23 افزونه بهینه سازی سرعت WordPress برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما در سال 2020 (همان شخصی که من برای گرفتن 100٪ نمره GTmetrix استفاده می کردم)

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس '23 افزونه بهینه سازی سرعت WordPress برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما در سال 2020 (همان شخصی که من برای گرفتن 100٪ نمره GTmetrix استفاده می کردم)
0 82 мин.

افزونه های بهینه سازی سرعت WordPress


به لیست کاملی از افزونه های بهینه سازی سرعت WordPress نیاز دارید?

پسر من این لیست را برای شما دارم. افزونه های حافظه نهان ، بهینه سازی تصویر ، بار تنبل ، AMP ، حافظه نهان پنهان ، مانیتورینگ بار بار ، و افزونه هایی که خطاهای Google Font + Analytics را در GTmetrix و Pingdom برطرف می کنند. من بسیاری از این افزونه های سرعت را در سایت خودم استفاده می کنم و نمرات 100٪ GTmetrix را دارم. من هم انجام می دهم بهینه سازی سرعت وردپرس برای زندگی ، بنابراین من در مورد آن بسیار دلگیر هستم.

من توصیه می کنم سایت وردپرس خود را از طریق اجرا کنید GTmetrix (برگه های صفحه سرعت و YSlow) یا یک ابزار تست سرعت دیگر را برای استفاده به عنوان معیار بررسی کنید. پس از نصب هر افزونه ، نمرات GTmetrix خود را مجدداً مورد آزمایش قرار دهید تا ببینید چطور بر زمان بارگذاری صفحه و نمرات شما تأثیر دارد. اکثر افزونه ها حداقل دارای امتیاز 4.5 ستاره هستند و مطمئن باشید ، من تحقیق و آزمایش خود را انجام داده ام.

روان اگر عضو شوید WordPress Speed ​​Up Group Facebook آنها لیستی از 60+ ابزارهای Speed ​​Up وردپرس و پیوندهای مفید را توصیه می کنند. اما من سعی کردم موارد مهم را در اینجا بگنجانم 🙂

pps میزبانی عامل # 1 در است راهنمای بهینه سازی وردپرس. Google توصیه می کند یک زمان پاسخگویی سرور از <200ms که می توانید وارد شوید PageSpeed ​​Insights. من استفاده می کنم SiteGround که هم هست استفاده شده توسط Yoast, توصیه شده توسط WordPress, و # 1 در رتبه بندی شده است 20+ نظرسنجی در فیس بوک.

2019-GTmetrix-Report

1. موشک WP

WP Rocket در چندین نظرسنجی در مورد فیس بوک به افزونه شماره 1 کش (cache) رتبه بندی شد. این افزونه با قیمت 49 دلار حق بیمه است ، اما ارزش آن را دارد ، زیرا افزونه میزبانی و حافظه نهان شما و به طور کلی 2 مورد برتر عوامل سرعت. همچنین ساده ترین افزونه کش برای پیکربندی است و اغلب با ویژگی های جدید به روز می شود. شما فقط باید از 1 افزونه حافظه نهان استفاده کنید ، اما بهتر است حداقل 2-3 تا (آنهایی که ذکر کردم) را امتحان کنید تا ببینید کدام یک در Pingdom / GTmetrix بهترین نتایج / نمرات را کسب می کند.

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

با بیشتر افزونه های حافظه نهان دیگر ، باید برای دریافت این ویژگی ها ، در حدود 7 افزونه اضافی نصب کنید موشک WP همه آنها ساخته شده است و تعداد پلاگین های سایت شما را کاهش می دهد. اگر مثل من هستید ، فقط می خواهید از 1 افزونه استفاده کنید ، در غیر اینصورت باید تحقیق کنید که افزونه های حافظه نهان ارائه شده چیست ، اگر این پشتیبانی نمی کند آنها را نصب کنید.

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • تنظیمات درخواست DNS (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) نکات مربوط به منابع قبل از مهمانی)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

ویژگی های WP-Rocket

اگر تصمیم به خرید WP Rocket دارید ، اگر از من استفاده می کنید ، ممنون میشم پیوند وابسته. من یک مقدار خوب از پول را به کمپین های GoFundeMe اهدا می کنم – در سال 2018 ، 3000 دلار برای تهیه غذای افراد بی خانمان در دنور درآمد. و در سال 2017 ، 3000 دلار به صلیب سرخ آمریکا در طوفان هاروی رفت. حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. متشکرم 🙂

آموزش من WP Rocket نحوه پیکربندی تنظیمات با Cloudflare + StackPath را به شما نشان می دهد. من آن را با آخرین نسخه ها و مرجع WP Rocket به روز می کنم مستندات. این می تواند یک تن از موارد را در GTmetrix برطرف کند و احتمالاً دومین ضریب سرعت در خارج از میزبانی است.

افزونه های مشابه

راهنمای پیکربندی موشک من WP را مشاهده کنید

2. WP سریعترین حافظه نهان

این پلاگین حافظه پنهان با بالاترین امتیاز است و پیکربندی آن بسیار آسان است. آموزش WP Fast Cache من به شما نشان می دهد که چگونه زبانه ها را پیکربندی کنید و آن را با Cloudflare + StackPath ادغام کنید ، اما در اینجا اولین برگه (زیر) است. برخلاف WP Rocket ، این افزونه گزینه ای برای بارگذاری تصاویر / فیلم ها ، پاکسازی بانک اطلاعاتی و گزینه های دیگر ندارد. بنابراین شما نیاز به استفاده دارید WP-Optimize و تنبل بار برای فیلم ها افزونه ها را اگر می خواهید آن ویژگی ها را نیز بخواهید (توصیه می شود).

WP-Fastest-Cache-Settings

مشاهده راهنمای سریع پیکربندی حافظه نهان WP من

3. WP-Optimize

حذف سطل زباله ، اسپم ، ویرایشهای ارسال شده است, گذرا, و سایر پرونده های ناخواسته ذخیره شده در بانک اطلاعاتی شما که پس از جمع آوری ، می توانند هم سایت وردپرس و هم پنل مدیریت شما را کند کنند. من این کار را هر دو هفته انجام می دهم (هر دو WP-Optimize و WP Rocket گزینه ای برای برنامه ریزی تمیز کردن پایگاه داده دارند). اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، دیگر نیازی به این افزونه ندارید زیرا WP Rocket در تنظیمات پایگاه داده گزینه ای برای این کار دارد. اگر از افزونه کش دیگری استفاده می کنید ، از WP-Optimize استفاده کنید.

WP-Optimize Database Clean

دستورالعمل ها

 • از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید!
 • افزونه را نصب کنید
 • به برگه WP-Optimize بروید
 • افزونه را به عنوان تنظیمات پیش فرض اجرا کنید اما علامت “نظرات تأیید نشده” را بردارید

اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، دیگر نیازی به WP-Optimize ندارید (WP Rocket این را در برگه “پایگاه داده” دارد):

تنظیمات WP-Rocket-Database

افزونه های مشابه:

4. کوتاه

فشرده سازی تصاویر که بهینه سازی موارد تصاویر را در GTmetrix فشرده می کند. من یک راهنمای کامل برای بهینه سازی تصویر دارم (در واقع 20 راه وجود دارد) اما اصلی ترین آنها هستند فشرده سازی بدون ضرر, ارائه تصاویر مقیاس پذیر (تغییر اندازه آنها در ابعاد صحیح) و ابعاد تصویر را مشخص کنید (تنظیم عرض / ارتفاع در HTML یا CSS تصاویر). ShortPixel ، Imagify, دود کردن, کراکن, و EWWW همه اساساً همین کار را انجام می دهند. شما فقط باید از یک افزونه بهینه سازی تصویر استفاده کنید.

امکانات

 • فشرده سازی تصویر بدون از دست دادن
 • تغییر اندازه تصاویر بزرگ
 • داده های EXIF ​​را حذف کنید

فشرده سازی تصویر بدون از دست دادن

دستورالعمل ها

 1. ثبت نام برای کوتاه
 2. نصب کنید افزونه ShortPixel
 3. با دستورالعمل زیر از شما خواسته می شود:
 4. کلید API خود را از حساب ShortPixel خود وارد کنید
 5. سطح فشرده سازی خود را تنظیم کنید
 6. به صورت انبوه همه تصاویر را در سایت خود بهینه کنید (این یک مدل فریمیومی است)

تنظیمات ShortPixel

5. شفاف

این افزونه سرعت ضروری است که ویژگی های غیرضروری را در هسته وردپرس که ممکن است CPU را مصرف کنید غیرفعال می کند. همچنین کمک می کند رشته های پرس و جو را حذف کنید (اگرچه بهترین راه حل برای استفاده از افزونه های سبک است) ، فونت ها به صورت همزمان و بارها ، میزبان کد ردیابی Google Analytics شما بصورت محلی ، تعداد بازنگری های ارسال شده را محدود می کند ، غیرفعال کردن خودکار و سایر ویژگی های سرعت.

تنظیمات عملکرد پاک کنید

به شما امکان می دهد غیرفعال کنید:

 • بازنگری
 • خودکارهای خودکار
 • ایموجی ها
 • گراواتارس
 • نقشه های Google
 • برچسب RSD (Really Simple Discovery)
 • برچسب کوتاه
 • وردپرس API از هدر
 • برچسب Windows Live Writer
 • برچسب ژنراتور وردپرس
 • Pingbacks + trackbacks
 • RSS
 • XML-RPC
 • اسکریپت های WooCommerce
 • بررسیهای WooCommerce
 • قطعات سبد خرید ووکامرس

همچنین می تواند بعد از 20 نظر کامنت را پیوند بزند یا بعد از 28 روز آنها را غیرفعال کند.

6. پاکسازی دارایی

به طور انتخابی افزونه ها را از بارگیری در صفحات / پست های خاص غیرفعال کنید. این می تواند تعداد درخواست ها را کاهش داده و بار بار را بهبود بخشد. متداول ترین نمونه بارگیری فقط افزونه فرم تماس با شما در صفحاتی است که در واقع فرم تماس با شما است. اما می توانید این کار را با تعدادی پلاگین انجام دهید.

مثال ها:

 • غیرفعال کردن افزونه کشویی خود در صفحاتی که از لغزنده استفاده نمی کنند
 • غیرفعال کردن افزونه قطعه ثروتمند خود در صفحاتی که از قطعه غنی استفاده نمی کنند
 • غیرفعال کردن افزونه فرم تماس با شما در صفحاتی که فرم تماس ندارند
 • غیرفعال کردن افزونه مدیریت پیوند وابسته خود در صفحاتی که از پیوندهای ارتباط استفاده نمی کنند
 • غیرفعال کردن افزونه اشتراک گذاری اجتماعی در همه صفحات (از آنجا که معمولاً برای پست های وبلاگ است)

افزونه های مشابه

7. WP YouTube Lyte

Lazy بارگذاری فیلم ها را با وارد کردن پاسخ “Lite YouTube Embeds” پاسخگو که فقط با کلیک بر روی دکمه پخش ، “پخش کننده چربی” YouTube را صدا می کند. فیلم ها طولانی ترین زمان بارگذاری توسط FAR را دارند. فقط برای اینکه فکر کنم ، آموزش W3 Total Cache من فقط 2 فیلم دارد ، اما وقتی باران را تنبل می کنم وقت بارگذاری پست از 5s به 1.5s است. این همان عملکرد را دارد تعبیه فیلم های سبک.

افزونه های مشابه

اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، آنها این ویژگی را در تنظیمات “رسانه” دارند:

WP-Rocket-Lazy-Load

8. کنترل ضربان قلب

API ضربان قلب وردپرس با ارسال اطلاعیه های افزونه در زمان واقعی ، وقتی سایر کاربران در حال ویرایش یک پست و غیره هستند ، از منابع استفاده می کنند. 99٪ مردم باید آن را غیرفعال کنند.

ضربان قلب-کنترل-افزونه

9. نکات مربوط به منابع قبل از مهمانی

این امکان را برای پیش نمایش ، پیش نمایش ، پیش اتصال ، پیش تنظیم و پیش بارگذاری DNS فراهم می کند. اگر شما از منابع خارجی در وب سایت خود استفاده می کنید ، این به مرورگرها کمک می کند تا آنها را پیش بینی کرده و سریعتر بارگیری کنند.

WP Rocket یک گزینه برای پیش تنظیم DNS دارد ، اما یکی برای پیش اتصال ندارد ، در حالی که این افزونه این کار را انجام می دهد. تفاوت بین پیشوند DNS و پیش اتصال در این است که پیش فرض فقط به جستجوی DNS اجازه می دهد ، در حالی که پیش اتصال ، DNS را جستجو می کند ، مذاکره TLS و همچنین دستی TCP را انجام می دهد..

10. OMGF | میزبان قلم های Google به صورت محلی

OMGF می تواند خطاهای Google Font را در GTmetrix ، Pingdom و PageSpeed ​​Insights برطرف کند. این برنامه تمامی فونت های گوگل را در سایت شما بارگیری می کند (با استفاده از API Google Fonts Helper) و یک صفحه شیوه نامه برای آن ایجاد می کند. پس از آن ، شما نیاز به حذف هر گونه درخواست به منابع قلم خارجی.

Google-Fonts-GTmetrix

به نظر می رسد:

CAOS-for-Webfonts

نکته: اگر از فونت های خارجی استفاده می کنید ، با تعداد قلم (و وزن قلم) که انتخاب می کنید ، حداقل باشید. اگر به دلایلی این افزونه خطا را برطرف نکرد ، من یک راهنمای برای میزبانی فونت های Google به صورت محلی دارم.

افزونه های مشابه

11. CAOS | میزبان Google Analytics بصورت محلی

اهرم ذخیره مرورگر Google Analytics

CAOS رفع می کند حافظه پنهان مرورگر مورد در GTMetrix با میزبانی از Google Analytics به صورت محلی. فقط افزونه را نصب کنید ، Tracking-ID خود را وارد کنید و CAOS کد رهگیری را به هدر (یا پاورقی) اضافه می کند. CAOS با Monster Insights نیز سازگار است و گزینه های دیگری نیز دارد.

WP Rocket ، Swift Performance و WP Disable نیز می توانند این کار را انجام دهند (شما فقط باید از یکی استفاده کنید).

12. CDN Enabler

CDN Enabler به شما در تنظیم CDN کمک می کند (شبکه تحویل محتوا) این کار با Cloudflare (که به تغییر سرورهای نامی نیاز دارد) کار نمی کند در حالی که فعال کننده CDN به طور خاص برای StackPath ، KeyCDN و سایر CDN هایی است که یک URL CDN ارائه می دهند. ابتدا برای CDN ثبت نام کنید (من استفاده می کنم StackPath) سپس وارد خود شوید URL CDN به افزونه CDN Enabler. دستورالعمل های زیر را مشاهده کنید:

مرحله 1: برای CDN ثبت نام کنید (من از StackPath استفاده می کنم که دارد) 34 مرکز داده) و یک سایت CDN ایجاد کنید.

گام 2: آدرس CDN خود را بگیرید:

URL StackPath-CDN

مرحله 3: URL CDN خود را وارد CDN Enabler کنید ، سپس تنظیمات را پیکربندی کنید:

تنظیمات CDN-Enabler-Plugin

13. فوق العاده

Perfmatters توسط Kinsta ساخته شده است و مشابه Clearfy و Asset Cleanup است. این امکان را به شما می دهد تا عملکردهای غیرضروری از جمله قطعات سبد WooCommerce ، اسکریپت ها و سبک ها را غیرفعال کنید. همچنین می توانید افزونه ها را به صورت انتخابی غیرفعال کنید. قیمت گذاری برای 1 سایت واحد از 24.95 دلار در سال شروع می شود ، اما من این گلوله را گاز می گیرم و خوشحالم که این کار را انجام دادم ، همچنان که من همچنان در وب سایت خودم از آن استفاده می کنم. در اینجا تمام است امکانات.

ویژگی های perfmatters

14. حافظه نهان هری

اگر نظرات زیادی در مورد پست ها دارید ، Gravatars می تواند بارهای بار شما و گزارش های GTmetrix را از بین ببرد. می توانید از این افزونه استفاده کنید cache تصاویر Gravatar. گزینه دیگر غیرفعال کردن Gravatars به ​​طور کامل است (هرچند که این امر از نمایش عکس ها جلوگیری می کند) و بخش نظرات خود را کسل کننده به نظر می رسانید. اما این یک معامله بین Gravatars یا بار بار شما است.

کش-گراواتار-تصاویر

افزونه های مشابه

15. ابعاد تصویر را مشخص کنید

ابعاد مشخص-تصویر

مشخص کردن ابعاد تصویر یک است مورد در GTmetrix و سایر ابزارهای سرعت به معنای اضافه کردن عرض / ارتفاع به HTML یا CSS تصویر. این افزونه بطور خودکار عرض / قد به تصاویر اضافه می کند که در حال حاضر یک مجموعه ندارند. به دانش من ، ابعادی برای تصاویر واقع در سازندگان صفحه ، ابزارک ها یا مناطق دیگر خارج از ویرایشگر تصویری مشخص نمی کند.

16. به صورت خودکار

به صورت خودکار

بهینه سازی می کند HTML, CSS, و جاوا اسکریپت. شما به Autoptimize احتیاج ندارید ، مگر اینکه در GoDaddy ، WP Engine یا هر میزبان میزبان باشید پلاگین های حافظه نهان لیست سیاه, از آنجا که WP Rocket و اکثر افزونه های حافظه نهان ، کد را برای شما بهینه می کنند. اما در حالی که حافظه داخلی داخلی GoDaddy و WP Engine ممکن است خوب باشد ، HTML / CSS / JS را بهینه نمی کند. این جایی است که Autoptimize وارد بازی می شود.

Autoptimize-Main-Settings

17. AMP برای WP

صفحه های شتاب موبایل یک پروژه Google است که باعث می شود صفحات تلفن همراه سریعتر بارگیری شوند. همچنین یک تمبر “AMP” در کنار قطعه های تلفن همراه شما اضافه می کند. این افزونه باعث تغییر طرح / طراحی صفحات تلفن همراه شما می شود ، بنابراین حتما تنظیمات را به طور کامل تنظیم کنید. اگر به هر دلیلی آن را دوست ندارید ، آن را حذف کنید و به طرح قدیمی خود بازگردد. شما همچنین می توانید از چسب برای Yoast & افزونه AMP برای سفارشی کردن رنگ متن ، رنگ پیوند ، رنگ شناور و سایر عناصر صفحات تلفن همراه خود استفاده کنید.

هشدار: AMP بعضی اوقات می تواند تبدیل موبایل را کاهش دهد. خواندن مطالعه Kinsta در مورد چگونگی کاهش میزان تبدیل آنها هنگام استفاده از AMP 59٪. من در نهایت با آن تصمیم گرفتم.

صفحات AMP

این افزونه تنظیمات زیادی برای شخصی سازی صفحات AMP شما دارد:

تنظیمات شتاب-موبایل-صفحات - افزونه

دستورالعمل ها

 • افزونه را نصب کنید
 • صفحات AMP مورد نظر خود (صفحات ، پست ها و غیره) را انتخاب کنید
 • نصب کنید افزونه چسب برای Yoast SEO AMP اگر از Yoast استفاده می کنید (طراحی را سفارشی می کنید)
 • به هر صفحه در وب سایت خود اضافه کنید / تقویت کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسد و اطمینان حاصل کنید که از آن کار می کند
 • برای تغییر طرح خود و فعال کردن انواع پست های سفارشی ، به تنظیمات Yoast → AMP بروید
 • صبر کنید تا Google دوباره سایت شما را بازیابی کند و علامت AMP را در نتایج جستجوی تلفن همراه اضافه کند
 • بازدید از بخش صفحات موبایل را در کنسول جستجوی Google تسریع کنید برای دیدن خطاها

18. مانیتور پرس و جو

افزونه ها ، نمایش داده ها ، اسکریپت ها و سایر عناصر کمترین سرعت بارگیری خود را پیدا کنید.

افزونه های آهسته مانیتور پرس و جو

P3 Profiler قبلاً در پیدا کردن افزونه های کند بسیار عالی بود ، اما سالهاست که به روز نشده است. مانیتور پرس و جو به عنوان یک گزینه جایگزین است. جایگزین دیگر این است که سایت خود را از طریق سایت اجرا کنید GTmetrix و از برگه Waterfall استفاده کنید. همچنین می توانید این لیست از افزونه های CPU بالا را بررسی کنید.

افزونه وردپرس آهسته

19. GTMetrix برای وردپرس

افزونه GTmetrix WordPress بر بارگذاری شما و نمرات صفحه سرعت + YSlow نظارت می کند ، سپس گزارشی را مستقیماً در داشبورد وردپرس خود یا از طریق گزارش های ایمیل برنامه ریزی شده برای شما ارسال می کند..

ابزارک GTmetrix-WordPress-Dashboard-widget

گزارش های GTmetrix-Scheduled-WordPress

گزارش های GTmetrix - برنامه ریزی شده

20. نمایش نسخه PHP

نمایش نسخه PHP به سادگی به شما نشان می دهد که نسخه PHP شما در حال دویدن هستید.

نمایش-PHP

نسخه های بالاتر باعث می شوند سایت شما خیلی سریعتر اجرا شود …

وردپرس سرعت پی اچ پی

می توانید در cPanel میزبان خود به نسخه های جدید ارتقا دهید …

SiteGround PHP 7.3

21. جستجوگر سازگاری PHP

بررسی کننده سازگاری PHP افزونه های شما را اسکن می کند تا مطمئن شود که با نسخه های جدید PHP سازگار هستند. برخی از افزونه های وردپرس به طور مکرر بروزرسانی نمی شوند یا به خوبی کدگذاری نشده است – اجرای این کار از قبل می تواند به دلیل پلاگین های ناسازگار از بروز خطا (مانند شکستن وب سایت شما) جلوگیری کند.

جستجوگر سازگاری PHP

22. بررسی عملکرد میزبانی وب WP

عملکرد کلی میزبانی را نشان می دهد و اینکه آیا فناوری شما (نسخه های PHP ، MySQL ، WordPress) کند است ، در این صورت باید آن را به روز کرد. همچنین کمترین صفحات شما را نشان می دهد.

میزبانی-PHP-Server-Response

مرورگر-بار-سرعت

وب-سرور-پاسخ-زمان

سطح فناوری

Bytecheck.com و GTmetrix همچنین TTFB خود را نشان می دهند (زمان برای اولین بایت) در برگه آبشار …

TTFB بررسی کنید

GTmetrix TTFB

ترفند جالب: یکی از تنها موارد PageSpeed ​​Insights برای چک کردن خوب است زمان پاسخگویی سرور. گوگل می گوید باید زیر 200 متر باشد. اگر اینگونه نباشد ، سرور (هاستینگ) شما کند است.

زمان پاسخگویی سرور را زیر 200ms کاهش دهید

23. جستجوی بهتر جایگزین کنید

اگر دیدید تغییر مسیرها را به حداقل برسانید در گزارش GTmetrix ، این ممکن است به معنای تغییر نسخه www یا https از سایت شما باشد ، اما پیوندهای شما را برای مطابقت با نسخه جدید تغییر ندادید …

به حداقل رساندن-تغییر مسیرها

به جای اینکه همه پیوندهای خود را به صورت دستی برطرف کنید ، از افزونه Better Search And Replace استفاده کنید تا به صورت عمده آنها را به روز کنید. همچنین می تواند برای رفع پیوندهای خراب یا حتی پیوندها / تصاویر به صورت عمده به روزرسانی شده در چندین صفحه / ارسال مفید باشد. Replace Search Better می تواند زمان صرفه جویی زیادی باشد.

جایگزین بهتر جستجو - نسخه های WWW

سایر ابزارها / منابع قابل توجه

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms هر چیزی بالاتر از 1 ثانیه خوب نیست. همچنین می توانید TTFB خود را بررسی کنید (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

SiteGround توسط توصیه می شود وردپرس:

SiteGround-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط ایویکا چه کسی اداره می کند WordPress Speed ​​Up Group Facebook با 16000+ عضو.

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

چند موضوع:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround-Hosting

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

از SiteGround میزبانی کنید

Cloudflare – خدمات رایگان CDN و سرعت / امنیت که سایت شما را آینه می دهد (و منابع را بارگیری می کند) 200+ مرکز داده. با اکثر افزونه های کش با گزینه ای برای استفاده از کوچک سازی تهاجمی ، ادغام می شود, ریلیگون, و hotlinking. تمام آموزش های افزونه حافظه نهان شامل دستورالعمل های تنظیم Cloudflare هستند و تنظیم آن را فراموش نکنید قوانین صفحه برای مدیر وردپرس خود.

StackPath – CDN پرداخت شده که می افزاید 30+ مراکز داده اضافی در سراسر جهان (بیشتر مراکز داده = تحویل سریعتر محتوا) ، فاصله بین وب سایت / بازدید کنندگان خود را کاهش می دهد – الف توصیه در راهنمای بهینه سازی وردپرس. 10 دلار در ماه / با یک آزمایش 30 روزه رایگان.

پینگدوم – دقیق ترین ابزار برای اندازه گیری بار بار مطابق WP Rocket, اگرچه GTmetrix به نظر فروتنانه توصیه های بهتری برای بهینه سازی سایت شما دارد.

GTmetrix – برای شناسایی تصاویر که باید با استفاده از 3 روش بهینه سازی شوند: برای ارائه تصاویر مقیاس پذیر (تغییر اندازه آنها) ، مشخص کردن ابعاد تصاویر در HTML / CSS و بهینه سازی تصاویر (فشرده سازی بدون ضرر) – ​​مفید است. GTmetrix اخیراً به یک متریک زمان کاملاً پر بار تغییر یافته است که زمان بار طولانی تر از گذشته را نشان می دهد. برگه آبشار آنها عناصر بارگذاری کند را اندازه گیری می کند و در صورت وجود زمان برای اولین بایت طولانی است که نشان می دهد میزبانی وب شما کند است.

Google PageSpeed ​​Insights – بیشتر توصیه ها نمی توان نادیده گرفت اما برای اندازه گیری خوب است زمان پاسخگویی سرور که گوگل توصیه می کند <200ms یا میزبانی شما کند است.

لیست ضربات بد – لیست گسترده ای از ربات های هرزنامه که با بارگذاری در .htaccess مسدود شده ممکن است باعث کاهش قابل توجهی مصرف CPU شود. می توانید دریابید که رباتهای اسپملی با استفاده از سایت شما در حال خزیدن هستند AWStats (ذکر شده در بخش ابزارهای تحلیلی) پیکربندی قوانین محدودکننده خزیدن Wordfence همچنین به مسدود کردن خزنده های دروغین Google ، ربات های اسپم ، خزیدن بیش از حد و غیره کمک خواهد کرد.

Pronaya (بهینه ساز سرعت وردپرس من) – می توانید بهینه ساز سرعت وردپرس من را در freelancer.com که 5 سال با آنها کار کرده ام استخدام کنید و ما سایتهای چند برابر را بهینه کرده ایم تا 500٪ سریعتر بارگیری شود. نام او Pronaya است ، او 40 دلار در ساعت است و یک بررسی 5/5 ستاره کامل با 19 بررسی (فقط در یک حساب کاربری Freelancer ثبت نام کرده و برای کاربر جستجو کنید) BDKAMOL) اگر فکر می کنید من در بهینه سازی سرعت خوب هستم ، Pronaya بهتر است. من همچنین با Usama کار کرده ام (نام کاربری وی است I333) که بسیار ارزانتر است اما همچنین با 4.9 / 5 ستاره و 375 بررسی دیگر شگفت انگیز است.

سوالات متداول

&# x1f680؛ 5 افزونه مهم سرعت کدام ها هستند?

WP Rocket ، ShortPixel ، OMGF ، Perfmatters و Autoptimize پلاگین های بهینه سازی 5 سرعت برتر ما هستند

&# x1f680؛ بهترین افزونه کش چیست?

WP Rocket در نظرسنجی های متعدد در مورد Facebook رتبه 1 به دلیل اینکه دارای ویژگی های سرعت بیشتری نسبت به سایر افزونه های حافظه پنهان از جمله پاکسازی بانک اطلاعاتی ، کنترل ضربان قلب ، بار تنبل و بهینه سازی Google Analytics است..

&# x1f680؛ بهترین پلاگین بهینه سازی تصویر چیست?

ما از ShortPixel استفاده می کنیم زیرا در واقع هیچ کیفیتی از بین نمی رود و هنوز هم موارد بهینه سازی تصویر را در GTmetrix برطرف می کند.

&# x1f680؛ کدام افزونه برای بهینه سازی فونت ها مناسب است?

OMGF و Autoptimize و هر دو در بهینه سازی قلم ها عالی هستند. همچنین Perfmatters به ​​شما امکان می دهد تا قلم ها را از پیش تنظیم و از پیش تنظیم کنید.

&# x1f680؛ باید AMP اضافه کنم?

ما تصمیم گرفتیم پس از خواندن مقاله Kinsta در مورد چگونگی کاهش میزان تبدیل آنها به دلیل AMP ، به صفحات موبایل شتاب (AMP) اضافه نشود..

آموزش بهینه سازی سرعت وردپرس من – دارای 400+ نظر با افرادی است که می گویند چیزهایی مانند “نمره سرعت صفحه من در gtmetrix از 69 به 93 رفت” و “این ممکن است یکی از مفیدترین پستهایی باشد که من تا به حال خوانده ام.” تن از مردم از آن برای بهبود نمرات Pingdom / GTmetrix استفاده کرده اند.

امیدوارم این افزونه های بهینه سازی سرعت وردپرس را مفید بیابید! اگر سوالی دارید ، نظر خود را برای من بگذارید. یا اگر به سادگی نیاز به تعمیر سایت آهسته وردپرس خود دارید ، به آموزش من در بالا مراجعه کنید. این بیش از 400 نظر وجود دارد و به بسیاری از افراد کمک کرده است تا بار خود را کاهش دهند <1 ثانیه.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector