تنظیمات ایده آل Cloudflare برای وردپرس: نحوه پیکربندی هر برگه تنها Cloudflare برای بهینه سازی سرعت و امنیت

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس 'تنظیمات ایده آل Cloudflare برای وردپرس: نحوه پیکربندی هر برگه تنها Cloudflare برای بهینه سازی سرعت و امنیت
0 116 мин.

این آموزش شما را طی می کند تک تنظیمات در Cloudflare.


به طور خاص برای ایجاد سایت شما برای وردپرس نوشته شده است سریعتر و بیشتر امن است.

این کار با اضافه کردن وب سایت شما ، تغییر سرورهای نام و تنظیم تنظیمات اصلی Cloudflare شروع می شود. سپس شما را از طریق برگه ها (از نمای کلی تا Scrape Shield) دنبال می کند ، و به دنبال آن نکات دیگری مانند لیست سفید کردن IP های Cloudflare در حساب میزبانی خود ، چرا به افزونه Cloudflare WordPress و نحوه تنظیم چند CDN برای ایجاد سایت خود احتیاج ندارید. سریعتر (مراکز داده بیشتر = وب سایت سریعتر) من از هر دو استفاده می کنم CDN Cloudflare و CDN StackPath.

لذت بردن 🙂

اگر قبلاً وب سایت خود را به Cloudflare اضافه کرده اید و سرویس دهنده های نام را تغییر داده اید و می خواهید مستقیم وارد تنظیمات Cloudflare شوید ، می توانید به برگه نمای کلی پرش کنید.

وب سایت خود را اضافه کنید

سپس برای Cloudflare ثبت نام کنید وب سایت خود را اضافه کنید:

وب سایت را اضافه کنید - Cloudflare

هنگامی که اسکن Cloudflare انجام شد ، روی بعدی کلیک کنید:

Cloudflare-DNS-Records

برنامه رایگان همراه با آنها است CDN, قوانین صفحه, و بسیاری از تنظیمات Cloudflare که سرعت / امنیت را بهبود می بخشند. با یک برنامه رایگان شروع کنید ، این آموزش را بخوانید ، سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ارتقا.

Cloudflare-CDN-Plans

در نهایت به این داشبورد خواهید رسید که Cloudflare شما را به 2 اختصاص می دهد سرورهای نام:

Cloudflare Nameservers

به حساب میزبان خود وارد شوید ، سرورهای نام خود را پیدا کنید و آنها را به Cloudflare تغییر دهید. اگر نمی توانید آنها را پیدا کنید ، Google “چگونه سرویس دهنده های نام را در SiteGround تغییر دهد” (یا هرکسی که میزبان شما باشد).

SiteGround-DNS-Records

برخی از شرکت های میزبان مانند SiteGround (میزبانی که من از آن استفاده می کنم و به شدت توصیه می شود ، زیرا در 10 نظرسنجی مختلف در مورد Facebook رتبه بندی شده اند) ، گزینه ای برای فعال کردن Cloudflare در cPanel خود دارید:

SiteGround-Cloudflare-activation

خوب! فقط با انجام این کار ، سایت وردپرس شما در آنها میزبانی می شود 154+ مراکز داده (آنها مرتباً موارد جدیدی اضافه می کنند) و شما تنظیمات پیش فرض Cloudflare را دارید (که ما آن را ترغیب خواهیم کرد).

Cloudflare-Data-Centers

Cloudflare را با افزونه کش خود تنظیم کنید

WP Rocket، WP Fastest Cache، W3 Total Cache، Swift Performance و سایر افزونه های حافظه نهان این امکان را به شما می دهند تا Cloudflare را در تنظیمات خود ادغام کنید. شما معمولاً چنگ می زنید کلید جهانی API (یافت شده در شما پروفایل Cloudflare) و آن را وارد تنظیمات Cloudflare افزونه حافظه نهان خود کنید.

Cloudflare Global API Key

موشک WP:

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

WP سریعترین حافظه نهان:

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Tab

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Disable-Auto-Minify

W3 حافظه پنهان در کل:

فعال سازی w3-total-cache-cloudflare

عملکرد Swift:

تنظیمات Swift-Performance-Cloudflare

راه‌اندازی Cloudflare با استفاده از افزونه cache شما همان چیزی نیست که تغییر سرورهای نام (شما هنوز هم باید این کار را انجام دهید). اما سازگاری بهتر بین این دو را تضمین می کند ، زیرا برخی از کارکردها با هم همپوشانی دارند. اگر minify و gzip در یکی فعال شوند ، باید در دیگری غیرفعال شوند.

آموزش کش پلاگین
اگر می خواهید ببینید که چگونه افزونه کش شما با Cloudflare ادغام می شود (و یاد می گیرید که چگونه تنظیمات ایده آل افزونه حافظه نهان را پیکربندی کنید) من در مورد محبوب ترین افزونه های حافظه نهان آموزش نوشتم:

تنظیمات اولیه Cloudflare برای وردپرس

 • پیکربندی SSL – تنظیمات Crytpo گزینه هایی برای سفارش یک SSL رایگان جهانی ، مجبور کردن HTTP به HTTPS ، تنظیم سطح رمزگذاری SSL و محافظت از وب سایت SSL شما با استفاده از HSTS.
 • قوانین فایروال ایجاد کنید – با ایجاد پارامترهایی که مانع دسترسی هکرها به آنها می شود ، از WordPress Admin ، افزونه ها و سایر مناطق حساس وب سایت خود محافظت کنید..
 • قوانین صفحه ایجاد کنید – URL های خاص را برای عملکرد و امنیت بهینه سازی کنید (این تنظیمات را بر اساس نیاز وب سایت خود تنظیم کنید). برخی از نمونه ها عبارتند از: ایجاد امنیت بالا در قسمت مدیریت وردپرس ، کاهش مصرف پهنای باند با کنترل میزان نوسازی حافظه پنهان Cloudflare و دور زدن حافظه پنهان (برای مدیر وردپرس ، صفحات تجارت الکترونیکی ، مرحله بندی وب سایت ها و محتوای پویا). شما می توانید به طور رایگان تا 3 صفحه قانون ایجاد کنید.
 • برگه سرعت را پیکربندی کنید – بهینه سازی HTML / CSS / JavaScript ، بهینه سازی تصاویر ، سرعت بخشیدن به محتوای پویا با Railgun ، بهبود AMP سرعت استفاده از پیوندهای شتابدهنده موبایل ، فعال کردن Brotli (شبیه به gzip) و بارگیری همزمان به صورت همزمان و غیرفعال JavaScript با Rocket Loader.
 • محافظت از Hotlink را فعال کنید – از کپی کردن تصاویر از سایت شما و چسباندن آنها بر روی آنها ، که از پهنای باند استفاده می کند ، جلوگیری می کند (که در تنظیمات Scrape Shield یافت می شود).
 • محدود کردن نرخ (ویژگی پرداخت شده) – از وارد شدن بیش از حد خزنده های اسپم به سایت شما ، که از پهنای باند استفاده می کند (یک مشکل بسیار رایج) جلوگیری می کند. حساب میزبانی خود را برای ابزاری مانند بررسی کنید AWstats برای شناسایی اینکه آیا این اتفاق برای شما افتاده است یا خیر. Wordfence سرعت محدود کردن را به صورت رایگان انجام می دهد, در حالی که Cloudflare برای آن هزینه دارد. این در تنظیمات Firewall است.
 • چند CDN – مراکز داده بیشتر = وب سایت سریعتر (StackPath ، KeyCDN و سایر CDN ها URL های CDN ایجاد می کنند که می توانید در افزونه حافظه نهان خود یا CDN Enabler کپی / چسباندن کنید).

1. بررسی اجمالی

پیوندهای سریع برخی از رایج ترین تنظیمات Cloudflare ، اما آنها مراحل اول توصیه می شود (و تنظیمات مهمی که من در این راهنما نشان داده ام) همان چیزی است که واقعاً باید به آنها نگاه کنید.

امنیت – Cloudflare از وب سایت شما با تنظیمات SSL ، فایروال ، دسترسی ، گذرگاه های چالش ، انسداد ایمیل ، محافظت می کند و همچنین با استفاده از سایر تنظیمات در Cloudflare ، زمان های طولانی را بهبود می بخشد..

کارایی – Cloudflare از طریق حافظه پنهان کردن ، به حداقل رساندن پرونده ها ، CDN ، Brotli (مشابه فشرده سازی gzip) ، Railgun ، Rocket Loader ، محافظت از لینک ، بهینه سازی تصویر ، لینک های تسریع شده در موبایل ، وردپرس را سرعت می بخشد. ترافیک برگه) و همه چیز موجود در سرعت برگه.

تنظیمات IP – Cloudflare به جمع آوری داده های مکان بازدید کننده با استفاده از IP Geolocation کمک می کند (در شبکه برگه) که می تواند مورد استفاده قرار گیرد کشورهای خاص ، خزنده / ربات های اسپم و سایر آدرس های IP را از وب سایت خود مسدود کنید. شما باید لیست سفید کنید آدرس های IP Cloudflare در حساب میزبانی خود.

2. تحلیلی

Cloudflare Analytics

سوالات رایج

 • چرا Cloudflare همه چیز را ذخیره نمی کند? به طور پیش فرض ، Cloudflare فقط انبارها را ذخیره می کند محتوای استاتیک خاص از جمله HTML نیست. اگر شما علاقه داشته باشید همه چیز را ذخیره کنید, ایجاد یک قانون صفحه, yourwebsite.com/* را به عنوان URL اضافه کنید ، سپس سطح حافظه نهان را روی همه چیز تنظیم کنید. افزونه حافظه نهانگاه شما (و در صورت استفاده از CDN دیگر) نیز ممکن است در حافظه پنهان باشد.
 • Cloudflare چه حملات را مسدود می کند? Cloudflare بلوک a انواع حملات از جمله مطالب ضبط شده ، چک های کلاهبرداری و برداشت حساب. ربات های Spammy غالباً وب سایتها را خزیده و باعث مصرف زیاد CPU می شوند و از آنجا که شرکت های میزبان از CPU استفاده می کنند ، ممکن است ربات های CPU شما را در نتیجه سرعت وب کمتر کند و یا حتی میزبان شما موقتاً وب سایت شما را خاموش کند. Cloudflare تب فایروال و محدود کردن نرخ (Wordfence محدود کردن نرخ را به صورت رایگان انجام می دهد) کمک می کند.

3. DNS

اگر می خواهید خدمات خاص / ترافیک مسیریابی شده از طریق Cloudflare, آنها را اینجا اضافه کنید. Cloudflare به طور خودکار جمعیت را جمع می کند DNS. هنگامی که یک فلش از ابر نارنجی عبور می کند ، ترافیک سرویس از طریق Cloudflare هدایت می شود. اگر در اطراف باشد ، در حال عبور از Cloudflare است.

تنظیمات DNS Cloudflare

من استفاده می کنم SiteGround (یک شریک Cloudflare و من آن را به شدت توصیه می کنم زیرا در 10 نظرسنجی فیس بوک توسط چندین گروه مرتبط با WordPress توسط میزبان شماره 1 رتبه بندی شدند) ، بنابراین من DNS خود را در cPanel SiteGround مدیریت می کنم. در غیر اینصورت داشبورد DNS مانند نمونه زیر را مشاهده خواهید کرد …

Cloudflare DNS

تأیید ضبط TXT برای راه اندازی CNAME – برای تأیید CNAME خود ، یک ضبط TXT اضافه کنید.

صاف کردن CNAME – اجازه می دهد تا یک رکورد CNAME برای دامنه root ایجاد شود بدون اینکه مشخصات DNS را نقض کند. این سرعت وضوح DNS در CNAME را تا 30٪ سرعت می بخشد.

4. رمزنگاری

تنظیمات SSL و رمزنگاری خود را مدیریت کنید:

تنظیمات رمزگذاری Cloudflare

SSL – کنترل چه موقع SSL استفاده خواهد شد. در صورت استفاده از SSL ، کامل (دقیق) توصیه می شود.

 • خاموش – SSL استفاده نخواهد شد.
 • قابل انعطاف – اگر نمی توانید HTTPS را در مبدأ خود پیکربندی کنید ، از آنها استفاده کنید. بازدید کنندگان می توانند از طریق HTTPS به سایت شما دسترسی داشته باشند ، اما اتصالات از طریق HTTP ایجاد می شوند. به طور کلی شما باید از این امر اجتناب کنید زیرا ممکن است باعث شود حلقه های تغییر مسیر, اما اگر شما باید ، سعی کنید با استفاده از افزونه انعطاف پذیر Cloudflare SSL.
 • پر شده – فقط درصورتیکه گواهینامه با دامنه شما مطابقت نداشته یا از خود امضا شده استفاده کنید. Cloudflare از HTTPS استفاده می کند ، اما گواهی را معتبر نمی کند.
 • کامل (دقیق) – Cloudflare از HTTPS استفاده می کند و در هر درخواست گواهی را تأیید می کند. شما فقط باید این تغییر را انجام دهید اگر همه میزبان های مبدأ شما توسط گواهی نامه های Origin CA یا گواهینامه های معتبر عمومی محافظت شوند ***

گواهی های لبه – گواهینامه های SSL خود را مدیریت کرد.

 • جهانی SSL (به اشتراک گذاشته شده) – SSL رایگان ارائه شده توسط Cloudflare که با 50 مشتری Cloudflare دیگر با نام مشترک به اشتراک می گذارید (به عنوان مثال ssl123456.cloudflaressl.com).
 • گواهی اختصاصی SSL – $ 5 / ماه SSL فقط به دامنه شما با نام مشترک اختصاص داده شده (به عنوان مثال onlinemediamasters.com) ، به طور خودکار توسط Cloudflare تمدید.
 • اختصاصی گواهی SSL با نام های میزبان سفارشی – 10 دلار در ماه ، همان چیزی که برنامه قبلی فقط از 50 نام خانوادگی یا کارتهای وحشی دیگر در انتخاب شما محافظت می کند.
 • گواهی سفارشی SSL را بارگذاری کنید – در صورت تمایل به استفاده از SSL شخصی خود ، 200 دلار در ماه و با محافظت از DDOS ، بهینه سازی Railgun و حداکثر 100٪ تضمین.

نامهای میزبان سفارشی (ویژگی تصدی) – اگر SSL اختصاصی با نام های میزبان سفارشی دارید ، می توانید CNAME های آنها را در اینجا وارد کنید.

گواهی های مبدا – این گواهینامه های TLS رایگان (Transport Layer Security) هستند اما SSL جهانی برای 99.99٪ وب سایت ها خوب است. TLS یک نسخه “بهبود یافته” از SSL است اما در اصل ، همین کار را انجام می دهد – باعث می شود سایت شما ایمن باشد و دارایی های شما را از HTTPS خدمت کند. گواهینامه های Cloudflare Origin فقط به Cloudflare اعتماد دارند و فقط باید توسط سرورهای مبدأ استفاده شوند که به طور فعال به Cloudflare متصل هستند. اگر در هر لحظه مکث یا غیرفعال کنید Cloudflare ، گواهی مبدا شما خطای گواهی نامعتبر را نشان می دهد.

همیشه از HTTPS استفاده کنید – کلیه درخواستهای HTTP را با استفاده از تغییر مسیر 301 به HTTP هدایت کنید.

امنیت حمل و نقل سخت HTTP (HSTS) – تضمین می کند که لینک های HTTP به لینک HTTPS تبدیل شوند. از وب سایت در برابر حملات تخریب ، از بین بردن SSL و ربودن کوکی محافظت می کند. سرور مطمئن خواهد شد كه مرورگرها فقط با استفاده از HTTPS متصل می شوند و کاربران از هشدارهای امنیتی مهم عبور نمی كنند.

مبدا معتبر می کشد – تأیید درخواست های مربوط به سرور مبدا شما از Cloudflare با استفاده از گواهی مشتری TLS ، جلوگیری از جلوگیری از عبور کاربران از فایروال ها و سایر امنیت ،.

حداقل نسخه TLS – حداقل نسخه SSL / TLS را تنظیم می کند که کاربران می توانند از وب سایت شما بازدید کنند. پیش فرض TLS 1.0 خوب است.

رمزگذاری فرصت طلب – برای وب سایت هایی که HTTPS را اضافه نکرده اند ، اما می خواهند سرعت HTTP / 2 را با استفاده از این امکان به مرورگرها اطلاع دهند که سایت شما از یک اتصال رمزگذاری شده پشتیبانی می کند. این لایه ای از امنیت اضافی را اضافه می کند ، اما قفل سبز رنگی را در مرورگر شما ایجاد نمی کند. این سرعت / امنیت را برای سایت های غیر HTTP اندکی بهبود می بخشد ، اما حرکت به HTTPS بهترین راه حل است.

مسیریابی پیاز – به کاربران اجازه می دهد تا در شبکه Tor حریم خصوصی آنها را هنگام مرور سایت حفظ کنید. Tor شبکه ای است که به دفاع در برابر تحلیل ترافیک و دیگر نظارت شبکه اختصاص دارد.

TLS 1.3 – آخرین نسخه TLS / SSL را فعال کرده و قفل سبز را در مرورگرها نشان می دهد.

بازنویسی های خودکار HTTPS – اگر سایت شما به HTTPS وصل شد و نماد قفل در Google Chrome موجود نیست ، یا مثلث هشدار زرد دارد ، سایت شما ممکن است همچنان دارای لینک / ارجاع به HTTP باشد. این امر با اطمینان از استفاده از HTTP برای کلیه منابع موجود در سایت ، به رفع محتوای مختلط کمک می کند.

غیر فعال کردن SSL جهانی – اگر SSL جهانی از Cloudflare دارید ، آن را غیرفعال می کند ، و کاربران در صورت عدم وجود گواهی اختصاصی یا سفارشی قادر به دسترسی به سایت شما با استفاده از HTTPS نخواهند بود..

5. فایروال

قوانین فایروال را تنظیم کنید (برای محافظت از پوشه مدیریت وردپرس + افزونه) ، محدود کردن سرعت (برای جلوگیری از وارد آمدن بیش از حد ربات های اسپم به سایت شما و مصرف CPU) و سایر ویژگی هایی که می توانند امنیت را بهبود بخشیده و پهنای باند را ذخیره کنید. حداکثر 5 قانون فایروال را ایجاد کنید. من 2 توصیه می کنم.

تنظیمات فایروال Cloudflare

تنظیمات فایروال برنامه وب Cloudflare

قوانین فایروال – به شما امکان می دهد درخواست ها را بر اساس: کشورها ، آدرس های IP ، ربات ها ، نشانی های اینترنتی مسدود کنید ، به چالش بکشید ، یا اجازه دهید ، بیشتر. دیدن نمونه قوانین فایروال در اینجا یا این آموزش.

مثال 1: از پلاگین های ناامن محافظت کنید – افزونه های ناامن روشی رایج است که هکرها سایت های وردپرس را نقض می کنند. عدم نصب آنها ایمن تر است ، اما این کار دسترسی به پوشه افزونه های شما را مسدود می کند.

 • مسیر URL + شامل + / wp-content / plugins
 • ارجاع دهید + حاوی + yourwebsite.com شما نیست

افزونه های ناامن WordPress فایروال Cloudflare

مثال 2: از WP Admin محافظت کنید – فقط به کاربران کشور شما اجازه می دهد تا به صفحه ورود WP Admin دسترسی پیدا کنند. اگر اعضای تیم (در کشور خود) که به دسترسی نیز نیاز دارند خوب است.

 • قسمت: مسیر URL + شامل + / wp-admin است
 • کشور + برابر نیست + ایالات متحده
 • عمل: مسدود کردن

قاعده Cloudflare WP Admin Firewall

محدود کردن نرخ – عمدتاً برای مسدود کردن خزنده های جعلی Google و ربات های اسپم که بیش از حد به سایت شما آسیب می رسانند و از CPU استفاده می کنید. Cloudflare این کار را به عنوان یک سرویس پرداخت برای هر استفاده ارائه می دهد ، اما Wordfence این کار را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد گزینه های محدود کردن نرخ. مراقب باشید – شما نمی خواهید کاربران قانونی را مسدود کنید!

محدود کردن Wordfence-نرخ

سطح امنیتی – الگوریتم Cloudflare به آدرسهای IP امتیاز تهدید را از 0 تا 100 اختصاص می دهد.

 • امتیازات بالاتر از 0
 • متوسط ​​- نمرات بیشتر از 14
 • کم – بیشتر از 24 امتیاز
 • اساساً خاموش – نمرات بیشتر از 49
 • من تحت حمله قرار گرفته ام! – فقط باید از سایت استفاده شود که سایت شما تحت حمله DDoS باشد. این کار با تجزیه و تحلیل ترافیک برای تأیید بازدید کنندگان مشروع انسان ، لایه ای از محافظت اضافی را اضافه می کند. هر بازدید کننده هنگام تجزیه و تحلیل ، حدود 5 ثانیه یک صفحه بینابینی را می بیند.

گذرگاه چالش – هنگامی که یک بازدید کننده با Cloudflare شهرت بدی داشته باشد ، آنها نیاز به یک چالش کامل دارند. این زمانی است که یک چالش منقضی می شود و چالش جدیدی صادر می شود.

پشتیبانی گذرنامه حریم خصوصی – از کاربران با اعتبار Cloudflare ضعیف خودداری کنید که مجبور به پر کردن مداوم CAPTCHA شوند.

فایروال IP

 • قوانین دسترسی IP – لیست سفید ، مسدود یا آدرس های IP خاص را به چالش بکشید (لیست سفید شما!).
 • مسدود کردن نماینده کاربر – به طور عمده استفاده می شود اگر شما مورد حمله یک عامل خاص کاربر است.
 • کاهش کاهش DDOS – اگر تحت حمله ی توزیع انکار سرویس (DDoS) قرار دارید ، Cloudflare صرف نظر از اندازه و مدت آن سعی در انکار آن خواهد کرد. مانند ابر ابر اظهار داشت, سایر شرکت ها با استفاده از قیمت افزایش قیمت این هزینه را به شدت هزینه می کنند. اما Cloudflare چنین نمی کند.
 • ورود به سیستم رویداد فایروال – وقایع فایروال را که برانگیخته شده است نشان می دهد.

Cloudflare Firewall Event

فایروال برنامه وب

 • فایروال برنامه وب – ویژگی حرفه ای ، اما یکی از بهترین راه های بهبود امنیت با محافظت در برابر حملات تزریق SQL ، برنامه نویسی درون سایت و جعل سطح سایت (بیشتر بخوانید) با استفاده از دستورالعمل های داخلی Cloudflare و به روزرسانی های خودکار WAF بر اساس هوش Cloudflare (همانطور که می دانید حملات به سرعت پیش می روند و قبل از اطلاع از آن ، 40،000 وب سایت از زمان شنیدن خبر تحت تأثیر قرار گرفته اند).
 • بررسی یکپارچگی مرورگر – به دنبال درخواست هایی با هدرهای HTTP است که معمولاً توسط هرزنامه ها ، ربات ها و خزنده ها استفاده می شود و در صورت مشخص شدن تهدید ، صفحه بلوک ارائه می دهد..

6. دسترسی

دسترسی به وب سایت های شما را با استفاده از یک پروسه مجوز که پیکربندی می کنید هنگام استفاده از کاربران به سرور مبدا شما ، کنترل می کند. اعضا از ارائه دهندگان هویت اجتماعی و سازمانی (IDP) به عنوان اعتبارنامه خود استفاده می کنند و می توانند برای مدت معینی از انتخاب شما به مواد حساس دسترسی پیدا کنند.. قیمت گذاری برای 5 کرسی اول ، سپس 5 – 5 دلار در ماه برای Access Basic یا Premium رایگان است.

تنظیمات دسترسی Cloudflare

7. سرعت

با استفاده از سایت وردپرس خود را سرعت بخشید کوچک سازی, بهینه سازی تصویر (لهستانی + سراب, ریلیگون, موشک لودر, براتلی (مشابه فشرده سازی gzip) و سایر ویژگی های عملکرد.

تنظیمات سرعت Cloudflare

خودکار کوچک سازی – کمینه سازی HTML ، CSS و Javascript از موارد مهم در GTmetrix هستند. افزونه های کش معمولاً از این مورد استفاده می کنند ، اما می توانید از Cloudflare نیز استفاده کنید. اگر بعد از فعال کردن این موارد خطاهای قابل مشاهده را مشاهده کردید ، احتمالاً با کم کردن CSS یا JavaScript ایجاد می شود. WP Rocket و بیشتر افزونه cache دارای گزینه هایی هستند که در صورت وجود ، می توانند پرونده های مشکل ساز ایجاد کننده خطا را حذف کنند.

لهستانی (ویژگی حرفه ای) – نوار داده های EXIF ​​و فشرده سازی تصاویر.

ریلیگون&# x2122؛ – محتوای بازدید کننده پویا را برای بازدیدکنندگانی که از سرور مبدا دور هستند ، سرعت می بخشد.

Cloudflare Railgun Test

پیوندهای شتاب یافته موبایل را فعال کنید – اگر از افزونه استفاده می کنید ، فعال کنید AMP. این به کاربران امکان می دهد لینک های AMP خارجی را از وب سایت شما با فرمت AMP باز کنند. بیشتر بدانید.

براتلی – شبیه به فشرده سازی gzip فقط سریع تر باور می کنیم.

سراب (ویژگی حرفه ای) – درخواست های تصویر را کاهش می دهد ، بارهای زیاد تنبل تصاویر را بهبود می بخشد و زمان بارگذاری تصویر را در دستگاه های تلفن همراه با اتصالات شبکه آهسته بهبود می بخشد. در اینجا جزئیات بیشتر در مورد Mirage…

 • تصاویر را بر اساس دستگاه / اتصال بازدید کننده اندازه می دهد. بازدید کننده در یک ارتباط ضعیف تا زمانی که به پهنای باند بالاتری نرسد ، نسخه کوچکتر (وضوح پایین) را دریافت می کند.
 • میزان درخواست ها را کاهش می دهد – به جای ارسال چندین درخواست برای همه تصاویر در وب سایت ، Mirage این درخواست را به یک درخواست تبدیل می کند تا بازدید کنندگان بتوانند فوراً تصاویر را مشاهده کنند.
 • تصاویر بارهای تنبل (فقط هنگامی که کاربران به پایین حرکت کردند و در واقع تصویر را مشاهده کردند ، آنها را بارگیری می کند).

موشک لودر&# x2122؛ – به طور همزمان به JavaScript بارگیری می کند ، از جمله اسکریپت های شخص ثالث.

تغییر مسیر موبایل – بازدید کنندگان موبایل را به سایت تلفن همراه هدایت می کند (باید دامنه سفارشی داشته باشید).

تنظیم مجدد URL از هدرهای HTTP (ویژگی تصدی) – اشیاء ذخیره شده به جای چندین درخواست به عنوان 1 درخواست ارائه می شوند.

8- ذخیره سازی

سطح حافظه پنهان و نحوه ذخیره Cloudflare وب سایت خود را کنترل کنید.

تنظیمات ذخیره Cloudflare

پاکسازی کش – حافظه نهان Cloudflare را پاک می کند.

سطح حافظه پنهان – تنظیم کنید که Cloudflare چقدر محتوای استاتیک را ذخیره می کند.

 • بدون رشته پرس و جو – فقط پرونده هایی را ذخیره می کند که هیچ رشته پرس و جو وجود نداشته باشد.
 • نادیده گرفتن پرس و جو رشته – بدون در نظر گرفتن رشته پرس و جو ، منابع مشابه را به همه ارائه می دهد.
 • استاندارد – هر بار که رشته رشته پرس و جو تغییر می کند ، منابع متفاوتی را ارائه می دهد.

منقضی بودن حافظه نهان مرورگر – تعیین می کند که حافظه پنهان بازدید کننده پس از بازدید از صفحه منقضی می شود (همچنین به عنوان شناخته شده است سربرگ منقضی شده را اضافه کنید در GTmetrix).

همیشه آنلاین&# x2122؛ – اگر سرور شما پایین بیاید ، Cloudflare سعی خواهد کرد نسخه مخفی شده وب سایت خود را نشان دهد.

حالت توسعه – به شما امکان می دهد بدون نگرانی از دیدن نسخه cached ، تغییرات را در وب سایت خود مشاهده کنید.

مرتب سازی رشته پرس و جو را فعال کنید – با فعال کردن رشته های پرس و جو ، قبل از ضربه زدن به حافظه پنهان Cloudflare ، نرخ ضربه کش را افزایش می دهد.

9- کارگران

کارگران یک محیط اجرای JavaScript است که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه های موجود را تقویت یا برنامه های جدیدی را بدون پیکربندی یا حفظ زیرساخت ها ایجاد کنند. قیمت گذاری 5 دلار / ماه + استفاده است (ابتدا 10 میلیون درخواست نیروی کار رایگان است ، سپس 50 دلار در هر میلیون درخواست). کارگران می توانند برای اجرای صفحات خاص ، زیر دامنه ها و غیره تنظیم شوند. اینجا را امتحان کنید.

10. قوانین صفحه

قوانین صفحه به شما امکان می دهد URL های خاص را برای عملکرد و امنیت بهینه کنید. من پیشنهاد می کنم به جستجوی آنها بپردازید آموزش تصویری با قوانین صفحه به خصوص موارد بهینه سازی وردپرس, سرعت, امنیت, و حداکثر صرفه جویی در پهنای باند. همچنین باید خود را با مشترک آشنا کنید مقررات.

Cloudflare-Page-Rules

قوانین صفحه مشترک

 • همیشه آنلاین – در صورت پایین آمدن سرور ، نسخه محدودی از سایت خود را بصورت آنلاین نگه می دارد. قابل استفاده برای مهمترین صفحات شما (به عنوان مثال شرایط خدمات ، خط مشی رازداری و غیره).
 • بررسی یکپارچگی مرورگر – تلاش می کند اسپمرها را از دسترسی به وب سایت شما (واقع در برگه فایروال) منع کند. در حالی که احتمالاً می خواهید این روشن شود ، رایج ترین قانون صفحه برای آن است غیرفعال کردن آن برای API شما.
 • حافظه نهان TTL – time Cloudflare به مرورگر یک بازدید کننده دستور می دهد تا یک منبع را ذخیره کند. برای ذخیره در پهنای باند ، می توانید این مورد را برای صفحاتی که مرتباً به روز نمی شوند ، افزایش دهید.
 • غیرفعال کردن عملکرد – نوبت خودکار کوچک سازی, موشک لودر, سراب, و لهستانی. اینها برای سرعت بخشیدن به صفحات بسیار عالی هستند ، اما می توانید این موارد را برای سرپرست WordPress خود غیرفعال کنید.
 • Edge Cache TTL – زمان سرورهای لبه Cloudflare قبل از مراجعه به سرور مبداء را برای یک نسخه تازه ذخیره می کند. می توانید این مورد را برای صفحاتی که مرتباً به روز نمی شوند افزایش دهید.
 • انسداد ایمیل – با پنهان کردن آدرس ایمیل خود به رباتها ، در حالی که برای بازدید کنندگان قابل مشاهده است ، از جلوگیری از هرزنامه جلوگیری می کند (فقط در صورتی که ایمیل خود را در وب سایت خود ثبت کنید) اعمال می شود. فعال کردن این مورد در صفحه مخاطب (و سایر صفحات نشان دهنده ایمیل شما) از جلوگیری از اسپم جلوگیری می کند.
 • سطح امنیتی – Cloudflare به آدرسهای IP امتیاز تهدید 0-100 را اختصاص می دهد. می توانید قوانین را برای اختصاص امنیت بالا به مدیر وردپرس و مناطق حساس سایت خود ایجاد کنید.
 • سطح حافظه نهان – مقدار ذخیره انجام شده توسط Cloudflare (“همه چیز” پرخاشگرترین است).
 • ستاره (*) – در URL های قاعده صفحه برای مطابقت با پارامترها استفاده می شود. به عنوان مثال ، اگر از onlinemediamasters.com/wp-admin* به عنوان آدرس اینترنتی خود استفاده کردم ، سطح امنیتی را روی سطح بالا قرار می دهم (مثال اول زیر) ، سپس تمام URL های دارای / wp-admin / در آنها از امنیت بالایی برخوردار هستند..

Cloudflare می گوید

“ما توصیه می کنیم که یک صفحه صفحه ایجاد کنید تا بخش سرپرستی وب سایت خود را از ویژگی های عملکرد Cloudflare خارج کنید. امکاناتی مانند Rocket Loader و Auto Minification ممکن است ناخواسته توابع بخش پشتیبان را در بخش سرپرست شما خراب کنند. “

محافظت و بهینه سازی مدیر وردپرس + صفحات ورود – بررسی یکپارچگی مرورگر و امنیت بالا از ناحیه سرور وردپرس شما محافظت می کند. معمولاً نباید آن را پنهان نگه دارید و ویژگی های عملکرد را غیرفعال کنید (که فقط باید برای افزایش سرعت جلوی سایت شما روشن شود).

قانون صفحه مدیر WP

پهنای باند منطقه بارگیری WP را کاهش دهید – از آنجا که موارد موجود در پرونده بارگیری وردپرس شما به طور مکرر تغییر نمی کند ، لازم نیست آنها را به اندازه کافی ذخیره کنید ، این باعث می شود پهنای باند شما ذخیره شود.

WP-Uploads-Page-Rule

محتوای پویا را ذخیره نکنید – بیشتر سایتهای وردپرس استاتیک هستند ، اما در صورت وجود محتوای پویا که بر اساس رفتار کاربر تغییر می کند ، URL را که از آن محتوای پویا استفاده می کنید اضافه کنید.

قاعده صفحه Cloudflare AJAX دور بزنید

وب سایت های مرحله کش را ذخیره نکنید – اگر طرح های جدید ، افزونه ها یا سایر تغییرات را در وب سایت خود آزمایش می کنید ، می خواهید آن تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنید ، بنابراین نباید آنها را ذخیره کنید.

قاعده صفحه Cloudflare بایگانی Staging Cache

سبد خرید تجارت الکترونیکی ، پرداخت ، صفحات حساب را ذخیره نکنید – بعضی از میزبان ها دوست دارند موتور WP در حال حاضر بایگانی را برای صفحات تجارت الکترونیکی دور می زنید ، دیگر این کار را نمی کنند. در این حالت می خواهید حافظه نهان ، سبد خرید ، و صفحات حساب و سایر صفحات مشابه را برای شما دور نگه دارید. Cloudflare همچنین آموزش مخصوص خود را در زمینه ذخیره عناصر پویا و موارد دیگر دارد بهترین شیوه تجارت الکترونیک.

قاعده صفحه Cloudflare بایگانی در سبد خرید

بایگانی افزودن به مراقبت Cache Cloudflare قاعده صفحه

قاعده صفحه Cloudflare پرداخت صفحه پرداخت

قاعده صفحه صفحه ذخیره حساب کاربری بایگانی

صفحات WooCommerce را ذخیره نکنید – WooCommerce استفاده می کند 3 مجموعه کوکی که می خواهید از حافظه نهان خود دور شوید:

 • woocommerce_cart_hash
 • woocommerce_items_in_cart
 • wp_woocommerce_session_

قانون صفحه دور زدن WooCommerce Hash Cloudflare

بایگانی موارد WooCommerce در سبد خرید صفحه Cloudflare Rule

قانون صفحه دور زدن جلسه WooCommerce بایگانی

جلوگیری از جمع آوری ایمیل خود را متوقف کنید – جلوگیری از هرزنامه (در صفحه مخاطب خود) را از طریق ایمیل در صفحه هایی که آدرس ایمیل شما را نشان می دهند فعال کنید. می توانید تنظیمات جهانی را در تنظیمات Cloudflare Scrape Shield روشن کنید ، اما این فقط برای صفحاتی که ایمیل شما را نشان می دهند لازم است..

قانون صفحه Cloudflare Obfuscation Email

صفحات مهم را همیشه آنلاین کنید – در صورت کم شدن سرور یا اتفاق دیگری برای وب سایت شما رخ می دهد ، و می خواهید مطمئن شوید که بازدید کنندگان حداقل می توانند مهمترین صفحات شما را مشاهده کنند (به عنوان مثال حریم خصوصی و در مورد صفحه) ، یک قانون برای صفحه ایجاد کنید تا همیشه آنها را آنلاین کنید..

قوانین صفحه Cloudflare خدمات خدمات

همیشه از SSL استفاده کنید – اگر همیشه از HTTPS در تنظیمات Crypto استفاده کنید ، نیازی به این کار ندارید.

قانون صفحه HTTPS Cloudflare را اجرا کنید

11. شبکه

تنظیمات شبکه Cloudflare

HTTP / 2 – بیشتر میزبان ها از HTTP / 2 پشتیبانی می کنند (سایت خود را اینجا آزمایش کنید) HTTP / 2 به یک گواهی SSL نیاز دارد.

QUIC (بتا) – اتصال سریع اینترنت UDP باعث ترافیک HTTP شده و امنیت را بهبود می بخشد.

سازگاری IPv6 – جدیدترین نسخه پروتکل اینترنت. اینترنت در فضای آدرس IPv4 کم است ، بنابراین این توسعه داده شد تا میلیاردها دستگاه بتوانند در مقیاس جهانی با هم در تعامل باشند.

صفحات وب – بیشتر برای برنامه های در زمان واقعی مانند چت زنده و بازی استفاده می شود. آنها ارتباطات باز بین سرورهای بازدیدكننده و مبدا ایجاد می كنند تا بتوانند سریعتر ارتباط برقرار كنند.

شبه IPv4 – یک سرویس ترجمه IPv6 به IPv4 (Cloudflare توصیه می کند این کار را غیرفعال کنید زیرا این آزمایش به عنوان آزمایشی تعیین شده است و شما به طور عادی این نوع ترافیک را نمی بینید).

جغرافیایی IP – کشور هر کاربر را پیدا می کند ، بنابراین می توانید آنها را در تجزیه و تحلیل Cloudflare مشاهده کنید.

حداکثر اندازه بارگذاری – اگر به بازدید کنندگان اجازه می دهید فایلها را در سایت خود بارگذاری کنند ، این اندازه آپلود MAX است.

پاسخ گویی (ویژگی تصدی) – اگر کاربران قادر به بارگیری فایل ها از سایت شما باشند ، این به Cloudflare می گوید صبر کند تا قبل از ارسال آن به کاربر بارگیری شود..

هدر True-Client-IP – به شما امکان می دهد آدرس های IP کاربر را ببینید.

12. ترافیک

Cloudflare Traffic Argo

آرگو (ویژگی پرداخت شده) – از اطلاعات شبکه Cloudflare در زمان واقعی استفاده می کند تا ترافیک را در سریعترین و مطمئن ترین مسیرها از مبدا به مراکز داده Cloudflare هدایت کند. Cloudflare می گوید دارایی وب به طور متوسط ​​حدود 30٪ سریعتر عمل می کند ، 35٪ تاخیر را 35٪ و خطاهای اتصال را 27٪ کاهش می دهد. قیمت گذاری 5 دلار در هر وب سایت (در هر ماه) به علاوه 0.10 دلار برای هر گیگابایت انتقال است.

آرگو تونل – این کار در صورت فعال کردن آرگو در دسترس است. قبل از ضربه زدن به سرور ، آدرس IP سرور شما را از قرار گرفتن در معرض محافظت می کند. این مانع از حمله با استفاده از Cloudflare WAF ، کاهش DDoS بدون مجوز و تأیید صحت دسترسی می شود.

تعادل بار – سلامت سرورها را بررسی می کند و تعیین می کند که از آنها بیش از حد استفاده شده یا از نظر جغرافیایی بسیار دور هستند ، سپس مسیرهای آنها را بهینه می کنید. سرعت + زمانهای طولانی را بهبود می بخشد. قیمت گذاری 5 دلار – 50 دلار در هر ماه + 50 سنت در هر 500000 نمایش داده شد (500000 پرس و جو اول رایگان است).

13. جریان

جریان یک پلت فرم ویدیویی برای توسعه دهندگان و تیم های محتوایی است که برنامه های ویدیویی ساخته اند. در پس زمینه ، Cloudflare فیلم های شما را با یک API رمزگذاری ، ذخیره و تحویل می دهد. آنها همچنین آن را برای دستگاه های مناسب ، قالب ، بیت و اتصال شبکه بهینه می کنند. هر هزار دقیقه مشاهده هر ماه 1 دلار هزینه دارد. هر 1000 دقیقه ذخیره شده فیلم 5 دلار در ماه هزینه دارد.

جریان Cloudflare

14. صفحات سفارشی

صفحات سفارشی به شما امکان می دهد صفحات HTML سفارشی را بارگیری کنید که در وب سایت شما دارای خطا یا چالش است به بازدید کنندگان نشان داده می شود. اینها همه ویژگیهای پرداخت شده ، بسیار گران قیمت هستند و بیشتر برای وب سایتهای بزرگ با ترافیک زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و بودجه لازم برای سفارشی کردن تجربه کاربری خود را دارند.

صفحات سفارشی Cloudflare

IP / Country Block – صفحه خطایی که هنگام بازدید از یک آدرس IP یا کشور مسدود شده به بازدید کنندگان ، سفارشی سازی می شود. برای مسدود کردن یا به چالش کشیدن IP های IP در برخی از کشورها (که بیشتر برای مسدود کردن ربات های هرزنامه استفاده می شود) IP Geolocation را در زبانه شبکه فعال کنید و یک قانون فایروال ایجاد کنید (یا از htaccess استفاده کنید).

بلوک WAF – هنگامی که کاربران یک قانون فایروال را می شکنند صفحه خطا را سفارشی کنید دیواره آتش زبانه).

500 خطای کلاس – سفارشی کردن 500 صفحه خطا (خطای سرور).

صفحات خطای مبدا را فعال کنید – سفارشی کردن صفحات خطای 502 و 504 (خطاهای دروازه).

خطاهای 1000 کلاس – سفارشی کردن خطای 1000 صفحه (نقاط DNS به یک IP ممنوع).

همیشه آنلاین&# x2122؛ خطا – هنگامی که سرور شما پایین می رود ، و ویژگی Always Online (موجود در آن) صفحه خطا را سفارشی کنید بخش حافظه پنهان) نسخه ذخیره شده ای از صفحه شما وجود ندارد.

چالش امنیتی اساسی – وقتی سطح امنیتی خود را تنظیم می کنید (در دیواره آتش تب) ، Cloudflare بر اساس الگوریتم Cloudflare امتیاز تهدید 0-100 را به کاربران اختصاص می دهد. به کاربران دارای شهرت ضعیف یک صفحه چالش داده می شود – اینجاست که می توانید آن صفحه دلخواه را بارگذاری کنید.

چالش WAF – هنگامی که کاربران یک قانون WAF را ایجاد می کنند ، صفحه چالش را سفارشی کنید دیواره آتش زبانه).

چالش کشور – صفحه چالش را برای کشورهای خاصی که مسدود می کنید ، سفارشی کنید.

من تحت حالت حمله قرار گرفته ام&# x2122؛ چالش – صفحه خطا را در حالی که سایت شما در من در حال حمله قرار دارد (در دیواره آتش زبانه).

429 خطا – صفحه خطا را هنگامی تنظیم کنید که کاربران یک قانون محدود کننده نرخ را ایجاد کنند (در دیواره آتش زبانه).

15. برنامه ها

برنامه های Cloudflare مانند افزونه های WordPress هستند (آنها عملکردی را به وب سایت شما اضافه می کنند) اما من با پلاگین های WordPress می چسبم و یک لیست جذاب از افزونه های سرعت وردپرس ساختم که احتمالاً مفیدتر از برنامه های Cloudflare خواهد بود. اما ، من محبوب ترین موارد زیر را لیست کردم.

برنامه های Cloudflare

برنامه های محبوب

 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل – راه آسان برای نصب Google Analytics با استفاده از کد UA.
 • صحبت کنید – برنامه چت زنده به طور خاص برای سایت های وردپرس (آنها نیز دارای یک افزونه).
 • ذخیره خودکار – از دست دادن اطلاعات هنگام پر کردن فرم در وب سایت شما جلوگیری می کند (به عنوان مثال ، آنها به طور تصادفی زبانه را می بندند یا از هم جدا می شوند). به طور خودکار داده های فرم را بصورت محلی ذخیره می کند و آن را بازیابی می کند. پیکربندی لازم نیست.

16. Scrape Shield

تنظیمات سپر Cloudflare Scrape Shield

انسداد آدرس ایمیل – اگر آدرس ایمیل خود را در وب سایت خود قرار دهید ، این کار مانع از خزیدن آن توسط ربات ها و ارسال اسپم به شما می شود ، با این وجود توانایی “کلیک برای ارسال” را نیز از دست خواهید داد.

سمت سرور مستثنی است – اگر محتوای حساسی دارید که می خواهید برای بازدید کنندگان مشکوک مخفی شوید (اما بازدید کننده های واقعی نیستند) ، این را فعال کنید و محتوای حساس را با استفاده از آن پیچیده کنید:

محافظت از Hotlink – از کپی کردن تصاویر و درج قرار دادن آنها در وب سایت خود جلوگیری می کند ، در غیر این صورت شما همچنان میزبان این تصاویر هستید (مکیدن پهنای باند شما).

IP های سفید Cloudflare

بخش های بعدی موارد زیر را پوشش می دهد (حداقل لیست سفید را انجام دهید)!

آدرس های IP لیست سفید مطمئن شوید که IP های Cloudflare توسط سرور شما مسدود نشده باشد.

IP Whitelist Cloudflare / StackPath در حساب میزبانی – با میزبان خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید IP های Cloudflare و StackPath را در لیست سفید قرار دهند (زیرا بیشتر میزبانان اجازه این کار را نمی دهند). از آنجا که ترافیک شما از طریق Cloudflare مسیریاب شده است ، سرور شما شاهد ترافیک زیادی از طریق Cloudflare است ، و ممکن است باعث مسدود شدن آن شود. لیست سفید کردن IP های آنها باعث می شود که میزبان شما این مسئله را مسدود یا محدود نکند. همچنین باید IP های دیگر را برای سایر CDN هایی که استفاده می کنید ، لیست کنید.

آدرس های IP Cloudflare:

محدوده IP Cloudflare

آدرس های IP StackPath:

آدرس های IP StackPath

افزونه Cloudflare

افزونه وردپرس Cloudflare بررسیهای خوبی ندارد (تعداد زیادی مورد 1 ستاره) احتمالاً به این دلیل که افزونه به خوبی پشتیبانی نمی شود ، فقط شامل 3 زبانه (صفحه اصلی ، سرعت ، تجزیه و تحلیل) می باشد و کلیه تنظیمات آن برگه هایی را که در داشبورد واقعی Cloudflare یافت می شود را شامل نمی شود. این همچنین شامل بسیاری از ویژگی های نرم افزار. من صادقانه نمی خواهم آن را نصب کنم ، و در عوض تنظیمات Cloudflare شما را مستقیماً در داشبورد آنها پیکربندی می کنم. گزینه های بسیار بیشتری در آنجا وجود دارد.

تنظیمات خانگی افزونه Cloudflare WordPress Plugin

تنظیمات سرعت افزونه وردپرس Cloudflare

تنظیمات آنالیز افزونه افزونه WordPress Cloudflare

با استفاده از چندین CDN

چند CDN = مراکز بیشتر داده = تحویل سریعتر محتوا. Cloudflare دارد 200+ مرکز داده و StackPath دارد مراکز داده 34+ که به شدت در ایالات متحده واقع شده اند. بعلاوه آنها را با هم ترکیب کنید و تقریباً 200 مرکز داده است کاهش فاصله بین بازدید کنندگان و سرور شما من از Cloudflare (رایگان) و StackPath (10 دلار در ماه / با آزمایش رایگان) در سایت خود استفاده می کنم.

چند CDN

مرحله 1: برای StackPath (یا CDN دیگر) ثبت نام کنید. StackPath یک آزمایش 30 روزه رایگان با 31 مرکز داده به شدت در ایالات متحده دارد. اینجاست که بیشتر بازدید کنندگان من هستند ، و شاید شما هم.

StackPath-Data-Centers

گام 2: در داشبورد ، روی زبانه CDN ، سپس کلیک کنید یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید:

StackPath-CDN-Tab

آدرس اینترنتی CDN StackPath

مرحله 3: URL CDN StackPath را کپی کنید و در افزونه حافظه نهان خود قرار دهید (تصویر زیر برای WP Rocket است). شما همچنین می توانید از افزونه CDN Enabler که گزینه ای برای اضافه کردن URL CDN دارد.

تنظیمات WP-Rocket-CDN

مرحله 4: در StackPath به تنظیمات حافظه نهان CDN بروید ، سپس روی “پاکسازی همه چیز” کلیک کنید …

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

مرحله 6: URL CDN را به میزبان خود اضافه کنید ” سوابق DNS:

URL CDN در DNS Records

Cloudflare CDN در GTMetrix YSlow نمایش داده نمی شود

GTmetrix می گوید

برای کاربران CloudFlare ، YSlow اگر به طور صحیح تنظیم شود ، باید CDN را به طور خودکار تشخیص دهد و به شما زمان کافی برای انتشار DNS (2 روز) داده اید.

اگر YSlow CDN شما را تشخیص نمی دهد ، می توانید نام های CDN شخصی خود را اضافه کنید تا با توصیه CDN مجازات نشوند. بازدید خود را تنظیمات کاربر صفحه را وارد کرده و سپس نامهای میزبان CDN خود را در قسمت “YSlow CDN HostNames” وارد کنید. سپس GTmetrix باید CDN های شما را در آزمایش های آینده خود تشخیص دهد.

بیشتر بهینه سازی سرعت وردپرس

اگر این آموزش را دوست دارید ، من را دوست خواهید داشت راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس. این نرم افزار دارای 38+ راهنمایی است تا سایت شما سریعتر اجرا شود از جمله یک لیست قوی از افزونه های بهینه سازی سرعت ، پیکربندی افزونه های حافظه پنهان بالا مانند WP Rocket ، افزونه های CPU بالا برای جلوگیری از ، نکاتی در مورد بهینه سازی تصاویر و موارد دیگر!

راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس

تشویق به گزارش بهتر GTmetrix 🙂

2019-GTmetrix-Report

پ. گزارش مربوط به صفحه اصلی من است. من تصمیم گرفتم که تصاویر را در این پست فشرده نکنم تا بتوانید آنها را بهتر ببینید ، بنابراین اگر این URL را از طریق GTmetrix اجرا کنید ممکن است با خطاهای “بهینه سازی تصاویر” 100٪ را مشاهده نکنید. اما صفحه اصلی من (و آموزشهای سرعت که می خواهم 100٪ از آن استفاده کنم) در واقع 100٪ هستند.

اگر سؤال دارید اظهار نظر کنید. من اولین کسی خواهم بود که اعتراف کنم من یک توسعه دهنده واقعی نیستم (بنابراین ممکن است بخواهید با موارد فوق العاده فنی به پشتیبانی Cloudflare دسترسی پیدا کنید) اما من تمام تلاش خود را خواهم کرد.

تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector