24 טיפים ל- WordPress SEO לייעול האתר שלך בשנת 2020

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس '24 טיפים ל- WordPress SEO לייעול האתר שלך בשנת 2020
0 57 мин.

אם אתה מחפש טיפים פחות ברורים של קידום אתרים ב- WordPress, יש לי רק את הרשימה בשבילך.


בטח שמעת מספיק על אורות ירוקים של יוסט למשך חיים שלמים. זו הסיבה שרשימה זו כוללת טיפים מעשיים החורגים מעבר ליואסט, כולל רשימה מלאה של תוספי SEO ואופטימיזציית מהירות. השתמשתי באלה כדי להגדיל את בלוג ה- SEO שלי ל -3,000 קוראים ביום כמופע של איש אחד.

פשוט תקראו אותו, תוכלו בהחלט ללמוד משהו.

1. התקן את התוספים המתאימים של SEO

 • יוסט SEO – אתה בטח כבר משתמש ביוסט, אבל רוב האנשים לא עושים את הדברים האלה נכון: שוכח את צפיפות מילות המפתח, משתני קטע, עורך בכמויות גדולות, ו מיטוב חברתי. או עיין במדריך Yoast שלי המכסה את כולם 4 מדרגות ליוסט: הגדרת תצורה, כלי מנהלי אתרים, מילות מפתח ממוקדות, SEO לתוכן.
 • ערכת האתר של גוגל – התוסף החדש של וורדפרס של גוגל המשלב תובנות של Google Analytics, Search Console, AdSense ו- PageSpeed. זה עדיין בבטא.
 • סקירת WP – תוסף קטע עשיר (ה- IMO הטוב ביותר שם בחוץ) וזה מה שאני משתמש בו. הנה דף שאני משתמש בו. זה נראה נהדר, תומך ב 14 סוגי נתונים (כולל ביקורות על עורך, ביקורות משתמשים ומתכונים), מגיע עם 16 תבניות מעוצבות מראש, ונתמך על ידי MyThemeShop. הסכימה של All In One היא בחינם אך מינימלית מאוד וחסרת התאמה אישית. WP Rich Snippets ננטש על ידי היזם. סקירת WP היא בעלת משקל קל ויש לה שניהם חינם ו מקצוען גרסה עם טונות של אפשרויות.
 • תוכן עניינים קל – להוסיף TOC יש יתרונות אדירים ב- SEO. זה מעודד תוכן ארוך, מאפשר לאנשים לקשר לקטעים ספציפיים בפוסט שלך, גורם להם להקליק סביבם ו- Google עשויה להעניק לך פרס קישורים לקפיצה על ידי שימוש ב עוגני שמות.
 • תכונות Alt אוטומטיות – מוסיף טקסט alt לתמונות באופן אוטומטי, ומונע מכם להוסיף להוסיף אותו ידנית (מאז שוורדפרס הפסיקה לעשות זאת).
 • בודק קישור שבור – עדיין הדרך הקלה ביותר למצוא / לתקן קישורים שבורים, אך סריקות מתמשכות צורכות מעבדים גבוהים (הקפד לבטל את השימוש בסיום)..
 • הפניה מהירה לדף / הודעה מהירה – תוסף ניתוב להפניה מחדש בחינם שתוכל להשתמש בו כדי לתקן שגיאות סריקה (עמודים שבורים) שנמצאים במסוף החיפוש של גוגל (ל- Yoast יש גם הגדרה לזה).
 • פרסם מחדש פוסטים ישנים – איפוס מחדש של תאריכי הפרסום ליום הנוכחי, וכך כל הפוסטים שלך נראים רעננים בתוצאות החיפוש. זה קצת זול (בהתחשב בעובדה שלא עדכנת את הפוסטים שלך בפועל עם תוכן חדש) אבל זה יכול להגדיל את שיעור הקליקים שלך.
 • תוספי פרימיום של Yoast – אני לא משתמש בהם מכיוון שהם לא עוזרים ישירות לקידום אתרים, אך אנשים רבים מחשיבים אותם. כתבתי סקירה על Yoast premium והסביר כיצד ניתן לבצע הפניות מחדש עם תוספים חינמיים, מילות מפתח עם מיקוד מרובה אינן שימושיות כפי שאפשר לחשוב, וסיבה אחרת אני לא חושבת ששווה 89 דולר לשנה.
 • רקטת WP – תוסף זיכרון מטמון מדורג 1 במספר סקרי פייסבוק. קל להתקנה, מניב תוצאות מעולות ומתעדכן לעתים קרובות. מגיע עם תכונות רבות שרוב התוספים למטמון אינם (ניקוי בסיס נתונים, עומס עצלן, אירוח מקומי של Google Analytics, בקרת פעימות לב ומשתלבים עם Cloudflare ו- CDNs אחרים).
 • נתח – מציג מדדים של גוגל אנליטיקס ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס.
 • ממש פשוט SSL – מגדיר את האתר באופן אוטומטי עבור SSL. אתה עדיין צריך להירשם ל- SSL (אני משתמש בחינם בואו להצפין SSL שמגיע עם SiteGround).

מינוף כלי מחקר חדש למילות מפתח

ענה לציבור – שולף מילות מפתח מהשלמה אוטומטית של גוגל ויוצר מפת מילות מפתח חזותית. מפרק מילות מפתח לשאלות, מילות מפתח ומילות מפתח להשוואה. ככל שהמעגל ירוק יותר, כך יש יותר חיפושים במילת המפתח. לא רק דרך נהדרת למצוא מילות מפתח, אלא לוודא שהתוכן שלך מקיף ועונה על כל השאלות שאנשים שואלים.

מילות מפתח של Yoast - AnswerThePublic

סייר מילות המפתח של מוז – דומה למתכנן מילות המפתח של גוגל רק טוב בהרבה, מכיוון שהוא תוכנן במיוחד עבור קידום אתרים בעוד מתכנן מילות המפתח מתוכנן עבור AdWords. מציג תחרות בתוצאות אורגניות (KP מיועד ל- AdWords), נפח חיפוש חודשי, וכולל פילטרים לקיבוץ מילות מפתח דומות, כך שאתה לא גולל בין אותן מילות מפתח (תכונה מאוד שימושית).

הצעות למילות מפתח של מוז

השלמות אוטומטיות של גוגל – האם ידעת שאתה יכול להשתמש בתו הקו תחתון כדי שגוגל תמלא את הריק? רק וודא שאתה מסתיים בתו הקו תחתון _ ותוכל למצוא רשימה שלמה של מילות מפתח שאחרת לא ידעת עליהן. אני באופן אישי משתמש בתחבולה הזו הרבה.

מילוי-השלמה אוטומטית של גוגל -1 באופן אוטומטי

MozBar – סיומת Chrome המאפשרת לך ל- Google כל מילת מפתח ולראות את ה- DA של כל תוצאה (סמכות תחום) ורשות הפלסטינית (רשות העמודים). ככל שהם גבוהים יותר, כך מילת המפתח תחרותית יותר. בדוק את התובע שלך סייר קישור Explorer ולהתחרות באתרים שיש להם DA דומה.

תחרות מילות מפתח של MozBar

חקר התחרות של מילת מפתח הוא חובה. אינך רוצה ליצור תוכן שלעולם לא תדרג עבורו. האינדיקטור הטוב ביותר הוא אם אתה בגוגל מילת המפתח, התוכן הקצר (החלש) הוא בתוצאות המובילות. אם אתה יכול ליצור תוכן טוב יותר ויסודי יותר, כנראה שזו מילת מפתח טובה.

תחרות מילות מפתח

3. תשכחו מצפיפות מילות מפתח

ניתוח SEO של יוסט מעניק לך נורות ירוקות כשאתה משלים המלצות. הבעיה היא שרובם קשורים לשימוש במילות מפתח, ויש יותר ל- SEO בדף זה.

מה שיוסט אמור לומר:

אזהרה: הזרקת מילות מפתח לתוכן / קטעי הטקסט שלך גורמת להם להיראות ספאמיים. האם חשבת על כתיבת כותרת SEO + תיאור מטא כדי להגדיל את שיעור הקליקים? כל תוצאה בגוגל תשתמש במילת המפתח – מדוע מישהו ילחץ על הקישור שלך? כן, עליך להשתמש במילת המפתח שלך בכותרת העמוד, כתובת האתר, כותרת ה- SEO ותאור המטא (המקומות החשובים ביותר) … אך אל תזריק מילות מפתח רק כדי לקבל אורות ירוקים. תשכח מצפיפות מילות מפתח ומילות מפתח בכותרות משנה … הוסף תוכן עניינים לארגון פוסטים ארוכים יותר, שימוש בסרטונים, אינפוגרפיקה, קטעי טקסט עשירים, תמונות שיתוף חברתית, תכולה של בשר בקר דק כדי להפוך את זה טוב יותר (מפורט יותר) מתוצאות החיפוש המובילות.

להלן סקירה של יוסט:

ניתוח SEO של יוסט

4. הימנע משתני Yoast Snippet

בהגדרות של יוסט, הם נותנים לך את האפשרות להשתמש משתני קטע המשמשים כתבניות לכותרות SEO + תיאורי מטה. כתיבת תבניות מותאמות אישית טובה יותר תמיד ולעולם אסור לסמוך על תבניות מכיוון שאינן מותאמות למילות מפתח, אורך תו (סרגל ירוק) או שיעור קליקים.

משתני Yoast-Snippet

5. הגדל את שיעור הקליקים בעזרת עורך התפוצה של יוסט

עורך בכמויות גדולות של Yoast מאפשר לך לבדוק את כל כותרות ה- SEO שלך + תיאורי מטה מבלי לעבור ידנית על כל עמוד / פוסט. עליך לוודא שהם מותאמים למילות מפתח, אורך תווים ושיעור קליקים. לעורך בכמויות גדולות אין הסרגל הירוק (מגלה אורך תו) והוא גם לא ממקד מילות מפתח, לכן עליך לזכור את אלה. אבל אתה יכול לראות במהירות במבט מהיר אם הם קוראים טוב ומפתים אנשים ללחוץ על הקישור שלך, או לא.

יוסט-גורף-עורך

6. אופטימיזציה של תוכן לשיתוף חברתי

רוצה שהתוכן שלך יתבצע בצורה טובה לפייסבוק / טוויטר?

שיתוף בפייסבוק

שלב 1: אפשר נתוני מטא גרפים פתוחים בכרטיסיית הפייסבוק והטוויטר של Yoast:

יואסט-חברתי-מטא-נתונים

שלב 2: ערוך עמוד / פוסט ולחץ על הקישור “שתף” ביוסט. העלה תמונות בהתאמה אישית לפייסבוק (1200 x 630 פיקסלים) וטוויטר (1024 x 512 פיקסלים). ניתן גם להתאים אישית את הכותרת + תיאור לכל רשת חברתית, אשר כברירת מחדל מוגדרת ככותרת SEO + מטא תיאור. זה מועיל כשאתה מפעיל פוסטים מוגברים למודעות פייסבוק ורוצים טקסט שונה.

אופטימיזציה yoast-social-media

7. כוון ל -3,000 מילים

זה הגיוני.

תוכן ארוך יותר עושה עבודה טובה יותר בסיקור נושא מאשר תוכן קצר. אנשים גם מבלים זמן רב יותר בדף שלך, מוצאים שהוא מועיל יותר, ויש סיכוי גבוה יותר לקשר ולשתף את הפוסט.

אורך ממוצע-תוכן

חלק מהפוסטים שלי הם יותר מ -4,000 מילים …

ספירת מילים

8. הוסף תוכן עניינים

יצירת 3000 מאמרים של ספירת מילים עשויה להישמע מפחידה, אך זה קל יותר כשמתחילים עם תוכן עניינים. יש לכך יתרונות SEO ענקיים כמו הענקת גוגל קישורים לקפיצה באמצעות עוגנים בשם, ומאפשרת לאנשים לקשר לסעיפים ספציפיים. זה גם מגדיל את זמן הבילוי בדף.

כיצד ליצור תוכן עניינים HTML
תוכן העניינים HTML נראה כך …

HTML של כל כותרת משנה נראה כך …

פריט ראשון

פריט שני

פריט שלוש

או שאתה יכול לנסות את תוסף תוכן עניינים קל.

9. צור תוכן מקיף

שום דבר לא מספק את גוגל יותר מתוכן מקיף. אתה יכול “לבצע אופטימיזציה” של כל מה שאתה רוצה, אך אם התוכן שלך לא מכסה את הנושאים בהרחבה, סביר להניח שתוכן של מישהו אחר יעשה זאת.

ענה לציבור אומר לך את כל “מילות המפתח השאלה” שאנשים מחפשים בנושא. זו דרך נהדרת לוודא שאתה עונה על השאלות הפופולריות ביותר שאנשים רוצים לדעת.

מילות מפתח של Yoast - AnswerThePublic

10. הוסף Rich Snippets

ה תוסף WP Review מאת MyThemeShop הוא התוסף שאני משתמש עבורו קטעי טקסט עשירים ויש לו חינם ו גרסת מקצוען (שניהם נהדרים). הייתי נמנע מסכימה של All In One (בחינם, אך חסרה התאמה אישית), כמו גם מ Snippets עשירים של WP (היזם נטש אותו ואינו תואם ל- PHP 7). בעבר השתמשתי ב- WP Rich Snippets, אך הוא ממש לא עדכן את התוסף במשך שנתיים שלמות.

מדוע אני משתמש בסקירת WP בתור התוסף ‘Rich Snippets’ שלי

 • תומך ב- 14 סוגי נתונים
 • זה קל (נטען במהירות)
 • מגיע עם 16 תבניות מעוצבות מראש
 • זה מתעדכן לעתים קרובות על ידי MyThemeShop
 • ניתן להתאמה אישית רבה (הנה דף שאני משתמש בו)
 • מערכות דירוג מרובות עם ביקורות משתמשים אופציונליות

נתונים מובנים כוכבים סקירה

11. הוסף תאריכי פרסום לפוסטים

אם יש לך פוסטים רגישים לזמן, הוספת תאריך לפרסום גורמת לתוכן שלך להיראות רענן:

תאריך פרסום

שלב 1: אפשר ‘תאריך בתצוגה מקדימה של קטע טקסט’ ב- Yoast (SEO > מראה חיפוש > סוגי תוכן).

תאריך-בקטע קטע-תצוגה מקדימה-יוסט

שלב 2: הוסף הודעה תאריך שונה לראש ההודעות. הנה הקוד:

שונה לאחרונה: <?php the_modified_date (); ?>

אם אתה משתמש במסגרת בראשית, השתמש בראשית עריכות פשוטות:

כניסה-מטא

זה אמור להיראות כך:

תאריך שינוי תאריך כניסה

שלב 3 (אופציונלי): התקן את ה- פרסם מחדש את התוסף ‘פוסטים ישנים’. זה מאפס את כל תאריך הפרסום של הפוסט ליום הנוכחי, מעדכן את התאריך בתוצאות החיפוש וגורם לכל התוכן להיראות חדש. כמובן שזה קצת זול מכיוון שבאמת לא עדכנת את התוכן, אבל זה יכול להגדיל את שיעור הקליקים באופן משמעותי.

פרסם מחדש פוסטים ישנים

12. היכנס למכשירי ה- Snippets המוצגים של גוגל

בסופו של דבר גוגל בוחרת מי (ואם מישהו) יקבל קטע מובלט, אבל בהחלט יש דרכים לייעל עבורם. זה מכניס אותך למצב “# 0” ומביא לך 2 תוצאות.

3 סוגים של קטעי טקסט מובחרים:

 • תשובות
 • רשימות
 • שולחנות

קטעי טקסט מוצעים

כיצד להשיג קטעי טקסט מובילים בגוגל

 • מקד למילת מפתח במקום שאנשים רוצים תמציתי תשובה
 • להשתמש סייר מילות המפתח של מוז לזהות מילות מפתח
 • השתמש בתשובה לציבור כדי למצוא מילות מפתח רבות יותר לשאלות
 • בחר אם התשובה צריכה להיות פסקה, רשימה או טבלה
 • תכנן גרפיקה נחמדה (או צלם תמונה) המתארת ​​את מילת המפתח
 • השתמש באורך אופייני אופטימלי (ראה תמונה למטה שצולמה מתוך מוז)
 • צור תוכן מבוסס עובדות עם הפניות איכותיות (קישורים, גרפיקה וכו ‘)
 • מקד על מילות מפתח שכבר כוללות קטע מוצג אך מבצע עבודה לא טובה
 • אם אתה מכוון לתיבת התשובות, מקד את מילת המפתח שלך בהתאמה מדויקת
 • וודא שאתה נמצא בעמוד הראשון עבור מילת המפתח, אם לא, שפר את התוכן

אורך קטעי המפתח האופטימלי

13. התקן תוספי מהירות של WordPress

ביצעתי בדיקות מקיפות על תוספים אלה והשתמשתי ברובם באתר שלי.

 1. רקטת WP – תוסף מטמון מס ‘1 ברוב הסקרים בפייסבוק. אינך זקוק לתוספים 3-7 מהרשימה הזו אם אתה משתמש ב- WP Rocket, מכיוון שיש בתכונות אלה מובנות.
 2. מטמון מהיר ביותר של WP – תוסף זיכרון מטמון בחינם מס ‘1 ברוב הסקרים. קל גם לתצורה, כולל אפשרויות ל- Cloudflare + CDNs אחרים, אך חסרים תכונות מ- WP Rocket.
 3. אופטימיזציה של WP – מנקה את בסיס הנתונים של ספאם, זבל וקבצי זבל אחרים.
 4. עומס עצל – מעכב טעינת תמונות עד שמשתמשים גולשים למטה ורואים אותם (משפר את זמני הטעינה אך טוענים תמונות כל הזמן בזמן הגלילה מעצבן).
 5. טעינה עצלנית לסרטונים – מעכב טעינת סרטונים / iframes עד שמשתמשים גולשים מטה ורואים אותם. כדי לטעון סרטונים לוקח לנצח – זה יכול להתגלש שניות רבות.
 6. CDN Enabler – הגדר בקלות את רשת משלוח התוכן שלך (אני משתמש ב- StackPath).
 7. CAOS (מארחים את Google Analytics באופן מקומי) – מתקן את הפריט “שמור במטמון של דפדפן” ב- GTmetrix על ידי אירוח מקוד המעקב של Google Analytics שלך.
 8. CAOS (גופני אינטרנט מארחים באופן מקומי) – מתקן שגיאות גופן של גוגל ב- GTmetrix + Pingdom על ידי הורדת הגופנים של גוגל ויצירת גיליון סגנונות עבורו.
 9. דמיין / ShortPixel / לרפותמיטוב תמונה (דחיסה ללא אובדן, שינוי גודל של תמונות, הסרת נתונים של EXIF). כל אלה דומים – אתה רק צריך אחד.
 10. ציין מידות תמונה – מוסיף רוחב / גובה ל- HTML של התמונה שלך, פריט ב- GTmetrix. זה עובד רק עבור תמונות בעורך החזותי, זה לא עובד עבור תמונות בוני דפים, ווידג’טים או באזורים אחרים מחוץ לעורך הוויזואלי..
 11. AMP ל- WPמוסיף דפי AMP כדי לגרום לדפים לנייד לטעון מהר יותר ולתת לאתר שלך “חותמת AMP” בתוצאות החיפוש לנייד, מה שעלול להגדיל את שיעור הקליקים.
 12. השבת WP / ברור – מבטל פונקציות מיותרות בליבת וורדפרס (trackbacks, pingbacks, פעימות API, REST API ודברים אחרים 99% מכם לא צריכים). שני התוספים דומים ויש להם גם תכונות מהירות אחרות.
 13. מטמון הגרווטאר של הארימטמון Gravatars, גורם לתגובות לטעון מהר יותר.
 14. GTmetrix עבור WordPress – עקוב אחר זמני הטעינה וקבע התראות דוא”ל.
 15. הצגת גרסת PHPמציג איזו גרסת PHP אתה מפעיל (אמור להיות לפחות 7) שיש לה השפעה מהירה על המהירות. אתה יכול לשדרג ב- cPanel של המארח שלך.
 16. מוניטור שאילתה – ראה תוספים, שאילתות וכו ‘האיטיים ביותר (תחליף טוב ל- P3).
 17. מארגן תוספים – אם אתה מתקין פלאגין לטופס יצירת קשר, סביר להניח שלא תרצה שהוא יטען בכל עמוד בודד (רק בדף הקשר שלך). ארגונית התוספים מאפשרת לך לשלוט באילו תוספים נטענים בדפים, פוסטים ותכנים ספציפיים.
 18. אוטומציה אוטומטית – אם אתה משתמש ב- GoDaddy, WP Engine או מארחים אחרים שרשימת תוספי שמירה במטמון ברשימה השחורה, התוסף הזה עדיין נותן לך את היתרונות של אופטימיזציה של HTML / CSS / JavaScript (פריטים ב- GTmetrix + Pingdom) אך ללא הקובץ השמור.
 19. בדיקת ביצועי אירוח WP – אומר לך אם השרת שלך איטי והאם טכנולוגיית המהירות שלך (PHP, MySQL, וורדפרס גרסאות) זקוקה לעדכון.
 20. החלף חיפוש טוב יותר – אם שינית גרסאות www או https של הדומיין שלך, תוסף זה עוזר לך לעדכן בתפוצה רחבה את כל הקישורים באתר שלך כך שישקפו את הגירסה החדשה. אחרת תראה שגיאות ‘צמצם הפניה מחדש’ ב- GTmetrix.

14. הימנע מתוספי מעבד גבוהים

להלן רשימה של תוספי וורדפרס אשר יאטו את האתר שלך. השאלתי את הרשימה הזו מא הודעה על וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק (קבוצה מדהימה) אבל גם הוספתי כמה בעצמי.

* האשמים הנפוצים כוללים פוסט, סטטיסטיקות, מפת האתר, צ’אט, לוח שנה, בוני דפים ותוספים קשורים שמריצים סריקות / תהליכים מתמשכים או מראים מעבד גבוה ב- GTmetrix.

 1. הוסף זאת
 2. ניטור הונאות של קליקים של AdSense
 3. לוח אירועים של כל אחד
 4. גיבוי באדי
 5. בונה בונה
 6. מפות WordML של גוגל XML טובות יותר
 7. בודק קישור שבור (השתמש בדק קישור של ד”ר)
 8. קשר קבוע עבור וורדפרס
 9. טופס יצירת קשר 7
 10. פוסטים קשורים להקשר
 11. Digi קישורים אוטומטיים
 12. מערכת הערות Disqus
 13. דיווי בונה
 14. רשת חיונית
 15. צפה ברשימה המלאה של 65 תוספים איטיים

מוניטור שאילתה ימצאו גם את התוספים האיטיים ביותר …

יישומי פלאגין איטי

כרטיסיית המפל של GTmetrix היא שיטה אחרת …

תוסף WordPress איטי

15. הפוך תמונות לטעון מהר יותר

האם ידעת שניתן למטב תמונות באמצעות 20 דרכים שונות? לא היה לי מושג שהיו כל כך הרבה דרכים לפני כתיבת המאמר הזה, במיוחד כשאתה מתחשב במטמון, עומס עצלן, אפשרויות Cloudflare, הסרת נתונים של EXIF, שדות CSS ואפילו מיטוב אותם ל- SEO.

אופטימיזציה של תמונות TOC

להלן רשימה של פריטי אופטימיזציה של תמונות ב- GTmetrix (אני אכסה את הדברים העיקריים):

אופטימיזציות תמונה ב- GTmetrix

דחוס ללא אובדן תמונות – השתמש בתוסף כמו דמייןShortPixel, לרפות, או קראקן (כולם עושים את אותו הדבר) שגם מסיר נתוני EXIF ​​(ISO, תאריך, זמן, האם נעשה שימוש בהבזק ומידע מיותר אחר על התמונה) שכאשר הפשטה, זה יגרום לו לטעון קצת יותר מהר.

דמיין למטב תמונות בעת העלאה

הגישו תמונות בקנה מידה – מצא תמונות גדולות ושינוי גודל למידות הנכונות). אתה יכול להשתמש ב- GTmetrix כדי למצוא את אלה, והם גם יספקו לך את הרוחב / הגובה הנכון.

תמונות מוגשות בקנה מידה

ציין מידות תמונה – פירושו שאתה צריך לציין רוחב / גובה ב- HTML או CSS של התמונה. תפוס את הממדים האלה מ- GTmetrix, אתר את התמונה והוסף את הרוחב / הגובה.

ציון מידות תמונה

16. השאר את אירוח EIG

אותה חברה איומה מחזיקה בבעלות על Bluehost, HostGator ומעלה 60 חברות אירוח שונות. הם ידועים ברכישת חברות קיימות ובקיצוץ בעלויות על ידי אריזת יותר אנשים באותו שרת וכן תמיכה ב”זרם “(זמני המתנה ארוכים יותר). גם GoDaddy לא טוב – יש אפשרויות הרבה יותר טובות כמו SiteGround, Cloudways ו- WP Engine.

רשימת מותגי EIG

כיצד לבדוק אם האירוח שלך איטי
הפעל את האתר שלך bytecheck.com ולבדוק את TTFB (זמן לבית הראשון). זה אמור להיות אידיאלי <320ms. זה ו צמצם את זמן התגובה של השרת ב- PageSpeed ​​Insights הם אינדיקטורים טובים.

צמצם-שרת-תגובה-זמן-מתחת ל- 200 מ

אני משתמש SiteGround ויש זמני תגובה 200 מילימטרים עם ציוני 100% GTmetrix ו -4 S זמני טעינה של פינגדום. בצע בדיקת אירוח, הרץ בדיקות משלך או לחץ בדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים. הם דורגו כמארח מספר 1 ב 26 סקרים בפייסבוק והם טובים יותר מעולמות EIG (Bluehost, HostGator), קדימה אבא, ומארחים רעים שאורזים יותר מדי אנשים באותו שרת. הם כן המומלצת על ידי וורדפרס, לעשות הגירות חופשיות, ואני משתמש בהם תוכנית ייעודית למחצה.

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

סקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.png

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-סקר FB

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

Godaddy-to-SiteGround

SiteGround-Backend

OMM-On-SiteGround

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון ש …

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם אתה נרשם ל- SiteGround באמצעות שלי קישור סניף אני אתרום נתח של העמלה ללא כל חשבון עבורך. בכל שנה אני תורם 3,000 דולר ל קמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה היה להאכיל את הרעבים בדנבר, ו- 2017 היה הוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני באמת מעריך את זה. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם המארח הטוב ביותר והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות גוגל ופייסבוק ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אחד מבין האשכולות הרבים …

מארח אינטרנט מועדף

17. שדרג את תוסף המטמון שלך

רקטת WP היה תוסף המטמון המדורג מספר 1 בסקרים מרובים של פייסבוק:

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

מה כל כך טוב ב- WP Rocket?

 • זה מניב תוצאות נהדרות (זה מה שאני משתמש בו)
 • תמיכה מדהימה + תיעוד נרחב
 • זהו אחד מהתוספים הקלים ביותר לקובץ השמור להגדרה (ראה ההדרכה שלי)
 • יש לו תאימות גבוהה לנושאים / תוספים ואסור להם לשבור את האתר שלך
 • זה מעודכן תמיד עם תכונות חדשות (תוסף מטמון רבים לא מתעדכן לעתים קרובות)
 • יש לו תכונות שרוב תוספי המטמון אינם (ניקוי בסיס נתונים, טעינה עצלה, אירוח של גוגל אנליטיקס באופן מקומי, בקרת פעימות לב, שילוב עם שניהם Cloudflare + CDNs אחרים)

18. השתמש במספר CDNs

אנו יודעים להשתמש ב- CDN הופך את האתר שלך למהיר יותר.

אבל מה עם השימוש במספר CDNs? התשובה היא כן, זה עוזר עוד יותר. הסיבה לכך היא שלכל CDN יש מערך מרכזי נתונים משלהם, ומרכזי נתונים נוספים = מסירת תוכן מהירה יותר.

מרכזי נתונים של Cloudflare

מרכזי נתונים בענן

מרכזי נתונים של StackPath

StackPath-Data-Centers

איך לעשות את זה

 • להירשם פרח ענן (בחינם) ו- CDN בתשלום לבחירתך (אני משתמש StackPath).
 • לרוב תוספי המטמון יש אפשרות לשלב גם את Cloudflare וגם את StackPath

עם Cloudflare תעשה זאת שנה שרתי שמות

לוח מחוונים לשרת שמי Cloudflare

עם StackPath תוכלו ליצור אתר CDN, ואז הזן את כתובת אתר של CDN לתוסף המטמון שלך..

כתובת אתר CDN של StackPath

הגדרות WP-Rocket-CDN

19. הוסף דפי AMP

דפים ניידים מואצים הם פרויקט של גוגל שגורם לדפים לנייד לטעון מהר יותר ומקנים לך חותמת AMP בתוצאות החיפוש לנייד, שנראה נחמד ויכול להגדיל את שיעור הקליקים.

דפים ניידים מואצים

הוראות להוספת AMP

הגדרות תוסף דפים ניידים מואצים

קישורים ניידים מואצים של Cloudflare

20. כתוב דף רוצח עלי

תחשוב על זה.

דף אודותיך הוא אחד הדפים הנצפים ביותר באתר שלך.

אז למה אתה לא מבלה יותר זמן בזה? בדף אודותיי יצרתי רשימה של 50 דברים אקראיים ומטרידים אודותיי. יש לי גם תמונה שלי ואת החתולים שלי, המשפחה שלי ותמונות אישיות אחרות – כולל הסיפור שלי על איך יצרתי בלוג בן 6 דמות / שנה.

About-Me-Page

היתרונות העיקריים:

 • יותר זמן ביליתי באתר שלי
 • סמוך (סביר יותר לקנות משהו באמצעות קישור השותפים שלי)
 • עוד מיילים של אנשים שמשתפים את הסיפור שלהם (שאני אוהב)

21. הוסף SSL

גוגל נסגר עוד יותר קשה באתרים שאינם HTTP ביולי 2018 כשהחלו להציג “לא מאובטח” ב- Google Chrome. חוץ מזה, אם אתה עסק חוקי, אתה צריך SSL.

פחדתי לעבור ל- SSL למרות שאני עובד עם מפתח מדהים איתו הייתי אי פעם מאז 2011. מזל בשבילי, הוא עשה הכל נכון והתנועה שלי לא פחתה בכלל. למעשה, מכירות השותפים שלי עלו (מכיוון שלדעתי אנשים ראו אותי כבלוג לגיטימי יותר).

HTTPS לעומת מיקום

כיצד להוסיף SSL לוורדפרס

ממש פשוט SSL

22. אתרי שותפים צריכים להוסיף ערך

כן, זה האתר שלי.

נענשתי גם על קישורים שותפים רבים (פלוס שכרתי בונה קישורים שיצר קישורים רישומים). זו הייתה תקופה קשה עבורי והתעבורה / הכספים שלי צנחו כשנאלצתי לחזור לבית של הורי, בלי שהיה לי כסף. אתרי שותפים צריכים להיות זהירים במיוחד.

עונש-קישור-גוגל-עונש

שיעורים שלמדתי:

 • הוסף ערך לתוכן שלך מעבר להמלצות על מוצרים
 • אל תמליץ רק על מוצרים מסונפים – המלץ גם על דברים בחינם
 • אל תמלא את התוכן שלך בקישורים של שותפים עצמאיים, 5 זה בדרך כלל מספיק (בשבילי)
 • שקלו ליצור ביקורות על מוצרים מסונפים, וקשרו לאלו במקום זאת
 • השתמש ב- תוסף לניהול קישור לסניפים כדי לעקוב אחר נתונים סטטיסטיים על קישורי סניפים
 • עקוב אחר קישורי השותפים שאנשים לוחצים עליהם ביותר, ואז מינוף אותם
 • צור תוכן אבן פינה מעמיקה (הדרכות ליבה שכל מבקר רוצה לקרוא)
 • אל תייצר רק “פוסטים ברשימה” ורשום תחילה את מוצרי השותפים שלך (Google יודע)

רוצה ללמוד איך הרווחתי 150,000 דולר בשנת 2018? קרא את ההדרכה לשיווק שותפים שלי.

23. השתמש בערכות נושא ידידותיות לקידום אתרים

ערכות נושא של StudioPress (ומסגרת ה- Genesis שלהם) מומלצים על ידי יוסט, מאט קאטץ ‘(מגוגל), ואפילו מאט מולנווג עצמו. אני משתמש בערכת הנושא שלהם ב- Outreach Pro מאז 2016 ואוהב אותה. לאתר שלי יש ציוני 100% GTmetrix (נטען במהירות), אין לו כמעט שגיאות תאימות עם תוספים, והוא יכול להתאמה אישית מאוד עם תוספים לג’נסיס של StudioPress.

@jm_cook @Skitzzo קניתי את ג’נסיס. אנשי AM שיגרו נושאים לדוגמה לפני שנים. החזרתי (כרטיס מתנה) אדם שאני נתן לי עצות.

– מאט קאטץ ‘(@mattcutts) 27 ביוני 2013

@bgardner כי זה יגרום לאנשים לחשוב שאני מעדיף את ג’נסיס על פני מסגרות נושא אחרות. אה רגע, זה באמת נכון;) – ג’וסט דה וולק (@yoast) 31 בינואר 2012

ערכות נושא של סטודיאפרפרס

מה שעושה ערכות נושא של סטודיאפרפרס כל כך טובות?

 • מהימנות – מהימנים על ידי 200,000 אנשים כולל משתמשי וורדפרס מובילים כמו Yoast. קוד נקי, תיעוד לכל נושא ועדכונים תכופים הן לנושאים והן למסגרת בראשית. בשורה התחתונה – אני לא צריך לדאוג לבעיות תאימות בעת שדרוג תוספים, PHP, צריכת CPU הקשורה לנושא וכו ‘. זה פועל בצורה חלקה.
 • ידידותית לנייד – כל הנושאים של StudioPress מגיבים ל- HTML5 + לנייד.
 • קהילה גדולהבראשית וורדפרס (קבוצת פייסבוק) מונה 10,000 חברים.
 • תוספים – כל התוספים של StudioPress הם קלים ומוסיפים כמעט דבר לטעינת זמן.
 • ניתן להתאמה אישית מאוד – StudioPress ‘ נושא Outreach Pro נראה שהוא מיועד לכנסיות, אבל תראה את שלי דף הבית. זה לא דומה לדף הבית שתוכנן מראש.

24. SEO מקומי (גורמי הדירוג המקומיים של גוגל)

אם אתה מבצע קידום אתרים מקומי, ישנם דברים רבים מחוץ לייעול הוורדפרס שלך שעליך לעשות. הנה גורמי דירוג החיפוש המקומי של גוגל 2018 המדווחים על ידי מוז כל שנתיים. Google לעסק שלי הפך לחשוב יותר מכיוון שהוא היה 25.12%.

גורמי דירוג חיפוש מקומי 2018

ביצוע מיטוב של דף Google לעסק שלי

* גוגל מתחשבת יותר ויותר בהפעלת בעלי עסקים אשר: מפרסמים בפוסטים של גוגל, מגיבים לביקורות, מתעדכנים על שעות מיוחדות, עונים על שאלות, מקלים על הלקוחות לנקוט בפעולות ישירות ב- GMB באמצעות כתובות אתרים עסקיות..

לוגו העסק שלי של גוגל

היייייי. עשית את זה עד הסוף.

בדוק כמה הדרכות אחרות שלי טובות באותה מידה!

 • מדריך לקידום אתרים ב- Yoast
 • מדריך SEO של וורדפרס
 • מדריך מהירות וורדפרס

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector