SEO לאמנים – קבל את האמנות שלך בגוגל, תמונות בגוגל, והקדמה להכנס לויקיפדיה (זהו, אם יש לך מספיק מקורות)

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس 'SEO לאמנים – קבל את האמנות שלך בגוגל, תמונות בגוגל, והקדמה להכנס לויקיפדיה (זהו, אם יש לך מספיק מקורות)
0 27 мин.

האמן רנה שולר


עבור אמנים, SEO בדרך כלל פירושו אחד מהבאים:

אני אראה לך איך לעשות את כל אלה (ואיך להיכנס לוויקיפדיה אם יש לך מספיק מקורות). אנו נשתמש ברנה רומרו שולר כדוגמה, אמן שעבדתי איתו כבר 5 שנים. ביליתי מעל יומיים במדריך זה. זה קצת ארוך, אבל עקוב אחר הצעדים האלה ועליך לקבל תוצאות טובות מאוד (ואם מסיבה כלשהי לא תשאיר לי תגובה ואני אעזור לך).

כיצד גוגל מאכלסת את תוצאותיה – גוגל מושכת תוכן ממקומות שונים באינטרנט. האתר שלך הוא אחד, פרופילים חברתיים הם אחרים, סרטוני וידיאו ותמונות ממוזערות של YouTube, ויקיפדיה, וכן הלאה. חבר את הכל לזה וזה מה שאתה רואה בגוגל. פירוש הדבר רק שעלינו ליצור תוכן במקומות הנכונים, לתייג תמונות לפני העלאתם ולשנות כמה דברים. זה יעזור לך לאכלס את Google בתוכן שלך. זה בדיוק מה שקשור לקידום אתרים לאמנים.

אם אתה משתמש בוורדפרס אני ממליץ להתקין את ה- תוסף SEO של יוסט אליו אני מתייחס לאורך כל הדרכה זו. לשם כך היכנס ללוח המחוונים של וורדפרס, עבור לתפריט התוספים שלך (בצד שמאל) ואז חפש את Yoast SEO. התקן והפעל אותו – ניכנס לזה בהמשך. זה לא ישפיע על העיצוב שלך, ותמיד תוכל למחוק את הפלאגין ולחזור אחורה אם תבחר.

הרקע שלי – אני המדורג 1 יועץ קידום אתרים ב- WordPress ב- Google יש 3,000 מבקרים ביום, התחלתי את הקריירה שלי בעיצוב אתרי וורדפרס לאמנים, ואני מוסמך על ידי גוגל אנליטיקס. לא מנסה למכור לך כלום, רק להבטיח לך שמדריך זה אכן יעבוד.

תוכן עניינים

1. ניתוק גוגל

במאמר זה אשתמש רנה רומרו שולר לדוגמא.
רנה היה האמן הראשון שעבדתי איתו, הוא עדיין לקוח, וחבר נהדר.

רנה שולר

חפש את שמה בגוגל וזה מה שתראה …

SEO-For-אמנים

חפש את שמה בתמונות גוגל והיא גם שולטת …

google-image-seo-for-אמנים

2. דירוג האתר שלך מס ‘1

השתמש בשם שלך בתחום – באמצעות an תחום בהתאמה מדויקת (www.yourname.com) היא הדרך הקלה ביותר לדירוג מספר 1 עבור שמך. כל עוד אתה בונה את אתר האינטרנט שלך עם תיק העבודות, ביו, הצהרה, אירועים ודפים חשובים אחרים – אתה אמור בסופו של דבר לדרג את התוצאה המובילה. אם רק יצרת את האתר שלך ייקח זמן, אך אל תחכה. תרצה לתת ל- Google “אותות” אחרים על ידי ביצוע שלבים נוספים המפורטים במדריך זה.

תחום התאמה מדויקת

השתמש בשם שלך בקטע דף הבית – לכל עמוד באתר שלך יש קטע שמופיע בתוצאות החיפוש (ראה להלן). זה מורכב מכותרת ה- SEO שלך (הקישור) ותיאור המטא שלך (הסיכום הארוך יותר). במקום להשתמש בקטע ברירת המחדל שנוצר על ידי וורדפרס (או כל בונה אתרים שאתה משתמש בו) עליך לכתוב את זה בעצמך.

כך נראה קטע הקוד …

קטע דף הבית-חיפוש-מנוע

כדי לערוך אותם ב- WordPress, וודא שיש ברשותך את ה- תוסף Yoast מותקן (תוספים → הוסף חדש → Yoast). ואז בלוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל SEO → מראה חיפוש → כללי.

חיפוש-מראה-יוסט-SEO

עכשיו עבור לכרטיסייה “כללי” ותראה שדות שבהם תוכל לערוך את אלה …

חיפוש-מראה-הגדרות-יוסט

או (במקרה שלי), תראה קישור לדף הבית שלך. לחץ עליו כדי לעבור לדף הבית שלך, ואז גלול למטה לקטע Yoast ולחץ על “תצוגה מקדימה של קטע הקוד” (ראה להלן). כאן אתה כותב אותם. כשתסיים, עדכן את הדף, ואז תן ל- Google 1-5 ימים לסרוק את האתר שלך ולהראות את אלה. לבוני אתרים אחרים יהיה תהליך דומה של כתיבת קטעי טקסט.

seo-for-אמנים-עם-yoast

אין טקסט / טקסט שלא ניתן לקרוא – אם אין טקסט בדף, כל Google רואה הן התמונות שלך (שאכסה בשלב 3). עם זאת, גם ללא טקסט, אתה עדיין אמור להיות מס ‘1 בדירוג שמך. אולם גלריות אמנות המעוניינות לדירוג ל”שיקאגו לאמנות אמנות “(מילת מפתח תחרותית יותר) צריכות כנראה להכיל טקסט כלשהו בדף. אם אתה משתמש בזה, הימנע מהטמעת טקסט בתמונות או באמצעות פלאש שכן אלה אינם ניתנים לקריאה עבור Google. אם אתה פותח את האתר שלך ומנסה להעתיק טקסט, אך אינו יכול, פירוש הדבר שהוא לא קריא לגוגל ולא יועיל ל- SEO שלך..

3. מיטוב תמונה של גוגל

אם אתה הולך ל תמונות Google של רנה אתה יכול לראות שהיא שולטת בתוצאות (פרויקט שעשיתי עבורה). אך למעשה זה קל מאוד מכיוון שרוב התמונות מגיעות רק ממקורות בודדים.

לפני שתעלה את התמונות שלך באופן מקוון, תמיד תייג את שם הקובץ בכותרת הגרפיקה שלך. דוגמא לכך היא: אלפנה – שמן על בד 5 × 5 מאת רנה רומרו שולר. אם המטרה העיקרית שלך היא לאכלס את תמונות Google כאשר אנשים מחפשים את שמך, כלול את זה בשם הקובץ. אם המטרה שלך היא לאכלס את גוגל במילת מפתח הקשורה לאמנות שלך, השאר אותה בחוץ. זה נכון לתמונות באתר שלך, לפרופילי מדיה חברתית, בוויקיפדיה ובעצם בכל מקום.

google-image-seo-for-אמנים

הפרופיל הראשי של המדיה החברתית + תמונת שער הם האנשים המדורגים
תמונת הפרופיל העיקרית שלך היא זו הסבירה ביותר שתופיע בתמונות Google, לכן הקפד לכלול את שמך בשם הקובץ לפני שתעלה את התמונה הראשית שלך וכל תמונות השער..

צור לוח מודעות
רנה לוח הוא בערך 20% מתוצאות Google Image שלה. פינטרסט הוא אתר בעל סמכות גבוהה ולכן תמונות שתעלה כאן עשויות לדרג גבוה. צור לוח מודעות מדהים עם האמנות שלך ואולי כמה תמונות שלך, ותשתלט על תמונות Google תוך זמן קצר.

לוח-אמן

השתמש בסרטון הדרכה זה שמראה לך כיצד …

בצע אופטימיזציה של תמונות באתר האינטרנט שלך
התמונות בדף הבית, הביוגרפיה והתמונה הראשונה שלך שאתה רואה כשאתה פותח דף פורטפוליו הן התמונות הסבירות להופיע בתמונות Google. ניתן לייעל את כל התמונות הללו על ידי שימוש בשם האמן שלך בשם קובץ התמונה ובטקסט חלופי …

שם קובץ תמונה. זה מה שהתמונה מסומנת במחשב שלך לפני שאתה מעלה אותה. בכל פעם שתעלה תמונה לרשת, שם הקובץ ישויך לתמונה זו. כדי לעזור למנועי חיפוש לשייך תמונה לשם האמן שלך, אני ממליץ על פורמט זה:

תיאור יצירות אמנות – שמך

טקסט אלטרנטיבי. טקסט חלופי משמש גם לתיאור תמונות למנועי חיפוש. וורדפרס לא עושה זאת באופן אוטומטי, לכן תצטרך להשתמש בתוסף כמו תכונות Alt אוטומטיות (עם זאת, זה רק מוסיף טקסט alt לתמונות חדשות בעורך החזותי, כך שתצטרך להוסיף אותו לכל שאר התמונות באופן ידני). אם אינך משתמש ב- WordPress, חפש שדה למילוי טקסט alt של תמונה, או שתצטרך לערוך את ה- HTML כדי לעשות זאת (שלח מדריך זה למפתח שלך במקרה הצורך):

”<spanטקסט חלופי “src =” https://onlinemediamasters.com/wp-content/uploads/2013/05/image-file-name.png ”רוחב =” 300 ″ גובה = ”300 ″ />

מהירות תמונה. יש מעל 20 דרכים לבצע אופטימיזציה של תמונות לטעינה מהירה יותר, ורבות מהן תוכלו למצוא GTmetrix. אמנים רבים לא אוהבים לשנות גודל או לדחוס תמונות, אך עדיין ניתן לשמור תמונות במטמון, להסיר נתוני EXIF, תמונות לטעון עצלות, לציין את הווידג’ט / גובה של כל תמונה, להשתמש ב- CDN (רשת מסירת תוכן) כמו Cloudflare / StackPath, ו- ודא שתמונות מוגשות מגרסת ה- URL הנכונה (www לעומת לא www ו- http לעומת https). תמונות הן בדרך כלל המרכיב הכבד ביותר באתר של אומן! נסה את הדרכה שלי – זה אמור להפוך את האתר שלך למהיר יותר.

אופטימיזציות תמונה ב- GTmetrix

העלה תמונות לוויקישיתוף
כ- 30% מתמונות Google של רנה מקורם ויקימדיה. פשוט הירשם ל- Wikimedia והעלה תמונות ל Wikimedia Commons (הנה הוראות מלאות). כשתגיע לתהליך ההעלאה, כלול את מילת המפתח שלך (למשל, שמך) בתיאור של כל תמונה. יש מלכוד; אנשים הלוחצים על התמונה בתמונות Google יראו את התמונה הזו (לא דף ויקיפדיה בפועל). אם יש לך מספיק מקורות, אני אראה לך כיצד להכניס דף בפועל שלב 6.

אם אתה רוצה לדרג גבוה יותר בתמונות Google עבור מילת מפתח שאינה שמך, לך ל images.google.com. עכשיו התחל להקליד את מילת המפתח שלך באמצעות התו התחתון _ כדי למצוא סוג מסוים של פרח בתפריט הנפתח. באופן כללי, ככל שמילת המפתח ספציפית יותר, כך יהיה קל יותר לדרג אותה. לאחר שתמצא את מילת המפתח שלך, העלה את התמונה שלך למקורות לעיל (פרופילים חברתיים, לוח מודעות, אתר …). תן לזה קצת זמן ואידיאלי שהוא יהיה גבוה. לתמונות המועלות לאתר רשות גבוהה (כמו פינטרסט) יש סיכוי טוב יותר לדירוג גבוה.

מילות מפתח של google-image

אם אתה נתקל בבעיות ותמונה אינה מדורגת גבוה, נסה לבחור מילת מפתח ספציפית עוד יותר. באופן כללי ככל שמילת המפתח ספציפית יותר, היא תהיה פחות תחרותית. ואם מילת מפתח מופיעה בתפריט הנפתח של גוגל, פירוש הדבר שאנשים אכן מחפשים אותה.

מילות מפתח אמן-זנב ארוך

4. מיטוב פרופיל מדיה חברתית

מדוע מדיה חברתית חשובה עבור קידום אתרים באמנים:

 • פרופילי מדיה חברתית מדורגים גבוה בגוגל
 • תמונות פרופיל מוצגות בדרך כלל בתמונות Google

אופטימיזציה לתדמית חברתית

הרשתות החברתיות החשובות ביותר הן …

השתמש בפרופילי המדיה החברתית שלך הופך אותם לדרגה גבוהה יותר
ודא שכל פרופילי המדיה מלאים במאה אחוז וכוללים את הגרפיקה שלך (שלרוב ניתן לסווג אותם לאלבומים, פינים, וכו ‘). הוספת קשרים ופרסום עדכונים שוטפים שולחים איתותים טובים לגוגל שאתה אדם / עסק חוקי. אם אתה רוצה לאכלס את Google בתוכן שלך, השימוש בפרופילי מדיה חברתית הוא כנראה הדרך הקלה ביותר לעשות זאת.

5. קידום אתרים ב- YouTube וידאו

סרטוני יוטיוב יכולים להופיע גם בגוגל. זה נקרא SEO וידאו ונראה כך:

קידום אתרים ב- YouTube

 • צור את הסרטון שלך
 • תייג את קובץ הווידיאו שלך כמילת מפתח, והעלה ל- YouTube
 • תכנן תמונה ממוזערת בהתאמה אישית, תייג אותה במילת המפתח שלך והעלה אותה
 • כתוב כותרת נחמדה שאמורה לכלול גם את מילת המפתח שלך
 • כתוב תיאור ארוך (רצוי 400 ומילה) באמצעות מילת המפתח שלך 2-3 פעמים
 • אל תגזימו בתגיות, אלא הוסף כמה
 • קבל יותר לייקים, צפיות, תגובות על ידי קידום זה
 • הטמע אותו באתר שלך (מספר ההטבעות הוא גורם דירוג)
 • השיבו תמיד לתגובות מכיוון שאלו יעזרו לה לדרג גבוה יותר

FYI הנה סרטון מעודכן של רנה אם אתה רוצה לשמוע את הסיפור שלה …

6. קבל דף ויקיפדיה של אומן

עשיתי לא מעט כאלה, למרבה הצער ויקיפדיה לא רוצה שהכותב יקיים קשר לאמן, אז כנראה שאסור לי לפרסם אותם. אבל הנה איך ניתן להשיג אחת כזו.

שלב 1: אסוף מקורות – אסוף קישורים מכל מאמרים מקוונים שהזכרת בהם. אלה לא אמורים להתפרסם על ידך (למשל האתר שלך) מכיוון שזה ייחשב כמוטה ובניגוד להם הנחיות, שאני ממליץ לרפרף עליהם. אין מספר מקורות מושלם, אך באופן אידיאלי הוא צריך להיות מעל 15. כדי למצוא את אלה, גוגל שמך, גלול בתוצאות ואז התחל לבנות את הרשימה שלך. אתה יכול הגדר התראה של גוגל כי כאשר מישהו מפרסם עליך משהו בעתיד. ברגע שיש לך רשימת מקורות, הגיע הזמן לכתוב טיוטה.

שלב 2: כתוב טיוטה עובדתית ולא מוטה – התבונן בפורמט של רנהלורה, ודפי אמן ויקיפדיה אחרים. עקבו אחר פורמט דומה: חיים ורקע מוקדמים, יצירות אמנות, תערוכות, אוספים, אזכורים וכו ‘. זה אמור להיות דומה. שימו לב כמעט בכל משפט שמובא. אינך צריך להעתיק / להדביק משפטים מדויקים מהמקורות שלך, אך יש לגזור את המאמר מהם, לא את מילותיך שלך. אז פשוט עשו את המיטב כדי לכתוב את המאמר תוך ציון המקורות שלכם. השאר גם כל נימה פרסומית או מוגזמת.

שלב 3: שכור כותב מאמרים בוויקיפדיה – זה מנוגד להנחיות ויקיפדיה לפרסם מאמר על עצמך (מכיוון שהוא מוטה). תזדקק למישהו שיעיין בטיוטה שלך, וודא שהוא פועל לפי הנחיות ויקיפדיה וכתוב את הטיוטה הראשונה ב קוד ויקיפדיה. אתה יכול לשכור סופר מאמר בוויקיפדיה מאת להירשם לחשבון פרילנסר ואז לפרסם משרה עבור “סופר מאמרים בוויקיפדיה” (יש המון בחוץ). אנא המתינו לאנשים להגיש מועמדות, או חפשו סופר ושאלו אנשים בעלי דירוג גבוה אם הם מעוניינים בכך. רובם בחו”ל, אך כל אלה ששכרתי עבדו טוב עבורי. רק וודאו שיש להם ביקורות טובות מאוד.

שלב 4: עבוד עם כותב ויקיפדיה כדי לפרסם אותו – הם יגידו לך אם צריך לתקן משהו. פשוט שלח להם את הטיוטה, רשימת המקורות וכמה תמונות אם אתה כולל קטע “יצירות”. Thy שלך יזדקק גם לתמונה הראשית שלך ולמידע שמופיע בצד ימין של הדף. מכאן, זה רק עניין של לעבוד עם הכותב שלך. אני לא סופר ולכן אני לא יכול לענות על יותר מדי שאלות על זה, אבל הכותב שלך צריך להיות מסוגל לעשות זאת.

יש שם הרבה כותבי מאמרים בוויקיפדיה:

סופרי ארטיק בוויקיפדיה

7. קידום אתרים לגלריות אומנות

אם אתה מנהל גלריה לאמנות אני מניח שאתה רוצה לדרג גבוה בגוגל בשמות האמנים המיוצגים שלך, כמו גם “גלריית האמנות שיקגו” או כל עיר בה אתה נמצא. הנה איך לעשות את זה …

גלריות seo-for-art

צור דף עבור כל אמן – אם אתה מחפש את “רנה שולר”, אתה חושב שגוגל תשרת דף המציג 20 אמנים שונים? לא, אתה צריך עמוד נפרד באתר שלך עבור כל אמן.

בצע אופטימיזציה של דפי האמן שלך

 • השתמש בשם האמן ככותרת העמוד
 • באופן אידיאלי, תיק העבודות שלהם צריך לכלול הרבה עבודה
 • תייג תמונות לפני העלאתן (ככותרת היצירה)
 • השתמש בתכנים ייחודיים ככל האפשר, תוכן משוכפל אינו טוב
 • השתמש במעט טקסט בדף במידת האפשר, אחרת לכל גוגל יש תמונות
 • כתוב את הקטע שלך כדי להישמע יפה וכלול את שמם (כמתואר ב שלב 1)
 • כלול מידע ייחודי, מדוע גוגל צריכה להציג את הדף שלך ולא גלריות אחרות? זהו גורם עצום מכיוון שתוכן ‘בעל ערך’ בדרך כלל עולה על התחרות. גוגל מודדת כמה זמן אנשים מבלים בדף ומשתמשת בו כדי לקבוע את הדירוג של הדף, כך שהשקעת זמן בתוכן זה הדבר הראשון שאתה יכול לעשות.

אתר את דף העסק שלי ב- Google

* גוגל מתחשבת יותר ויותר בהפעלת בעלי עסקים אשר: מפרסמים בפוסטים של גוגל, מגיבים לביקורות, מתעדכנים על שעות מיוחדות, עונים על שאלות, מקלים על הלקוחות לנקוט בפעולות ישירות ב- GMB באמצעות כתובות אתרים עסקיות..

לוגו העסק שלי של גוגל

קבל ביקורות (במיוחד בגוגל העסק שלי) – כל מה שאתה צריך זה ביקורת אחת כדי להשיג את הכוכבים.

גלריות של Google-My-Business-For-Art

שפר פרופילים מקוונים עם Moz Local – הפעל את אתר האינטרנט שלך מוז מקומי מה שעוזר לך לתקן פרופילים לא שלמים, לא עקביים ושכפול. הגדל את הציון שלך ככל שתוכל … הפרופילים האלה (המכונים ציטוטים) הם חלק חשוב מהם גורמי דירוג החיפוש המקומי של גוגל.

למיקור חוץ של פרופילים פחות חשובים ל- Whitespark מכיוון שהפרופילים האלה כל כך חשובים, אתה זקוק ליותר מהם. אתה יכול למקם את זה למיקור חוץ שירות הציטוטים של Whitespark תמורת 4-5 דולר לפרופיל, או השתמש ברשימת ה- ציטוטים מובילים לפי עיר. אך עליכם לכל הפחות להיות בעלי 50 פרופילים אחרים פרט לפרופילים ב- Moz Local. אם תעשה זאת בעצמך, הקפד לעקוב אחר כניסותיך.

עקוב אחר גורמי הדירוג של החיפוש המקומי של גוגל – כיסיתי את רובו, אך אם יש לך ספק אם לדרג גבוה יותר במפות Google ובתוצאות חיפוש מקומיות, בדוק גורמי דירוג החיפוש המקומי של גוגל. מדווח על כך מדי שנתיים על ידי מוז והוא המחקר המדויק ביותר.

8. הפוך את טעינת האתר שלך למהירה יותר

אינך זקוק למפתח כדי לעשות זאת …

 • הפעל את אתר האינטרנט שלך דרך GTmetrix כדי לראות אם זה איטי
 • אם כן, אירוח מהיר הוא הגורם מספר 1 ב- מדריך אופטימיזציה של וורדפרס
 • צפה בסקרים אלה בפייסבוק של המארחים המדורגים המובילים כדי לראות אם שלך נמצא בתחתית
 • אני משתמש SiteGround, המארח המדורג 1 ו – המומלצת על ידי וורדפרס
 • אם יש לך אתר וורדפרס, הירשם באמצעות האתר שלהם עמוד אירוח וורדפרס
 • אם אתה רק צריך לארח אתר אחד, השתמש בתוכנית ההפעלה של SiteGround שהיא 3.95 דולר לחודש
 • אם אתה צריך לארח אתרים מרובים, השתמש ב- GrowBig שהם 5.95 $ לחודש
 • SiteGround יהיה להעביר אותך בחינם (אין זמן השבתה, ואתה לא צריך לעשות כלום)
 • בסיום, בחן מחדש את האתר שלך ב- GTmetrix ולחץ על דפים כדי לראות את ההבדל
 • זה נעשה טכני, אבל שלי מדריך מהירות וורדפרס יש המלצות רבות אחרות
 • אם אתה משתמש ב- WordPress אתה יכול לעשות זאת להעסיק את המפתח שלי כדי לתקן את דוח ה- GTmetrix שלך (40 $ לשעה)

אני משתמש SiteGround ויש זמני תגובה 200 מילימטרים עם ציוני 100% GTmetrix ו -4 S זמני טעינה של פינגדום. בצע בדיקת אירוח, הרץ בדיקות משלך או לחץ בדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים. הם דורגו כמארח מספר 1 ב 26 סקרים בפייסבוק והם טובים יותר מעולמות EIG (Bluehost, HostGator), קדימה אבא, ומארחים רעים שאורזים יותר מדי אנשים באותו שרת. הם כן המומלצת על ידי וורדפרס, לעשות הגירות חופשיות, ואני משתמש בהם תוכנית ייעודית למחצה.

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

סקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.png

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

הם נותנים לי זמני עומס גדולים (צפו בדוח GTmetrix שלי) …

2019-GTmetrix-דו

אחד מני רבים חוטים

שיחה מיטבית-מארחת

הנה שלהם תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

שאלות נפוצות

&# x1f3a8; כיצד ניתן להשיג את האמנות שלי בתמונות Google?

תייג את שמות קבצי התמונות שלך לפני שתעלה אותם לאתר שלך (או בכל מקום אחר באינטרנט). עליהם לתאר במדויק את התמונה ולכלול מילת מפתח תיאורית. לכל תמונה צריכה להיות תיאור ייחודי לתמונה זו. נסה להשתמש בויקימדיה.

&# x1f3a8; כיצד אוכל לדרג מספר 1 עבור שמי?

וודא שהפרופילים של אתר האינטרנט שלך ושל המדיה החברתית בנויים כדי ליצור אמינות בפני Google. שימוש בתוסף Yoast SEO כדי להתאים אישית את האופן בו מופיע קטע דף הבית שלך בגוגל. קבלת קישורים לאתר שלך (למשל מהודעות לעיתונות) עוזרת. אתרים יכולים לדרג מספר 1 עבור שמך, אך יכולים להמשיך ליצור איתותים עבור גוגל.

&# x1f3a8; איך אני משיג דף ויקיפדיה של אומן?

אתה צריך מקורות, בין אם מדובר במקורות מקוונים ובין אם הם מודפסים. בשלב הבא, אתה צריך כותב מאמרים בוויקיפדיה (לא אתה או מישהו שקשור אליך) כדי לכתוב את המאמר. צריך להכיר את הכותב הזה בהנחיות ובקוד של ויקיפדיה. ויקיפדיה תסמן את הדף אם אתה או מישהו שאתה מכיר כותבים אותו.

&# x1f3a8; כיצד נכנסים לשחק פרופילי מדיה חברתית?

פרופילי מדיה חברתית חשובים מאוד ל- SEO שלך מכיוון שגוגל שולף תמונות, תיאורים ומידע אחר מפרופילי המדיה החברתית שלך ומציג אותם בתוצאות החיפוש שלהם. וודאו שיש לכם עמוד פייסבוק, טוויטר, ערוץ YouTube, אינסטגרם וכל רשתות חברתיות אחרות עליהן אתם מתכננים לפרסם. אפילו אם אינך מפרסם הרבה, רק כמה פוסטים יכולים לשפר את מיתוג מנוע החיפוש שלך כשאנשים גוגל קוראים לך.

&# x1f3a8; מה עם SEO לגלריות אומנות?

לגוגל קבוצה משלה של גורמי דירוג עבור מפות Google ו- SEO מקומי. כדי לדרג גבוה כשמות אמנים, צור עמוד עבור כל אמן עם תיאור ותיק ייחודי. השתמש בשם האמן בכותרת העמוד, כתובת האתר, קטע Yoast וגוף התוכן. הקפד ליצור פרופילים מקוונים ב- Google לעסק שלי ובמדריכים מקוונים ופרופילים חברתיים אחרים.

אם מצאת שהמאמר שלי מועיל ויש לך חבר שגם ירוויח לקרוא אותו, אנא שקול לשתף אותו איתו או אותה. אני שמח לענות על כל שאלה שיש לך בנושא SEO לאמנים, ויקיפדיה ו- SEO באופן כללי. פשוט תני לי שורה בתגובות למטה. בהצלחה!

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector