17 راه برای ثابت کردن یک پنل مدیریت آهسته وردپرس (داشبورد) با اجتناب از 65 پلاگین آهسته ، با استفاده از PHP 7.4 ، CDN و مسدود کردن ربات ها

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس '17 راه برای ثابت کردن یک پنل مدیریت آهسته وردپرس (داشبورد) با اجتناب از 65 پلاگین آهسته ، با استفاده از PHP 7.4 ، CDN و مسدود کردن ربات ها
0 83 мин.

داشبورد آهسته وردپرس?


پنل مدیریت آهسته وردپرس معمولاً به دلیل یکی از این موارد ایجاد می شود افزونه های CPU بالا. شما همچنین می توانید از افزونه Query Monitor و آبشار GTmetrix برای دیدن کمترین افزونه های بارگیری خود.

همچنین می تواند خود شما باشد سرور – سایت خود را از طریق اجرا کنید PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شما (Google) است توصیه می کند زیر 200ms) اگر سرور شما کند است ، به افرادی که به سمت آنها نقل مکان کرده اند ، نگاه کنید SiteGround یا ابرهای ابری و اینکه چگونه بار بار آنها را تحت تأثیر قرار داده است. اینها در میان 20+ نظرسنجی در مورد Facebook ، 2 میزبان برتر رتبه بندی شده بودند. من شخصاً از برنامه GoGeek نیمه اختصاصی SiteGround استفاده کردم اما در نهایت به آن ارتقا یافتم Cloudways DigitalOcean و آنچه اتفاق افتاده است (TLDR ؛ میزبان مشترک خود را خندق بزنید و با میزبانی نیمه اختصاصی یا ابری بروید).

این آموزش نحوه سرعت بخشیدن به وب سایت و پنل مدیریت وردپرس را به شما نشان می دهد. همچنین باید بار / درجه بار را در GTmetrix / Pingdom بهبود بخشد. من راهنمای سرعت وردپرس نکات اضافی و 400 نظر مانند “نمره سرعت صفحه من در gtmetrix از 69 به 93 رفت.”

خلاصه
از افزونه های کند استفاده کنید ، استفاده کنید مانیتور پرس و جو برای یافتن افزونه های کند ، به PHP 7.4 ارتقا دهید ، از آن استفاده کنید PageSpeed ​​Insights برای دیدن اینکه آیا شما نیاز دارید زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید, از GoDaddy بپرهیزید + EIG از آنجا که آنها سرورهای آهسته بدنام است, در نظر گرفتن SiteGround (میزبانی مشترک) یا ابرهای ابری (میزبانی سریعتر ابر) ، استفاده کنید موشک WP (افزونه شماره 1 کش در 6 نظرسنجی) ، اگر از W3 Total Cache استفاده می کنید ، “حافظه نهان” را غیرفعال کنید ، از Asset CleanUp یا Perfmatters برای غیرفعال کردن انتخاب افزونه ها ، پاک کردن بانک اطلاعاتی با WP Rocket یا WP-Optimize, استفاده کنید Cloudflare + CDN StackPath (مراکز داده بیشتر = وب سایت سریعتر) ، تنظیم قوانین صفحه Cloudflare ، + تنظیمات سرعت ، و استفاده کلمه برای یافتن رباتهای هرزنامه که در سایت شما قرار دارند.

Contents

1. از افزونه های CPU High جلوگیری کنید

با تشکر از Ivica از WordPress Speed ​​Up Group Facebook بخاطر مشارکت در این لیست (و روان. اگر به نکاتی درباره سرعت وردپرس نیاز دارید ، یک گروه شگفت آور است.) رایج ترین افزونه های کند ، اشتراک گذاری ، پشتیبان گیری ، آمار ، گپ ، لغزنده ها ، سازنده صفحه و افزونه هایی هستند که اسکن ها / پردازش های مداوم را اجرا می کنند – یا چندین بار در گزارش GTmetrix شما ظاهر می شوند..

 1. AddThis
 2. نظارت بر کلاهبرداری AdSense را کلیک کنید
 3. تقویم رویدادهای همه در یک
 4. دوستان پشتیبان
 5. Beaver Builder
 6. بهتر نقشه های وردپرس نقشه های XML XML
 7. جستجوگر پیوند شکسته (استفاده از چک لینک دکتر)
 8. تماس مداوم برای وردپرس
 9. فرم تماس با شماره 7
 10. پست های مرتبط با متن
 11. پیوندهای خودکار Digi
 12. Diskus سیستم نظر
 13. سازنده دیوی
 14. شبکه ضروری
 15. لیست کامل 65 پلاگین کند

استفاده کنید مانیتور پرس و جو برای پیدا کردن کندترین افزونه های شما:

افزونه های آهسته مانیتور پرس و جو

یا از آبشار GTmetrix استفاده کنید:

افزونه وردپرس آهسته

پلاگین های سبک وزن دیگر

2. غیرفعال کردن “حافظه نهان” در W3 Total Cache

اگر استفاده می کنید W3 حافظه نهان Total به تنظیمات عمومی بروید و حافظه نهان را غیرفعال کنید. من را ببینید تنظیمات حافظه پنهان W3 Total تا مطمئن شوید که از آنجا همه چیز به درستی تنظیم شده است Cloudflare و StackPath همچنین ممکن است مقصر باشد – به علاوه بیشتر مردم تنظیمات “برگه عملکرد” ​​را به درستی ندارند. این آموزش توسط بیش از 150،000 نفر با مانند… یک میلیون نظر استفاده شده است.

با این حال W3 Total Cache دارای اشکالات است و توسعه دهنده پلاگین کار بزرگی را برای به روزرسانی آن انجام نمی دهد – بنابراین اگر 49 دلار قیمت دارید ، به خودتان لطف کنید و به WP Rocket سوئیچ کنید (آنها تقریباً همیشه افزونه شماره 1 کش را در نظرسنجی های فیس بوک کسب می کنند). یا سریعترین حافظه نهان WP که رایگان است و معمولاً شماره 2 دارد.

W3 Total Cache Object Cache

3. به PHP 7.4 ارتقا دهید

به روزرسانی نسخه های PHP می تواند به راحتی سایت شما 2-3 برابر سریعتر کند.

معیارهای PHP WordPress

ولی بیشتر کاربران وردپرس نسخه های قدیمی PHP را اجرا می کنند:

WordPress-PHP-Version-Stats

حتی اگر اکثر میزبان ها از آن پشتیبانی می کنند:

پشتیبانی از PHP-Versions

شرکت میزبان شما به طور خودکار شما را به آخرین نسخه PHP ارتقا نخواهد داد زیرا ممکن است سازگار با موضوع / افزونه های شما نباشد (و آنها نمی خواهند سایت شما را خراب کنند). این بدان معناست که باید نسخه های PHP را خودتان ارتقا دهید یا از میزبان خود کمک بخواهید. همچنین این بدان معناست که اگر سالها در همان میزبان بوده اید و هرگز آن را انجام نداده اید ، احتمالاً هنوز در PHP 5.6 قرار دارید.

مرحله 1: نصب کنید نمایش نسخه PHP افزونه برای بررسی نسخه فعلی خود.

نمایش-PHP

گام 2: اجرای جستجوگر سازگاری PHP برای اطمینان از اینکه قالب / افزونه های شما سازگار هستند.

PHP-Compatibility-Checker

مرحله 3: با جستجوی “مدیر نسخه PHP” در حساب میزبانی خود ، به PHP 7.4 ارتقا دهید.

مدیر PHP-Version

ارتقاء PHP

* وب سایت خود را برای خطاها بررسی کنید (اگر آنها را مشاهده کردید ، به نسخه PHP قبلی برگردید ، یا افزونه های خود را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید کدام یک سازگار نیستند و باعث ایجاد خطا می شوند).

4. بار پاسخگویی سرور را بررسی کنید

زمان پاسخگویی سرور – وب سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند زمان پاسخگویی کمتر از 200ms.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

TTFBزمان برای اولین بایت پاسخگویی سرور وب شما (هاستینگ) را اندازه می گیرد. سایت خود را از طریق اجرا کنید bytecheck.com و باید در حالت ایده آل باشد <500ms ، با این حال <200ms حتی بهتر است.

زمان-به-اولین بایت

همچنین می توانید TTFB را در قسمت بررسی کنید GTmetrix برگه زمانبندی…

GTmetrix-TTFB

5- از میزبانی EIG بپرهیزید

همان شرکت (EIG) مالک Bluehost ، HostGator ، iPage ، Site5 ، Unified Layer و موارد دیگر است 60 شرکت میزبان مختلف. آنها برای کاهش هزینه ها با بسته بندی افراد زیادی در همان سرور شناخته شده اند (با تأکید بر آن) و بررسی های وحشتناک بخاطر آن داشته باشید. بسیاری از وب سایت های میزبان EIG زمان پاسخگویی بالایی دارند ، و من از استفاده از این شرکت ها به هر قیمت جلوگیری می کنم.

لیست-Of-EIG-مارک ها

EIG-Facebook-Post

6. تغییر به SiteGround

میزبانی است # 1 عامل سرعت سایت و روی وب سایت و پانل سرپرست شما تأثیر می گذارد.

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

مشتریان مبارک:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

7. تنظیمات افزونه کش را بهینه کنید

موشک WP 49 دلار است اما افزونه شماره 1 کش در چندین نظرسنجی در فیس بوک (با استفاده از من) رتبه بندی شد لینک پیوند قدردانی می شود) این نرم افزار دارای بسیاری از ویژگی های سرعت است که اکثر افزونه های حافظه پنهان ذخیره نمی شوند (شکل زیر را ببینید) که باعث می شود بارگذاری سایت شما نیز سریع تر شود. همیشه با جدید به روز می شود امکانات و یکی از ساده ترین افزونه های کش برای پیکربندی است (به من مراجعه کنید آموزش) با گسترده مستندات. پشتیبانی بر خلاف اکثر افزونه های حافظه نهان بسیار عالی است و اشکالی ندارد که بیشترین اشکال را دارد شکایت در مورد W3TC در مورد. ذخیره سازی یک عامل مهم در است راهنمای بهینه سازی وردپرس و ارزش این را دارد که یک افزونه کش سریع ، قابل اعتماد و آسان داشته باشید که هم وب سایت شما و هم پنل مدیریت را سرعت می بخشد.

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

با بیشتر افزونه های حافظه نهان ، باید برای دریافت این ویژگی ها در حدود 6 افزونه اضافی نصب کنید موشک WP همه آنها ساخته شده است و تعداد پلاگین های سایت شما را کاهش می دهد. اگر مثل من هستید ، فقط می خواهید از 1 افزونه استفاده کنید ، در غیر اینصورت باید تحقیق کنید که افزونه های حافظه نهان ارائه شده چیست ، اگر این پشتیبانی نمی کند آنها را نصب کنید.

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

ویژگی های WP-Rocket

WP-Rocket-ضربان قلب-کنترل

WP-Rocket-Media-تنظیمات

اکثر افراد یک افزونه کش نصب کرده اند ، اما تنظیمات بهینه تنظیم نشده اند. آموزش های من را مرور کنید تا مطمئن شوید که از آن بیشترین استفاده را می کنید.

8. برنامه تمیز کردن پایگاه داده برنامه

این پوشه spam ، پوشه حذف شده شما را حذف می کند, گذرا, و هزاران نسخه بالقوه ویرایش ارسال شده در پایگاه داده شما. شما به اینها نیازی ندارید ، بنابراین آنها را حذف کنید و یک برنامه تمیزکاری را برای اجرای هر هفته (یا حداقل هر ماه) برنامه ریزی کنید که می تواند با استفاده از یکی از این افزونه ها برنامه ریزی شود.

اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، این کار را در تنظیمات بانک اطلاعات انجام دهید:

تنظیمات WP-Rocket-Database

اگر از WP Rocket استفاده نمی کنید ، از آن استفاده کنید افزونه WP-Optimize:

WP-Optimize-Database-Cleanup

9. تخلیه منابع برای Cloudflare

Cloudflare و StackPath CDN هستند که فایلهای وب سایت شما را در مراکز مختلف داده در سراسر جهان میزبان (من از هر دو مرکز داده بیشتر = تحویل سریعتر محتوا استفاده می کنم). این در حالی است که محتوا را از نزدیکترین مرکز داده به بازدید کننده شما تحویل می دهد منابع بارگیری (کاهش مصرف پهنای باند). این یک توصیه در راهنمای بهینه سازی وردپرس.

Cloudflare به تخلیه مصرف پهنای باند کمک می کند:

Cloudflare-Bandwidth

به سادگی برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید, وب سایت خود را اضافه کنید, و تغییر سرورهای نام:

Cloudflare Nameservers

من یک آموزش کامل در مورد چگونگی پیکربندی تنظیمات Cloudflare دارم اما بخش هایی از این آموزش را شامل می شود که مربوط به کاهش پهنای باند و سریعتر بارگذاری ویندوز وردپرس شماست.

10. بارگذاری منابع به StackPath

StackPath CDN دیگری است که پهنای باند بیشتری را به 31 مرکز داده خود بارگذاری می کند. آنها به شدت در ایالات متحده واقع شده اند و بیشتر مکانهای بازدید کننده من از آنجا هستند ، بنابراین برای من معنی دارد. در صورتی که می خواهید آنها را امتحان کنید ، آنها 10 دلار در ماه هستند و یک آزمایش 30 روزه رایگان دارند.

StackPath-CDN-Analytics

مراکز داده StackPath

StackPath در مقابل Cloudflare – Cloudflare رایگان است و دارد 200+ مرکز داده. این هم به سرعت و هم به امنیت کمک می کند اما آنها برای برنامه رایگان پشتیبانی نمی کنند. StackPath دارای 31 مرکز داده است و 10 دلار در ماه / با یک آزمایش 30 روزه رایگان است. یکی از چیزهای با ارزش در مورد StackPath ، تیم پشتیبانی آنهاست که به پیکربندی آن کمک کردند … آنها نمره GTmetrix YSlow من را به 100٪ رساندند.

مرحله 1: برای آزمایش 30 روزه رایگان StackPath ثبت نام کنید.

گام 2: در داشبورد ، روی زبانه CDN ، سپس کلیک کنید یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید:

StackPath-CDN-Tab

CDN-URL-StackPath

مرحله 3: URL CDN StackPath را کپی کنید و آن را در افزونه حافظه نهان خود بچسبانید (یا استفاده کنید CDN Enabler):

تنظیمات WP-Rocket-CDN

مرحله 4: در StackPath به CDN → Cache Settings بروید ، سپس کلیک کنید همه چیز را تمیز کنید

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

11. قوانین صفحه Cloudflare را اضافه کنید

Cloudflare می گوید

“ما توصیه می کنیم که یک صفحه صفحه ایجاد کنید تا بخش سرپرستی وب سایت خود را از ویژگی های عملکرد Cloudflare خارج کنید. امکاناتی مانند Rocket Loader و Auto Minification ممکن است ناخواسته توابع بخش پشتیبان را در بخش سرپرست شما خراب کنند. “

برو به تنظیمات قوانین صفحه

CloudFlare-Page-Rules- تنظیمات

قانون صفحه 1: بهینه سازی و محافظت از مدیر WP – شما معمولاً نمی خواهید حافظه پنهان بخش سرپرست شما باشد ، ویژگی های عملکرد باید غیرفعال شوند (مانند Cloudflare توصیه می کند) ، و سطح امنیتی را بالا بگذارید. ستاره باعث می شود این قانون برای همه آدرس های اینترنتی حاوی wp-admin اعمال شود.

WP-Admin-Page-Rule

قانون صفحه 2: ​​از تجدید مکرر Cloudflare از حافظه نهان در صفحات قدیمی جلوگیری کنید – از آنجا که موارد موجود در پرونده بارگذاری وردپرس شما به طور مکرر تغییر نمی کند ، لازم نیست آنها را به اندازه کافی ذخیره کنید ، این باعث می شود پهنای باند را حفظ کند زیرا Cloudflare دیگر مجبور نیستید به سرور خود برگردید تا به همان اندازه یک نسخه تازه از حافظه نهان کش را بکشید. بیاموزید که چه بخشهایی از وب سایت شما مرتباً به روز نمی شوند ، سپس قوانین صفحه ایجاد کنید که این موارد را افزایش دهد حافظه نهان TTL و Edge Cache TTL.

Cloudflare-WP-Uploads-Page-Rule

قانون صفحه 3: همه چیز را تهاجمی نگه می دارد – به طور تهاجمی وب سایت خود را ذخیره می کند.

حافظه پنهان-همه چیز-Cloudflare-Page-Rule

12. تنظیمات سرعت Cloudflare را تنظیم کنید

برو به تنظیمات سرعت Cloudflare. کمینه سازی پرونده ها ، بهینه سازی تصاویر, براتلی (مشابه فشرده سازی gzip) ، و SG Railgun + موشک لودر باید وب سایت و صفحه مدیریت خود را سریعتر بارگیری کنید ، زیرا آنها فشار کمتری را نیز به سرور شما وارد می کنند. اگر فشرده سازی minify + gzip در افزونه حافظه نهان فعال شده است ، باید آنها را در Cloudflare غیرفعال کنید (از عملکرد تکراری جلوگیری کنید).

Cloudflare-Speed-Tab

شما همچنین باید فعال کنید محافظت از لینک مستقیم در Cloudflare تنظیمات سپر این امر مانع از قرار دادن تصاویر در وب سایت در هنگام تصویر در حالی که شما هنوز هم در سایت شماست می شود ، این بدان معناست که اگرچه تصویر در سایت آنها قرار دارد ، شما از پهنای باند استفاده می کنید.

13. پیکربندی WP را غیرفعال کنید

WP غیرفعال کنید و شفاف به شما امکان می دهد تنظیمات را در وردپرس که از CPU استفاده می کنند غیرفعال کنید و سایت خود را کند کنید. همچنین دارای گزینه هایی برای کنترل ضربان قلب است (اگر این را به خاطر دارید) افزونه کنترل ضربان قلب اکنون می توانید آن را حذف کنید و فقط از این استفاده کنید) … و همچنین چند گزینه دیگر که می توانند پنل / وب سایت سرپرست شما را سرعت بخشند. از طریق تنظیمات بروید و موارد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نکاتی درباره WP غیرفعال کردن

 • غیرفعال کردن همه چیز را که استفاده نمی کنید
 • زمانبندی حذف اسپم ایده خوبی است
 • Emojis ، Google Maps و گراواتارس یک بار طولانی برای بارگیری
 • غیرفعال کردن همه موارد در برگه “برچسب ها” از آنجا که همه آنها غیر ضروری هستند
 • پینگ بک و پیگیری معمولاً ارزش منابع اضافی را ندارید
 • ویرایشهای ارسال را روی 3-5 تنظیم کنید تا از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما به صدها نفر دیگر نیازی ندارید
 • کد رهگیری Google Analytics خود را به صورت محلی در سمت راست تنظیمات میزبان کنید

WP-Disable-Requests

WP- غیرفعال کردن-برچسب ها-تنظیمات

WP-Disable-Admin

WP-Disable-SEO.

WP-Disable-Other

14. مسدود کردن ربات های بد (با Wordfence)

در عرض چند دقیقه از پیکربندی تنظیمات Wordfence مسدود کردن و محدود کردن نرخ, توانستم در 5 دقیقه اول پیکربندی بیش از 1000 درخواست ربات اسپم مسدود کنم (و من از این بسیار خوشحالم). من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید چک کنید چه رباتهایی به سایت شما آسیب می رسانند و چگونه می توانید آنها را مسدود کنید.

مرحله 1: نصب Wordfence.

گام 2: مشاهده کنید گزارش ترافیک زنده (تحت تنظیمات ابزار Wordfence) که به شما نشان می دهد همه رباتها در زمان واقعی به سایت شما ضربه می زنند. Googlebot کاملاً خوب است ، اما وقتی این کار را کردم ، دیدم compute.amazonaws.com در هر دو ثانیه درخواست مسخره ای را درخواست می کند. من آن را Googled کردم و مطمئناً ، این یک ربات معروف به مکیدن پهنای باند بود. گزارش خود را برای مدت دو یا دو دقیقه مشاهده کنید و ببینید که آیا ربات های دارای اسامی طراحی شده به طور مداوم به سایت شما ضربه می زنند یا خیر. اگر شک دارید ، نامهای میزبان آنها را به Google گویند و ببینید که آیا افراد دیگر با آن دسته مشکل دارند.

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

مرحله 3: به تنظیمات مسدود کردن Wordfence بروید و رباتهای هرزنامه را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید. ستاره ها به عنوان کلمات کلیدی استفاده می شود ، بنابراین اگر من * amazonaws.com را مسدود کنم ، این بدان معنی است که هرگونه نامهای میزبان حاوی amazonaws.com (چه شخصیتی قبل از یا چه بعد از آن کاراکتر داشته باشد) مسدود می شوند. من هزاران درخواست / پهنای باند را با مسدود کردن این دو نام میزبان اسپم ذخیره کرده ام:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Wordfence-Blocking-Rule

مرحله 4: به ورود به سیستم مسدود کردن خود بروید و از تماشای انسداد رباتهای هرزنامه لذت ببرید.

Wordfence-Firewall-Blocking

مرحله 5: پیکربندی Wordfence محدود کردن امتیاز. این امر باعث می شود که خزندگان (و انسانها) از درخواست بیش از حد محدود شوند ، خزنده های جعلی Google را مسدود کرده و امنیت را در 404 صفحه بهبود می بخشد. تنظیمات زیر همان مواردی هستند که Wordfence در صفحه محدود کننده نرخ آنها توصیه می کند.

محدود کردن Wordfence-نرخ

برای محدود کردن پهنای باند مصرف شده توسط این افزونه ، تنظیمات Wordfence را به هم بزنید:

 • “اسکن های برنامه ریزی شده خودکار” را فعال نکنید
 • “خلاصه ایمیل را فعال نکنید”
 • “استفاده از اسکن کم منبع” را فعال کنید
 • تعداد زیادی از داده های ترافیک زنده را برای مدت طولانی ذخیره نکنید
 • “تعداد موارد ارسال شده در ایمیل نتایج اسکن” را به 500 کاهش دهید
 • “به روزرسانی های مورد نیاز (افزونه ، موضوع یا هسته)” را فعال نکنید
 • “فاصله به روزرسانی در ثانیه (2 پیش فرض)” را به 10-15 ثانیه افزایش دهید
 • کاهش مقدار “حافظه در هنگام اسکن چقدر باید Wordfence درخواست کند” تا 100MB کاهش یابد
 • فعال کردن “حذف جداول Wordfence و داده های غیرفعال سازی”
 • مشاهده صفحه گزینه های Wordfence برای توصیه های بیشتر

افزونه Bad Queries را مسدود کنید همچنین از سایت شما در برابر ربات های بد شناخته شده محافظت می کند. این افزونه “یک کلیک و انجام شده” با یک بررسی کامل 5 ستاره است – روشی آسان برای کاهش CPU از رباتهای هرزنامه.

Block-Bad-Query

15. تنظیمات افزونه استفاده نشده را غیرفعال کنید

هر یک از افزونه های خود را طی کرده و تصمیم بگیرید که کدام تنظیمات را می توانید خاموش کنید (این باعث کاهش CPU می شود). به عنوان مثال ، در Yoast در زیر تنظیمات > عمومی > ویژگی های من موارد زیر را غیرفعال کردم …

تنظیمات Yoast-Feature

غیرفعال کردن تنظیمات افزونه که:

 • ارائه آمار
 • اسکن های در حال اجرا را اجرا کنید
 • اعلان های سرپرست یا ایمیل را ارسال کنید

مثال ها:

 • اسکن های در حال انجام جستجوگر پیوند شکسته
 • تنظیمات Yoast در قسمت Dashboard > امکانات
 • چت و افزونه های تقویم که مرتباً اجرا می شوند
 • پلاگین های آماری که دائماً داده ها را جمع می کنند
 • پست های مرتبط و افزونه های پست محبوب که تعداد زیادی از داده ها را ذخیره می کنند

16. پلاگین ها یا مضامین بلا استفاده را حذف کنید

تم های بلااستفاده تنظیمات از پیش تنظیم شده را در پایگاه داده WordPress شما (مشابه افزونه ها) ذخیره می کند. ابتدا به منوی افزونه های خود بروید و ALL افزونه هایی که در حال حاضر از آنها استفاده نمی کنید را غیرفعال / حذف کنید …

حذف-WordPress-Plugins

اکنون به ظاهر ظاهر شوید > مضامین را حذف کرده و تمام موضوعاتی را که استفاده نمی کنید حذف …

حذف-استفاده نشده-وردپرس-مضامین

17. شناسایی منبع (با استفاده از AWstats)

AWStats در قسمت “آمار” در بیشتر cPanels (SiteGround ، Bluehost ، Godaddy) ساخته شده است. شما همچنین می توانید از افزونه WP Server Stats اما AWStats مفصل و قطعاً ترجیح داده شده است.

AWStats به شما کمک می کند تا:

 • خزنده های پهنای باند
 • آدرس های IP پهنای باند بالا
 • پهنای باند فایلهای بارگیری بالا
 • پرونده های پهنای باند بالا (به عنوان مثال تصاویر)
 • کل استفاده از پهنای باند (برای نظارت)

پهنای باند ماهانه

ربات های هرزنامه …

روبات-عنکبوت-پهنای باند

تصاویر معمولاً پهنای باند زیادی مصرف می کنند …

پهنای باند پرونده-نوع

بیش از 20 راه برای بهینه سازی تصاویر وجود دارد (که جدا از افزونه ها ، یکی از سنگین ترین عناصر در بسیاری از وب سایت ها هستند). این آموزش به شما نشان می دهد که چگونه تمام موارد GTmetrix را در زیر برطرف کنید.

Image-Optimizations-In-GTmetrix

18. سؤالات متداول

&# x1f680؛ رایج ترین راه حل های سرسام آور وردپرس چیست؟?

متداول ترین راه حل برای یک سرور آهسته وردپرس استفاده از افزونه cache بهتر ، پیکربندی آن با تنظیمات بهینه ، بروزرسانی به میزبانی سریعتر و جلوگیری از افزونه های CPU بالا است. اگر از W3 Total Cache استفاده می کنید ، گزینه cache object را غیرفعال کنید.

&# x1f680؛ آیا میزبان در حال تغییر یک پنل مدیریت کند را برطرف می کنند?

اگر زمان پاسخگویی سرور شما در Google PageSpeed ​​Insights زیاد است ، این می تواند فشار را روی سرور شما وارد کرده و پانل سرپرست را کند کند. تغییر میزبان ها می توانند یک مدیر آهسته را برطرف کنند ، مخصوصاً اگر از هاست با کیفیت پایین مانند GoDaddy ، Bluehost یا مارک EIG استفاده می کنید.

&# x1f680؛ آیا CDN پانل مدیریت را سرعت می بخشد?

استفاده از CDN منابع را خنثی می کند و استرس کمتری را بر روی سرور شما وارد می کند ، بنابراین هم وب سایت و هم پنل مدیریت خود را سرعت می بخشید. Cloudflare یک CDN رایگان عالی است ، و استفاده از چندین CDN می تواند حتی بیشتر کمک کند زیرا بیشتر مراکز داده به معنای بارگذاری بیشتر است.

&# x1f680؛ آیا ربات های هرزنامه مدیر را کاهش می دهند?

بله ، رباتهای هرزنامه که دائماً به سایت شما ضربه می زنند ، هدر رفتن منابع سرور هستند. شما می توانید از Wordfence استفاده کنید تا همه ربات های سایت شما را در زمان واقعی مشاهده کنند ، سپس از Wordfence ، Block Bad Queries ، Blackhole for Bad Bots یا Cloudflare برای فشردن ربات های هرزنامه استفاده کنید..

&# x1f680؛ کدام افزونه ها باعث کاهش سرعت پنل مدیریت می شوند?

اکثر افزونه های وردپرس آهسته شامل اشتراک گذاری اجتماعی ، آمار (تجزیه و تحلیل) ، لغزنده ها ، اوراق بهادار ، سازندگان صفحه ، تقویم ها ، گپ ، فرم های تماس ، پست های مرتبط ، نقشه سایت ، Wordfence ، WPML ، WooCommerce و هر افزونه ای که اسکن ها یا پردازش های مداوم را اجرا می کند. همیشه اطمینان حاصل کنید که از پلاگین های سبک استفاده می کنید که به خوبی حفظ و کدگذاری شده اند.

&# x1f680؛ آیا افزونه های کش روی سرعت پنل مدیریت تأثیر می گذارد?

آره. کدام افزونه کش را که استفاده می کنید و آیا بهینه پیکربندی شده است ، تأثیر زیادی در عملکرد کلی وب سایت شما خواهد گذاشت. اطمینان حاصل کنید که از افزونه cache دارای رتبه برتر استفاده می کنید و از تمام ویژگی های آن استفاده می کنید.

فیلم من را تماشا کنید – این یک فیلم 42 دقیقه ای است ، اما من تقریبا همه چیز را پوشش می دهم (نشان های زمانی در توضیحات ویدیو) و شما باید یک تن اطلاعات عالی در مورد سرعت سایت وردپرس بیاموزید:

کار کرد؟ اجازه دهید در نظرات بدانید.

هنوز آهسته؟ گزارش GTmetrix خود را برای من ارسال کنید – خوشحالم که می توانید نگاه کنید 🙂

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector