سئو وردپرس برای عکاسان: چگونه می توان تصاویر ، نقل قول ها و وب سایت وردپرس خود را برای رتبه های بالاتر نقشه گوگل بهینه کرد

وردپرس سئو برای عکاسان


اگر عکاس هستید ، یک سایت وردپرس داشته باشید و می خواهید از آن استفاده کنید سئو محلی برای رتبه بالاتر در Google Maps + نتایج محلی شده برای کلمات کلیدی مرتبط با عکاسی ، این آموزش برای شما است.

من به شما نشان خواهم داد که چگونه استفاده کنید عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google برای بهبود رتبه بندی با بهینه سازی صفحه کسب و کار من در Google ، نقل قول ها ، عکس ها و نحوه استفاده از افزونه SEO Yoast برای بهینه سازی محتوا. مهم نیست که چه نوع عکاسی را انجام می دهید ، انجام سئو وردپرس برای عکاسان بسیار آسان است (SEO محلی معمولاً بسیار ساده تر از سئو ملی است). دیدن نتایج می تواند 3-6 هفته طول بکشد (Google برای به روزرسانی زمان می برد) اما می توانید از آنها استفاده کنید تجزیه و تحلیل جستجوی کنسول جستجوی Google برای ردیابی رتبه بندی ها ، کلیک ها و ترافیک کلی از SEO.

SEO برای عکاسان

حالا بیایید وارد آن شویم …

درک عوامل رتبه بندی SEO محلی Google

مهم نیست در چه صنفی به فعالیت می پردازید ، اگر SEO محلی را انجام می دهید ، اینها عوامل رتبه بندی مرتبط با Google هستند. از آنها گرفته شده است موز که هر 2 سال یک بار از عوامل رتبه بندی Google انجام می دهد. این به ما می گوید که عوامل اصلی رتبه بندی را باید روی آنها تمرکز کنیم.

عوامل-جستجوی-رتبه بندی-عوامل

اینها از عوامل رتبه بندی جستجوی محلی سال 2015 است ، اما بیشتر آنها تغییر نکرده اند …

عوامل برتر -20-محلی-جستجو-رتبه بندی-عوامل

من در آموزش خود به این موارد می پردازم (در صورت نیاز به توضیح در مورد هر چیزی ، به من نظر دهید) ، اما در اینجا ترجمه ای با نکات کاربردی تر است:

 • صفحه کسب و کار من در Google را تکمیل کنید (نمایه خود را تکمیل و تأیید کنید)
 • برای استنادهای عمومی (Yelp) ، محلی (COC) و فهرستهای عکاسی ثبت نام کنید
 • نظرات را در صفحه Google برای کسب و کار من ، Yelp و دیگران دریافت کنید
 • از یک موضوع عکاسی وردپرس با پاسخگو و دوستانه برای موبایل استفاده کنید
 • از کلید واژه اصلی خود در صفحه اصلی خود استفاده کنید (با استفاده از افزونه SEO Yoast)
 • از مشتریان ، دایرکتوری ها ، وب سایت های محلی ، وب سایت های مربوط به عکاسی ، پیوند دریافت کنید
 • نمایه های رسانه های اجتماعی خود را تکمیل کنید ، دنبال کننده شوید ، به روزرسانی کنید

صفحه Google My Business خود را کامل کنید

این ساده ترین روش برای بهبود رتبه بندی Google Maps شما است. در واقع شما مجبور به داشتن یک صفحه کسب و کار من در Google حتی برای نمایش در Google Maps. نمایه خود را 100٪ کامل کنید.

وب سایت ، ساعات و ساعت خود را به “عکاسان” اضافه کنید. اگر عکاس عروسی هستید ، این فهرست را به عنوان دسته اصلی خود ذکر کنید ، سپس “عکاس” را به عنوان دسته دوم ذکر کنید. اکنون یک مقدمه کاملی بنویسید ، صفحه خود را تأیید کنید و نمایه خود را تکمیل کنید. اگر قبلاً صفحه Google My Business دارید ، لیست تکراری ایجاد نکنید.

صفحه کسب و کار من در Google

لیست های فهرست را با محلی محلی بهبود دهید

داشبورد محلی Moz

وب سایت و کد پستی خود را از طریق اجرا کنید Moz محلی برای تهیه گزارش در دایرکتوری های خود برای بهبود برخی از مهمترین دایرکتوری ها ، شما یک نمره و توصیه هایی دریافت خواهید کرد …

Moz محلی

روی زبانه های مختلف کلیک کنید ، اعلان های قرمز را مشاهده کنید تا ببینید چه مواردی نیاز به تعمیر دارند ، سپس از لینک های “لیست به روز رسانی” برای بهبود آن فهرست ها استفاده کنید. توجه کنید که چگونگی سازگاری اطلاعات (نام تجاری ، آدرس ، تلفن ، دسته بندی ها) و نداشتن نسخه های تکراری از اهمیت برخوردار است. اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید ، می توانید پرداخت موز 84 دلار در سال. با این حال ، معمولاً افزودن عکس و اطمینان از اینکه نمایه شما سازگار است و 100٪ کامل است ، مشکل است.

لیست های ناقص محلی Moz

با Whitespark دایرکتوری های بیشتری بسازید

اکنون که فهرستهای اصلی خود را پایین آورده اید ، بیایید ساخت بیشتری داشته باشیم. این باعث افزایش رتبه بندی شما می شود ، بنابراین لطفا فکر نکنید این اتلاف وقت است – مطمئناً اینگونه نیست. اینها نوعی مراحل اضافی است که به شما در کنار گذاشتن رقبا کمک می کند. توجه کنید “میزان استناد” یک عامل رتبه بندی مستقیم در نمودار محلی SEO (بخش زرد) است – بنابراین هرچه شایسته تر باشد.

راهنمای برتر آنلاین

خودتان آن را انجام دهیداز لیست 50 فهرست برتر Whitespark استفاده کنید
استخدام Whitesparkهزینه یک بار وایتسپارک 4 تا 5 دلار در هر فهرست را پرداخت کنید (ارزشش را دارد)

از نظرات مشتریان بخواهید

بررسی های آنلاین در Google برای کسب و کار من

Google My Business و Yelp از همه مهمتر هستند. به سادگی بعد از کار با مشتریان پیگیری کنید و درخواست کنید مرور (آنها را با پیوند به صفحه Google برای کسب و کار من و صفحه Yelp به آنها راهنمایی کنید). این موضوع را در اولویت قرار دهید زیرا بررسی ها هم برای برندسازی و هم برای SEO مناسب هستند. بنابراین ، گاهی اوقات بررسی های Yelp مشروعیت فیلتر می شوند این پست را بخوانید برای یادگیری نحوه جلوگیری از آن.

از یک موضوع عکاسی دوستانه با سئو استفاده کنید

بیایید در مورد بهینه سازی وب سایت خود صحبت کنیم – که با موضوع وردپرس شما شروع می شود. شما می خواهید موضوعی متناسب با سئو ، پاسخگو ، ایمن و سریع بارگیری کنید. در همان زمان ، موضوع شما باید توسط یک توسعه دهنده قابل اعتماد ساخته شود ، بنابراین شما را از جاده پایین نمی آورد.

موضوع عکاس وردپرس Djazz

لیست من از مضامین عکاسی مکان خوبی برای شروع است همه آنها ویژگی های دوستانه SEO را دارند که در بالا ذکر شده اند ، و همه آنها در این ساخته شده اند چارچوب پیدایش است که توسط Yoast ، مت کاتس گوگل ، و بنیانگذار WordPress – مت مولنویگ توصیه می شود. اگر نمی دانید پیدایش چیست ، می توانید در مورد آن مطالعه کنید وب سایت استودیو پرس. اما این بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت عکاسی وردپرس است که از نظر سئو سازگار باشد.

کلمات کلیدی خود را بیاموزید

اگر کلمات کلیدی مربوط به عکاسی خود را یاد نگرفتید ، در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است …

کلمات کلیدی SEO

فقط بروید google.com و با استفاده از این قالب کلمات کلیدی خود را تایپ کنید. Google Autocomplete با رایج ترین عباراتی که مردم در جستجوی آن هستند ، جای خالی را پر کنید ، با عبارات بالاتر جستجوهای بیشتری نسبت به عبارات پایین انجام می شود. فقط اطمینان حاصل کنید که آخرین شخصیتی که تایپ می کنید ، “_” تأکید نشده است تا Google خالی شود. می توانید ترکیبات دیگری را نیز امتحان کنید.

به یاد داشته باشید 1 کلید واژه اصلی شما (به عنوان مثال عکاس عروسی شیکاگو) باید در صفحه اصلی باشد. اگر چندین کلمه کلیدی (کودک ، پرستار بچه ، مادر و غیره) دارید ، برای هدف گذاری بهتر کلمات کلیدی ، باید صفحه جدیدی را برای هر یک از آنها ایجاد کنید..

این مرا به مرحله بعدی سوق می دهد …

کلمات کلیدی هدف با استفاده از افزونه SEO WordPress Yoast

افزونه Yoast WordPress SEOf

شما استفاده خواهید کرد افزونه SEO WordPress Yoast برای هدف قرار دادن کلید واژه (های) در وب سایت خود. اینجاست که عده زیادی از عکاسان دچار غرق شدن می شوند. با این حال ، زیرا این کار را بسیار آسان کردم.

مرحله 1 – تنظیمات Yoast را پیکربندی کنید
پس از نصب Yoast ، پیش بروید و این پرونده zip را که در زیر شامل تنظیمات Yoast من استفاده می شود بارگیری کنید. این مورد را با استفاده از تب SEO در سمت چپ داشبورد خود در سایت وردپرس خود بارگذاری کنید. شما به ابزارها می روید -> واردات و صادرات -> وارد كردن. فایل zip را بارگذاری کنید.

تنظیمات خود را بارگیری کنید (فایل پستی)

باید از طریق تنظیمات Yoast حرکت کنید و چند مورد را تغییر دهید …

 • عمومی -> اطلاعات شرکت (این اطلاعات را با اطلاعات خود پر کنید و یک آرم پیش فرض را که حداقل باید 200 x 200 پیکسل باشد بارگذاری کنید)
 • عمومی -> ابزارهای وب مستر (به فیلم زیر مراجعه کنید)
 • تنظیمات اجتماعی -> این مورد را با پیوندهای رسانه های اجتماعی خود پر کنید
 • پیشرفته -> پودرهای سوخاری -> از نام شرکت خود استفاده کنید

مرحله 2 – کلید واژه (های) هدف در وب سایت شما
همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، شما می خواهید 1 کلید واژه اصلی خود را در صفحه اصلی خود هدف گذاری کنید. برای انجام این کار ، به برگه SEO Yoast در سمت چپ داشبورد خود بروید -> عناوین & متاس -> صفحه نخست. شما باید بتوانید عنوان SEO و توضیحات متا را در اینجا پر کنید (این متنی است که در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود) ، یا برای مشاهده صفحه ای که می توانید این ویرایش کنید ، روی پیوند کلیک کنید..

کلمات کلیدی با Yoast

از همان قالب در عکس استفاده کنید. توضیحات متا منحصر به فرد را بنویسید که خلاصه آنچه شما ارائه می دهید در حالی که کلمه کلیدی خود را به روشی طبیعی به نظر می رسد. این بسیار مهم است زیرا پیشگام SEO شما است. همچنین اطمینان حاصل کنید که از حد مجاز شخصیت 156 استفاده نکنید.

این ممکن است تمام کاری باشد که شما باید انجام دهید. شما نمی توانید کلمه کلیدی را در URL وارد کنید (این مربوط به صفحه اصلی هر وب سایت است) بنابراین خوب است. بیشتر عکاسان ترجیح می دهند هیچ متن در صفحه اصلی نداشته باشند (در عکس عنوان عنوان و محتوای آن با رنگ “بدون” قرمز است). من می دانم که بیشتر عکاسان ترجیح می دهند عکسها صحبت کنند ، اما اگر از متن در صفحه اصلی خود متن استفاده کنید ، سئو شما سودمند خواهد بود. در غیر این صورت Google فقط عکسهای شما را برای ادامه می یابد.

پیشنهاد می کنم عنوان “عکاس عروسی شیکاگو” (یا هر کلمه کلیدی اصلی شما) را به عنوان عنوان خود اضافه کنید. سپس پاراگراف کوتاهی از آنچه می خواهید برای مخاطبان خود بگویید را درج کنید ، ضمن اینکه کلمه کلیدی را نیز در اینجا وارد کنید. با وجود همه نوع چاپ و چیدمان های مختلف ، شما باید بتوانید این زیبایی را داشته باشید. در اینجا مثال خوبی است وب سایتی که از متن در طراحی استفاده می کند.

چگونه می توان چندین کلمه کلیدی را هدف قرار داد
اگر چندین کلمه کلیدی (کودک ، پرستار بچه ، مادر و غیره) دارید ، کلید واژه اصلی (به عنوان مثال عکاس شیکاگو) را در صفحه اصلی خود هدف قرار دهید. اکنون برای هر نوع عکاسی مختلف صفحه جدیدی ایجاد کنید. این شانس بهتری برای رتبه بندی بالاتری برای انواع خاص عکاسی به شما می دهد ، زیرا جستجوگران این صفحه را در Google پیدا می کنند – نه صفحه اصلی شما. اطمینان حاصل کنید که هر صفحه حاوی محتوای منحصر به فرد است زیرا محتوای تکراری یک SEO بدون شماره است.

برای بهینه سازی این صفحات برای کلمات کلیدی خود ، از همان استراتژی هایی که در بالا توضیح داده شده استفاده کنید ، فقط “عکاس کودک شیکاگو” (یا هر نوع عکاسی که باشد) را به عنوان کلمه کلیدی تمرکز خود تعیین کنید. سپس با استفاده از افزونه SEO Yoast آن صفحه را بهینه کنید. اگر برای بهینه سازی مطالب خود برای چراغ های سبز به کمک Yoast نیاز دارید ، در اینجا یک ویدیو وجود دارد …

تصاویر را برای کلمات کلیدی بهینه کنید

قبل از بارگذاری تصویری در سایت وردپرس خود ، اطمینان حاصل کنید که آن دارای نام فایل توصیفی است. به جای استفاده از “DSC27272” ، نام پرونده ای بهتر “درختان بید در باد می وزد” است.

درختان بید در باد می وزد

بهینه سازی تصاویر برای بارگیری سریعتر

یک مسئله رایج در وب سایت های عکاسی این است که تصاویر بسیار زیاد هستند ، برای بارگذاری آنها برای همیشه طول می کشد. از آنجا که سرعت وب سایت یک عامل رتبه بندی در گوگل است, شما این را نمی خواهید.

خوشبختانه چند روش برای جلوگیری از این وجود دارد …

سرویس تصاویر مقیاس پذیر
اگر یک تصویر شاخص با ابعاد 150 x 150 فراخوانی می شود اما از تصویری استفاده می کنید که 300 x 300 است ، شما از ابعاد تصویر برجسته استفاده نمی کنید. این امر باعث می شود تا زمان 200٪ کندتر شود. برای حل این مسئله ، ابعاد صحیح تصاویر برجسته شده خود (یا حتی تصاویر موجود در کشویی خود) را یاد بگیرید و در بخش رسانه با ابعاد صحیح تغییر اندازه دهید.

مثال دیگر عدم ارائه تصاویر مقیاس پذیر ، زمانی است که شما هستید برای تغییر اندازه ، بکشید تصویری در ویرایشگر تصویری. این اندازه را تغییر می دهد تصویر نمایش داده شده اما واقعی نیست فایل تصویری (این معنی “ارائه تصاویر مقیاس پذیر” است). روش صحیح برای تغییر اندازه تصاویر در کتابخانه رسانه ها است:

سرویس تصاویر مقیاس پذیر

بهینه سازی تصاویر
نصب کنید افزونه WP Smush.it و به رسانه بروید -> Bulk Smush.it -> همین حالا همه تصاویر من را از طریق WP Smush.it اجرا کنید (تصویر زیر). خودشه! می توانید به طور خودکار تصاویر را بارگیری در زیر بارگیری کنید تنظیمات -> رسانه ها. من دوست دارم که هم اجرا کنم بهینه ساز تصویر EWWW که می تواند تصاویر از دست رفته توسط WP Smush.it را ضبط کند.

اگر نمی خواهید تصاویر را به هم ریخته و یا فقط می خواهید راهنمایی بیشتری در مورد سریعتر بارگذاری سایت خود داشته باشید ، به من مراجعه کنید راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس. آنجا نکات خوبی وجود دارد.

از نام تجاری ، آدرس و شماره تلفن # در صفحه خود استفاده کنید

می دانم ، من نکات آسان را نیز دوست دارم … و این یکی آسانتر نمی شود. این به کل ثبات اطلاعاتی که Google به دنبال آن است کمک می کند. در WordPress ، معمولاً این مورد را تحت گزینه های Theme (به جستجوی حوزه حق چاپ) یا در ویرایشگر می یابید -> پاورقی.

در اینجا نحوه ذکر لیست من آورده شده است:
کارشناسی ارشد رسانه های آنلاین | 1324 خیابان غربی بایرون ، شیکاگو IL 60613 | 847-271-2422

به وب سایت خود پیوند دهید

خوب به نظر می رسد تا کنون! شما دایرکتوری های خود را به جای خود آورده اید ، وب سایت خود را برای کلمات کلیدی (های) کلیدی خود بهینه کرده اید ، و برخی از بهینه سازی های دیگر را برای بهبود SEO عکاسی خود انجام داده اید. اما فراموش نکنید که پیوندها به وب سایت شما فراموش نشود زیرا آنها ضروری هستند! هنگامی که افراد به شما پیوند می دهند ، این یک سیگنال قوی است که به وب سایت شما می گوید مهم است و رتبه بندی آن بالاتر است.

بنابراین چگونه می توانید پیوندها را بدست آورید?

 • از مشتریان بخواهید که به شما پیوند دهند
 • از شرکای خود بخواهید تا با شما ارتباط برقرار کنند (به عنوان مثال شما عکاس ارجحیت کسی هستید)
 • فهرستهای محلی مانند فهرستهای Moz محلی و Whitespark
 • اتاق بازرگانی
 • BBB
 • انتشار مقالات (به عنوان مثال در هافینگتون پست)
 • ایجاد محتوای مفید در وبلاگ خود (فیلم ها برای این خوب هستند)
 • اطمینان حاصل کنید که از طراحی وب سایت خوبی برخوردار هستید
 • عکاسی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • عکاسی خود را از طریق لیست ایمیل به اشتراک بگذارید
 • دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید
 • سایر تبلیغات / بازاریابی برای به دست آوردن وب سایت شما “از آنجا”

رسانه اجتماعی خود را درون چرخ دنده لگد کنید

می دانید آن عکس عالی که هفته دیگر گرفتید؟ آیا آن را در حساب Facebook ، Twitter ، Google و Instagram خود قرار داده اید؟ تو باید! مدتی را صرف ایجاد پروفایل های خوب رسانه های اجتماعی کنید و تصاویر را پوشش دهید. تصاویر خود را اضافه کنید ، یک مقدمه بنویسید و موارد دیگر. اکنون به روزرسانی آن پروفایل ها با عکس های جدید ادامه دهید. بعد تو طلایی.

تعمیر و نگهداری مداوم سئو

اصلی “تعمیر و نگهداری” شامل درخواست بیشتر مشتریان برای ترک بررسی در صفحه Google My Business و Yelp شما است. همچنین می تواند به معنای ایجاد فهرست های بیشتر ، اضافه کردن مطالب مفید به وبلاگ شما و ارسال در رسانه های اجتماعی باشد. اما پس از راه اندازی تمام ابزارها و ترفندهای SEO WordPress SEO, سئو محلی باید بسیار کم نگهداری باشد.

امیداورم مفید بوده باشد! اگر این کار را کرده اید ، لطفاً به اشتراک بگذارید :) یا اگر سؤالی در مورد سئو وردپرس عکاسی خود دارید ، یک نظرات را برای من در نظر بگیرید. خوشحالم که به شما کمک کند.

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map