כיצד להגדיר Yoast וורדפרס תוסף SEO (מהדורת 2017)

04.06.2020
Վերլուծություն 'כיצד להגדיר Yoast וורדפרס תוסף SEO (מהדורת 2017)
0 34 мин.

כשמדובר ב- WordPress SEO, אז יוסט הוא ה- התוסף הטוב ביותר לקידום אתרים עבור WordPress. Yoast SEO היה ידוע בעבר בשם WordPress SEO על ידי Yoast. אבל התקנת תוסף ה- SEO של יוסט היא לא הסוף. אתה צריך כמו שצריך הגדרת Yoast וורדפרס SEO תוסף. אפילו טעות קטנה יכולה להוריד את התנועה שלך באופן מסיבי ולמנוע את אינדקס הדפים שלך לכלי מנהלי האתרים של Google. אז לאחר התקנת Yoast Plugin, עליכם לנקות לחלוטין לגבי הגדרת ה- SEO של Yoast שאתם מחילים. במאמר זה נשתף כיצד להתקין תוסף SEO של, תכונותיו, ו Yoast SEO הגדרות.


תכונות SEO של Yoast:

יואסט מציעה גירסאות בחינם והן בתשלום של תוספי SEO של וורדפרס. בואו ונבדוק את התכונות:

רשימת גרסאות בחינם של יוסט SEO קידום אתרים:

 • ניתוח מיקוד של מילות מפתח ותוכן 1
 • תצוגה מקדימה של גוגל
 • כותרת הודעה ותיאור מטה
 • תצורת מטה של ​​רובוטים
 • בדיקת קריאות
 • פירורי לחם וקנוניקל
 • קובצי Sitemap של XML
 • בודק תוכן כפול
 • שיפורי RSS

רשימת תכונות של Yoast SEO של גרסה בתשלום:

 • מילת מפתח עם מיקוד מרובה
 • מנהל הפניה מחדש
 • תצוגה מקדימה חברתית
 • קישור פנימי
 • תובנות
 • תמיכה פרימיום

מחיר: 69 דולר

הובלת נתונים של SEO (יבוא & ייצא הגדרות SEO מתוספים אחרים)

אם אתה כבר משתמש בתוסף SEO אחר כמו All in One SEO, HeadSpace2, wpSEO וכו ‘, אתה יכול לייצא את הגדרות ה- SEO שלהם ולהחיל על Yoast. 

אם זה עתה התקנת את תוסף ה- SEO של Yoast, יתכן שלא תראה את כל האפשרויות. כדי לקבל את כל האפשרויות, עליך להפעיל את “דפי ההגדרה המתקדמים” מתכונות Yoast. עבור SEO> כללי> תכונות, אפשר “דפי הגדרות מתקדמות” ולחץ על שמור שינויים.

לאחר מכן, עבור אל קידום אתרים> כלים> ייבוא ​​וייצוא. מכאן אתה יכול לייבא הגדרות מתוספי SEO אחרים ולייצא את ההגדרות שלך בכדי להשתמש בהן בבלוג אחר.

הגדרות yoast יבוא ויצוא

כיצד להתקין תוסף SEO של

להתקנת תוסף SEO של Yoast, עבור אל לוח מחוונים> תוספים> הוסף חדש. לחפש אחר יוסט SEO ולהתקין אותו. ואז אתה צריך להפעיל את זה.

התקן והפעל את Yoast SEO Plugin

*אם הפעלת Sitemaps של Google XML, השבת אותו או שזה עלול לגרום לבעיות בעת השימוש ביחד עם Yoast SEO ולהאט את האתר שלך.

כיצד להתקין תוסף SEO של

במדריך זה, נראה כיצד להתקין תוסף SEO של אנו משתמשים באתר שלנו.

תוכן העניינים – הגדרות Yoast SEO

 1. כללי
 2. תכונות
 3. המידע שלך
 4. כלי מנהלי אתרים
 5. הגדרות אבטחה
 6. כותרות & מטאס
 7. חברתית
 8. קובצי Sitemap של XML
 9. הגדרות מתקדמות
 10. כלים
 11. קונסולת חיפוש

לוח מחוונים:

ראשית, עבור אל הוורדפרס שלך לוח מחוונים> קידום אתרים> לוח מחוונים. בקטע לוח המחוונים, תקבל הודעה על בעיות ב- Yost SEO & התראות. אין הגדרה נוספת להגדרה.

לוח מחוונים של יוסט SEO

1. הגדרות כלליות

כעת עבור לכרטיסייה כללי ותתבקש לפתוח את אשף התצורה. אנו ממליצים לך להתעלם מאופציה זו מכיוון שהיא תגדיר את ברירת המחדל Yoast SEO הגדרות צעד אחר צעד.

הגדרת כללי SEO של יוסט

2. תכונות

בלשונית התכונות, באפשרותך להפעיל או לבטל את ניתוח הקריאה. זה מוסיף כרטיסיית ניתוח תוכן ב- metabox ומנתח את תוכן העמוד שלך שעוזר לך לכתוב תוכן טוב יותר.

אפשר ניתוח מילות מפתח. זה יוסיף כרטיסיית מילות מפתח ותתן לך את כל ההצעות הקשורות למילות מפתח שאתה רוצה להתמקד במילת מפתח מסוימת ולדרג אותה.

כבה גם את שילוב OnPage.org ותפריט סרגל הניהול.

תכונות SEO של Yoast

כעת לחץ על שמור שינויים כדי לאחסן את ההגדרות.

לאחר הפעלת אפשרויות עמוד מתקדמות, תראה אפשרויות נוספות אלה:

אפשרויות מקדמות של יוסט

3. המידע שלך

בלשונית המידע, כתוב את שם האתר שלך, כתוב גם שם חלופי אם יש לך. בשלב הבא, אם אתה בוחר שאתה אדם, אתה צריך לספק את שמך בלבד ואם אתה בוחר את החברה שלך, אתה צריך לכתוב שם חברה ולוגו.

מידע על אתר SEO של יוסט

4. אימות כלי מנהלי האתרים

אחד הדברים החשובים ביותר בהגדרות יוסט הוא אימות האתר שלך לכלי מנהלי אתרים כמו גוגל, בינג, יאהו וכו ‘. זה מאפשר לך להוסיף אינדקס לדפים שלך, לבדוק את מצב האינדקס ולייעל את החשיפה של אתרי האינטרנט שלהם. אם האתר שלך כבר אומת, אינך צריך לבצע שום תהליך כאן. תוכלו להזין כאן את ערכי המטא.

כלים למנהלי אתרים של SEO של יוסט

5. הגדרות אבטחה

אם אינך סומך על המחברים שלך, אתה יכול להשבית אותו. זה מסיר את כרטיסיית מילות המפתח מה- metabox ומשבית את כל ההצעות הקשורות לקידום אתרים. אך אנו ממליצים לך להשבית אותה.

הגדרות אבטחה של Yoast

6. כותרות & מטאס

1. כללי

בכותרות & הכרטיסייה מטא, בחרו את הסמל שישמש כמפריד הכותרת שלכם. זה יוצג בין כותרת הפוסט לבין שם האתר. סמלים אלה מודגשים גם בגודל שהם יופיעו בתוצאות החיפוש.

Yoast SEO Titels & Metas

2. דף הבית

כעת לחץ על הכרטיסייה “דף הבית” של הכותרות & קטע מטא. כברירת מחדל, Yoast SEO משתמש במשתנים אלה “%% שם-שם%%%% דף%%%% ספט%%%% sitedesc %%”. המשמעות היא שהיא תדגיש את שם האתר שלך, את שם העמוד, את המפריד שהוגדר בתג wp_title () של הנושא שלך ואת תיאור האתר שלך..

דוגמה WPMyWeb

אבל אתה צריך לספק את הכותרת ואת תיאור האתר שאתה רוצה להציג בחיפוש בגוגל. בדוק בתמונה למטה למופע.

הגדרות דף הבית של Yoast SEO

3. סוגי פוסטים

מהכרטיסייה “סוגי פוסטים”, באפשרותך להגדיר את ה- SEO לכל הפוסטים שלך. כברירת מחדל, יהיו לך פוסטים, דפים ומדיה. אם אתה משתמש בסוגים מותאמים אישית של וורדפרס, תוכל לראות אפשרויות נוספות בהמשך.

אם ברצונך להציג תאריך בפוסטים במנועי חיפוש, בדוק את “תאריך בתצוגה מקדימה של קטע הקוד”. זה יכול להגדיל את שיעורי הקליקים (CTR) אם התוכן חדש.

סוגי פוסט של יוסט

4. טקסונומיות

הטקסונומיות הן אחד החלקים החשובים ביותר להגדרת קידום אתרים ב- Yoast. אם תבחר להוסיף אינדקס לדפי הקטגוריה שלך, תוצאות החיפוש יציגו את דפי הקטגוריות שלך. אם יש לך אתר בלוג, אני לא ממליץ לך להוסיף לאינדקס את הקטגוריות או התגים שלך.

עם זאת, אם יש לך מסחר אלקטרוני או אתר קניות מקוון, אתה יכול לאפשר לקטגוריות שלך לקבל אינדקס. לשם כך עליכם לעצב אותם בזהירות, להוסיף מילות מפתח בתיאור המטה ואתם זקוקים להרבה תוכן תחת קטגוריה.

תגיות אינן מועילות למבקרים ויכולות לגרום לתוכן כפול. אז אתה לא יכול להוסיף להם אינדקס.

טקסונומיות של יוסט

5. הגדרות ארכיוני המחבר

בהגדרות ארכיוני המחבר, אני מגדיר אותם ללא אינדקס כדי למנוע תוכן כפול.

הגדרות ארכיון מחבר Yoast

6. הגדרות מטא של Sitewide

אם ברצונך למנוע את הופעת “עימוד” או / page / 2 בתוצאות החיפוש, פשוט הגדר את זה ל- “no-index”.

עשה זאת גם עבור “תג מילות מפתח”.

ולבסוף, אפשר “לכפות תגיות מטא-רובוטים מטא-תאים” כדי למנוע ממנועי חיפוש להשתמש בתיאורי DMOZ בתוצאות החיפוש של כל הדפים..

הגדרות מטא של SEO של Yoast

7. חברתית

בכרטיסייה חשבונות חברתיים, עליך להזין את כתובת האתר של הפרופיל החברתי שלך. אם יש לך כבר את אותם חשבונות חברתיים שהראתי בתמונה למטה, אתה רק צריך להזין את כתובת האתר הזו למטה. זה מודיע למנועי חיפוש לדעת אילו פרופילים חברתיים קשורים לאתר זה.

Yoast SEO מספק הגדרות חברתיות נוספות בכרטיסייה ‘חשבונות חברתיים’, כלומר פייסבוק, טוויטר, פינטרסט ו- Google+. אנו נראה לך כיצד לעשות זאת הגדרת יוסט SEO חשבונות חברתיים.

חשבונות חברתיים של יוסט

1. הגדרות פייסבוק

אפשר “נתוני מטא גרפים פתוחים” מהגדרות פייסבוק. כשאתה משתף את הדפים שלך ברשתות חברתיות, הוא מוסיף את נתוני המטא של Open Graph למקטע הראשי של האתר שלך.

מ”הגדרות העמוד הקדמי “, באפשרותך להוסיף תמונה, כותרת ותיאור או להעתיק מטא תיאור ביתי.

אם אתה מוסיף תמונת ברירת מחדל ב”הגדרות ברירת מחדל “, תמונה זו תשמש אם הפוסט / העמוד שלך משותף ללא תמונה. עליך להוסיף מזהה אפליקציית פייסבוק כדי להשתמש בתובנות בפייסבוק.

הגדרות פייסבוק של Yoast

2. הגדרות טוויטר

אפשר “הוסף מטא נתונים של כרטיס טוויטר” והגדר את סוג הכרטיס המוגדר כברירת מחדל: סיכום עם תמונה גדולה. זה ידגיש את סיכום הפוסט / עמוד שלך עם תמונה גדולה.

Yoast SEO הגדרות טוויטר

3. הגדרות פינטרסט

ראשית, עליך לאשר את האתר שלך באמצעות Pinterest. לשם כך, לחץ על הקישור שהדגשתי למטה ותופנה לאתר Pinterest. ואז פשוט העתק את המטא תג והדבק אותו בתיבת האישור. אל תשכח ללחוץ על שמור שינויים.

יוסט פינטרסט

4. הגדרות Google+

הגדרת Google+ זהה ל- Pinterest. פשוט הוסף את כתובת האתר של פרופיל Google+ ולחץ על שמור שינויים.

הגדרות Yoast של גוגל פלוס

8. קובצי Sitemap של XML

Yoast SEO מאפשר לך ליצור קובצי Sitemap של XML שעוזרים לאתר שלך לאינדקס במהירות באמצעות מנועי חיפוש. אמנם ישנם כלים רבים מחוללי Sitemap מקוונים זמינים, אך Yoast SEO הפך את זה לפשוט וניתן ליצור בלחיצה אחת בלבד..

ראשית, עליך לאפשר פונקציונליות של מפת האתר ב- XML ​​מהגדרות Yoast SEO ולחץ על הקישור “XML Sitemap” כדי לקבל את קישור ה- Sitemap שלך. אז אתה צריך להגיש Sitemap של XML לכלי מנהלי האתרים של גוגל.

הגדרות מפת האתר של Yoast XML

1. סוגי פוסטים

בכרטיסייה סוגי פוסטים בהגדרות Sitemap, הפעל פוסטים ודפים ב- Sitemap. זה יתווסף גם ל- Sitemap שלך. אם אתה רוצה מדיה ב- Sitemap, הפעל אותה.

סוגי פוסט של יוסט

2. הודעות שלא נכללו

אתה יכול לכלול פוסטים מ- Sitemap על ידי הזנת “פסיק”. אבל זה לא מומלץ, שמור על ברירת מחדל.

פוסטים שלא נכללו ביוסט

3. טקסונומיות

הטקסונומיה היא מנגנון קיבוץ לפוסטים. זה משמש כדרך לקבץ פוסטים וסוגי פוסט בהתאמה אישית יחד. אני משתמש רק בטקסונומיות “קטגוריות”, אין צורך במנוחה.

הגדרות טקסונומיות של יוסט

9. מתקדם

1. פירורי לחם

פירורי לחם הם נתיב הניווט המציין את מיקום העמוד באתר. זה גם עוזר לכלי מנהלי האתרים o להבין את מבנה האתר שלך. אם אתה לאפשר פירורי לחם, נתיב העמוד / הפוסט שלך יוצג בקונסולות חיפוש כאלה:

אפשר פירורי לחם

אבל אם אתה השבת פירורי לחם, נתיב העמוד / הפוסט שלך יוצג בקונסולות החיפוש ככה וזה 

השבת אפשרויות פירורי לחם

אתה יכול להפעיל או להשבית את פירורי הלחם.

פירורי לחם של יוסט

2. פרמלינקס

זו ההגדרה Permalinks שאני משתמש באתר שלי. יש מעט הגדרות שעליך להגדיר אותן בקפידה.

על ידי שמירה על “URL URL לקטגוריה”, היא מוסיפה בסיס קטגוריה בכל כתובת אתר לקטגוריה. אם אתה מפנה מחדש כתובות אתרים של קבצים מצורפים לכתובת אתר של הודעה בהורה, זה ינתב מחדש קבצים מצורפים לפוסט המקורי.

האפשרות הבאה היא להסיר “עצירת מילים בשבלולים”. זה עוזר ליצור כתובות אתרים נקיות יותר על ידי הסרה אוטומטית של מילות העצירה מהן. זה גם עוזר ליצור כתובות URL קטנות יותר. אז הגדר אותו “הסר”.

האפשרות הבאה היא הסרת משתני ה- repltocom. זה מונע מהפרמטר repltocom.

יוסט פרמלינקס

3. RSS

זה יוסיף תוכן באופן אוטומטי לעדכון ה- RSS שלך. ניתן לארגן אותם מחדש על פי המשתנים הנתונים. יוסט RSS

10. כלים

Yoast SEO מגיע עם תכונת ייבוא ​​/ ייצוא המאפשרת לייבא הגדרות מתוספי SEO אחרים ולייצא גם כן. חוץ מזה, כלים אלה מאפשרים לך לשנות במהירות את הכותרת ואת התיאור של הפוסט שלך מבלי להיכנס לעורך של כל עמוד.

הכלי “עורך קבצים” מאפשר לך לערוך מכאן את קובץ ה- robots.txt ו- .htaccess שלך. אך לפני שתשנה אף אחד מקובץ זה, קח גיבוי של אותם קבצים.

כלי יוסט

11. מסוף חיפוש

אם כבר שלחת Sitemap של בלוג למסוף החיפוש של גוגל, אתה תביא את המידע שלך ב- Google Search Console. אתה רק צריך לשלב את קונסולת החיפוש של Google עם Yoast SEO ותקבל קוד הרשאה. עכשיו פשוט הוסף את הקוד כאן ולחץ על אימות. 

קונסולת החיפוש של יוסט

בפוסט הזה שיתפתי כיצד לעשות זאת להגדיר ולהגדיר את התוסף Yoast SEO עבור וורדפרס. אם פוסט זה עזר לך בהגדרת Yoast WordPress SEO Plugin, אנא שתף ​​מאמר זה. אם יש לך הצעה כלשהי, אנא הודע לנו על ידי השארת תגובה. אתה יכול למצוא אותנו גם ב- פייסבוק, טוויטר, גוגל+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector