15 نکته بهینه سازی سرعت وردپرس برای سریعتر کردن سایت شما (همان مواردی را که قبلاً دریافت کردم برای کسب 100٪ نمره صفحه در GTmetrix)

نکات بهینه سازی سرعت وردپرس


به دنبال نکات جالب در مورد سرعت وردپرس هستید?

این همان نکاتی است که من برای به دست آوردن نمرات 100٪ GTmetrix در صفحه اصلی من و <2S تقریباً در هر پست من بارگذاری می شود. همه چیز را از بهینه سازی افزونه ها ، تصاویر ، زمان پاسخگویی سرور ، CDN ها و منابع خارجی مانند فونت های Google و فیلم های YouTube خواهید آموخت.

از GTmetrix به عنوان ابزار مورد نظر خود استفاده کنید.
این بار دقیق بار می دهد و توصیه های گسترده ای دارد مانند تصاویر که باید بهینه سازی شوند ، کدام افزونه ها کندتر سایت وردپرس شما ، زمان بایت اول ، CDN و غیره هستند..

Google PageSpeed ​​Insights فقط برای اندازه گیری زمان پاسخگویی سرورهاست که باید باشد <200ms در غیر این صورت ، بسیار بی فایده است و مقالات زیادی در آنجا وجود دارد که دلیل آنها را توضیح می دهند.

Pingdom دقیق ترین ابزار برای اندازه گیری بار بار است ، اما توصیه های آنها به اندازه GTmetrix نیست. (به عنوان مثال ، نمی گوید کدام تصاویر خاص باید بهینه شوند).

این پستی که می خوانید دارای اندازه صفحه 1.61MB ، 69 درخواست و هنوز در حدود 1 ثانیه بارگیری می شود:

نکات بهینه سازی سرعت وردپرس گزارش GTmetrix

اگر سؤالی دارید یا به کمک نیاز دارید ، برای من نظر دهید یا می توانید بهینه ساز سرعت وردپرس من نیز استخدام کنید تا به شما در بهبود نمرات + بار بار با قبل + بعد از گزارش GTmetrix کمک کند..

1. از پلاگین های شناخته شده با CPU پرهیز کنید

همه گفتند: “تعداد پلاگین ها نیست ، بلکه کیفیت آن است.”

اگر از هر یک از این افزونه های کند استفاده می کنید ، آنها را با جایگزین سریعتر جایگزین کنید.

* بیشتر افزونه های وردپرس آهسته شامل اشتراک اجتماعی ، آمار (تجزیه و تحلیل) ، لغزنده ، اوراق بهادار ، سازندگان صفحه ، تقویم ها ، گپ ، فرم های تماس ، پست های مرتبط ، نقشه سایت ، Wordfence ، WPML ، WooCommerce و هر افزونه ای که اسکن ها یا پردازش های مداوم را اجرا می کند. این موارد را می توان با استفاده از Query Monitor یا آبشار GTmetrix شناسایی کرد.

 1. AddThis
 2. نظارت بر کلاهبرداری AdSense را کلیک کنید
 3. تقویم رویدادهای همه در یک
 4. دوستان پشتیبان
 5. Beaver Builder
 6. بهتر نقشه های وردپرس نقشه های XML XML
 7. جستجوگر پیوند شکسته (استفاده از چک لینک دکتر)
 8. تماس مداوم برای وردپرس
 9. فرم تماس با شماره 7
 10. پست های مرتبط با متن
 11. پیوندهای خودکار Digi
 12. Diskus سیستم نظر
 13. سازنده دیوی
 14. شبکه ضروری
 15. چت فیس بوک
 16. گالری فانتزی
 17. تقویت کننده SEO فازی
 18. تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
 19. مترجم زبان Google
 20. لیست کامل 65 پلاگین کند

چگونه می توان کمترین افزونه های خود را پیدا کرد
می توانید از Query Monitor استفاده کنید یا گزارش GTmetrix خود را طی کنید تا ببینید آیا همین افزونه چندین بار در برگه PageSpeed ​​و YSlow شما نشان داده است یا خیر. همچنین آبشار را بررسی کنید:

افزونه وردپرس آهسته

2. اجازه ندهید پلاگین ها در هر صفحه اجرا شوند

دارایی CleanUp به شما امکان می دهد افزونه ها + اسکریپت های انتخابی را از بارگیری روی محتوای خاص غیرفعال کنید. به عنوان مثال ، می توانید فرم تماس با شما و افزونه غنی از ثروت را از بارگیری محتویاتی که نمایش داده نمی شوند غیرفعال کنید. یا افزونه بازاریابی وابسته خود را از بارگیری در صفحات غیرفعال کنید.

این امر درخواست های غیر ضروری را از بین می برد و بار بار را کاهش می دهد. Asset CleanUp همچنین از Plugin Organizer و سایر افزونه هایی که قابلیت مشابه دارند ، استفاده از آن ساده تر است. من آن را به شدت توصیه می کنم.

Asset CleanUp Selective غیرفعال شود

3. از افزونه کش دارای رتبه بالا استفاده کنید

کدام افزونه کش بهترین است؟ به این نظرسنجی های فیس بوک نگاه کنید:

WP Rocket معمولاً شماره 1 است زیرا دارای بسیاری از ویژگی ها است که اکثر افزونه های حافظه نهان (پاک سازی بانک اطلاعاتی ، بارگیری تصاویر تنبل + فیلم ، فونت های محلی + تجزیه و تحلیل ، تنظیم مجدد ، یکپارچه سازی CDN) به همین دلیل معمولاً نمرات بهتری می دهد + بار بار بیشتر از سایر افزونه های حافظه نهان.

همچنین این بدان معناست که اگر می خواهید از سایر افزونه های کش دیگر استفاده کنید ، باید حدود 6 افزونه اضافی نصب کنید ، هنگامی که WP Rocket دارای این همه داخلی است. اگر مثل من هستید ، فقط 1 افزونه خواهید داشت.

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

ویژگی های موشک WP با اکثر افزونه های کش موجود نیست:

 • پاکسازی پایگاه داده: ساخته شده در WP Rocket ، یا از WP-Optimize استفاده کنید.
 • بارگیری تنبل: ساخته شده در WP Rocket ، یا از WP YouTube Lyte استفاده کنید.
 • کنترل ضربان قلب: ساخته شده در WP Rocket یا از ضربان قلب استفاده کنید.
 • Google Analytics محلی: ساخته شده در WP Rocket یا از CAOS Analytics استفاده کنید.
 • فونت های محلی Google: ساخته شده در WP Rocket ، یا از OMGF یا SHGF استفاده کنید.
 • تنظیمات درخواست DNS: درون WP Rocket ساخته شده است ، یا از نکات منابع پیش * حزب استفاده می کنید.
 • فیس بوک پیکسل ذخیره مرورگر: ساخته شده در WP Rocket (هیچ افزونه دیگری این کار را نمی کند).
 • CDN: ساخته شده در WP Rocket (هر دو Cloudflare + چند CDN) ، یا از CDN Enabler استفاده کنید.

Swift Performance Lite نیز خوب است ، اما راه اندازی آن دشوارتر است و احتمالاً نتیجه WP Rocket را به دست نمی آورید. اما Swift دارای یک سازمان دهنده افزونه است که مفید است.

4. به PHP 7.3 ارتقا دهید

ارتقاء به نسخه PHP بالاتر ساده ترین کار است و می تواند سایت شما را 2-3 برابر سریعتر کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که به حساب میزبان خود وارد شوید ، مدیر نسخه PHP را پیدا کنید و مطمئن شوید که آخرین نسخه را دارید (پس از بررسی وب سایت خود). برخی از میزبان ها نسبت به سایر نسخه ها سریعتر نسخه های PHP جدید را منتشر می کنند ، دلیل دیگری که باید از GoDaddy ، Bluehost و HostGator خودداری کنید (هر دو برای انتشار PHP 7.2 دیر شده بودند و احتمالاً برای مدتی در آنجا گیر خواهند افتاد)..

به روزرسانی PHP

شما می توانید استفاده کنید نمایش افزونه PHP نسخه برای بررسی کدام نسخه PHP که در حال حاضر روی آن قرار دارید.

نمایش-PHP

5. بهینه سازی اسکریپت های خارجی

اسکریپت های خارجی می تواند هر چیزی در وب سایت شما باشد که درخواست های خارجی را از طریق وب سایت های خارجی ایجاد می کند. جاسازی ها بسیار متداول است (فیلم های جاسازی شده ، کد Github ، ارسال شغل ، حتی GIF).

برخی از اسکریپت ها را می توان بهینه سازی کرد (میزبانی فونت ها + کد رهگیری آنالیز به صورت محلی) ، فیلم بارگذاری تنبل ، یا حتی روش های هوشمندانه مانند گرفتن عکس از پست های توییتر به جای تعبیه کردن آنها. حتی می توانید با استفاده از افزونه یا استفاده از آن ، حافظه پنهانی را ذخیره کنید عدم بارگذاری مشروط یا فوق العاده (ایجاد شده توسط Kinsta) برای بهینه سازی اسکریپت ها ، سبک ها و قطعات سبد خرید WooCommerce.

سایر اسکریپت های خارجی برای بهینه سازی تقریبا غیرممکن هستند. من هرگز ندیده ام سایتی با AdSense گزارش GTmetrix مناسب داشته باشد. افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی و تفسیری بالای CPU همیشه سایت شما را کند می کند (این امر به انتخاب افزونه های سبک وزن متصل می شود) پیشنهاد من – مواردی را که می توانید بهینه کنید ، سعی کنید از بقیه جلوگیری کنید و هرچه باقی مانده است ، حتماً این لیست را از پیش تنظیم کنید دامنه های مشترک برای پیش نمایش استفاده كردن موشک WP. اما ، هر وقت ممکن بود از اسکریپت های خارجی خودداری کنید.

اسکریپت های خارجی در GTmetrix

فونت های Google
می توانید با استفاده از WP Rocket ، OMGF یا فونت های Google خود میزبان فونت ها را بصورت محلی میزبان کنید. Asset Manager و Autoptimize نیز گزینه هایی برای این کار دارند. اما بهترین راه برای بهینه سازی قلم ها میزبانی قلم ها به صورت محلی است. به وب سایت Google Fonts بروید و تمام قلم هایی را که استفاده می کنید بارگیری کنید (با قلم ها و وزنها به همان میزان ممکن برسید). بعد ، با استفاده از فونت ها را به پرونده های فونت وب تبدیل کنید نقل و انتقالات. پرونده های فونت وب را در پوشه wp-upload بارگذاری کنید و قلم سفارشی را به CSS اضافه کنید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
WP Rocket ، CAOS Analytics و افزونه محلی Google Analytics for WordPress خطای “حافظه نهان مرورگر” را در GTmetrix هنگام استفاده از Google Analytics برطرف می کنند. من از WP Rocket استفاده می کنم.

Google AdSense
بارگیری Google AdSense به صورت همزمان و Cloudflare Rocket Loader می تواند به بهینه سازی Google AdSense کمک کند ، اما این بزرگترین قاتل GTmetrix از همه آنها است. در اصل این تجارت برای کسب درآمد بیش از عملکرد است ، و شما می توانید انجام دهید تا سریعتر بار AdSense انجام شود.

فیلم های YouTube جاسازی شده
اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، آنها گزینه ای را برای تنبل کردن فیلم ها و جایگزین کردن iframe با یک تصویر پیش نمایش (ساختن آن درصورتی که فیلم ها فقط با کلیک بر روی دکمه پخش بارگیری شوند) فیلم ها بارگیری می شوند. اگر از WP Rocket استفاده نمی کنید ، WP YouTube Lyte جایگزین خوبی است. این می تواند چند ثانیه از زمان بار اولیه شما تراشیده و آسان باشد. بسیاری از فیلم های تعبیه شده می توانند بیش از 2 ثانیه طول بکشد.

توییت ، فیس بوک ، و پست های اینستاگرام جاسازی شده
اگر پست هایی را در وب سایت خود جاسازی کرده اید ، در نظر بگیرید از عکس بگیرید و آن را با تصویر جایگزین کنید (به عنوان مثال بخش کاهش زمان پاسخ سرور را ببینید). من از یک طرح 2 ستونی استفاده کردم و عکسهای نظرسنجی های فیس بوک را گرفتم. اکنون ، آنها مجبور نیستند درخواستهایی را از فیس بوک بکشند.

گراواتارس
اگر نظرات زیادی در وبلاگ خود دارید ، احتمالاً می دانید که چقدر Gravatars و حتی برخی از افزونه های اظهار نظر می توانند سایت شما را کند کنند. من تصمیم گرفتم که Gravatars را غیرفعال کنم زیرا در مورد بارهای من بسیار دلپذیر هستم ، اما می توانید حافظه نهان هری ، FV و Optimum Gravatar را نیز امتحان کنید. هیچ کدام از این افزونه ها برای من کار نکردند. گزینه دیگر شما شکستن یا پنهان کردن نظرات است.

افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی
دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی درخواست های خارجی را از طریق فیس بوک ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی می کشند. اگر افزونه شما گزینه ای را برای به روزرسانی “مانند تعداد” دارد ، می توانید آن را تنظیم کنید تا به طور مرتب به روز نشوند. در غیر این صورت ، من یکی از این افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی سبک را توصیه می کنم:

6. ارائه تصاویر مقیاس پذیر

ارائه تصاویر مقیاس پذیر یعنی برای کوچکتر شدن باید اندازه های بزرگ تغییر اندازه دهید.

GTmetrix به شما می گوید کدام تصاویر خیلی بزرگ هستند و ابعاد صحیحی که باید برای تغییر اندازه داشته باشند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اندازه آنها را تغییر اندازه دهید و تصاویر قدیمی را با تصویر جدید جایگزین کنید.

سرویس تصاویر مقیاس پذیر

ایده خوبی است برای ایجاد یک ورق تقلب در ابعاد تصویر ، تا ابعاد همه تصاویر مختلف خود را بدانید. به عنوان مثال ، اسلایدرهای شما ممکن است 1024 x 400px باشد در حالی که تصاویر ویجت شما 300 x 300px است ، یا تصاویر وبلاگ تمام عرض شما ممکن است عرض 680px (مانند من) باشد. بنابراین قبل از ایجاد هر تصویری ، می دانم که برای بارگذاری سریع باید به این ابعاد تغییر اندازه دهد.

برگه تقلب با ابعاد تصویر نمونه:

 • لوگو: 300 x 100px
 • لغزنده ها: 1024 x 400px
 • ابزارک ها: 300 300 300 پیکسل
 • تصاویر پست برجسته: 350 x 350px
 • تصاویر وبلاگ کامل: 680px (عرض)

اگر خطاهای تصاویر مقیاس را داشته باشید ، لازم است آن ها را به صورت دستی و بدون پلاگین رفع کنید. اما به محض آشنایی با اندازه مناسب تصاویر خود ، هرگز نباید دوباره آن خطا را انجام دهید.

7. فشرده سازی تصاویر

ShortPixel ، Imagify و Smush 3 افزونه برتر برای این کار هستند.

یکی از این افزونه ها را نصب کنید (من از ShortPixel استفاده می کنم) ، با یک کلید API ثبت نام کنید ، و سپس به صورت انبوه کلیه تصاویر را در سایت خود فشرده سازی کنید. البته باید تنظیمات خود را بررسی کنید ، چند تصویر را تست کنید و از تصاویر خود قبل از بهینه سازی انبوه پشتیبان تهیه کنید. حتی اگر پلاگین ها می گویند “بی ضرر” ، تقریباً همیشه افت کیفیت کمی وجود دارد. این معضل عکاس است – اگر سرعت مهم تر است ، این کار را انجام دهید. اگر اینطور نیست ،!

تنظیمات ShortPixel

8. CDN Cloudflare را تنظیم کنید

هیچ دلیلی برای استفاده از CDN رایگان Cloudflare وجود ندارد.

این وب سایت شما را در مراکز داده 200+ میزبانی می کند ، آن را ایمن تر می کند ، و دارای ویژگی های زیادی در داشبورد آنها است. اگر شما Cloudflare را تنظیم نکرده اید و سرویس دهنده های نام را تغییر داده اید ، من این کار را می کنم.

Cloudflare مراکز داده

اگر از قبل Cloudflare دارید ، در اینجا چند بهینه سازی سرعت اضافی وجود دارد:

 • برای ذخیره پهنای باند و ایمن سازی wp-admin ، قوانین صفحه را تنظیم کنید
 • تنظیمات سرعت Cloudflare را برای استفاده بیشتر از خدمات خود تنظیم کنید
 • محافظت از Hotlink را فعال کنید تا افراد از استفاده از پهنای باند تصویر جلوگیری کنند
 • بگذارید افزونه حافظه نهان خود از مراقبت از کوچک سازی استفاده کند ، سپس آن را در Cloudflare غیرفعال کنید

9. چند CDN را در نظر بگیرید

چند CDN = مراکز بیشتر داده = تحویل سریعتر محتوای شما.

چند CDN

من از هر دو استفاده می کنم Cloudflare و StackPath. وب سایت های کوچکتر باید فقط با Cloudflare خوب باشند ، اما اگر به سرعت جدی هستید من CDN اضافی را در نظر می گیرم. StackPath از پشتیبانی عالی برخوردار است و در صورت درخواست به تنظیمات بهینه کمک می کند. KeyCDN نیز خوب است.

در کنار سایر CDN ها علاوه بر Cloudflare ، آنها یک URL CDN ایجاد می کنند که می توانید آن را در افزونه حافظه نهان خود بچسبانید (اکثر افزونه های کش دارای فیلد URL CDN هستند) یا از افزونه CDN Enabler استفاده می کنند..

10- افزونه ها را سریعتر کنید

همه ما می دانیم که افزونه ها می توانند نمرات GTmetrix را از بین ببرند ، بنابراین در اینجا نکاتی برای بهینه سازی آنها وجود دارد.

 • از افزونه های CPU پرهیز کنید: از این لیست افزونه های کند جلوگیری کنید. افزونه های آهسته مشترک شامل پلاگین های به اشتراک گذاری اجتماعی ، اوراق بهادار ، کشویی ، آمار ، پشتیبان گیری و موارد دیگر هستند.
 • افزونه های CPU بالا را با افزونه های سریعتر جایگزین کنید: برخی از تحقیقات مورد نیاز خواهد بود ، اما پلاگین های سریع و سبک تری را جایگزین کنید.
 • افزونه هایی را که لازم ندارید حذف کنید: آیا می توانید افزونه ها را با کد جایگزین کنید (به عنوان مثال کد رهگیری GA را مستقیماً وارد کنید ، از ابزارک های Facebook به جای پلاگین ها استفاده کنید یا یک جدول محتوا را در HTML + CSS ایجاد کنید؟ هر افزونه ای که می توانید با کد جایگزین کنید) این کار را انجام دهید.
 • از JetPack برای ماژول های زوج استفاده نکنید: ابتدا همه ماژول هایی را که در حال حاضر در تنظیمات اشکال زدایی استفاده نمی کنید غیرفعال کنید. در مرحله بعد ، آیا فقط از یک چیزهای زوج استفاده می کنید ، آیا واقعاً به JetPack احتیاج دارید؟ به دلیل کندی سایتها بدنام است. شرط می بندید که یک پلاگین بدون نفخ پیدا کنید که فقط عملکرد مشابهی را انجام دهد.
 • کمترین افزونه های خود را پیدا کنید: برای دیدن کندترین افزونه های خود ، از برگه آبشار GTmetrix یا Query Monitor (نمایش داده شد توسط برگه قطعات) استفاده کنید. اگر یک افزونه چندین بار در گزارش PageSpeed ​​+ YSlow شما نشان داده شود ، ممکن است یک مجرم باشد.

11. محدودیت های ارسال پست + Autosaves

به طور پیش فرض ، وردپرس بطور خودکار هر ویرایش ارسال را ذخیره می کند ، و همچنین هنگام ویرایش آنها بطور مداوم پیش نویس ها را ذخیره می کند. صرفه جویی در پیش نویس ها می تواند هدر رفت منابع سرور باشد ، و ذخیره هزاران نسخه اصلاح شده می تواند پایگاه داده شما را شکوفا کند ، بنابراین ما حداقل این تنظیمات را تغییر خواهیم داد.

این را به wp-config.php اضافه کنید:

تعریف (“AUTOSAVE_INTERVAL” ، 60 * 60 * 60 * 24 * 365)؛ // فاصله autosave را 1x در سال تنظیم کنید
تعریف (“WP_POST_REVISIONS” ، 3)؛

همچنین می توانید با استفاده از Perfmatters یا Clearfy autosave ها را غیرفعال کنید و بازبینی های پست را محدود کنید.

تنظیمات بهینه سازی Perfmatters

12. جلوگیری از ایجاد هرزنامه در سایت شما

Spam ربات ها هدر رفتن منابع سرور هستند.

آنها بارها و بارها به سایت شما ضربه می زنند و منابع سرور را نیز بدون هیچ فایده ای مصرف می کنند. و بدون بررسی اینکه آیا آنها سایت شما را خراب کرده اند (از Wordfence استفاده می کنند) ، نمی دانید که آنها آنجا هستند.

مرحله 1: با استفاده از ربات های اسپم پیدا کنید گزارش ترافیک زنده Wordfence. اگر می بینید که همان ربات به طور مداوم به سایت شما ضربه می زند ، نام میزبان Google است و می بینید افراد دیگر آن را به عنوان هرزنامه گزارش کرده اند یا خیر. Googlebot و سایر ربات های مشروع به وضوح خوب هستند ، اما ربات هایی مانند amazon.aws و linode به عنوان مشکل گزارش شده اند. این 2 ربات تقریباً هر ثانیه به سایت شخصی من ضربه می زد!

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

گام 2: استفاده از بلاک های اسپم را مسدود کنید قوانین فایروال Cloudflare, BBQ, سیاه چاله, یا Wordfence من اگر شخصاً فقط چند عدد اسپم اولیه برای مسدود کردن داشته باشید ، از حاکم Firewall Cloudflare استفاده می کنم ، زیرا خود Wordfence می تواند باعث CPU بالایی شود. برای بررسی ، پیدا کردن ربات های هرزنامه در Wordfence ، ربات های اسپم را با استفاده از Cloudflare مسدود کنید ، سپس Wordfence را حذف کنید تا CPU مصرف نکند.

Wordfence-Blocking-Rule

13. کاهش زمان پاسخ سرور به <200ms

سرور (میزبان) شماست عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس.

برای بررسی خود زمان پاسخگویی سرور, سایت خود را از طریق Google PageSpeed ​​Insights اجرا کنید:

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

SiteGround (میزبانی مشترک) و ابرهای ابری (میزبانی ابری) طبق نظرسنجی های متعدد در مورد فیس بوک ، معمولاً 2 میزبان برتر هستند ، بسیاری از آنها توسط WordPress Hosting Group Facebook.

هر کاری انجام دهید ، از GoDaddy و EIG که صاحب 60+ شرکت میزبان مختلف از جمله Bluehost ، HostGator ، iPage ، Site5 و دیگران است. آنها برای سرورهای کند بدنام هستند.

بسیاری از افرادی که قبلاً به SiteGround ، Cloudways و Kinsta مهاجرت کرده اند ، تصاویر بارهای جدید خود را در توییتر ارسال کرده اند. برخی از افراد شاهد پیشرفت این بیماری بودند 7s.

اطلاعات بد زیادی در آنجا وجود دارد – حتی بررسی هاستینگ در YouTube شرکتهایی مانند Bluehost ، HostGator یا حتی HostPapa را توصیه می کند. این کاملاً مسخره است. تحقیقات خود را در گروه های فیس بوک انجام دهید و ببینید افراد واقعی چه چیزی در Facebook + Twitter می گویند.

SiteGround و Cloudways هر دو شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

نظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

14. قطعات اسکریپت ، سبک ، قطعات ، سبد خرید WooCommerce را غیرفعال کنید

سایت های WooCommerce بسیار ناگهانی کند هستند.

این امر تا حدی به این دلیل است که WooCommerce اسکریپت ها ، سبک ها و قطعات سبد خرید را به هر صفحه در سایت شما (حتی صفحات غیر تجارت الکترونیکی) اضافه می کند. درست مانند این که نباید اجازه دهید برخی از افزونه ها در هر صفحه اجرا شوند (نکته شماره 2) ، نباید اجازه دهید گزینه های WooCommerce در صفحات غیر تجارت الکترونیکی اجرا شود. می توانید همه این موارد را با استفاده از گزینه 1 کلیک غیرفعال کنید افزونه Perfmatters توسط Kinsta (که به شما امکان می دهد افزونه ها / اسکریپت ها را به طور انتخابی غیرفعال کنید) ، در غیر این صورت می توانید از این کدها از Github استفاده کنید.

بهینه سازی ووکامرس تجارت

غیرفعال کردن اسکریپت های WooCommerce:

غیرفعال کردن سبک های WooCommerce: دیدن اسناد Woocommerce.

بخش های سبد خرید WooCommerce را غیرفعال کنید:

15. گزارش GTmetrix خود را در گروه های Facebook ارسال کنید

اگر هنوز به کمک نیاز دارید ، گروههای Facebook وجود دارند که مردم از ارائه بازخورد خوشحال هستند. احساس رایگان داشته باشید که همچنین نظر خود را برای من بگذارید ، راهنمای کامل من در وردپرس را بررسی کنید ، یا تیم خود را برای بهینه سازی سرعت وردپرس استخدام کنید که قبل و بعد از گزارش GTmetrix شما را برای شما ارسال کند..

2019-GTmetrix-Report

گروه های فیس بوک توصیه می شود

WordPress Speed ​​Up Group Facebook

امیدوارم که این کمک کننده باشد.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map