Whitespark Citation Building Review – این یکی از آسان ترین راه ها برای رتبه بالاتر در نقشه های Google و نتایج جستجوی محلی است

نقل قولها مشابه دایرکتوری های آنلاین هستند و حدود 25٪ از SEO محلی هستند.


من استفاده می کنم Moz محلی برای ساختن 15 استناد برتر من (Google My Business ، Yelp ، Facebook …). بعد پرداخت می کنم وایت پارک حدود 400 دلار برای ساخت 100 پروفایل جدید با قیمت 4 تا 5 دلار ، بنابراین هرگز نیازی به نگرانی درباره استنادها نیستم. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که در صورت مشاهده من توانسته ام مشتری ها را در نتایج برتر برای کلمات کلیدی محلی قرار دهم کار SEO. این همچنین یکی از معدود مواردی است که می توانید با اطمینان از SEO محلی استفاده کنید زیرا Whitespark دارای آن است امتیاز 4.9 / 5 ستاره با بررسی 125+.

در حالی که شرکت هایی مانند Yext برای 47 لیست در هر سال 500 دلار در سال شارژ می کنند ، شما می توانید همان مقدار که هزینه آن یک بار است و وایت اسپارک بپردازید. شما لیست های خود را بطور مرتب در اختیار دارید. در صورت نیاز به بروزرسانی پروفایل در آینده ، Whitespark همچنین شامل گزارش پیگیری با 1 ورود جهانی است.

می توانید مشاهده کنید که استنادات چقدر مهم است عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google

آنلاین-دایرکتوری ها-محلی-جستجوگرها

آنها از نظر رتبه بندی بالاتر در نقشه های گوگل (به نام نتایج محلی پشته / میان وعده های محلی) از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند ، زیرا استنادها عوامل رتبه بندی شماره 2 ، شماره 5 و 14 هستند …

عوامل محلی- Seo-استناد-رتبه بندی عوامل

من قبلاً 2،081.21 دلار استناد به خودم و مشتری ها سفارش داده ام …

استناد-تاریخ

این به آنها کمک کرده است تا در نتایج برتر کلمات کلیدی محلی قرار بگیرند. در این بررسی ، شما را از طریق روند سفارش استناد به وایتسپارک پیاده خواهم کرد ، سپس به شما نشان می دهم که انتظار دارید تا قیمت گذاری ، بازه زمانی و پیشرفت در نقشه گوگل و رتبه بندی های بومی شما.

Noho SEO

KC SEO Work

SEO محلی محلی Noho

KC SEO Work 2

فهرست مطالب

 1. استناد چیست?
 2. میزان استناد به Whitespark را پر کنید
 3. خرید عمومی + نقل قول های محلی / طاقچه ها
 4. چه اتفاقی می افتد پس از خرید نقل قول ها
 5. جلوگیری از اسپم (فقط Con To Citation Building)
 6. ساختمان استناد را در خدمات سئو خود ادغام کنید
 7. فراموش نکنید درباره Moz محلی (15 نقل قول اصلی)

1. نقل قول ها چیست?

استناد هستند نام کسب و کار شما (اغلب به شکل دایرکتوری) و 25٪ از عوامل رتبه بندی جستجوی محلی Google هستند. استنادها به ویژه در نقشه های Google (پشته محلی و یا میان وعده های محلی) که در آن فاکتور شماره 2 ، شماره 5 و 14 هستند مهم هستند. آنها شما را می سازند رتبه بندی برای کلمات کلیدی محلی چندگانه یکی از معدود مواردی است که می توانید در SEO محلی از آن خارج شوید.

راهنمای برتر آنلاین

آیا می توانم خودم اینها را بسازم?
بله ، Whitespark حتی لیستی از بهترین استنادها را نیز در اختیار شما قرار داده است دسته بندیشهر, و کشور. اما زمان لازم است و افراد زیادی این کار را نادرست انجام می دهند. یافتن استناد صحیح ، پر کردن پروفایل 100٪ کامل و اطمینان از سازگاری آنها (مانند نام تجاری ، آدرس ، تلفن) بسیار مهم است. فقط ترک کردن این مسئله به متخصصان و صرفه جویی در وقت شما ، بسیار آسان تر است ، زیرا فقط 4 تا 5 دلار برای استناد است و آنها همه چیز را با یک گزارش پیگیری و 1 ورود به سیستم سازماندهی می کنند..

2. میزان استناد به Whitespark را پر کنید

اولین قدم بارگیری است میزان استناد به ساختمان استنادی Whitespark و همه چیز را به بهترین شکل ممکن پر کنید. یادداشت های Whitespark را در سمت راست صفحه گسترده برای دستورالعمل های بیشتر بخوانید.

وایت اسپار-استناد-ساختمان-مصرف

Bulk ارسال برگه
اگر می خواهید Whitespark برای چندین مکان استناد ایجاد کند (از آنجا که هر مکان باید پروفایل های خاص خود را داشته باشد) ، به پایین گزینه “Bulk Submit Worksheet” در پایین بروید …

سفارش فله-استناد

3. خرید عمومی + استناد محلی / طاقچه

پس از پر کردن میزان مصرف ، کشور خود را انتخاب کنید و ترکیبی از استناد عمومی و محلی / طاقچه ها را انجام دهید (شماره کامل وجود ندارد اما فکر می کنم استنادهای محلی / طاقچه ها با ارزش تر هستند). و بدیهی است هرچه تعداد استناد بیشتری سفارش دهید ، احتمالاً در نتایج جستجوی محلی رتبه بالاتری خواهید داشت.

میزان مصرف خود را در صفحه تأیید Whitespark بارگذاری کرده و سپس در مرحله 4 گزینه “گزینه ها و ویژگی های اضافی” گزینه سفارش برای گزارش های پیگیری ، سفارشات عجله و سفارش های فله (برای مکان های مختلف) را مشاهده خواهید کرد. گزارش های پیگیری لازم نیست زیرا Whitespark پس از اتمام گزارش به شما گزارش می دهد. این فقط درصورتی است که می خواهید چندین گزارش را به عنوان پخش زنده انجام دهید.

سفارش whitespark-استناد

4- چه اتفاقی می افتد که پس از خرید نقل قول ها اقدام کنید

Whitespark رسید را برای شما ارسال می کند. سپس شما 3 هفته صبر می کنید تا آنها برای استنادها بسازند. پس از اتمام آنها برای شما دسترسی به پروفایل های جدید استناد خود ، به همراه آدرس هایی که می توانید آن پروفایل های جدید را پیدا کنید ، برای شما ایمیل ارسال می کند..

1-2 ماه طول می کشد تا Google نتایج خود را با رتبه بندی جدید شما به روز کند. می توانید از Whitespark استفاده کنید ردیاب رتبه محلی برای اندازه گیری رتبه بندی ، یا جستجوی کنسول تجزیه و تحلیل جستجو.

ردیاب لیست سفید

5- جلوگیری از اسپم (تنها ساختمان مورد استناد)

تنها شکایتی که من با استناد به آن دارم (نه فقط Whitespark) اسپم احتمالی شما ممکن است از طریق فرم تماس یا تلفن خود باشید.

این کار دشوار است زیرا NAP (نام مشاغل ، تلفن ، آدرس) باید در حد استناد باشد ، اما این بدان معنی است که شما باید شماره تلفن مشاغل خود را در جایی لیست کنید که هرکسی بتواند با شما تماس بگیرد یا به شما ایمیل دهد. در اینجا نمونه ای از ایمیل اسپم شما ممکن است پس از ساختمان استناد دریافت کنید:

ایمیل های ناخواسته

TheDupMan وقتی استناد می کنید ، می خواهید ایمیل و تماس تلفنی بگیرید. راهی به دور آن نیست به همین دلیل لیست ها رایگان هستند.

– Darren Shaw (DarrenShaw_) 25 آگوست 2016

جلوگیری از اسپم در فرم تماس با ما:

 • استفاده کنید captcha Google در فرم تماس با شما
 • یک افزونه ضد اسپم را برای وردپرس پیکربندی کنید
 • تنظیمات بحث وردپرس خود را محکم کنید

6. اضافه کردن ساختمان استناد به خدمات سئو خود

 • تبدیل به یک شرکت وابسته – در صورت واجد شرایط بودن ، به شما اجازه می دهند که عضو شوید.
 • نقل قول های Upsell Whitespark – شما به راحتی می توانید برای هر استعفا 10 دلار مشتری را شارژ کنید و 4 تا 5 دلار برای استناد به Whitespark بپردازید که بسته به سفارش می تواند سود سریع 300 دلاری داشته باشد. فقط کافی است فاکتورهای رتبه بندی جستجوی محلی Google را به مشتریان نشان دهید و اهمیت استناد را توضیح دهید. سپس با سفارش بیشتر از Whitespark می توانید تا 20٪ تخفیف دریافت کنید. کارهای بسیار کمی در پایان شما وجود دارد (بعلاوه گزارش های دریافت و استعلام از مارک های Whitespark برند نیستند) ادغام در خدمات SEO خود را بسیار آسان می کند. فراموش نکنید که برای پیشگیری از هرزنامه و اندازه گیری نتایج با استفاده از ردیاب رتبه محلی وایتسپارک یا تحلیل جستجوی کنسول جستجوی Google ، به مشتریان کمک کنید.
 • استنادهای برتر را در ممیزی سئو لیست کنید – اگر ممیزی SEO محلی را انجام می دهید که مشتری می خواهد در Google Maps رتبه بالاتری داشته باشد ، با استفاده از Whitespark لیستی از استنادهای برتر را برای آنها تهیه کنید. صفحه منابع و این گزینه را برای آنها فراهم کنید تا خودشان اینها را بسازند ، یا از خدمات ساختمان استنادی Whitespark استفاده کنند. زیرا اگر مثل من هستید سعی می کنید به همان اندازه ارزش خود را ارائه دهید ممیزی سئو و یک لیست “30 استناد برتر” علاوه بر این خوب است.

7. فراموش نکنید در مورد محلی محلی Moz (15 استناد برتر هسته ای)

Moz محلی به شما کمک می کند تا 15 پروفایل استناد برتر خود را از جمله رفع کنید Google برای کسب و کار من, Yelp ، Facebook و دیگران. من سعی می کنم قبل از ساختن نقل قول های جدید با Whitespark ، نمره Moz Local را کسب کنم. شما این کار را با اجرای سایت خود از طریق Moz محلی و سپس کلیک بر روی زبانه ها انجام می دهید تا این پروفایل های استناد به صورت 100٪ کامل ، سازگار باشد ، سپس هر نسخه ای را حذف کنید.

Moz محلی

در زیر هر برگه Moz Local به شما می گوید چه چیزی باید اصلاح شود و پیوند “فهرست به روز رسانی” را شامل می شود که مستقیماً به پروفایل های شما می رود معمولاً به آسانی بارگذاری تصاویر بیشتر ، لیست کردن دسته بندی های بیشتر ، رفع ناسازگاری با اطلاعات تجاری یا حذف یک نسخه تکراری.

نقل قول های محلی Moz

نتیجه

اینجا مراحل ساخت نقل قول من است:

 1. صفحه کسب و کار من در Google 100٪ کامل ایجاد کنید
 2. برای رفع 15 پروفایل برتر استناد از Moz محلی استفاده کنید
 3. با قیمت Whitespark با قیمت 4 دلار 4 دلار اضافه کنید

امیدوارم که شما بررسی ساختمان استناد به Whitespark را دوست داشته باشید! این یک سرویس قدرتمند است که می توانید برای خودتان و برای مشتریانی که به طور خاص به دنبال رتبه بالاتر در نقشه های Google هستند (نتایج محلی از پشته / میان وعده) است. در صورت داشتن هرگونه سؤال ، احساس راحتی کنید. Darren و تیم وی در Whitespark در صورت داشتن سؤال از نظر ارتباطی عالی هستند. آنها همچنین دارای لیستی از سؤالات متداول ساختمان استناد اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درمورد سرویس استناد به آنها بیاموزید.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map