22 תוספי SEO של וורדפרס למיטוב האתר שלך בשנת 2020

תוספי SEO של וורדפרס לשנת 2019


מחפש רשימה מלאה של תוספי SEO של וורדפרס?

זה הרבה מעבר ליוסט וצלול לקטעי טקסט עשירים, הפניות מחדש, טקסט alt, SSL, תוכן עניינים, ואפילו תוסף ערכת האתר של גוגל. תוספי מיטוב המהירות כוללים 19 בפני עצמם.

כתבתי הדרכות מהירות SEO SEO ו- WordPress מאז 2011 – אני חנון שלם לגבי הדברים האלה. כללתי רק את התוספים הטובים ביותר לקידום אתרים (ללא כפילויות) ואני משתמש ביותר באתר שלי.

אתה יכול להתקין כמה שיותר תוספי SEO של וורדפרס שאתה רוצה, אבל גוגל באמת רוצה לראות תוכן מסודר ומעמיק סביב מילות מפתח עם זנב ארוך, יותר טוב מהתוצאות המובילות. זה אומר לבחור ביטויים מאוד ספציפיים, להוסיף א TOC, וכתיבת תוכן ארוך (3000+ מילים).

הנה הרשימה:

1. יוסט SEO

לרוב האנשים יש יוסט, אך מעטים משתמשים בה נכון. להלן מספר טיפים פחות ידועים של יוסט.

הגדרות תוסף SEO של וורדפרס ל- SEO

4 שלבים עיקריים בעת השימוש ב- Yoast

 • קבע את התצורה של ההגדרות
 • הגדרת כלי מנהלי אתרים
 • בחר ביטויים ארוכי זנב (3+ מילים)
 • בצע אופטימיזציה לתוכן (זה מעבר לאורות הירוקים של יוסט)

יש יותר מילות מפתח שמופיעים בדף – להשיג אורות ירוקים ביוסט זה כל דבר גס, אבל זה לא גורם לך לדרג. בחירת מילות מפתח עם זנב ארוך עם תוכן חלש בתוצאות המובילות ואז ביצוע קידום אתרים אמיתי בעמוד, יהיה. אל תאבסס על Yoast – השקיע זמן רב יותר במחקר מילות מפתח, הוסף תוכן עניינים, צור וידיאו / אינפוגרפיה, כוון ל -3,000 מילים והוסף טיפים מעשיים כיצד לבצע. המקום החשוב ביותר להשתמש במילת המפתח שלך הוא כותרת הדף שלך, כותרת SEO, תיאור המטא והפרמלינק (שבלול). הימנע מילוי מילות מפתח שיכולים להסתכן בעונש.

יואסט-SEO-ניתוח

אל תשתמש במשתני קטע – בהגדרות של יוסט יש אפשרות להשתמש משתני קטע (תבניות) לכותרות SEO + תיאורי מטה. עליך להימנע משימוש באלה מכיוון שכתיבת אלה המותאמים אישית תמיד טובה יותר. וודא שאתה נשאר בגבולות התווים של גוגל (הסרגל הירוק ביוסט) ואתה מפתה אנשים ללחוץ על הקישור שלך – לא רק כולל את מילת המפתח שלך..

משתני Yoast-Snippet

אופטימיזציה של תוכן לחברה – ביוסט יש קישור “שתף” בו תוכלו להעלות גרפיקה מותאמת אישית לפייסבוק (1200 x 630 פיקסלים) וטוויטר (1024 x 512 פיקסלים). זה הופך את פורמט התוכן שלך יפה כשאנשים משתפים אותו, ותוכל גם להתאים אישית את הכותרת + טקסט התיאור.

אופטימיזציה yoast-social-media

שיתוף בפייסבוק

הגדרת קונסולת החיפוש של גוגל ותקן שגיאות סריקה (עמודים שבורים) – להירשם קונסולת החיפוש של גוגל, הוסף את האתר שלך ובחר את אימות תג HTML שיטה. העתק קוד זה והדבק אותו ביוסט. לאחר מספר ימים, התחבר למסוף החיפוש של גוגל וצפה ב- דוח שגיאות סריקה. אם אתה רואה כאלה, הגדר הפניות להפניה מחדש של הדפים השבורים לדפים הנכונים.

אימות מסוף החיפוש של גוגל HTML

השתמש בתוסף כמו הפניה מהירה לדף / הודעה מהירה (או .htaccess) להפנות אותם לכתובת האתר הנכונה.

301 הפנה מחדש של וורדפרס

תוספים דומים

2. תוכן מובנה

גוגל הוסיפה לאחרונה שאלות נפוצות לתוצאות חיפוש והתוסף המובנה מתוכן הוא הרצוי ביותר ליישם אותם באתר וורדפרס שלך. זה אותו תוסף בו ניל פאטל משתמש בסרטון שלו. כדי להוסיף קטעי מידע עשירים בשאלות נפוצות, התקן את התוסף ואז עיין בהוראות שלהלן.

תוכן מובנה JSON-LD wpsc - תוסף WordPress

הוראות

 • התקן את התוסף ‘תוכן מובנה’.
 • ערוך עמוד או פוסט ולחץ על סמל השאלות הנפוצות.
 • הוסף את השאלות והתשובות שלך (אני ממליץ 3-8).
 • נקה את זיכרון המטמון של הדף.
 • במסוף החיפוש של גוגל, בקש לאינדקס באמצעות כתובת האתר מפקח ה- URL של גוגל.
 • צפה בשאלות הנפוצות שלך מופיעות בתוצאות חיפוש תוך מספר דקות!

Snippets של שאלות נפוצות

3. פרסם מחדש פוסטים ישנים

תוסף זה מאפס את תאריכי הפרסום של הפוסט שלך ליום הנוכחי, ובכך גורם לתוכן שלך להיראות רענן:

תאריך פרסום

זוהי דרך קלה להגדיל את שיעורי הקליקים. כמובן שאנשים עשויים לתהות מדוע התוכן שלך אומר שהוא עודכן כאשר הוא לא היה. זה די זול, אז המשך עם אזהרה.

שלב 1: מצא את קטע המטא של הכניסה לבלוג שלך (הקטע שבראש הפוסטים שלך) שנמצא עבורי בקטע בראשית עריכות פשוטות הגדרות. כעת כלול את ה- הודעה תאריך שונה.

כניסה מטא

איך זה נראה בפוסטים שלך:

תאריך שונה של תאריך הכניסה

שלב 2: אפשר ‘תאריך בתצוגה מקדימה של קטע טקסט’ ב- Yoast (SEO > מראה חיפוש > סוגי תוכן).

תאריך-בקטע קטע-תצוגה מקדימה-יוסט

שלב 3: התקן את התוסף מחדש של הודעות ישנות והגדר את ההגדרות. אתה יכול לבחור באיזו תדירות התוסף מאפס את תאריכי הפרסום שלך תחת “גיל הפוסט לפני שהם זכאים לפרסום מחדש.” גם אם אינך משתמש בתוסף זה, בדרך כלל עליך לאפשר תאריכי פרסום בתוצאות חיפוש ואז לעדכן את התוכן. בכל פעם שתערוך פוסט ולחץ על ‘פרסם’, התאריך יתרענן.

פרסם מחדש פוסטים ישנים

4. תכונות Alt אוטומטיות של תמונה

יום אחד, וורדפרס הפסיקה להוסיף טקסט alt לתמונות באופן אוטומטי.

למרבה המזל התוסף הזה יעשה זאת בשבילך. פשוט התקן אותו והוא ישתמש בשם קובץ התמונה כטקסט alt. זה אומר שאתה יכול להפסיק לבזבז את זמנך בכתיבת טקסט alt עבור כל תמונה אחת, כמו פעם. סתם זכור לתייג את שם קובץ התמונה שלך לפני שתעלה אותם ל- WordPress.

5. סקירת WP

WP Review הוא התוסף המועדף עלי להוסיף קטעי טקסט עשירים (הנה דף שאני משתמש בו). הוא תומך ב 14 סוגים של נתונים, נראה נהדר, יש לו 16 תבניות מעוצבות מראש ומתוחזק על ידי המפתחים ב- MyThemeShop. זה אמין, קל וכולל ביקורות משתמשים. יש גם א גרסה חינמית – –.

Rich Snippets

מדוע אני משתמש ב- WP Review:

הימנע מהתוספים העודפים של קטעי טקסט עשירים:

6. תוכן עניינים קל

מדוע תוסף תוכן עניינים יופיע ברשימת התוספים שלי ל- SEO?

מכיוון שיש להוסיף TOC לדפים / פוסטים ארוכים יש יתרונות גדולים. גוגל אומר

ודא שדפים ארוכים עם נושאים באתר שלך מובנים היטב וחולקים לקטעים לוגיים מובחנים. שנית, וודא שלכל חלק יש עוגן משויך עם שם תיאורי (כלומר, לא רק “סעיף 2.1”), וכי העמוד שלך כולל תוכן עניינים המקושר לעוגנים בודדים..

מה זה אומר בשבילך:

 • סיכוי טוב יותר לקבל פרס קישורים לקפיצה ב- Google באמצעות עוגנים בשם
 • אנשים יכולים לקשר לקטעים ספציפיים בפוסט שלך (ולא רק לפרמלינק היחיד שלך)
 • אנשים יכולים למצוא מייד את מה שהם רוצים, ולבלות יותר זמן בדף שלך

קפיצה לקישורים

חשוב: במקום להשתמש בתוסף, הוספת TOC באמצעות HTML / CSS מאפשר לעצב אותו ולקשר לקטעים ספציפיים בפוסט (מתאים למשתמשים ולקבל קישורים). הנה א תבנית TOC GitHub.

ז. ערכת האתר של גוגל

ערכת האתר של גוגל משלבת את כלי האנשים הרבים ביותר של גוגל (Search Console, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights) לתוסף WordPress 1. אתה באמת לא צריך את התוסף הזה (פשוט עבור לאתרים בפועל), אבל אם אתה רוצה לראות אותם בלוח המחוונים שלך, זה נותן לך את האפשרות הזו.

ערכת אתרים מאת גוגל

8. בודק קישור שבור

עדיין הדרך הטובה ביותר לבדוק את כל הקישורים השבורים באתר וורדפרס שלך.

מגלה קישורים שבורים בדפים, פוסטים, הערות, תמונות ואפילו הפניות מחדש. ד”ר לינק צ’ק זה טוב, אבל בודק קישור שבור מאפשר לך לתקן אותם בתוך וורדפרס עם אפשרויות לחיצה אחת כדי לערוך או לבטל את הקישור של כל אחת מהן. כמובן, אי קיום קישורים שבורים באתר שלך יכול לשפר את ה- SEO שלך.

תוסף בודק קישור שבור

כך נראה:

בודק קישור שבור

אזהרה: תוסף זה מריץ ברציפות סריקות ומוצץ כמויות רוחב פס גבוהות. אני ממליץ לתקן את כל הקישורים השבורים ואז למחוק מיד את התוסף לאחר שתסיים.

9. הפניה מהירה לדף / הודעה מהירה

כשאתה משנה קישורי permalinks, עליך להגדיר הפניה מחדש לדף החדש.

תוסף הפניה מחדש של דף מהיר

כיצד להגדיר הפניה מחדש: התקן אותו ועבור ל”הפניות מחדש מהירות “. הזן את כתובת האתר הישנה + כתובת אתר חדשה.

301 הפנה מחדש של וורדפרס

מצא שגיאות סריקה: עבור אל דוח שגיאות סריקה בקטע מסוף החיפוש של Google כדי לראות את כל העמודים השבורים באתר שלך, ואז השתמש בתוסף זה כדי להפנות כל אחד לכתובת האתר החדשה והנכונה..

שגיאות סריקה של קונסולת חיפוש ב- Yoast

10. ShortPixel

ShortPixel הוא בדרך כלל התוסף הטוב ביותר עבור וורדפרס לאופטימיזציה של תמונות.

זה מאפשר לך לדחוס ללא אובדן תמונות, להפשיט נתונים של EXIF ​​ולבצע אופטימיזציה בדרכים אחרות. פשוט התקן את התוסף, בדוק כמה תמונות כדי לוודא שאתה מרוצה מאיכות התמונה, ואז אופטימיזציה בתפוצה רחבה של כל התמונות באתר שלך. זה גם מאפשר לך לבצע אופטימיזציה של תמונות לאחר העלאה.

הגדרות ShortPixel

11. WP Rocket

וורדפרס אומר:

ה קטע מטמון נותן לך את התועלת הגדולה ביותר עבור הטרחה הקטנה ביותר.

איזה תוסף מטמון הוא הטוב ביותר? WP Rocket היה מספר 1 ברוב הסקרים בפייסבוק וזה מה שאני משתמש בו.

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

מדוע טיל WP הוא מספר 1 בסקרי פייסבוק

 • קל להגדיר את התצורה.
 • זה מניב זמני עומס מהירים.
 • יש לו נרחב תיעוד.
 • זה לא אמור לשבור את האתר שלך (כמו כמה תוספי מטמון).
 • יש בו טונות של תכונות רוב התוספים למטמון לא – טעינת תמונות / קטעי וידאו / iframes עצלנים, ניקוי בסיס נתונים, שילוב עם Cloudflare + CDNs אחרים, גופנים מקומיים וגוגל אנליטיקס, שילוב Sucuri וכו ‘. עם רוב תוספי המטמון האחרים, יהיה עליכם להתקין כ 6 נוספים תוספים לקבלת תכונות אלה, כאשר ל- WP Rocket יש אותם מובנים.

עד כמה זה חשוב, WP Rocket שווה 49 $ לשנה. הם גם מאפשרים לך לחדש את הרישיון שלך ב -50% הנחה כך שזה באמת 24.50 $ לשנה אחרי השנה הראשונה. ואתה יכול גם לקבל 10% הנחה מהמחיר ההתחלתי אם תירשם לרשימת הדוא”ל שלהם. עיין במדריך שלי ל- WP Rocket והוראות התקנה.

12. מנהל נכסים

מנהל נכסים מאפשר לך להשבית את התוספים באופן סלקטיבי מהטעינה בדפים מסוימים. כמה תוספים נטענים על כל פיסת תוכן, אפילו אם לא משתמשים בהם. השבתת תוספים אלה יכולה להפחית את מספר הבקשות בעמוד ולהביא לטעינה מהירה יותר. מנהל הנכסים דומה לארגוני הפלאגין (Perfmatters מאפשר לך לעשות זאת גם), רק זה בחינם ופשוט לשימוש.

דוגמאות:

 • השבת את פלאגין המחוון בדפים שאינם משתמשים בסליידרים
 • השבת את הפלאגין של Rich Snippets בדפים שאינם משתמשים בקטעי Rich Snippets
 • השבת את התוסף של טופס יצירת קשר בדפים שאין להם טופס יצירת קשר
 • השבת את התוסף לשיתוף חברתי בכל הדפים (מכיוון שהוא בדרך כלל נועד לפוסטים בבלוגים)
 • השבת את הפלאגין לניהול קישורי סניפים בדפים שאינם משתמשים בקישורי שותפים עצמאיים

13. תוספי מיטוב מהיר

מהירות היא א גורם דירוג (אח).

2019-GTmetrix-דו

להלן כמה תוספים מעולים להאיץ את וורדפרס.

אני משתמש ברבים מאלה באתר שלי שתרמו לציוני ה- 100% GTmetrix שלי. עובר מ EIG ומארחים באיכות נמוכה כמו GoDaddy SiteGround ו דרכי ענן הייתה עוד סיבה גדולה.

 1. רקטת WP – תוסף מטמון מס ‘1 ברוב הסקרים בפייסבוק. מגיע עם בקרת פעימות לב, טעינה עצלה, ניקוי בסיס נתונים ואירוח גופנים + אנליטיקה באופן מקומי. משמעות הדבר שאינך צריך להתקין תוספים נוספים אלה אם אתה משתמש ב- WP Rocket.
 2. מטמון מהיר ביותר של WP – תוסף זיכרון מטמון בחינם מס ‘1 ברוב הסקרים. קל גם לתצורה, כולל אפשרויות ל- Cloudflare + CDNs אחרים, אך חסרים תכונות מ- WP Rocket.
 3. אופטימיזציה של WP – מנקה את בסיס הנתונים של ספאם, זבל וקבצי זבל אחרים.
 4. בקרת פעימות לב – מבטל את ממשק API פעימות הלב של וורדפרס הצורך משאבים על ידי שליחת התראות בזמן אמת, בעת שימושים בעריכת פוסט וכו ‘..
 5. עומס עצל – מעכב טעינת תמונות עד שמשתמשים גולשים למטה ורואים אותם (משפר את זמני הטעינה אך טוענים תמונות כל הזמן בזמן הגלילה מעצבן).
 6. WP YouTube Lyte – מעכב טעינת סרטונים / iframes עד שמשתמשים גולשים מטה ורואים אותם. לטעינה של זמן רב לוקח לסרטונים – זה יכול להתגלש שניות רבות.
 7. CDN Enabler – עוזר בהקמת רשת משלוח התוכן שלך (אני משתמש ב- StackPath).
 8. CAOS (מארחים את Google Analytics באופן מקומי) – מתקן את הבעיות “למנף מטמון דפדפן” ב- GTmetrix על ידי אירוח מקוד המעקב של Google Analytics שלך.
 9. OMGF – מארח גופנים באופן מקומי ומתקן שגיאות גוגל ב- GTmetrix + Pingdom על ידי הורדת הגופנים של גוגל ויצירת גיליון סגנונות עבורו.
 10. ShortPixelדמיין / לרפותמיטוב תמונה (דחיסה ללא אובדן, שינוי גודל של תמונות, הסרת נתונים של EXIF). כל אלה דומים – אתה רק צריך אחד.
 11. ציין מידות תמונה – מוסיף רוחב / גובה ל- HTML של התמונה שלך, פריט ב- GTmetrix. זה עובד רק עבור תמונות בעורך החזותי, זה לא עובד עבור תמונות בוני דפים, ווידג’טים או באזורים אחרים מחוץ לעורך הוויזואלי..
 12. AMP ל- WPמוסיף דפי AMP כדי לגרום לדפים לנייד לטעון מהר יותר ולתת לאתר שלך “חותמת AMP” בתוצאות החיפוש לנייד. עם זאת, של קינסטה המרות צנחו ב 59% בעת השימוש ב- AMP ולא השתמשתי בהם מאז.
 13. ברור / השבת WPמבטל פונקציות מיותרות בליבת וורדפרס (trackbacks, pingbacks, פעימות API, REST API ודברים אחרים 99% מכם לא צריכים). שני התוספים דומים ויש להם גם תכונות מהירות אחרות.
 14. מטמון הגרווטאר של הארימטמון Gravatars, גורם לתגובות לטעון מהר יותר.
 15. GTmetrix עבור WordPress – עקוב אחר זמני הטעינה וקבע התראות דוא”ל.
 16. הצגת גרסת PHPמציג איזו גרסת PHP אתה מפעיל (אמור להיות לפחות 7) שיש לה השפעה מהירה על המהירות. אתה יכול לשדרג ב- cPanel של המארח שלך.
 17. מוניטור שאילתה – ראה תוספים, שאילתות וכו ‘האיטיים ביותר (תחליף טוב ל- P3).
 18. אוטומציה אוטומטית – אם אתה משתמש ב- GoDaddy, WP Engine או מארחים אחרים שרשימת תוספי שמירה במטמון ברשימה השחורה, התוסף הזה עדיין נותן לך את היתרונות של אופטימיזציה של HTML / CSS / JavaScript (פריטים ב- GTmetrix + Pingdom) אך ללא הקובץ השמור.
 19. בדיקת ביצועי אירוח WP – אומר לך אם השרת שלך איטי והאם טכנולוגיית המהירות שלך (PHP, MySQL, וורדפרס גרסאות) זקוקה לעדכון.

14. Rel תיבת הסימון Nofollow

אם אתה משתמש בקישורי סניפים, הדבר מוסיף אפשרות nofollow בעת הוספת קישורים בוורדפרס. אחרת, תצטרך להיכנס ל- HTML של הקישור ולהוסיף nofollow ידנית. חוסך זמן.

15. תוספי פרימיום של Yoast

ספוילר: יואסט טוען שהתוספים המובחרים שלהם מרימים שמיים וארץ כאשר במציאות ככל הנראה לא תראו שיפורים ישירים רק על ידי רכישת תוספי ה- SEO שלהם ל- WordPress.

סיכום: התוספים המובחרים של יוסט אינם שווים את הכסף.

תוספי SEO של וורדפרס מאת Yoast

יואסט SEO פרימיום (89 $ לשנה) – כתבתי סקירה על זה, בעיקרון הסברתי כיצד ניתן לעשות את רוב התכונות באמצעות תוספים בחינם או שהם פשוט לא בעלי ערך, במיוחד עבור $ 89 לשנה.

 • מנהל הפניה מחדש – השתמש בתוסף המהיר / חינם להפניה מחדש של דף מהיר.
 • הצעות קישור פנימיות – האם אתה באמת צריך תוסף בשביל זה?
 • מילות מפתח עם מיקוד מרובה – לא תמיד מגלה מילות מפתח בהתאמה חלקית.
 • תובנות תוכן – מציג 5 מילים משומשות מובילות (צפיפות מילות מפתח בקושי משנה).
 • תצוגה מקדימה חברתית – כל עוד אתה מעלה תמונות מדיה חברתית, אתה בסדר.
 • תמיכה – שמעתי סיפורים רבים עליהם פשוט הפנו אנשים להדרכות.

Yoast תוסף SEO וידאו (69 $ לשנה) – צור Sitemap של וידאו ודפי סימון כך שתמונות ממוזערות של וידאו יופיעו סרטוני גוגל. כמובן שרוב האנשים עוברים למנוע החיפוש הרגיל של גוגל, כך שסביר להניח שזה ישתלם רק אם אתה יוצר המון סרטונים, במיוחד כיצד לבצע סגנון.

תוסף SEO מקומי של Yoast (69 $ לשנה) – מוסיף קובץ KML, schema.org, ואפשרות להטמיע מפת Google ואתר החנות. הטמעת מפת גוגל זה קל, ורוב המידע ש- Yoast “מייעל” עבורו כבר נשלף מדף Google לעסק שלי. יוסט אומר כי התוסף הזה “אומר לגוגל את כל מה שצריך לדעת כדי להציב אותך בתוצאות החיפוש המקומיות”, מה שלא נכון בהתחשב גורמי הדירוג המקומיים של גוגל אין הרבה קשר לתוסף ה- SEO המקומי של יוסט.

התוסף לחדשות Google של Yoast (69 $ לשנה) – לא ממש מכניס אותך פנימה חדשות גוגל (ראה את הצעדים האלה כאן) אך מסייע בפורמט של תוכן לחדשות Google על ידי יצירת מפת אתר XML של חדשות.

Yoast WooCommerce תוסף SEO (49 $ לשנה) – מאפשר סיכות עשירות לפינטרסט.

16. סכמה

יש המון תוספי סכמה, אבל זה תלוי באיזה סוג סימון אתה מבצע. לדוגמה, אם אתה כותב ביקורות, תזדקק לתוסף עבור סקירת סימון כמו WP סקירה. גלה איזה סוג סימון מתאים לתוכן שלך, ואז השתמש בתוספים הנדרשים.

תוספי סכמה

17. נתח

ראה הצצה משלך גוגל ניתוח נתונים ישירות בוורדפרס.

ניתוח לוח המחוונים

18. ממש פשוט SSL

תוסף זה “מזהה את ההגדרות שלך באופן אוטומטי ומגדיר את האתר שלך לרוץ ב- https.” כמובן שאתה עדיין זקוק ל- SSL כדי להשתמש בה, אך ממש ממש SSL מקל על התקנתו.

בואו להצפין SSL הוא ה- SSL החינמי הפופולרי ביותר וזה מה שאני משתמש בו. גוגל נפרץ באתרים שאינם HTTP עוד יותר קשה ביולי 2018, כאשר הם החלו להראות לא מאובטחים בגוגל כרום.

ממש פשוט SSL

תכונות:

 • מתקן תוכן מעורב
 • אפשר הפניה מחדש של WordPress 301 ל- SSL
 • אפשר הפניית 301 .htaccess להפעלה
 • אפשר הפניה מחדש של Javascript ל- SSL

19. החלף חיפוש טוב יותר

מדוע חיפוש / החלף תוסף ברשימה?

מכיוון שאם שינית גרסאות www או http (ים), תצטרך לעדכן בכמות גדולה את כל הקישורים באתר שלך בכדי לשקף את הגירסה החדשה. כאן נכנס הפלאגין לשחק – אני מציע HTTPS ולא ל- www. פשוט חפש בגרסה הישנה של הדומיין שלך והחליף אותה בגירסה החדשה.

החלף חיפוש טוב יותר - גרסאות WWW

טריק מגניב: אם אתה משתמש באותה תמונה במספר עמודים, זוהי דרך קלה לעדכן את כולם.

20. אנטי – ספאם

דואר זבל הורג בלוגים. JetPack אומר

שולחי דואר זבל עשויים להשאיר הערות קישור או מילות מילות מפתח באתר שלך, בניסיון להפנות תנועה רבה יותר לאתרים שלהם (ולהעצים את ה- SEO שלהם). עם מספיק ספאם, הדירוגים שלך עשויים להיט מכה, ללא כל אשמה משלך.

התוסף נגד דואר זבל הוא ללא captcha ועושה עבודה מעולה בסינון תגובות ספאם, תוך השארת הטובות. דואר זבל הוא בעיה ענקית בוורדפרס. תוסף זה יחסוך לכם זמן.

21. פרסום אוטומטי של Google לעסק שלי

פרסום עדכונים של דף Google לעסק שלי הופך להיות חשוב יותר ויותר ב- גורמי דירוג החיפוש המקומי של גוגל 2018. תוסף זה מפרסם את תוכן הוורדפרס שלך ישירות לדף Google לעסק שלי. זה עדיין בשלבים המוקדמים, אבל יש ביקורות נהדרות.

גורמי דירוג חיפוש מקומי 2018

להלן כמה מהגדרות התוסף:

פרסום אוטומטי של Google לעסק שלי

22. תוספי סטודיופרס

אם אתה משתמש בנושא של StudioPress או Genesis Framework (שאני ממליץ עליו), עליך להשתמש בתוספים של StudioPress. אלה ברשימה שלי מכיוון שהם קלים, אמינים וישמרו על זמן העומס (והסיכויים לטעויות) למינימום, מה שהופך את האתר שלך לפעול בצורה חלקה.

studiopress-genesis-plugins

כלי SEO אחרים שעליך לדעת עליהם

 • ענה לציבור – כלי מחקר מילות מפתח מגניב ביותר (תמונה למטה). מושך מילות מפתח מהשלמה אוטומטית של גוגל ויוצר מפה חזותית המבוססת על סוגי מילות מפתח שונות (שאלות, מילות מפתח, השוואה). ככל שהמעגל ירוק יותר, מילת המפתח תחרותית יותר. מילות מפתח לשאלות הן דרך נהדרת לוודא שהתוכן שלך מקיף (זה עונה על השאלות הפופולריות ביותר שאנשים מחפשים). כלי המחקר המועדף עלי על מילות מפתח.
 • מוז מקומי – מנתח את 15 הציטוטים המובילים שלך (GMB, Yelp, YellowPages וכו ‘) ומציג פרופילים לא שלמים, לא עקביים ושכפול. נסה להשיג ציוני 100%!
 • סייר קישור Explorer – מציג מדדי קישורים, כמו גם את סמכות הדומיין שלך המהווה אינדיקטור עד כמה מילות המפתח הממוקדות שלך צריכות להיות.
 • MozBar – גוגל כל מילת מפתח וראה את ה- DA של כל תוצאות החיפוש (רשות הדומיין) ואת הרשות הפלסטינית (רשות העמודים). ככל שהם גבוהים יותר, כך מילת המפתח תחרותית יותר. נסה להתחרות באתרים בעלי סמכות דומיין דומה.
 • סייר מילות המפתח של מוז – בעיקרון מתכנן מילות המפתח של גוגל, רק טוב יותר. מציג תחרות אורגנית (שלא כמו מתכנן מילות המפתח המיועד ל- AdWords). מציג נפח חיפוש חודשי ויש בו טונות של פילטרים למיון מילות מפתח.
 • מילות מפתח בכל מקום – גוגל כל מילת מפתח ותראה נפח חיפוש חודשי, אומדן תחרות ומחיר לקליק ישירות בתוצאות החיפוש. עובד גם עבור יוטיוב, אמזון, אטסי, גוגל אנליטיקס ותוכניות / מנועי חיפוש אחרים.
 • SEMrush – אחת מתוכנות ה- SEO הנרחבות ביותר הן השוק, פשוטו כמשמעו אומר לך הכל על מילות המפתח שלך, קישורים נכנסים, SEO לתוכן, ואנליטיקס. לא ניתן למצוא ערכים רבים ב- Google Analytics או במסוף החיפוש.
 • השלמה אוטומטית של Google – הטריק האהוב עלי הוא “מלא את הריק” שם אתה משתמש בתו הקו תחתון _ כדי שגוגל (כן ניחשת נכון) תמלא את הריק. נסה את זה עם צלם שיקגו. עליך להסתיים בתו הקו תחתון.
 • קונסולת החיפוש של גוגל – ראה שגיאות באתר שלך (אינדקס, אבטחה, נייד, AMP, Sitemap, עונשים), כותרות SEO / תיאורי מטא שהם קצרים או ארוכים מדי, הגדר את שם הדומיין המועדף עליך (www לעומת שאינו www), מיקוד בינלאומי, חיפוש אנליטיקס (הדרך המועדפת עלי למדוד את שיעור הקליקים הכולל של SEO +), קישורים לאתר שלך ומדגיש נתונים עבור נתונים מובנים. אתה צריך להשתמש בזה.
 • מגמות גוגל – ראה מגמות של מילות מפתח בסגנון גיאוגרפי ספציפי (ו- YouTube).
 • פרח ענן – CDN בחינם עם 200+ מרכזי נתונים אותם ניתן להתקין עם מרבית תוספי המטמון. יש תכונות נוספות כמו קישורים ניידים מואצים, הגנה על קישור חם, מסילות ברזל וכללי עמוד. משפר את מהירות האתר וגם את האבטחה.
 • ד”ר לינק צ’ק – סורק את האתר כולו אחר קישורים שבורים (עד 7,500 לחודש) אך אינו מספק דרך ידידותית למשתמש לתקן אותם ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס (כמו שבודק קישור שבור עושה, אך BLC כן צורכת מעבד).
 • Copyscape – מונע פלגריזם (מחפש באינטרנט עותקים של התוכן שלך).
 • HubShout WebGrader – עיין ברשימה המלאה של מילות המפתח של המתחרים והשוואה זו לצד זו של קישורים נכנסים, רשות תחום, ודפים המדורגים את הדף הגבוה ביותר.
 • StackPath – CDN עם ​​30+ מרכזי נתונים (בעיקר בארה”ב). מרכזי נתונים נוספים = מסירת תוכן מהירה יותר, וזו הסיבה שאני משתמשת גם ב- Cloudflare וגם ב- StackPath.
 • סיטלינר – בודק תוכן של כפול באתר ומדגיש אותו.
 • צפרדע צורחת – כלי ביקורת SEO מקיף (בחינם) המציג טקסט חסר ב- alt, כותרות SEO, תיאורי מטא, כתובות URL, AMP, Sitemaps, ומשתלב גם עם קונסולת החיפוש של גוגל, גוגל אנליטיקס וכלי SEO רבים אחרים..
 • vidIQ – חפש בכל מילת מפתח ביוטיוב וראה מדדי מפתח המציינים עד כמה מילת המפתח תחרותית. מבוסס על לייקים, צפיות, שיתופים, הערות וכו ‘.
 • רעידת SEO – סיומת Chrome שהיא נהדרת למחקר מילות מפתח. מציג את הקישורים של כל תוצאת חיפוש, דרגת Alexa, גיל דומיין, דפים באינדקס, ניתוח מילות מפתח, קישורים פנימיים, קישורים חיצוניים ורבים אחרים (הניתנים להתאמה אישית).
 • צור קשר עם טופס 7 של גוגל אנליטיקס – מוסיף מעקב אחר אירועים לכל טופסי CF7 שלך.
 • SiteGround – המארח שאני ממליץ עליו דורג מספר 1 בסקרים של 30+ בפייסבוק.

שאלות נפוצות

&# x1f50c; באיזה תוסף SEO אני משתמש כדי לקבל שאלות נפוצות אלה?

תוסף התוכן המובנה נהדר להוספת קטעי טקסט עשירים בנושא שאלות נפוצות, ואז אני מוסיף אמוג’ים לכל שאלה בשאלות הנפוצות. אתה יכול להוסיף כל אימוג’י שתרצה.

&# x1f50c; מהם 3 תוספי SEO פחות ידועים?

פרסום מחדש של פוסטים ישנים מרענן את כל התאריכים המשונים של הפוסט שלך ליום הנוכחי, וגורם לתוכן שלך להיראות רענן. תוכן העניינים הקל הוא טוב לארגון פוסטים ארוכים, אך לטבלת תוכן HTML יש יתרונות נוספים כמו לכלול עוגנים (קישורים). ניקוי נכסים מאפשר לך להשבית את הפלאגינים באופן סלקטיבי לפעול בדפים / פוסטים מסוימים, מה שהופך את האתר שלך למהיר יותר.

&# x1f50c; מהם שלושת הצעדים העיקריים ליוסט?

שלושת השלבים העיקריים ל- Yoast הם קביעת התצורה של ההגדרות, מחקר מילות מפתח ואופטימיזציה של תוכן. חשוב גם להגדיר את מסוף החיפוש של גוגל.

&# x1f50c; מה לגבי תוספי מיטוב מהיר?

ארבעת התוספים המהירים היחידים שתזדקק להם באתר שלך הם WP Rocket, Asset CleanUp, ShortPixel ו- OMGF.

&# x1f50c; האם דרגת מתמטיקה טובה יותר מיוסט?

יש לו כמעט כל תכונה של Yoast SEO Premium (בחינם) והיא קלילה במיוחד. אני עדיין משתמש ביוסט, אך לא שמעתי דבר מלבד דברים גדולים על דרגת מתמטיקה. יש להם גם קבוצת פייסבוק אם אתה זקוק לתמיכה.

התגעגעתי לתוספי SEO טובים?
אני מקווה שהרשימה הזו הייתה מועילה! אם יש לך שאלות לגבי אחד מהתוספים האלה של וורדפרס SEO, אל תהסס להוריד לי שורה בתגובות ואשמח לעזור לך. זכור, יש לי המון הדרכות ביוסט, מיטוב מהירות וורדפרס, ומדריכים אחרים הקשורים לקידום אתרים. אם יש לך שאלה לגבי אלה, אנא השאר תגובה על אותו הדרכה ספציפית. לבסוף, אם נהניתם מהפוסט הזה, אנא שתפו אותו עם חבר שאולי יאהב אותו – אני מעריך את זה.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map