در تحلیل SEO از Yoast ، وسواس خود را نسبت به چراغهای سبز متوقف کنید

03.06.2020
वर्डप्रेस होस्टिंग 'در تحلیل SEO از Yoast ، وسواس خود را نسبت به چراغهای سبز متوقف کنید
0 37 мин.

بهینه سازی محتوا به معنای به دست آوردن نیست چراغهای سبز در Yoast – و من فکر می کنم وقت آن رسیده است که کسی بمب را به زمین بخورد تجزیه و تحلیل جستجوگرها Yoast وقتی به شما می گوید از کلمه کلیدی تمرکز خود استفاده کنید.


مشکل این است که, تجزیه و تحلیل سئو Yoast فقط مطابقت دقیقی از کلمه کلیدی تمرکز شما را در ویرایشگر بصری و HTML (نه سازندگان صفحه). این تعداد کلمات ، مترادف ها یا مطابقت های جزئی کلمه کلیدی شما را تشخیص نمی دهد. بنابراین ، هنگامی که شما یک عنوان خوب صفحه و قطعه (عنوان SEO + توضیحات متا) را می نویسید ، در واقع روی نتایج جستجو کلیک می کنند ، فقط از کلمه کلیدی تمرکز دقیق شما برای گرفتن چراغ های سبز در تحلیل SEO SEO Yoast استفاده نکنید. نرخ کلیک از طریق (CTR) را نیز در نظر بگیرید.

راه حل است, برای پیدا کردن تعادل بین استفاده از کلید واژه تمرکز و ایجاد مطالب + قطعه های زیبا به خوبی بخوانید. اگر کلمه کلیدی تمرکز من “کلید واژه های Yoast Focus” است ، عنوان SEO من می تواند باشد: چگونه می توان کلید واژه های متمرکز را در Yoast انتخاب کرد (شما در واقع می توانید برای آن رتبه بندی کنید) این یک مسابقه دقیق نیست و من از کلمه کلیدی در ابتدای عنوان SEO مانند Yoast نمی خواهم استفاده کنم ، بنابراین در تجزیه و تحلیل سئو Yoast 2 گلوله قرمز خواهد شد. اما این یک عنوان خوب است و من برای این کلید واژه شماره 5 را رتبه بندی می کنم (Yoast دارای 4 نتیجه برتر است). بنابراین کاملاً خوب است که مسابقات کاملی را وارد نکنید و چراغ قرمز در Yoast دریافت کنید.

 1. آنچه باید تجزیه و تحلیل SEO Yoast را بگوید
 2. پست بهینه شده (مثال)
 3. نوشتن عناوین برای صفحات در مقابل ارسال ها
 4. تراکم کلمات کلیدی به ندرت اهمیت دارد
 5. چه زمانی برای کوتاه کردن URL ها (و حذف کلمات متوقف)
 6. متن Alt Alt فقط باید تصویر را توصیف کند
 7. Yoast محتوا را در سازندگان صفحه تجزیه و تحلیل نمی کند
 8. چه موقع باید از مسابقات دقیق کلمات کلیدی استفاده کرد (مثال)
 9. برای ویرایش قطعه های خود از ویرایشگر عمده Yoast استفاده کنید
 10. کلمه کلیدی مشابه را در چند صفحه هدف قرار ندهید
 11. اکثر مردم کلمات کلیدی درست را انتخاب نکنید

1. آنچه باید تجزیه و تحلیل SEO Yoast را بگوید

هشدار: تزریق کلمه کلیدی تمرکز خود را در بدن / قطعه قطعه ها می تواند آنها را اسپم به نظر برساند! آیا به فکر نوشتن یک عنوان SEO خوب برای افزایش CTR خود رفته اید؟ هر نتیجه در Google از کلید واژه استفاده می کند – چرا کسی روی پیوند شما کلیک می کند? بله ، شما باید از کلمه کلیدی خود در عنوان صفحه ، عنوان SEO و توضیحات متا استفاده کنید … اما لازم نیست که فقط از یک مطابقت دقیق استفاده کنید تا چراغهای شما سبز شود. فقط کلمات آن را در متن متمرکز کنید! کلمات کلیدی و عنوان خوب … تعادل را پیدا کنید. تراکم کلمات کلیدی و استفاده از کلمه کلیدی خود را در H2 را فراموش کنید … همه ما این سادگی را در سئو درون صفحه ای می دانیم. آن را در دو جمله اول ذکر کنید و به ایجاد محتوای عالی بپردازید (یعنی بهتر از کسی که در کلمات کلیدی شما در نتایج برتر باشد). روان اگر شما از سازنده صفحه استفاده می کنید ، Yoast چیزی در محتوای شما را تشخیص نمی دهد ، زیرا فقط محتوای ویرایشگر بصری / HTML را تجزیه و تحلیل می کند. خود را مجبور نکنید که چراغ سبز بگیرید.

اکنون به ویرایشگر فله Yoast (SEO) بروید > ابزارها > ویرایشگر Bulk) و عناوین سئو خود را + توضیحات متا را بازنویسی کنید تا مردم واقعاً بخواهند روی آنها کلیک کنند!

اهمیت چراغهای سبز Yoast

2. پست بهینه سازی شده (مثال)

در اینجا پستی وجود دارد که من برای این کلمات کلیدی شماره 1 را رتبه بندی می کنم: تنظیمات yoast ، تنظیمات yoast 2018 ، تنظیمات جستجوگر وردپرس yoast ، بهترین تنظیمات yoast ، از جمله کلید واژه های دیگر درباره پیکربندی Yoast.

Yoast-SEO-Analysis

چگونه کلید واژه تمرکز خود را انتخاب کردم …

Yoast-Keyword-Research

کلید واژه Yoast

3. نوشتن عناوین برای صفحات در مقابل ارسال ها

عناوین ارسال معمولاً بسیار طولانی تر از عناوین صفحه است… این تنها تفاوت عمده در نحوه بهینه سازی صفحات در مقابل پست ها است. صفحه من در مشاوره SEO WordPress SEO دارای عنوان ساده ای از عنوان “مشاوره SEO WordPress” است. اما عنوان پست من برای این آموزش که می خوانید طولانی تر است.

عنوان صفحه

عناوین پست

4- تراکم کلمات کلیدی به ندرت اهمیت دارد

گوگل می دهد اهمیت و اهمیت کمتری در تراکم کلمات کلیدی دارد و وزن بیشتری بر محتوای با کیفیت بله ، شما هنوز هم باید چندین بار در محتوا ، کلمه کلیدی تمرکز خود (یا یک بازی جزئی از آن) را ذکر کنید و از همه مهمتر ، یک بار در جمله های اول. اما برای گذر از تمام صفحات / پست های خود و تزریق کلمه کلیدی تمرکز خود … این یک سرمایه گذاری زمان مناسب نیست. بهتر است از بهبود محتوا استفاده کنید. تراکم کلمه کلیدی من در Yoast معمولاً قرمز است ، در هر نقطه از 0 تا 0٪ به خصوص از آنجا که من همیشه از مسابقات مطابق دقیق استفاده نمی کنم ، این تنها چیزی است که Yoast تشخیص می دهد.

کلید واژه-تراکم-یوست

5. هنگام کوتاه کردن URL ها (و حذف کلمات متوقف)

تجزیه و تحلیل SEO Yoast باعث می شود کلمات متوقف (کلمات متداول که بیشتر موتورهای جستجو از آن رد می شوند) مانند ، a ، و در ، و غیره حذف کنید. بعضی اوقات شما باید URL ها را کوتاه کنید تا فقط کلمه کلیدی تمرکز خود را درج کنید. WordPress به طور خودکار از عنوان صفحه / پست برای URL شما استفاده می کند ، بنابراین URL این پست که اکنون می خوانید بسیار طولانی خواهد بود. بنابراین برای تأکید بر کلمات کلیدی من ، آن را کوتاه کردم تا https://onlinemediamasters.com/yoast-green-lights-in-seo-analysis/

کلمات Yoast-Stop

اما گاهی اوقات ایده خوبی نیست که کلمات متوقف شده را حذف کنید زیرا این باعث می شود URL ها در مورد موضوع واقعاً گیج شوند. در اینجا مثالهایی وجود دارد که شما نباید کلمات متوقف شده را حذف کنید:

Stop-Words-SEO

ببینید چگونه آنها حتی معنی ندارند؟ بله ، شما باید URL ها را کوتاه کرده و کلمه کلیدی تمرکز خود را درج کنید. اما اگر کلمات متوقف شده باعث می شوند مانند مثالهای بالا خنده دار به نظر برسند ، آنها را حذف نکنید.

6. متن Alt Alt فقط باید تصویر را توصیف کند

اگر تصویری دارید که کلمه کلیدی تمرکز شما را توصیف می کند ، به هر حال از آن به عنوان متن alt استفاده کنید. اما هیچ دلیلی برای شکار تصاویر و تغییر متن alt آنها فقط برای گرفتن چراغ سبز دیگر در Yoast وجود ندارد. تا زمانی که در حال آپلود تصاویر با نام پرونده ای هستید که در واقع تصویر را توصیف می کند ، و از نام پرونده به عنوان متن alt استفاده می کنید ، FINE خواهید بود (و احتمالاً چند بخش خوب از کلمات کلیدی خود را خواهید دید)! این آموزش دارای تصاویری است برای تجزیه و تحلیل سئو Yoast ، کلمات کلیدی تمرکز ، ویرایشگر فله … بنابراین من آنها را دقیقاً به همین ترتیب ذکر می کنم. آن را ساده نگه دارید.

Yoast-Focus-Keyword-In-Alt-Text

7. Yoast محتوا را در سازندگان صفحه تجزیه و تحلیل نمی کند

اگر از سازنده صفحه استفاده می کنید ، تجزیه و تحلیل SEO Yoast در اینجا هیچ چیزی را تشخیص نمی دهد ، بنابراین شما باید SEO صفحه را به صورت دستی انجام دهید. فقط کاری را انجام دهید که می خواستید از هر محتوا استفاده کنید ، فقط نمی توانید بگویید که چراغهای شما در Yoast سبز می شوند. بنابراین ، تجزیه و تحلیل SEO محتوای خارج از ویرایشگر ویژوال / HTML WordPress را تجزیه و تحلیل نمی کند این همچنین در مورد صفحه های ویجت کاربرد دارد.

8- چه موقع برای استفاده از مسابقات دقیق کلمات کلیدی (مثال)

تنها زمانی که باید از کلمه کلیدی فوکوس دقیق خود استفاده کنید ، در صورت صدا به نظر می رسد طبیعی (بدون کلمات کلیدی اسپمی تزریق شده ، تزریق آنها به عناوین SEO + توضیحات متا با هزینه CTR های پایین تر). اما اگر هنوز هم می توانید یک عنوان خوب با کلمه کلیدی دقیق خود بنویسید ، پیش بروید و این کار را انجام دهید.

عناوین SEO در جایی که من از یک بازی دقیق استفاده می کنم:

 • YouTube SEO SEO (راهنمای قطعی برای رتبه بندی فیلم ها در سال 2018)
 • نحوه اضافه کردن قطعه های غنی به وردپرس در سال 2018 (2 گزینه افزونه)
 • ایده آل تنظیمات موشک WP (2018) با Cloudflare + MaxCDN
 • SEO محلی وردپرس (رتبه بالاتر در نقشه های Google / نتایج محلی)
 • خدمات بهینه سازی سرعت وردپرس برای وب سایت های سریعتر

9. از ویرایشگر عمده Yoast برای بازنویسی قطعات خود استفاده کنید

اگر می خواهید عناوین سئو خود را + توصیف های متا را بازنویسی کنید تا خوب به نظر برسد (و من حتماً این کار را انجام می دهم) ، ویرایشگر عمده Yoast به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید بدون اینکه از طریق صفحات / پست های فردی بروید (این تحت سئو است > ابزارها > ویرایشگر فله). ویرایشگر فله به شما نمی گوید کلمه کلیدی تمرکز هر صفحه ، و طول عناوین SEO + توضیحات متا را نمی سنجد. عناوین جستجوگرها باید 50-60 نویسه باشد ، توضیحات متا باید 150-160 (البته در سال 2018) باشد, Google نتایج توصیف متا را در بسیاری از نتایج گسترش داد و Moz اکنون 300 نویسه را توصیه می کند).

Yoast-Bulk-Editor

10. کلمه کلیدی مشابه را در چند صفحه هدف قرار ندهید

این ضد تولید است بهتر است از ایجاد صفحاتی با محتوای متوسط ​​با هدف قرار دادن همان کلمه کلیدی تمرکز ، صرف بهبود مطالب در 1 صفحه کنید..

تکراری-تمرکز-کلمات کلیدی

11. اکثر مردم کلمات کلیدی درست را انتخاب نکنید

بزرگترین مشکلی که من با افرادی که از Yoast استفاده می کنند می بینم ، انتخاب کلمات کلیدی گسترده و رقابتی است که هرگز برای آنها رتبه بندی نمی شود. اگر در بالای صفحه 1 در بسیاری از کلمات کلیدی خود رتبه بندی نکردید ، شروع به انتخاب عبارات خاص تر (دم بلند) در Google Autocomplete کنید. و اگر هنوز رتبه بندی نمی کنید ، مشخص تر شوید. معمولاً فقط وب سایتهای دارای قدرت دامنه بالا (می توانید این را بررسی کنید OSE) می تواند برای کلمات کلیدی گسترده و رقابتی رتبه بندی کند. تا آن زمان ، همیشه دم بلند بروید.

کلید واژه های بلند

کلمه کلیدی خود را همیشه Google کنید و نتایج جستجو را تجزیه و تحلیل کنید. از رقابت با محتوای قوی (که موضوع را به طور گسترده ای پوشش می دهد) و وب سایتهای معتبری مانند cred.com ، amazon.com و غیره خودداری کنید ، اگر می توانید محتوای بهتری نسبت به نتایج برتر ایجاد کنید ، شانس دارید.

مسابقه کلید واژه

استفاده کنید MozBar به کلید واژه خود به Google مراجعه کنید و قسمت PA (اقتدار صفحه) و DA (اختیار دامنه) هر نتیجه را مشاهده کنید. سعی کنید فقط در محدوده اختیار دامنه خود با وب سایتها رقابت کنید.

مسابقه کلید واژه Mozbar

مرورگر کلمه کلیدی Moz همچنین مکان بسیار خوبی برای یافتن کلمات کلیدی است (بسیار بهتر از Google Keyword Planner). هنگامی که لیستی از کلید واژه های دم بلند را کاهش داده و نتایج جستجو را برای جلوگیری از وب سایت های قدرتمند و محتوا تحلیل کرده اید ، یک لیست کلمات کلیدی زیبا خواهید داشت.

نتیجه گیری: تحلیل سئو Yoast ایده آل نیست (زیرا…)

 • Yoast عناوین / CTR های خوبی را در نظر نمی گیرد
 • آنها فقط مسابقات دقیق کلمات کلیدی را تشخیص می دهند و هیچ تطبیقی ​​جزئی ندارند
 • آنها از شما خواسته می شوند که تراکم کلمات کلیدی را افزایش می دهد که جو اهمیت دارد
 • آنها از شما درخواست می کنند کلمات متوقف شده را حذف کنید ، که می تواند URL ها را خنده دار بخواند
 • آنها از شما درخواست می کنند که از کلمه کلیدی دقیق خود در H2 استفاده کنید (باعث زیرنویس های اسپمی)
 • آنها از شما می خواهند که از کلمه کلیدی دقیق خود در متن alt alt استفاده کنید (حتی اگر این تصویر را توصیف نکند)

اینها همه در موقعیتی در صفحه / پست هستند ، آیا شما در واقع تصویری دارید که کلمه کلیدی تمرکز شما را توصیف می کند ، و اینکه آیا می توانید عنوان ها / قطعه هایی را بنویسید که شامل کلمه کلیدی شماست و هنوز هم زیبا به نظر می رسد. Yoast هنوز یک افزونه عالی SEO است ، اما فکر می کنم آنها باید هشدارهای من را وارد کنند تا از تزریق کلمات کلیدی تمرکز خود با هزینه محتوای اسپم جلوگیری کنند..

موافقید?

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector