SEO محلی برای وردپرس: چگونه می توان وب سایت شما (و نقل قول ها) را برای رتبه بالاتر در نقشه های Google و نتایج جستجوی محلی بهینه کرد

برای رتبه بالاتر در نقشه های Google و نتایج جستجوی محلی آماده است?


ما دنبال خواهیم کرد عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google که Moz هر 2 سال یکبار گزارش می دهد. من اینها را به عواملی تقسیم کردم بر و خاموش سایت وردپرس خود را. نقل قولها (دایرکتوری های آنلاین مانند Yelp ، Superpages و Axciom) حدود 11٪ از SEO محلی هستند ، بنابراین ترک این موارد عادلانه نیست..

این راهنما فرض می کند که شما از آن استفاده می کنید افزونه SEO Yoast. اگر Yoast ندارید ، پیشنهاد می کنم آن را نصب کنید و سپس من را پیکربندی کنید تنظیمات Yoast توصیه می شود. همچنین فرض می کند که شما یک آدرس فیزیکی در شهر مورد نظر خود داشته باشید که اجباری نیست ، اما عامل # 1 در نقشه ها است.

1. عوامل رتبه بندی جستجوی محلی

اینجا هستند عوامل رتبه بندی محلی Google در سال 2018. عوامل اصلی عبارتند از Google برای کسب و کار من ، استنادها (فهرستها) ، بررسی ها ، صفحات هدفمند جغرافیایی ، بهینه سازی موبایل و البته – پیوندها.

عوامل رتبه بندی جستجوی محلی 2018

50 عامل برتر برای بسته بندی محلی و آلی موضعی…

50 عامل برتر SEO محلی

کلمات کلیدی اصلی محلی خود را به Google کنید و ببینید کدام نتیجه را می خواهید هدف بگیرید …

نتایج جستجوی محلی

2. کلمات کلیدی موضعی

Google Autocomplete
من یک آموزش جداگانه دارم انتخاب کلمات کلیدی Yoast + بهینه سازی نور سبز اما من به طور خلاصه این کار را انجام خواهم داد. قابل اعتماد و متخصص google.com و از شخصیت underscore _ در هرجای عبارت استفاده کنید تا Google خالی شود و کلمات کلیدی را بیاموزید که افراد در شهر شما جستجو می کنند …

Google-Auto-Complete-Fill-In-The-Blank-1

برای یافتن کلمات کلیدی بیشتر ، سعی کنید از تغییرات مختلف کلمه کلیدی استفاده کنید ، مانند چندگانگی

Google-Autocomplete-Plural-Keywords

استفاده کنید ترتیب کلمه های مختلف برای به دست آوردن ایده های حتی بیشتر …

کلمات کلیدی سفارش

خدمات خاص هدف – اگر “عکاس عروسی شیکاگو” کلید واژه اصلی شما است ، سعی کنید عکاس عروسی هندی و گی را نیز هدف قرار دهید. همان مورد با طراحی وب … شما می توانید شیکاگو را طراحی کنید و طراحی وردپرس شیکاگو را هدف قرار دهید که هر دو به صورت کامل ظاهر شوند. برای دندانپزشکان ممکن است دندانپزشک شیکاگو ، دندانپزشکی شیکاگو ، دندانپزشک اورژانس شیکاگو ، و غیره داشته باشید. تکیه بر 1 کلمه کلیدی برای ترافیک شما هرگز ایده خوبی نیست. شما باید برای تمام خدمات خود در Google Autocomplete تحقیق کنید ، سپس برای هر یک صفحه ایجاد کنید.

مرورگر کلمه کلیدی Moz
بعد ، استفاده کنید مرورگر کلمه کلیدی Moz برای اینکه مطمئن شوید کلمات کلیدی را گم نمی کنید. این شبیه به برنامه ریز کلمات کلیدی Google فقط کاملاً رایگان است (لازم نیست برای AdWords ثبت نام کنید) ، به علاوه می توانید کلمات کلیدی مرتبط را نیز گروه بندی کنید ، بنابراین دقیقاً همان موارد را مرور نمی کنید.

مرورگر کلمه کلیدی Moz

پس از اجرای آن ، کلیک کنید پیشنهادات کلمات کلیدی -> مشاهده همه پیشنهادات. شما باید یک لیست خوب از کلمات کلیدی و حجم (جستجوهای ماهانه) را ببینید. عباراتی را یادداشت کنید که نتوانید به طور کامل پیدا کنید.

پیشنهادات کلمات کلیدی Moz

برآورد مسابقه کلمات کلیدی محلی
نتایج کامل تر + عبارات گسترده = رقابتی تر…
گسترده-محلی-کلید واژه-رقابت

نتایج به طور کامل تکمیل نشده + عبارات خاص = کمتر رقابتی…
خاص-کلمه کلیدی-محلی-مسابقه

شما همچنین می توانید از برنامه افزودنی MozBar Chrome به هر کلمه کلیدی Google و رقابت آن را بیاموزید. هرچه PA (اقتدار صفحه) و DA (اقتدار دامنه) بالاتر باشند ، رقابت بیشتر و تلاش بیشتری برای رتبه بندی برای آن وجود دارد. سعی کنید در محدوده DA خود باشید.

مسابقه کلید واژه Mozbar

3. کلمات کلیدی ارسال وبلاگ

پست های وبلاگ معمولاً بیشترین پیوندها را به سایت شما (یک عامل رتبه بندی عظیم) جذب می کنند زیرا افراد به طور طبیعی به محتوای USEFUL (نه صفحات خدمات تبلیغاتی) پیوند می دهند که از کل رتبه سایت کل WordPress شما سود می برند. دقیقاً مانند کلمات کلیدی برای صفحات ، تعداد کلمات کلیدی وبلاگ تبلیغاتی و غیر تبلیغی را پیدا کنید تا جایی که می توانید ، سپس برای هر مبحثی بنویسید.

کلمات کلیدی SEO محلیکلمات کلیدی SEO محلی

4- صفحات هدفمند جغرافیایی

برای هر کلمه کلیدی یک صفحه ایجاد کنید – کلمه کلیدی اصلی خود را در صفحه اصلی خود هدف قرار دهید ، سپس یک صفحه جداگانه برای عکاس عروسی هندی شیکاگو و سایر خدمات خاص ایجاد کنید. متوسط ​​هزینه عکاس عروسی در شیکاگو مقاله خوبی در وبلاگ شما خواهد بود.

بهینه سازی محتوا با Yoast – می توانید چراغ های سبز را به هر آنچه می خواهید بدست آورید ، اما طراحی یک صفحه زیبا (ایده آل طولانی) با عکس های عالی ، توصیفات ، فیلم و سایر مطالب مفید – قلب بهینه سازی محتوا است. Yoast فقط منطبق با کلمات کلیدی دقیق است بنابراین اگر به جای “عکاس عروسی شیکاگو” از محتوای “عکاس عروسی در شیکاگو” استفاده می کنید … این یک کلمه کلیدی محسوب می شود. بنابراین حتی اگر آن نور خاص سبز نیست (به عنوان مثال تراکم کلمه کلیدی) ، می توانید تا زمانی که یک مورد آن را نادیده بگیرید تغییر حاضر است. مترادف ها در واقع تشویق می شوند.

تجزیه و تحلیل محتوای Yoast

حضور NAP – هر صفحه موقعیت مکانی باید نام تجاری ، آدرس و تلفن شما را در جایی در صفحه داشته باشد. اگر فقط 1 موقعیت مکانی دارید می توانید این مورد را در یک ویجت پاورقی یا منطقه حق چاپ خود در پایین وب سایت خود اضافه کنید (مثل من) بنابراین در هر صفحه موجود است. برای مکان های مختلف معمولاً می خواهید آن را در جایی از بدن محتوای واقعی اضافه کنید.

پیوندهای کوتاه  – از پیوندهای کوتاه با کلمه کلیدی خود در آن استفاده کنید.

تراکم کلمات کلیدی – كلمه كليدي خود را در دو جمله اول و چند بار در بدن محتوا (به طور طبيعي) درج كنيد. به جای استفاده از همان کلمه کلیدی بارها و بارها ، کلمات کلیدی LSI (مترادف) را در محتوای خود بپاشید. اینها می توانند کلمات کلیدی ثانویه ای باشند که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید.

متن جایگزین – قبل از بارگذاری آنها در وردپرس ، تصاویر خود را برچسب بزنید زیرا ویرایشگر بصری به طور خودکار از نام پرونده تصویر به عنوان متن alt استفاده می کند. این باید به سادگی تصویر را توصیف کند – کلمات کلیدی را انجام ندهید. تصاویر در ابزارک ها و سازندگان صفحه ممکن است این کار را انجام ندهند ، بنابراین HTML را بررسی کنید:

alt = “عکاس عروسی شیکاگو” عرض = “680” قد = “380” />

پیوندهای داخلی / خارجی – Google پیوندهای موجود در صفحه شما را دنبال می کند تا اطلاعات شما راجع به آن بدانید. نکته مهم پیوند دادن به مطالب مفیدی است که بازدید کنندگان شما در واقع مفید خواهند یافت (مانند یک آموزش وبلاگ). مقالات / صفحات وبلاگ بهم پیوسته است همچنین یک راه طبیعی برای ایجاد پیوندها به وب سایت شما است اما پیوندهای برون مرزی نیز خوب هستند زیرا این نوع مراجعه به منابع به Google است. در آخر ، همیشه از متن لینک توصیفی استفاده کنید (به نام متن لنگر) … هرگز از کلماتی مانند “اینجا را کلیک کنید” استفاده نکنید.

عنوان جستجوگرها – برای تغییر عناوین خود از یک اصلاحگر استفاده کنید تا افراد بیشتری در نتایج جستجو روی پیوند شما کلیک کنند … “جایزه Winning Winning Chicago Wedding Wedding – Tom Dupuis” مثال خوبی است. همچنین اطمینان حاصل کنید که عنوان سئو شما از طول مناسبی برخوردار است (میله های موجود در Yoast باید سبز باشد).

توضیحات متا – هدف اصلی توضیحات متا برای جلب توجه مردم به کلیک روی لینک شما. این و عنوان SEO اولین چیزی است که افراد در نتایج جستجو می بینند پس وقت خود را صرف نوشتن این مطالب کنید. در صورت داشتن کلمه کلیدی Yoast focus شما ، به علاوه یک کلمه کلیدی ثانویه.

ارسال مطالب طولانی – Google “میانگین زمان در صفحه” را اندازه گیری می کند ، به همین دلیل فیلم ها و سایر محتوای جذاب مهم هستند. محتوای طولانی و سازمان یافته معمولاً بالاتر از محتوای کوتاه است.

بهینه سازی رسانه های اجتماعی – این اطمینان حاصل می کند که صفحه شما تصویری با فرمت مناسب را هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک و توییتر نمایش می دهد. روی پیوند “اشتراک” در Yoast کلیک کنید و تصاویر دلخواه را در جایی که به شما می گوید بارگذاری کنید. اگر زبانه ها را نمی بینید ، تنظیمات اجتماعی Yoast خود را بررسی کنید تا داده های متا فیس بوک و توییتر فعال شوند. بله ، این بدان معنی است که شما باید 2 تصویر جداگانه برای فیس بوک (1200 x 630px) و توییتر (1024 x 512px) طراحی کنید. زمینه های دیگر را خالی می گذارم که به شما امکان می دهد وقتی در Facebook / Twitter به اشتراک گذاشته می شود ، یک عنوان و توضیحات دلخواه بنویسید.

بهینه سازی رسانه های اجتماعی-اجتماعی

قطعه ثروتمند – با اضافه کردن قطعه های غنی به محتوای خود ، قطعات مورد نظر خود را در نتایج جستجو متمایز کنید. می توانید این کار را با رویدادها ، بررسی ها ، دستور العمل ها ، مقالات ، محصولات ، سازمان ها ، رستوران ها و فیلم ها انجام دهید. من از حق بیمه استفاده می کنم افزونه WP Rich Snippets که از همه انواع غنی از قطعه به جز وقایع (استفاده همه در یک Schema.org) و فیلم ها (استفاده کنید افزونه طرحواره. با این حال اگر شما انواع دیگری از قطعه های ثروتمند را انجام می دهید ، WP Rich Snippets به نظر بهتر می رسد و گزینه های بیشتری نیز دارد ، به علاوه آنها عالی هستند مواد افزودنی. اینجاست بررسی WP Rich Snippets که قطعاً ارزش پول دارد اگر در سایت خود محتوایی داشته باشید که می تواند باشد مشخص شده است.

قطعه ثروتمند

به عنوان مثال صفحه فرود هدف جغرافیایی …

صفحه فرود محلی

5. Google برای کسب و کار من

بهینه سازی صفحه کسب و کار من در Google

* Google به طور فزاینده ای صاحبان مشاغل را فعال می کند که: در پست های Google پست می کنند ، به بررسی پاسخ می دهند ، ساعتهای خاص را به روز می کنند ، به سؤالات پاسخ می دهند ، این امر را برای مشتری راحت می کند تا با استفاده از نشانی اینترنتی کسب و کار اقدامات مستقیم در GMB انجام دهند..

Google logo Business من

6. موز محلی

از آنجا که استنادها 11٪ از SEO محلی است ، این مرحله به شما کمک می کند تا خود را ایجاد و اصلاح کنید 15 نقل قول برتر. درست مانند کاری که با Google برای کسب و کار من انجام دادید ، اطمینان حاصل خواهید کرد که پروفایل ها 100٪ کامل هستند ، نسخه های تکراری حذف شده و از داشتن اطلاعات مداوم اطمینان حاصل می کنند. وب سایت خود را + کد پستی را از طریق اجرا کنید Moz محلی و تحت “دقیق ترین لیست” انتخاب کنید. هر یک را طی کنید و توصیه های آنها را ببینید. بله ، به اطلاعات ورود به هر پروفایل نیاز خواهید داشت.

پروفایل های محلی Moz

استناد صحیح ناقص ، متناقض ، تکراری
پس از کلیک بر روی فهرست خود ، برگه های ناقص ، متناقض و تکراری را مشاهده خواهید کرد. هر یک را طی کنید و همه موارد را برطرف کنید. ناقص پروفایل ها اغلب با بارگذاری عکس های بیشتر یا اضافه کردن دسته ها ثابت می شوند. ناسازگاری می تواند به آسانی اصلاح نسخه وب سایت www یا استفاده از “st” به جای “خیابان” در آدرس باشد. تکثیر با حذف آنها ثابت شده اند. Moz Local شامل پیوندهایی به نمایه های شما می باشد که اصلاح ، حذف و گزارش پروفایل ها را آسان می کند.

بعضی اوقات شما فقط 1-2 دسته خواهید داشت (به عنوان مثال عکاس + عکاس عروسی) بنابراین همیشه امکان پذیر نیست که پروفایل های خود را 100٪ کامل کنید. فقط هر کاری که می توانید انجام دهید.

موز لوکا

7. Whitespark

برای فتح آن دسته از عوامل رتبه بندی شماره 2 ، # 5 و # 14 در نقشه های گوگل (قوام استناد ، کمیت و کیفیت) ، باید یکنواخت بسازیم استناد بیشتر. کلمات کلیدی شما رقابتی تر است (به عنوان مثال ، عکاس عروسی شیکاگو) استناد بیشتری را که باید بسازید وجود دارد.

عوامل محلی- Seo-استناد-رتبه بندی عواملاستناد به شهر

Whitespark دارای لیست استنادهای برتر توسط شهر, کشور, و دسته بندی, یا از آنها استفاده کنید خدمات استناد به ساختمان برای 4-5 دلار برای هر استناد که باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. Googleوایت پارک کاناداو خواهید دید که آنها بیش از 120 نظر دارند که دارای امتیاز 4.9 ستاره هستند. من بیش از 2،000 دلار در سرویس استناد به آنها سرمایه گذاری کرده ام و از شماره 8 به # 3 در Google Maps پرش کرده ام. من را بخوانید بررسی ساختمان استناد وایتسپارک برای یادگیری روند ، اما شما اساساً یک مصرف را پر می کنید و سپس 2-3 هفته صبر کنید تا گزارشی از URL های جدید استناد ارسال شوند و 1 ورود جهانی.

استناد رایگان می تواند باعث ایجاد ایمیل های اسپم و گاهی تماس تلفنی هرزنامه شود. آنها رتبه بندی را بهبود می بخشند ، اما این یک معامله است. این پاسخی است که من از دارن شاو ، صاحب وایتسپارک گرفتم:

TheDupMan وقتی استناد می کنید ، می خواهید ایمیل و تماس تلفنی بگیرید. راهی به دور آن نیست به همین دلیل لیست ها رایگان هستند.

– Darren Shaw (DarrenShaw_) 25 آگوست 2016

8. پاسخگویی به موبایل

بهترین راه برای بررسی خطاهای تلفن همراه ، راه اندازی کنسول جستجوی Google و استفاده از آن است قابلیت استفاده موبایل بخش. این بررسی همه اشتباهات را در سایت وردپرس شما (به جای فقط 1 صفحه) انجام می دهد که فقط آنچه است ابزار تست تلفن همراه Google میکند. حتی اگر از یک موضوع پاسخگو وردپرس هنوز هم می توانید خطاهای تلفن همراه داشته باشید! بنابراین مطمئناً بررسی خوبی است.

خطاها در قابلیت استفاده-Google-mobile

9. بهینه سازی سرعت موبایل

اکثر مشاغل که SEO محلی را انجام می دهند ، تعداد خوبی از بازدید کنندگان تلفن همراه دارند (می توانید در Google Analytics در زیر مخاطب بررسی کنید -> سیار -> بررسی اجمالی). اگر آموزش W3 Total Cache را که به شما نشان می دهد چگونه پیکربندی زبانه های عملکرد ، Cloudflare و MaxCDN را پیکربندی کنید ، نخوانده اید. سپس می توانید تصاویر را بهینه کرده و از راهنمای سرعت وردپرس من بهینه سازی های دیگری را انجام دهید. این به شما کمک می کند تا موارد مورد نظر خود را اصلاح کنید GTmetrix گزارش (ابزار تست سرعت را توصیه می کنم) و بار بارگیری صفحه را برای دسک تاپ و موبایل بهبود می بخشد.

برای اینکه سایت وردپرس شما سریعتر به طور ویژه در تلفن همراه بارگیری شود ، می توانید از آنها استفاده کنید صفحات AMP (صفحات موبایل شتاب) با استفاده از افزونه AMP و چسب برای SEO Yoast & AMP. تو میتوانی بخوانی آموزش AMP Yoast اما این اساساً یک علامت “AMP” را به نتایج جستجوی تلفن همراه شما اضافه می کند …

صفحه amp

میزبانی
من استفاده می کنم SiteGround و دارد 200 بار پاسخ دادن با نمرات 100٪ GTmetrix و 0.4s بار بارگذاری پینگدوم. چک میزبانی را انجام دهید ، تست های خود را اجرا کنید یا از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند. آنها در 26 نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک امتیاز داده شدند و دنیا بهتر از اینها هستند EIG (Bluehost, میزبان), خدایی, و میزبان های بدی که افراد زیادی را در همان سرور بسته بندی می کنند. آنها توصیه شده توسط WordPress, انجام دادن مهاجرت رایگان, و من از آنها استفاده می کنم برنامه نیمه اختصاصی.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

10. بررسی

شما قبلاً این را شنیده اید ، بنابراین من نمی خواهم به وضوح آن را بیان کنم. اما باید این را بدانید Google My Business معمولاً بهترین مکان برای بررسی است از آنجا که این نتایج به طور مستقیم در نتایج جستجو ظاهر می شوند ، و برای شروع نمایش به حدود 5 مورد از آنها نیاز دارید …

نظرات Google برای SEO

جلوگیری از فیلتر بررسی Yelp – بررسی Yelp می توانید دریافت کنید فیلتر شده حتی اگر آنها مشروعیت داشته باشند با انجام جستجوی Google با نام “نام تجاری Yelp” و ارسال پیوند برای آنها ، می توانید از این کار جلوگیری کنید. اگر لینک مستقیم به پروفایل Yelp برای آنها ارسال کنید ، Yelp می داند و می تواند آن را فیلتر کند. در حالت ایده آل ، شما از Yelpers موجود سؤال می کنید زیرا احتمال بیشتری دارد که نظر خود را ارسال کنند (یکی دیگر از عوامل این است که مشخصات آنها پر شده و Facebook به هم متصل باشد). شما باید با داوران خود نیز دوست باشید.

11. ساختمان لینک محلی

می دانید که پیوندها برای رتبه بندی شما بسیار مهم هستند و نیازی به درد در الاغ نیست. اما بله ، شما برای دسترسی به این لینک ها باید به مردم دسترسی پیدا کنید. در اینجا چند نکته …

 • از شرکا بخواهید تا با شما ارتباط برقرار کنند
 • از حامیان مالی بخواهید تا به شما پیوند دهند
 • از تهیه کنندگان بخواهید تا به شما پیوند دهند
 • توسط روزنامه های محلی منتشر شود
 • در مقاله های لیست قرار بگیرید (به عنوان مثال بهترین پیتزا در شیکاگو)
 • اطمینان حاصل کنید که این مقالات پیوندی به سایت شما دارند
 • دایرکتوری های تجاری و سازمان هایی را پیدا کنید که مشاغل سبز را تبلیغ می کنند
 • روابط تجاری خود را به پیوند تبدیل کنید ، این موضوع چیست

12. هدف قرار دادن مکان های متعدد

چندین صفحه موقعیت مکانی را در سایت خود ایجاد کنید – گاهی اوقات شما باید 1 صفحه در هر شهر ایجاد کنید (اگر فقط 1 کلمه کلیدی در آن شهر جستجو می شود) ، یا چندین صفحه در هر شهر (در صورت جستجو چند کلمه کلیدی). بستگی به این دارد که چند کلمه کلیدی افراد جستجو می کنند و آیا به خدمات مختلفی احتیاج دارید (دندانپزشکی میامی در مقابل کاشت های دندانی میامی یک صفحه جداگانه است).

محتوای خاص مکان را به این صفحات اضافه کنید – صفحه شیکاگو شما ممکن است عکس هایی از دفتر شیکاگو شما داشته باشد. یا توصیفاتی از مشتریان شیکاگو شما. یا یک نقشه Google موقعیت مکانی شیکاگو را نشان می دهد. از ایجاد صفحات “جستجو و تعویض” خودداری کنید (فقط صفحات یکسان فقط نام شهر را تغییر می دهید) زیرا اینها محتوای تکراری هستند و رتبه ای ندارند.

اگر می خواهید یک نمونه عالی از صفحات فرود موضعی را ببینید ، بررسی کنید سدا دندانپزشکی.

مکان-صفحه های فرود-مکان های متعدد

استناد برای هر مکان ایجاد کنید – هر مکان باید دارای صفحه Google My Business ، Yelp ، Facebook و سایر پروفایل های استناد باشد که می توانید از Moz محلی و Whitespark برای ایجاد استفاده کنید (به مراحل 4 ، 5 و 6 مراجعه کنید). سرویس استناد به وایت پارک باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. اگر این کار را خودتان انجام می دهید ، هنگام فهرست وب سایت خود ، صفحه موقعیت مکانی خاص (وبسایت.com/locations/chicago) را ذکر کنید. عکس ها و اطلاعات تجاری باید در آن مکان منحصر به فرد باشند.

13. اندازه گیری رتبه بندی کلمات کلیدی

تجزیه و تحلیل جستجوی کنسول جستجوی Google – کلمات کلیدی (نمایش داده شد) را برای آنها رتبه بندی کنید. این فقط رتبه بندی ارگانیک گوگل را اندازه می گیرد ، نه Google Maps یا موتورهای جستجوگر دیگر. بنابراین اگر Google Maps هنگام جستجوی کلمات کلیدی خود ظاهر می شود ، باید آن ها را نیز اندازه گیری کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید). شما هنوز هم می توانید با استفاده از فیلترها داده های بسیار مفیدی را در Search Analytics بدست آورید: میزان کلیک کلیک ، برداشت ها ، صفحات برتر ، دستگاه های مورد استفاده ، کشورها ، و رتبه بندی های خود را با 28 روز گذشته مقایسه کنید.

گوگل-جستجو-کنسول-جستجو-تجزیه و تحلیل-نمایش داده شد

ردیاب رتبه بندی محلی Whitespark – رتبه بندی ها را در نقشه های Google ، Bing pack ، Google Organical ، Bing organical و غیره دنبال کنید. مرتب سازی بر اساس نام شهرها در مکانهای مختلف. طراحی کاربر پسند و برای اندازه گیری 100 کلمه کلیدی محلی از 20 دلار در ماه شروع می شود. ساده ترین روش برای اندازه گیری کلمات کلیدی محلی.

ردیاب لیست سفید

14. نکات جایزه

کنسول جستجوی Google – من در این راهنمای سئو محلی وردپرس چند بار به این موضوع اشاره کردم ، اما شما واقعاً باید از این ابزار استفاده کنید. فیلم من و آموزش کنسول جستجوی Google نحوه تنظیم آن ، ارسال نقشه نقشه Yoast XML خود را به Google ، رفع خطاهای خزیدن (URL های خراب) و چند بهینه سازی سایت دیگر به شما نشان می دهد. می توانید از آن برای آزمایش صفحات AMP ، قطعه های غنی و یافتن مشکلات نمایه سازی ، موبایل و امنیت استفاده کنید. پس از امضای شما باید حدود 1 هفته صبر کنید تا داده ها جمع شوند. اما قطعاً آن را دوباره مرور کنید و از ویژگی های آن استفاده کنید.

دکمه کلیک برای تماس با موبایل – اگر وب سایتی را نصب می کنید که افراد زیادی با شما تماس می گیرند (به عنوان مثال تجارت پیتزا) ، اضافه کردن یک افزونه کلیک برای تماس با موبایل می توانید تبدیل ها را بهبود بخشد اما اگر به “سیگنال های رفتاری / سیار” در عوامل رتبه بندی محلی Google توجه کنید.

امنیت – سایت خود را از طریق اجرا کنید جستجوگر امنیتی سوچوری و بخش امنیتی از کنسول جستجوی Google برای اطمینان از اینکه خطایی ندارید. در هر صورت بهترین 2 کاری که می توانید انجام دهید تغییر نام کاربری عمومی “Admin” در ورود به WordPress است ، سپس نصب کنید WordFence.

اسکن امنیتی Sucuri

رسانه های اجتماعی – فقط مطمئن شوید که در رسانه های اجتماعی فعال هستید ، این 2.8٪ SEO محلی است.

زمان رفتن به سر کار است

امیدوارم این راهنمای سئو محلی وردپرس ایده هایی را به شما ارائه دهد! فقط بخاطر بسپارید که همه چیز در مورد بهینه سازی سایت وردپرس شما نیست – بسیاری از عوامل خارج از صفحه نیز به همان اندازه مهم هستند مانند Google برای کسب و کار من ، استنادها و بررسی ها. برخی از این موارد را بیرون بیاورید و طی دو ماه امیدوارم که جستجوی ارگانیک شما بالا برود (بگذارید در نظرات بدانید)!

SEO Google Analytics

کمک خواستن؟ باهام تماس بگیر. آیا می خواهید کسی را استخدام کنید که در واقع می داند چه کاری انجام می دهد؟ من را بررسی کنید خدمات مشاوره SEO WordPress. من عاشقم وقتی مردم آموزشهای من را می خوانند بنابراین اگر در مورد WordPress و SEO محلی سؤالی دارید ، خوشحالم که سؤالات شما را روشن کنم.

سوالات متداول

&# x2705؛ عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google چیست؟?

موز عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google را هر 2 سال یک بار گزارش می دهد. آنها بر صفحات ، دایرکتوری ها (نقل قول ها) ، پیوندها و بررسی ها بر روی اهداف جغرافیایی تأکید می کنند.

&# x2705؛ چگونه وب سایت ها را برای SEO محلی بهینه می کنید?

در جستجوی کلمات کلیدی محلی با استفاده از ابزاری مانند Google Autocomplete ، محتوای جغرافیایی هدفمند را در اطراف آن کلمات کلیدی ایجاد کنید ، بارگذاری سریع سایت تلفن همراه خود را انجام دهید ، پیوندهای مربوط را بدست آورید و NAP را در صفحات محلی نشان دهید.

&# x2705؛ NAP چیست و چرا مهم است?

NAP مخفف نام تجاری ، آدرس و شماره تلفن است. این باید در طول وب سایت و استنادات شما سازگار باشد. Google از سازگاری NAP به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می کند.

&# x2705؛ از کجا باید دایرکتوری های بیشتری (استناد) ایجاد کنم?

Moz Local 15 استناد برتر را تجزیه و تحلیل می کند و به شما نشان می دهد کدام یک ناقص ، متناقض یا تکراری هستند. Whitespark همچنین دارای لیست استنادهای برتر برای صنایع و مکانهای مختلف است. Google My Busienss ، Yelp و Facebook از مهمترین آنها هستند ، اما شما باید با استفاده از Moz Local یا Whitespark Moz بیشتر ساخت.

&# x2705؛ چگونه می توانم صفحه GMB خود را بهینه کنم?

همه موارد از جمله NAP ، دسته ها ، توضیحات ، عکس ها ، دسته ها ، ویژگی ها ، ساعت ها ، فهرست ها ، خدمات ، و غیره را پر کنید و صفحه خود را تأیید کنید و به سوالات مشتری پاسخ دهید + به بررسی ها پاسخ دهید. یک URL اختصاصی دریافت کنید و به روزرسانی های خود را در صفحه GMB ارسال کنید.

همچنین مشاهده کنید:
نحوه بهینه سازی سایت وردپرس خود برای بارگذاری In2s (100٪ امتیازات GTmetrix / Pingdom)

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map