למד אילו מילות מפתח מחפשות בגוגל (ומתחרים) באמצעות השלמה אוטומטית של Google + HubShout WebGrader

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس 'למד אילו מילות מפתח מחפשות בגוגל (ומתחרים) באמצעות השלמה אוטומטית של Google + HubShout WebGrader
0 15 мин.

למד אילו מילות מפתח מחפשות בגוגל


אם אתה מבצע קידום אתרים, הצעד הראשון הוא ללמוד אילו מילות מפתח אנשים מחפשים בגוגל, כך שתוכל למקד אותם בתוכן ובאסטרטגיית SEO שלך..

זה נקרא מחקר מילות מפתח ועדיף לעשות את ההבדל בין הדירוג בעמוד 1 או בעמוד 7. עדיף שיש לבצע מחקר מילות מפתח לפני עיצוב אתר. כי אם זה לא מעורב בעיצוב, איך אתה מניח ליישר את התוכן שלך לביטויים שאנשים מחפשים? אחרת יתכן שתצטרך לחזור ולבצע התאמות.

אסקור כמה אסטרטגיות בסיסיות לבחירת מילות מפתח טובות. מכיוון שאם תבחר באחד שהוא תחרותי מדי או כזה שאינו מחפש כלל, זה יכול להשאיר באבק עם דירוגים נוספים בעמוד 7. זו הטעות הנפוצה ביותר שאני רואה. בוא לא נעשה את זה.

 1. התחל עם השלמה אוטומטית של Google
 2. לחדד באמצעות מתכנן מילות המפתח של גוגל
 3. ראה מילות מפתח של מתחרים באמצעות HubShout Web Grader
 4. כמה חיפושים צריכים לכלול מילות המפתח שלי?
 5. צור רשימת מילות מפתח

1. התחל עם השלמה אוטומטית של Google

השלמה אוטומטית של Google היא הדרך הקלה ביותר ללמוד אילו מילות מפתח מחפשות בגוגל. פשוט ללכת ל google.com, התחל להקליד ביטוי ואז תראה הצעות על סמך ההיסטוריה הקודמת. הקפד לנסות את השיטה “מלא את הריק” המוצגת בתמונה השנייה.

השלמה אוטומטית של גוגל

השלמה אוטומטית של SEO של SEO

בביטויים למעלה יש חיפושים נוספים, עם זאת, תרצה למקד למילות המפתח האחרות כך שתוכל למקסם את התנועה במנועי חיפוש. מילות מפתח בעלות זנב ארוך (ביטויים שיש בדרך כלל 3+ מילים בודדות) הם ספציפיים יותר ומביאים מבקר ממוקד יותר לאתר שלך. המשמעות היא שיעור המרה טוב יותר. אלה גם קלים יותר לדירוג עבורם (פחות תחרות בגוגל) והם פשוט יותר רווחיים מסביב.

אז בין אם אתה מחפש מילת מפתח שתוכל להשתמש בה בפוסט הבלוג הקרוב שלך או שאתה יוצר רשימת מילות מפתח שלמה, התחל תמיד עם השלמה אוטומטית של Google. הדבר היחיד שהוא לא אומר לך הוא מספר החיפושים האמיתי שיש לכל אחד מהם.

המשך לקרוא…

2. לחדד באמצעות מתכנן מילות המפתח של גוגל

מתכנן מילות המפתח של גוגל אומר לך כמה אנשים מחפשים מילת מפתח מסוימת. הוא מספק הצעות ובו מסננים משמאל שיעזרו לכם לצמצם את הביטויים הטובים ביותר.

מתכנן מילות המפתח של גוגל

 • חייב להירשם ל- Google AdWords כדי להתחיל 🙁
 • התחל עם משפט רחב
 • ודא שנבחר בכרטיסייה “רעיונות למילות מפתח”
 • התעלם מכרטיסיית התחרות, כלומר עבור AdWords ולא עבור SEO

3. ראה מילות מפתח של מתחרים באמצעות HubShout Web Grader

כיתה אינטרנט של HubShout משווה בין מילות המפתח של האתר שלך לבין מילות המפתח של המתחרה שלך. זה גם מספק מידע חשוב כמו ערך תנועה משוער ומספר קישורים לאתר שלך.

דוח HubShout Web Grader

4. כמה חיפושים צריכים לכלול מילות המפתח שלי?

במתכנן מילות המפתח של גוגל תראה את מספר החיפושים החודשי שיש לכל מילת מפתח בפועל. אבל כמה מעט זה מעט מדי, וכמה רבים יותר מדי?

מספר החיפושים שיש למילות המפתח שלך צריך להיות שונה לכל אתר. אתה צריך לבדוק את שלך סמכות תחום בדוח HubShout WebGrader. זו היכולת החיזוי של האתר שלך לדרג במנועי חיפוש בקנה מידה בין 0-100.

עכשיו השתמש בתרשים שימושי זה ששאלתי מ- Orbit Media מדריך למחקר מילות מפתח כדי ללמוד כמה חיפושים חודשיים צריך להיות במילות המפתח שלך.

תרשים רשות הדומיין

אם ברצונך לדרג מילת מפתח שיש בה יותר חיפושים חודשיים ממה שהתרשים ממליץ, אתה תמיד יכול לעשות מאמצי SEO נוספים כדי לעשות זאת – בעיקר להשיג יותר קישורים ושיתופים חברתיים עבור הדף שממקד לביטוי. פשוט אל תלך גבוה מדי.

ואל תתייאש אם מילת מפתח מכילה רק 30 או אפילו 10 חיפושים חודשיים. אם יש לך 20 דפים הממקדים מילת מפתח ראשית כל אחד, הכפל את זה בעשרה חיפושים בחודש, מה שעשוי להוסיף 200 מבקרים / חודש נוספים. לא מרופט מדי. בנוסף, סביר להניח שאנשים משתמשים בגרסאות של מילת מפתח זו, כך שהמספר יכול למעשה להיות יותר.

אם אתה רוצה שפר את סמכות הדומיין שלך כך שתוכלו למקד מילות מפתח באמצעות חיפושים חודשיים נוספים, תצטרכו לעשות זאת קבל קישורים נוספים מאתרים איכותיים (בדוח HubShout, שימו לב כיצד ערך התעבורה החודשי מתכתב כמעט ישיר עם מספר הקישורים לכל אתר).

אתה מקבל קישורים על ידי יצירת תוכן חדש, מועיל וממוקד מילות מפתח באתר שלך ובבלוג שאנשים באופן טבעי רוצים לקשר אליו. האסטרטגיה שלי היא לקחת את כל המאמרים שכתבתי על WordPress SEO ולהפוך אותם לסרטון סדרה עליו אני עובד כרגע. לאחר שיצרתם תוכן טוב, התחל לקדם אותו והקישורים יגיעו.

5. צור רשימת מילות מפתח

אני מקווה שמצאת שזה מועיל. הישאר מעודכן לעדכון על סדרת ה- SEO שלי ב- WordPress והקפד להירשם לניוזלטר שלי אם אתה רוצה מאמרים מועילים נוספים..

לחיים,

טום חתימה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector