بررسی برتر حق بیمه SEO Yoast – آیا ارزش آن 89 دلار در سال است؟ (Spoiler: اگر SEO WordPress را برای شغل تمام وقت من انجام ندادم ، از آن استفاده نمی کردم)

به عنوان یک وبلاگ نویس تمام وقت وردپرس SEO ، وظیفه من است که داشته باشم Yoast SEO Premium.


صادقانه بگویم ، اگر SEO WordPress را برای امرار معاش انجام ندادم ، این حق بیمه Yoast را ندارم. تجزیه و تحلیل SEO Yoast هنگام هدف قرار دادن چندین کلمه کلیدی فوکوس بی فایده می شود ، پلاگین های هدایت مجانی زیادی در آنجا وجود دارند ، و من به ویژگی بینش محتوا نیاز ندارم و به من می گوید که چه کلماتی را در صفحه استفاده می کنم. و اگر به پیشنهادات پیوند داخلی نیاز دارید ، باید با مطالب خود بهتر آشنا شوید و آنچه خوانندگان مفید خواهند یافت – ابزاری برای انجام این کار ندارید.

من دوست دارم که چگونه نسخه حق بیمه هنگام تغییر پیوندها به طور خودکار تغییر مسیر ایجاد می کند (چیزی که سایر افزونه های هدایت شونده انجام نمی دهند) اما این به معنای واقعی کلمه تنها ویژگی برتر است که از آن استفاده می کنم. در غیر این صورت این افزونه پریمیوم در داشبورد وردپرس من قرار دارد ، که به سختی مورد استفاده قرار می گیرد ، 89 دلار در سال من را جمع می کند در حالی که من این بررسی را در مورد چگونگی دوست ندارم حق بیمه Yoast بنویسم. طعنه همه اینها: /

من به Yoast احترام می گذارم زیرا افزونه SEO رایگان آنها اکثر موارد مورد نیاز شما را دارد ، اما نسخه حق بیمه فقط برای من ارزش آن را ندارد. من به شما نشان خواهم داد که هر ویژگی در واقع چه کاری انجام می دهد تا بتوانید تصمیمی برای خود بگیرید. در صورت داشتن سؤال در صورت تمایل به من نظر دهید.

Yoast-SEO-Premium

1. بهینه سازی کلمه کلیدی

Yoast SEO Premium به شما امکان تنظیم می دهد کلمات کلیدی فوکوس چندگانه (حداکثر 5) اما یک استراتژی خاص برای انجام این کار وجود دارد. هنگامی که شما هر دو کلمه کلیدی را Google می کنید ، نتایج جستجو باید تقریباً یکسان باشد (همان هدف جستجو) برای بهینه سازی هر دو ، کلید واژه اصلی شما معمولاً باید به عنوان یک مورد استفاده قرار گیرد مطابقت کامل در حالی که کلمه کلیدی ثانویه شما باید باشد مسابقه جزئی. مثال زیر را مشاهده کنید … ترفند ریختن کلمات فردی از عبارت ثانویه در محتوای شماست (به طور خاص در عنوان صفحه ، عنوان جستجوگر جستجوگرها و توضیحات متا).

از آنجا که فقط برای کلمات کلیدی ثانویه خود از مسابقات جزئی استفاده خواهید کرد (و Yoast فقط مسابقات منطبق با کلمات کلیدی را تشخیص می دهد) ، بسیاری از گلوله های شما در تجزیه و تحلیل سئو Yoast سبز نیستند. این 100٪ طبیعی هنگام هدف قرار دادن کلمات کلیدی ثانویه است ، بنابراین می توانید آنها را نادیده بگیرید.

کلمات کلیدی Yoast-Multiple-Focus

من با استفاده از این استراتژی رتبه 1 را برای هر دو کلمه کلیدی رتبه بندی می کنم …

فوکوس-کلمه کلیدی-1

فوکوس-کلمه کلیدی-2

به یاد داشته باشید که بر روی کلید واژه اصلی و فرعی خود تحقیق کرده اید ، بنابراین می دانید که در حال جستجو هستند (با استفاده از Google Autocomplete) و مطمئن شوید که آنها خیلی رقابتی نیستند (با استفاده از موز نوار) اینها فقط اساسی ترین استراتژی ها برای تحقیقات کلمات کلیدی هستند و پیشنهاد می کنم راهنمای من را مطالعه کنید کلمات کلیدی تمرکز Yoast اگر می خواهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

کلمات کلیدی ثانویه

کلید واژه تمرکز ثانویه

نکاتی در مورد هدف قرار دادن کلید واژه های متمرکز

 • کلمات کلیدی ثانویه باید مورد تحقیق قرار گیرد (دقیقاً مانند اصلی شما)
 • کلمات کلیدی ثانویه باید همان جستجوی کلمات کلیدی اولیه را داشته باشند
 • عنوان خود ، عنوان سئو ، توضیحات متا را به خوبی بخوانید و کلمات کلیدی را ایجاد کنید
 • تطابق جزئی برای کلمات کلیدی ثانویه از پر کردن کلمات کلیدی اسپم جلوگیری می کند
 • آنالیز سئو را برای کلمات کلیدی ثانویه نادیده بگیرید زیرا از مسابقات جزئی استفاده می شود

نتیجه گیری: هنگامی که از کلمات کلیدی فوکوس دقیق استفاده می کنید ، گلوله Yoast به رنگ سبز تبدیل می شود (کلمات کلیدی ثانویه معمولاً به عنوان مسابقات جزئی استفاده می شوند) بنابراین تجزیه و تحلیل SEO برای کلمات کلیدی ثانویه بی فایده است. این برای پیگیری آنها خوب است ، نه برای کمک به بهینه سازی محتوا.

2. پیشنمایش صفحه شما

پیش نمایش های اجتماعی به شما نشان می دهد که چگونه یک صفحه / پست وقتی در فیس بوک و توییتر به اشتراک گذاشته می شود به نظر می رسد. Yoast (نسخه رایگان) به شما امکان می دهد تصاویر سفارشی (که برای ایجاد آنها نیاز دارید) بارگذاری کنید تا هنگام اشتراک گذاری در این شبکه ها ، تصویر شما به نظر خوب برسد. تا زمانی که در حال ایجاد این تصاویر هستید و آنها را با استفاده از Yoast بارگذاری می کنید ، دیگر نیازی به پیش نمایش تصویر نیست زیرا این فرمت فقط خوب خواهد بود.

در تنظیمات “اجتماعی” Yoast ، داده های متا فیس بوک و توییتر را فعال کنید …

yoast-facebook-meta-data

داده های yoast-twitter-meta-data

وقتی صفحه یا پست را ویرایش می کنید ، به سمت Yoast بروید و روی گزینه “اشتراک” کلیک کنید و احتمالاً تصویر پیش فرض خوب به نظر نمی رسد. گزینه ای را برای بارگذاری یک تصویر دلخواه برای فیس بوک و توییتر مشاهده خواهید کرد – و Yoast ابعاد صحیح را برای شما تعریف می کند. فیس بوک (1200 x 630px) ، توییتر (1024 x 512px) است. وقتی این تصاویر را بارگذاری کنید ، بسیار زیبا تر به نظر می رسد.

پیش نمایش های yoast-social

چگونه به نظر می رسد وقتی من این پست را در فیس بوک به اشتراک می گذارم …

اشتراک در فیس بوک

نتیجه گیری: تا زمانی که در هر صفحه / پست در صفحه اجتماعی Yoast (با استفاده از نماد “اشتراک” در تحلیل سئو) با ابعاد صحیح برای فیس بوک (1200 x 630px) و توییتر (1024 x 512px) بارگذاری می کنید. ، محتوای شما کاملاً در این شبکه های اجتماعی فرمت خواهد شد. نیازی به پیش نمایش آنچه محتوا / تصویر به نظر می رسد نیست. اما اگر هنوز می خواهید پیش نمایش را مشاهده کنید ، URL آن صفحه را کپی کنید و آن را در وضعیت Facebook / Twitter قرار دهید.

3. بررسی خوانایی

بررسی قابل خواندن به شما می گوید که آیا جملات / پاراگرافهای شما خیلی کوتاه ، طولانی هستند ، آیا از کلمات انتقالی استفاده می کنید ، و به آنها می نویسید که چقدر خوب “می نویسید”. مطمئناً شما نباید پاراگرافهای فوق العاده طولانی با نوشتن متن بنویسید ، اما ابزاری نمی تواند به درستی بنویسد که می نویسید! من هرگز از آن استفاده نمی کنم ، و تجزیه و تحلیل خوانایی را پیدا نمی کنم یا فلش خواندن آزمون شرقی مفید.

برخی از ویژگی های حق بیمه Yoast را می توانید در سئو فعال کنید > عمومی > امکانات…

ویژگی های Yoast-Premium

4. کنترل کامل بر خرده نانهای شما

در صورت نیاز به افزونه مدیر breadcrumb, در آنجا تعداد زیادی وجود دارد بیشتر به شما امکان می دهد آنچه را که حق بیمه Yoast انجام می دهد ، انجام دهید دسته اصلی برای پست و طبقه بندی را تعیین کنید.

5. بدون محتوای تکراری

سایت ساده ترین روش برای یافتن محتوای تکراری است و معمولاً به این دلیل است که شما در تنظیمات Yoast خود برچسب ها و دسته بندی ها را فهرست بندی می کنید (بیشترین موارد ، توصیه می کنم این موارد را در نتایج جستجو نشان ندهید). Yoast در واقع محتوای تکراری را بررسی نمی کند – به سادگی به شما امکان می دهد URL خود را تنظیم کنید اگر دارای 2 نشانی اینترنتی باشید که همان محتوا را نشان می دهند (که بیشتر افراد آن را ندارند).

آدرس اینترنتی Yoast-Canonical

6. موارد فنی در پس زمینه

با Yoast SEO Premium می توانید:

 • ویرایش robots.txt
 • پرونده های .htaccess را ویرایش کنید
 • URL ها را پاک کنید
 • نقشه های سایت خود را ایجاد و به روز کنید

قبلاً با نسخه رایگان SEO Yoast می توانستید بیشتر این کارها را انجام دهید ، اما اکنون آنها این ویژگی را به یک حق بیمه برتر تبدیل کرده اند. به عنوان مثال ، شما می توانید کنترل کنید که چه مطالب در نقشه سایت شما (صفحات ، پست ها ، دسته ها ، برچسب ها ، و غیره) درج شده است ، اما اکنون Yoast شما را برای پرداخت آن می پردازد:

7. به روزرسانی و به روز رسانی خودکار

جوان می گوید

ما به روزرسانی می کنیم افزونه SEO Yoast هر 2 هفته. به این ترتیب مطمئن هستید که وب سایت شما برای جدیدترین نسخه الگوریتم گوگل بهینه شده است.

کاملاً مسخره است که فکر کنید افزونه سئو هنگام به روزرسانی جدید Google ، وب سایت شما را بهینه نگه می دارد. در اکثر موارد ، پاندا / پنگوئن به سادگی به وب سایتهایی با محتوای / پیوندهایی با کیفیت بالا پاداش می دهد. Yoast تجزیه و تحلیل نمی کند پیوندها به سایت شما و (علاوه بر اینکه به شما می گویند محتوای شما خیلی کوتاه است یا نمره خوانایی آن پایین است) همچنین نمی توانید بگویید که آیا محتوای شما خوب است یا خیر. همراه داشتن یک فیلم یا اینفوگرافیک می تواند هنگام بروز همه تفاوت ها در جهان ایجاد کند سئو در صفحه, با این وجود Yoast نمی تواند این موارد را تشخیص دهد. در حالی که من انتظار ندارم هیچ افزونه SEO آنها را کشف کند ، این جمله جسورانه است که بگوید Yoast شما را از به روزرسانی های Google به روشنی محافظت می کند ، این نادرست است.

8. پیشنهادات پیوند داخلی

هنگامی که شما یک مقاله را ویرایش می کنید ، Yoast Premium پیشنهادات پیوند داخلی را در سمت راست داشبورد نشان می دهد. من هرگز از این استفاده نمی کنم و تمام پیوندهایم را به صورت دستی درج نمی کنم – قصد ندارم لینک ها را فقط به خاطر سئو تزریق کنم – من فقط از آنها استفاده می کنم که خوانندگان من به اطلاعات شفاف سازی از یک آموزش که من نوشته ام نیاز دارند. به همین دلیل ، من از آن استفاده نمی کنم. این ویژگی همچنین از CPU استفاده می کند که می تواند وب سایت / داشبورد شما را کند کند زیرا هر بار که صفحه یا ارسال را ویرایش می کنید ، Yoast پیشنهادات را می کشد.

Yoast-داخلی-پیوند

نتیجه گیری: پیوندهای داخلی برای سئو عالی هستند ، اما در صورتی که برای خوانندگان مفید نباشند ، آنها را تزریق نکنید. از آنجا که Yoast هر بار که صفحه / پست را ویرایش می کنید ، پیوندهای داخلی مربوط را بررسی می کند ، این باعث افزایش مصرف CPU می شود. من ترجیح می دهم پیوندها را به صورت دستی وارد کنید زیرا شخصی تر است.

9. بینش محتوا

بینشهای محتوا به شما نشان می دهد کدام کلماتی را که بیشترین استفاده را در صفحه دارید. تراکم کلمات کلیدی به سختی اهمیت دارد ، و Yoast در حال حاضر حساب می کند که چند بار از کلمه کلیدی تمرکز خود را در محتوا استفاده کرده اید (بخش تراکم کلمه کلیدی تجزیه و تحلیل سئو) ، بنابراین چرا به این نیاز دارید؟ شما نمی کنید.

Yoast-SEO-Metabox-Insights

نتیجه گیری: آیا واقعاً باید بدانید از کلماتی که بیشترین استفاده را در صفحه دارید استفاده کنید؟ تراکم کلمات کلیدی به سختی اهمیت دارد و احتمالاً به طور طبیعی در مورد موضوع خود صحبت خواهید کرد (کلید واژه).

10. مدیر تغییر مسیر

Yoast SEO Premium با یک مدیر تغییر مسیر همراه است تا بتوانید اصلاح کنید خطاهای خزیدن (URL های خراب ناشی از تغییر پیوندها ، حذف صفحات و غیره). بسیاری از وب سایت ها معمولاً دارای 100 عدد از این موارد هستند.

دستورالعمل ها

 1. تأیید کنید کنسول جستجوی Google با Yoast تحت SEO → General → Webmaster Tools
 2. Yoast را با کنسول جستجوی Google تحت عنوان SEO Console Search تأیید کنید
 3. چند روز صبر کنید تا داده ها جمع شوند (جمعیت کامل اغلب چند هفته طول می کشد)
 4. با استفاده از مدیر تغییر مسیر Yoast ، همه خطاهای خزیدن را در بخش کنسول جستجو برطرف کنید

خطاهای yoast-crawl

مدیر yoast-redirect-مدیر

انواع تغییر مسیر – تغییر مسیر 301 (دائمی) پیش فرض است ، اما Yoast گزینه های دیگری نیز دارد:

انواع تغییر مسیر yoast

تغییر مسیرهای خودکار – در صورت تغییر مجدد پیوندها ، Yoast اکنون بطور خودکار هدایت تغییر مسیر را ایجاد می کند که بهترین ویژگی مدیر تغییر مسیر است. در صورت راه اندازی یک وب سایت جدید با پیوندهای جدید ، درست هنگامی که آنها را در داشبورد خود تغییر می دهید ، کار نمی کند.

yoast-Automatic-redirect

تغییر مسیرهای موجود – اگر از قبل تغییر مسیر داده اید افزونه تغییر مسیر یا .htaccess ، می توانید این موارد را به Yoast وارد کنید. برای افزونه تغییر مسیر گزینه زیر SEO → Tools → Import / Export → Import از سایر افزونه های SEO را مشاهده می کنید. سپس “مهم از تغییر مسیر” را انتخاب کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید). دنبال کنید .htaccess دستورالعمل های تغییر مسیر Yoast.

مدیر Yoast Redirect در مقابل افزونه تغییر مسیر رایگان
اگر فقط به دنبال یک روش ساده برای رفع خطاهای خزیدن هستید ، می توانید از برنامه رایگان استفاده کنید صفحه سریع / افزونه تغییر مسیر ارسال. Yoast فقط به شما امکان می دهد تا 1 مرتبه تغییر مسیر ایجاد کنید در حالی که این افزونه رایگان اجازه می دهد تا 3 – این می تواند باعث صرفه جویی در وقت زیادی شود به خصوص اگر صدها خطای خزیدن دارید.

مثال 301 تغییر مسیر

نتیجه گیری: بسیاری از افزونه های تغییر مسیر رایگان وجود دارد ، مانند افزونه Quick Page / Post Redirect که آسان است و کار خارق العاده ای انجام می دهد. تنها مهمترین مزیت Yoast ، این است که اگر پیوند مجدد صفحه را تغییر دهید ، آنها به طور خودکار هدایت مجدد به URL جدید ایجاد می کنند. اما اگر نیاز به تنظیم بسیاری از آنها دارید ، مدیر تغییر مسیر Yoast فقط به شما امکان می دهد 1 مرتبه انجام دهید.

تغییر مسیر جوانب مدیر

 • به شما امکان می دهد تا از طریق تغییر مسیر پلاگین و .htaccess تغییر مسیر دهید
 • با گزینه های تغییر مسیر چندگانه همراه است: 301 (پیش فرض) ، 302 ، 307 ، 410 ، 451

تغییر مسیر منفی مدیر

 • تغییر مسیرهای موجود از سایر افزونه ها باید به صورت دستی اضافه شوند
 • فقط می توانید 1 تغییر مسیر را همزمان انجام دهید
 • اگر مجبورید ریدایرکت ها را به صورت دستی وارد کنید ، هر بار اضافه کردن تغییر مسیر (آزار دهنده می شوید) اعلان دریافت می کنید.

11. کلمات کلیدی صادرات

در تنظیمات Yoast (ابزارها) گزینه دیگری را در اختیار شما قرار می دهد > واردات و صادرات) برای صادر کردن تمام کلمات کلیدی تمرکز ، نمره سئو / قابلیت خوانایی هر صفحه و برخی از اطلاعات اضافی سئو.

Yoast-Export-Focus-Keywords

نتیجه گیری: اگر شما یک ممیزی سئو را انجام می دهید و می خواهید کل لیست کلمات کلیدی خود را مرور کنید ، این باعث می شود در زمان صرفه جویی شود. در غیر این صورت می توانید به راحتی هر صفحه را مرور کرده و کلمات کلیدی (های) آن را مرور کنید.

12. 1 سال دسترسی رایگان به پشتیبانی 24/7

نتیجه گیری: من اعتراف می کنم که هرگز از پشتیبانی حق بیمه Yoast استفاده نکرده اید ، اما نظرات مختلفی را شنیده ام و بارها و بارها ، آنها فقط شما را به آموزش هایی که نوشته اند ، ارجاع می دهند. آنها افزونه را برای شما پیکربندی نمی کنند یا وب سایت شما را مرور نمی کنند – اینها همه خدمات پولی هستند که ارائه می دهند. اما اگر به یک آموزش نیاز دارید که Yoast را به 3 مرحله اصلی تقسیم می کند (پیکربندی تنظیمات ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی تمرکز ، بهینه سازی محتوا) ، من یک آموزش کامل برای آن دارم.

نتیجه گیری – ممکن است شما آن را بخواهید ، اما به آن احتیاج ندارید

نصب هر افزونه SEO به طور خودکار SEO شما را بهبود نمی بخشد – این با حق بیمه Yoast SEO نیز همین است. بله ، این ویژگی های اضافی به شما می دهد ، اما آیا در واقع از آنها استفاده خواهید کرد؟ علاوه بر مدیر تغییر مسیر آنها (که من به راحتی می توانم از یک افزونه تغییر مسیر دیگر استفاده کنم) ، من نمی کنم. بیشتر افراد اصول سئو را پایین نمی آورند ، بنابراین به جای فکر کردن در مورد ویژگی های اضافی ، روی آنچه که در واقع مهم است تمرکز کنید. در زیر 3 گام اصلی برای استفاده صحیح از افزونه SEO SEO Yoast ارائه شده است.

 1. تنظیمات Yoast را پیکربندی کنید
 2. کلمات کلیدی تحقیق
 3. بهینه سازی محتوا

من آموزش Yoast شما را از این طریق طی می کند و برای انجام آن نیازی به نسخه حق بیمه ندارید. این 500+ نظر دارد و توسط 150،000+ نفر استفاده شده است – من حتماً آن را می خوانم.

23- سوالات متداول

&# x1f6a6؛ آیا Yoast SEO Premium ارزش آن را دارد?

نه این نیست. ویژگی چند کلمه کلیدی فوکوس بسیار بی فایده است ، می توانید با استفاده از افزونه های تغییر مسیر رایگان ، تغییر مسیر هدایت تنظیم شود و هیچ چیز در Yoast Premium مستقیماً سئو شما را بهبود نمی بخشد. ارزش 89 دلار در سال را ندارد. من فقط آن را به دلیل نوشتن نظرات / راهنماهای سئو برای زندگی می پردازم.

&# x1f6a6؛ آیا گزینه های متعدد کلمات کلیدی مفید است?

نه ، فایده ای ندارد زیرا کلمات کلیدی ثانویه معمولاً به عنوان مسابقات جزئی استفاده می شوند و Yoast این موارد را تشخیص نمی دهد ، بنابراین تجزیه و تحلیل سئو برای کلمات کلیدی ثانویه بی فایده می شود..

&# x1f6a6؛ می توان با استفاده از یک افزونه رایگان ، تغییر مسیرها را تنظیم کرد?

آنها مطمئناً می توانند. تغییر مسیر یا Quick Page / Post Redirect (هدایت مجدد یا Quick Page / Post Redirect) دو افزونه (رایگان) هستند که می توانند برای تنظیم تغییر مسیرها استفاده شوند یا از htaccess استفاده کنند ، بنابراین حتی به افزونه احتیاج ندارید..

&# x1f6a6؛ آیا Yoast Premium سایت شما را برای الگوریتم Google به روز می کند?

نه در حداقل. دیوانه است که آنها این ادعا را انجام می دهند زیرا Yoast هیچ ارتباطی با کیفیت لینک های شما ، محتوای نازک یا حتی انتخاب کلمات کلیدی خوب ندارد. فاکتورهای زیادی در به روزرسانی های گوگل وجود دارد و فکر می کنید Yoast به نوعی شما را از این به روزرسانی ها محافظت می کند ، کاملاً نادرست است. این ادعای Yoast نادرست است.

&# x1f6a6؛ آیا ویژگی اتصال داخلی مفید است?

من Yoast Premium را دارم (فقط به این دلیل که برای یک زندگی نقدی می نویسم) و از ویژگی پیوند داخلی آنها استفاده نمی کنم. تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که لینک های داخلی را به محتوای خود اضافه کنید (که به هر حال باید آن را انجام دهید) ، شمارش لینک های داخلی در هر پست کمی وسواس انگیز است.

&# x1f6a6؛ آیا پشتیبانی حق بیمه Yoast خوب است?

آنها بررسی نمی کنند ، وارد سیستم می شوند یا به شما در بهینه سازی سایت خود کمک می کنند. آنها به طور عمده فقط شما را به آموزشهایی که نوشته اند ارجاع می دهند. من Yoast Premium را برای آن یا اصلاً نمی خریدم.

موافقید؟ اگر سوالی داشتید به من اطلاع بدهید :)

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map