65 افزونه آهسته وردپرس برای جلوگیری از پردازنده بالا

از این 65 افزونه وردپرس خودداری کنید و سایت شما سریعتر بارگیری می شود.


بسیاری از شما استفاده از آن را به خاطر دارید P3 Profiler برای اجرای اسکنهایی که پلاگین های کند را تشخیص می دهند. اما چندین سال به روز نشده است – بنابراین من این لیست را ایجاد کردم که شامل گفتگوهایی درباره یافتن پلاگین های کند است GTmetrix, افزونه های سبک وزن جایگزین و غیرفعال کردن تنظیمات افزونه استفاده نشده.

مسلم است تنظیمات افزونه شناخته شده به دلیل ایجاد CPU بالا مانند گزارش ترافیک زنده Wordfence, اسکن های در حال انجام Broken Link Checker ، و سایر تنظیمات اسکن ، جمع آوری آمار ، ارسال اعلان های ایمیل یا افزونه های قوی که قابلیت های مختلفی را ارائه می دهند (اما شما فقط به برخی از ویژگی ها نیاز دارید … مانند فقط استفاده از یک ویژگی از Jetpack). من هم نصب می کردم WP غیرفعال کنید برای خاموش کردن تنظیمات وردپرس که استفاده نمی کنید (Emojis ، Gravatars ، API ضربان قلب و غیره).

با تشکر از Ivica از WordPress Speed ​​Up Group Facebook برای ایجاد این لیست عالی در مورد او صفحه منابع – من نیز تعداد کمی اضافه کردم. من قطعاً به گروه او که بیش از 10،000 عضو دارد ، می پیوندم. شما همچنین می توانید خود من را بخوانید راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس شامل بیش از 40 نکته برای سریعتر بارگذاری سایت شما (با استفاده از WP Rocket ، Cloudflare ، AMP Pages ، بهینه سازی تصویر ، بهینه سازی افزونه و موارد دیگر) که دارای بیش از 350+ نظر است.

یافتن پلاگین های کند در GTmetrix

از آنجا که P3 Profiler دیگر کار نمی کند ، یک راه حل جایگزین برای پیدا کردن کمترین افزونه های بارگیری شما این است که سایت خود را از طریق سایت اجرا کنید GTmetrix و گزارش خود را بررسی کنید اگر وقتی موارد را گسترش می دهید ، همین افزونه چندین بار در گزارش شما ظاهر می شود (یا به سادگی مدت زمان طولانی برای بارگیری در برگه آبشار GTmetrix طول می کشد) ، احتمالاً باید آن افزونه را حذف یا جایگزین کنید..

افزونه وردپرس آهسته

پلاگین های سبک

اشتراک اجتماعی – WP Rocket تست نشان داد پرهای رسانه های اجتماعی, سلطنتدکمه های به اشتراک گذاشته شده ساده, و MashShare کمترین میزان درخواست و سریعترین بار را داشته است.

پشتیبان گیریUpdraftPlus.

لغزنده هاانفرادی, LayerSlider, یا لغزنده های شهاب سنگ.

نظراتبار مشروط Disqus.

نمونه کارهاگالری Envira, FooGallery, یا شبکه.

تجزیه و تحلیل – Google Analytics و Console Search باید بسیار زیاد باشد. فقط مطمئن شوید که میزبان Google Analytics بصورت محلی هستید (با استفاده از WP Rocket یا WP Disable).

صفحه سازندگانسازنده صفحه وردپرس توسط MotoPress, اما هیچ صفحه ساز سریعتر از ویرایشگر بومی وردپرس اجرا نمی شود. این را با ترکیب کنید افزونه Duplicator و دیگر نیازی به سازنده صفحه ندارید (از جمله سازندگان صفحه با مضامین WordPress داخلی). مگر اینکه تیم شما کاملاً از این کار خودداری کند کمی HTML یاد بگیرید (ساده ترین زبان برنامه نویسی) ، از سازندگان صفحه خودداری کنید.

افزونه های StudioPress – افزونه های سبک وزن برای Genesis Framework.

تنظیمات افزونه استفاده نشده را خاموش کنید

هر یک از افزونه های خود را طی کرده و تصمیم بگیرید که کدام تنظیمات را می توانید خاموش کنید (این باعث کاهش CPU می شود). به عنوان مثال ، در Yoast در زیر تنظیمات > عمومی > ویژگی های من موارد زیر را غیرفعال کردم …

تنظیمات Yoast-Feature

نمای ترافیک زنده Wordfence همچنین از CPU بالایی استفاده می کند …

غیرفعال کردن-Wordfence-Live-Traffic-View

از استفاده از 2 افزونه برای عملکرد تکراری خودداری کنید

از آنجا که Yoast نقشه سایت را برای شما ایجاد می کند ، نیازی به آن ندارید نقشه سایت های XML XML افزونه اگر میزبان شما از شما نسخه پشتیبان تهیه می کند ، برای این کار نیازی به افزونه ندارید. اگر Google Analytics دارید ، آیا واقعاً یک افزونه آماری دارید که سایت شما را کند می کند و حدود 1/1000 کاری را که Google Analytics می تواند انجام دهد انجام می دهد؟ به این فکر کنید که به چه افزونه هایی نیاز دارید یا حذف کنید. و به جای استفاده از Jetpack تا بتوانید از 1 یا 2 ویژگی استفاده کنید ، یک افزونه سبک را نصب کنید که همین کار را انجام می دهد اما یک میلیون تنظیمات / ویژگی ندارید که باعث کند شدن سایت شما می شود.

غیرفعال کردن تنظیمات بلا استفاده در وردپرس

WP غیرفعال کنید به شما امکان می دهد تنظیمات را در WordPress که از CPU استفاده می کنند غیرفعال کنید و سایت خود را کند کنید. همچنین دارای گزینه هایی برای کنترل ضربان قلب است (اگر واقعی را به خاطر دارید) افزونه کنترل ضربان قلب, اکنون می توانید آن را حذف کرده و فقط از این استفاده کنید) … و همچنین چند گزینه دیگر که می توانند وب سایت / پنل مدیریت شما را سرعت ببخشند. تنظیمات را انجام داده و همه مواردی را که استفاده نمی کنید غیرفعال کنید …

نکاتی درباره استفاده از WP غیرفعال کردن

 • غیرفعال کردن همه چیز را که استفاده نمی کنید
 • زمانبندی حذف اسپم ایده خوبی است
 • Emojis ، Google Maps و گراواتارس یک بار طولانی برای بارگیری
 • پینگ بک و پیگیری معمولاً ارزش منابع اضافی را ندارید
 • ویرایشهای ارسال را روی 3-5 تنظیم کنید تا از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما به صدها نفر دیگر نیازی ندارید
 • گزینه های دیگر در برگه “درخواست” می تواند بار شما را بهبود بخشد

WP-Disable-Requests

WP- غیرفعال کردن-برچسب ها-تنظیمات

WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-Other

AWStats به شناسایی منابع با پردازنده پهنای باند / پهنای باند کمک می کند

AWStats ابزاری است که در اکثر cPanels میزبان ساخته شده است و آماری در مورد استفاده از CPU ارائه می دهد. این به شما می گوید که آیا برخی از ربات ها ، تصاویر ، فایل های بارگیری شده و حتی آدرس های IP پردازنده زیادی را مصرف می کنید. شما همچنین می توانید از افزونه WP Server Stats اما فکر می کنم AWStats یک کار عالی انجام می دهد.

AWStats به شما کمک می کند تا:

 • خزنده های پهنای باند
 • آدرس های IP پهنای باند بالا
 • پهنای باند فایلهای بارگیری بالا
 • پرونده های پهنای باند بالا (به عنوان مثال تصاویر)
 • کل استفاده از پهنای باند (برای نظارت)

پهنای باند ماهانه

خزنده / عنکبوت موتور جستجو معمولاً بیشترین CPU (پهنای باند) را مصرف می کنند…

روبات-عنکبوت-پهنای باند

راهنمای سرعت وردپرس من نکات بیشتری در مورد کاهش CPU خزنده به همراه چند نکته دیگر دارد.

سوالات متداول

&# x1f50c؛ کدام نوع افزونه ها وردپرس را کمترین سرعت را کاهش می دهند?

متداول ترین افزونه های بارگیری آهسته عبارتند از: به اشتراک گذاری اجتماعی ، آمار ، چت زنده ، سازنده صفحه ، اظهار نظر ، تقویم ، تهیه نسخه پشتیبان ، نمونه کارها ، پست های مرتبط و افزونه های کشویی. این موارد باید با دقت و در GTmetrix انتخاب شوند.

&# x1f50c؛ کدام افزونه ها رایج ترین مقصر هستند?

اگر قصد استفاده از WPML یا WooCommerce را دارید ، بهتر است مستقیماً به هاست ابری بروید زیرا میزبانی مشترک ممکن است منابع سرور کافی برای اداره سایت شما نداشته باشد. این امر به این دلیل است که (مخصوصاً سایتهای WooCommerce) معمولاً به افزونه های بیشتری احتیاج دارند و اسکریپت ها ، سبک ها و قطعات سبد خرید اضافی تولید می کنند که بارگیری آن نیز بیشتر طول می کشد..

&# x1f50c؛ چگونه می توانم کمترین افزونه هایم را پیدا کنم?

به برگه آبشار GTmetrix خود نگاه کنید تا ببینید کدام پلاگین ها طولانی ترین بار را بارگیری می کنند ، یا از افزونه Query Monitor برای یافتن کمترین افزونه های خود استفاده کنید.

&# x1f50c؛ از کار انداختن ویژگی های افزونه استفاده نشده کمک می کند?

آره! اگر از یک ویژگی استفاده نمی کنید ، آن را غیرفعال کنید. من همچنین توصیه می کنم از Asset CleanUp یا Perfmatters استفاده کنید تا افزونه ها را در صفحات / ارسال های خاص بارگیری کنید. به عنوان مثال ، اگر فقط از فرم تماس خود در صفحه مخاطب استفاده می کنید ، آن را در هر جای دیگر غیرفعال کنید.

&# x1f50c؛ آیا تعداد پلاگین ها واقعاً مهم است?

هر افزونه به زمان بار شما اضافه می کند ، فقط بستگی دارد که چقدر است. استفاده از افزونه های سبک وزن از کاهش تعداد پلاگین ها مهمتر است ، اما هر دو مورد باید در نظر گرفته شوند.

اگر کاملاً به افزونه های گرسنه به منابع نیاز داشته باشید چه می کنید?

برنامه میزبانی شما مقدار محدودی دارد منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). اگر افزونه ای بیش از حد از CPU استفاده می کند ، تنها گزینه شما (غیر از حذف یا جایگزین کردن آن) این است که برنامه خود را برای شامل منابع سرور بیشتری به روز کنید. بعضی از شما می دانید من SiteGround را به دلایل زیادی توصیه می کنم به عنوان آنها فناوری سرعت بسیار سریع است و اگر در حال حاضر با شخصی نظیر Bluehost ، Godaddy ، InMotion یا هر یک از آن میزبان های دیگر سروصدا میزبانی شده اید ، این یک بروزرسانی بزرگ برای سخت افزار سرور شما خواهد بود که باید هم نمرات و هم بار بارگذاری صفحه را در GTmetrix ، Pingdom و Google بهبود بخشد. PageSpeed ​​Insights.

اگر این آموزش مفید را پیدا کردید ، یک سهم همیشه قدردانی می شود :)

تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map