20 סיבות לאתר הוורדפרס שלך אינו גבוה בגוגל

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس '20 סיבות לאתר הוורדפרס שלך אינו גבוה בגוגל
0 30 мин.

זו השאלה מספר 1 שאני מקבל …


מדוע האתר של וורדפרס שלי אינו גבוה יותר בגוגל?

בין אם אינך נמצא בשום מקום על המפה, קובע עונש של גוגל או שאתה תוהה מדוע מתחרים גוברים עלייך, מדריך זה יעזור לך לזהות את המתרחש. אלה 20 הסיבות הנפוצות ביותר על סמך חמש שנותיי האחרונות שעשיתי ייעוץ בנושא SEO וכתיבת הדרכות אלה.

עברו על הרשימה והקפידו להשאיר תגובה אם מצאתם את הבעיה או שאתם זקוקים לעזרה. אני שמח לעזור לכל מי שלוקח את הזמן לקרוא את ההדרכות שלי. להלן הסיבות העיקריות לכך שאתר הוורדפרס שלך לא מדורגים גבוה בגוגל ו- בדיוק מה שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה.

Contents

1. חוסר תוכן מקיף

אילוף מאמרים ל -3,000+ מילים זו הסיבה מספר 1 שהבלוג שלי צמח ל -3,000 מבקרים ביום. גוגל מילת המפתח שלך, נתח תוצאות מובילות וכולל כל נושא חשוב שאתה יכול למצוא. להשתמש ענה לציבור למצוא “מילות מפתח בשאלות” ולענות על כמה שרק אתה יכול. Backlinko מציע 3,000 מילים ברבים מהמאמרים שלו, במיוחד אם זה תוכן אבן פינה. העברתי את הדרכת Yoast שלי מ -500 ל -4,000 מילים וזה עבר בין 10 ל- 100 מבקרים ליום בשבוע..

אני לא כותב 3 הדרכות בינוניות בשבוע. אני כותב הדרכה לרוצח אחת כל שבועיים.

כוון ל -3,000+ מילים, במיוחד אם זו מילת מפתח תחרותית:

ספירת מילים

אתה יכול לקבל נענש עבור תוכן עם ספירת מילים נמוכה (עמודים רדודים), תוכן שאינו מועיל בשיעורי יציאה מדף ניתור גרוע, תוכן של גורמים מקושרים שאינו מספק ערך, ושכפול תוכן. אבל גם אם אין לך קנס על תוכן דק, זה לא אומר שלחלק מהתכנים שלך אין ספירת מילים נמוכה ומונע ממך לדרג גבוה.

שלב 1: זהה תוכן בעל ביצועים נמוכים
ב- Google Analytics, עבור לרכישה > קונסולת חיפוש > דפי נחיתה. חפש דפים עם זמן ממוצע נמוך בעמוד + שיעורי יציאה גבוהה. זמן ממוצע נמוך בדף פירושו שאנשים לא מוצאים את התוכן שימושי. שיעורי יציאה גבוהה מהקפצה מורכבים מעט יותר ויכולים להיות מעיצוב לא טוב, זמני טעינה, ניווט, חלונות קופצים / פרסום וקישור פנימי רע (או ללא).

דפי נחיתה - גוגל אנליטיקס

שלב 2: הוסף תוכן עניינים
א תוכן עניינים עוזר לאנשים לנווט פוסטים ארוכים, אך גם מעודד אתכם לכתוב תוכן ארוך (ומאפשר לכם סיכוי טוב יותר לקבל פרס קישורים לקפיצה באמצעות עוגנים בשם).

תוכן העניינים HTML נראה כך …

HTML של כל כותרת משנה נראה כך …

פריט ראשון

פריט שני

פריט שלוש

שלב 3: תוכן בקר
עכשיו לאחר שהוספת TOC עם כמות טובה של נושאים, כתוב את הפסקאות שלך. התפקיד שלך הוא לא רק להפוך אותו לממושך יותר, אלא להפוך את התוכן שלך ליותר בעל ערך. בדרך כלל זה אומר להוסיף גרפיקה, סרטונים או אינפוגרפיקה מועילים יותר. לא רק כפיית טקסט למילוי הדף.

שלב 4: ענה על מילות מפתח לשאלות
ענה לציבור מאפשר לך לחפש בכל מילת מפתח ולהפיק מפה (ורשימה) חזותית של השאלות הפופולריות ביותר שאנשים מחפשים בנושא מילת מפתח זו. זה מושך מילות מפתח מהשלמה אוטומטית של גוגל, וככל שהמעגלים ירוקים יותר, כך יש יותר חיפושים שיש למילות מפתח אלה.

מילות מפתח של Yoast - AnswerThePublic

2. מילות מפתח תחרותיות מדי

אתרי אינטרנט עם נמוך סמכות תחום לא צריך להתמודד על מילות מפתח רחבות ותחרותיות. כשאתה בונה סמכות תחום (על ידי יצירת תוכן נהדר שמקבל קישורים) אתה יכול להתחיל למקד מילות מפתח באמצעות חיפושים נוספים. אבל אם אתה נאבק לעלות על עמוד 1, שקול ללכת לזנב ארוך יותר.

מילות מפתח בעלות זנב ארוך

שלב 1: בדוק את סמכות הדומיין שלך ב סייר קישור Explorer (או אחר כלי).

רשות תחום

שלב 2: השתמש בתרשים זה מ- אורביט מדיה. אני בעיקר מכוון לביטויים של שלוש מילים, אבל אני משקיע זמן רב בתוכן. מילות מפתח תחרותיות יותר = יותר זמן שתשקיע בתוכן שלך. התרשים הוא יותר כלל אצבע ולא צריך לקחת אותו כפשוטו, אבל זו תזכורת שאתרים בעלי סמכות תחום גבוהה יכולים (באופן כללי) למקד למילות מפתח תחרותיות יותר..

קיצור דרך לחיפוש מילות מפתח

שלב 3: הורד MozBar ו מילות מפתח בכל מקום. אלה מאפשרים לך בגוגל כל מילת מפתח ולראות את התחרות של מילת מפתח: חיפושים חודשיים, DA של כל תוצאות החיפוש (רשות תחום) ורשות הפלסטינית (רשות העמודים) וכו ‘. כמובן שהצעד החשוב ביותר הוא לחיצה על התוצאות המובילות ובדיקת עד כמה “טוב” התוכן הוא, וודא שאתה יכול לכתוב תוכן טוב יותר משלהם.

תחרות מילות מפתח

מילת מפתח היא תחרותית יותר אם:

 • זה רחב
 • יש לו DA + PA גבוה ב- MozBar
 • מילת המפתח היא כמובן רווחית
 • התוצאות החזקות מדורגות בתוצאות המובילות
 • אתרי הרשות מדורגים בתוצאות המובילות
 • מילת המפתח כוללת מספר גבוה של חיפושים חודשיים

קל יותר לדרג מילות מפתח עם זנב ארוך

 • במקום יועץ SEO, פנה ליועץ SEO של וורדפרס
 • במקום מעצב האינטרנט של שיקגו, מקד למעצב הוורדפרס של שיקגו
 • במקום לצאת מחובות, יעד הוצא מחובות ללא פשיטת רגל
 • במקום ביקורות של SiteGround, מקד על סקירת אירוח WordGround WordPress

3. יותר מדי להתמקד במילת מפתח יחידה אחת

עסקים רבים אובססיביים לדירוג עבור מילת מפתח אחת, כאשר זו למעשה אסטרטגיה נוראית. אני מדורגת עבור אלפי מילות מפתח, ולמרות שאני מדורגת מספר 1 עבור מילות מפתח כמו “יועץ SEO של וורדפרס”, אני מקבל יותר פניות דרך הבלוג שלי מאשר דפי השירות שלי..

אם אתה צלם בשיקגו, הנה כמה רעיונות:

מילוי-השלמה אוטומטית של גוגל -1 באופן אוטומטי

4. יותר מדי התמקדות באורות ירוקים של יוסט

אובססיה על האורות הירוקים של יוסט עלולה להוביל מילוי מילות מפתח ולגרום לדפים להיראות ספאמיים. תפסיק לחשוב SEO כל כך עוסק ב”שימוש במילות מפתח “והתחל לחשוב על אנשים להיות מעורבים באתר שלך באמצעות סרטונים, הדרכות ודברים שאנשים היו רוצים ללמוד / לשתף / קישור אליהם. הפעם היחידה שבה אני חושב על מילות מפתח היא כשאני מבצע מחקר מילות מפתח, כותב כותרת עשירה במילות מפתח (אך נשמעת נחמדה) ומכין תיאור מטה מפתה, כך שאנשים ילחצו על הקישור שלי. אני סומך על תוכן הבעיטות שלי כדי לעשות את השאר.

מה צריך לומר על ניתוח SEO של יוסט:

אזהרה: הזרקת מילות מפתח לתוכן / קטעי הטקסט שלך גורמת להם להיראות ספאמיים. האם חשבת על כתיבת כותרת SEO + תיאור מטא כדי להגדיל את שיעור הקליקים? כל תוצאה בגוגל תשתמש במילת המפתח – מדוע מישהו ילחץ על הקישור שלך? כן, עליך להשתמש במילת המפתח שלך בכותרת העמוד, כתובת האתר, כותרת ה- SEO ותאור המטא (המקומות החשובים ביותר) … אך אל תזריק מילות מפתח רק כדי לקבל אורות ירוקים. תשכח מצפיפות מילות מפתח ומילות מפתח בכותרות משנה … הוסף תוכן עניינים לארגון פוסטים ארוכים יותר, שימוש בסרטונים, אינפוגרפיקה, קטעי טקסט עשירים, תמונות שיתוף חברתית, תכולה של בשר בקר דק כדי להפוך את זה טוב יותר (מפורט יותר) מתוצאות החיפוש המובילות.

5. אתה משתמש במתכנן מילות המפתח של גוגל

מתכנן מילות מפתח מיועד ל- AdWords ולא ל- SEO! התחרות מיועדת ל- AdWords ומצאתי באופן אישי שמילות המפתח אינן משקפות את מה שאנשים באמת מחפשים. השלמה אוטומטית של גוגל, או כל כלי מילות מפתח ששולף מהשלמה אוטומטית של גוגל, מדויקת יותר.

מתכנן מילות מפתח של גוגל

6. זמני טעינה איטית

שלי מדריך מהירות וורדפרס מראה לך איך הגעתי <זמני טעינה עם ציוני 100% ב- GTmetrix, אך פרטתי את הגורמים החשובים להלן. אתה בטח יודע גוגל מתגמלת אתרים מהירים.

 • בחר אירוח טוב יותרSiteGround דורג מספר 1 ב 26 משאלות פייסבוק שונות והוא מי שאני משתמש בו (הם גם מספר 1 ביותר שיחות בפייסבוק). אתה יכול להריץ את האתר שלך תובנות מהירות דף לראות אם שלך השרת איטי. SiteGround יהיה העבר את אתרך בחינם, ואנשים הנודדים בדרך כלל רואים שיפורי זמן טעינה מיידיים. הם כן המלצה על ידי וורדפרס ועל ידי איביקה מ ה קבוצת מהירות וורדפרס עם 10,000 חברים. אני משתמש בהם ואתה יכול לראות את GTmetrix /פינגדום דיווחים. שלהם טכנולוגיית מהירות משתמש ב- NGINX, PHP 7+, לחץ 1 על הפעלת Cloudflare, ו תוסף SG Optimizer.
 • שדרג לתוסף Cache טוב יותר – WP Rocket דורג כמתוסף המטמון מספר 1 בסקרים מרובים של פייסבוק וגם אני משתמש בהם. היתרון הגדול ביותר הוא שיש להם תכונות מהירות שרוב תוספי המטמון אינם מספקים תוצאות טובות יותר (ניקוי בסיס נתונים, טעינת תמונות / קטעי וידאו / iframes עצלנים, אירוח מקומי של גוגל אנליטיקס, בקרת פעימות לב, אינטגרציה עם Cloudflare + CDNs אחרים). זה מגיע גם עם תיעוד, עדכונים תכופים ותמיכה. עיין במדריך ההתקנה שלי.
 • בצע אופטימיזציה של תמונות – יש מעל 20 דרכים לייעל תמונות, חלקן מופיעות ב- GTmetrix (דחיסה ללא אובדן, מציגות תמונות בקנה מידה, ציין מידות תמונה). אם אתה רוצה לראות את כל 20, קרא את הדרכת אופטימיזציית התמונות שלי.
 • שדרג ל- PHP 7+ – רוב משתמשי וורדפרס להפעיל גרסאות PHP מיושנות (מכיוון שהמארח שלך לא משדרג אותך אוטומטית). עליך להתקין את ה- הצגת תוסף גרסת PHP כדי לראות איזו גרסה אתה מפעיל, הרץ את תוסף בודק תאימות PHP כדי לוודא שהתוספים שלך תואמים, שדרג ל- PHP 7+ בחשבון האירוח שלך. זה הופך את א הבדל ענק.
 • הגדרת Cloudflare – עיין במדריך שלי ל Cloudflare שמראה כיצד להגדיר כל כרטיסיית Cloudflare כך שהאתר שלך יהיה מהיר יותר ובטוח יותר.
 • הימנע מתוספים איטי הנה רשימה של 35 תוספים איטיים, אך אתה יכול גם להשתמש בהם מוניטור שאילתה (או מפל GTmetrix) כדי לראות את התוספים הטעונים האיטיים ביותר.
 • הימנע ממשאבים חיצוניים – גוגל אדסנס, מפות גוגל, Gravatars, או כל דבר המושך משאבים חיצוניים יאט את האתר שלך באופן משמעותי.
 • טען גופנים של גוגל באופן מקומי – אם אתה רואה שגיאות בדוח GTmetrix שלך הקשורים לגופנים של גוגל או לגופן מדהים, קרא את ההדרכה שלי בנושא אירוח מקומי..

סרטון זה אמור לעזור (חותמות זמן הן בתיאור הסרטון):

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות של Google

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

סקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.png

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-סקר FB

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

הדוח שלי ב- GTmetrix …

2019-GTmetrix-דו

שלי דו”ח פינגדום

2019-דו

7. שיעורי קליקים נמוכים

כולם יודעים ששיעורי הקליקים חשובים (ומשמשים כגורם דירוג), אך איך גורמים לאנשים ללחוץ על הקישור שלך? להלן 4 דרכים קלות להגדיל את שיעורי הקליקים.

שיעורי קליקים

שלב 1: השתמש בעורך בכמויות גדולות של Yoast כדי לשכתב כותרות SEO + תיאורי מטא
עורך בכמויות גדולות של Yoast מאפשר לך לערוך את כותרות ה- SEO שלך + מטא תיאור בכמויות גדולות, כך שלא תצטרך לעבור על כל עמוד / פוסט בודדים. חיוב מחדש של אלה לצלילים נחמדים יותר (וכמובן לכלול את מילת המפתח שלך) הוא דרך קלה להגדיל את שיעור הקליקים. רק זכור שעורך התפוצה אינו מזהה מילות מפתח או אורך תווים, אז וודא שאתה שומר על אלה (האורך הוא בערך 55 תווים לכותרות SEO, 155 תווים לתיאורי מטה). כולם הולכים לכלול את מילת המפתח בקטע שלהם – מדוע מישהו ילחץ על הקישור שלך? המדריך שלך עדכני, יש לך הדרכת וידיאו, אינפוגרפיק? ספר להם למה! נסה להשתמש במספרים ובשמות תואר חכמים.

יוסט-גורף-עורך

שלב 2: הוסף Rich Snippets
אני משתמש ב תוסף WP Review Pro מאת MyThemeShop (ראה א הדגמה או דף שאני משתמש בו). השתמשתי קטעי WP עשירים אבל היזם נטש את התוסף שלו, ו סכמה כוללת אחת נראה פשוט מדי ללא כמעט אפשרויות התאמה אישית. שמחתי עם WP Review Pro.

נתונים מובנים כוכבים סקירה

שלב 3: הוסף תאריך השתנה לפרסום לתוצאות החיפוש
תן תוכן רגיש לזמן להיראות רענן. ראשית, אפשר “תאריך בתצוגה מקדימה של קטע טקסט” בהגדרות של יוסט. בשלב הבא, הוסף “תאריך שונה” לפרסום בפוסטים בבלוג (זה נמצא במיקום שונה עבור כולם, אבל בשבילי זה נמצא ב תוסף פשוט לעריכה של ג’נסיס). כעת, בכל פעם שתעדכן פוסט, התאריך יתרענן בתוצאות החיפוש. אתה יכול להשתמש ב- פרסם מחדש את התוסף ‘הודעות ישנות’ כדי לרענן את כל הפוסטים עד היום, אבל זה קצת זול מכיוון שלמעשה לא עדכנת את הפוסטים.

תאריך פרסום

כניסה-מטא

שלב 4: הכנס את קטעי ה- HTML המוצגים של Google

 • צור תוכן עניינים של HTML (אם רשימות מיקוד)
 • הפוך כל פריט ב- TOC לתמציתי ו ניתן לפעולה לפיתרון הבעיה
 • מקד למילת מפתח במקום שאנשים רוצים תמציתי תשובה
 • להשתמש סייר מילות המפתח של מוז לזהות מילות מפתח
 • השתמש בתשובה לציבור כדי למצוא מילות מפתח רבות יותר לשאלות
 • בחר אם התשובה צריכה להיות פסקה, רשימה או טבלה
 • תכנן גרפיקה נחמדה (או צלם תמונה) המתארת ​​את מילת המפתח
 • השתמש באורך אופייני אופטימלי (ראה תמונה למטה שצולמה מתוך מוז)
 • צור תוכן מבוסס עובדות עם הפניות איכותיות (קישורים, גרפיקה וכו ‘)
 • מקד על מילות מפתח שכבר כוללות קטע מוצג אך מבצע עבודה לא טובה
 • אם אתה מכוון לתיבת התשובות, מקד את מילת המפתח שלך בהתאמה מדויקת
 • וודא שאתה נמצא בעמוד הראשון עבור מילת המפתח, אם לא, שפר את התוכן

קטעי טקסט מוצעים

אורך אופטי-מוצג-קטעי טקסט

8. לא מיטוב לשיתוף חברתי

התאם אישית כיצד נראה התוכן שלך כשהוא משותף בפייסבוק / טוויטר …

שיתוף בפייסבוק

ביוסט, עבור אל SEO → חברתי, ואז אפשר נתוני מטא בכרטיסייה פייסבוק / טוויטר. כשאתה כאן, אל תשכח לעשות זאת אמת את האתר שלך באמצעות Pinterest ולהוסיף את דף Google+ שלך ליוסט.

יואסט-חברתי-מטא-נתונים

כעת ערוך עמוד / פוסט, גלול למטה לקטע של יואסט, לחץ על קישור השיתוף (מוצג למטה) ותוכל להעלות תמונות לפייסבוק (1200 x 630 פיקסלים) וטוויטר (1024 x 512 פיקסלים). כן, פירוש הדבר שאתה צריך ליצור 2 גרפיקה עבור כל פיסת תוכן אם אתה רוצה שזה ייראה יפה.

אופטימיזציה yoast-social-media

9. אין קישורים פנימיים / חיצוניים

אין מספר מושלם, אבל בדרך כלל יש לי 50+ קישורים במדריכי הלימוד של 3,000 מילים.

קישורים פנימיים – דרך טבעית לבנות קישורים לאתר שלך, לשמור על אנשים באתר שלך ולהקטין את שיעורי הניתור על ידי לגרום לאנשים ללחוץ על דברים אחרים שכתבת..

קישורים חיצוניים – אלה כמו ציטוט מקורות לגוגל. קישור לתוכן אמין ושימושי שהקוראים שלך היו מועילים (ולא רק בויקיפדיה) מפתח אמון עם גוגל.

10. היעדר תוכן מאבן פינה

הנה טיפ … במקום לבלוג רק לבלוג מה דעתך לכתוב “המדריך האולטימטיבי” בנושא מפתח שהקהל שלך רוצה ללמוד עליו? יוסט ו רקטת WP הם 2 משלי… אנשים לא מתכוונים לקשר אלי ייעוץ קידום אתרים ב- WordPress אבל על ידי משיכת קישורים באמצעות הדרכות שלי … “מיץ הקישורים” יועיל לכל האתר שלי על ידי הגדלת סמכות הדומיין שלי. אז אם אתה מנהל את האתר שלך קישור סייר ואין לך קישורים רבים, כתוב מדריכים אולטימטיביים.

סדרת WordPress-SEO

11. לא משתמש ב- SSL

הוספתי SSL בשנת 2018 ובאופן מפתיע, הדירוג שלי עלה (וכך גם מכירות השותפים שלי). גוגל היא הענישה נוספת על אתרים שאינם משתמשים ב- SSL (וגם המנעול חסר הביטחון הזה לא נראה טוב), אז אל תפחדו – פשוט עשו את זה. להלן מדריך בנושא הוספת SSL ל- WordPress.

ממש פשוט-SSL

12. שיעור יציאה מדף כניסה + זמן באתר

שיעורי כניסה (% האנשים שעוזבים את האתר שלך בלי ללחוץ לשום מקום) והזמן הממוצע באתר הם מדדים המשמשים את גוגל כדי לקבוע את הערך של כל עמוד ואת הדירוג שלו (תוכל לברר זאת ב- Google Analytics). אז אם עיצוב האינטרנט שלך, העיצוב הנייד, היעדר קישורים פנימיים, קריאה לפעולות … וחלקים אחרים באתר שלך אינם מעודדים אנשים להסתובב … זה יפגע בדירוג שלך. הפיכת אתר האינטרנט שלך “לדביק” זה SEO.

קצב הקפיצה

בכל פעם שתשנה פרמלינק (גם אם תגדיר הפניה מחדש של 301) תאבד את הדירוגים שלך באופן זמני ביותר, ורק חלק מהדירוגים שלך לטווח הארוך. זה היה אמר כ- 1-10% ממיץ הקישורים הולך לאיבוד כשאתה מתקין הפניה מחדש של 301. בשורה התחתונה … הייתי נמנע מלשנות את כל אלה אלא אם כן הפרמלינקס שלך משתמשים בתבנית המכוערת? P = 123. זה כולל במהלך עיצוב מחדש.

14. עמוד “עלי” נורא

מעולם לא ידעתי כמה זה חשוב עד שכתבתי דף מדהים על דף.

מייד היו לי אנשים שנשלחו אלי בדוא”ל … הקשורים לסיפור שלי ושיתפו את הסיפור שלהם. זה היה ממש מגניב, לפתוח את עצמי ולהתבונן שצומחים למערכות יחסים / הזדמנויות. מנקודת מבט לקידום אתרים, זה אחד הדפים הנצפים ביותר שלי ושומר על אנשים באתר שלי.

אודותיי עמוד

15. שגיאות ציטוטים (SEO מקומי)

אם אתה ממקד למילות מפתח מקומיות (במיוחד במקום בו מופיעות מפות Google), אתה זקוק לציטוטים. הם בערך 10% מ- SEO מקומי. התהליך התלת-שלבי שלי ב- Google לעסק שלי > מוז מקומי > Whitespark משיג תוצאות מדהימות וזה אותו תהליך בו השתמשתי בכדי להשיג מספר לקוחות בדירוג 1 במפות Google. הכל בחינם חוץ מזה שירות בניית הציטוטים של Whitespark (4-5 $ לציטוט). ככל שמילות המפתח שלך תחרותיות יותר, כך עליך להזמין יותר ציטוטים.

ציון הציטוט המקומי של מוז

כיצד ליצור ציטוטים

כיצד לבדוק ציטוטים כפולים

 • הפעל את האתר שלך מוז מקומי ולתקן פריטים בלשונית הכפילויות
 • חפש ב”שם העסק שלך Google+ “וחפש דפי GMB משוכפלים

16. שגיאות קונסולת חיפוש בגוגל

רוב האנשים לא משתמשים קונסולת החיפוש של גוגל ככל שהם צריכים. אני משתמש בו פי 10 יותר מגוגל אנליטיקס כדי למצוא שגיאות סריקה, שגיאות סלולריות, שגיאות AMP, שגיאות מפת האתר, בעיות אבטחה, פעולות ידניות, שיפורי HTML ורבים אחרים. אני ממליץ לך לעשות את אותו הדבר.

שימושיות לנייד שגיאה במסוף החיפוש של גוגל

אני משתמש גם ב- דוח הופעה באדיקות כדי למדוד את מילות המפתח, שיעור הקליקים, הדירוגים והדפים הפופולריים ביותר שלי. מבחינתי, זה הרבה יותר טוב למדידת SEO לעומת גוגל אנליטיקס.

שאילתות מסוף החיפוש של גוגל

צפה במדריך המסוף לחיפוש בגוגל

17. תוכן כפול + חיפוש / החלף דפים

להשתמש סיטלינר כדי לבדוק אם יש תוכן כפול …

תוכן כפול של Siteliner

דפים בחיפוש והחלפה הם ככל הנראה הצורה הנפוצה ביותר של תוכן כפול (שם אתה משכפל את אותו דף שוב ושוב אך מחליף רק כמה מילים בכל עמוד). אתה רואה את זה הרבה ב- SEO מקומי כאשר עסקים יוצרים דפי נחיתה במיקוד גיאוגרפי עבור מספר מיקומים … אבל זה לא עובד. באופן אידיאלי, לכל עמוד צריך להיות תוכן ייחודי לגבי כל מיקום כמו תמונות, ביקורות, חברי צוות וכו ‘. רנד פישקין עשה סרטון נחמד בנושא זה:

18. מיואש מנועי חיפוש מאתר אינדקס

וודא כי “הרתעת מנועי חיפוש לאינדקס אתר זה” לא נבחרה בלוח המחוונים תחת הגדרות > קריאה. זה גורם לאתר שלך להיעלם לחלוטין בגוגל.

להרתיע מנוע חיפוש מאינדקס לאתר זה

19. טעויות של אתרי סניפים

אתרי שותפים הם מועדים לקנסות של גוגל. זה יכול להיות עונש שלך פעולות ידניות דווח במסוף החיפוש של גוגל, או שזה יכול להיות עונש אלגוריתמי (במקרה כזה אתה צריך להשוות את הזמן שהתנועה שלך צנחה ולהסתכל על האלגוריתם של גוגל משתנה).

סמוך עליי, אתה לא רוצה עונש סניפים …

עונש של גוגל

טיפים לאתרי סניפים:

 • אל תמלא פוסטים עם קישורי סניפים
 • הוסף ערך! אני משקיעה המון זמן בוודאות שההדרכות שלי מועילות
 • אל תמיד תפרט קודם כל מוצרים מסונפים (Google יודעת מה אתה עושה)
 • שקול לכתוב דפי סקירה של מוצרים מסונפים, ולקשר לדפים אלה במקום זאת
 • תמיד קישורים מסונפים למעקב אחר nofollow

20. יש לך עונש בגוגל

לך ל … שלך דוח פעולות ידניות במסוף החיפוש כדי לבדוק עונשים. ישנם סוגים רבים (תוכן דק, מלית מילות מפתח, תוכן ספאם), אך קישורים לא טבעיים הם הנפוצים ביותר.

קישורים לא טבעיים לאתר שלך בשלב מוקדם שכרתי בונה קישורים וקיבלתי עונש של גוגל בגין קישורים לא טבעיים שלקח שנה שלמה להתאושש. הדירוגים שלי צנחו וכך גם פניות והכנסות מרשי. זה היה זמנים חשוכים בשבילי. חשוב פעמיים לפני שאתה שוכר בונה קישורים באתר Fiver, Upwork או באחד מאותם אתרים פרילנסרים … אלא אם כן אתה באמת, באמת יודע מה אתה עושה.

כיצד לנקות קישורים רעים

 • בדוק אם יש לך כזה ב- כרטיסיית פעולות ידניות
 • עבור אל קישורים לאתר שלך החלק של קונסולת החיפוש
 • רשמו את כל הקישורים הספאמיים, הלא רלוונטיים והחשודים
 • פנה לאתרים אלה ובקש מהם להוריד את זה
 • היה התמדה … גוגל רוצה לראות שעשית מאמץ
 • השתמש בקישור עבור קישורים שלא תוריד הכחיש את הכלי
 • הגש בקשה לבדיקה מחדש עם כל המידע הנכון
 • פטר את בונה הקישורים שלך ולעולם לא תשכור שוב בונה קישורים רישומי

קישורים לא טבעיים לאתר שלך - קונסולת החיפוש של גוגל

עדיין לא בטוח אם אלה הסיבה?

יש ל- Kiss Metrics מאמר מדהים עליו 50 סיבות שהאתר שלך ראוי להיענש על ידי גוגל, אבל אני חושב שכיסיתי את הסיבות העיקריות כאן. אם יש לך שאלות בכלל, השאר תגובה למטה ואשמח לענות על שאלתך. אחרת, בהצלחה עם ה- SEO שלך!

שאלות נפוצות

&# x2705; מהן 3 הסיבות העיקריות לאתרי וורדפרס אינם גבוהים?

הכוונת מילות מפתח תחרותיות, לא שימוש בכלי המחקר הנכונים למילות מפתח, והיעדר SEO טוב בדף (מחוץ לאורות הירוקים של יוסט) הן בדרך כלל שלוש הסיבות העיקריות לאתרי וורדפרס אינם מדורגים גבוה. אין די קישורים נכנסים איכותיים זו סיבה נוספת.

&# x2705; האם מילות המפתח שלי תחרותיות מדי?

אתרים חדשים או בעלי הרשאות נמוכות (קישורים נכנסים) צריכים תמיד למקד למילות מפתח ספציפיות עם זנב ארוך. חשוב מאוד לגוגל לכל מילת מפתח ולנתח את תוצאות החיפוש כדי לוודא שאתה לא מתחרה באתרי תוכן וסמכות חזקים.

&# x2705; כיצד אוכל לבדוק אם יש שגיאות SEO באתר שלי?

מסוף החיפוש של גוגל מודיע לך אם יש לך שגיאות בנייד, אבטחה ואינדקס. זה גם אומר לך שגיאות תוכן מובנות בשאלות נפוצות וביקורות. עם זאת, אתה באמת צריך לקבל ביקורת SEO אם אתה רוצה ללמוד בדיוק מה קורה עם ה- SEO שלך.

&# x2705; יקבל אורות ירוקים בדירוג העזרה של יוסט?

לא בדיוק. יוסט עושה רק עבודה טובה באיתור השימוש במילות מפתח ויש SEO הרבה יותר מדף זה. נסה להוסיף קטעי מידע עשירים בשאלות נפוצות, להוסיף תוכן תוכן HTML לפוסטים ארוכים וליצור תוכן מעמיק עם סרטונים. בצע אופטימיזציה של שיעורי קליקים!

&# x2705; האם התוסף Yoast שלי מוגדר כהלכה?

עיין במדריך התצורה של Yoast שלי כדי לוודא שה- Yoast שלך מוגדר כהלכה, במיוחד הכרטיסייה ‘מראה חיפוש’. אל תשכח להגדיר את קונסולת החיפוש של גוגל.

או: שלי מדריך SEO של וורדפרס מועיל אפילו יותר מזה וכולל 101 עצות ניתנות להפעלה.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector