نحوه کاهش استفاده از CPU در وردپرس (و جلوگیری از دریافت محدودیت پهنای باند + خطاهای CPU در جایی که سایت شما خاموش می شود)

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس 'نحوه کاهش استفاده از CPU در وردپرس (و جلوگیری از دریافت محدودیت پهنای باند + خطاهای CPU در جایی که سایت شما خاموش می شود)
0 99 мин.

من با مشکلات بیش از حد CPU در سایت وردپرس خود مشکل جدی داشتم.


همه این بدان معنی است که ما باید مقدار را کاهش دهید منابع توسط پلاگین های CPU بالا ، تصاویر ، wp-cron ، پایگاه داده ها ، درخواست های خارجی (معمولاً توسط پلاگین ها تولید می شوند) ، نظر اسپم ارسال می شود و از خزیدن وب سایت های شما با استفاده از افزونه Blackhole For Bad Bots.

ما همچنین از CDN Cloudflare استفاده خواهیم کرد ، نفخ را از طریق مدیر وردپرس با استفاده از آن حذف می کنیم شفاف و مخفی کردن SEO Bloat, سپس تنظیمات متداول را در پلاگین های حافظه نهان که اغلب CPU بالایی مصرف می کنند ، آزمایش کنید.

پس از اتمام کار ، امیدوارم نمودار CPU شما به این شکل باشد:

Reduce-CPU-Usage-WordPress

با کاهش استفاده از CPU ، فشار کمتری به سرور خود وارد خواهید کرد و باعث می شود سایت شما سریعتر شود. شرکت های میزبان از شما می خواهند که برنامه خود را که از زمان انجام کار بیشتر است ، ارتقا دهید منابع سرور, اما شما باید این گزینه ها را قبل از رسیدن به جیب خود امتحان کنید.

اگر از میزبانی کند استفاده می کنید مانند EIG یا GoDaddy ، من به طور جدی تجدید نظر خواهم کرد. من استفاده می کنم SiteGround که هم هست استفاده شده توسط Yoast, توصیه شده توسط WordPress, و در 20+ نظرسنجی در فیس بوک شماره 1 بود. من در آنها هستم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی و نه تنها زمان پاسخگویی سرور من خوب است زیر 200ms, اما گزارش GTmetrix من تقریبا غیر قابل مقایسه است. آنها همچنین شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

Contents

1. استفاده از CPU را در AWStats بررسی کنید

AWStats
AWStats در بیشتر cPanels (SiteGround ، Bluehost ، GoDaddy) در بخش “آمار” آنها ساخته شده است و می تواند به شناسایی منبع پردازنده بالا کمک کند. این به شما می گوید که چه مقدار عناصر خاص پهنای باند از جمله ربات های ناشناخته ، تصاویر ، صفحات ، پرونده ها ، فایلهای بارگیری شده و غیره را مصرف می کنید..

AWStats به شما کمک می کند تا:

 • کل استفاده از پهنای باند
 • خزنده های پهنای باند
 • آدرس های IP پهنای باند بالا
 • پهنای باند فایلهای بارگیری بالا
 • پرونده های پهنای باند بالا (به عنوان مثال تصاویر)

پهنای باند ماهانه

اگر ربات های ناشناخته از CPU استفاده می کنند ، سعی کنید ربات های هرزنامه را مسدود کنید Blackhole For Bad Bots.

روبات-عنکبوت-پهنای باند

اگر تصاویر از CPU بالایی استفاده می کنند ، استفاده کنید GTmetrix برای پیدا کردن کدام تصاویر باید بهینه سازی شوند. ارائه تصاویر مقیاس پذیر, آنها را با فشرده سازی کنید ShortPixel, و استفاده کنید محافظت از لینک سریع Cloudflare.

پهنای باند پرونده-نوع

زمان پاسخگویی سرور
CPU بالا همچنین می تواند منجر به زمان واکنش کند شود که می توانید در آن تست کنید Bitcatcha یا PageSpeed ​​Insights. گوگل می گوید باید زیر 200 متر باشد البته ، این بیشتر کنترل می شود میزبانی.

گزارش سرعت سرور Bitcatcha

2. افزونه های CPU High را از بین ببرید

این افزونه های منبع گرسنه قاتل های CPU هستند.

افزونه های CPU بالا معمولاً شامل سهم اجتماعی ، آماری ، چت ، تقویم ، سازندگان صفحه ، پشتیبان گیری و افزونه هایی هستند که اسکن ها / پردازش های مداوم را اجرا می کنند یا چندین بار در گزارش GTmetrix شما نشان می دهند..

 1. AddThis
 2. نظارت بر کلاهبرداری AdSense را کلیک کنید
 3. تقویم رویدادهای همه در یک
 4. دوستان پشتیبان
 5. Beaver Builder
 6. بهتر نقشه های وردپرس نقشه های XML XML
 7. جستجوگر پیوند شکسته (استفاده از چک لینک دکتر)
 8. تماس مداوم برای وردپرس
 9. فرم تماس با شماره 7
 10. پست های مرتبط با متن
 11. پیوندهای خودکار Digi
 12. Diskus سیستم نظر
 13. سازنده دیوی
 14. شبکه ضروری
 15. لیست کامل 65 پلاگین کند

افزونه های بارگذاری کند را پیدا کنید
اگر همین افزونه چندین بار در شما ظاهر می شود GTmetrix گزارش آبشار ، شما ممکن است بخواهید یک افزونه جایگزین پیدا کنید که سبک تر باشد. درخواست های خارجی همچنین می تواند گزارش شما را از بین ببرد (به عنوان مثال از فونت های Google ، Gravatars ، AdSense و افزونه های CPU بالا که من ذکر کردم).

افزونه وردپرس آهسته

مانیتور پرس و جو
مانیتور پرس و جو کندترین افزونه ها ، اسکریپت ها ، سبک ها ، نمایش داده شدگان ، قلاب ها ، خطاهای پی اچ پی و اطلاعات زیادی را برای مشخص کردن مشکلات سرعت نشان می دهد. این ممکن است دانش فنی لازم داشته باشد ، اما ارزش آن را دارد استخدام یک توسعه دهنده که می تواند با کمک Query Monitor بهینه سازی هایی را انجام دهد.

نمایش داده شد-توسط-کامپوننت

فراموش نکنید که افزونه ها را به حداقل برسانید ، آنهایی را که از آنها استفاده نمی کنید حذف کنید (فقط آنها را غیرفعال نکنید) و از افزونه های سبک استفاده کنید که حداقل منابع را مصرف کنید. برای افزونه های کشویی که توصیه می کنم متا کشویی یا انفرادی, برای گالری هایی که توصیه می کنم گالری Envira یا FooGallery, و برای استفاده مشترک اشتراک اجتماعی Sassy یا اشتراک اجتماعی (توسط دنی).

3. Bloat With Clearfy را بردارید

با “نفخ” به این اشاره می کنم ضربان قلب API, خودکارهای خودکار, تجدید نظر در پست, پینگ بک و همه موارد “متفرقه” که منابع مصرف می کنند و باید برای اکثر سایتها غیرفعال شود. 3 افزونه برتر برای غیرفعال کردن اینها هستند شفاف (توصیه می شود) ، perfmatters توسط Kinsta ، و WP غیرفعال کنید.

انتخاب 1: شفاف

تنظیمات عملکرد پاک کنید

تنظیمات دفاع Clearfy

تنظیمات پیشرفته را پاک کنید

گزینه 2: فوق العاده توسط Kinsta (25 دلار در سال)

تنظیمات perfmatters

گزینه 3: WP غیرفعال کنید

WP-Disable-Requests

WP- غیرفعال کردن-برچسب ها-تنظیمات

WP-Disable-Admin

WP-Disable-Other

4- WP-Cron را غیرفعال کنید

wp-cron در هر بار بارگیری از صفحه بارگیری می شود و کارهای خودکار را مانند انتشار پست های برنامه ریزی شده ، بررسی بروزرسانی های موضوع و افزونه و ارسال اعلان های ایمیل برنامه ریزی می کند. به جای اجرای آن در هر بار صفحه ، می توانید برنامه ریزی کنید تا هر 90 دقیقه یا بیشتر از آن اجرا شود.

مرحله 1: غیرفعال کردن WP Cron Jobs

قبل از جایی که می گوید “این همه است ، ویرایش را انجام دهید” کد را به wp-config.php اضافه کنید. وبلاگ نویسی مبارک. “

تعریف (“DISABLE_WP_CRON” ، درست)؛

مرحله 2: با یک کار واقعی کرون جایگزین شوید
شما هنوز هم نیاز به wp-cron دارید (به عنوان مثال بررسی بروزرسانی های موضوع / افزونه) ، فقط در هر بار صفحه نیست. هر میزبان دستورالعمل های خاص خود را برای این کار دارد ، در اینجا است آموزش SiteGround. اگر برنامه های زیادی ندارید می توانید کار را متوقف کنید و هر 90 دقیقه یک بار انجام شود یا حتی بیشتر آن را افزایش دهید.

5. پایگاه داده خود را تمیز کنید

ویرایشهای ارسال ، حذف شده هرزنامه ، حذف شده ها را حذف می کند, گذرا, و جداول بانک اطلاعاتی که اضافه کاری را جمع می کند غالباً هنگام پاک کردن افزونه ها عقب مانده می شوید … سایت خود را با پردازنده بالاتر آهسته تر می کنید.

شما باید با استفاده از حداقل یک بار در ماه این موارد را تمیز کنید موشک WP یا WP-Optimize. آنها دارای تنظیمات مشابه با گزینه پاکسازی خودکار هستند (من اکیدا توصیه می کنم این کار را فعال کنید) اما من WP Rocket را دوست دارم از آنجا که به این پلاگین کش شماره 1 در این امتیاز داده شد نظرسنجی در فیس بوک و گزینه هایی برای پاکسازی بانک اطلاعاتی + بارگیری تصاویر تنبل / فیلم ها / iframes دارد. اکثر افزونه های کش دیگر این گزینه های اضافی را ندارند ، به این معنی که باید WP-Optimize و افزونه بار تنبل نیز نصب کنید..

تنظیمات WP-Rocket-Database

6. به PHP 7 ارتقا دهید+

در باره 50٪ از کاربران WordPress PHP 5.6 را اجرا می کنند یا پایین تر:

WordPress-PHP-Version-Stats

هنگام به روزرسانی در PHP 7+ می توانید درخواستها تقریباً 3 برابر سریعتر پردازش کنید:

معیارهای PHP WordPress

SiteGround (و بیشتر میزبان ها) گزینه ای برای به روزرسانی در cPanel خود دارند:

مدیر PHP-Version

PHP 7.2 را توصیه می کنم:

ارتقاء PHP

آخرین مرحله بررسی خطای وب سایت شماست. اگر مشاهده کردید ، اجرا کنید جستجوگر سازگاری PHP برای اطمینان از اینکه پلاگین های شما سازگار هستند. ممکن است افزونه های دارای کیفیت ضعیف نباشند.

7. تخلیه منابع به CDN

CDN بار روی سرور خود را کاهش دهید منابع بارگیری به مراکز داده خود هر CDN دارای مجموعه ای از مراکز داده و مراکز داده بیشتر = بارگذاری بیشتر (و تحویل سریعتر محتوای شما) است. من از هر دو استفاده می کنم Cloudflare (رایگان) و StackPath (10 دلار در ماه / محاکمه 30 روزه رایگان).

Cloudflare منابع را به منابع خود خاموش می کند 200+ مرکز داده:

Cloudflare مراکز داده

Cloudflare-Bandwidth

برای Cloudflare ثبت نام کنید ، سایت خود را اضافه کنید و اسکن را اجرا کنید. شما به صفحه ای خواهید رسید که Cloudflare 2 سرور نام را به شما اختصاص می دهد. سپس در حساب میزبانی خود قرار دهید, تغییر سرورهای نام به Cloudflare.

Cloudflare Nameservers

StackPath منابع را به 31 مرکز داده اضافی بارگذاری می کند:

StackPath-Data-Centers

مرحله 1: ثبت نام برای StackPath (آنها یک آزمایش 30 روزه دارند).

گام 2: در داشبورد ، روی زبانه CDN ، سپس کلیک کنید یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید:

StackPath-CDN-Tab

دامنه StackPath-CDN

CDN-URL-StackPath

مرحله 3: URL CDN خود را کپی کنید و در افزونه حافظه نهان خود قرار دهید (همچنین می توانید از آن استفاده کنید) CDN Enabler).

تنظیمات WP-Rocket-CDN

مرحله 4: در StackPath به CDN → Cache Settings بروید ، سپس کلیک کنید همه چیز را تمیز کنید

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

محافظت از Hotlink را می توان در Cloudflare (یا گاهی اوقات حساب میزبان شما) فعال کرد. این مانع از کپی / چسباندن تصاویر شما به وب سایت خود ، که باعث پهنای باند می شود ، می شود. این معمولاً در صورت داشتن تصاویر با کیفیت بالا در سایت انجام می شود (مثلاً عکاسی).

Cloudflare Hotlink Protection

9. مسدود کردن ربات های بد

در AWStats ، ممکن است ربات های عنکبوتی را مشاهده کنید که پهنای باند زیادی مصرف می کنند. بدیهی است که ما نمی خواهیم Googlebot و سایر خزنده های قانونی را مسدود کنیم ، اما ما می خواهیم برنامه های ناخواسته را مسدود کنیم.

روبات-عنکبوت-پهنای باند

مرحله 1: نصب کنید کلمه.

مرحله 2: نمایش خود را گزارش ترافیک زنده (در تنظیمات ابزار Wordfence) که به شما نشان می دهد همه رباتها در زمان واقعی به سایت شما ضربه می زنند. Googlebot کاملاً خوب است ، اما وقتی من را مشاهده کردم ، دیدم compute.amazonaws.com هر چند ثانیه یک درخواست مسخره را انجام می دهد. من آن را Googled کردم و مطمئناً ، این یک ربات معروف به مکیدن پهنای باند بود. گزارش خود را برای مدت دو یا دو دقیقه مشاهده کنید و ببینید که آیا ربات های دارای اسامی طراحی شده به طور مداوم به سایت شما ضربه می زنند یا خیر. اگر شک دارید ، نامهای میزبان آنها را به Google گویند و ببینید که آیا افراد دیگر با آن دسته مشکل دارند.

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

مرحله 3: مسدود کردن ربات های بد (3 گزینه): Wordfence, Blackhole For Bad Bots, یا قوانین فایروال Cloudflare. خود Wordfence می تواند باعث CPU بالایی شود (من یکی از گزینه های دیگر را توصیه می کنم).

کلمه – به تنظیمات Blocking بروید و ربات های هرزنامه را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید. ستاره ها به عنوان یک کارت ویزیت استفاده می شود ، بنابراین اگر من * amazonaws.com را مسدود کنم ، این بدان معنی است که نام های میزبان حاوی amazonaws.com (چه شخصیتی قبل و چه بعد از آن داشته باشد) ، آن ربات مسدود خواهد شد. من هزاران درخواست / پهنای باند را با مسدود کردن این دو نام میزبان اسپم ذخیره کرده ام:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Wordfence-Blocking-Rule

Blackhole For Bad Bots – پیوند پنهانی را به صفحات خود اضافه می کند که از ردیابی همه ربات ها جلوگیری می کند. اگر یک ربات از این امر سرپیچی کند ، آنها مسدود می شوند. Googlebot و سایر رباتهای خوب در لیست سفید قرار دارند.

Blackhole for Bad Bots

قوانین فایروال Cloudflare – Cloudflare به شما امکان می دهد تا به طور رایگان 5 قانون فایروال ایجاد کنید. نام های میزبان رایج ترین ربات های بد را کپی کنید (که در گزارش ترافیک مستقیم شما وجود دارد) و آنها را در اینجا اضافه کنید.

Cloudflare Firewall Rule for Block Bots Bad

مرحله 4: به ورود به سیستم مسدود کردن خود بروید و از تماشای انسداد رباتهای هرزنامه لذت ببرید.

Wordfence-Firewall-Blocking

مرحله 5: اگر تصمیم به استفاده از Wordfence دارید ، پیکربندی کنید تنظیمات محدود کننده رتبه بندی. این امر باعث می شود که خزندگان (و انسانها) از درخواست بیش از حد محدود شوند ، خزنده های جعلی Google را مسدود کرده و امنیت را در 404 صفحه بهبود می بخشد. این همان تنظیماتی است که توسط Wordfence توصیه شده است:

محدود کردن Wordfence-نرخ

برای محدود کردن پهنای باند مصرف شده توسط این افزونه ، از برگه “گزینه ها” Wordfence استفاده کنید:

 • “اسکن های برنامه ریزی شده خودکار” را فعال نکنید
 • “خلاصه ایمیل را فعال نکنید”
 • “استفاده از اسکن کم منبع” را فعال کنید
 • “تعداد موارد ارسال شده در ایمیل نتایج اسکن” را به 500 کاهش دهید
 • “به روزرسانی های مورد نیاز (افزونه ، موضوع یا هسته)” را فعال نکنید
 • “فاصله به روزرسانی در ثانیه (2 پیش فرض)” را به 10-15 ثانیه افزایش دهید
 • کاهش مقدار “حافظه در هنگام اسکن چقدر باید Wordfence درخواست کند” تا 100MB کاهش یابد
 • فعال کردن “حذف جداول Wordfence و داده های غیرفعال سازی”
 • چشم انداز صفحه گزینه های Wordfence برای توصیه های بیشتر

10. بهینه سازی تصاویر

تصاویر می توانند پهنای باند زیادی را مصرف کنند ، همانطور که در AWStats نشان داده شده است:

پهنای باند پرونده-نوع

3 راه برای بهینه سازی تصاویر در وجود دارد GTmetrix.

بهینه سازی تصویر

 • ارائه تصاویر مقیاس پذیر – اندازه بزرگتر تصاویر کوچکتر شوند
 • ابعاد تصویر را مشخص کنید – عرض / قد را در HTML یا CSS مشخص کنید (عکس صفحه)
 • بهینه سازی تصاویر – فشرده سازی فایل های بی ضرر (توصیه می کنم ShortPixel یا تصور کنید)

با بهینه سازی تصاویری که در چندین صفحه ظاهر می شوند (آرم ، نوار کناری ، تصاویر پاورقی) شروع کنید. سپس مهمترین صفحات خود را از طریق GTmetrix اجرا کنید و تصاویر جداگانه را در آن ها بهینه کنید. اولین موردی که باید روی آن کار کنید “ارائه تصاویر مقیاس پذیر” است زیرا این امر شما را به مقیاس (تغییر اندازه) یک تصویر در ابعاد تصحیح ، آپلود نسخه جدید در WP و جایگزین کردن آن می خواهد..

11. رفع معمول در موشک WP

موشک WP می گوید:

گاهی اوقات برخی از گزینه ها در برگه File Optimization مانند مواردی مانند رشته های Query را حذف کنید, یا کوچک کردن / ترکیب در مواردی که سایت شما فایلهای CSS یا JS زیادی دارد ، می تواند باعث استفاده زیاد از CPU شود. سعی کنید این گزینه ها را غیرفعال کنید و سپس بر استفاده از CPU خود نظارت کنید.

گزارشاتی نیز در این باره منتشر شده است CSS مسیر بحرانی و بارگیری مجدد می تواند CPU را افزایش دهد. تو می توانی برای افزایش فاصله خزیدن از قبل از افزونه استفاده کنید از 500ms (پیش فرض) به 1.5s یا بالاتر.

12. رفع مشکلات مشترک در W3 Total Cache

راه حل های CPU رایج برای W3 Total Cache:

 • حافظه پنهان را آزمایش کنید
 • افزونه را حذف و نصب مجدد کنید

13. تنظیمات افزونه بهینه حافظه نهان را پیکربندی کنید

این 3 مورد همه بسیار مهم هستند:

 • اگر شما از افزونه کش استفاده می کنید
 • که افزونه کش را که استفاده می کنید (توصیه می کنم موشک WP)
 • چه تنظیمات بهینه پیکربندی شده اند (بعضی از آنها می توانند باعث CPU بالایی شوند)

چرا موشک WP?
این ویژگی بیشتر از سایر افزونه های حافظه نهان است ، به این معنی که دیگر نیازی به نصب افزونه های اضافی برای این موارد ندارید. در غیر این صورت شما باید تحقیق کنید که پلاگین های حافظه نهان ارائه شده چیست ، اگر این پشتیبانی نمی کند آنها را نصب کنید:

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

ویژگی های WP-Rocket

اگر می توانید 49 دلار پایین بیاورید موشک WP, آن را بخرید و بعد ببینید آموزش WP Rocket. تنظیم آسان ، مرتباً با جدید به روز می شود امکانات, شامل می شود مستندات, و پشتیبانی. اگر اینگونه نباشد ، من آموزش Swift ، WP Fastest Cache ، W3 Total Cache ، WP Super Cache و Autoptimize را دارم. برای افزونه های رایگان ، Swift یا WP Fastest Cache را توصیه می کنم (Swift برای راه اندازی مشکل است اما بررسی های خوبی در WordPress Speed ​​Up Group Facebook با بیشتر ویژگی های WP Rocket ارائه می شود ، در حالی که WP سریعترین حافظه نهان آسان برای نصب است اما فاقد ویژگی های همراه با WP Rocket).

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

بعضی از میزبان ها دوست دارند GoDaddy و موتور WP افزونه های حافظه نهان لیست سیاه به دلیل اینکه سیستم حافظه داخلی خود را دارند. در این حالت ، استفاده کنید به صورت خودکار برای بهینه سازی HTML ، CSS و JavaScript. همچنین دارای گزینه CDN است. آموزش Autoptimize من را ببینید ، در غیر اینصورت اگر میزبان شما افزونه های کش لیست سیاه را ندارد ، من WP Rocket یا Swift را توصیه می کنم.

همچنین می توانید افزونه cache خود را غیرفعال کنید و استفاده از CPU را بررسی کنید. اگر پلاگین حافظه نهان واقعاً مشکلاتی ایجاد می کند ، به توسعه دهنده افزونه (یا افزونه های سوئیچ) دسترسی پیدا کنید..

14. پلاگین های بلااستفاده + مضامین را حذف کنید

تم های بلااستفاده تنظیمات از پیش تنظیم شده را در پایگاه داده WordPress شما (مشابه افزونه ها) ذخیره می کند. برو به ظاهر > سپس مضامین همه وردهای وردپرس را که در حال حاضر استفاده نمی کنید حذف می کنند.

حذف-استفاده نشده-وردپرس-مضامین

15. تنظیمات بلا استفاده را در افزونه ها غیرفعال کنید

درست مانند اینکه تنظیمات Wordfence را برای کاهش استفاده از CPU ایجاد شده توسط افزونه بهم زدیم ، هرکدام از تنظیمات افزونه خود را طی کرده و تصمیم بگیرید که آیا به ویژگیهای فردی نیاز دارید یا خیر. به عنوان مثال ، در Yoast در زیر تنظیمات > عمومی > ویژگی هایی که همه موارد زیر را غیرفعال کردم …

تنظیمات Yoast-Feature

غیرفعال کردن تنظیمات افزونه که:

 • ارائه آمار
 • اسکن های در حال اجرا را اجرا کنید
 • اعلان های سرپرست یا ایمیل را ارسال کنید
 • منابع را از وب سایتهای خارجی بکشید

مثال ها:

 • WOT Rocket’s preload باروت
 • گزارش ترافیک زنده Wordfence
 • اسکن های در حال انجام جستجوگر پیوند شکسته
 • تنظیمات Yoast در قسمت Dashboard > امکانات
 • چت و افزونه های تقویم که مرتباً اجرا می شوند
 • پلاگین های آماری که دائماً داده ها را جمع می کنند
 • پست های مرتبط و افزونه های پست محبوب که تعداد زیادی از داده ها را ذخیره می کنند

16. بلاگ نظر دادن هرزنامه

جمع آوری مداوم نظرات هرزنامه برای استفاده از CPU خوب نیست. افزونه ضد اسپم همیشه برای من خوب کار کرده است (من افراد زیادی را آزمایش کردم) و از CAPTCHA استفاده نمی کند.

17. از WP-Admin خود محافظت کنید

معمولاً حملات مربوط به مدیر وردپرس است که نه تنها یک تهدید امنیتی است ، بلکه مقدار بالایی از CPU را مصرف خواهید کرد ، به ویژه که معمولاً این صفحات ذخیره نشده اند.

WordPress-Admin-Page-Rule

18- به حداقل رساندن درخواستهای خارجی

درخواست های خارجی روی سرور سخت است.

 • گراواتارس
 • فونت های Google
 • نقشه های Google
 • Google AdSense
 • برخی از افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی
 • بسیاری دیگر از لیست پلاگین های پردازنده بالا من هستند

اغلب اوقات ، این موارد در گزارش GTmetrix شما بسیار قابل توجه خواهد بود:

GTmetrix-تبلیغات

کش-گراواتار-تصاویر

مرحله 1: آنها را در صورت امکان از بین ببرید

مرحله 2: آنها را بهینه کنید

 • قلم ها – از راه حل “ترکیب و پیوند در سر” Autoptimize استفاده کنید. شما همچنین می توانید امتحان کنید قلم های CAOS, یا با بارگیری آنها از آنها به صورت محلی میزبانی کنید فونت های Google, تبدیل آنها با استفاده از فونتهای وب نقل و انتقالات, و اضافه کردن آنها به CSS شما. اگر فونت های Google چندین بار در برگه آبشار GTmetrix شما ایجاد می کنند ، باید آنها را بهینه کنید.
 • AdSense – استفاده کنید ترازنامه تبلیغاتی, Cloudflare Rocket Loader (یا بازاریابی وابسته انجام دهید).
 • بحث – استفاده از افزونه بار مشروط.
 • گراواتارس – آنها را با استفاده از محلی میزبان کنید WP کاربر آواتار.

مرحله 3: تنظیم مجدد درخواستهای DNS
برخی از افزونه های حافظه نهان مانند WP Rocket به شما امکان می دهند درخواست های DNS را از پیش تنظیم کنید (و همچنین دستگاه های perfmatters و WP Disable). این به مرورگرها کمک می کند تا منابع خارجی را پیش بینی کنند تا بتوانند سریعتر بارگذاری کنند. لوک یک لیست زیبا از ایجاد کرد دامنه های مشترک برای پیش نمایش سپس می توانید به WP Rocket اضافه کنید:

موشک prefetch-DNS-Requests-WP-Rocket

prefetch-DNS-Requests

19. محدود کردن میزان خزیدن توسط Google + Bing

Google معمولاً منبع گرسنه ترین منبع خزنده (تا کنون) است و می توانید میزان نرخ خزیدن آنها را در بخش “تنظیمات سایت” محدود کنید. کنسول جستجوی Google. این درخواست های Googlebot را کم می کند و بر رتبه بندی شما تأثیر نمی گذارد یا شما را به هیچ وجه جریمه نمی کند. مگر اینکه یک وب سایت خبری راه اندازی کنید و یا محتوای حساس به زمان چاپ نکنید (و یک برنامه میزبانی با منابع کافی دارید) ، نیازی به گوگل ندارید که سایت شما را به سرعت خزیده و منابع زیادی مصرف کند. وب سایت هایی که با استفاده از CPU مشکل دارند باید این مسئله را کاهش دهند – به خاطر داشته باشید که هر ماه مجدداً تنظیم می شود.

Crawl-Rate-Google-Search-Console

گوگل این را در مورد خود می گوید صفحه نرخ خزیدن

“اگر Google در هر ثانیه درخواست های زیادی به سایت شما می کند و سرور شما را کند می کند ، می توانید نرخ خزیدن را محدود کنید … ما توصیه می کنیم با محدود کردن نرخ crawl محدود نکنید ، مگر اینکه شما شاهد مشکلات بارگذاری سرور باشید که قطعاً به دلیل ضربه زدن Googlebot به سرور شما نیز وجود دارد. سخت … شما نمی توانید میزان نرخ خزیدن را برای سایتهایی که در سطح ریشه نیستند تغییر دهید. “

همین کار را می توانید با Bing Webmaster Tools در تنظیمات کنترل خزیدن

Bing-Crawl-Control

20. از مباحث گرسنه از منابع خودداری کنید

مضامین خونریزی ، دارای کدگذاری ضعیف و غیر نگهدارنده دستورالعمل فاجعه است.

به جای استفاده از موضوعی با ویژگی های داخلی ، از یک تم سبک (حداقل) استفاده کنید و به افزونه ها اعتماد کنید تا فقط عملکردی را که کاملاً به آن نیاز دارید اضافه کنید. من همیشه StudioPress را به همراه آنها توصیه می کنم پلاگین های پیدایش این همان چیزی است که من در سایت خودم استفاده می کنم Yoast همچنین از Genesis استفاده می کند.

تم های studiopress

21. ویژگی های WooCommerce منابع گرسنه را غیرفعال کنید

سایت های WooCommerce به طور طبیعی به CPU بیشتری احتیاج دارند. این چیزی است که باید هنگام انتخاب برنامه میزبانی خود به خاطر بسپارید ، و در حالت ایده آل نباید از هاست مشترک استفاده کنید.

بهینه سازی Woocommerce

 • قطعات سبد خرید WooCommerce را غیرفعال کنید
 • غیرفعال کردن اسکریپت ها و سبک های WooCommerce
 • ابزارکهای WooCommerce را غیرفعال کنید
 • غیرفعال کردن وضعیت WooCommerce metabolox
 • افزونه های خوراک خودکار را غیرفعال کنید

بسیاری از این موارد با استفاده از افزونه perfmatters قابل انجام است.

بهینه سازی ووکامرس تجارت

22. میزبان بارگیری فایلها در وب سایتهای خارجی

من به سختی فایلهایی را برای بارگیری در وب سایت خود دارم تا پهنای باند به اندازه کافی کم باشد که من نگران این موضوع نباشم. اما اگر تعداد فایلهای بزرگ وجود دارد که هنگام بارگیری آنها ، پهنای باند را جذب می کنند ، آنها را بارگیری کنید Dropbox یا وب سایت دیگری برای به اشتراک گذاری پرونده و نشان دادن افراد در آنجا. به این ترتیب dropbox.com با پهنای باند کار می کند و نه شما.

بارگیری-پهنای باند

23- AWStats + cPanel Statistics را غیرفعال کنید

AWStats, وب سازنده, و سایر برنامه های آماری در cPanel برای شناسایی منبع استفاده زیاد از CPU مناسب هستند ، اما اینها در واقع مانند هر افزونه وردپرس که آمار جمع آوری می کند ، CPU را افزایش می دهند. تنها چیزی که می گویم این است که وقتی شما با استفاده از این موارد کار خود را انجام داده اید ، باید آنها را حذف کنید.

24. اسکنر سایت SiteGround را خاموش کنید

اگر بیش از حد CPU را در SiteGround می گیرید و هزینه آنها را پرداخت می کنید اسکنر سایت SG, برای خاموش کردن این موضوع سعی کنید با تیم پشتیبانی آنها تماس بگیرید. اسکن مداوم ممکن است باعث CPU بالایی شود.

SiteGround-SG-Site-Scanner

هرچه این ایمیلها زیبا هستند ، باید سعی کنید این را خاموش کنید …

SiteGround-SG-Site-Scanner-ایمیل

25. از یک برنامه میزبانی با منابع سرور کافی استفاده کنید

به طور کلی هرچه این طرح بالاتر باشد بیشتر است منابع سرور دریافت می کنید (و بله ، به روزرسانی باید محدودیت های پهنای باند CPU / محدوده پهنای باند) را درمان کند. به عنوان مثال در صفحه ویژگی های SiteGround می توانید ببینید که چقدر منابع سرور با StartUp در مقابل برنامه GrowBig در مقابل GoGeek همراه است. فقط به “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص می دهیم” بروید و زیر برگه سرور نگاه کنید …

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

26. CPU / RAM را ارتقا دهید

اطمینان حاصل کنید که از رم کافی برخوردار هستید ، بنابراین همیشه در حواشی حد خود نیستید. اگر تقریباً همیشه بیشتر شده است ، این فشار را به CPU شما وارد می کند. شما می خواهید منابع کافی داشته باشید تا سرور شما آرام شود. در این حالت ، رم 2 گیگابایتی تقریباً همیشه به حداکثر می رسید ، بنابراین ارتقاء به 4 گیگ یک حرکت هوشمندانه بود. بیشتر برنامه های مشترک اجازه نمی دهند RAM را اضافه کنید (باید به طرحی که منابع بیشتری را شامل می شود ، ارتقا دهید) ، اما معمولاً می توانید آنها را در اکثر برنامه های میزبانی ابری اضافه کنید.

ابر-حافظه-افزایش

SiteGround (شماره 1 میزبان در نظرسنجی های فیس بوک)

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms هر چیزی بالاتر از 1 ثانیه خوب نیست. همچنین می توانید TTFB خود را بررسی کنید (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

نظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

SiteGround توسط توصیه می شود وردپرس:

SiteGround-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط ایویکا چه کسی اداره می کند WordPress Speed ​​Up Group Facebook با 16000+ عضو.

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

چند موضوع:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

OMM-On-SiteGround

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

توسعه دهنده من را برای کاهش استفاده از پردازنده خود استخدام کنید

من از سال 2011 با همان مرد کار می کنم – او در بهینه سازی سرعت شگفت انگیز است و به من کمک کرد تا سایت خود را برای بارگذاری سایت بهینه کنم <1 ثانیه با GTmetrix عالی و پینگدوم گزارش ها.

نام او Pronaya است و او باید بتواند بیش از حد CPU شما را حل کند (اگر هنوز به کمک نیاز دارید) و به شما در بهبود نمرات / بار بار در GTmetrix و Pingdom کمک می کند. می توانید با ایجاد نمایه در وی را استخدام کنید freelancer.com و جستجوی نام کاربری bdkamol. در اینجا کامل است نمونه کارها سرعت وردپرس. او از بنگلادش 40 دلار در ساعت است (بنابراین یک تغییر زمان وجود دارد) و می توانید برای وی از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected]. او همچنین در پروفایل خود یک بررسی کامل 5 ستاره دارد.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

همچنین می توانید مشکل خود را در پست زیر ارسال کنید WordPress Speed ​​Up Group Facebook اگر می خواهید از افرادی که قبلاً مشکل CPU بالا را تجربه کرده اند ، بازخورد کنید ، اما من متداول ترین راه حل ها را در طول این آموزش پوشش داده ام.

سوالات متداول

&# x2705؛ ساده ترین روش برای کاهش CPU در وردپرس چیست؟?

یافتن و از بین بردن افزونه های CPU بالا ، بروزرسانی به PHP 7.4 ، پیکربندی کش مناسب با تنظیمات بهینه ، استفاده از CDN را پیکربندی کنید و عملکردهای غیرضروری وردپرس مانند Heartbeat API را غیرفعال کنید. ارتقاء میزبانی سریعتر به روشنی کمک خواهد کرد.

&# x2705؛ کدام پلاگین ها بیشترین CPU را مصرف می کنند?

افزونه های به اشتراک گذاری اجتماعی ، آماری (تحلیلی) ، لغزنده ، اوراق بهادار ، سازندگان صفحه ، تقویم ها ، گپ ، فرم های تماس ، پست های مرتبط ، نقشه سایت ، Wordfence ، WPML و هر افزونه ای که اسکن ها یا پردازش های مداوم را اجرا می کند. این موارد را می توان با استفاده از Query Monitor یا آبشار GTmetrix یافت.

&# x2705؛ آیا تمام میزبانی مشترک مشترک محدودیت CPU دارند?

آره. حتی اگر برخی از شرکت های میزبان مشترک ادعا می کنند پهنای باند نامحدود دارند ، اما هنوز محدودیت های CPU را اعمال می کنند. این معمولاً در شرایط موجود است.

&# x2705؛ آیا WooCommerce باعث CPU بالایی می شود?

سایت های WooCommerce معمولاً به افزونه های بیشتر و اغلب اوقات CPU بیشتری احتیاج دارند. اگر این موارد با دقت انتخاب نشوند ، منابع اضافی مصرف شده توسط آن افزونه ها می توانند استرس را روی سرور شما ایجاد کنند. سایت های WooCommerce همچنین اسکریپت ها ، سبک ها و قطعات سبد خرید اضافی را بارگیری می کنند که به هیچ عنوان کمک نمی کند. سایت های WooCommerce از میزبانی ابری بهتر هستند.

&# x2705؛ چگونه می توان مصرف CPU وب سایت خود را بررسی کرد?

حساب میزبان شما باید به شما بگوید که چقدر CPU مصرف می کنید. بعضی از میزبان ها ابزارهایی مانند AWStats دارند که تصاویر ، ربات ها و سایر منابع را که منابع زیادی مصرف می کنند ، نشان می دهد.

به من اطلاع دهید که آیا این آموزش در نظرات کار کرده است یا خیر!

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector