نظرات مثبت چگونه SEO محلی را برای مشاغل بهبود می بخشد (اشاره: آنها 8.9٪ از SEO هستند اما با تن از اماکن نمایش می دهند)

بدون شک بررسی ها بخش عظیمی از آن هستند سئو محلی. وقتی افراد نام کسب و کار شما را جستجو می کنند ، در Google Maps ظاهر می شوند و 8.9٪ از آنها هستند عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google.


بررسی محلی-جستجوگرها

من اینجا نیستم که بتوانم آمار مربوط به بررسی های مهم را از آنجا که مطمئن هستم از قبل می دانم ، به اشتراک نگذارم. اما کدام پروفایل مهمترین هستند؟ آیا تجارت خود را طی کرده اید؟ Moz محلی و پروفایل های کامل و مداوم را روی آن ایجاد کرد وب سایت های لیست برتر? چگونه از فیلتر بررسی Yelp جلوگیری می کنید ، و ضمن تشکر از مردم برای افراد خوب ، چگونه به بررسیهای منفی پاسخ می دهید؟ این نوع چیزهای (واقعاً مفید) است که من در جریان خواهم بود. بیایید درست وارد آن شویم …

فهرست مطالب

 1. بررسی ها 8.4٪ از عوامل رتبه بندی جستجوی محلی هستند
 2. Google My Business (معمولاً) مهمترین نمایه است
 3. جلوگیری از فیلتر بررسی Yelp
 4. پاسخ به نظرات
 5. جایی که بررسی آنلاین ظاهر می شود
 6. وب سایت برای لیست در
 7. نظرات کاربران را به وب سایت خود اضافه کنید

1. بررسی ها 8.4٪ از عوامل رتبه بندی جستجوی محلی هستند

بررسی ها 8.4٪ از آنها هستند عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google و حتی اگر این ممکن است کوچک به نظر برسد ، می دانید حدود 90٪ از مردم از نظرات استفاده می کنند تا تصمیم بگیرند با چه کسی تجارت می کنند.

بررسی-رتبه بندی-عامل

بررسی عوامل رتبه بندی

 • تعداد نظرات بومی Google Maps (با متن)
 • تعداد نظرات سنتی شخص ثالث
 • سرعت کلی نظرات (بومی + شخص ثالث)
 • کلمات کلیدی محصول / خدمات در بررسی ها
 • تعداد نظرات توسط داوران مرجع
 • اختیار سایتهای شخص ثالث که بررسی ها در آن وجود دارد
 • سرعت بررسی بومی Google Maps
 • تنوع سایتهای شخص ثالث که بررسی ها در آن وجود دارد

2. Google My Business (معمولاً) مهمترین نمایه است

نظرات در مورد شما صفحه کسب و کار من در Google هنگامی که افراد نام کسب و کار شما را جستجو می کنند ، در Google Maps و در سمت راست نتایج جستجو ظاهر می شوند. برای نمایش ستاره ها به حدود 5 بررسی در Google برای کسب و کار من نیاز دارید. اگر Google Maps لیستهای اصلی شما در حال هدف قرار دادن است ، از نظر ایده آل باید بیشتر از همه رقبا نظر داشته باشید. اگر شما “عکاس عروسی شیکاگو” Google هستید ، می بینید که یک تجارت دارای 49 بررسی با رتبه 5 ستاره است. این یک کلمه کلیدی رقابتی است ، بنابراین این مشاغل بررسی های زیادی خواهند داشت ، اما در حالت ایده آل شما بیشتر خواهید داشت. این به تنهایی می تواند تجارت شما را خراب و یا شکسته کند زیرا این بررسی ها اغلب اولین چیزی است که مردم می بینند.

Google SEO My Business

3. جلوگیری از فیلتر بررسی Yelp

بر خلاف گوگل ، Yelp دارای یک فیلتر بررسی که می تواند باعث شود بررسی های قانونی منتشر نشود. خوشبختانه راه های بسیاری در این زمینه وجود دارد تا مطمئن شوید این بررسی ها فیلتر نمی شوند.

yelp-فیلتر-بررسی

پیامی را به صفحه Yelp خود برای افراد ارسال نکنید – وقتی افراد پیوند مستقیمی به صفحه Yelp شما می دهند ، Yelp می داند که از آنها درخواست می کنید و این بررسی احتمالاً منتشر نخواهد شد. درعوض ، نام تجاری خود را Google کنید و افراد را به آن پیوند ارسال کنید (اینجا را ببینید).

از افرادی که قبلاً حساب Yelp دارند استفاده کنید – Yelpers جدید نمایه خود را پر نمی کند ، حساب Facebook آنها وصل نخواهد شد و آنها دوستان Yelp یا بررسی های موجود نخواهند داشت. بهتر است از افرادی که دارای حساب Yelp هستند و در مورد آن فعال هستند بپرسید.

تشویق به بررسی توصیفی – بررسیهای کوتاه مفید نیستند و احتمالاً فیلتر خواهند شد.

پاسخ دهید و با داور ارتباط برقرار کنید – به بررسی آنها پاسخ دهید (مثلاً گفتن با تشکر) ، آنها را به عنوان دوست اضافه کنید و برای آنها پیام ارسال کنید. شما حتی می توانید نظر خود را به عنوان مفید رأی دهید. با درگیر شدن با بازرسان ، شما سیگنالی را به Yelp ارسال می کنید که می گوید بررسی قانونی است.

مشوق های مالی ارائه ندهید – این می تواند صفحه Yelp شما را بدست آورد هشدار مصرف کننده اگر آنها شما را بگیرند که می تواند تجارت شما را کاملاً خراب کند. بهتر است از این فرصت استفاده نکنید و به سادگی از افرادی که تجربه شگفت انگیزی در تجارت شما دارند سؤال کنید.

4. به نظرات پاسخ دهید

اکثر وب سایت ها به شما امکان می دهند به بررسی هایی که باید برای همه آنها انجام دهید (مثبت و منفی) پاسخ دهید. افراد دوست دارند ببینند شما سعی در درست کردن آن دارید. پاسخ دادن به نظرات مثبت ، تبدیل را ترغیب می کند و می تواند حتی بیشتر بررسی ها را برای شما بدست آورد (درست مانند اینکه به یک نظر در وبلاگ خود پاسخ دهید ، فقط این حتی مهمتر است).

پاسخ به نظرات

5. جایی که بررسی ها به صورت آنلاین ظاهر می شوند

وقتی افراد نام کسب و کار شما را جستجو می کنند – اگر این به مارک تجاری شما کمک نمی کند ، نمی دانم چه می کند. تنها آنچه شما نیاز دارید Google برای کسب و کار من صفحه ، مشخصات خود را به طور کامل پر کنید ، سپس در حدود 5 بررسی دریافت کنید. توجه کنید این بررسی ها می توانند دو بار در نتایج جستجو ، یک بار در سمت راست صفحه و یک بار در زیر وب سایت شما ظاهر شوند. اگر در سایر وب سایت های نقد و بررسی کافی به دست آورید ، این ستاره ها نیز باید در نتایج جستجوی شما ظاهر شوند (مانند Yelp در این عکس انجام می دهد).

بررسیهای Google

هنگامی که افراد در جستجوی کلمات کلیدی محلی هستند – اگر Google Maps برای بیشتر کلمات کلیدی شما ظاهر می شود ، بررسی ها باید بخشی اساسی از استراتژی SEO محلی شما (به ویژه در Google برای کسب و کار من) باشد. این اولین برداشت از تجارت شما برای بسیاری از افراد خواهد بود. نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم.

بررسی محلی-جستجوگرها

وقتی افراد Yelp را جستجو می کنند – Yelp حتی دارای فیلتر “بالاترین امتیاز” و “بیشترین بازبینی” است:

فیلترهای Yelp

وقتی افراد گروه را جستجو می کنند – اگر Groupon را اجرا می کنید ، وقتی افراد لیست لیست شما را مشاهده می کنند ، نظرات از وب سایت های مختلف می تواند نشان داده شود. به عنوان مثال این وب سایت ها می توانند برای هر صنعت متفاوت باشند, UrbanSpoon به احتمال زیاد برای رستوران ها ظاهر می شود تحقیق کنید که رقبای شما کجا هستند (یا این موارد را ببینید) استنادهای برتر بر اساس طبقه بندی) و در مورد آن پروفایل ها بررسی کنید.

بررسی های Groupon

در موبایل – حتی وقتی افراد از تلفن خود استفاده می کنند ، بررسی ها اولین مواردی است که می بینند.

بررسی تلفن همراه

6. وب سایت برای لیست در

نقل قول ها (نام فانتزی برای پروفایل های آنلاین شما) عوامل رتبه بندی شماره 2 ، # 5 و # 14 در نقشه های گوگل (به عوامل محلی پشته زیر مراجعه کنید). کمیت ، کیفیت ، سازگاری و کامل بودن مشخصات ضروری است ، به علاوه باید نسخه های تکراری را حذف کنید که می توانند پروفایل های دیگر شما را مجازات کنند. در اینجا منابعی که برای تصحیح پروفایلهای موجود و ساختن موارد جدید لازم دارید ، آورده شده است.

عوامل محلی- Seo-استناد-رتبه بندی عوامل

Google برای کسب و کار من – صفحه کسب و کار من در Google را توسط تأیید نمایه خود, گرفتن یک URL سفارشی, اضافه کردن عکس ، و استفاده از سازگار NAP (نام کسب و کار ، آدرس ، تلفن) همانطور که در وب سایت شما ذکر شده است. برای راهنمایی در مورد بهینه سازی Google برای کسب و کار من ، آن پیوند را دنبال کنید.

Moz محلیMoz محلی 15 استناد برتر شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما می گوید چگونه آنها را اصلاح کنید. این به تنهایی می تواند به طور قابل توجهی رتبه بندی را بهبود ببخشد و من اکیداً توصیه می کنم یک ساعت برای جمع آوری ورود به سیستم و انجام این کار صرف کنم. شما در نمایه های جدید ثبت نام می کنید ، نمایه های موجود را کامل تر می کنید ، لیست های متناقض را تصحیح می کنید و نسخه های تکراری را حذف می کنید. این یک ضرورت برای SEO محلی است.

Moz محلی

نقل قول های محلی Moz

لیست استنادی Whitespark – فهرست نقل قول های برتر توسط دسته بندی, کشور, و شهر. این لیست ها از وایتسپارک است که در استناد به عنوان رهبر صنعت است. از آنجا که استنادها از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، از نظر ایده آل می خواهید تعداد زیادی از این موارد (مانند صدها نفر) را جستجو کنید. من می دانم که این مسخره به نظر می رسد ، اما به همین دلیل است که مشاغل با 37 بررسی قادر به پیگیری مشاغل با 49 بررسی در Google Maps هستند.

خدمات ساختمان استنادی Whitespark – اگر وقت کافی برای ایجاد لیست ندارید ، Whitespark دارای موارد زیر است خدمات استناد به ساختمان به ازای هر دلار 4 تا 4 دلار آنها 120+ بررسی در مورد خود دارند صفحه Google – بنابراین می دانید که آنها مشروعیت دارند. من بیش از 2،000 دلار در ساختمان استناد آنها سرمایه گذاری کرده ام تا به مشتریانم کمک کنم تا در رتبه برتر نتایج محلی Google قرار بگیرند. اینها ارسال های دستی و هزینه های یک بار هستند شش برابر خودکار است (خوب نیست) و دارای یک عود مجدد (همچنین خوب نیست) است. با Whitespark اطلاعات مربوط به مشاغل خود را پر می کنید و آنها طی 1-3 هفته کار را انجام می دهند. گزارشی با URL های جدید با استناد و یک ورود جهانی به همه پروفایل ها ارسال می شود. اینجاست بررسی ساختمان استنادی وایتسپارک اگر علاقه دارید.

7. نظرات کاربران را به وب سایت خود اضافه کنید

اگر دوره ها یا خدماتی دارید که می خواهید افراد در وب سایت خود را بررسی کنند ، این می تواند با اضافه کردن ستاره های بررسی به قطعه های شما ، شما را مجزا کند. به اینها گفته می شود قطعه غنی و از طریق نشانگر طرحواره (اغلب از طریق یک افزونه ، مانند انجام می شود) قطعه قطعه WP Rich همانطور که آموزش من توضیح داده شده است). فنی به نظر می رسد اما واقعاً اینگونه نیست – فقط اطمینان حاصل کنید که صفحه ای جداگانه برای هر آنچه مردم بخواهید بررسی کنند ، افزونه را اضافه کنید ، سپس دستورالعمل های آنها را برای نشانه گذاری صفحه دنبال کنید (فقط زمینه هایی را که از شما می خواهند پر کنید). این یک راه آسان برای تولید ترافیک بیشتر SEO است.

ثروت قطعه-دوره-بررسی

اگر هر گونه سؤال یا بازخورد دارید ، نظر خود را در زیر بگذارید. و اگر مقاله من را مفید یافتید ، لطفاً آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید. واقعاً ممنونم.

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map