چگونه می توان ربات های بد را در وردپرس مسدود کرد: راهنمایی برای مقابله با بیت های Spammy از هدف قرار دادن سایت و استرس زدن به سرور شما

ربات های بد هدر رفتن منابع سرور هستند و می توانند داده های Google Analytics را کم رنگ کنند.


مسدود کردن ربات های بد در وردپرس می تواند باعث افزایش سرعت سایت شما شود و از بروز ربات های بی فایده به طور مداوم به سایت شما جلوگیری کند. شما هرگز نمی دانید که ربات های هرزنامه به سایت شما اصابت می کنند مگر اینکه شما بررسی کنید. در این آموزش نحوه یافتن شما را به شما نشان خواهم داد ربات های بد با استفاده از Wordfence ، سپس آنها را با استفاده از Wordfence ، Cloudflare Firewall Rules یا افزونه Blackhole For Bad Bots مسدود کنید.

من Wordfence را توصیه نمی کنم زیرا می تواند یک افزونه کند باشد. قوانین Cloudflare Firewall فقط به شما اجازه می دهد 5 ربات را مسدود کنید (با برنامه رایگان) که می تواند یک شروع عالی برای اکثر سایت های وردپرس باشد ، و افزونه Blackhole For Bad Bots باید تمام رباتهای هرزنامه را رعایت نکند که از قانون nofollow پیروی نکنند..

چه چیزهای بدی وجود دارد و چرا باید آنها را مسدود کنم?

ربات های بد هر ربات هستند که وب سایت شما را فایده ای برای شما قرار نمی دهد. این ربات ها منابع سرور را به ویژه اگر زیاد به صفحه وب یا صفحه wp-login شما وارد شوند ، مصرف می کنند. مسدود کردن آنها می تواند استرس کمتری را روی سرور شما وارد کرده و به طور بالقوه موجب صرفه جویی در پهنای باند ، هزینه های میزبانی و سرعت بخشیدن به سایت شما شود. این همچنین می تواند مانع از بروز ربات های بد در داده های Google Analytics شما شود.

1. Wordfence را نصب کنید

کلمه به شما نشان می دهد همه رباتها در زمان واقعی به وب سایت شما ضربه می زنند.

لازم نیست این افزونه را برای همیشه فعال کنید. ما به شدت از گزارش ترافیک لایو استفاده خواهیم کرد تا مشخص شود کدام بوت ها به سایت شما حمله می کنند و آیا باید آنها را مسدود کرد. هنگامی که ربات های بد را می شناسیم ، می توانیم بدون نیاز به نصب Wordfence ، آنها را مسدود کنیم.

Wordfence-Security-Plugin

2. گزارش ترافیک زنده خود را مشاهده کنید

به Wordfence → Tools ic Traffic Live بروید.

گزارش ترافیک زنده همه رباتها را که در زمان واقعی به سایت شما ضربه می زنند نشان می دهد.

Wordfence-Live-Traffic-Tab

3. شناسایی ربات های بد در سایت شما

گزارش ترافیک زنده خود را برای چند دقیقه رعایت کنید تا ببینید که آیا برخی از مشکوک های مشکوک به طور مکرر به سایت شما اصابت می کنند یا خیر. لیستی از نام های میزبان آنها (نشان داده شده در Wordfence) را ایجاد کنید ، سپس نام های میزبان آنها را به Google بزنید تا ببینید افراد دیگری که گزارش شده اند آنها را به عنوان یک ربات بد گزارش می کنند (شما باید برخی از تحقیقات را انجام داده و مطمئن شوید که این در واقع ربات اسپم است). Googlebot و سایر رباتهای مشروع خوب نیستند و نباید آنها را مسدود کرد ، اما مراقب افراد مشکوک باشید و آنها را به لیست خود اضافه کنید.

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

پس از ایجاد لیستی از نامهای نام خانوادگی موجود در مورد هرزنامه شما ، چندین گزینه برای مسدود کردن آنها دارید. من افزونه Blackhole For Bad Bots را توصیه می کنم زیرا اتوماتیک است و هرگونه ربات های بد جدید را در آینده مسدود می کند (که ممکن است در لیست شما نباشد). یا اگر فقط چند بوت اسپم اولیه دارید که به سایت شما ضربه می زنند (حداکثر 5 نام میزبان) ، می توانید از قوانین Firewall Cloudflare نیز استفاده کنید. Wordfence در مسدود کردن ربات های بد بسیار عالی است ، اما این افزونه به خودی خود می تواند باعث کندی سایت وردپرس شود.

4- Bots Bad With Wordfence را مسدود کنید

Wordfence گزینه های مسدود کننده زیادی برای مسدود کردن ربات های بد وجود دارد ، اما این افزونه به خودی خود می تواند سایت وردپرس شما را کمی کندتر کند و اگر این افزونه به درستی پیکربندی نشده باشد ، مانع از انسداد انسانها / خزنده های قانونی می شوید. فقط در صورت تنظیم راحت آن ، از Wordfence استفاده کنید.

Bots Bad را با نام میزبان مسدود کنید

 • برو به مسدود کردن تنظیمات و یک قانون مسدود کردن ایجاد کنید
 • نام میزبان یک ربات بد را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید
 • استفاده از ستاره (همانطور که در شکل زیر مشاهده شده است) برای مسدود کردن تمام تغییرات آن ربات
 • قوانین مسدود کردن برای همه نامهای بات بد را از گزارش ترافیک مستقیم خود ایجاد کنید

Wordfence-Blocking-Rule

ربات های بد را با محدود کردن نرخ مسدود کنید

 • به Wordfence → Firewall Go بروید محدود کردن نرخ
 • تنظیمات را تنظیم کنید تا “درخواست” و “صفحات مشاهده شده” توسط خزندگان محدود شود
 • مراقب باشید که رباتهای قانونی / انسانهایی که از قوانین محدود کننده نرخ شما پیروی نمی کنند ، مسدود نشوند

محدود کردن Wordfence-نرخ

پیکربندی محافظت از نیروی وحشی Wordfence

 • به Wordfence → Firewall Go بروید محافظت از نیروی بی رحمانه
 • تلاش برای ورود به سیستم محدود کنید و از نام کاربری “مدیر” جلوگیری کنید
 • برای امنیت بیشتر منطقه مدیر WP خود ، این تنظیمات را پیکربندی کنید

به Log of Spam Bots مسدود شده مراجعه کنید – پس از پیکربندی Wordfence برای مسدود کردن رباتهای بد ، می توانید وارد شوید که تمام رباتها از سایت شما ، نامهای میزبان و تعداد بلاک آنها مسدود می شوند..

Wordfence-Firewall-Blocking

5- قوانین با Firewall Cloudflare را ببندید

قوانین فایروال Cloudflare به شما امکان می دهد حداکثر 5 نام میزبان را در برنامه رایگان مسدود کنید.

به داشبورد Cloudflare خود وارد شوید و به Firewall Rules Rules Firewall → ایجاد یک قانون Firewall بروید. نام های میزبان ربات های بد (از Wordfence) را کپی کنید و آن را در قسمت “Value” اضافه کنید. از آنجا که می توانید 5 قانون ایجاد کنید ، این مرحله را برای 5 بدترین وضعیت بد خود از Wordfence تکرار خواهید کرد.

 • قسمت = نام میزبان
 • عملگر = حاوی
 • Value = نام میزبان ربات بدی که در Wordfence پیدا کردید

Cloudflare Firewall Rule for Block Bots Bad

می توانید ربات های Cloudflare را در تب Firewall Events مسدود کنید:

Cloudflare-Firewall-Events

6. افزونه Blackhole For Bad Bots Plain را نصب کنید

افزونه Blackhole For Bad Bots با افزودن پیوند پنهان ماشه به صفحه زیر وب سایت خود ، ربات های بد را متوقف می کند که به ربات ها می گوید از آن پیروی نکنید در صورت انجام این کار ، آنها بلافاصله از وب سایت شما مسدود می شوند. هرگونه مشروعیت قانونی (به عنوان مثال Googlebot) از قانون شما پیروی می کند و مسدود نخواهد شد.

Blackhole for Bad Bots

مرحله 1: افزونه Blackhole For Bad Bots Plain را نصب کنید.

گام 2: در تنظیمات افزونه ، Robots Rules را کپی کنید.

Blackhole-Robots-Rules

مرحله 3: قوانین Robots را به پرونده robots.txt خود اضافه کنید.

Blachole-Robots-txt

مرحله 4: هنگامی که این قانون را اضافه کردید ، به صفحه اصلی خود بروید و کد منبع را مشاهده کنید. کلمه “blackhole” را جستجو کنید و باید پیوند ایجاد شده توسط افزونه را مشاهده کنید. می بایست شبیه به این باشه:

این پیوند را دنبال نکنید و یا از سایت ممنوع خواهید شد!

مرحله 5: در تنظیمات “Bad Bots” افزونه ، می توانید تمام ربات های مسدود شده را مشاهده کنید.

Blackhole-Blocked-Bots

7. صفحه ورود به WP خود را جابجا کنید

برخی از ربات های بد دسترسی به صفحه ورود wp شما را امتحان می کنند. حتی اگر آنها نتوانند دسترسی پیدا کنند ، آنها بارها و بارها سعی می کنند این اتلاف منابع سرور باشد. از آنجا که اکثر ربات های هرزنامه پیچیده نیستند ، حرکت دادن صفحه ورود به سیستم WP شما باید به جلوگیری از حتی حمله ربات ها به آن کمک کند.

مواد و روش ها

تغییر-ورود-URL

8- اقدامات ورود به سیستم را محدود کنید

با محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم ، کاربران و ربات های بسیاری از تلاشهای ورود به سیستم ناموفق در صفحه wp-login شما قفل خواهند شد. این تنها راه دیگری است که به شما کمک می کند تا خطرات هرزنامه ها از صدمه دیدن بیش از حد سایت شما جلوگیری شود.

مواد و روش ها

Wordfence-Limit-Logins

سوالات متداول

&# x1f47e؛ دقیقا چه چیزهای بدی هستند?

رباتهای بد هر مشکلی هستند که بدون هیچ فایده به وب سایت شما ضربه می زنند و منجر به هدر رفتن منابع سرور و احتمالاً حتی داده های Google Analytics می شوند.

&# x1f47e؛ چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ربات های بد سایت به من آسیب می رسانند یا نه?

گزارش ترافیک مستقیم Wordfence به شما نشان می دهد که همه رباتها در زمان واقعی به وب سایت شما ضربه می زنند. در اینجا ، می توانید مشخص کنید که آیا ربات های مشکوکی در سایت شما وجود دارد یا خیر.

&# x1f47e؛ چگونه می توانم آنها را مسدود کنم?

می توانید آنها را در تنظیمات Blockf و Rate Limiting از Wordfence مسدود کنید. از طرف دیگر اگر نمی خواهید از Wordfence استفاده کنید ، 5 نام اصلی را با استفاده از Cloudflare Firewall Rules مسدود می کنید ، یا افزونه Blackhole For Bad Bots را نصب می کنید.

&# x1f47e؛ آیا باید از Wordfence برای مسدود کردن رباتهای بد استفاده کنم?

فقط اگر می دانید چه کاری انجام می دهید و از پیکربندی تنظیمات راحت استفاده می کنید ، از Wordfence استفاده کنید. این گزینه گزینه های عالی برای مسدود کردن وجود دارد و تقریباً می تواند جلوی هرگونه مشکلی را بگیرد ، اما پیکربندی اشتباه ممکن است خزنده های قانونی و حتی بازدید کنندگان انسانی را مسدود کند.

&# x1f47e؛ کدام افزونه ها برای متوقف کردن ربات های بد بهتر هستند?

افزونه Blackhole For Bad Bots با افزودن یک لینک محرمانه پنهان به پاورقی وب سایت خود ، به بوته ها مبنی بر پیروی از این لینک ، کار بسیار خوبی را انجام می دهد. اگر این کار را انجام دهند ، آنها ممنوع خواهند شد.

امیدوارم این راهنما مفید باشد و شما بتوانید آن رباتهای مزاحم را مسدود کنید! اگر هر گونه سؤالی دارید ، در زیر نظر خود را برای من بگذارید و من در اسرع وقت به شما برمی گردم.

همچنین مشاهده کنید: چگونه من 100٪ نمره GTmetrix

به سلامتی,

تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map