WordPress.com לעומת WordPress.org (השוואה ב- SEO)

WordPress.com לעומת WordPress.org SEO


אם תחליט בין wordpress.com ו wordpress.org לגבי SEO, אין ספק עליך להשתמש בגרסת wordpress.org.

WordPress.org מעניק לך גישה ל:

WordPress.org פירושו גם שאתה מארח את האתר שלך (ולא את WordPress) מה שמאפשר לך שליטה רבה יותר על העיצוב שלך, SEO ואתר האינטרנט הכללי שלך. בעוד wordpress.com מקל על הקמת אתר (או בלוג) עם ידע טכני מינימלי, בסופו של דבר תרצו לעשות זאת דברים שאתה יכול לעשות רק עם wordpress.org. תחסוך המון זמן החל מגרסת .org, גם אם פירוש הדבר שכירת א מפתח עצמאי (בסביבות 100 $) להתקנת נושא ה- WordPress שלך, ואז יש למפתח לשלוח לך את פרטי ההתחברות החדשים שלך ל- WordPress.

אני גם רוצה להתחיל לומר מאט קאטץ מגוגל ממליץ על וורדפרס ותבחין בסרטון ההוא שהוא משתמש תוספי וורדפרס (נגיש רק למשתמשים ב- WordPress.org), כך שזה אמור להגיד לך משהו מחוץ למחבט. בזמן WordPress.com טוען שיש קידום אתרים טוב, הם מוטים מכיוון שגרסת ה- .com גורמת להם יותר כסף כאשר אנשים קונים דומיין. יש לי הרבה מדריכי SEO של וורדפרס באתר שלי, אבל זה מה שכדאי לדעת כדי להתחיל.

WordPress.com

 • עלות / זמן השקעה מינימלית
 • דרוש ידע מינימלי בקידוד
 • אבל … אין גישה לתוספים (כמו Yoast) שהם חלק מרכזי הן בייעול והן בעיצוב אתר WordPress שלך.
 • אין גישה לתוספי קטעי טקסט עשירים אשר מוסיפים “מידע נוסף” לקטעי מידע על ביקורות, מידע על מתכונים וכו ‘… כך שתוכל להעביר תנועה נוספת לאתר שלך
 • אין גישה ל קונסולת החיפוש של גוגל, גם חלק מרכזי באופטימיזציה של האתר שלך
 • פורמט www.example.wordpress.com גרוע לקידום אתרים, ואף שאתה יכול לרשום דומיין עם wordpress.com (למשל, www.example.com) אירוח אתר משלך נותן לך יותר שליטה
 • אם אתם בוחרים .wordpress.com ובסופו של דבר רוצים לעבור, עליכם לרכוש הפניה מחדש של האתר תמורת תשלום שנתי אך תאבד בערך 10-15% מ”מיץ הקישורים “שלך בעת ביצוע המעבר
 • ערכות נושא של WordPress.com אינן ידידותיות לכל SEO, במיוחד בהשוואה לנושאים של StudioPress שמומלצים על ידי אנשי וורדפרס מובילים כמו Joost D Valk (Yoast) ו- Matt Cutts של גוגל.
 • מיתוג ופרסום של וורדפרס גורמים לאתר שלך לא להיראות כמו עסק אמיתי, שגוגל תכיר בו
 • WordPress.com הוא עדיין טוב ל- SEO מאז הכל ערכות נושא לבוא עם מפת האתר של XML, גיבויים אוטומטיים, ועדיין תוכלו ליצור תוכן טוב סביב מילות מפתח (ליבו של קידום אתרים), אך wordpress.org בהחלט טוב יותר

WordPress.org

 • בעלות מלאה על אתר האינטרנט שלך
 • גישה ל נושאי וורדפרס ידידותיים לקידום אתרים (למשל. StudioPress)
 • גישה ל התוסף של וורדפרס SEO של Yoast לעזור עם הגדרות SEO טובות יותר ואופטימיזציה של תוכן כולל היכולת לכתוב קטעי טקסט עשירים במילות מפתח (כותרות SEO ותיאורי מטה)
 • גישה ל תוספי אופטימיזציה למהירות כמו W3 Total Cache שיכול לגלח שניות את זמן הטעינה שלך (מהירות האתר היא גורם דירוג בגוגל)
 • גישה ל תוספי קטע עשיר כדי לשפר קטעי טקסט עם כוכבי ביקורת, מידע על מתכונים וסוגי נתונים אחרים
 • גישה ל קונסולת החיפוש של גוגל לזהות קישורים שבורים, להגיש את ה- Sitemap שלך לגוגל, לבדוק אם יש שגיאות בנייד ואבטחה, ללמוד אילו מילות מפתח אתה מדרג, וטונות של שיטות אחרות לשיפור קידום אתרים.
 • אפשרויות עיצוב נוספות יכול להפוך את האתר שלך לידידותי יותר למשתמש ולשפר את התוכן, הגורם העיקרי לקידום אתרים
 • כל SEOs ומעצבי אתרים רציניים משתמשים ב- wordpress.org (למשל, Yoast + Matt Cutts)
 • לוקח יותר זמן, כסף וידע כדי להתחיל, אך היתרונות לטווח הרחוק עולים בהרבה על העלות הראשונית (תחום + אירוח הוא 3.95 $ לחודש מ- SiteGround, המארח בו הייתי משתמש, ונושא StudioPress הוא 100 $)
 • חוסר ידע טכני הוא הסיבה מספר 1 שאנשים לא משתמשים ב- wordpress.org, אך אתה יכול בקלות לשכור מפתח עבור $ 100 כדי לעזור לך להתקין (ראה בהמשך)

WordPress.org נותן לך גישה לתוסף ה- SEO של יוסט

יוסט הוא התוסף SEO החזק ביותר עבור וורדפרס ומאפשר לך להגדיר את התצורה הגדרות קידום אתרים באתר תוך מתן רשימת ביקורת למיטוב תוכן שתעזור אופטימיזציה של עמוד או פוסט למילת מפתח בפוקוס. תוספי וורדפרס (כולל Yoast) זמינים רק באמצעות wordpress.org. כשאתה מתקין את תוסף ה- SEO של Yoast תוכל לקבוע את הגדרות ה- SEO לרוחב האתר …

הגדרות כלליות של Yoast

כשאתם עורכים עמוד או פוסט, תראו רשימת בדיקה שתעזור לכם לייעל אותה למילת מפתח…

SEO ניתוח תוכן ברשת

אתה יכול גם להשתמש בתוסף ה- SEO של Yoast כדי להעלות תמונות בהתאמה אישית לכל עמוד ופוסט, כך שכאשר היא משותפת בפייסבוק או בטוויטר, התמונה המוצגת מעוצבת כראוי. להלן המקום בו תעלה את התמונות המותאמות אישית (באמצעות Yoast) כשאתה עורך דף או פוסט …

אופטימיזציה של מדיה חברתית ביוסט

זה גורם לתמונה להראות יפה כשהפוסט משותף במדיה החברתית …

שיתוף בפייסבוק

אתה גם מקבל גישה לתוספי אופטימיזציה מהירים

אתרים מהירים מדורגים גבוה יותר בגוגל (מקור) שנעשית בעיקר באמצעות מגוון של תוספי אופטימיזציה למהירות (ועוד פרח ענן ו MaxCDN) שניתן להשתמש בהם רק באמצעות wordpress.org. תוספי מטמון הם התוספים המהירים העיקריים, כמו W3 Total Cache ו- WP Super Cache. אם החלטת ללכת עם wordpress.org, אני ממליץ להשתמש ב- הדרכת Wache Total Cache כדי לקבוע את התצורה של ההגדרות האופטימליות בהן השתמשו מעל 50,000 אנשים, שרבים מהם קיבלו פחות זמן טעינה. יש לי מדריך מלא אליו תיקון אתר וורדפרס איטי אבל אתה בהחלט רוצה להשתמש בתוסף מטמון + Cloudflare + MaxCDN.

הגדרות המטמון הכוללות W3 הכוללות

תוספי Snippet עשירים

קטעי טקסט עשירים שפר קטעים עם “מידע נוסף” וגרם לך להתבלט בתוצאות החיפוש. ניתן לעשות זאת באמצעות ביקורות, מידע על מתכונים ועוד סוגי מידע. קטעי טקסט עשירים גדלים שיעורי קליקים ותנועה כוללת לאתר שלך. ניתן להשתמש בהם רק באמצעות wordpress.org מכיוון שעליך להשתמש בתוסף עשיר של קטע טקסט כמו הכל באחד Schema.org (חינם ומינימלי) או קטעי WP עשירים (פרמיה וחזקה). אם אתה מתכנן לבלוג על ביקורות, מתכונים או נושאים אחרים שניתן לשפר באמצעות קטעי טקסט עשירים, אתה רוצה wordpress.org.

Rich-Snippets-SEO

קונסולת החיפוש של גוגל זמינה רק עבור WordPress.org

בעוד ש- Google Analytics עוסק יותר בניתוח תנועה לשיפור האתר שלך, קונסולת החיפוש של גוגל הוא כלי המתמקד אך ורק בשיפור SEO וניתן להשתמש בו רק באמצעות wordpress.org. בהנחה שאתה משתמש ב- wordpres.org, קל להתקין אותו באמצעות החלק של כלי מנהלי האתרים במדריך Yoast שלי. אבל אתה בהחלט רוצה זאת בתיבת כלי ה- SEO שלך.

לדוגמה, Search Console מאפשר לך לראות שגיאות סריקה (דפים שבורים) באתר שלך …

שגיאות סריקה של קונסולת החיפוש של גוגל

אתה יכול גם למקד את ה- SEO שלך למדינה ספציפית …

מיקוד בינלאומי

לחלופין, השתמש בתכונה Search Analaytics כדי ללמוד מילות מפתח שאתר וורדפרס שלך הוא …

שאילתות מסוף החיפוש של גוגל

זו רק תצוגה מקדימה קטנה של קונסולת החיפוש של גוגל, ויש עוד דברים רבים שאתה יכול לעשות (ראה שלי הדרכה למסוף החיפוש של גוגל עבור וורדפרס). אבל זה בהחלט מפתח לאופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך. בעוד שפחות אנשים שמעו על קונסולת החיפוש של גוגל מאשר של גוגל אנליטיקס, זה יכול להועיל יותר כשמדובר במיטוב האתר שלך. שוב, אתה יכול להשתמש רק במסוף החיפוש של גוגל עם wordpress.org שמשתלב עם תוסף ה- SEO של יוסט.

ערכות נושא וורדפרס ידידותיות לקידום אתרים עבור WordPress.org

יש הרבה בלבול בעניין ערכות נושא של וורדפרס והאם הן ידידותיות לקידום אתרים. כל מפתח WordPress יכול לסטור למילים “ידידותית לקידום אתרים” על הנושא שלהם למרות שזה לא. מה שבאמת הופך את הנושאים שלך ידידותיים לקידום אתרים הוא זה קידוד קל משקל (מה שגורם לאתר שלך לטעון מהר יותר), היענות ניידת, והכי חשוב המוניטין של היזם.

במקום להשתמש ב חינם wordpress.com נושא, wordpress.org מעניק לך גישה לנושאים של צד שלישי מאתרים כמו סטודיופרס. אלה הפכו במהרה לתקן הענף לנושאים ידידותיים לקידום אתרים ומומלצים על ידי יוסט, מאט קאטץ ‘של גוגל ומייסד וורדפרס מאט מולןווג. הם בערך $ 100 בין הנושא שלך + מסגרת בראשית.

אולפני-ערכות נושא

כל הנושאים של StudioPress הם:

 • קל משקל (כך שהם נטענים במהירות)
 • מגיב לנייד
 • רובם HTML5
 • עודכן כדי להישאר מעודכן עם WordPress
 • ידידותי לקידום אתרים באמצעות מסגרת ג’נסיס
 • אמין (ל- StudioPress יש מוניטין רב)

קרא את שלי סקירה של ערכות נושא של StudioPress כדי לראות מדוע אני משתמש בהם בכל אתר וורדפרס שאני בונה. אני ממליץ להשתמש בערכות נושא בחינם שכן מפתחים שמשלמים בתשלום יעשו כמובן עבודה טובה יותר בכל הקשור לקידוד, עדכון הנושא ומתן תמיכה. אני לא יכול לומר לך כמה אתרים נאלצתי לעצב מחדש באמצעות נושא StudioPress מכיוון שהאתר הישן משתמש בערכת נושא מטורפת מאיפשהו כמו ThemeForest שמציע נושאים ממפתחים עצמאיים (שאולי לא אמינים). הימנע מלהצטרך לעצב מחדש את האתר שלך בעתיד ולעבור עם נושא וורדפרס מובחר מ- StudioPress. זה יכול לחסוך לך הרבה זמן.

והמנצח הוא…

אם אתה רוצה לוודא שאתרך ידידותי לקידום אתרים, wordpress.org הוא המנצח הברור. כן זה ידרוש השקעה ראשונית בין תחום, אירוח, נושא וורדפרס מובחר, ואולי קצת עזרה ממפתח שמגדיר את הנושא שלך. אבל תהיה לך גישה לתוספים, Search Console וכלים SEO שלא היית צריך אחרת עם wordpress.com.

תחילת העבודה עם WordPress.org

 • רכוש דומיין + אירוח ממארח ​​טוב (SiteGround) תמורת 3.95 $ לחודש
 • רכוש נושא וורדפרס ממפתח אמין (סטודיופרס) תמורת 100 דולר
 • התקן את WordPress, נושא ומסגרת Genesis (ראה הדרכה מאת WP Beginner)
 • אם שלב 4 נעשה טכני מדי, אתה יכול לשכור מפתח כדי שיעשה זאת עבורך (ראה להלן)

אם אתה זקוק לעזרה בהגדרת נושא ה- WordPress שלך, אתה יכול לשכור את אותו מפתח WordPress בו אני משתמש על ידי הרשמה ל- freelancer.com ואז מחפש אחר משתמש bdkamol (40 $ לשעה). שילמתי לו יותר מ- 20,000 $ בפיתוח וורדפרס ואופטימיזציית מהירות עבורי ועבור לקוחות ואנחנו עובדים יחד מאז היום הראשון בעיצוב של למעלה מ 20 אתרים כולל שלי. הוא גר בבנגלדש ודובר אנגלית טובה.

פרונאיה פרילנסר

אני מקווה שמאמר זה עזר לך להבין אם wordpress.com לעומת wordpress.org הוא הבחירה הנכונה עבורך. אם זה עשה ומצאת שזה מועיל, אנא שתף ​​אותו. אני אעריך את זה.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map