تنظیمات ایده آل برای تنظیم خودکار + Cloudflare / StackPath CDN (2020)

به صورت خودکار افزونه بسیار خوبی است ، اما برای ذخیره سازی ، WP Rocket معمولاً # 1 در نظرسنجی های فیس بوک است.


پس چرا از آن استفاده می کنید?

چون بعضی از میزبان ها دوست دارند GoDaddy و موتور WP لیست بیشتر پلاگین های کش (از آنجا که سیستم حافظه پنهان داخلی خود را دارند) اما کارهایی مانند بهینه سازی HTML ، CSS ، JavaScript ، فونت های Google یا CDN (شبکه تحویل محتوا) را انجام نمی دهند. بنابراین در حالی که سیستم حافظه پنهان میزبان شما ممکن است برای ذخیره سازی خوب کار کند ، Autoptimize به شما کمک می کند تا “استراحت” کارها را انجام دهید (رفع موارد در GTmetrix + Pingdom). همانطور که از Google PageSpeed ​​Insights اجتناب کنید حتی زمان بار را اندازه گیری نمی کند.

حتی توسعه دهنده Autoptimize در صفحه افزونه خود می گوید که در صورت ترکیب با یک افزونه حافظه نهان ، بهترین کار می کند. اگر مسیر آزاد را طی می کنید ، Swift را توصیه می کنم ، و موشک WP اگر بتوانید 49 دلار در سال انجام دهید زیرا پیکربندی آن ساده تر است (این همان چیزی است که من از آن استفاده می کنم و نمرات 100٪ در GTmetrix دارم) از آنجا که دارای بسیاری از ویژگی ها است که اکثر افزونه های حافظه نهان (پاک سازی بانک اطلاعاتی ، میزبانی کد Google Analyitcs به صورت محلی ، ضربان قلب کنترل و ادغام با هر دو Cloudflare + سایر CDN ها). من آموزش WP Rocket دارم, سریع, WP Fast Cache ، W3TC و حتی WP Super Cache.

بنابراین تنظیمات Autoptimize را پیکربندی می کنیم. من همچنین به شما نشان می دهم که چگونه CDN اضافه کنید (در حالت ایده آل هر دو Cloudflare و StackPath) از آنجا که هر کدام دارای مجموعه ای از مراکز داده و مراکز داده بیشتر = تحویل سریعتر محتوا هستند. CDN در داخل توصیه می شود راهنمای بهینه سازی WordPress.

افزونه به صورت خودکار

1. JS ، CSS, & HTML

برای بهینه سازی پرونده های JavaScript ، CSS و HTML ، همه این موارد را فعال کنید ، سپس به دستورالعمل های زیر مراجعه کنید.

تنظیم خودکار تنظیمات HTML JS CSS

بهینه سازی کد جاوا اسکریپت

 • کل فایلهای JS: فعال کنید ، این ترکیب پرونده های JavaScript را طبق توصیه GTmetrix انجام می دهد. در صورت غیرفعال بودن ، پرونده های جداگانه بارگیری می شوند و ترکیب نمی شوند.
 • همچنین خط داخلی JS: فعال کنید ، این ترکیبی از فایلهای JavaScript است که در پرونده های HTML قرار دارد. Autoptimize هشداری را می دهد که اساساً به معنای آن است که اگر چیزی در سایت شما خراب کند ، پرونده های JavaScript را حذف کرده یا این را غیرفعال کنید.
 • جاوا اسکریپت را وارد کنید : غیرفعال کنید ، مگر اینکه خطای JavaScript داشته باشید. بهتر است سعی کنید فایلهای مشکل ساز را پیدا کنید و آنها را از انتخاب این گزینه حذف نکنید زیرا این امر باعث می شود JavaScript دوباره مسدود شود (برای سرعت مطلوب نیست).
 • اسکریپت ها را از Autoptimize حذف نکنید: اگر بعد از فعال کردن برخی تنظیمات JavaScript خطایی دیدید ، JavaScript با مشکل مواجه شوید و پرونده ها را در اینجا حذف کنید.
 • بسته بندی را امتحان کنید: غیرفعال کنید ، مگر اینکه خطای JavaScript داشته باشید. این روش دیگری برای رفع خطاهای JS بدون نیاز به فعال کردن جاوا اسکریپت در سر است.

بهینه سازی کد CSS

 • کل پرونده های CSS: فعال کردن ، همان چیزی که جمع کردن پرونده های JS فقط برای CSS است.
 • همچنین CSS درون خطی: فعال کردن ، همان چیزی که جمع کردن پرونده های JS درون خطی فقط برای CSS است. برای بهبود بیشتر بارهای بار + نمرات GTmetrix ، هر دو را فعال کنید.
 • تولید داده: URI برای تصاویر: اگر از CDN استفاده می کنید غیرفعال کنید. MaxCDN (StackPath) به شما هشدار می دهد که امکان این کار باعث می شود که تصاویر به جای CDN شما از منشاء شما استفاده شوند. فعال کردن این امر در ابتدا ممکن است به درخواست های HTTP کمتر منجر شود ، اما به احتمال زیاد بعد از تنظیم CDN و ارائه تصاویر از طریق آن ،.
 • Inline و Defer CSS: فعال کنید ، فقط می توانید این گزینه را فعال کنید یا “تمام CSS را وارد کنید” که Autoptimize در سؤالات متداول آنها توصیه نمی کند. آنها می گویند “اگرچه وارد کردن تمام CSS باعث می شود CSS مانع عدم ارائه شود ، اما این نتیجه باعث می شود که صفحه HTML شما به میزان قابل توجهی بزرگتر شود و در نتیجه به” دورگردهای “بیشتری احتیاج دارد..
 • تمام CSS را وارد کنید: غیرفعال کردن ، Autoptimize فعال کردن این کار را توصیه نمی کند.
 • CSS را از Autoptimize مستثنی کنید: اگر بعد از فعال کردن تنظیمات CSS خاص ، خطایی دیدید ، پرونده های CSS مشکل ساز را پیدا کنید و آنها را از اینجا حذف کنید. توجه: گزینه “minify excited CSS and JS” در گزینه های مختلف باید غیرفعال شود.

2. گزینه های CDN

این جایی است که شما URL CDN می رود (دستورالعمل زیر). Cloudflare URL CDN به شما ارائه نمی دهد (شما به جای آنها سرورهای نام را تغییر می دهید). آدرس اینترنتی CDN Base مخصوص StackPath ، KeyCDN و سایر CDN ها است – نه Cloudflare. پیشنهاد می کنم از StackPath + Cloudflare استفاده کنید زیرا CDN شما دارای مراکز داده بیشتر و مراکز داده بیشتر = وب سایت سریعتر.

مرحله 1: ثبت نام در CDN. من از StackPath استفاده می کنم که دارای 34+ مرکز داده است که به شدت در ایالات متحده واقع شده اند و بیشترین بازدید کننده های من در آنجا قرار دارند. 10 ماه در ماه با یک آزمایش 30 روزه رایگان است.

StackPath-Data-Centers

گام 2: در داشبورد StackPath ، روی زبانه CDN ، و یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید.

StackPath-CDN-Tab

دامنه StackPath-CDN

آدرس StackPath-Server-IP

* آدرس IP سرور خود را مطابق نیاز در مرحله 5 این بخش کپی کنید.

StackPath-CDN-URL-Autoptimize

مرحله 3: URL CDN خود را در Autoptimize با http: // یا https: // (از هرکجا استفاده کنید) بچسبانید.

بهینه سازی URL CDN

مرحله 4: در StackPath به تنظیمات حافظه نهان CDN بروید ، سپس روی “پاکسازی همه چیز” کلیک کنید.

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: آدرس IP سرور خود را در StackPath لیست کنید (WAF → فایروال).

StackPath-Whitelist-IP

مرحله 6: سایت خود را در GTmetrix اجرا کنید و “شبکه تحویل محتوا” باید در YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

3. تنظیمات متفرقه

در اینجا تنظیمات متفرقه آمده است:

تنظیمات متفرقه را به صورت خودکار تنظیم کنید

اسکریپت / css جمع شده را به عنوان فایلهای استاتیک ذخیره کنید – در صورت فعال بودن ، این بدان معنی است که پرونده های CSS و JS در حافظه نهان ذخیره شده و از طریق سرور شما سرو می شوند ، بنابراین اگر هاستینگ شما به این موارد رسیدگی نمی کند ، آن را فعال کنید.

پرونده های CSS و JS حذف شده را کم کنید – اگر پرونده های CSS و جاوا اسکریپت را حذف نمی کنید ، به این دلیل است که هنگام بهینه سازی آنها مشکلی وجود دارد ، و شما نمی خواهید آنها را به حداقل رسانده باشید.

همچنین برای ویرایشگران / سرورها وارد سیستم شوید – غیرفعال کنید ، شما معمولاً می خواهید ویژگیهای عملکرد را در مدیر وردپرس غیرفعال کنید ، از جمله ویژگی های عملکرد Cloudflare.

4. تنظیمات تصاویر

Autoptimize همچنین می تواند سرعت بیشتری در بارگذاری تصاویر داشته باشد.

تنظیمات تصاویر به صورت خودکار

بهینه سازی تصاویر – URL های وب سایت شما برای اشاره به آن تغییر خواهند کرد CDN ShortPixel. این امر نباید تأثیر داشته باشد تا زمانی که فشرده سازی بدون ضرر به نظر برسد ، اما سریعتر بارگیری می شود.

کیفیت بهینه سازی تصویر – تعادل منحصر به فرد خود را بین فشرده سازی و کیفیت پیدا کنید (من از براق استفاده می کنم). در اینجا تفاوت در هر سطح فشرده سازی از ShortPixel وجود دارد:

سطح فشرده سازی تصویر ShortPixel

 • لوسي: بیشترین فشرده سازی ، با کیفیت ترین از دست دادن.
 • براق: فشرده سازی متوسط ​​، از دست دادن کیفیت کمی.
 • بی ضرر: فشرده سازی کم ، کمترین افت کیفیت.

WebP را در مرورگرهای پشتیبانی شده بارگیری کنید – اگر از تصاویر WebP و تصاویر با بار تنبل استفاده می کنید ، فعال شوید.

تصاویر با بار زیاد – من شخصاً بارگذاری تصاویرم را تنبل نمی کنم زیرا بارگیری مداوم تصاویر هنگام حرکت در صفحه می تواند برای کاربران آزار دهنده باشد. بله ، به درخواست های کمتری منجر می شود و هست توسط Google توصیه شده است برای بارهای سریعتر بار ، اما من آن را آزار دهنده می دانم. این کاملاً به عهده شماست.

5- CSS بحرانی

این اشاره دارد به به صورت خودکار افزونه kritcss.com را تکمیل کنید.

به حق بیمه نیاز دارد برنامه پرداخت شده از سایت rexcss.com (7 دلار در ماه).

این افزونه قوانین مهم CSS را ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که صفحات قبل از بارگذاری کامل CSS ارائه می شوند ، “شروع به ارائه زمان” را بهبود می بخشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه را نصب کنید ، برای یک برنامه ثبت نام کنید ، کلید Critical CSS API خود را در بخش “Critical CSS” Autoptimize وارد کنید ، و افزونه سایر موارد را انجام می دهد. بررسی افزونه صفحه سؤالات متداول برای جزئیات بیشتر در مورد تنظیمات سفارشی.

من شخصاً از آن استفاده نمی کنم و ترجیح می دهم از 7 دلار اضافی / ماه در سرور قدرتمندتر استفاده کنم.

به صورت خودکار قدرت به کار گیری انتقادی بحرانی

تنظیم خودکار CSS تنظیمات

6. تنظیمات اضافی

تنظیم خودکار - تنظیمات اضافی

فونت های Google – در صورت استفاده فعال کنید فونت های Google که زمان بارگیری از منابع خارجی (کتابخانه Google Font) بار را کاهش می دهد. گزینه “ترکیب و پیوند در سر” را ترجیح می دهم ، زیرا این باعث می شود بار بار بدون دید بار فونت ها را بهبود ببخشد (این اتفاقی است که معمولاً هنگام بارگذاری به صورت غیر همزمان انجام می شود. همچنین آخرین گزینه Google Font را تست کنید “فونت ها را همزمان و بارگذاری کنید. webfont.js“و ببینید کدام نتیجه بهتر در GTmetrix است.

Emojis را بردارید – فعال (ایموجی ها برای بار بار بد هستند).

رشته های Query را از منابع استاتیک حذف کنید – رشته های پرس و جو معمولاً توسط پلاگین ها تولید می شوند و نمی توان آنها را ثابت کرد (در GTmetrix / Pingdom) به سادگی این کار را می کند ، اما می توانید امتحان کنید. راه حل بهتر بررسی سایت شما برای افزونه های CPU بالا و جایگزین کردن آنها با پلاگین های سبک است. اکثر افزونه های CPU بالا شامل افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی ، گالری ، سازندگان صفحه ، افزونه های مربوط به پست ، آماری و چت زنده هستند. همچنین باید تمام افزونه های غیر ضروری را پاک کرده و بانک اطلاعاتی را تمیز کنید (با استفاده از افزونه ای مانند WP-Optimize) برای پاک کردن جداول باقیمانده از افزونه های حذف شده.

اتصال به دامنه های شخص ثالث – به مرورگرها کمک می کند تا درخواست های منابع خارجی را پیش بینی کنند (فونت های Google ، Analytics ، نقشه ها ، مدیر مدیریت ، فروشگاه آمازون و غیره). اینها معمولاً به عنوان “کاهش جستجوی DNS” در گزارش GTmetrix شما ظاهر می شوند ، اما در زیر نمونه های متداول است.

 • https://fonts.googleapis.com
 • https://fonts.gstatic.com
 • https://www.google-analytics.com
 • https://ajax.googleapis.com
 • https://connect.facebook.net
 • https://www.googletagmanager.com
 • https://maps.google.com

درخواستهای خاص را بارگیری کنید – می توانید اطلاعات بیشتر در مورد preload و نکات مربوط به منابع مرورگر از WP Rocket ، اما این اساساً باعث می شود تا پرونده های خاصی به عنوان یک اولویت بالا بارگیری شوند.

Async Javascript-Files – این بدان معنی است که چیزی مانع از بارگیری سریع محتوای بالاتر از حد نیست. این آموزش در ارائه JavaScriptts مسدود شده این را به خوبی توضیح می دهد ، اما اگر خطاهای JavaScript را در GTmetrix و Pingdom مشاهده می کنید ، افزونه JavaScipt Async ممکن است این ترفند را انجام دهد.

فیلم های YouTube را بهینه کنید – اگر سایت شما فیلم دارد, WP YouTube Lyte تنبل آنها را بار می کند ، بنابراین فقط هنگامی که کاربران به سمت پایین حرکت کرده و روی دکمه پخش کلیک می کنند بارگیری می شوند ، بنابراین درخواست های اولیه به سرورهای YouTube را حذف می کنند. این می تواند بارها و بارها از بار خود را بر حسب فیلم با چند ثانیه خاموش کند ، زیرا آنها یکی از سنگین ترین عناصر یک صفحه هستند. WP Rocket و Swift Performance این تنظیمات را در خود جای داده اند ، بنابراین اگر از یکی از آنها به عنوان افزونه کش استفاده می کنید ، نیازی به این کار ندارید..

7. بهینه سازی بیشتر

اگر می خواهید سایت خود را بهینه کنید ، ابزارهایی که توصیه می شود در اینجا آمده است:

موشک WP – پلاگین کش شماره 1 را در چندین نظرسنجی در فیس بوک کسب کرده است و گزینه های بسیاری با Autooptimize (پاکسازی پایگاه داده ، کنترل ضربان قلب ، میزبانی Google Analytics بصورت محلی ، جایگزین کردن iframe YouTube با یک تصویر پیش نمایش ، افزودن مرورگر Cache در Facebook Pixel و غیره) وجود ندارد. WP Rocket تقریباً همه کارهایی را انجام می دهد که Autoptimize انجام می دهد ، بنابراین شما فقط به یک افزونه برای همه بهینه سازی های سرعت نیاز دارید. به همین دلیل بسیار عالی است همچنین می توانید 10٪ تخفیف از اینجا دریافت کنید.

ShortPixel – پلاگین بهینه سازی تصویر محبوب و یک مورد استفاده من.

StackPath – CDN با مراکز داده 30+. بسیار آسان به راه اندازی؛ فقط برای یک برنامه ثبت نام کنید (10 دلار در ماه) و سپس URL CDN خود را در گزینه Autoptimize CDN URL کپی / چسباندن کنید.

SiteGround – معمولاً میزبان شماره یک را در نظرسنجی های فیس بوک و همچنین رتبه بندی می کند استفاده شده توسط Yoast.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت خیلی سریعتر از EIG یا GoDaddy:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

SiteGround نیز چنین می کند مهاجرت رایگان با GrowBig+.

ابرهای ابری – سریعتر از SiteGround (میزبان ابری است ، به اشتراک گذاشته نمی شود) و همچنین در نظرسنجی های فیس بوک بسیار رتبه بندی شد. با 10 دلار در ماه / با آنها شروع می شود طرح DigitalOcean. آنها 1 مهاجرت رایگان ارائه می دهند (که من آنها را بارگیری کردم) و اینجا چه اتفاقی برای زمان پاسخ سرور من افتاده است:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

میزبانی توصیه های فیس بوک

VPS Cloud Hosting نظرسنجی WooCommerce

نظرسنجی میزبان ابر VPS

پیشنهادات میزبانی وردپرس

Cloudways Times Response

WP Engine به Cloudways

بدون عنوان

Cloudways Pingdom بار بار

Cloudways-Facebook-Review

شما می توانید 25٪ تخفیف خود را در 2 ماه اول Cloudways با کد تبلیغی دریافت کنید OMM25.

کینستا – میزبانی حق بیمه 30 دلار در ماه و در حالی که من آنها را امتحان نکرده ام ، چیزی جز چیزهای عالی در مورد سرعت ، پشتیبانی ، Kinesta و تقریبا همه چیز درباره میزبانی آنها نشنیده ام.

فوق العاده – افزونه Kinsta که به آنچه که من می خواهم “بهینه سازی های مختلف” مانند غیرفعال کردن پلاگین های انتخابی ، محدود کردن نسخه های ارسال شده ، غیرفعال کردن خودکار خودکار ، میزبانی Google Analytics بصورت محلی و موارد دیگر ، اهمیت می دهد. از 10٪ سرعت نهایی مراقبت می کند.

بعضی از این موارد توسط Autoptimize توصیه می شود ، بعضی دیگر:

افزودن خودکارها به طور خودکار

8. Cloudflare

Autoptimize تنظیماتی برای افزودن ندارد Cloudflare ‘CDN, اما این ساده است. و شما قطعاً باید زیرا این امر می افزاید 200 مرکز دیگر به شبکه تحویل محتوا (CDN).

Cloudflare مراکز داده

مرحله 1. برای Cloudflare ثبت نام کنید و از شما خواسته می شود سایت خود را اضافه کنید و اسکن را شروع کنید.

cloudflare-start-scan

گام 2. پس از انجام اسکن ، برنامه رایگان را انتخاب کنید ، سپس Cloudflare شما را از طریق مجموعه ای از صفحات سوق می دهد. در نهایت شما به صفحه ای منتقل می شوید که Cloudflare شما را به 2 اختصاص می دهد سرورهای نام.

Cloudflare-Name-Servers-Dashboard

مرحله 3. به رجیستر دامنه خود وارد شوید (به عنوان مثال Namecheap) و یک جستجوی Google برای “چگونگی تغییر سرورهای نام در Namecheap” انجام دهید (فقط رجیستر دامنه خود را جستجو کنید) ، سپس دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. شما می توانید 2 سرویس دهنده ارائه شده توسط Cloudflare را کپی کنید و آنها را در یک گزینه سرور اختصاصی در ثبت دامنه خود قرار دهید. 72 ساعت برای انتشار اجازه دهید.

سرورهای نامگذاری Godaddy Cloudflare

خودشه!

بعدی چیست?

فیلم من را تماشا کنید – این یک فیلم 42 دقیقه ای است ، اما من تقریبا همه چیز را پوشش می دهم (نشان های زمانی در توضیحات ویدیو) و شما باید یک تن اطلاعات عالی در مورد سرعت سایت وردپرس بیاموزید:

می خواهم بدانم چگونه نمرات 100٪ را در GTmetrix کسب کردم?
راهنمای کامل بهینه سازی سرعت وردپرس من را ببینید که بیش از 38 نکته در مورد رفع موارد GTmetrix / Pingdom از جمله به روزرسانی به PHP 7 ، ارائه تصاویر مقیاس پذیر ، مشخص کردن ابعاد تصویر ، پاکسازی بانک اطلاعاتی ، میزبانی Google Analytics به صورت محلی ، WP غیرفعال کردن و موارد دیگر.

سوالات متداول

&# x1f680؛ آیا به افزونه های سرعت دیگر علاوه بر Autoptimize نیاز دارم?

بله ، شما معمولاً می خواهید از افزونه ای برای ذخیره ، بهینه سازی تصویر ، پاکسازی بانک اطلاعاتی ، کنترل ضربان قلب و غیرفعال کردن انتخابی پلاگین ها نیز استفاده کنید. WP Rocket ، ShortPixel و Perfmatters را برای آن ها توصیه می کنم.

&# x1f680؛ چگونه می توان CDN را با Autoptimize تنظیم کرد?

CDN خود را انتخاب کنید (من از StackPath استفاده می کنم) ، URL CDN خود را کپی کنید و آن را در قسمت CDN UR Autoptimize قرار دهید..

&# x1f680؛ چگونه می توان فونت های Google را با Autoptimize بهینه کرد?

توصیه می کنم از گزینه Combine And Link In Head استفاده کنید و با استفاده از Autoptimize فونت های خود را از قبل وصل کنید.

&# x1f680؛ آیا Autoptimize از caching مراقبت می کند?

خیر ، برای ذخیره سازی باید از افزونه جداگانه استفاده کنید. در صورت استفاده از SiteGround ، WP Rocket یا SG Optimizer را توصیه می کنم.

&# x1f680؛ چگونه تنظیمات Autoptimize را پیکربندی می کنید?

همه چیز در این آموزش ذکر شده است – فقط کافی است به گزارش GTmetrix خود توجه داشته باشید و کدام موارد خاص باید برطرف شود. اگر پیکربندی تنظیمات در Autoptimize آن را برطرف نکرد ، برای رفع موارد استفاده از افزونه دیگری را در نظر بگیرید.

سوالات؟ باهام تماس بگیر!
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map