתמש בחלק מהטובים כלי גנרטור פייקיקון מקוון הם:

כיצד להוסיף Favicon בבלוג הוורדפרס שלך?

ראשית, עליך ליצור תמונה מרובעת, הגודל שלה יהיה 512 × 512 פיקסלים. אז לך ל לוח מחוונים של וורדפרס> מראה חיצוני> התאמה אישית.

לך ל זהות האתר ולהעלות את התמונה שלך.

אתר אייקון

אל תדאג אם העלית תמונה בגודל גדול יותר, תוכל לחתוך אותה לאחר העלאה. עכשיו להציל & פרסם כדי לשמור את התוצאות. במקרה שהסמל לא מופיע, נקה את מטמון הדפדפן כדי לראות אותו.

במקרה שאתה לא משתמש ב- WordPress ואין אפשרות להוסיף ישירות אייקון, עליך לבצע את הנוהל הזה:-

המקום הראשון favicon.ico לתיקיית שורש העיצוב שלך באיזה גודל 16 × 16 פיקסל. אתה יכול להעלות את התמונה באמצעות לקוח FTP או ישירות מ- cPanel. תיקיית שורש העיצוב שלך תהיה “האתר שלך> wp-content> ערכות נושא> עשרים ושבע עשרה “.

עכשיו בחזרה ללוח המחוונים של וורדפרס. כאן אתה צריך להוסיף / לערוך שורה אחת פנימה קובץ ה- header.php. לך ל הופעה> עורך> כותרת / Header.php ולהוסיף את השורה הבאה אחרי תגית.

אם אתה מציב קובץ favicon.ico בתיקיית תמונות העיצוב, עליך להוסיף:

אם אתה מציב קובץ favicon.ico בתיקיית השורש של WordPress, הוסף את הדברים הבאים:

לאחר מיקום זה, לחץ על שמור. כעת רענן את דף האינטרנט שלך ותוכל לראות סמל לצד שם האתר שלך.

אני מקווה שהמדריך הזה עזר לך לדעת מה זה Favicon ו כיצד להוסיף Favicon לאתר בקלות. אם כן, אנא הירשמו אלינו וקבלו תכנים חדשים טריים בתיבת הדואר שלכם. אנו זמינים גם ב-  פייסבוק, טוויטר, גוגל+.

מאמרים קשורים,

 • כיצד להתקין כראוי את Google AMP באתר וורדפרס
 • כיצד להגיש את מפת האתר שלך לבלוג לכלי מנהלי האתרים של גוגל
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector