כיצד להשיג קישורים פנימיים טבעיים לאתר וורדפרס שלך

חקר מילת מפתח, כתוב את התוכן, בצע אופטימיזציה, פרסם.


זה נראה כמו תהליך SEO טוב בדף, אך הוא חסר שלב קריטי אחד … לאחר שתפרסם את התוכן לא עשית לייעל אותו עד שבנית אליו כמה קישורים פנימיים. זו הדרך הקלה ביותר קבל קישורים לאתר שלך ואתה הולך לפספס? לא עוד…

קישורים לדף הם בערך 20% מהאופן בו הוא מדרג ואיזו דרך טובה יותר לבנות אותם מאשר להשתמש בתוכן קיים שכבר כתבת. כל שעליכם לעשות הוא מצא תוכן קשור באתר / בבלוג שלך וקשר לדף החדש הזה. זה יכול לשפר את דירוג הדף ולעזור לו לאינדקס מהר יותר במנועי חיפוש. והחלק הטוב ביותר הוא … זה לוקח בערך שלוש דקות.

אז בפעם הבאה שתפרסם דף או פוסט, אל תפסיק שם. קרא מאמר זה ואז הקדיש את 3 הדקות הנוספות לבניית קישורים פנימיים. הדפים שלך יכולים להתחיל לדירוג 20% יותר …

מאפייני קישור ברמת העמודגורמי דירוג של גוגל – מוז

קישור מדפים / פוסטים רלוונטיים

חפש בוורדפרס – חפש בדפים / פוסטים קיימים אחר תוכן רלוונטי בנושא. יתכן שלא תמצאו הכל (וורדפרס מציגה רק תוכן שכולל את מילת המפתח המדויקת), אבל זו התחלה טובה. עבור אל אותם דפים ומצא את החלק בו אתה מזכיר את הנושא, ואז צור קישור פנימי לדף החדש שלך. אתה בטח יכול לחשוב על כמה דפים ופוסטים בראשך אם יש לך מספיק תוכן … פשוט אל תדחוס את הדף בקישורים מכיוון שהוא רק מפטיר כמות מסוימת של מיץ קישור. כאן אני משתמש ביוסט כנושא:

חיפוש וורדפרס

חפש בגוגל – חפש בגוגל: אתר: yourwebsite.com “מילת המפתח שלך” ותראה דפים באתר שלך הקשורים למילת מפתח זו. זו אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא רשימה נרחבת יותר של תוכן רלוונטי ממנו תוכלו לקבל קישורים פנימיים.

חפש בגוגל קישורים פנימיים

השתמש במסוף החיפוש של גוגל – אם אתה רוצה קישורים מדפי הסמכות הגבוהים ביותר שלך, עבור אל קונסולת החיפוש של גוגל ולעבור לתנועת חיפוש -> קישורים לאתר שלך. עבור אל “המקושרים ביותר לתוכן” שלך (תראה את זה בצד ימין) ועיין בכל דפים רלוונטיים שתוכל לקבל מהם קישור. דפים שיש להם קישורים רבים נוטים לקבל יותר סמכות קישורים.

רוב הלינקדאין לדפים - קונסולת החיפוש של גוגל

שיטות עבודה מומלצות לקישור פנימי

עכשיו כשאתה איפה להשיג קישורים פנימיים, הנה איך לעשות את זה …

גוון את טקסט העוגן שלך – קישורים פנימיים מרובים המפנים לאותו דף צריכים לכלול טקסט עוגן משתנה (טקסט המוצג של הקישור) כך שלא ישתמשו באותו טקסט עוגן שוב ושוב. כל טקסט עוגן צריך להיות ייחודי, תיאורי ולא עשיר במילות מפתח. קישור לאותו דף עם קישורי טקסט עוגנים עשירים במילות מפתח ששימשו לעבודה אך מאז פינגווין בגוגל זה נראה ספאמי ויכול להסתכן בפנדל. הפוך אותו לארוך ותיאורי.

השתמש בקישורים עמוקים – במקום לקשר לדף הבית או לדף הקשר שלכם, קישור לדפים עמוקים יותר (לא כל כך ברורים) יעזרו לקוראים למצוא מידע ספציפי יותר על נושאים מסוימים, בנוסף אלה העמודים שצריכים קישורים הכי הרבה. אתה רוצה לקשר מיץ כדי להתפשט … חשוב על האתר שלך כמערכת אקולוגית שבה כל דבר צריך להיות מקושר יחד.

דע את המבנה הטוב ביותר – מבנה קישור פנימי “מושלם” קיימת, אבל קח אותו עם גרגר מלח. זה לא מציאותי שכל אתר היה עוקב אחרי זה, אך הידיעה שהמושג עוזר.

מבנה קישור פנימי

הימנע מתוספי קישור פנימיים אוטומטיים – כשאתה משתמש במילת מפתח מסוימת, תוספים אלה יפעילו קישור פנימי לדף ספציפי שתגדיר. נשמע כמו קיצור דרך טוב אבל אלה אינם מותאמים אישית כאילו היית מכניס את הקישורים ידנית. בנוסף רבים מהתוספים הללו אינם מאפשרים טקסט עוגן משתנה (כמו שציינתי קודם) כך שהם יכולים גם להסתכן בעונש. גם התוספים “פוסט קשור” אינם מותאמים אישית. סתם הימנע מאלה.

סיכום

כשאני כותב את המאמר הזה אני באמצע פרויקט קישור פנימי גדול עבור לקוח שהניע אותי לכתוב את זה. בהחלט כדאי להקדיש זמן רב במיוחד אם יש לכם כבר מאות מאמרים אליהם תוכלו להוסיף קישורים פנימיים. אם יש לך רק 20 עמודים בערך ייתכן שתצטרך לעשות זאת ליצור יותר תוכן לעשות זאת ביעילות, אבל הייתי מתחיל עכשיו כדי שתוכלו להרגל לקשר פנימי ולייעל את התוכן שלכם.

משימות SEO רבות דורשות הרבה זמן, אך קישורים פנימיים לא השוו לכמה ערך אתה מוציא מהם. אז אם עדיין לא עשית זאת, חזור והוסף אותם לתוכן הקיים שלך או לפחות התחל בפעם הבאה שתכתוב את היצירה הבאה שלך. ברצינות, זה לוקח רק 3 דקות. כתמיד, השאר לי תגובה אם יש לך שאלות – אני כאן כדי לעזור לך!

לחיים,

טום חתימה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map