כיצד לקבל קישורים נכנסים: 7 אסטרטגיות שלמעשה עובדות

האם האתר שלך סובל ממחסור בקישורים?


בטח שמעת עד כמה קישורים נכנסים חשובים ל- SEO (בערך 40% גורמי הדירוג של גוגל). אבל קבלת קישורים נכנסים זה לא קל. במקום לצאת ולבנות קישורים באתרים חיצוניים, Matt Cutts של גוגל אומר אנחנו צריכים להרוויח קישורים באמצעות תוכן יצירתי.

ומכיוון שחלק מיצירת תוכן “טוב” הוא לגרום לדפים / פוסטים להתבלט, רק מצאתי לנכון להשתמש בערכת עפרונות צבעוניים מבריקים כדי להאיר דף זה באישיות מסוימת. אני למעשה שאלתי את הרעיון הזה מ- מאמר ביומן מנועי החיפוש (רק הם רימו והשתמשו בגור חמוד). כך או כך, הפיכת התוכן שלך לוויזואלית, מועילה וקלה לניווט היא מדוע אנשים יקשרו אליו. אנשים לא מקשרים לשום דבר – אתה צריך לעשות משהו אחר.

עפרונות צבעוניים

תוכן עניינים

 1. צור תוכן חינוכי
 2. גרגר את התוכן שלך
 3. הוסף סרטונים
 4. צור אינפוגרפיקה
 5. פרסם תוכן ארוך
 6. שפר את העיצוב שלך
 7. עשה שיווק תוכן רב יותר

1. צור תוכן חינוכי

זה סוג התוכן שאנשים באמת רוצים לקשר אליהם, הם לא רק יגיעו מעצמם. אני מתמחה בקידום אתרים ל- WordPress כך שרוב האנשים מחפשים עזרה הגדרת התוסף Yoast SEO, או כיצד לגרום לאתר WordPress לטעון מהר יותר. אלה כמה נושאים עיקריים שאנשים רוצים ללמוד, וביליתי שבועות בכתיבת הדרכות אלה. הם אלה שאני מציב לפני ובמרכז בתפריט הניווט שלי ואלו שאני מקשר אליהם הכי הרבה באתר שלי. אם יש לך מילת מפתח בעלת ערך גבוה אך רק פוסט בינוני בנושא, עליך לנסות לשפר את התוכן הזה.

מה קורה כשאתה לוקח תפקיד רפואי ומשקיע מספר ימים והופך אותו למדריך המקוון הטוב ביותר? מערך ההדרכה שלי ב- Yoast עבר מ- 5 ביקורים / יום ל- 100 ביקורים / יום (כולם מ- SEO) תוך 24 שעות מרגע פרסום זה מחדש עם התוכן החדש. כעת יש מעל 190 תגובות וטון של קישורים מאנשים שמצאו את זה דרך גוגל. כמובן שזה דורג בעמוד הראשון עבור מילת המפתח שלו (הגדרות SEO של Yoast) במשך שנים כי השקעתי שעות על גבי שעות בתוכן. כשמאט קאטץ ‘אומר “ליצור תוכן טוב” לזה בדיוק הוא מתכוון.

מדריך אופטימיזציה למהירות של וורדפרס

אתה צריך זהה נושאים מרכזיים וכתב את ‘המדריך האולטימטיבי’ על כל אחד מהם. כן, זה יכול לקחת שבוע שלם לכתוב מאמר אחד בלבד, אבל זה בדיוק מה שצריך אם אתה רוצה 100 ביקורים / יום נוספים דרך פוסט בודד. תוכן טוב ישתלם במיוחד מאז שגוגל החלה להעניש אתרים עם תוכן באיכות נמוכה. 90% מהקישורים שלי הם למדריכי SEO שלי.

יצירת מאמרים המכוונים למילות מפתח בעלות ערך גבוה (נושאים חינוכיים) עוזרת לך:

 • הקימו עמדות תנועה ארוכות טווח
 • קבל קישורים באמצעות תנועת SEO שהיא מייצרת
 • תראו כסמכות בענף שלכם
 • קבל טונות של תגובות / שיחות על פוסטים אלה
 • לרכוש כמה מהעוקבים הנאמנים ביותר באמצעות חינוך

2. ספר את התוכן שלך

סביר להניח שישתף תוכן חזותי 40X (מקור) ולמרות שגרפיקה נחמדה חשובה כמובן, אל תגביל את התוכן שלך לטקסט וגרפיקה. הטמע סטטוס בטוויטר אם אתה מצטט מישהו, השתמש במערך של 2 עמודות כדי לרשום היתרונות והחסרונות, להטביע סרטון וידאו, או להשתמש בתוכן תוכן HTML כפי שאתה רואה בראש פוסט זה כדי לעזור לאנשים לנווט לנושאים ספציפיים..

אני באופן אישי אוהב להשתמש בשתי פריסות עמודות ברבות מההודעות בבלוג שלי. אני יודע גם שגוף התוכן שלי הוא 680 פיקסלים (רוחב) מה שאומר שאם אני משתמש במערך של 2 עמודות עם תמונות, כל תמונה תהיה 330 (w) אם תספור את 20 הפיקסלים של הרווח בין כל עמודה. לדעת את הממדים שלך עוזר לך לשנות את גודל התמונות כדי להיראות טוב יותר וגורם להן לטעון מהר יותר. רק טיפ מהיר בשבילכם :)

מלבן רוחב 680 פיקסלים

אף על פי שזה ספציפי לוורדפרס, במדריך שלי כיצד לבדר תוכן בוורדפרס יש המון רעיונות לגיוון התוכן שלך. זה כולל כיצד להוסיף תוכן עניינים של HTML, הטמעת סרטון יוטיוב ללא מיתוג של YouTube, הטמעת סטטוסים של מדיה חברתית, גופני סגנון ורעיונות אחרים. הנה רק כמה דרכים בהן אתה יכול להפוך את התוכן שלך לוויזואלי יותר …

רעיונות תוכן

 • הוסף טבלת תוכן HTML כדי לעזור בניווט
 • תכנן אינפוגרפיקה באמצעות canva.com או לשכור פרילנסר
 • סרטונים משובצים, באופן אידיאלי משלך אם זה נושא בעל ערך גבוה
 • קח צילומי מסך (אני עושה המון מזה מאז שבלוגתי על וורדפרס)
 • להשתמש חיפוש מתקדם בטוויטר למצוא ציוצים להטמעה בפוסטים שלך
 • סמן קישורים (וצבע הרחף שלהם) בפוסטים שלך כך שיהיה קל לראות אותם
 • השתמש בטבלאות, 2 פריסות עמודות, כפתורים, רשימות, פריטים מודגשים ואפשרויות עיצוב אחרות
 • הוספת תמונה / ביו בסרגל הצד בבלוג שלך, כך שאנשים יידעו מי כותב את המאמר

3. הוסף סרטונים

אנשים אוהבים סרטונים (ואוהבים גם לקשר אליהם), אך מעט בעלי אתרים עושים זאת. יצירת סרטונים משלך אם אתה מעדיף בהחלט אם יש לך זמן, אבל אפילו למצוא סרטון מועיל ב- YouTube מוסיף המון ערך לתוכן שלך, כמו מה שמאט קאטץ אומר על קישורים …

שמע, אני בחור מופנם שלא נוח לי לחלוטין ליצור הדרכות SEO (אני עדיין מתכווץ כשאני שומע את עצמי מדבר). אבל נחשו מה? יש לי למעלה מ -200,000 צפיות בין כל הסרטונים שלי ב- YouTube וקיבלתי קישורים, לקוחות ומכירות שותפים דרך הסרטונים האלה. כשאני כותב מאמר סופר חשוב באתר שלי (כמו הדרכה שלי בנושא מיטוב תוכן למילות מפתח) אני אצור סרטון ואטמיע אותו במדריך ההוא. סרטונים לא רק מושכים קישורים מכיוון שאנשים אוהבים אותם, אלא על ידי הטמעת סרטונים באתר שלך אתה גם משפר את המעורבות בתוכן שלך (זמן ממוצע בעמוד) בו גוגל משתמשת בכדי לקבוע את הדירוג שלך.

דירוגים גבוהים יותר, קישורים נוספים, יותר מנויים ומכירות נוספות מאנשים שראו את הסרטונים שלך. זה כמו win-win-win-win! תשאבי אותה, קבל מצלמה והתחל ליצור כמה קטעי וידאו.

4. עיצוב אינפוגרפיקה (תוך 10 דקות)

מה עוד אנשים אוהבים לקשר אליו? אינפוגרפיה. קרא את זה מאמר מאת HubSpot שאומר סביר להניח שישתף תוכן חזותי 40X. אתה יכול ליצור אותם בעצמך באמצעות יצרנית אינפוגרפיקה חינמית כמו canva.com או שכר מעצב אינפוגרפי עצמאי בסביבות $ 100- $ 400 תלוי בגרפיקה, כמה הוראות מפורטות מפורטות, ושיעור הפרילנסר.

האינפוגרפיקה הזו פשוט לקח לי 10 דקות ליצור …

בניית seo-link-infographic

אני עדיין מנסה לעמוד בקצב הווידיאו שלי, אבל אתה צריך להשקיע זמן בסרטונים או באינפוגרפיה – באופן אידיאלי, שניהם אם יש לך את הזמן / כסף. אני קורא לך ליצור סרטונים זוגיים או אינפוגרפיות ולראות מה קורה. אני בטוח שהתנועה לפוסט שלך תכפיל, וכך גם הקישורים שלך.

5. פרסם תוכן ארוך

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאני רואה היא אנשים שזורקים תכנים קצרים (לרוב טקסט) ותוהים למה זה לא מדורג. אם אתה רוצה להיות בעמוד הראשון של גוגל ואנשים שיקשרו אליך, התוכן שלך צריך להיות טוב יותר (ויסודי יותר) מכל מי שעומד מאחוריך. תוכן ארוך יותר נמצא גבוה יותר במנועי חיפוש ופוסטים עם 3000+ מילים זה אידיאלי. אם אתה משתמש בוורדפרס, הפלאגין של Yoast SEO סופר לך מספר מילים בכרטיסייה ניתוח תוכן, אחרת תוכל להדביק את המאמר המלא שלך במסמך Google Doc ולבצע ספירת מילים..

כשאני חוזר לפוסטים ישנים כדי לשפר את התוכן, אני מנסה להוסיף לפחות 500 מילים. אתה יכול לתכנן נושאים עיקריים (כותרות משנה), להוסיף תוכן עניינים בתחילת הכותרות הללו ואז להוסיף סעיפים נוספים למאמר. בצע את המחקר שלך ו- Google את מילת המפתח, ראה על מה אנשים אחרים כותבים, ואז כלול נושאים שאתה חושב שישפר את המאמר שלך.

6. שפר את העיצוב שלך

אנשים מקשרים לאתרים שנראים טוב. זה לא צריך לעלות הרבה כסף. תמורת 40 $ לשעה תוכלו לשכור מפתח מיומן מעבר לים freelancer.com שיכולים לעזור לך לעצב או לעצב מחדש את האתר שלך. אני עובד עם אותו מפתח וורדפרס (Pronaya) כבר 5 שנים שהוא רק $ 40 לשעה ועזר לי לבנות למעלה מ -25 אתרי אינטרנט כאשר ניהלתי עסק קטן בעיצוב וורדפרס. אתה יכול לשכור אותו על ידי הרשמה לחשבון פרילנסר וחיפוש אחר BDkamol. השקעתי בו 20,000 דולר במשך 5 שנים כי הוא כל כך טוב.

פרונאיה פרילנסר

גם אם זה אומר להעביר אתכם לנושא וורדפרס מ סטודיופרס (עיצובים ניידים מאוד נחמדים עם תגובה), עשיתי את זה וזה השתלם לי מאוד. האתר הישן שלי לא היה מגיב ולכן העברתי ל- StudioPress ובזמן שאני לא יכול לתאם ישירות עם צמיחת קישורים, הוא נראה דרך טובה יותר, נטען תוך שנייה אחת והוא ידידותי יותר ל- SEO. באופן כללי האתר שלך נחמד יותר (וככל שהאנשים ימצאו דברים קלים יותר) שאנשים רבים יותר יקשרו אליך.

7. עשו שיווק תוכן רב יותר

לאחר שתיצור פיסת תוכן מדהימה סביב מילת מפתח בעלת ערך גבוה ופרסמת אותה, עליך לקבל עליה כמה גלגלי עיניים. הנה כמה דרכים קלות לעשות זאת …

 • שלחו עלון
 • פרסם אותו ברשתות החברתיות שלך
 • הצטרף לקבוצות בפייסבוק ושתף אותו כשמתאים
 • שלח דוא”ל לבלוגרים בתעשייה שלך למי זה יעניין
 • אזכר אנשים במאמר בפועל (סביר להניח שהם יכולים לקשר אליו)
 • פרסם ראיונות וציטוטים מטוויטר כדי לכלול אנשים נוספים
 • ערוך תחרויות, פרסים והנחות בתמורה לשיתוף התוכן שלך
 • צור סרטון יוטיוב על הנושא והשאיר קישור בתיאור

הימנע מהעסקת “בונה קישורים”

אתה יכול לשכור קישור לחו”ל לבניית פרילנסר באתרים כמו freelancer.com ו- upwork.com אבל אני לא הייתי עושה את זה מאז זה יכול לקבל לך עונש של גוגל. השתדלתי עם כמה פרילנסרים של בניית קישורים (מאוד מדורגים מאוד) והם אכן הצליחו לדרג אותי יותר ייעוץ קידום אתרים ב- WordPress ושירותים אחרים. אבל בטוח מספיק, תוך כמה חודשים נפגעתי בעונש של גוגל והתנועה שלי נחתכה לחצי. לקח לי כמה חודשים (והרבה עבודה קשה) להתאושש מהעונש הזה אז עשו לעצמכם טובה והימנעו מלעשות זאת יחד.

חוץ מזה, מאט קאטץ ‘אומר שאנחנו צריכים להרוויח קישורים ולא לבנות אותם.

מאט-חותכים-בניית קישור

כמה שיטות “בניית קישורים” שעובדות בפועל:

זה כל מה שיש לי! אם יש לך שאלות לגבי קבלת קישורים נכנסים לאתר שלך, זרוק לי שורה בתגובות (שמחה לעזור). רק זכרו, אנשים באופן טבעי רוצים לקשר לתוכן טוב, כך שזה הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להאיץ את צמיחת הקישורים שלך.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map