9 הכלים הטובים ביותר לחקר מילות מפתח להגברת התנועה האורגנית – [מהדורת 2017]

04.06.2020
Վերլուծություն '9 הכלים הטובים ביותר לחקר מילות מפתח להגברת התנועה האורגנית – [מהדורת 2017]
0 40 мин.

מחקר מילות מפתח הוא החלק החשוב, הערך והיעיל ביותר של קידום אתרים. לשם כך אתה צריך כלים לחיפוש מילות מפתח. כלי לחיפוש מילות מפתח מסייע לך למצוא מילות מפתח יקרות על בסיס הגומחה שלך. זה מראה כיצד מחפשים מילת מפתח ספציפית במנועי חיפוש גדולים כמו גוגל, בינג, יאהו מאזורים שונים.


כמעט בלתי אפשרי לדעת את נפח החיפוש הכולל במשך חודשים שונים ממנועי החיפוש. לכן כלי מילות מפתח מייצג לך את סך תוצאות החיפוש בלחיצה אחת בלבד.

מדוע אתה זקוק לכלי מחקר למילות מפתח?

הסוד של השימוש בכלי לחקר מילות מפתח הוא קבלת תנועת חיפוש אורגנית ומספקים הצעות מילות מפתח נכונות ורווחיות בכל נישה שהיא.

לדוגמה, יש לך אתר טכנולוגי ויש לך מאמרים רבים. אך לא השתמשת בשום מילת מפתח עם מיקוד שמשתמשים מחפשים במנועי חיפוש. כך שלא תקבלו תנועת חיפוש אורגנית רבה.

עכשיו אם אתה כותב מאמר על iPhone ואינך יודע באיזו מילת מפתח אתה צריך להשתמש, כלי מילות המפתח מספק לך את כל תוצאות החיפוש שנחפש בגוגל..

דוגמה לחקר מילות מפתח

עם מילת המפתח העיקרית שלך, היא מציגה גם הצעות מרובות למילות מפתח שחשוב מאוד גם להשיג תנועה. אתה יכול גם לבדוק עלות לקליק (מחיר לקליק), מחיר לקליק (תשלום לקליק), קושי במילות מפתח וכו ‘.

במאמר זה אני כותב על 9 כלי המחקר הטובים ביותר למילות מפתח שיעזרו להגדיל את התנועה האורגנית שלך.

9 כלי המחקר הטובים ביותר למילות מפתח עבור SEO

מספר 1. מתכנן מילות המפתח של גוגל (חינם)

מתכנן מילות מפתח הוא כלי חקר מילות מפתח בחינם המשמש לבניית קמפיין מודעות ומחקר מילות מפתח. 

אתה יכול לחפש מילות מפתח ורעיונות לקבוצות מודעות. אתה יכול להזין את מילת המפתח שהיא הגומחה שלך ולקבל רשימה קומפקטית של חיפוש חודשי ממוצע, תחרות של מילות מפתח ועלות לקליק. עם מילות המפתח העיקריות שלנו, אתה יכול גם לבדוק מילות מפתח חלופיות אחרות החשובות גם כדי להגביר את התנועה שלך.

מתכנן מילות המפתח של גוגל אדוורדס

כדי להשתמש בכלי מחקר מילות המפתח הזה, עליך רק להיכנס ל- AdWords באמצעות חשבון Gmail שלך. לאחר מכן עבור לאפשרות מתכנן מילות המפתח. כאן אתה צריך לספק מילות מפתח, דפי הנחיתה שלך וקטגוריית המוצרים שלך.

אם אתה ממקד קהלים מארה”ב, תוכל לציין גם את המדינה והשפה. אפשרות טווח התאריכים מספקת חיפושים חודשיים ממוצעים לטווח תאריכים שתבחר. שלא כמו אחרים כלי מחקר מילות המפתח הטוב ביותר, למתכנן מילות המפתח של גוגל אין מגבלה לחקר מילות מפתח.

באמצעות מתכנן מילות המפתח של גוגל, אתה יכול:

 • חפש מילות מפתח ורעיונות לקבוצות מודעות
 • קבל רעיונות למילות מפתח וחיפושים חודשיים ממוצעים
 • מספק הצעות למילות מפתח חלופיות בהתאם למילת המפתח שלך
 • קבל נתונים סטטיסטיים ותחזיות תנועה
 • חפש מילות מפתח על סמך מיקום ושפה ספציפיים

מס ‘2. SEMrush (קבל ניסיון חינם בשווי 150 $)

סמור

אם עדיין לא ניסית שום כלי לחקר מילות מפתח, עליך לנסות את Semrush. Semrush הוא פיתרון SEO קומפקטי למשווקים.

באמצעות Semrush תוכלו לחקור מילות מפתח. בעת ניתוח מילת מפתח, תקבלו בהדרגה עדכונים חיים של חיפוש אורגני, נפח חיפוש, עלות לקליק ותחרות עבור כל מילת מפתח. בעזרת מילת המפתח העיקרית שלך תקבל מילות מפתח בהתאמה לביטוי והצעות למילות מפתח קשורות שימושיות לשיפור התוכן שלך.

Semrush מראה לך גם קושי במילות מפתח עבור מילת המפתח שאתה מחפש. אתה יכול לדעת כמה קשה מילת המפתח שלך לתפוס את דירוג המתחרה שלך בחיפוש אורגני, כך שתוכל לשפר את איכות התוכן שלך ולבנות קישורים נוספים.

כלי מחקר מילות המפתח Semrush

Semrush מספק מעל 25 מסדי נתונים בינלאומיים של מילות מפתח, כך שאם הקהלים שלך הם מאזור מסוים ויש להם אתר רב לשוני, אז אתה יכול לאותם מסדי נתונים של מילות מפתח. זה יחסוך את הכסף שלך וגם זמן.

בעת ביצוע חיפוש מילות המפתח, אתה יכול להשתמש בכלי מעקב אחר המיקומים של המתחרים שלהם. זה נותן לדו”ח המתחרה שלך להבין איזה מהם ישפר יותר כדי לנצח את המתחרים שלך.

למרות ששילם כלי מחקר מילות המפתח Semrush, אתה יכול להשתמש בו עבור חינם 14 ימים. אני בטוח שתאהב באמת את הכלי המדהים הזה.

SEMrush

מס ‘3. אהרפס

כלי מחקר למילות מפתח של Ahrefs

כשמדובר בשיפור תנועת החיפוש שלך ובמחקר מילות המפתח, אז Ahrefs נמצא במיקום העליון.

Ahrefs מספק תכונות נפלאות של סייר אתרים, שבאמצעותן תוכלו לבדוק אילו מילות מפתח מתחרות דורגות ולראות אילו מילות מפתח מביאות להן את תנועת החיפוש האורגנית ביותר..

Ahrefs יש את סורק הקישור האחורי המהיר ביותר מערכת מכל כלי מחקר אחר למילות מפתח. כך שתוכלו לראות בקלות מקורות קישורים נכנסים של המתחרה שלכם.

כלי סייר מילות המפתח הנהדר של Ahrefs מספק לך אלפי הצעות למילות מפתח המבוססות על מילת המפתח העיקרית שלך, כך שלעולם לא תחמיץ הצעות למילות מפתח. בעזרת מילת המפתח החיפוש שלך, היא מציגה גם ציון קושי במילות מפתח, מדד קליקים, סקירת SERP והיסטוריית מיקומים. כלי זה אינו מספק לך הצעות למילות מפתח בלבד אלא מעניק לך מספרי נפח חיפוש מדויקים ביותר המתעדכנים מדי חודש.

בשונה מכלי מחקר מילות מפתח אחרים, Ahrefs יש יותר ממאה מדינות תומכות בבסיס נתונים של מילות מפתח. אז לא משנה היכן העסק שלך נמצא, המדינה שלך היא ככל הנראה ברשימה. 

במילה אחת, Ahrefs הוא כלי מילות מפתח נהדר עבור קידום אתרים שעליך לנסות.

בקרו ב Ahrefs

מס ‘4. SpyFu

כלי מחקר מילות המפתח spyfu

SpyFu הוא אחד מכלי המחקר הטובים ביותר למילות מפתח עבור SEO המספקים מילות מפתח רווחיות ביותר כדי לדרג טוב יותר ולקבל יותר תנועה בחיפוש אורגני. כלי מילות המפתח שלהם מציג חיפושים חודשיים מקומיים וגלובליים אחר מילת מפתח כלשהי. יחד עם זאת, כלי זה מספק גם טונות של מילות מפתח דומות הנחוצות גם להגדלת התנועה.

אתה יכול לחפש כל תחום ולראות כל מקום בו הם הופיעו בגוגל. אפילו אתה יכול לראות כל מילת מפתח שהם משתמשים ב- AdWords.

מילות מפתח של SpyFu

בעזרת כלי מילות המפתח שלהם אתה יכול לעשות הן מחקר מילות מפתח והן מחקר על PPC. זה כלי מילות מפתח מספק לך רק מילת מפתח יקרת ערך שמביאה יותר תנועת חיפוש אורגנית ומבטלת מילות מפתח גרועות. כך שתוכלו לחסוך כסף וזמן גם כן. עבוד עם מילת המפתח הרווחית ביותר והגביר את התנועה שלך באופן אסטרטגי.

אם אתה מנהל קמפיין PPC, כלי מילות המפתח הזה נהדר. אתה יכול לחפש מתחרה ולקבל את רשימת מילות המפתח שלהם היא משתמשת ב- AdWords ולראות כמה קליקים הם מקבלים וכמה הם משלמים עבור מילת מפתח..

בקר ב- SpyFu

מספר 5. לונג זנב פרו

Pro זנב ארוך הוא אחד כלי מחקר מילות המפתח הזנב הטוב ביותר עבור SEO. בין אם יש לך בלוג, עסק או כל אתר מסונף אחר, Long tail pro עובד מצוין בכל מקום. תוכלו למצוא בקלות אילו מילות מפתח מדורגות בגוגל.

פלטינה לזנב ארוךעם Long tail pro אתה יכול למצוא מילות מפתח רווחיות ביותר שמביאות תנועה ועוד לידים לאתר שלך. בעזרת כלי מחקר מילות המפתח שלהם תוכלו למצוא את מילות המפתח שלכם וכל תוצאות מילות המפתח מגיעות מכלי לתכנון מילות המפתח של גוגל שציינתי בעבר.

אתה יכול להתאים אישית את העדפות החיפוש על ידי ציון חיפושים חודשיים, הצעות מחיר ותחרות מילות מפתח. עם מילת המפתח העיקרית שלך, תקבל גם הצעות למילות מפתח בזנב ארוך ונפח חיפוש חודשי.

בקרו ב- Long Tail Pro (עכשיו 33% הנחה)

מס ‘6. סייר מילות המפתח של מוז

כלי מחקר מילות מפתח moz - -

סייר מילות המפתח של מוז הוא אחד הכלים הטובים ביותר לחיפוש מילות המפתח עבור SEO. מוז מספקת כלי SEO קומפקטיים הדרושים בכדי לשפר את התנועה שלך באופן אסטרטגי. ניתן להשתמש בכלי המיוחד של סייר מילות המפתח, בכלי המחקר של קישור קישורים ובכלי מעקב אחר דירוג.

באמצעות סייר מילות המפתח שלהם תקבלו עד 1,000 הצעות למילות מפתח על סמך מילת המפתח העיקרית שלכם. בעזרת מילת המפתח העיקרית, תוכלו לבדוק מילות מפתח חלופיות אחרות ומילות מפתח עם זנב ארוך העוזרות גם הן להביא תנועה.

עם זה כלי מחקר מילות מפתח, תקבל את כל הנתונים של חיפושים חודשיים, קושי במילות מפתח, הזדמנות קליקים, עדיפות למילות מפתח וכל הנתונים מתעדכנים מדי חודש. כך שתעדכן אתכם מדי חודש במילות המפתח שהתחדשו.

סייר מילות המפתח 1

מכלי סייר מילות המפתח תקבל גם ניתוח SERP של מילת המפתח שלך ותוכל לראות אילו דומיינים הם המדורגים ברשימת 10 המובילים עבור אותה מילת מפתח..

הכלי הנהדר הנוסף שלהם הוא “סורק אתרים” שמזהה בעיות ותיקוני SEO שיובילו את האתר שלך לשלב הבא. זה מתזמן ביקורת SEO לכל אתר ומספק לך דוחות שבועיים עם נתונים המציגים דפים ובעיות שבורות.

בקר ב- Explorer אחר מילות המפתח

מס ‘7. KWFinder

כלי kwfinder

KWFinder הוא כלי נהדר נוסף למחקר מילות מפתח עבור SEO. אתה יכול למצוא חבורה של מילות מפתח קצרות וארוכות זנב הקשורות לגומחה שלך עם נפחי חיפוש גבוהים וקושי SEO נמוך עם מילות מפתח.

שלא כמו כלי מחקר אחר למילות מפתח, KWFinder נותן הצעות בנושא מילות מפתח מבוססות-שאלה. לדוגמה, אם אתה מחפש “כלי מחקר מילות מפתח”, כלי זה יציג תוצאות כמו בתמונה למטה.

KWFinder Q

KWFinder מעניק לך נתונים מדויקים על נפח חיפוש למחקר מילות המפתח שלך. אתה יכול גם להשתמש בכלי זה כמו AdWords, ותוכל לחקור מילות מפתח בהתבסס על מדינות, ערים ושפות שונות. 

זה מראה לך אילו מילות מפתח מגמות מאז 12 החודשים האחרונים ונפח החיפוש החודשי הממוצע. חוץ מזה תקבלו גם את המחיר הממוצע לקליק, מחיר לקליק ומילות מפתח בממוצע.

התוכנית הבסיסית שלהם מתחילה 12 $/ חודש ותוכלו לחסוך 199 דולר לשנה.

בקר ב- KWFinder (עכשיו 58% הנחה, קופון נוסף בקישור זה)

מס ‘8. מעקב אחר מילים

מילת מפתח של WordTracker

Wordtracker הוא כלי מחקר מילות מפתח אחר הטוב ביותר העוזר לצמיחת העסק שלך. אם אתה מחפש מילת מפתח כלשהי באתר הנישה שלך, זה נותן לך 200-300 מילים וביטויים קשורים שאנשים אמיתיים הקלידו לאחרונה במנועי חיפוש.

אם אתה משקיע זמן רב בחיפוש מילות מפתח מדויקות, השתמש בכלי Wordtracker. זה נותן לך רק מילות מפתח רווחיות ולעולם לא היית חושב עליהן לבד. אתה יכול גם לקבל הצעות למילות מפתח בזנב ארוך מ- Wordtracker.

במהלך מחקר מילות המפתח, אתה יכול לקבל הצעות למילות מפתח מ- Wordtracker או מגוגל. אם אתה רוצה לראות מילות מפתח בלבד, מחיר לקליק וכו ‘, תוכל להתאים אישית את תוצאות החיפוש שלך. כך שהוא יציג רק תוצאות שקבעתם.

Wordtracker מספק,

 • תוצאות מילות מפתח מבוססות על חיפושים אמיתיים של אנשים אמיתיים.
 • גישה ישירה לנתונים העדכניים ביותר.
 • קבל פרטים על מגמות חיפוש, מדדי תחרות SEO.
 • אתה יכול לקבל הצעות למילות מפתח ממספר מקורות, למשל- גוגל, יוטיוב ואמזון.

מס ‘9. פרזי

כלי לחידוש מילות המפתח של Ferzy

Ferzy הוא כלי מחקר מילות מפתח פשוט אשר נותן לך הצעות למילות מפתח המבוססות על חיפושים חודשיים של גוגל אחר מילות מפתח ספציפיות. אתה יכול לראות חיפושים ממוצעים חודשיים ומחיר לקליק עבור מילות מפתח. אתה יכול לחפש מילות מפתח לפי שפה חכמה ומדיפה מועדפת.

בעזרת מחקר מילות המפתח תוכלו לראות אילו דומיינים הם המדורגים ברשימת 10 המובילים בגוגל. כמו כלי מחקר אחר על מילות מפתח הטובות ביותר, גם פרזי מראה על קושי SEO בכל מילת מפתח

המחיר שלהם מתחיל מ 17 $ לחודש הכולל 100 חיפושים בכל 24 שעות, 250 מילות מפתח קשורות לחיפוש. אם יש לך אתר גדול ורוצה חיפושים נוספים, תוכל לקבל את התוכנית הגדולה יותר.

נסה את Ferzy בחינם (37% הנחה)

סיכום

אם יש לך אתר … אם אתה רוצה תנועה לאתר שלך … אז כלי מחקר מילות מפתח הוא כלי יד ביד חובה עבורך. אינך צריך חבורה של כלי מילות מפתח, אך אתה זקוק לכלי המחקר הטוב ביותר למילות מפתח המתאים לעסק שלך.

במאמר זה הסברתי 9 כלים לחיפוש מילות מפתח הטובים ביותר לקידום אתרים. כל כלי מילות מפתח מספק סוג אחר של תכונות ומחיר. אז הגיע הזמן לבחור את כלי מילות המפתח המושלם.

האם אתה עדיין מבולבל! …..

הכלים המומלצים שלנו

1. אנו ממליצים להשתמש ב- Semrush. סמורוש הוא הכל ב- SEO הכלי וזה מתאים לכל סוג של נישה. לא משנה כמה גדול האתר שלך, הוא תמיד עובד כמו קסם.

בקרו סמורש

2. אם אתה זקוק במיוחד לכלי מילות מפתח למחקר מילות מפתח בזנב ארוך, אז עבור ל- Long Tail Pro. זה נהדר למחקר ארוך על מילות מפתח בזנב ולמחקר בנושא מילות מפתח השותפות באמזון.

בקרו לונג זנב פרו (חסוך 33% בתכנית השנתית)

3. אם אתה רוצה א כלי מילות מפתח זול, ואז לכו על KWFinder. זהו גם כלי נהדר למחקר מילות מפתח.

בקרו KWFinder (חסוך 199 דולר עם התוכנית השנתית)

מאמרים אחרים הקשורים לקידום אתרים שאסור לפספס,

 • 10 הכלים הטובים ביותר לבדיקת קישורים נכנסים לבדיקת קישורים נכנסים של מתחרים
 • 10 דרכי העבודה הטובות ביותר להשיג קישורים נכנסים איכותיים כדי לפצח את דרגת המתחרים
 • הדרך הקלה ביותר להגדרת Google AMP ב- WordPress

אם אתה אוהב מאמר זה, אנא שתף ​​אותו ואל תשכח להירשם כמנוי אלינו טוויטר, פייסבוק, גוגל+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector