כלי בודק קישור בחינם בדוק קישורים נכנסים לאתר שלך – WPMyWeb

קישור חזרה הוא אחד החלקים החשובים ביותר באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). אתר האינטרנט שלך ידורג גבוה במנועי חיפוש כמו: גוגל, בינג, יאהו וכו ‘, כשיש לך קישורים נכנסים נוספים. אבל מקבל קישורים נכנסים באיכות גבוהה לא קל. אז לשם כך, אתה זקוק לכלי בודק קישורים נכנסים בדוק קישורים נכנסים של האתר שלך.


ישנם כלים רבים לבדיקת קישורים נכנסים באינטרנט, המקסימום משולם. אז במאמר זה, אני מספק לך 10 כלים לבחירת קישורים נכנסים הטובים ביותר, כך שתוכל לבדוק קישורים נכנסים לאתר שלך או למספר הכולל של קישורים נכנסים לדומיין אחר בקלות..

מדוע אתה זקוק לכלי בדיקת קישורים נכנסים

קישור חזרה הוא קישור שמקבל אתר אחד מכל אתר אחר. מנועי חיפוש מחשבים את המספר הכולל של קישורים נכנסים מכל אתר וככה אתר אחד מדורג במנועי חיפוש.

אבל חכה…

יש כמה מקורות קישורים נכנסים, שמפרים את ההנחיות של גוגל, כגון: קבלת קישורים נכנסים מאתר סיקור, אתר מפוצץ, אתר פורנו וכו ‘. כאן כתבתי על “איך להשיג קישורים נכנסים איכותיים בקלות”, וזו הדרך הקלה ביותר להשיג קישורים נכנסים חזקים..

10 הכלים הטובים ביותר בחינם לבדיקת קישורים נכנסים

סמורש מס ‘1

קישורים נכנסים למחצה

סמורש הוא אחד הטובים ברשת כלי בודק קישור ל בדוק קישורים נכנסים. Semrush הוא לא רק כלי בודק קישורים נכנסים, אלא זהו כלי הפופולרי ביותר לשיווק במנועי חיפוש (SEM) הזמין באינטרנט. אתה יכול לעשות הרבה דברים בשבילך אתר בלוגים או עסק מקוון. אתה יכול לבדוק את הקושי במילות מפתח ולבדוק קישורים נכנסים של כל תחום. באמצעות כלי זה תוכלו לפקח על התקדמות מתחרים אחרים ולקבל בידכם את המקור לקישור הקישור שלהם. הנה תמונה שהראתי למעלה, המציגה נתונים מלאים של התחום “Semrush.com”. 

Semrush אינו מספק שירות בחינם, הוא עולה 69.95 $ לחודש. אבל יש לי קופון מיוחד בשבילך שתוכל להשתמש בו בחינם. השתמש בקישור זה.

[קישור]

# 2 OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

אם אתה רוצה כלי בודק קישור מקוון בחינם, אז OpenLinkProfiler היא האפשרות הטובה ביותר עבורך. זה בחינם לחלוטין ותוכלו לקבל ניתוח מעמיק של קישורי הקישור החדשים והחדשים ביותר 200,000 קישורים טריים לאתר. כאן תוכלו לבדוק קישורים נכנסים המעודכנים באופן קבוע אשר מאומתים ומצביעים לאתר האינטרנט שלכם. 

זה מונה את סך קישורי הקישור הפעילים שלך ואת קישורי הקישור הפעילים הייחודיים מהאתר שלך. אתה יכול גם לעקוב אחר מקורות הקישור האחורי של המתחרה וטקסטי העוגן, שהם חיוניים לחלק מקידום אתרים. 

הם שילמו גם גרסה של כלי SEO “פרופיל SEO”. באמצעות חשבון SEOprofiler בחינם, אתה יכול לייצא עד 1,000 קישורים נכנסים של כל תחום. 

[קישור]

מס ‘3 מלכותי

כלי בודק קישור קישורי

מלכותי כלי בודק קישור הקישור מאפשר לעזור לך לנתח את קישור הקישור לדומיין בקלות. Majestic מעניקה לך קישורים נכנסים מעמיקים יותר המתעדכנים מדי יום ומכילים נתונים מ -90 הימים האחרונים. אתה יכול לבדוק כל תחום באמצעות אינדקס היסטורי המכיל את כל הנתונים שיש ל- Majestic.

זהו שירות בתשלום, אך אתה יכול להשתמש בו בחינם לאחר הכניסה. אתה יכול להשוות את האתר שלך עם דומיינים אחרים ולקבל את הרשימה המלאה של כתובות אתרים צמודות, הפניה לדומיינים, הפניה לכתובות IP, קישורים נכנסים חיצוניים, קישורים נכנסים חיצוניים ממשלתיים ועוד ועוד.

# 4 סייר אתרים פתוח

כלי בודק קישור קישורי גב של Mozסייר אתרים פתוח הוא כלי בודק קישור בחינם על ידי מוז. במחקר של קישורים נכנסים, Moz מספק גם כמה שירותים בתשלום, כלומר: מחקר מילות מפתח, ביקורת SEO & סריקה, מעקב אחר דירוגים. 

מוז שווה לנסות. אם אינך משתמש בשירות שיווק במנועי חיפוש (SEM) כמו Semrush, זו האפשרות הטובה עבורך. אתה יכול להשוות קישורים נכנסים בין שני תחומים או יותר ותוכל לשפר את הדירוג ואת נראות מנועי החיפוש באמצעות מערך הכלים המלא של SEO..

[קישור]

# 5 מנוע חיפוש Genie

מנועי חיפוש

מנוע חיפוש Genie הוא כלי ייעול, שיווק ומנועי חיפוש המתמחה במנועי חיפוש. זה מגיע עם המון פיצ’רים כמו: כלי גוגל, כלי יאהו, כלי MSN, כלי טקסט, כלי השוואה, כלי פופולריות קישור, כלי מנוע חיפוש, כלי מילות מפתח וכו ‘וכל אלה בחינם לחלוטין.. 

כלי בודק קישור גיבוי של גוגל נותן לך את כל המידע על איכות הקישורים ומציג גם את מספר הקישורים המדויק. בלחיצה על כל קישור הוא יפתח חלון חדש בו תוכלו למצוא דירוג עמוד של דף אינטרנט המכיל את קישור המקור שלכם.

[קישור]

# 6 BuzzSumo

כלי בודק קישור BuzzSumo

BuzzSumo הוא כלי שיווק במנועי חיפוש מלא, שמגיע מאוד למשתמשים. זה לא מאפשר רק לעשות זאת בדוק קישורים נכנסים אבל אתה יכול להשתמש בו כניתוח פייסבוק. 

כידוע שיתוף חברתי הוא דבר חשוב נוסף לקידום התוכן שלך ולקבלת תנועה חברתית. אז באמצעות BuzzSumo תוכלו לבדוק את הפוסט עם הביצועים הטובים ביותר בפייסבוק עבור כל מילת מפתח. 

דוגמא: נניח שברצונך לבדוק “שיווק תוכן”, פשוט הוסף את מילת המפתח בכלי לניתוח פייסבוק של BuzzSumo וקבל פרטים מלאים על לייקים, שיתופים, הערות ומעורבות.. 

[קישור]

# 7 ניתוח אתרים באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט

WebSEO הוא כלי SEO בחינם למקצוענים. WebSEO מספק גם תכונות רבות כמו Genie Engine Engine. זה נותן לך ניתוח עומק SEO ותוצאות מדויקות ואמינות.

באמצעות כלי זה תוכלו לבצע מחקר מילות מפתח, ניתוח מתחרים, ביקורת SEO, בדוק קישורים נכנסים ובניית קישורים. זה עוזר למאות אנשי שיווק מקוונים לקבל החלטות יעילות על סמך מדדי ביצועים מרכזיים.

[קישור]

אבחון קישור # 8

אבחון קישור

אבחון קישור בחינם לחלוטין כלי בודק קישור. באמצעות כלי זה אתה יכול לעשות רק קישורים נכנסים לחקר. זה מגיע עם כמה תכונות טובות. בתיבת חיפוש זו, באפשרותך לאפשר מסננים מסוימים כגון: דירוג עמוד, מנוע, הגדרות אתר, מהירות וסוג דוח. אפשרויות אלה משמשות בעיקר לבדיקת דירוג בדף שצוין.

כדי להשתמש בכלי זה, עליך להשתמש בדפדפן Mozilla Firefox כדי לקבל את הדו”ח המלא ועליך להוריד סיומת דפדפן Mozilla.

[קישור]

# 9 אותות דרגה

סימני דרגה

אותות דרגה הוא אחד האהובים עלי כלי בודק קישור בחינם, כפי שהוא נותן נתונים מדויקים יותר בזמן אמת. באמצעות כלי זה תוכלו למצוא ולזהות את הקישורים הטובים ביותר של המתחרים שלכם. כידוע שמירה על פרופיל קישורים באיכות גבוהה חיונית לדירוג החיפוש. אותות דירוג עוזרים בזיהוי קישורי הרעה והספאם שלך.

אותות דרגה מזהים ומדווח על קישורים ששונו או הוסרו. קישורים אלה מסומנים יחד עם שגיאה קוד. זה גם מספק הרחבת דפדפן, כך שתוכל בדוק קישורים נכנסים, דירוג עמוד, Alexa מדרג ישירות בלחיצה אחת בלבד.

כדי לקבל את הדו”ח המלא של כל תחום, אתה רק צריך להירשם.

[קישור]

# 10 שוק Lxr

שוק lxr

Kxr Marketplace הוא כלי SEO בחינם לעסקים קטנים. Lxr Marketplace מתאים ל- SEO, PPC ומסחר אלקטרוני. בעזרת כלי SEO שלהם תוכלו לבדוק קישורים נכנסים בקלות לכל תחום שהוא. זה יכול לזהות את האתרים המקשרים הראשונים לדומיין שלך ולבדוק את מספר הקישורים / קישורים נכנסים הנכנסים ואת מספר האתרים המפנים לדומיין שלך..

הם מספקים גם בחינם בניית מפת האתר של SEO. זה מייצר Sitemaps אוטומטית לאתר שלך בכל פעם שאתה מבצע שינויים או מפרסם פוסט חדש.

[קישור]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map