הדרכת SEO בנושא WordPress SEO של טום: 101 דרכים לייעל את האתר שלך לדירוגים גבוהים יותר – מדריך ארוך ברצינות אך שווה קריאה במאת האחוזים

03.06.2020
نکات و ترفندهای سرعت وردپرس 'הדרכת SEO בנושא WordPress SEO של טום: 101 דרכים לייעל את האתר שלך לדירוגים גבוהים יותר – מדריך ארוך ברצינות אך שווה קריאה במאת האחוזים
0 222 мин.

כן, אנחנו הולכים לרצוח את גוגל.


מדריך זה של וורדפרס SEO עובר הרבה מעבר לאורות ירוקים של יוסט (שבקושי עובדים).

אז בואו נחתוך את המוך ותן לי להראות לכם מה הביא לי 2,500 מבקרים ביום כמופע של איש אחד – כמי שכותב וורדפרס SEO + הדרכות לביצוע אופטימיזציה למהירות למחיה.

זה הכל עליכם לדרג את אתר וורדפרס שלכם גבוה יותר במנועי חיפוש: הגדרת Yoast, Search Console, חקר מילות מפתח עם זנב ארוך, ומדוע הוספת תוכן עניינים של HTML הוא אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות עבור SEO באתר. אסקור גם קטעי טקסט עשירים, להכניס את הקטעים המוצגים של גוגל, מיטוב מהיר, אופטימיזציה של תמונות, שיעורי קליקים, קידום אתרים מקומי, ומדוע אובססיה של אורות ירוקים של יוסט אינה רעיון טוב שכן זה יכול להוביל ל עונש דחיסת מילות מפתח. כל צילומי המסך צריכים להיות עדכניים, אנא הודע לי אם הם לא!

תהנה 🙂

Contents

1. הוסף תוכן עניינים

גוגל אומר

ודא שדפים ארוכים עם נושאים באתר שלך מובנים היטב וחולקים לקטעים לוגיים מובחנים. שנית, וודא שלכל חלק יש עוגן משויך עם שם תיאורי (כלומר, לא רק “סעיף 2.1”), וכי העמוד שלך כולל תוכן עניינים המקושר לעוגנים בודדים..

מדוע זה מספר 1 ברשימה שלי

 • מעודד תוכן ארוך (כוון ל -3,000+ מילים)
 • אנשים יכולים לקשר לקטעים ספציפיים בפוסט שלך
 • אנשים יכולים לרפרף על תוכן ולמצוא את מה שהם צריכים
 • אנשים ילחצו על הדף (מתאים לקידום אתרים)
 • סיכוי לקבל קישורים לקפיצה באמצעות עוגנים בשם (מוצג למטה)

קפיצה לקישורים

כיצד ליצור תוכן עניינים HTML
תוכן העניינים HTML נראה כך …

HTML של כל כותרת משנה נראה כך …

פריט ראשון

פריט שני

פריט שלוש

אני מציע קידוד ה- TOC שלך ב- HTML / CSS אבל אתה יכול גם לנסות את תוסף תוכן עניינים קל. אם יש לך תוכן דק, הוסף תוכן עניינים ובשר אותו. עשיתי זאת עם הדרכת ה- SEO של Yoast שלי והיא עברה בין 10 ל- 100+ מבקרים / יום בשבוע! עכשיו אני יוצר רק הדרכות ארוכות (מפורטות) ומתחיל כל אחת על ידי כתיבת נושאים עיקריים ב- TOC שלי. עובד כמו חלום.

2. תצורת Yoast

לרוב האנשים יוסט אבל מעט אנשים משתמשים בזה בדרך הנכונה.

4 שלבים עיקריים ליוסט

 • קביעת תצורה של ההגדרות
 • אימות כלי מנהלי האתרים
 • חקר מילות מפתח עם מיקוד ארוך-זנב (ספציפי)
 • מיטוב תוכן (יש בזה יותר מאורות ירוקים)

הגדרות Yoast-WordPress-SEO-Plugin

נתחיל בהגדרת ההגדרות …

2.1. השבת תכונות לא נחוצות

ביוסט, עבור אל SEO → כללי → תכונות. בדוק כל אחד והחליט אם זה מועיל. פשוט הפעלתם לא תעזור לקידום אתרים – הם רק כלים שמנסים לעזור לכם לייעל את התוכן.

אני לא צריך את זה ניתוח קריאות אומר לי אם המשפטים שלי קצרים / ארוכים מדי. באופן טבעי אני מוסיף קישורים לתוכן שלי ולא צריך את זה מונה קישור לטקסט. אני יכול להשתמש במסוף החיפוש כדי לבדוק איזה תוכן באינדקס בגוגל, ואני אף פעם לא משתמשת בסרגל הניהול של יוסט. השבתתי את אלה.

תכונות Yoast

מלבד יואסט, אני מאמין בתוקף שתוכן מעולה יטבע באופן טבעי גבוה כל עוד א) אנשים מוצאים את זה מועיל, ב) בחרת מילת מפתח בעלת זנב ארוך עם תחרות נמוכה בתוצאות החיפוש של גוגל, ו- ג) ביצעת אופטימיזציה לכותרות / קטעי טקסט כדי לפתות אנשים לקרוא.

השאר הם דברים קטנים יחסית …

2.2. כלי מנהלי אתרים
 • להירשם קונסולת החיפוש של גוגל
 • להשתמש ב אפשרות אימות תג HTML
 • העתק קוד המסופק על ידי Search Console
 • הדבק ב- Yoast (SEO → כללי → כלי מנהלי אתרים)
 • מחק את הכל מחוץ להצעות מחיר (כולל הצעות מחיר)
 • שמור שינויים ביוסט
 • לחץ על אמת במסוף החיפוש
 • ייקח מספר ימים עד שאוכלוסיה מסוימת של נתונים מאוכלסת ב- Search Console
 • ניתן להשתמש באותו תהליך אימות תג HTML בינג + יאנדקס
 • ניסיתי באידו אך ללא הועיל (בקושי אף אחד מהקוראים שלי הוא סיני)

אימות מסוף החיפוש של גוגל HTML

Yoast-Webmaster-Tools

2.3. הגשת מפת האתר XML
 • ביוסט גשו ל- SEO → XML Sitemaps
 • לחץ על כפתור ה- Sitemap של XML
 • העתק את העבר האחרון של כתובת האתר: /sitemap_index.xml
 • התחבר למסוף החיפוש של גוגל
 • בצד שמאל של לוח המחוונים שלך עבור אל סריקה → Sitemaps
 • הדבק את כתובת האתר (צילום מסך למטה)
 • בדוק והגיש
 • חזור על בינג + יאנדקס
 • ראה שגיאות מפת האתר הנפוצות

מפת האתר של Yoast

2.4. שגיאות סריקה

שגיאות סריקה הם עמודים שבורים בדרך כלל הנגרמים על ידי מחיקת דפים או שינוי של פרמלינקס.

שלב 1: בהגדרות של קונסולת החיפוש של Yoast, אימת את Yoast באמצעות מסוף החיפוש של Google …

yoast-search-console-authentication

שלב 2: לאחר שתאומת, זה יכול לקחת מספר ימים / שבועות לאכלס את כל שגיאות הסריקה …

שגיאות yoast-search-console-crawl

שלב 3: הפנה כל אחד לכתובת האתר החדשה שלו (לא רק לדף הבית). להשתמש ב תוסף הפניה מחדש של דף מהיר / פוסט, מנהל ההפניות של Yoast Premium, או צור הפניות מחדש באמצעות .htaccess.

301 הפנה מחדש של וורדפרס

2.5. הימנע משתני קטע

משתני קטע להתנהג כמו תבניות עבור כותרות SEO שלך + תיאורי מטא אם אתה לא כותב אותם ידנית. עליכם לכתוב אותם באופן ידני כך שהם יקראו יפה (אנשים רוצים ללחוץ על קישור), כך שהם נמצאים בגבולות התווים, וכך הם כוללים את מילת המפתח שלכם..

אני משתמש בתבניות שלהלן למקרה שאשכח לכתוב את כותרת ה- SEO שלי + מטא תיאור (שלעולם לא אעשה). ניתן גם להגדיר זאת, אך אל תסתמך על משתני קטע – הם קיצור דרך רע.

משתנה קטע כותרת SEO: מפריד כותר
משתנה קטע תיאור מטא: קטע (סיכום קצר של התוכן שנבחר על ידי Google)

משתני Yoast-Snippet

2.6. Noindex תוכן לא מועיל

בדרך כלל אינך מעוניין בתוכן מסוים שיופיע במנועי חיפוש (תגיות, פורמטים של פוסט, ארכיוני מחברים, ארכיוני תאריכים). ביוסט, עבור אל SEO → מראה חיפוש. עברו על שלכם סוגי תוכן, טקסונומיות וכרטיסיות ארכיונים ובחרו שלא להציג את אלה בתוצאות חיפוש. ברור שברצונך להוסיף אינדקס לדפים / פוסטים, ואולי דפי קטגוריה אם יש לך מספיק מאמרים תחת כל אחד מהם, אבל השאר בדרך כלל גורם לתוכן כפול, שתוכל לבדוק בו סיטלינר.

Noindexing-content-Yoast

2.7. הוסף תאריך לתצוגה מקדימה של קטע הקוד (לפרסומים)

דרך קלה להגדיל את שיעורי הקליקים (CTR) עבור פוסטים היא להציג את תאריך הפרסום שלהם בקטעי טקסט – זה מאפשר לתוכן שלך להיראות רענן. גוגל משתמשת ב- הודעה תאריך שונה שתוכלו להוסיף לראש ההודעות. בכל פעם שתעדכן פוסט, גוגל תשתמש ביום הנוכחי.

תאריך פרסום

ראשית, אפשר ‘תאריך בתצוגה מקדימה של קטע טקסט’ ב- Yoast (SEO → מראה חיפוש → סוגי תוכן).

תאריך-בקטע קטע-תצוגה מקדימה-יוסט

כעת הוסף קוד זה לנושא שלך (או השתמש ב- תוסף התאריך המעודכן של ההודעה) שעושה את אותו הדבר. אם אתה משתמש ב- מסגרת בראשית אתה יכול להשתמש תוסף פשוט לעריכה של ג’נסיס להוסיף את קוד הקצוב לתאריך ששונו לאחר מכן לקטע ‘מטה כניסה’ תחת ‘בראשית → עריכות פשוטות’.

שונה לאחרונה: <?php the_modified_date (); ?>

שלי נראה כך …

כניסה-מטא

מה שמביא ל…

תאריך שינוי תאריך כניסה

2.8. הסר קטגוריה מכתובות URL

אם / קטגוריה / נמצא בפרמלינקס של פוסט הבלוג שלך, זה לא מביא מטרה כלשהי ועליך להסיר אותו ב- Yoast (SEO → מראה מראה → טקסונומיות). עם זאת, שימו לב, זה משנה קישורים קבועים לפרסומים עם המילה ‘קטגוריה’ בכתובות אתרים (הפניות מחדש של הגדרות). ראה מתי לשנות permalinks.

יוסט-קטגוריות-קידומת

2.9. פרורי לחם

פירורי לחם הם טקסט ניווט שאתה בדרך כלל רואה בראש התוכן …

פרורי לחם

הם מופיעים גם בתוצאות חיפוש …

פירורי לחם SEO

אפשר פירורי לחם ביוסט (SEO → מראה חיפוש → פירורי לחם) …

פירורי לחם-הגדרות

לאחר מכן הוסף קוד זה לכל מקום שתרצה להציג פירורי לחם. המקומות הנפוצים ביותר הם הכותרת header.php, single.php או page.php. הנה הדרכה לפירורי הלחם של יוסט אם אתה צריך עזרה. אני לא משתמש בהם כי אני לא אוהב את העומס, אבל אם לא אכפת לך איך הם נראים, זה עשוי לשפר מעט את SEO מכיוון שהוא מסייע למשתמשים ומנועי חיפוש ללמוד את מבנה התוכן שלך.

<?php
אם (function_exists (‘yoast_breadcrumb’)) {
yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);
}
?>

2.10. נתוני מטה חברתיים

התאם אישית כיצד נראה התוכן שלך כשהוא משותף בפייסבוק / טוויטר …

שיתוף בפייסבוק

ביוסט, עבור אל SEO → חברתי, ואז אפשר נתוני מטא בכרטיסייה פייסבוק / טוויטר. כשאתה כאן, אל תשכח לעשות זאת אמת את האתר שלך באמצעות Pinterest ולהוסיף את דף Google+ שלך ליוסט.

יואסט-חברתי-מטא-נתונים

כעת ערוך עמוד / פוסט, גלול למטה לקטע של יואסט, לחץ על קישור השיתוף (מוצג למטה) ותוכל להעלות תמונות לפייסבוק (1200 x 630 פיקסלים) וטוויטר (1024 x 512 פיקסלים). כן, פירוש הדבר שאתה צריך ליצור 2 גרפיקה עבור כל פיסת תוכן אם אתה רוצה שזה ייראה יפה.

אופטימיזציה yoast-social-media

אם אתה מגביר את הפוסטים במודעות פייסבוק, אתה יכול לשלוט על טקסט המודעה באמצעות Yoast. פייסבוק לא תאפשר לך לשנות את הכותרת, לכן לפני שתשתף את הפוסט שלך בפייסבוק, תן לו את הכותרת הרצויה לך בשדה “כותרת הפייסבוק” של יוסט (שיכולה להיות שונה מכותרת SEO + מטא תיאור). אם כותרת הפייסבוק שלך לא עובדת מייד, נסה לנקות את המטמון של האתר שלך. מצאתי שלעיתים יכול לקחת מספר ימים עדכון באמצעות כותרת / תמונה חדשה בפייסבוק.

Yoast כותרת הפייסבוק

2.11. עורך בכמויות גדולות

ערוך כותרות SEO + תיאורי מטה בכמויות גדולות מבלי לעבור על כל עמוד / פוסט בודדים. מועיל להפליא לתיאורי מטא כדי להגדיל את שיעור הקליקים או לכתוב אותם אם עדיין לא עשית זאת. עורך בכמויות גדולות של Yoast לא אומר לך את מילת המיקוד של כל פוסט או מראה את סרגל האורך, לכן הקפד לכלול את מילת המפתח שלך ולהישאר בגבולות התווים.

יוסט-גורף-עורך

2.12. יואסט פרימיום: שווה את זה? לא.

זה לא היה בשבילי.

זה כולל מנהל הפניה מחדש שניתן לבצע באמצעות התוסף המהיר / חינם להפניה מחדש של דף / הודעה. ניתוח מילות המפתח המרובות מגלה התאמות מדויקות בלבד של מילת המפתח שלך (מילות מפתח משניות משמשות בדרך כלל כהתאמות חלקיות) … לכן זה חסר תועלת למעט לעקוב אחרין. כל עוד אתה כותב תוכן מעולה ועושה SEO טוב בדף באמצעות הפלאגין החינמי של יוסט (וטיפים ממדריך זה), אל תוציא 89 דולר לשנה על Yoast premium.

סקירה של כל תכונה …

מנהל הפניה מחדש – מאפשרת לך לתקן שגיאות סריקה בכרטיסייה Search Console של Yoast על ידי הגדרת הפניות מחדש (אך תוכל גם להשתמש בכרטיסייה הפניות מהירות לדף / הודעה מהירה). Yoast’s יגדיר באופן אוטומטי הפניות מחדש לאחר שינוי הפרמלינק, וזה נחמד, מכיוון שרוב התוספים האחרים להפניה מחדש אינם מבצעים זאת. תוכל גם לייבא הפניות מחדש קיימות מה- תוסף הפניה מחדש ו. גישה.

מנהל ינות להפניה מחדש

מילות מפתח עם מיקוד מרובה – ניתן למקד מילות מפתח משניות על ידי חקר מילה נרדפת למילת המפתח העיקרית שלך ושילוב התאמות חלקיות בכל התוכן שלך … חבילות נושא של WordPress (ראשית) + חבילות מפתחים של WordPress (משניות) = 10 חבילות נושא הטובות ביותר של WordPress / חבילות מפתחים (כותרת המשלבת את שניהם) . מכיוון שמילת המפתח המשנית אינה משמשת כהתאמה מדויקת, Yoast לא יזהה אותה ומילות המפתח המשניות שלך בועות ב- Yoast יהיו אדומות … וזה בסדר, אבל זה הופך את הפונקציונליות לחסרת תועלת.

כותרת

קישור פנימי – מציג מאמרים קשורים שכתבת לצורך הצעות קישור פנימיות.

תובנות – מציג את המילים המשומשות ביותר בדף.

תצוגה מקדימה חברתית – מציג תצוגה מקדימה של איך פוסט ייראה כשהוא משותף בפייסבוק ובטוויטר, אך כל עוד אתה מעלה תמונות בהתאמה אישית כמתואר ב סעיף 2.11, אתה תדע איך הם נראים בכל מקרה (זהה לתמונות שהעלית), כך שאתה לא צריך להזדקק לזה.

תצוגה מקדימה של yoast-social

תמיכה פרימיום שמעתי מכמה אנשים שהם פשוט מפנים אותך להדרכות.

סיכום – אם אתה רואה משהו שאתה אוהב זה שווה 89 $ לשנה, בטוח. אך רוב האנשים אינם זקוקים לכך לחלוטין. סביר להניח שזה לא ישפר את קידום אתרים בכלל … זה מותרות ללא צורך אם תשאל אותי.

3. מחקר מילות מפתח

מילות המפתח הטובות ביותר הן ביטויים ספציפיים (בעלי זנב ארוך) עם תוכן חלש בתוצאות החיפוש של גוגל. אם אתה מגדיר את מילת המפתח שלך ורואה תוכן קצר שלא מכסה את הנושא בהרחבה, בדרך כלל יש לך זוכה. להלן הכלים / אסטרטגיות בהן אני משתמש כדי למצוא מילות מפתח.

3.1. ענה לציבור

ענה לציבור שולף מילות מפתח מההשלמה האוטומטית של Google ומחלק אותן לשאלות, מילות מפתח והשוואה. זה ממש הכלי הכי מגניב לחקר מילות מפתח.

מילות מפתח של Yoast - AnswerThePublic

3.2. השלמה אוטומטית של Google

לך ל google.com ולהתחיל להקליד מילת מפתח כדי שגוגל תשלים את הביטוי (זכור, אתה מחפש ביטויים עם זנב ארוך בדרך כלל עם 3+ מילים מכיוון שאלו הרבה פחות תחרותיים). אתה יכול גם להשתמש בתו קו תחתון _ בכל מקום בביטוי וגוגל תמלא את הריק. יהיה עליך לסיים את התו המדגיש עבור שיטה זו.

מילוי-השלמה אוטומטית של גוגל -1 באופן אוטומטי

כדי לראות מילות מפתח רבות יותר בתפריט הנפתח, השתמש ברבים או בהזמנת מילים שונות …

מילות מפתח של מילוי-השלמה אוטומטית של גוגל

יש למקד לכל שירות (ומיקום) דפים נפרדים באתר שלך …

מילות מפתח מרובות מקומיות

לנושאי פרסום בבלוגים תחרותיים, בחר תמיד מילת מפתח ספציפית מאוד (ארוכת זנב) …

מילות מפתח בעלות זנב ארוך

אתה יכול לעשות את אותו הדבר למילות מפתח בווידיאו …

מילות מפתח לווידיאו

כיצד מצאתי מילת מפתח ללימוד Yoast שלי …

יוסט-מחקר מילות מפתח

יוסט-מילת מפתח

3.3. סייר מילות המפתח של מוז

כדי לוודא שאתה לא מחמיץ מילות מפתח כלשהן מהשלמה אוטומטית של Google, השתמש סייר מילות המפתח של מוז שזה כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל רק טוב יותר (וגם בחינם). התחל עם ביטוי רחב, הרץ את הכלי ואז בחר תחת מילות מפתח בקבוצה “כן, עם דמיון לקסיקלי נמוך.” זה מונע ממך את הצורך לגלול שוב ושוב בין גרסאות מילות מפתח דומות.

הצעות למילות מפתח של מוז

3.4. HubShout WebGarder

כדי לראות רשימת מילות מפתח מלאה עבור אתרי מתחרים, הרץ אותם HubShout WebGrader

מילות המפתח שלי

3.5. מילות מפתח בעלות זנב ארוך

מילות מפתח בעלות זנב ארוך הן ביטויים מאוד ספציפיים (לא רחבים), בדרך כלל עם 3+ מילים בודדות בביטוי. בדרך כלל יש להם פחות חיפושים אבל הם דרך פחות תחרותית. אם אינך משיג תוצאות עם קידום אתרים שלך, סביר להניח שאתה ממקד לרשת רחבה מדי של מילות מפתח או שהתוכן שלך אינו ארוך / יסודי מספיק. אתה יכול אפילו למקד לעיצוב WordPress של שיקגו במקום לעיצוב אתרים בשיקגו (מכיוון שהוא ספציפי יותר) מה שמקטין גם את התחרות. מילות מפתח בעלות זנב ארוך מביאות גם לאתר מבקר ממוקד יותר (אנשים שרוצים עיצוב וורדפרס).

מילות מפתח בעלות זנב ארוך

3.6. מילות מפתח לתאריך

הניע תנועה נוספת על ידי מיקוד למילות מפתח לתאריכים לפוסטים רגישים לזמן …

מילות מפתח רגישות לזמן

העיקר לכלול את התאריך (השנה) בכותרת העמוד שלך, כותרת SEO, מטא תיאור. כמובן שזה דורש ממני להתעדכן במדריך, אך זה כבר הניע לא מעט תנועה נוספת במהלך 2017 (תוכלו לבדוק את מילות המפתח שחיפשתם ביותר. ניתוח חיפוש).

תאריכים בכותרות SEO

3.7. מיקוד נרדפות באותו עמוד

הכלל הכללי הוא אם 2 מילות מפתח זהות כוונת חיפוש (אנשים מתכוונים למצוא מידע זהה אם הם מחפשים מילות מפתח כלשהן), ניתן למקד את שתי מילות המפתח באותו עמוד.

אבל לפעמים אתה צריך לנתח את תוצאות החיפוש כדי לראות כמה הן תנודות. יש לי דפים נפרדים עבור שירותי SEO של וורדפרס, ייעוץ קידום אתרים ב- WordPress, ו מומחה קידום אתרים ב- WordPress. הם כמעט כולם מתכוונים לאותו הדבר בדיוק, אך תוצאות החיפוש שונות מאוד … אז יצרתי דף עבור כל אחד ועכשיו אני מדורגת ב -2 המובילים עבור כולם. עשיתי את אותו הדבר עם שלי נושאי WooCommerce של ג’נסיס פוסט שמתמקד גם ב’ערכות נושא המסחר האלקטרוני של ג’נסיס ‘מכיוון שכשאני ביצעתי חיפוש בין שתי מילות המפתח, תוצאות החיפוש היו כמעט זהות.

3.8. מיקוד למילות מפתח מרובות

כל שעליכם לעשות הוא לחקור מילה נרדפת למילת המפתח העיקרית שלכם ואז לשלב את שני אלה בכותרת העמוד, בכותרת ה- SEO ובתיאור המטא. זה לפי FAR החלק החשוב ביותר אבל אתה יכול גם לפזר את מילת המפתח המשנית שלך 1-2 פעמים בתוכן שלך. אינך צריך לשלב את שניהם כמילות מפתח מלאות (התאמות מדויקות) אחרת הכותרת שלך תיראה ספאמית. יצירת כותרת שנשמעת נחמד וכוללת גפרורים חלקיים זו הדרך ללכת.

שלב 1: חקר את מילת המפתח העיקרית שלך …

מילות מפתח משניות

שלב 2: חקר את מילת המפתח המשנית שלך …

מילת מפתח עם מיקוד משני

שלב 3: כתוב כותרת שמשלבת את שניהם ועדיין נשמעת נחמד …

כותרת

שלב 4: דרג עבור שתי מילות המפתח …

מיקוד-מילת מפתח -1

מיקוד-מילת מפתח -2

אתה יכול להשתמש באותה אסטרטגיה בתיאור המטא שלך (במשורה) בגוף התוכן.

4. תחרות מילות מפתח

מילת מפתח היא תחרותית יותר אם:

 • זה רחב
 • לתוצאות המובילות יש תוכן חזק
 • לתוצאות המובילות יש DA / PA גבוה ב- MozBar
 • התוצאות המובילות מאוכלסות באתרי רשות
 • אתה רואה הרבה פרסומות מ- Google AdWords
 • יש המון תוצאות חיפוש (33.8 מיליון זה הרבה יותר מדי)
 • אתה ממקד לביטוי רחב בעיר גדולה (למשל, עיצוב אתרים בשיקגו)
4.1. נתח את תוצאות החיפוש של גוגל

Googling של מילת המפתח שלך וניתוח תוצאות חיפוש הוא MUST. אינך רוצה להקדיש את כל הזמן הזה ליצירת תוכן למילת מפתח שלעולם לא תדרג עבורו. אם אתה מגדיר את מילת המפתח ורואה את האינדיקטורים למטה, ייתכן שתרצה לבחור מילת מפתח אחרת (רמז: קבל ספציפיות יותר).

תחרות מילות מפתח

4.2. מוזבר

סיומת Chrome של MozBar מאפשר לך לגוגל כל מילת מפתח ולראות את ה- DA (סמכות תחום) ורשות הפלסטינית (רשות העמודים) של כל תוצאת חיפוש. ככל שהמספרים גבוהים יותר, כך מילת המפתח תחרותית יותר. להשתמש סייר Moz ללמוד את סמכות הדומיין של האתר שלך ולנסות להתחרות בטווח שלך (ראה תרשים למטה). כשאתה בונה את סמכות הדומיין שלך (על ידי יצירת תוכן מדהים וקבלת קישורים) אתה יכול להתחיל למקד למילות מפתח תחרותיות יותר שיש בהן חיפושים חודשיים גבוהים יותר בכלים כמו סייר מילות מפתח. אתרים חדשים עם DA נמוכים צריכים למקד לביטויים תחרותיים מאוד ספציפיים עם חיפושים חודשיים נמוכים.

תחרות מילות מפתח של MozBar

4.3. כמה חיפושים חודשיים?

ככל שסמכות הדומיין שלך גבוהה יותר, כך יכולות להיות יותר חיפושים במילות המפתח שלך. הפעל את אתר האינטרנט שלך דרך סייר הקישורים של מוז (או השתמש בכל בודק סמכויות תחום) כדי לגלות את שלך.

רשות התחום

כעת השתמש בתרשים זה מ- אורביט מדיה. אני בעיקר מכוון לביטויים של שלוש מילים, אבל ביליתי המון זמן בתוכן. ככל שמילת המפתח תחרותית יותר, כך עליכם להקדיש זמן רב לתוכן.

קיצור דרך לחיפוש מילות מפתח

5. מיטוב תוכן

אל תשכח לעשות זאת הוסף תוכן עניינים לפוסטים ארוכים! להלן מספר טיפים נוספים …

5.1. דפים ממוטבים בצורה מושלמת (דוגמאות)

Backlinko’s אינפוגרפיה של SEO באתר הוא הטוב ביותר שראיתי עד כה (לפוסט הזה יש 19,000+ שיתופים). תפסיק לדאוג כל כך מאורות ירוקים, צא מדרך “טקסט ותמונות” ו תתחיל לעשות משהו אחר. תוכן מפורט ביותר, סרטונים ו / או אינפוגרפיקה. תעשה אחד!

SEO בעמוד

של Moz גורמי דירוג בעמוד גם הם מוצקים …

ב- SEO בעמוד

5.2. מקיף תוכן

שלמות התוכן היא הרעיון ש התוכן צריך לענות על כל ההיבטים של שאילתת המשתמש. זו הסיבה שאורך הוא חוזק ב- SEO (השתמש בתשובה לציבור כדי לראות מילות מפתח בשאלות).

5.3. כוון ל -3,000+ מילים

ביליתי כמה שבועות במדריך זה ל- WordPress SEO, אך סביר להניח שהוא יקבל 100+ צפיות ביום (רוב המאמרים הארוכים שלי כן כן). ככל שמילת המפתח תחרותית יותר, כך יהיה עליך יותר תוכן. ייתכן שתוכל להשתמש ב -1,000 מילים למילות מפתח בתחרות נמוכה, אך בדרך כלל יש צורך ב -3,000+ מילים לביטויים תחרותיים (מילות מפתח עם יותר חיפושים חודשיים ותחרות ב MozBar). אני לא אומר לך להוסיף רק חבורה של טקסט … לעצב דפים ופרסומי בלוגים עם גרפיקה יפה, תוכן עניינים, סרטונים … צריך לקחת את כל זה בחשבון.

ספירת מילים

אילוף פוסטים סביב נושאים מרכזיים הוא הסיבה מספר 1 לאתר שלי נע בין 500 ל- 2,500 משתמשים ביום.

5.4. תוכן אבן פינה

זהו התוכן המועיל ביותר באתר האינטרנט שלך. עבורי אלה הדרכות שלי בנושא יוסט, מיטוב מהיר, קונסולת החיפוש של גוגל וכדומה. רק 20 מתוך 100 שיעורי ההדרכה שלי מפיקים בערך 80% מהתנועה שלי. הם גם משיגים את רוב הלקוחות שלי, קישורים, מנויים ומכירות שותפים. הנחתי את החלק הקדמי והמרכזי בדף הבית שלי, בתפריט nav, בסרגל הצד ולאחר יישומון כניסה.

סדרת SEO של וורדפרס

אני מאוד תורם את ספייק התנועה הגדול שלי למדריכים אלה. הם הרבה יותר שימושיים מהמשעמם שלי ייעוץ קידום אתרים ב- WordPress דפים (אף אחד לא יקשר לזה). עליכם ללמוד איזה תוכן הקהל שלכם ימצא שימושי ביותר ולבצע בפועל ביצירת תוכן זה.

נתונים סטטיסטיים של גוגל אנליטיקס

5.5. מגבלות תווים בקטע
 • כותרת SEO: באופן אידיאלי 50-55 תווים
 • תיאור מטא: באופן אידיאלי 145-155 תווים

יוסט אומר לך אם הם קצרים מדי או ארוכים …

מגבלת תווים של יוסט

כך גם שיפורי HTML החלק של מסוף החיפוש של גוגל …

שיפורי HTML

גוגל משתמשת בתיאורי מטא ארוכים יותר (לפעמים)
גוגל החלה להציג תיאורי מטא ארוכים יותר בתוצאות חיפוש מסוימות. אלו הם שנבחר על ידי גוגל (הם לא נמשכים מיוסט) ולרוב נלקחים מתוכן בפועל בדף. התיאורים המטאיים שלך צריכים להמשיך לעקוב אחר “מד האורך” של יוסט למקרה שגוגל תחליט להשתמש באורך התווים הרגיל, ולהשאיר לגוגל לצייר את הגרסה הארוכה יותר – אם הם יבחרו.

תיאורים ארוכים יותר מטא

בזה ציוץ דני סאליבן מגוגל אומר …

onger-Meta-תיאורים - Google

5.6. קטעי טקסט עשירים

קטעי טקסט עשירים מוסיפים מידע נוסף על קטעי הטקסט ויכולים להגדיל את שיעור הקליקים …

נתונים מובנים כוכבים סקירה

הוראות

 • כתוב ביקורות, מתכונים, או אחר סוגי תוכן שם ניתן להשתמש בקטעי טקסט עשירים
 • בחר תוסף עשיר של קטעי טקסט (למשל. סכמה כוללת אחת או סקירת WP)
 • הסכימה של All In One היא בחינם אך כוללת אפשרויות התאמה אישית מינימליות ונראית משעממת
 • סקירת WP נראית הרבה יותר טוב, כוללת מספר תבניות מעוצבות מראש, מתוחזקת ומתעדכנת לעיתים קרובות על ידי MyThemeShop, תומכת ב 14 סוגי נתונים, וזה מה שאני משתמשת בו
 • השתמש בתוסף כדי לסמן תוכן ולבדוק אותו באמצעות כלי הנתונים המובנים של גוגל
 • השתמש במדריך שלי ב- הוספת קטעי טקסט עשירים לוורדפרס לקבלת הוראות מלאות
5.7. קטעי טקסט מוצעים

קטעי טקסט מוצגים הם כאשר גוגל מציגה חלקים מהתוכן שלך בתוצאה העליונה ביותר. גוגל מושכת את זה מכל תוצאה בדף הראשון שעושה עבודה נהדרת ב- עונה בתמציתיות על שאלות בצורה של פסקאות, רשימות וטבלאות (שלושת הסוגים של קטעי טקסט מובילים).

אני תורם את זה לכתיבת עיצוב גרפיקה נחמדה על מילת המפתח (SiteGround לעומת Bluehost), תוך קישור להפניות איכותיות / לא משוחדות שגוגל רואה כ עובדות (איך בבעלות Bluehost EIG, סקרי פייסבוק, דף האירוח המומלץ של וורדפרס), ושמירה עליו על בסיס עובדה.

קטעי טקסט מוצעים

כיצד לגרום לגוגל להעניק לך קטעי טקסט מובילים

 • מקד למילת מפתח בה אנשים רוצים תשובה תמציתית
 • סייר מילות המפתח של מוז יש מסנן שעוזר למצוא מילות מפתח בשאלות
 • קבע אם התשובה צריכה להיות פסקה, רשימה או טבלה
 • מקד על מילות מפתח שכבר כוללות קטע מוצג אך מבצע עבודה לא טובה
 • צור תוכן מבוסס עובדות עם הפניות איכותיות (קישורים, גרפיקה וכו ‘)
 • אם אתה מכוון לתיבת התשובות, מקד את מילת המפתח שלך בהתאמה מדויקת
 • וודא שאתה נמצא בעמוד הראשון עבור מילת המפתח, אם לא, שפר את התוכן
 • בסופו של דבר גוגל קובעת אם הם יראו את התוצאה שלך, או בכלל תוצאה כלשהי
5.8. הכנת כותרות

כותרות – לרשומות יש בדרך כלל כותרות ארוכות יותר מדפים. כותרות הפוסטים שלי בדרך כלל הולכות על משהו כזה: הגדרות הרקטות האידיאליות ל- WP עם Cloudflare + הוראות StackPath (תוסף מטמון מדורג 1, הגרסה החדשה ביותר 3.0.5.1). הדפים שלי דומים יותר כך: ייעוץ SEO בנושא וורדפרס. רוב הדפים שלי משתמשים בהתאמה מדויקת של מילות מפתח המתארת ​​את השירות בעוד שהפוסטים שלי מתארים גם את מה שמכוסה במדריך (ולעיתים קרובות פעמים כוללות את השנה “2018” כדי לעזור במילות מפתח לתאריכי יעד). זה מפתה אנשים לקרוא ויכול להוביל להורדת שיעורי יציאה מדף כניסה.

כותרת דף: ייעוץ SEO בנושא וורדפרס – קצר
כותרת הודעה: הגדרות הרקטות האידיאליות ל- WP עם Cloudflare + הוראות StackPath (תוסף מטמון מדורג # 1, הגרסה החדשה ביותר 3.0.5.1) – ארוך

5.9. יצירת כותרות SEO

יש אנשים שמתאמצים כל כך להשיג אורות ירוקים ביוסט על ידי הכללת מילת המפתח שלהם, הם שוכחים לכתוב כותרת נחמדה שתגרום לאנשים ללחוץ על הקישור שלהם. להלן כמה דוגמאות לכותרות.

כותרת 6

כותרת 3

כותרת 4

כותרת 5

כותרת 2

כותרות SEO – כותרות של פרסום SEO הן בדרך כלל גרסה מקוצרת לכותרת הארוכה יותר שלך: הגדרות הרקטות האידיאליות של ה- WP עם Cloudflare + StackPath CDN (2018). דפים הם בדרך כלל גרסה ארוכה יותר לכותרת הקצרה שלך: יועץ SEO של וורדפרס / מומחה יוסט – טום דופויס. כללתי את “Yoast Expert” מכיוון שאני מכיר שרוב האנשים המחפשים ייעוץ SEO ב- WordPress זקוקים לעזרה ביוסט. במקום רק לכלול את מילת המפתח ואת שם ה- שם (שם), תגרום לעצמך להתבלט מעט – אמור להם למה אתה שונה מכולם בגוגל.

כותרת SEO לדף: יועץ SEO וורדפרס / מומחה יוסט – טום דופויס – גרסה מורחבת של הכותרת שלי “ייעוץ SEO ב- WordPress”
פרסם כותרת SEO (מקוצר): הגדרות הרקטות האידיאליות של ה- WP עם Cloudflare + MaxCDN (V. 3.0.5.1) – גרסה מקוצרת לכותרת שלי “הגדרות הרקטות האידיאליות ל- WP עם Cloudflare + הוראות StackPath (תוסף מטמון מדורג 1, הגרסה החדשה ביותר 3.0.5.1)”

5.10. יצירת תיאורי מטא

כן, עליכם להשתמש במילת המפתח שלכם כאן (או בגרסה שלה). אך המטרה העיקרית של תיאור המטא היא לסכם את התוכן ולומר לאנשים מדוע עליהם ללחוץ על התוצאה שלך. ב שלי הדרכת הגדרות Yoast התיאור המטא אומר לאנשים שאני כולל קובץ zip של הגדרות ה- Yoast שהוגדרו מראש. דברים קטנים כאלה יכולים להגדיל את שיעורי הקליקים שלך בקלות.

תיאור מטא

5.11. מיטוב תמונה חברתית

ראה סעיף 2.11 ליצור את פורמט התוכן שלך כראוי כשאתה משותף בפייסבוק / טוויטר.

5.12. שחרר את מילת המפתח שלך כמה פעמים בתוכן

צפיפות מילות המפתח בקושי חשובה (אתה יכול להשיג בפועל נענש בגין מילוי מילות מפתח) אך עליכם להשתמש בו כמה פעמים בתוכן, והכי חשוב הוא במשפטים הזוגיים הראשונים. יוסט עושה עניין גדול צפיפות מילות מפתח אבל אני לא מסכים, זה לעתים קרובות מוביל לתוכן דואר זבל.

זה לא חייב להיות התאמה מדויקת של 100% מדויקת למילת המפתח שלך, אבל זה צריך להיות קרוב ולקרוא באופן טבעי. Yoast מגלה רק התאמות מדויקות למילות מפתח בעורך החזותי (לא בוני דפים), כל עוד אתה מציין אותה (או גרסה), אתה יכול להתעלם מהמלצת צפיפות מילות המפתח ב- Yoast. ואם תכלול תמונה בראש הפוסט, יוסט מונה את זה כפסקה הראשונה – כך שלעתים לא ניתן להשתמש ב”מילת המפתח שלך בפסקה הראשונה “(המלצה של יואסט). אל תחשוב יותר מדי … כשאתה כותב על הנושא, לרוב תזכיר חתיכות של מילת המפתח שלך באופן טבעי בתוכן / בתמונות שלך. זה מה שגוגל רוצה.

צפיפות מילות מפתח של Yoast FOcus

פוקוס מילת מפתח בפסקה הראשונה

5.13. הימנע ממילוי מילות מפתח

למה שלא כדאי לאובסס על אורות ירוקים …

 • גוגל מענישה מילוי מילות מפתח
 • Yoast מגלה רק התאמות מדויקות למילת המפתח שלך
 • אם אתה משתמש בהתאמות חלקיות (מילים נרדפות), Yoast לא יגלה את זה
 • יותר מדי התאמות מדויקות למילות מפתח גורמות לתוכן שלך להיות ספומי
 • מעודדים התאמות / מילים נרדפות חלקיות ולעיתים קרובות נשמעים טבעיים יותר
 • כותרות צריכות לפתות אנשים לקרוא, ולא רק לכלול את מילת המפתח שלך
 • אופטימיזציה של תוכן היא יותר משימוש במילות מפתח, וזה בעיקר מה שיוסט מציע

מה אומר ניתוח ה- SEO של יוסט:

אזהרה: הזרקת מילות מפתח לתוכן / קטעי הטקסט שלך גורמת להם להיראות ספאמיים! האם חשבת על כתיבת כותרת SEO + תיאור מטא כדי להגדיל את שיעור הקליקים? כל תוצאה בגוגל תשתמש במילת המפתח – מדוע מישהו ילחץ על הקישור שלך? כן, עליך להשתמש במילת המפתח שלך בכותרת העמוד, בכותרת SEO ובתיאור מטא … אך אל תזריק מילות מפתח רק כדי לקבל אורות ירוקים ביוסט. תשכחו מצפיפות מילות מפתח ומילות מפתח בכותרות משנה… התחילו לחשוב על הוספת תוכן עניינים לפוסטים ארוכים יותר, סרטונים, אינפוגרפיקה, קטעי טקסט עשירים, תמונות שיתוף חברתי, מבשר תכולה דקה כדי להפוך את זה טוב יותר (מפורט יותר) מכולם.

5.14. פרמלינקס

כמה הערות על permalinks (כתובות URL / שבלולים) …

5.14.1. קיצור Permalinks

קיצור permalinks מדגיש מילות מפתח למנועי חיפוש …

פרמלינקס מקוצר

5.14.2. אל תסיר תמיד מילות עצירה

עצור מילים הן מילים קצרות ובלתי-תיאוריות שיוסט ממליץ להסיר מהפרמלינקס כדי לשים דגש כבד יותר על מילת המפתח שלך. למרות שזה בדרך כלל טוב, זה יכול גם לגרום לפרמלינקס שלך להיראות מוזרים מאוד (ראה בהמשך). אם אנשים יכולים להסתכל בפרמלינק שלך ולדעת על מה המאמר, הסר אותם. אבל אם זה גורם להם לקרוא מצחיק, לא.

יוסט-סטופ-מילים

למה לא כדאי להסיר תמיד מילות עצירה …

יוסט-עצור-מילים-דוגמאות

5.14.3. מתי לשנות Permalinks

הנה כאשר זה בסדר לשנות פרמלינקס:

 • אתה עובר ל- SSL (HTTPS)
 • אתה עובר למצב שאינו WWW
 • המילה “קטגוריה” מופיעה בכתובות אתרים של פוסטים
 • אתה משתמש במבנה הפרמלינק של? P = 123
 • הגרסה הישנה של יוסט הפשטה את כל מילות העצירה שלך
 • הפרמלינק אינו מתאר את תוכן / מילת המפתח של הדף
 • אתה כותב תוכן כדי למקד למילת מפתח אחרת לחלוטין
 • הדף / הפוסט לא מבוסס היטב (יש לו תנועה נמוכה / קישורים / שיתופים)

עדיף לתקן permalinks בבת אחת ולא לשנות אותם מספר פעמים. אם בכל זאת אתה עובר ל- SSL, אתה יכול לעבור ל- WWW, להפסיק ‘קטגוריה’ מכתובות URL לבלוג ולתקן כל דפים / פוסטים עם permalinks שאינם מתארים את תוכן / מילת המפתח של זה. הקפד להגדיר את ההפניות הנכונות ולתת ל- Google זמן לסרוק את האתר שלך ולעדכן את הפרמלינקס החדש בתוצאות החיפוש. אתה עשוי לראות ירידה בדירוגים – שהיא בדרך כלל זמנית.

5.14.4. השתמש במבנה Permalink של “שם הודעה”

מבנה הפרמלינק של שם הדואר (www.yourwebsite.com/post-name/) הוא בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר. אתה יכול למצוא את זה ב- WordPress תחת הגדרות → Permalinks. זה קצר ומאפשר לכותרת הפוסט שלך להיות בקדמת הפרמלינקס שלך (הכולל את מילת המפתח שלך). אתה יכול לשקול מבנה מותאם אישית של /% קטגוריה% /% postname% / המסווג את הפוסטים שלך בקטגוריות הבלוג שלך. שניהם טובים אלא אם כן יש לך סיבה נהדרת לשימוש במבנה אחר.

הגדרות Permalink של שם הפוסט

5.15. קידום אתרים לתמונות

תזכור ל אופטימיזציה של תמונות למהירות בסעיף 6.7.

5.15.1. שם קובץ תמונה

תייג תמונות לפני העלאתן ל- WordPress כך שם הקובץ מתאר את התמונה. אם כבר העלית אותם עם שמות קבצים לא תיאוריים (DSC12345), טען אותם מחדש. אל תמלא מילות מפתח בשמות הקבצים או בטקסט alt (השתמש רק בה אם הוא מתאר את התמונה בפועל) והתעלם מהמלצת Yoast זו אם הבועה אדומה. פשוט תאר את התמונה.

שם קובץ תמונה

5.15.2. טקסט טקסט Alt

הטקסט alt צריך להיות זהה לשם הקובץ. כדי ש- WordPress ימלא טקסט alt באופן אוטומטי, השתמש בתוסף כמו תכונות תמונה אוטומטיות משם קובץ עם עדכונים גדולים.

טקסט אלטרנטיבי

5.16. קישורים

פרק זה מכיל קישורים פנימיים, קישורים חיצוניים, כותרות קישורים, קישורי שותפים ותיקון קישורים שבורים. זה נוגע גם בקישורים נכנסים – בדרך כלל נרכשים על ידי יצירת תוכן יוצא מן הכלל.

5.16.1. קישורים פנימיים

קישורים פנימיים הם דרך טבעית לבנות קישורים לתוכן שלך תוך כדי עזרה לאנשים למצוא מידע על נושא ספציפי. אם אני ממליץ להגדיר את התצורה של WP Rocket במדריך זה, אני אצביע על הדרכת ה- WP Rocket שלי במקום להדביק כל צילום מסך, שיהיה תוכן משוכפל..

שלוט ב- Sitelinks – ככל שיש לך יותר קישורים לדף, כך סביר להניח שהוא יופיע בדף קישורי sitelink קטע מתוצאות החיפוש של גוגל. קישורים פנימיים הם הדרך העיקרית לשלוט בהם.

Sitelinks

אל תשתמש בתוספי קישור פנימיים – שום אלגוריתם לא יעשה עבודה טובה יותר מאשר הכנסת קישורים ידניים, וזה נכון גם לתוספים “פוסטים קשורים”. בנוסף, תוספים אלה יכולים להאט את האתר שלך.

5.16.2. קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים הם כמו ציטוט מקורות לגוגל. הם צריכים להיות מאתרים אמינים אך גם לספק מידע נוסף על נושאים ספציפיים. הימנע מקישור לאתרים כלליים כמו ויקיפדיה ובמקום זאת קישור לתוכן בגומך שלך. השתמש בכמה בכל עמוד מכיוון שגוגל משתמשת בתוכן שאליו אתה מקשר כאות רלוונטית לתוכן שלך ומשפרת את ה- SEO.

5.16.3 טקסט עוגן

טקסט עוגן הוא הטקסט המשמש לשמות שם הקישור שלך. מוז ממליץ להשתמש בטקסט עוגן כבד קצר, תיאורי, שאינו מילות מפתח, ואילו ויקיפדיה משתמשת בכל טקסט העוגן בהתאמה מדויקת (שלדעת אנשים מסייעים בשיפור דירוג הדף עבור מילת המפתח שלו). אני עוקב אחר האסטרטגיה של מוז כי התאמות מדויקות יכולות להיראות ספאמיות ועלולות לומר לגוגל שאתה מנסה לתמרן את הדירוג.

דוגמה לטקסט עוגן

5.16.4 כותרות קישור

רוצה להפחית את שיעורי הניתור? השתמש בכותרות קישור כדי לעזור לאנשים ללמוד על מה הם לוחצים.

קישור כותרות

בכל פעם שאתה מוסיף קישור, הוסף גם כותרת …

כותרות קישור של וורדפרס

5.16.5 קישורים שותפים

אני מתפרנס משיווק שותפים ויש לי כמה טריקים בשרוול …

SiteGround-Affiliate-Sales

טיפים:

 • אל תשתמש בטון של קישורים מסונפים בדף אחד
 • הוסף את rel = “nofollow” לכל קישורי השותפים שלך
 • אל תפרט תחילה את המוצרים היקרים ביותר / המסונפים
 • צור דפי נחיתה עבור מוצרים שאתה מוכר וקשר אותם לאלה
 • הקישו קישורים לסניפים, או השתמשו בהתאמה האישית של הקישור של השותף אם זה קיים (siteGround.com/go/managed-wordpress-hosting נראה טוב יותר מאשר onlinemediamasters.com/go/managed-wordpress-hosting)
 • הוסף TON של ערך לתוכן שלך כדי למנוע עונשים (אתרי סניפים מועדים)

נ.ב. אם אתה בענף וורדפרס, עיין ברשימה שלי תוכניות שותפים עבור וורדפרס.

5.16.6 קישורים שבורים

ד”ר לינק צ’ק סורק עד 7,500 קישורים בחודש בחינם. הימנע מ תוסף בודק קישור שבור שעושה עבודה טובה, אך הסריקות צורכות מעבד ומונעות על ידי חברות אירוח רבות.

דר-לינק-צ'ק

4.15.7. קישורים נכנסים

הפעם היחידה ששכרתי בונה קישורים (שעבר ביקורת מושלמת על 5 כוכבים ב- upwork.com), קיבלתי עונש של גוגל. זה ריסק את התעבורה / כספים באתר שלי. קיבלתי את העונש על ידי מעבר כל אחד קישור פרטני לאתר שלי, מבקש למנהלי אתרים להסיר את הקישורים שפרילנסר פרילנסר שלי ושלח לבקש בדיקה מחדש לגוגל. עבדתי ללא לאות לשיפור התוכן שלי. רק יותר משנה לאחר מכן הוסרה סופית העונש.

שיעור: אל תשכור בונה קישורים. שכור מעצב אינפוגרפי.

מדריך לבניית קישורים של Backlinko מפרטת “נכסים חזותיים” כמס ‘1 … המתייחסים ספציפית לאינפוגרפיה, מדריכים מעמיקים ודברים באתר שלך שאנשים רוצים לקשר אליהם. הוא קיבל 19,000+ מניות מדריך SEO בדף… שהתחיל עם אינפוגרפיקה מתוקה. אל תבזבזו את זמנכם תוכניות קישור או לפנות לאנשים שאינכם מכירים שמבקשים קישור… עבדו על תוכן, דרגו דרגה גבוהה יותר ואנשים ימצאו אתכם והם יקשרו אליכם. תוכן יו, תוכן!

5.17. שיעורי קליקים

אני מכסה את כל הדרוש כדי להגדיל את שיעורי הקליקים במדריך זה, אבל זו תזכורת לחשיבותם. ניתן למדוד את אלה ב- Google Search Console Search Analytics.

שיעורי קליקים

5.18. סרטונים + אינפוגרפיקה

האם אתה יכול לדעת כמה זמן ביליתי בצילומי המסך שלי? ימים כנראה. אתה יכול לעשות את זה, קטעי וידאו או אינפוגרפיה. בחר אחד או שניים. אבל אתה צריך אחד מהם – לא רק טקסט כתוב.

5.19. הגש הודעות תחת קטגוריה אחת

תייג הודעות תחת קטגוריה אחת כדי להימנע מתוכן כפול.

תגיות של קטגוריות וורדפרס

אם אתה מתכנן להוסיף דפי קטגוריות לאינדקס, (תחת הכרטיסייה טקסונומיות ביוסט), עליך לעצב דפי קטגוריה כך שהם ייראו נחמדים! תן לו כותרת, תיאור על מה הקטגוריה, תכנן את סרגל הצד שלך וכתוב כותרת SEO מותאמת אישית + ​​מטא תיאור עם מילת מפתח עבור אותה קטגוריה. יהיה לו סיכוי טוב יותר לדירוג.

5.20. אל תגזימו בתגיות

בדרך כלל אלה נושאים מרכזיים המכוסים בפוסט.

תגיות של קטגוריות וורדפרס

6. מיטוב מהיר

רוצה 100% ציוני GTmetrix? החלק הזה מראה לך איך עשיתי את זה.

6.1. GTmetrix לעומת Pingdom לעומת תובנות PageSpeed

זמן טעינה הוא הערך העיקרי שעליך למדוד, ואילו עשרות מתואמים מאוד. אלה משופרים על ידי קביעת המלצות מהירות (GTmetrix הוא הכלי האהוב עלי לזה).

GTmetrix – ראה אילו תוספים / אלמנטים לוקח הכי הרבה זמן לטעון בכרטיסייה “מפל מים” (הם יופיעו גם מספר פעמים בדוח מהירות הדף / YSlow), תמונות לא ממומנות, בודק CDN בלשונית YSlow ובדוק את ה- TTFB שלך (הזמן הראשון בתים) המוצג בכרטיסייה “תזמונים”.

פינגדום – כלי מדויק ביותר למדידת זמני עומס על פי WP Rocket.

תובנות מהירות של Google Page – אמצעים זמני תגובה של השרת שצריך להיות <200 מטר. סוג של חוסר תועלת אחרת מכיוון שהוא אינו מודד את זמני הטעינה (המלצות GTmetrix / Pingdom טובות בהרבה) ואילו המהירות הניידת משופרת בדרך כלל בשילוב עם מהירות שולחן העבודה..

6.2. אירוח

המילה ‘שרת’ מוזכרת באופן מילולי 70 פעמים בערך מדריך אופטימיזציה של וורדפרס ו- 35 פעמים ב- GTmetrix מדוע הדרכה איטית בדף שלי (הבזק חדשות … זה סוג של חשיבות). הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. אם זה לא תחת 320ms כמו גוגל ממליצה סביר להניח שהשרת שלך (אירוח) איטי.

הפחת את זמן התגובה של השרת

אינדיקציה נוספת היא אם שלך זמן לביץ הראשון נמצא בכרטיסייה “תזמונים” של GTmetrix

GTmetrix-Time-To-First-Byte

אותה חברה (EIG) בבעלותה Bluehost, HostGator, iPage, Site5, Layer Layer ומעלה 60 חברות אירוח שונות. הם ידועים בקיצוץ בעלויות על ידי אריזת יותר מדי אנשים באותו שרת (להדגיש את זה) ויש לך ביקורות איומות בגלל זה. לאתרים רבים שמתארחים על ידי EIG יש זמני תגובה גבוהים, ואני הייתי נמנע משימוש בחברות אלה בכל מחיר.

רשימת מותגי EIG

אני משתמש SiteGround ויש זמני תגובה 200 מילימטרים עם ציוני 100% GTmetrix ו -4 S זמני טעינה של פינגדום. בצע בדיקת אירוח, הרץ בדיקות משלך או לחץ על דפי הטעינה המהירה שלי. הם דורגו כמארח מספר 1 ב 26 סקרים בפייסבוק והם טובים יותר מעולמות EIG (Bluehost, HostGator), קדימה אבא, ומארחים אחרים שאורזים יותר מדי אנשים באותו שרת. היו הרבה אנשים Who היגר ופרסם תוצאות ב פייסבוק ו טוויטר. ציוץ לאחר ציוץ, הודעה לאחר הודעה, סקר לאחר סקר לאחר סקר, רצון אירוח מהיר יותר לתקן זמני תגובה איטית. הם כן המומלצת על ידי וורדפרס, לעשות הגירות חופשיות, ואני משתמש בהם תוכנית ייעודית למחצה.

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

סקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.png

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-סקר FB

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

מה אנשים אחרים אומרים …

wordpress-אירוח-שאלה

אנשים שהיגרו …

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

יש להם 3 תוכניות

אירוח אתרים

אני על שלהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה והנה שלי דו”ח פינגדום

2019-דו

הדוח שלי ב- GTmetrix …

2019-GTmetrix-דו

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (מספר השרתים הוא הגורם מספר 1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). אתה יכול לראות א תרשים השוואה מלא מתוכנית StartUp לעומת GrowBig לעומת GoGeek, אבל GrowBig מעניק לך כ -2x משאבי שרת כ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שמקנה לך עוד יותר משאבי שרת. GrowBig + GoGeek מגיעים עם תמיכה בעדיפות ותוכלו לארח אתרים ללא הגבלה. אירוח בענן הוא די קפיצת המחיר ב 80 $ לשנה אך מגיע עם 2CPU + 4GB זיכרון RAM והוא אפילו מהיר יותר מ- GoGeek.

אתה יכול לראות את זה ב- דף תכונות

תרשים SiteGround-Server-Resources

שלהם טכנולוגיית מהירות זו הסיבה העיקרית שאנשים בוחרים בהם (שרתי NGINX, כונני מצב מוצק, HTTP / 2, PHP7, HHVM ו- לחץ 1 על הפעלת Cloudflare ב- cPanel עם אפשרות להשתמש במטמון אגרסיבי, minify ו- מעקה). שלב SiteGround + Cloudflare + WP Rocket ואני פשוט אשלם לך 50 דולר בפייסבוק אם הניקוד / זמן הטעינה שלך לא ישתפר. שלהם טכנולוגיית זמן עבודה הוא טוב באותה מידה ויש לי 100% uptimes ברובוט Uptime. אתה מקבל גם תמיכה הקשורה לוורדפרס שעונה על כרטיסים בערך ממוצע של 10 דקות, גיבויים אוטומטיים יומיים, בחינם בואו להצפין SSL עבור מסחר אלקטרוני ועוד תכונות וורדפרס. SiteGround אפילו יעביר את כל אתרי האינטרנט / הדוא”ל שלך בחינם אם אתה ב- cPanel, ואתר 1 אם לא ב- cPanel.

כמעט 5 שנים בשבילי …

אירוח אתרים

הצהרת סניפים – אם תירשם לאתר SiteGround עם שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא כל חשבון עבורך. כל שנה אני תרמו 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם מארחים וורדפרס מהממים והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות פייסבוק + טוויטר ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

6.3. ערכות נושא קלות משקל (StudioPress)

ערכות נושא של סטודיאפרפרס הם קלים (הם נטענים בצורה מהירה במיוחד) ומומלצים על ידי יוסט, מאט קאטץ ‘(מגוגל) ואפילו מאט מולנווג. לנושאים קלים יש פונקציונליות מובנית מינימלית וכתוצאה מכך נפיחות פחות מיותרת, ובמקום זאת להסתמך עליהם תוספים להוסיף רק פונקציונליות הדרושה לך. לעיצובי Divi ו- ThemeForest יש לעתים קרובות כל כך הרבה תכונות מובנות שיכולות להרוג את זמני הטעינה שלך. יש הרבה נושאים קלים שם, אבל סטודיופרס היא ללא ספק אחת מחנויות הנושא הנחשבות ביותר. אני משתמש בהם נושא Outreach Pro.

ערכות נושא של סטודיאפרפרס

6.4. תוספים קלים (רשימה)

גיבויUpdraftPlus.

סליידריםסולילוקי, שכבה, או מחוונים מטאורים.

תיק עבודותגלריית Envira, FooGallery, או הרשת.

שיתוף חברתימניית חברת Sassy או שיתוף חברתי DVK.

ניתוח גוגל אנליטיקס ומסוף החיפוש צריכים להיות מספיקים, או קליקי.

בוני דפיםבונה דפי וורדפרס מאת MotoPress, אך אף אחד מבוני הדפים אינו פועל מהר יותר מעורך WordPress המקורי. שלב את זה עם ה- תוסף מעתק ואסור שתצטרך לבונה דפים (כולל בוני דפים מובנים לנושאי וורדפרס). אלא אם כן הצוות שלך מסרב לחלוטין למד מעט HTML (שפת הקידוד הקלה ביותר), הימנע מבוני דפים.

הערותעומס על תנאי.

תוספי סטודיופרס – תוספים קלים למסגרת Genesis.

6.5. תוספי מיטוב מהיר (רשימה)

כל אלה מדורגים בראש הדירוג, אך הימנע מהתקנת שני תוספים אם יש להם פונקציונליות כפולה.

6.6. תוספי מעבד גבוהים (רשימה)

* האשמות הנפוצות כוללות פוסט, סטטיסטיקות, מפת האתר, צ’אט, לוח שנה, בוני דפים ותוספים קשורים שמריצים סריקות / תהליכים מתמשכים או מראים מעבד גבוה ב- GTmetrix.

6.7. מיטוב תמונה

יש למעשה 20 דרכים לייעל את התמונות – מי ידע? אבל אם אנחנו ממהרים, אלה הם השלושה המובילים ב GTmetrix. רק זכור ש- GTmetrix מציגה רק תמונות לא מותאמות עבור עמוד יחיד לכן עדיף להתחיל עם תמונות המופיעות בדפים מרובים (לוגו, סרגל צידי, תמונות כותרת תחתונה) ואז להריץ את הדפים החשובים ביותר שלך דרך GTmetrix ולבצע אופטימיזציה של תמונות על אלה.

מיטוב תמונה

קרא את הדרכה המלאה שלי לאופטימיזציה של וורדפרס כדי ללמוד כיצד:

אופטימיזציה של תמונות TOC

הגש תמונות בקנה מידה – שינוי גודל של תמונות גדולות למידות המוצגות ב- GTmetrix. לפעמים GTmetrix מראה את הממדים הלא נכונים ובמקרה זה תוכלו לצלם צילום מסך של התמונה בזום 100% ולמדוד את הרוחב + הגובה בתוכנית כמו GIMP (כלי עריכת תמונות שאני משתמש בו).

הגש תמונות בקנה מידה

דחיסה ללא אובדן – זהו פריט האופטימיזציה של תמונות ב- GTmetrix. דמיין ו קראקן הם התוספים הטובים ביותר לזה, אני משתמש ב- Imagify. לפלאגינים אחרים יש באגים, לא ידחוס תמונות או שהם יכולים לשבור תמונות. לאלה יש מגבלה חודשית לחשבונות חינמיים אך מבצעים עבודה טובה בהרבה.

 1. להירשם דמיין
 2. התקן את ה- דמיין את התוסף
 3. עבור אל מדף המדיה שלך ב- WP
 4. דחיסה בתפוצה רחבה של כל התמונות באתר שלך
 5. ברגע שתגיע למגבלת 25MB, שלם 4.99 דולר עבור 1GB של נתונים או המתן לחודש הבא

לדמיין-wordpress-image-optimization

ציין מידות תמונה – פירושו שאתה צריך לציין רוחב / גובה ב- HTML או CSS של התמונה. העורך החזותי עושה זאת באופן אוטומטי, כך שבדרך כלל זה מתרחש בווידג’טים, CSS או קטעים אחרים באתר שלך המקודדים ידנית. פשוט עקוב אחר הדוגמא בתמונה למטה …

ציין מידות תמונה

6.8. תוסף מטמון

WP Rocket דורג כמתוסף המטמון מספר 1 בסקרים מרובים של פייסבוק בזמן ביצועים מהירים (ילד חדש ברחוב) ו- מטמון מהיר ביותר של WP הם בדרך כלל 2 ו -3. כלי האופטימיזציה של SG של SiteGround גם הלך והשתפר. הרבה אנשים משתמשים גם בזה מטמון סה”כ W3 אבל דווח על הרבה באגים. עליך להתקין רק תוסף מטמון אחד, אך אם אתה משתמש בפלאגין בחינם, עליך לבדוק תוספי מטמון מרובים כדי לראות אילו מניבים את זמן הטעינה הטוב ביותר.

כתבתי הדרכות לכל 5 …

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

6.9. פרח ענן

פרח ענן היא דרך קלה (וחופשית) לשפר את המהירות באמצעות שלהם CDN ולהגן על האתר שלך באמצעות האתר שלהם בטיחות אינטרנט. זה תלוי במארח שלכם אך רבים מכם יכולים לאפשר Cloudflare ב- cPanel (צילום המסך למטה מיועד SiteGround). WP Rocket, WP Fasetst Cache ו- W3 Total Cache משתלבים עם Cloudflare אם אתה מעדיף להגדיר את זה כך.

או הפעל אותו ב- cPanel שלך …

הפעלת פרחים בענן של SiteGround

הקפד להפעיל מטמון אגרסיבי, לצמצם ו- מעקה לזמני עומס מהירים עוד יותר …

הגדרות זרימת ענן של SiteGround

6.10. CDN

Cloudflare מתמקד יותר באירוח ואילו StackPath מתמקדת אך ורק ב- CDN (מהירות). ל- Cloudflare יש 200+ מרכזי נתונים בעוד שב- StackPath יש 30 מרכזי נתונים, אך יותר מרכזי נתונים = אתר מהיר יותר, ו- StackPath נמצאים ברובם בארה”ב, לפחות, שם רוב הקוראים שלי נמצאים. Cloudflare מחייב תוספת עבור תנועת HTTPS ואין תמיכה בתכנית החינמית. שילוב של שני השירותים נתן לי את זמני הטעינה המהירים ביותר ואת הניקוד ב- GTmetrix + Pingdom, וכיום אני משתמש בשניהם. StackPath הוא 10 $ לחודש עם ניסיון חינם למשך 30 יום, Cloudflare הוא בחינם. המדריכים שלי מראים לך כיצד להגדיר את StackPath באמצעות תוסף המטמון שלך, אך הייתי פונה לתמיכה שלהם כשתסיים כי הם עזרו לי להמשיך ולשפר את זמני הטעינה..

StackPath-Data-Centers

6.11. טען סרטונים עצלניים

סרטונים הם בדרך כלל האלמנט הכבד ביותר בעמוד. זה מעכב את טעינתם עד שאתה גולש למטה ולמעשה רואה את הסרטון שאמור להפחית את זמני הטעינה במספר שניות (עשיתי את זה בפוסט עם 2 סרטונים והוא שיפר אותו בשש עשרה). אם אתה משתמש ב- WP Rocket יש להם אפשרות לאפשר זאת בהגדרות הבסיסיות, או שתוכל להשתמש ב- טעינה עצלה לסרטונים. אני לא טוען תמונות כיוון שהדבר יכול להרגיז את הקוראים שלך לטעון כל העת תמונות.

אופציית רקטות Lazyload WP

6.12. גופני אינטרנט

אם אתה רואה שגיאות הקשורות לגופן ב- GTmetrix / Pingdom, אירוח גופנים באופן מקומי אמור לעזור לתקן אותם.

Google-Fonts-GTmetrix

כיצד לארח גופנים מקומיים של גוגל

 1. תבחר גופן של גוגל
 2. הורד את הגופן
 3. המרה לגופני אינטרנט (באמצעות טרנספונטר)
 4. היה מינימלי עם מספר גופנים / משקולות
 5. הורד קבצי גופן שהומרו
 6. העלה קבצי גופנים ל- WordPress (באופן אידיאלי תיקיית wp-content / העלאות)
 7. הוסף גופן מותאם אישית ל- CSS
 8. בדוק את הגופן
 9. הגדר גופן ברירת מחדל
 10. תמיד יש גופן בגיבוי

6.13. הסר מיתרי שאילתה

זהו פריט שאתה עשוי לראות בכלים לבדיקת מהירות (Pingdom, GTmetrix, PageSpeed ​​Insights). ל- WP Rocket יש גם אפשרות לכך, לכן הקפד לאפשר זאת באפשרויות המתקדמות. אתה יכול גם לנסות את הסר מחרוזת שאילתה מתוסף המשאבים הסטטיים אבל שמעתי שזה לא תמיד עובד. אתה יכול גם לנסות למזער את התוספים שלך והציון שלך אמור להשתפר עבור פריט זה.

הסר מיתרי שאילתה ממשאבים סטטיים

6.14. ניקוי בסיסי נתונים

זה מוחק קבצי זבל (תיקיית זבל וספאם, עדכוני פוסט שמצטברים בכל פעם שאתה מעדכן פוסט, תגובות זבל, מעבר, וזבל אחר. השתמש בהגדרות מסד הנתונים של WP Rocket כדי לנקות את מסד הנתונים או להשתמש ב תוסף WP-Optimize שגם עושה עבודה נהדרת.

הגדרות WP Rocket Databse

6.15. אופטימיזציה של תוספים
 • הרחב את הפריטים שלך GTmetrix דווח כדי לחפש תוספים בעייתיים
 • השתמש בכרטיסיה מפל GTmetrix כדי לראות תוספים שדורשים את הארוך ביותר
 • מחק / השבת תוספים שאינך משתמש בהם והשתמש בתוספים קלים
 • הכנס את קוד המעקב של גוגל אנליטיקס באופן ידני מבלי להשתמש בתוסף
 • החלף את התוספים למדיה החברתית ב- תוספים לדף הפייסבוק או ווידג’טים לטוויטר
 • השבת סריקות מתמשכות הגורמות לשימוש רב במעבדים (למשל, דוח תנועה בשידור חי של Wordfence)
 • אם אתה משתמש בתוספים מכיוון שאינך יודע קוד, שאל את המפתח שלך לגבי חלופות
6.16. מיטוב הערות

תגובות לטעויות עצלניות – להשתמש עומס על תנאי אם משתמשים בדיסקוס.

GravatarsGravatars להאט פוסטים עם המון תגובות (הרץ פוסט עם הערות דרך GTmetrix ותראה כי Gravatars יהרוס את הדו”ח שלך). יש לך כמה אפשרויות …

 • השבת את ההערות לחלוטין
 • הגדר את ברירת המחדל של Gravatar לריקה
 • השבת Gravatars תחת הגדרות → דיון
 • מחק תגובות שלא מוסיפות ערך לפוסט שלך
 • הגדר את ברירת המחדל של Gravatar לתמונה מותאמת אישית בשרת
 • הגבל את תמונות Gravatar שלך לממדים קטנים (למשל 32px)
 • טען הערות באופן דינמי באמצעות הסתר את הפלאגין Show Comments

למנוע ספאם – ה תוסף אנטי ספאם עושה עבודה מצוינת ולא משתמשת בקאפטצ’ה.

6.17. השבת פונקציות לא נחוצות

ברור ו השבת WP עשה עבודה נהדרת להשבית דברים כמו בקרת פעימות לב, פינגבקים, trackbacks, שמירה אוטומטית, XML-RPC, הגבלת עדכוני פוסטים ועוד. זה בעצם מנקה את האתר שלך מפונקציות שאינן בשימוש שעשויות להופיע בדוחות GTmetrix / Pingdom שלך.

טיפים לביטול WP

 • השבת את כל מה שאתה לא משתמש בו
 • רעיון למחיקת דואר זבל הוא רעיון טוב
 • אימוג’ים, מפות גוגל ו- Gravatars קח זמן רב לטעון
 • פינגבקים וטרייבקים בדרך כלל לא שווה את המשאבים הנוספים
 • הגדר גרסאות של פוסטים ל- 3-5 כך שיהיה לך גיבויים, אך אינך זקוק למאות
 • אפשרויות שונות בכרטיסייה “בקשה” יכולות לשפר את זמני הטעינה שלך

WP- Disable- בקשות

WP-Disable-Tags-Settings

WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-Others

מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי
בצד ימין של הגדרות השבת ה- WP, יש לך אפשרות להזין את קוד UA של Google Analytics שלך. זה אמור לתקן את הפריט “שמור במטמון של דפדפן” עבור Google Analytics שנראה לעתים קרובות ב- GTmetrix, Pingdom ו- Google PageSpeed ​​Insights. הקפד למחוק קודי מעקב ותוספים אחרים של Google Analytics וודא שה- GA שלך עדיין עוקב אחר נתוני משתמשים.

WP-Disable - Google-Analytics-Local

מינוף-ברואר-מטמון-גוגל-אנליטיקס

6.18. AMP (דפים ניידים מואצים)

דפי AMP לגרום לדפי הנייד שלך לטעון מהר יותר ולהוסיף חותמת AMP לתוצאות הנייד …

דפים ניידים מואצים

יוסט AMP

כיצד להוסיף דפי AMP לוורדפרס

 • התקן את ה- תוסף AMP (מוסיף דפי AMP בפועל)
 • התקן את ה- דבק ליוסט & AMP (מאפשרת לך להתאים אישית את העיצוב)
 • הוסף / מגבר / לדף כלשהו כדי לראות איך הוא נראה ולוודא שהוא עובד
 • עבור אל ההגדרות של Yoast → AMP כדי לשנות את העיצוב שלך ולאפשר סוגי פוסטים מותאמים אישית
 • הקפד לצבוט את התמונה המוצגת בראש הדפים שלך (ראה את ההדרכה של יוסט)
 • בדוק את ה מדור AMP של מסוף החיפוש של גוגל ומצא ותקן שגיאות AMP
 • להדליק קישורים ניידים מואצים בהגדרות המהירות של Cloudflare (ראה בהמשך)

קישורים ניידים מואצים של Cloudflare

6.19. הימנע ממשאבים חיצוניים

יש להימנע ממפות גוגל, AdSense, שירותי פרסום משרות או כל תוסף שמושך תוכן ממקום אחר. יש להעלות תמונות ללוח המחוונים של וורדפרס ולא להעתיק / להדביק מאתר אחר כדי להעלות על שלך. משיכת תוכן מאתרים חיצוניים והצגתם באתר שלך הורגת לחלוטין ציונים / זמני טעינה. בדוק את דוח ה- GTmetrix שלך.

GTmetrix-פרסומות

7. קונסולת החיפוש של גוגל

קונסולת החיפוש של גוגל מועיל הרבה יותר מ- Google Analytics לייעול האתר שלי. אתה יכול להגדיר אותו באמצעות Yoast בסעיף 2.2. לוקח כמה ימים לאכלוס הנתונים שלך ואפילו מספר חודשים עד שנאסף מספיק נתונים אם ברצונך להשתמש ב- Search Analytics.

7.1. אל תכלול WWW

שם הדומיין האידיאלי הוא לא www עם SSL: https://onlinemediamasters.com/

אתה יכול לשנות את שלך שם תחום מועדף בהגדרות האתר של מסוף החיפוש. זו צריכה להיות אותה גרסה בוורדפרס (הגדרות → כללי → כתובת וורדפרס + כתובת אתר). ודא שכל הקישורים באתר שלך אינם של www (אתה יכול להשתמש ב- חיפוש טוב יותר החלף את התוסף), הגדרת הפניות מחדש ואימות את הגירסה החדשה ב- Search Console תוך שמירה על הישן.

שם דומיין מועדף

ג’ון מולר מגוגל אומר …

עדיין הייתם צריכים לראות בזה סוג של העברה לאתר, אז בהחלט הייתי עובר על טיפים להעברה שיש לנו במרכז העזרה, בכל הקשור להגדרת הפניות מחדש כראוי, הקנוניות, hreflang, כל זה ל וודא שזה מוגדר בין הגרסאות השונות …

… אם אתה מבצע את השינוי הזה ואתה עדיין ב- http, אז אולי זה הגיוני לומר טוב, ניקח את הרגע הזה איפה שנצטרך לבצע הגירה בכל מקרה ונעבור ל- https. כל כך סוג של לעשות את הצעד הבא כבר במקום להשאיר את זה בשנה הבאה לסוג של דרך.

7.2. מיקוד בינלאומי

הגדרה מיקוד בינלאומי ב- Google Search Console אומר ל- Google אילו מדינות חשובות לך ביותר. ולא, זה לא שולל את האתר שלך מכל המדינות האחרות.

מיקוד בינלאומי למסוף החיפוש של גוגל

7.3. שגיאות סריקה (ראה סעיף 2.4)

7.4. שגיאות שימושיות לנייד

ה שימושיות סלולרית החלק של מסוף החיפוש של Google מציג את כל השגיאות הניידות באתר שלך (כלי הבדיקה הנייד של גוגל מציג רק שגיאות בדף בודד). רק מכיוון שאתה משתמש בנושא מגיב למכשירים ניידים אין פירושו שהאתר שלך יהיה חף משגיאות בנייד, בדוק תמיד!

שגיאות Search-Console-Mobile-Usability

7.5. וורדפרס אבטחה

ה סוגיות אבטחה החלק של מסוף החיפוש של גוגל אומר לך אם יש לאתר שלך בעיות, אך בודק האבטחה של סוקורי זה גם טוב. מלבד שינוי שם המשתמש הגנרי שלך “מנהל”, שימוש בסיסמה חזקה וודא שהליבה / הנושאים / תוספים של וורדפרס מתעדכנים, אני משתמש גדר המילים. רק וודא שאתה מבטל דוחות תנועה חיים הגורמים משאבי שרת ומאטים את האתר שלך. ביטחון iThemes גם טוב, אך השתמש רק בתוסף אבטחה אחד.

בודק אבטחת סוקורי

7.6 חיפוש באנליטיקס

מסוף החיפוש של גוגל ניתוח חיפוש טוב יותר במדידת SEO לעומת גוגל אנליטיקס. פעם אחת בכרטיסייה ניתוח חיפוש, צבט את המסננים כדי למדוד את הדירוג שלך, שיעור קליקים, קליקים וכו ‘.

חיפוש במסנן אנליטיקס

השווה את ה- SEO לתקופת זמן קודמת …

השוואת תאריך

ראה שאילתות (מילות מפתח) שאתה מדרג בהן …

שאילתות מסוף החיפוש של גוגל

ראה שאילתות שאתה מדרג בהן לגבי נושאים ספציפיים (זו מיועדת ל- SiteGround) …

חפש במסנן שאילתות ב- Analytics

שפר תוכן באיכות נמוכה …

קונסולת חיפוש נמוכה-ביצועית-גוגל-חיפוש

אם אתה אוהב את אלה, עיין בשבע לוחות המחוונים המותאמים אישית של Google Analytics.

8. קידום אתרים מקומי

כך תוכלו לדרג גבוה יותר במפות Google ובתוצאות מקומיות.

8.1. גורמי דירוג מקומיים לשנת 2018

להלן האחרונה גורמי דירוג חיפוש מקומי לשנת 2018 (מדווח על ידי מוז כל שנתיים).

גורמי דירוג חיפוש מקומי 2018

8.2. ציטוטים

ציטוטים – אזכורים מקוונים של שם העסק שלך, אך רוב האנשים חושבים על אלה כמדריכים / פרופילי מדיה חברתית (Google My Business, YellowPages, Bing Places, Facebook, Yelp, TripAdvisor ואתרי נישה). יצירת כמות ציטוטים בשפע וקבלת ביקורות עליהם היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי לדרג גבוה יותר בתוצאות חיפוש מקומיות – במיוחד מפות Google. Moz Local ו- Whitespark יעזרו לכם לבנות ציטוטים אלה (או למקם אותם במיקור חוץ).

8.3. נאפ

NAP (שם עסק, כתובת, טלפון) – אלה צריכים להיות עקביים בכל הציטוטים שלך ובאתר שלך. אם יש לך רק מיקום אחד, אתה יכול לרשום את ה- NAP שלך תחתונה. אם יש לך מספר מיקומים, ציין את NAPs האישי שלהם איפשהו בדפי הנחיתה שלהם.

8.4. גוגל העסק שלי

ביצוע מיטוב של דף Google לעסק שלי

* גוגל מתחשבת יותר ויותר בהפעלת בעלי עסקים אשר: מפרסמים בפוסטים של גוגל, מגיבים לביקורות, מתעדכנים על שעות מיוחדות, עונים על שאלות, מקלים על הלקוחות לנקוט בפעולות ישירות ב- GMB באמצעות כתובות אתרים עסקיות..

לוגו העסק שלי של גוגל

8.5. מוז מקומי

מוז מקומי אומר לך אם העסק שלך מופיע ב -15 אתרי הציטוט המובילים ואם יש לך פרופילים לא שלמים, לא עקביים או כפולים. זה גם אומר לך בדיוק מה לעשות (פרופילים נוספים שאתה צריך ליצור, אילו פרופילים זקוקים לתמונות נוספות ושכפולים למחיקה. ככל שתתקן את אלה השיפור שלך ישתפר – באופן אידיאלי הציון שלך יהיה קרוב ל 100%.

ציון הציטוט המקומי של מוז

8.6. לבן

כדי לדרג גבוה יותר במפות Google אתה זקוק ליותר ציטוטים מאלו שב- Moz Local. אתה יכול לבנות את אלה בעצמך (באמצעות רשימת הציטוטים המובילים של Whitespark) או שכור את Whitespark לבנות אותם תמורת 4-5 דולר לציטוט. השתמשתי בשירות שלהם כדי להשיג לקוחות מרובים בשלושת התוצאות המובילות של מפות וזה צריך לשפר את הדירוג עבור מילות מפתח מרובות מקומיות. אני בדרך כלל מתחיל ב- Google My Business ו- Moz Local, ואז ממלא את הציטוטים בשווי 500 דולר מ- Whitespark. זה עובד טוב מאוד ויש להם מושלם 5 כוכבים בגוגל עם 200+ ביקורות.

בניין הציטוט של Whitespark

8.7. ביקורות

דף ‘Google לעסק שלי’ הוא המקום החשוב ביותר לקבל ביקורות עליו ותצטרך רק 1 בכוכבי ביקורות אלו שיופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל. אף על פי שהביקורות הן רק 10% מהדרגתך, הן קובעות לעתים קרובות 90% משיעורי ההמרה שלך. הם מופיעים כשאתה גוגל שם העסק שלך ולמילות מפתח מקומיות שאינן ממותגות.

ביקורות גוגל עבור SEO

8.8. מילות מפתח מקומיות

אני סקר מחקר מילות מפתח בסעיף 3, אך למילות מפתח מקומיות יש אסטרטגיה ייחודית …

 • ערים קטנות בדרך כלל יש כמה מילות מפתח רחבות (צלם יער לייק)
 • ערים גדולות בדרך כלל יש מילות מפתח ספציפיות רבות (צלם יילוד בשיקגו)
 • לכל עיר מילות מפתח ייחודיות, כך שאם מתמקדות במספר מיקומים, חקור כל אחת מהן
 • דוגמה: אם אתה צלם חתונות משיקגו, צור גם דפים עבור “הודי” ו”הומו “.
 • השתמש בתו הקו תחתון כדי ש- Google “תמלא את הריק” עבור שירותים שונים

מילות מפתח להזמנת מילים

8.9. מיקומים רבים

כל מיקום צריך להיות ציטוטים משלו – לכל מיקום צריך להיות דף עסקי של Google שלי, דף Yelp, פרופילים חברתיים וציטוטים אחרים מ- Moz Local ו- Whitespark..

מילות מפתח לחקר – לכל עיר קבוצה של מילות מפתח משלה שיש לחקור בגוגל. בערים גדולות יהיו יותר מילות מפתח מאשר עיירות קטנות (מכיוון שהאוכלוסייה גבוהה יותר).

מילות מפתח בשיקגו

צור דפים ממוקדים גיאוגרפיים עבור מילות המפתח של כל עיר – אסטרטגיה טיפוסית היא ליצור עמוד אחד לכל עיר הממוקדת למילות המפתח העיקריות (למשל, רופא שיניים בשיקגו, רופא שיניים באורלנדו וכו ‘) עם מבנה פרמלינק של אתר.com/locations/chicago. אם יש מילות מפתח ספציפיות נוספות לחיפוש בהשלמה האוטומטית של Google, אתה יכול ליצור דפים נפרדים לאלו.

8.10. דפים ממוקדים גיאוגרפיים

תוכן ייחודי – אתה יכול לעצב תבנית לשימוש בדפים במיקוד גיאוגרפי, אך הימנע מחיפוש והחלף דפים (כאשר הכל זהה למעט החלפת שם העיר ותמונות זוגיות) מכיוון שמדובר בתוכן כפול. כל דף צריך להיות ייחודי לגבי המיקום שלו.

ביקורות + מפה של גוגל אני בדרך כלל ממליץ להימנע ממפות Google מכיוון שהם מאטים את זמני הטעינה, אבל זו דרך נהדרת להבדיל בין הדפים שלך במיקוד גיאוגרפי ונראים נחמדים מדי.

נאפ – לכל דף צריך להיות ה- NAP הייחודי של המיקום (שם העסק, כתובת, טלפון).

8.11. התאמה אישית

שיעור קליקים – כתיבת כותרת Yoast SEO נחמדה + תיאור מטה כדי לגרום לאנשים ללחוץ על תוצאות החיפוש שלך, וכמובן, לקבל ביקורות נוספות תשפר את שיעורי הקליקים..

קליקים להתקנים ניידים – הוסף כפתור (או היפר-קישור) שבו אנשים יכולים ללחוץ כדי להתקשר אליך.

555-555-1212

צ’ק-אין – פרס אנשים על ביצוע צ’ק-אין.

8.12. מעקב אחר דרגות מקומיות

אף כלי אחר אינו מודד קידום אתרים מקומי כמו מעקב אחר הדירוג המקומי של Whitespark. זה מדויק ועוקב אחר מילות מפתח עבור מיקומים מרובים ברחבי גוגל אורגניים, מפות Google (חבילת חטיפים), בינג אורגני, חבילת בינג ותוצאות חיפוש אחרות. התוכנית העסקית הקטנה שלהם היא 20 $ לשנה, אבל זה שווה את זה מכיוון שזו הדרך הטובה / הקלה ביותר לעקוב אחר הדירוג המקומי. כן, יותר טוב מ- Search Analytics.

גשש לבן-מקומי-דרגה

9. קידום אתרים ב- YouTube

כיצד לדרג סרטונים ביוטיוב (וגם בגוגל) …

9.1. גורמי דירוג ביוטיוב

YouTube מסתמך מאוד אותות מעורבות לדירוג סרטונים (זמן צפייה, לייקים, שיתופים, תגובות, מנויים, תגובות, שיעורי קליקים). ממש כמו לייעל כל תוכן שיש גורמים בעמוד (מילת מפתח בכותרת, תיאור, שם קובץ, תמונה ממוזערת …) ו- גורמים מחוץ לדף (קישורים לסרטון, מספר הטבעות). מחקר מילות מפתח ויצירת סרטון טוב יותר ממי שמופיע בתוצאות המובילות זו הדרך הטובה ביותר לדרג. בדרך כלל אני מבלה 8 שעות בסרטון.

יוטיוב-וידאו-SEO-דירוג-גורמים-אינפוגרפיים

סיכום

 • חקר מילת מפתח וידאו בהשלמה האוטומטית של YouTube
 • חקר את התחרות באמצעות סיומת VidIQ Chrome
 • הקלט סרטון HD 10 דקות
 • עודדו אנשים לחבב / להירשם כמנוי
 • כלול מילת מפתח בשם, כותרת, תיאור של קובץ הווידאו
 • כלול חותמות זמן בתיאור הווידאו + קישורים מועילים
 • הוסף תגיות, תמונה ממוזערת אישית והעלה תמליל
 • השב לתגובות והטמע את הסרטון באתר שלך
9.2. מילות מפתח לווידיאו

מילות המפתח הטובות ביותר לווידאו הן ביטויים ספציפיים (בעלי זנב ארוך) המופיעים הן ב- YouTube והן בהשלמה האוטומטית של Google. ככה תוכלו לדרג בשני המקומות – להגביר את החשיפה שלכם. התחל להקליד מילת מפתח ב- YouTube וזה ישלים את הביטוי, או השתמש בתו התחתון _ כדי למלא אותו ריק עם רעיונות נוספים למילות מפתח. אתה יכול לעשות זאת בכל מקום בביטוי.

השלמה אוטומטית של YouTube (השלים את הביטוי)
YouTube-SEO-מילות מפתח

השלמה אוטומטית של Google (מלא את הריק)
ביטויים השלמה אוטומטית

9.3. תחרות מילות מפתח לווידיאו

הרחבת vidIQ Chrome – חפש במילת המפתח שלך ב- YouTube וצפה בתוצאות המובילות כדי לראות את אותות ה- SEO של כל סרטון. ציון קידום אתרים מבוסס על סימוני ‘אהבתי’, לא אהבתי, צפיות, תגובות, שיתופים, זמן צפייה, מנויים, תגים, אורך תיאור הווידאו וערכים אחרים. ציונים נמוכים = קל יותר לעלות על סרטון זה. החשובים ביותר (IMO) הם צפיות, יחס / לא אהוב, ומספר תגובות.

תחרות YouTube-Video

ניתן לראות את רוב האותות ללא הסיומת …

תחרות YouTube-SEO

הרחבת Chrome של MozBar – גוגל מילת המפתח שלך בזמן חיפוש ב- YouTube, כך: אתר: www.youtube.com מונח החיפוש שלך. תוצאות עם הרשאה גבוהה יותר (רשות עמודים) פירושן תחרות גבוהה יותר, מה שאומר שכדאי שתמצא גרסה ספציפית יותר (בעלת זנב ארוך).

תחרות וידאו-מילות מפתח

9.4. מכוון למשך 10 דקות

אורך הוא חוזק – ממש כמו פוסטים, סרטונים ארוכים יותר המכסים את הנושא בהרחבה ידורגו גבוה יותר. זכור להוסיף חותמות זמן בתיאור הסרטון שלך כדי לעזור לאנשים לנווט.

אמור את מילת המפתח שלך – אמירה מילולית של מילות המפתח שלך כמה פעמים זה כמו צפיפות מילות מפתח לסרטונים. זה בדרך כלל בא באופן טבעי (התאמות חלקיות גם טובות) אז אל תגידו רק להגיד את זה.

איכות HD – מכשירי אייפון חדשים בדרך כלל איכותיים יותר מאשר אנדרואידים ואפילו כמה מצלמות חובבניות. אני משתמש Screencast-O-Matic להקלטת מסך ועריכה בשילוב עם א מיקרופון יטי כחול. בעת הקלטת המחשב שלך, בדוק בהגדרות שלך אם יש וידאו + שמע אופטימלי.

9.5. שם קובץ הווידיאו

לפני העלאת הסרטון שלך, תייג את קובץ הווידאו כמילת המפתח שלך …

שם קובץ YouTube

9.6. כותרת סרטון

כותרת YouTube-Video

בכותרת טובה יש שני דברים: מילת המפתח שלך, וכותרת מפתה. גוגל בדרך כלל מציגה את 50–60 התווים הראשונים, אז נסה להישאר בטווח זה. אתה לא צריך להשתמש בהתאמה מדויקת של מילת המפתח שלך, אבל כל מילה בודדת צריכה להיות לפחות בכותרת הווידיאו.

9.7. תיאור הסרטון

כתוב תיאורים ארוכים עם חותמות זמן, קישורים שימושיים וסיכום כולל.

תיאור YouTube-Video

כלול מילת מפתח במשפט הראשון – גם ב- YouTube וגם בגוגל משתמשים (בערך) ב -155 התווים הראשונים כתיאור המטא המופיע בשתי תוצאות החיפוש שלהם. גלה את המשפט הזה או שניים בתבונה – אנשים קוראים את זה כדי לקבוע אם הם ילחצו על הסרטון שלך. אני רוצה לכלול את מילת המפתח שלי פי 2 בתיאור, פעם אחת ב 155 התווים הראשונים.

תיאור Youtube-Meta

תיאור Youtube-SEO-Meta

חותמות זמן – מאפשר לצופים לקפוץ לחלקים מהסרטון כדי שיוכלו למצוא את מה שהם מחפשים, מה שמשפר גם את המעורבות בסרטון שלך. זה מועיל במיוחד לסרטונים ארוכים.

דוגמאות

 • : 21 (21 שניות)
 • 1:21 (דקה ועשרים ואחת שניות)
 • 1:30:21 (שעה, 30 דקות ו 21 שניות)
9.8. הוסף תגיות (באופן שמרני)

אל תעסוק בזה, פשוט הוסף כמה …

תגיות יוטיוב

9.9. תמונה ממוזערת בהתאמה אישית

העלה א תמונה ממוזערת מותאמת אישית בתוך ה מנהל הוידאו תחת מידע & הגדרות (תצטרך לעשות זאת אמת את חשבונך ראשון). הממדים צריכים להיות 1280 (w) x 720 (h) פיקסלים. זה יופיע בתוצאות חיפוש ובקטע “חיפושים קשורים” ב- YouTube. נסה לכתוב משהו במכתבים גדולים.

תמונה ממוזערת אישית של YouTube

9.10. תמליל

גוגל לא עושה עבודה טובה בהעתקת סרטונים לטקסט (תראו כמה זה מרושל בתמונה). יהיה עליך לתמלל אותו ידנית, אחרת מילות המפתח שאתה מציין בסרטון שלך יבזבזו. אתה יכול גם למיקור חוץ זה לפרילנסר בזול באתר upwork.com.

כתוביות ביוטיוב

Youtube-Video-Transcript

YouTube-Video-Transcriber

9.11. הטמעת סרטונים

לצבוט את ה- Iframe

אפשרות 1: העתק את קישור היוטיוב והדבק אותו לתוכן שלך (וורדפרס תעשה את השאר).

אפשרות 2: עבור לסרטון YouTube שאתה רוצה להטביע, ואז העתק והדבק את קוד ההטמעה ב- HTML שלך. שיטה זו מאפשרת לך לציין את רוחב הסרטון וגובהו:

הטמע סרטון יוטיוב

אפשרות 3: פתח סרטון כאשר אתה לוחץ על קישור באמצעות תוסף WP Video Lightbox.

הסתר את כותרת הווידיאו של YouTube

הסתר פקדי וידאו ביוטיוב

9.12. הגב לתגובות

מה גורם לסרטונים לדרג גבוה יותר? הערות. מה זוכה לתגובות נוספות? תגובות!

תגובות ביוטיוב

10. הסיכויים והקצוות

כמה דברים שלא הייתה לי קטגוריה ל …

10.1. קידום אתרים בדף הבית

דף הבית שלך אמור לרוב למקד למילת המפתח העיקרית שאליה תרצה לדרג. ביוסט גשו ל- SEO → מראה חיפוש → כללי. כאן תכתוב את קטע דף הבית שלך (כותרת ה- SEO שלך + מטא תיאור שמופיע בתוצאות חיפוש). דף הבית שלך אמור בדרך כלל למקד למילת המפתח העיקרית שלך, שאמורה להיות נחקר בכלי כמו השלמה אוטומטית של Google או סייר מילות המפתח של Moz. עליכם לכתוב את הדברים עבור כל עמוד / פוסט באתר שלכם לא רק לכלול מילת מפתח, אלא כדי לגרום להם לקרוא יפה ולהגדיל את שיעור הקליקים …

קטע דף הבית-גוגל

כך נראה דף הבית של הווידג’ט …

Widgetized-SEO- כותרת-מטא-תיאור

כך נראה דף בית שאינו מורכב מ- widget …

דף הבית שאינו מבוסס

לדף הבית שאינו מורכב מווידג’ט יש קישור ל’עמוד הראשון ‘שלך בו אתה יכול לכתוב את אלה …

עורך דף הבית-קטע

אל תעבור על (או מתחת) על מגבלת התווים בעת כתיבת כותרות SEO + תיאורי מטא – סרגל האורך ביואסט צריך להיות ירוק! לא תראה סרגל זה בהגדרות של יוסט תחת לוח המחוונים → דף הבית או כלים → עורך גורף). במקומות אלה עליכם לבצע ספירת מילים.

עדיף לעבור קצרה מכיוון שגוגל יכול לנתק קטעים ארוכים (בדרך כלל מכיוון שאנשים מחפשים כאן מילות מפתח מרובות במקום לכתוב את זה שיישמע כמו כותרת לגיטימית).

הנה דוגמא טובה …

אופטימיזציה של Yoast-Content

10.2. כתוב דף “אודות” רוצח

לא ידעתי כמה זה חשוב עד שהתחלתי לקבל הודעות אימייל שאמרו שהסיפור שלי נתן להם השראה לפרוש מתפקידם ולעשות שיווק סניפים במשרה מלאה, איך אנשים העריכו את תרומת GoFundMe שאני עושה בכל שנה, או אפילו LOL פשוט על Uber שלי סיפור. גוגל רוצה לדעת שאתה עסק חוקי, ואנשים רוצים לדעת שאתה אדם חוקי. לבדוק דף עלי לראות מה עשיתי (רק להיות מוכן ללמוד עלי כמה דברים מאוד מוזרים).

About-Me-Page

10.3. תוכן כפול (Siteliner)

סיטלינר מוצא תוכן משוכפל אשר (IMO) מתרחש בעיקר כאשר אנשים יוצרים דפי נחיתה במיקוד גיאוגרפי עבור SEO מקומי (כדי למקד לערים שונות), אך במקום תוכן ייחודי הם יוצרים דפי “חיפוש והחלפה” שהם אותו דף בדיוק, רק שם העיר משתנה. אתה יכול לעשות שימוש חוזר בתמונה וכמה שורות טקסט, אך אל תיצור דפים כפולים. תגיות Noindexing, ארכיוני מחברים ותכנים אחרים בהגדרות של יוסט יכולים גם למנוע תוכן כפול.

תוכן כפול של Siteliner

טיפים

 • קיצור סיכומים (קטעים) בבלוג שלך
 • תגי Noindex, ארכיוני מחברים וארכיונים מבוססי תאריך בהגדרות של יוסט
 • הימנע מיצירת “חיפוש והחלף דפים” שבהם 2 עמודים וכמעט זהים
 • אפשר מגן השריטה של ​​Cloudflare כדי למנוע מאנשים לגנוב את התוכן שלך
10.4. SSL

גוגל נפרץ באתרים שאין להם SSL החל מיולי 2018. לאחרונה עברתי ל- SSL באמצעות ה- SSL של Encrypt SSL בחינם של SiteGround ולא הבחינו בשום ירידה בתעבורה או במכירות סניפים. למעשה, המכירות שלי גדלו מעט ולדעתי זה בגלל שאנשים רואים באתר שלי אמין יותר. זה תמיד הכי קל להוסיף SSL לפני השקת האתר שלך, אך עדיין אין סיבה שלא. רק וודא שאתה עובד עם מפתח אשר יודע מה הם עושים.

10.5. עונשי גוגל

עונש-קישור-גוגל-עונש

עונש מול אלגוריתם – קל למצוא עונשים של גוגל (הם יופיעו ב- פעולות ידניות של מסוף החיפוש של גוגל). קשה יותר לאתר שינויים באלגוריתם של גוגל שהשפיעו על אתר האינטרנט שלך, אבל אתה יכול לבדוק את הניתוח שלך כדי לראות מתי הירידה התרחשה, ואז לבדוק היסטוריית השינויים באלגוריתם של גוגל לקבלת עדכונים בזמן שהתנועה שלך צנחה.

קישורים לא טבעיים לאתר שלך – הימנעו מכל הסוגים של תוכניות קישור (בוני קישורי דואר זבל, משלמים על קישורים וכו ‘). גוגל תמצא אותך והם ימעכו אותך. אם כבר יש לך את העונש הזה, הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות. הסרתי בהצלחה עונש באמצעות הצעדים האלה …

 • צפה בהכל קישורים לאתר שלך במסוף החיפוש של גוגל
 • עברו על כל קישור וכתבו את אלה הספאמיים (למשל אלה עם טקסט עוגן עשיר במילות מפתח, קישורים באתרים / תוכן לא רלוונטי, קישורים בתגובות בבלוג ספאם)
 • מצא את פרטי הקשר למנהלי אתרים אלה, ואז בקש שהקישורים יוסרו
 • המתן לתגובות שלהם, אך עקוב אחריהם אם הם לא יגיבו
 • ברגע שעשית מאמץ מוצק להסיר את הקישורים האלה, להתנער כל הקישורים הרעים שנותרו
 • להגיש בקשת בדיקה מחדש בפני גוגל המסבירה את הניסיון שלך להסיר אותם

תוכן דק עם ערך מוסף מועט או חסר – תכנים קצרים עם מעט חומר כמעט ולא מדרגים. השתמש ב- Google Analytics כדי למצוא תוכן באיכות נמוכה (דפים עם שיעורי יציאה גבוהה + זמן ממוצע נמוך בדף). הקפידו על דברים אלה במיוחד אם הם נושאים חשובים לקוראים שלכם. פרסמתי את הגרסא הראשונה שלי ללימוד SEO זה ב- WordPress בשנת 2014 ואני עדיין עובד עליה כיום.

אתר פרוץ – מופיע בפעולות ידניות, או שימוש בדיקת האתר של סוקורי.

מילוי מילות מפתח – הימנע מהזרקת מילות מפתח כדי לקבל אורות ירוקים ביוסט.

עונשי סניפים – אתרי שותפים יש פגע קשה בשנת 2014 עבור תוכן דק, שיטות מתעתעות ומספקות ערך מועט מעבר למכירה. רשמתי טיפים ב סעיף 4.15.5, אבל ללא ספק הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות זה לעשות הוסף ערך לתוכן שלך (מעבר לנסות ולבצע מכירות). הימנע משימוש ביותר מדי קישורים של שותפים עצמאיים, במיוחד בסמוך לראש התוכן, מכיוון שזה צורח מכירות לגוגל. הייתי נמנע גם מ- Google AdSense ומכל סוג של מודעות באנר (הם גורמים לעיתים רחוקות לאתר שלך להיות ספאמיים, ולעיתים נדירות נלחצים עליהם) ובמקום זאת להסתמך על קישורי שותפים המוצבים בצורה אסטרטגית בטקסט..

10.6. גורמי דירוג לאומיים

הפוסט של מוז ב שקלול אשכולות גורמי הדירוג באלגוריתם של גוגל יכול להיות משנת 2013, אך גורמי הדירוג העיקריים לא השתנו. זה עדיין התרשים הטוב ביותר שראיתי. בטח, לדומיינים בהתאמה מדויקת אין משקל רב ופרוסות העוגה קצת השתנו, אבל זו דרך נהדרת להזכיר לעצמך להפסיק לדאוג כל כך לטקסט alt ולהתחיל לחשוב יותר על מה שעדיין חשוב – תוכן וקישורים. מוז עושה סקר חדש כל שנתיים … הנה גורמי הדירוג של 2015. 2017 עדיין לא יצאו, אבל אני אפרסם את זה כאן כשזה יקרה.

גורמי דירוג של גוגל

10.6. כלים & תנאים

להלן רשימה מלאה של כלי SEO בהם אני משתמש, בתוספת כמה מונחים שכדאי לדעת.

שאלות נפוצות

&# x2705; אילו תוספי SEO חשובים ביותר?

תוסף SEO ראשי כמו Yoast או Rank Math הוא החשוב ביותר, אך צריך להיות לך גם תוסף עבור קטעי טקסט עשירים שיכולים להוסיף שאלות נפוצות, ביקורות וסוגים אחרים של קטעי טקסט עשירים התלויים באתר שלך..

&# x2705; האם אורות ירוקים של יוסט באמת חשובים?

לא באמת. Yoast באמת טוב רק לאיתור השימוש במילות מפתח ויש יותר SEO בנושא הדף מזה. המקום היחיד בו חשוב להשתמש במילת המפתח שלך הם כותרת העמוד, כתובת האתר, כותרת SEO, תיאור המטא ופעמיים בגוף התוכן. השאר תלויים לחלוטין בתוכן ובגורמי SEO באתר. אל תתאבד על אובייקטים ירוקים.

&# x2705; אילו גורמים אחרים בעמוד קיימים מלבד יוסט?

הוספת קטעי טקסט עשירים, קטעי טקסט עשירים בשאלות נפוצות, אופטימיזציה של שיעורי קליקים והוספת תוכן עניינים של HTML לפוסטים ארוכים (יחד עם יצירת תוכן מעמיק), כל אלה יכולים לשפר את ה- SEO שלך. הגדרת האתר שלך לטעינה מהירה יותר וקבלת עזרה קישורים נכנסים מדי.

&# x2705; כיצד קיבלת את קטעי ה- FAQ העשירים ביותר לשאלות נפוצות?

השתמשתי בתוסף התוכן המובנה (אותו משתמש בו ניל פאטל) והוספתי אמוג’ים לחלקי השאלה.

&# x2705; איך משיגים ציוני 100% GTmetrix?

אירוח, תוספי מטמון, CDN, אופטימיזציה של תמונות וגורמים אחרים יעזרו לכם לשפר את התוצאות + זמני הטעינה ב- GTmetrix. יש לי מדריך מהיר של וורדפרס שיעזור לך לעשות זאת.

וואו … זה היה ארוך.
אני שוקל להפוך אותו לספר באמזון – אשמח ברצינות לשמוע את המשוב שלך, טוב ורע. כך או כך, תודה שקראתם והעירו אם יש לכם שאלות.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector