بهینه سازی سرعت موبایل در وردپرس (راهنمای 2020): چگونه می توان زمان بارگذاری تلفن همراه وب سایت های خود را ارتقا داد

به دنبال سرعت بخشیدن به سایت وردپرس موبایل خود هستید?


این آموزش شامل حافظه پنهان موبایل ، تصاویر با سازگار با موبایل و AMP (صفحات شتاب موبایل). بیشترین بهینه سازی های انجام شده در سایت دسک تاپ شما به سایت موبایل شما منتقل می شوند. به همین دلیل انجام کارهایی مانند به روزرسانی نسخه های PHP و کاهش زمان پاسخ سرور نیز کمک می کند.

بهینه سازی سرعت موبایل وردپرس

چگونه می توان سرعت موبایل سایت وردپرس خود را آزمایش کرد
من توصیه می کنم آزمایش موبایل GTmetrix از آنجا که به شما توصیه های PageSpeed ​​کاملاً جدیدی را به طور خاص برای سرعت سایت موبایل ارائه می دهد ، بار بار را اندازه گیری می کند ، و می توانید هر مورد را گسترش دهید تا دقیقاً ببینید کدام عناصر باید در سایت موبایل خود بهینه سازی شوند.

1. تست موبایل GTmetrix
با یک حساب GTmetrix رایگان, می توانید سایت خود را در Android تست کنید. زبانه PageSpeed ​​برای تلفن همراه منحصر به فرد است در حالی که YSlow همانند دسک تاپ است. در صورت عدم استفاده از تصاویر تطبیقی ​​و همچنین خطاهای تغییر مسیر و زمان بارگذاری تلفن همراه ، برگه PageSpeed ​​خطاهای تصویر مقیاس پذیر را نشان می دهد..

2. Google PageSpeed ​​Insights
Google PageSpeed ​​Insights دارای برگه “تلفن همراه” است که بهینه سازی های خاص تلفن همراه را به شما می گوید. با این حال, شما نباید از PageSpeed ​​Insights استفاده کنید به هر حال از آنجا که تأکید بر نمرات (و نه بار بار) وجود دارد که حتی اندازه گیری آن نیست ، بنابراین به جای آن از GTmetrix یا ابزار دیگری استفاده کنید.

3. با Google فکر کنید
با Google فکر کنید عالی نیست دقیقاً مانند PageSpeed ​​Insights ، توصیه ها تا حدودی گسترده هستند (با GTmetrix می توانید در واقع توصیه هایی را برای دیدن اینکه کدام افزونه ها ، اسکریپت ها و تصاویر سایت شما را کند می کنند) گسترش دهید. فکر کنید با Google این کار را نمی کند.

با سرعت Google Mobile فکر کنید

4- Google Analytics
می توانید بار بارگیری تلفن همراه هر صفحه را در زیر مشاهده کنید رفتار – اخلاق > سرعت سایت سپس یک بخش برای ترافیک تلفن همراه و رایانه لوحی اضافه کنید. پیشنهادات سرعت برگه همچنین می تواند مفید باشد ، اما دوباره به توصیه های Google PageSpeed ​​Insights اشاره می کند که به هیچ وجه مفید نیستند.

Contents

1. حافظه پنهانی موبایل را فعال کنید

بیشتر افزونه های حافظه نهان مانند WP Rocket و WP سریعترین حافظه نهان گزینه ای برای حافظه پنهان موبایل.

حافظه نهان موبایل

اگر افزونه کش شما با حافظه نهان همراه همراه نیست ، دریابید که آیا حداقل از آن پشتیبانی می کند یا خیر. اگر اینطور نیست ، استفاده از افزونه کش را که در نظر گرفته شده است ، در نظر بگیرید. برخی نیز گزینه ای برای ایجاد دارند پرونده های حافظه نهان جداگانه برای دستگاه های تلفن همراه که باعث می شود عناصر اختصاصی تلفن همراه ذخیره شوند (در صورت استفاده از یک افزونه موبایل مانند WP Touch ، WP Mobile Detect یا موضوع تلفن همراه JetPack مفید هستند).

به جای دسک تاپ ، بارگیری از حافظه نهان موبایل
افزونه های حافظه نهان از پیش بارگذاری دسک تاپ یا حافظه پنهانی تلفن همراه استفاده می کنند ، اما هر دو آنها نیستند. اگر بیشتر بازدید کنندگان شما سایت شما را از طریق موبایل مشاهده می کنند و بسیاری از عناصر طراحی خاص تلفن همراه را که می خواهید سریعتر بارگذاری شود ، دارید ، می توانید به جای دسک تاپ ، پیش نمایش حافظه پنهان موبایل را بارگیری کنید. می توانید پیش بارگذاری موبایل را با فعال کنید افزونه WP Rocket’s helper. برای سایر افزونه های حافظه نهان ، Google برای دیدن اینکه آیا گزینه ای برای فعال کردن پیش بارگذاری موبایل به جای پیش بارگذاری استاندارد وجود دارد یا خیر.

WP Rocket می گوید:

2. از تصاویر Adaptive استفاده کنید

اگر در هنگام آزمایش سایت خود در تست موبایل GTmetrix ، تصاویر مقیاس پذیر 100٪ نیستند ، با استفاده از تصاویر تطبیقی ​​باید این خطاها را برطرف کنید.

تصاویر تطبیقی اندازه صفحه بازدید کننده شما را تشخیص می دهد و به طور خودکار نسخه های مقیاس شده مناسب تصاویر HTML تعبیه شده صفحه وب شما را ایجاد ، ذخیره و ذخیره می کند. “

مرحله 1: سایت خود را در GTmetrix (Android) آزمایش کنید تا خطاهای تصویر مقیاس شده در تلفن را ببینید.

تست موبایل GTmetrix

ارائه تصاویر مقیاس پذیر در تلفن همراه

گام 2: عرض تصویر توصیه شده را در GTmetrix پیدا کنید.

حداکثر عرض پس زمینه

مرحله 3: یک افزونه تصاویر سازگار را نصب کنید ShortPixel یا تصاویر تطبیقی.

تصاویر تطبیقی ​​ShortPixel

مرحله 3: در تنظیمات افزونه خود ، تنظیم کنید حداکثر عرض پس زمینه به ابعاد ارائه شده توسط GTmetrix (در بخش تصاویر مقیاس پذیر خدمت). ذخیره تغییرات. چند تنظیم دیگر برای پشتیبانی از WebP ، تصاویر بارگیری تنبل ، برداشت هوشمند و حذف داده های EXIF ​​وجود دارد.

حداکثر عرض پس زمینه

مرحله 4: سایت خود را دوباره در GTmetrix (Android) مجدداً آزمایش کنید و تصاویر دارای مقیاس را 100٪ کنید.

تست موبایل GTmetrix

3. Cloudflare Mirage را فعال کنید

Cloudflare می گوید:

Mirage به گونه ای طراحی شده است که بارگذاری تصاویر به دو روش اصلی سریعتر انجام شود: 1) ارائه تصاویر کوچکتر برای دستگاه هایی که دارای صفحه نمایش های کوچکتر هستند. و 2) تصاویر “بار تنبل” فقط هنگامی که در منظره ظاهر می شوند. هر دو این بهینه سازی ها در درجه اول برای سرعت بخشیدن به عملکرد وب در دستگاه های تلفن همراه طراحی شده اند. “

این یک ویژگی حرفه ای Cloudflare است ، اما دیگر نیازی به آن ندارید زیرا پلاگین های بارگیری تنبل رایگان و تصویرهای سازگار در آنجا وجود دارد که همین کار را انجام می دهند. سراب یک جایگزین است.

Cloudflare Mirage

4- از مضامین پاسخگو و افزونه ها استفاده کنید

تم ها و افزونه های پاسخگو به طور طبیعی با دستگاه های تلفن همراه سازگار هستند.

چرا این مهم است؟ از آنجا که دقیقاً مانند تصاویر تطبیقی ​​، سایر عناصر موجود در وب سایت شما بطور خودکار تغییر می کنند تا بتوانند روی صفحه های تلفن همراه قرار بگیرند و باعث می شوند سریعتر از نسخه دسک تاپ بارگیری شوند.

من شخصاً از StudioPress و Genesis Framework آنها استفاده می کنم که توسط Yoast نیز استفاده می شود.

طراحی تعاملی

حافظه پنهان مبتنی بر دستگاه یک ویژگی با برخی از CDN است. این امکان را به شما می دهد تا عناصر خاص را بر اساس دستگاه کاربر ذخیره کنید ، اما فقط باید از این سایت استفاده کنید که سایت وردپرس شما پاسخگو نیست..

5. رفع تغییر مسیرهای تلفن همراه

اگر خطاهای “تغییر مسیر هدایت” را در GTmetrix مشاهده می کنید ، احتمالاً یکی از این موارد است:

 • شما به HTTPS یا WWW تغییر داده اید و پیوندها را به روز نکرده اید
 • شما قوانین صفحه را در Cloudflare با نشانی اینترنتی ارسال می کنید
 • افزونه های کدگذاری نشده یا پیکربندی نادرست در حال هدایت ترافیک وب سایت هستند
 • گزینه های Cloudflare SSL با پیکربندی سرور شما ناسازگار است (نگاه کنید به آموزش)

در صورت استفاده از Cloudflare ، می توانید از آنها استفاده کنید گزینه تغییر مسیر تلفن همراه آنها می گویند “به طور خودکار بازدید کنندگان دستگاه تلفن همراه را به یک زیر دامنه بهینه شده تلفن همراه هدایت می کند. تغییر مسیر در لبه شبکه Cloudflare انجام می شود و زمان بار را با از بین بردن خط گرد به سرور مبدأ بهبود می بخشید – این امر به ویژه در شبکه های تلفن همراه بسیار ارزشمند است که از محتوای Wi-Fi آهسته تر استفاده می کند. “

خطاهای تغییر مسیر را به حداقل برسانید

تغییر مسیر تنظیم در سطح سرور
اگر یک زیر دامنه موبایل دارید (یا هر هدایت شونده برای آن موضوع دارید) ، بهتر است آن را در سطح سرور تنظیم کنید تا اصلاً به وردپرس اصلاً ضربه نخورد. تغییر مسیرهای سطح سرور سریعتر از افزونه ها است.

6. زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

سرور (میزبان) شماست عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس.

سایت خود را از طریق Google PageSpeed ​​Insights اجرا کنید تا بررسی کنید زمان پاسخگویی سرور که باید باشد <200ms مانند گوگل توصیه می کند. GoDaddy و EIG (Bluehost ، HostGator ، iPage ، Site5) برای سرورهای آهسته بدنام هستند. این هست مشهور در توییتر و در گروه های فیس بوک. بپیوند به وردپرس میزبان گروه فیس بوک و به نظرسنجی هایی که در مورد میزبانی صورت گرفته است نگاه کنید.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

SiteGround و ابرهای ابری معمولاً # 1 و # 2 هستند. بسیاری از افراد قبلاً بارهای جدید خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند – اختلاف ممکن است گاهی تا 8 ثانیه باشد. هر دو SiteGround (به اشتراک گذاشته شده) و Cloudways (cloud) بسته به بودجه و نیازهای شما گزینه های خوبی هستند ، اما هر دو جهان از GoDaddy و EIG بهتر هستند. هردو همچنین به صورت رایگان به شما مهاجرت می کنند.

SiteGround و Cloudways هر دو شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

7. از AMP استفاده نکنید

AMP (صفحات تلفن همراه شتاب) یک پروژه Google است که باعث می شود صفحات تلفن همراه سریع تر بارگذاری شوند در حالی که می توانند یک تمبر AMP در نتایج جستجوی موبایل ارائه دهند..

اما ، AMP همچنین طراحی موبایل شما را کاملاً تغییر می دهد.

کینستا کاهش 58٪ هنگام افزودن AMP ، و از آن زمان به صفحات عادی تلفن همراه خود برگشته اند. من همچنین علیه AMP تصمیم گرفته ام زیرا این طرح عالی به نظر نمی رسد. افزونه های AMP برای کمک به طراحی وجود دارد ، اما هنوز هم بسیار محدود است و ممکن است از نتیجه ناامید شوید. و اگر تصمیم گرفتید AMP را اضافه کنید ، سپس آن را حذف کنید ، کار اضافی است زیرا برای برگشت مجدد به صفحات معمولی تلفن همراه باید تنظیمات تغییر مسیر را انجام داده و اقدامات دیگری را انجام دهید..

شما طراحی و تبدیل را برای سرعت قربانی می کنید. آیا AMP ارزشش را دارد؟ من از آن استفاده نمی کنم.

AMP در Google

من قبلاً از AMP استفاده می کردم ، اما از آن زمان آن را حذف کرده ام:

صفحه amp

اگر تصمیم به استفاده از AMP دارید ، از افزونه AMP For WP استفاده کنید
اگر می خواهید AMP اضافه کنید ، احتمالاً باید از آن استفاده کنید AMP برای افزونه WP. این گزینه بیشترین گزینه های سفارشی سازی را از هر افزونه AMP که دیده ام (حتی آن) افزونه AMP پشتیبانی شده توسط Google و Automattic). همچنین وجود دارد چسب برای Yoast & AMP که همچنین دارای گزینه های حداقل است.

AMP برای WP

Cloudflare AMP URL واقعی

Cloudflare می گوید آدرسهای اینترنتی AMP واقعی “به این معنی است که می توانید یک صفحه را در حافظه نهان AMP ذخیره کنید و ضمن نمایش URL اصلی سایت در نوار ناوبری مرورگر ، به سرعت از آن سرویس دهید.”

می توانید این مورد را در تنظیمات سرعت Cloudflare بیابید:

Cloudflare AMP Real

8. بهینه سازی دسک تاپ به تلفن همراه انجام می شود

بیشترین بهینه سازی سرعت دسک تاپ به وب سایت تلفن همراه شما منتقل می شود.

من در مورد صحبت می کنم:

 • اضافه کردن CDN
 • بهینه سازی تصاویر
 • افزونه های بهینه سازی شده
 • تمیز کردن پایگاه داده خود
 • نسخه های PHP را ارتقا دهید
 • سرور / هاست خود را ارتقا دهید
 • پیکربندی یک افزونه کش مناسب
 • بهینه سازی اسکریپت های خارجی (به عنوان مثال فونت های Google)

اگر تلفن همراه و دسک تاپ شما به GTmetrix نیاز به کار دارند ، من در ابتدا از این بابت سایت موبایل خود را نگران نمی کنم. حافظه پنهانی تلفن همراه را فعال کنید (در افزونه حافظه نهان خود) ، سپس به شدت روی توصیه های GTmetrix خود و همچنین عوامل اصلی بهینه سازی سرعت WordPress توجه کنید..

اگر در کتابخانه افزونه وردپرس “سرعت موبایل” را جستجو می کنید ، به سختی می توان چیزی برای بهینه سازی سایت های وردپرس به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه ارائه داد. با بهینه سازی دسک تاپ شروع کنید!

9. PHP 7.3 را اجرا کنید+

این بسیار آسان است و می تواند سایت شما را ایجاد کند 2-3 برابر سریعتر.

معیارهای PHP WordPress

ابتدا به حساب میزبان خود وارد شوید و به مدیر PHP Version بروید ، سپس اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه PHP را پشتیبانی می کنید که میزبان شما پشتیبانی می کند. برخی از شرکت های هاستینگ نسبت به سایر نسخه ها سریعتر نسخه های PHP جدید را منتشر می کنند ، اما در حالت ایده آل باید PHP 7.3 یا بالاتر را اجرا کنید. شما همچنین می توانید از نمایش افزونه PHP نسخه ببینید کدام نسخه شما در حال حاضر هستید.

به روزرسانی PHP

بعضی اوقات ، افزونه های ناسازگار می توانند هنگام بروزرسانی نسخه های PHP باعث ایجاد خطا شوند. این بدان معنی است که آنها به خوبی حفظ نمی شوند و شما باید حذف یا جایگزینی آن افزونه ها را در نظر بگیرید. مثل همیشه ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما همیشه می توانید به نسخه اولیه PHP برگردید.

10. تنظیم CDN

هیچ دلیلی برای استفاده وجود ندارد CDN رایگان Cloudflare است.

آنها در سراسر جهان 200 مرکز داده دارند. با استفاده از این مراکز داده برای میزبانی پرونده های سنگین در وب سایت خود ، شما در حال کاهش هستید فاصله جغرافیایی بین سرور و بازدید کنندگان خود (توصیه ای در راهنمای بهینه سازی وردپرس). شما همچنین میزان مصرف پهنای باند را به Cloudflare بارگذاری می کنید ، که می تواند باعث صرفه جویی در مصرف CPU و پول در صورتحساب میزبانی شما شود.

برای راه اندازی Cloudflare ، برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید ، 2 سرور نام را از Cloudflare بگیرید و سپس سرورهای نام را در ثبت دامنه خود تغییر دهید. این کار حدود 24 ساعت طول می کشد برای انتشار.

تنظیم چند CDN
چند CDN = مراکز بیشتر داده = تحویل سریعتر محتوای شما. وب سایت های کوچک باید با Cloudflare خوب باشند ، اما اگر در مورد سرعت جدی هستید یا یک وب سایت بزرگ دارید ، ممکن است یک CDN اضافی را از طرف شخصی مانند StackPath یا KeyCDN در نظر بگیرید (من از Cloudflare + StackPath استفاده می کنم). در حالی که Cloudflare نیاز به تغییر نامهای گوناگون دارد ، CDN های دیگر بسیار ساده تر هستند. آنها URL CDN را به شما اختصاص می دهند که بیشتر افزونه های حافظه نهان زمینه برای استفاده یا استفاده از آن دارند CDN را فعال کنیدr.

چند CDN

11. بهینه سازی تصاویر

مطابق با GTmetrix می توان تصاویر را به 3 روش بهینه کرد:

 • ارائه تصاویر مقیاس پذیر: اندازه بزرگتر شدن تصاویر بزرگتر است
 • بهینه سازی تصاویر (فشرده سازی بدون ضرر): ShortPixel ، Imagify یا Smush را امتحان کنید
 • ابعاد تصویر را مشخص کنید: افزودن عرض + ارتفاع در HTML یا CSS تصویر

GTmetrix فقط خطاهای یک صفحه را نشان می دهد. به همین دلیل بهتر است تصاویر را که ابتدا در چندین صفحه ظاهر می شوند (آرم ، تصاویر نوار کناری و پاورقی) بهینه کنید ، سپس مهمترین صفحات خود را طی کنید. همچنین بهتر است از ابتدا شروع کنید مقیاس گذاری تصاویر از آنجا که این امر نیاز به برش / تغییر اندازه تصاویر و بارگذاری مجدد آنها دارد. GTmetrix ابعاد صحیح را برای تصاویر بدون سیم و مواردی که وجود دارد به شما می گوید عرض مشخص نشده + ارتفاع در HTML یا CSS.

یک صفحه تقلب با ابعاد تصویر ایجاد کنید
من توصیه می کنم برای ایجاد ابعاد کشویی ، تصاویر وبلاگ با عرض کامل ، تصاویر برجسته و غیره ، یک “برگه تقلب در ابعاد تصویر” ایجاد کنید ، به این ترتیب ، می توانید قبل از بارگذاری آنها ، آنها را در ابعاد صحیح برش دهید ، و نباید آن را داشته باشید. دوباره خطاهای تصویر مقیاس را ارائه دهید.

12. افزونه ها را بهینه کنید

بسیاری از افزونه ها یا هر افزونه CPU بالا (به خصوص آنهایی که از اسکریپت های خارجی استفاده می کنند) می توانند سایت شما را حتی در تلفن همراه کندتر کنند. من بسیار حساس هستم که از کدام افزایشی استفاده می کنم و گزارش GTmetrix خود را بعد از نصب یک افزونه جدید آزمایش می کنم. همیشه از سریعترین ، سبک ترین و پلاگین های قابل اعتماد استفاده کنید.

دارایی CleanUp برای سرعت بخشیدن به افزونه ها بسیار عالی است. به شما امکان می دهد که افزونه ها ، اسکریپت ها و سبک ها در صفحات خاصی بارگیری شوند ، سپس آنها را به صورت انتخابی در محتوا که در آن نیازی به بارگیری نیست ، غیرفعال کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، من 100٪ توصیه می کنم از Asset CleanUp استفاده کنید.

 • از افزونه های CPU پرهیز کنید: از این لیست افزونه های کند جلوگیری کنید. افزونه های آهسته مشترک شامل پلاگین های به اشتراک گذاری اجتماعی ، اوراق بهادار ، کشویی ، آمار ، پشتیبان گیری و موارد دیگر هستند.
 • افزونه های CPU بالا را با افزونه های سریعتر جایگزین کنید: برخی از تحقیقات مورد نیاز خواهد بود ، اما پلاگین های سریع و سبک تری را جایگزین کنید.
 • افزونه هایی را که لازم ندارید حذف کنید: آیا می توانید افزونه ها را با کد جایگزین کنید (به عنوان مثال کد رهگیری GA را مستقیماً وارد کنید ، از ابزارک های Facebook به جای پلاگین ها استفاده کنید یا یک جدول محتوا را در HTML + CSS ایجاد کنید؟ هر افزونه ای که می توانید با کد جایگزین کنید).
 • از JetPack برای ماژول های زوج استفاده نکنید: ابتدا همه ماژول هایی را که در حال حاضر در تنظیمات اشکال زدایی استفاده نمی کنید غیرفعال کنید. در مرحله بعد ، آیا فقط از یک چیزهای زوج استفاده می کنید ، آیا واقعاً به JetPack احتیاج دارید؟ به دلیل کندی سایتها بدنام است. شرط می بندید که یک پلاگین بدون نفخ پیدا کنید که فقط عملکرد مشابهی را انجام دهد.
 • کمترین افزونه های خود را پیدا کنید: برای دیدن کندترین افزونه های خود ، از برگه آبشار GTmetrix یا Query Monitor (نمایش داده شد توسط برگه قطعات) استفاده کنید. اگر یک افزونه چندین بار در گزارش PageSpeed ​​+ YSlow شما نشان داده شود ، ممکن است یک مجرم باشد.

13. بهینه سازی اسکریپت های خارجی

اسکریپت های خارجی هر چیزی است که درخواست ها را از وب سایت های خارجی جلب می کند.

رایج ترین اسکریپت های خارجی عبارتند از: Google Fonts ، Google Analytics ، مدیر Google Tag ، AdSense ، Maps ، افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی ، فیلم های جاسازی شده ، Gravatars و حتی Facebook Pixel..

اسکریپت های خارجی در GTmetrix

بهینه سازی برخی از اسکریپت های شخص ثالث:

 • فونت های Google می توان با استفاده از WP Rocket ، Autoptimize یا حتی Asset CleanUp بصورت محلی ترکیب و میزبانی کرد. با قلم + وزن حداقل داشته باشید!
 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل می توان با استفاده از WP Rocket یا CAOS Analytics بهینه سازی کرد.
 • فیلم های جاسازی شده می توان بارگیری کرد و iframe با استفاده از WP Rocket ، WP YouTube Lyte با یک تصویر پیش نمایش جایگزین شد یا از آن استفاده کرد تعبیه نور YouTube.
 • حافظه نهان مرورگر را به Facebook Pixel اضافه کنید می توان با استفاده از افزونه WP Rocket انجام داد.
 • افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی باید “مانند تعداد موارد” را به روز کنید (حداقل بسیاری از آنها انجام می دهند). این به سادگی نیاز به یافتن افزونه های به اشتراک گذاری اجتماعی سبک و آزمایش دارد.
 • ماژول های JetPack بلااستفاده باید غیرفعال شود (این موارد را در تنظیمات اشکال زدایی پیدا کنید).

اسکریپت های شخص ثالث چندان آسان نیست:

 • Google AdSense را می توان به صورت غیر همزمان بارگیری کرد, تنبل بارگذاری شده, یا می توانید Cloudflare را امتحان کنید SG Railgun که به سرعت بخشیدن به محتوای پویا کمک می کند. با این حال ، ممکن است اجرای این موارد دشوار باشد و AdSense کاملاً می تواند نمرات GTmetrix و بار بار را از بین ببرد. به همین دلیل من به جای آن بازاریابی وابسته را توصیه می کنم.
 • مدیر Google Tag فقط باید برای سایتهای بزرگ و غیرقابل استفاده استفاده شود. در غیر این صورت معمولاً ضررهای بیشتری را در هنگام بار بار وارد می کند.

14. اتصال مجدد و مقدمه

تنظیم مجدد و پیش تنظیم ، مرورگرها را آسان تر می کند درخواست های شخص ثالث را پیش بینی کنید (فونت های Google ، Analytics ، AdSense ، فیلم های جاسازی شده و سایر وب سایتهای خارجی).

موزیلا می گوید:

“درخواست های DNS از نظر پهنای باند بسیار اندک هستند ، اما تأخیر می تواند به خصوص در شبکه های تلفن همراه بسیار زیاد باشد. با پیش گویی پیش فرض نتایج DNS ، تأخیر می تواند در زمان های معینی کاهش یابد ، مانند زمانی که کاربر روی پیوند کلیک می کند. در بعضی موارد ، تاخیر می تواند 1 ثانیه کاهش یابد. “

نحوه تنظیم درخواستهای DNS
نکات مربوط به منابع قبل از مهمانی دارای ویژگی های زیر است: پیش فرض DNS ، پیش نمایش ، پیش اتصال ، پیش تنظیم و پیش بارگذاری (در اینجا موارد آنها وجود دارد تعاریف) در صورتی که اسکریپت های شخص ثالثی در سایت خود دارید (فونت های Google ، Analytics ، فیلم های YouTube ، Gravatars ، و غیره) اینها مفید هستند. این لیست را کپی کنید دامنه های خارجی مشترک (یا خودتان را اضافه کنید) و آنها را به Pre * Party یا WP Rocket اضافه کنید.

prefetch-DNS-Requests

15. از افزونه کش بهتر استفاده کنید

همه افزونه های حافظه نهان برابر نیستند.

WP Rocket معمولاً در نظرسنجی های فیسبوک رتبه 1 را کسب می کند و بهترین بار بار رومیزی و موبایل (و نمرات GTmetrix) را کسب می کند. به این دلیل است که WP Rocket دارای ویژگی های بیشتری نسبت به سایر افزونه های حافظه نهان است. اگر می خواهید از افزونه کش دیگری استفاده کنید که این ویژگی ها را نداشته باشد ، باید حدود 6-7 افزونه اضافی نصب کنید ، در حالی که WP Rocket دارای تمام این ویژگی های داخلی است.

نتیجه?

پلاگین های کمتری در سایت شما ، اما ویژگی های بهینه سازی سرعت بیشتر و نتایج بهتر.

ویژگی های موشک WP با اکثر افزونه های کش موجود نیست:

 • پاکسازی پایگاه داده: ساخته شده در WP Rocket ، یا از WP-Optimize استفاده کنید.
 • بارگیری تنبل: ساخته شده در WP Rocket ، یا از WP YouTube Lyte استفاده کنید.
 • کنترل ضربان قلب: ساخته شده در WP Rocket یا از ضربان قلب استفاده کنید.
 • Google Analytics محلی: ساخته شده در WP Rocket یا از CAOS Analytics استفاده کنید.
 • فونت های محلی Google: ساخته شده در WP Rocket ، یا از OMGF یا SHGF استفاده کنید.
 • تنظیمات درخواست DNS: درون WP Rocket ساخته شده است ، یا از نکات منابع پیش * حزب استفاده می کنید.
 • فیس بوک پیکسل ذخیره مرورگر: ساخته شده در WP Rocket (هیچ افزونه دیگری این کار را نمی کند).
 • CDN: ساخته شده در WP Rocket (هر دو Cloudflare + چند CDN) ، یا از CDN Enabler استفاده کنید.

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

16. پایگاه داده خود را تمیز کنید

تمیز کردن مکرر پایگاه داده شما از نفخ آن جلوگیری می کند.

شما می توانید استفاده کنید WP-Optimize یا WP Rocket برای برنامه ریزی هفته های هفته یا هر هفته تمیز کردن پایگاه داده (اما گرفتن نسخه پشتیبان توصیه می شود). به طور معمول ، همه موارد موجود در تنظیمات باید حذف شوند به جز اظهارات تأیید نشده. جداول بانک اطلاعاتی معمولاً توسط افزونه هایی که حذف کرده اید باقی مانده است ، هر بار ویرایش یک پست ، ویرایش یک پست ایجاد می شود ، باید پوشه زباله خود را خالی کنید و موارد دیگر.

WP-Optimize Database Clean

من همچنین به Perfmatters یا Clearfy توصیه می کنم که اصلاحات ارسال را به 2-3 کاهش دهید ، پیش نویس های خودکار را غیرفعال کنید ، و پیگیری های + پینگ را غیرفعال کنید. من اینها را “بهینه سازی های مختلف” می نامم و از آنها استفاده می کنم Perfmatters توسط Kinsta که دارای ویژگی های زیر است (همچنین به شما امکان می دهد افزونه ها + اسکریپت ها را به صورت انتخابی غیرفعال کنید):

ویژگی های perfmatters

سوالات متداول

&# x1f680؛ انجام بهینه سازی دسک تاپ باعث بهبود زمان بارگذاری موبایل نیز می شود?

بله ، تقریباً تمام بهینه سازی های ساخته شده در دسک تاپ باعث افزایش زمان بارگذاری موبایل نیز می شوند. به همین دلیل بهتر است ابتدا این موارد را برطرف کنید.

&# x1f680؛ ساده ترین راه برای بهبود سرعت موبایل در وردپرس چیست؟?

برای اطمینان از اندازه گیری صحیح تصاویر در دستگاه های تلفن همراه از یک افزونه تصاویر سازگار استفاده کنید (به عنوان مثال از ShortPixel). اگر از یک زیر دامنه جداگانه برای سایت تلفن همراه خود استفاده می کنید ، مطمئن شوید که تغییر مسیرها به درستی تنظیم شده اند و در GTmetrix خطاهای تغییر مسیر دریافت نمی کنید..

&# x1f680؛ کدام بهینه سازی دسک تاپ به موبایل منتقل می شود?

میزبانی ، به روزرسانی نسخه های PHP و بهینه سازی تصاویر ، فونت ها و افزونه ها همه به موبایل منتقل می شوند و تأثیر زیادی بر سرعت موبایل و دسک تاپ شما دارند. خیلی مهم!

&# x1f680؛ چه در مورد توصیه های تلفن همراه از Google PageSpeed ​​Insights?

شما خیلی بهتر از برگه آبشار GTmetrix نسبت به Google PageSpeed ​​Insights هستید ، توجه می کنید ، زیرا این دقیقاً به شما می گوید که کدام عناصر طولانی ترین بار را بارگیری می کنند و توصیه ها خاص تر است. بیشتر جامعه وردپرس به شما می گوید حتی به Google PageSpeed ​​Insights توجه نکنید و به جای آن روی GTmetrix تمرکز کنید.

&# x1f680؛ دقیق ترین روش برای تست بار بار موبایل چیست؟?

من ابزار تست موبایل GTmetrix را ترجیح می دهم که با ثبت نام در یک حساب کاربری GTmetrix رایگان استفاده کنید ، سپس سایت خود را در Android تست کنید.

با سرعت موبایل WordPress خود به راهنمایی نیاز دارید?

گزارش GTmetrix خود را در نظرات ارسال کنید و خوشحال می شوم که نکاتی را بیان کنم. یا اگر می خواهید تیم من و من را استخدام کنیم تا سایت وردپرس شما سریعتر (هم موبایل و هم دسک تاپ) انجام شود ، ما همچنین یک سرویس بهینه سازی سرعت WordPress را با گزارش های قبل و بعد از GTmetrix ارائه می دهیم..

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map