تنظیمات SEO ایده آل Yoast WordPress SEO: راهنمای کامل برای بهینه سازی وردپرس با افزونه Yoast (بروزرسانی 2019 ، V.11.7.0)

تنظیمات Yoast-WordPress-SEO-Plugin


همه دارند جوان, اما تعداد کمی از آن به درستی استفاده می کنند.

جای نگرانی نیست این آموزش آن را به شکلی تقسیم می کند 3 مرحله کلیدی: تنظیمات تنظیمات SEO Yoast (از جمله افزودن صفحات AMP برای سریعتر بارگذاری صفحات تلفن همراه), تحقیق در مورد کلمات کلیدی تمرکز دم بلند, و بهینه سازی محتوا (تعداد بیشتری از آن از چراغهای سبز وجود دارد). همچنین به شما نشان می دهم که چگونه Yoast را به کنسول جستجوی Google وصل کنید تا بتوانید خطاهای خزیدن (صفحات شکسته) را برطرف کنید.

این یک راهنمای کامل برای Yoast است. اگر Yoast را ندارید به افزونه ها بروید ، new جستجوی جدید Yoast SEO → را نصب یا فعال کنید. اگر Yoast را از قبل دارید ، مطمئن شوید که آن را به آخرین نسخه به روز کرده است. اگر سؤالی دارید نظر بدهید و اگر این آموزش را دوست دارید ، سایر راهنماهای من مانند سئو وردپرس من و راهنمای سرعت وردپرس که هر دو مسخره خوب هستند.

1. عمومی
2. ظاهر را جستجو کنید
3. کنسول جستجو
4. اجتماعی
5. ابزارها
6. حق بیمه
7. AMP
8. تنظیمات Yoast من را وارد کنید
9. کلید واژه ها
10. بهینه سازی محتوا
11. آناتومی صفحه کاملاً بهینه شده2018-Yoast-SEO-Plugin-Settings

موارد مهمی که باید قبل از استفاده از Yoast بدانید

افراد وقت زیادی را برای تلاش برای گرفتن چراغ سبز و وقت کافی برای تحقیق در مورد کلید واژه (یا بهتر کردن محتوای خود از هر کسی که در نتایج برتر است) تلف نمی کنند. قبل از شروع ، این نکات را بخوانید تا از اتلاف وقت خود جلوگیری کنید که در هنگام استفاده از Yoast مسئله بزرگی است.

 • در مورد چراغهای سبز وسواس نکنید – بررسی کنید اینفوگرافیک سئو در صفحه Backlinko
 • کلمات کلیدی را کورکورانه انتخاب نکنید – به دنبال دم بلند (3+ عبارات کلمه) در Google Autocomplete ، سپس Google آن را جستجو کنید تا ببینید نتایج برتر موضوع را به طور گسترده پوشش می دهد یا خیر.
 • کلمات کلیدی موجود در محتوای خود را امتحان نکنید تا چراغ خود را سبز کنید (این اسپمی است)
 • SEO مناسب در صفحه به معنای ایجاد محتوای جامع (3،000+ کلمه ، فیلم و غیره)
 • مهمترین مکان برای استفاده از کلمه کلیدی تمرکز ، عنوان صفحه ، URL ، عنوان SEO ، توضیحات متا ، و یک بار در دو جمله اول بدن محتوا است. خودشه!
 • Yoast (و تمام افزونه های سئو) برای جستجوگرهای داخلی در صفحه بسیار کمی انجام می دهند – اکثر این موارد مشاوره است. زمان بیشتری را برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی صرف کنید و یک فهرست HTML از مطالب را برای پست های طولانی تر اضافه کنید.

نسخه 11.0 طرحواره را معرفی می کند
* Yoast در طول طرح پیشرفت های بزرگی را در برنامه ایجاد کرد نسخه 11.0 (بررسی کنید ویدیوی YouTube رهایی). شما لازم نیست کاری انجام دهید به جز بروزرسانی افزونه ، اما می تواند در بهبود نتایج غنی هنگام نمایش به شما کمک کند محصولات, بررسی ها ، دستور العمل ها ، رویدادها و انواع دیگر داده ها. من هنوز از افزونه ای برای نمایش “ستاره های مرور” در Google استفاده می کنم (من از WP Review استفاده می کنم) اما در حالت ایده آل به زودی ، شما لازم نیست که.

1. عمومی

داشبورد
تنظیمات داشبورد Yoast-Dashboard

امکانات
ویژگی های Yoast

در زیر تصویری از هر ویژگی ارائه شده است:
من تعدادی از آنها را غیرفعال کردم … من از تجزیه و تحلیل خوانایی استفاده نمی کنم زیرا نیازی نیست که Yoast محتوای من را “درجه بندی” کند (مثلاً این که جملات من خیلی طولانی است). من از لینک های داخلی به طور طبیعی در محتوای خود استفاده می کنم و نیازی به پیشوند پیام متنی Yoast ندارم و به من یادآوری می کند که آنها را اضافه کنم. من نیازی به Ryte ندارم تا دائماً بررسی کند که آیا سایت من در موتورهای جستجو ایندکس شده است (بدیهی است که اینگونه است) ، و من هرگز از منوی Dropdown Admin Yoast استفاده نمی کنم. ببینید چه ویژگی هایی را دوست دارید ، آنها را فعال کنید و بقیه را غیرفعال کنید.

تجزیه و تحلیل SEO

تجزیه و تحلیل خوانایی
تجزیه و تحلیل خوانایی Yoast

محتوای سنگ بنای
Yoast-Cornerstone-Content

سنگ بنای-محتوا-فیلتر

پیشخوان لینک متن
Yoast-text-link-counter-Feature

بینش
بینش مطالب Yoast

پیشنهادات پیوند
Yoast-داخلی-پیوند

نقشه سایت XML
Yoast-XML-نقشه سایت-تنظیم

ادغام Ryte
Yoast-Ryte-Analysis

فهرست منوی مدیر
Yoast-Admin-Bar-menu

امنیت: تنظیمات پیشرفته ای برای نویسندگان وجود ندارد
تنظیمات Yoast-Advanced-Advanced

ابزارهای وب مستر
در مرحله بعد ، برای هر ابزار مدیر وب سایت ثبت نام خواهیم کرد (گوگل/بینگ/یاندکس/بایدو) و هر کدام را با استفاده از تأیید کنید روش تأیید HTML. سپس می توانیم نقشه سایت Yoast XML شما را برای آنها ارسال کنیم. من شخصاً از Google كنسول جستجوی شرعی برای رفع صفحات خراب استفاده می كنم (خطاهای خزیدن) با تغییر مسیرها ، استفاده کنید جستجوی آنالیز برای یافتن کلمات کلیدی / صفحه هایی که برای آنها رتبه بندی شده ام, پیشرفت های HTML برای رفع خطاها در عناوین SEO + توضیحات متا ، و نظارت بر مسائل مربوط به امنیت تلفن همراه و همچنین پیوندهایی به سایت من. در اینجا آموزش کامل کنسول جستجوی Google من است که من قطعاً می خواهم به آن بسپارم.

Yoast-Webmaster-Tools

ابزارهای وب مستر را تأیید کنید

 • ثبت نام برای کنسول جستجوی Google
 • انتخاب کنید روش تأیید برچسب HTML
 • کد را کپی کرده و در قسمت جستجوی کنسول Google قرار دهید
 • همه چیز را خارج از نقل قول ها (از جمله قیمت ها حذف کنید)
 • تغییرات را در Yoast ذخیره کنید
 • روی “تأیید” در کنسول جستجوی Google کلیک کنید
 • تکرار کنید بینگ / یاندکس (بزرگترین موتور جستجوی روسیه)
 • من استفاده نمی کنم Baidu Webmaster Tools از آنجا که من چینی را نمی خوانم گیج کننده است ، و به شماره تلفن چینی نیاز دارید ، اما می توانید این را بخوانید آموزش اگر می خواهید امتحان کنید
 • حتما بخش جستجوی کنسول این آموزش را بخوانید ، یا راهنمای کامل من را مشاهده کنید

نقشه سایت Yoast XML خود را به Google + Bing + Yandex ارسال کنید

 • در Yoast ، به نقشه های عمومی → ویژگی ها → نقشه های XML بروید
 • بر روی نماد علامت سؤال از گزینه XML نقشه سایت کلیک کنید
 • روی پیوند نقشه سایت XML خود کلیک کنید
 • آخرین گذشته URL را کپی کنید: /sitemap_index.xml
 • وارد کنسول جستجوی Google شوید
 • در سمت چپ ، به Crawl go بروید نقشه سایت
 • آخرین قسمت از URL نقشه سایت خود را در کنسول جستجوی Google قرار دهید
 • تست کنید و ارسال کنید
 • تکرار برای بینگ + Yandex

Yoast-XML-نقشه سایت-تنظیم

نقشه سایت Yoast

2. ظاهر را جستجو کنید

عمومی
تنظیمات عمومی Yoast

جداکننده عنوان – هنگام استفاده از متغیرهای قطعه ، این خط تیره (یا شخصیت خاص دیگر) است که معمولاً بین عنوان صفحه / عنوان و نام سایت شما قرار دارد. مثال: عنوان صفحه نام سایت.

متغیرهای قطعه – قالبهایی که برای عناوین جستجوگرها / توضیحات متا مورد استفاده قرار می گیرند تنها در صورت فراموش کردن آنها ، که هرگز نباید آنها را فراموش کنید. تا زمانی که شما به صورت دستی اینها را می نویسید ، مهم نیستند. شما باید وقت خود را برای نوشتن آنها بگذارید تا از یک الگوی زیبا تر به نظر برسند.

متغیرهای اساسی Yoast

چرا نباید از آنها استفاده کنید …

عنوان این پستی که می خوانید 160+ نویسه است (بیش از حد مجاز 60 عنوان برای عناوین SEO). اگر من به Yoast اعتماد کردم تا عنوان SEO خود را با استفاده از متغیرهای قطعه قطعه ایجاد کنم ، بیش از 60 کاراکتر خواهد بود و قطع می شود و باعث می شود قطعه من وحشتناک به نظر برسد. در عوض ، من خودم آن را نوشتم بنابراین به زیبایی می خواند: تنظیمات افزونه SEO Ideal Yoast WordPress (2018 ، نسخه 7.9).

متغیرهای Yoast-Snippet

صفحه نخست – صفحه اصلی معمولاً یک کلمه کلیدی در مورد محصول / خدمات اصلی شما (به عنوان مثال عکاس عروسی شیکاگو) را هدف قرار می دهد. از این مورد در عنوان SEO خود در صفحه اصلی استفاده کنید + توضیحات متا:

صفحه اصلی - قطعه قطعه

انواع محتوا
تنظیمات Yoast-Content-Types

نمایش نتایج در نتایج جستجو – کنترل کنید که آیا پستها / صفحات در موتورهای جستجو نمایه می شوند یا خیر.

تاریخ در پیش نمایش Snippet – اضافه کردن تاریخ به قطعه های شما (به طور خاص اضافه کردن آنها به مقالات حساس به زمان) باعث می شود محتوا جدید به نظر برسد و می تواند نرخ کلیک را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

تاریخ انتشار

علاوه بر فعال کردن این مورد در Yoast ، باید “تاریخ اصلاح شده” را نیز در بالای پست های خود اضافه کنید (به نام بخش متا ورودی). برای من ، این در است پیدایش ساده ویرایش تنظیمات…

ورود متا

این همان چیزی است که در یک پست به نظر می رسد …

تاریخ تغییر تاریخ اصلاح شده

اکنون ، هر زمان که پستی را به روز کنید ، تاریخ تغییر یافته به روز فعلی تازه می شود و در نتایج جستجو به روز می شود. بله ، می توانید از طریق همه پست ها بگذرید و محتوای خود را با ظاهر جدید جلوه دهید. اما از آن سوءاستفاده نکنید ، من سعی می کنم فقط وقتی که یک مقاله حساس را به روز می کنم این کار را انجام دهم.

پست وردپرس را به روز کنید

جعبه متا جستجوگرها Yoast – این تجزیه و تحلیل SEO با توصیه های بهینه سازی محتوا است. اگر بهینه سازی این موارد هستید ، مطمئناً می خواهید برای صفحات ، پست ها و صفحات دسته بندی وبلاگ.

رسانه ها
تنظیمات Yoast-Media

طبقه بندی ها
طبقه بندی متغیرهای تنظیمات

کدام محتوا نباید در نتایج جستجو نشان داده شود – برچسب ها ، دسته بندی های نمونه کارها ، نمایش اسلایدها ، قالب و سایر محتوای غیر مفید معمولاً در نتایج جستجو نشان داده نمی شوند. برچسب ها معمولاً باعث ایجاد محتوای تکراری در می شوند سایت. اگر پرتفوی خوبی دارید ، یا صفحات دسته بندی وبلاگ شما با مقالات زیادی در زیر آن دسته طراحی شده اند ، به هر معنی آن را در نتایج جستجو گنجانید. اما اگر بیش از 30 ثانیه در آن صفحه نمی گذرد ، آن را ایندکس نکنید.

بایگانی
تنظیمات Yoast-Archives-Settings

پودرهای سوخاری
Yoast-Breadcrumbs-تنظیمات

پودرهای سوخاری – متن ناوبری که در بالای محتوای شما ظاهر می شود:

پودرهای سوخاری

این کمک می کند تا کاربران و موتورهای جستجو مطالب و ساختار سایت شما را بیاموزند. من از خرده نان ها برای جلوگیری از درگیری استفاده نمی کنم ، اما اگر متن اضافی را در نظر ندارید به آنها توصیه می کنم. به خرده نان ها را فعال کنید, با چسباندن آن در زیر get_header () ، این کد را به ویرایشگر → Index.php اضافه کنید.

get_header ()؛ ?>

<?php if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’)) {
yoast_breadcrumb (‘

“،”

‘)؛
} ?>

RSS
تنظیمات Yoast-RSS

3. کنسول جستجو

Yoast را با کنسول جستجوی Google تأیید کنید – این به شما نشان می دهد خطاهای خزیدن (صفحات شکسته در سایت شما) بنابراین می توانید آنها را به صفحه صحیح در سایت خود هدایت کنید. در صورت تغییر پیوندهای ثابت ، حذف صفحات یا وب سایت خود ، ممکن است بسیاری از این موارد را داشته باشید. قبل از ادامه باید کنسول جستجو را در زیر ‘General Tools Webmaster Tools تأیید کنید. پس از تأیید ، به اینجا بروید و روی “دریافت کد مجوز Google” کلیک کنید و مراحل را به شما سریع می رساند.

yoast-جستجو-کنسول-تأیید اعتبار

خطاهای خزیدن را با تغییر مسیرها برطرف کنید – پس از تأیید اعتبار کنسول جستجو ، چند دقیقه (یا چند ساعت) به آن اختصاص دهید تا Google بتواند خطاهای خزیدن شما را جمع کند. در نهایت خطاها را مشاهده خواهید کرد (صفحه ای پیدا نشد ، خطاهای سرور ، 404s نرم …). شما باید با تنظیم 301 ریدایرکتوری که همراه است ، همه این موارد را برطرف کنید Yoast SEO Premium, یا سعی کنید با استفاده از رایگان صفحه سریع / افزونه تغییر مسیر ارسال

خطاهای yoast-search-console-crawl-crawl

تغییر مسیرها را تنظیم کنید – برای راه اندازی یک تغییر مسیر 301 با استفاده از افزونه Quick Page / Post Redirect Plugin ، افزونه را نصب کرده و به Quick Redirects → Quick Redirects (برگه سمت چپ در WordPress) بروید. URL را از Yoast وارد کنید ، سپس آدرس صحیح URL (مربوط ترین صفحه یا ارسال در وب سایت خود) را وارد کنید …

مثال 301 تغییر مسیر

بهینه سازی های کنسول جستجوی Google بیشتر – رفع خطاهای خزیدن فقط یکی از روش های مختلف برای بهینه سازی سایت وردپرس شما با کنسول جستجوی Google است. من به شدت توصیه می کنم به دنبال من باشید آموزش کنسول جستجوی Google برای یادگیری در مورد قطعه غنی, هدفمندی بین المللی ، مسائل امنیتی ، تجزیه و تحلیل جستجو و سایر بخش های مهم سئو وردپرس شما.

کنسول جستجوی Google

4- اجتماعی

پر کردن تنظیمات اجتماعی Yoast به Google کمک می کند تا درباره پروفایل شما بیاموزد ، اما نکته اصلی فعال کردن داده های متا هر شبکه اجتماعی است. این به شما امکان می دهد تا در هر صفحه / پست گرافیکی سفارشی بارگذاری کنید و این باعث می شود که با به اشتراک گذاشتن آن صفحه در رسانه های اجتماعی ، به طور صحیح قالب تصویر کوچک تصویر شود. این چیزی است که نمودار باز فیس بوککارت های توییتر, و داده های متا Google+ میکند.

حساب ها
تنظیمات yoast-social

فیس بوک
تنظیمات Yoast-Facebook

شناسه برنامه Facebook – اگر شما یک برنامه Facebook ایجاد کرد, مال خودت را پیدا کن شناسه برنامه و آن را وارد کنید اینجا. در اینجا یک آموزش وجود دارد نحوه ایجاد یک برنامه Facebook و چه کاری انجام می شود.

توییتر
تنظیمات Yoast-Twitter

پینترست
تنظیمات pinterest

برای انجام این کار باید چند مرحله دیگر را انجام دهید سایت خود را با Pinterest تأیید کنید.

گوگل+
* مطمئن نیستید که چرا آنها هنوز هم گزینه هایی را برای گوگل قطع کرده اند.

google-tab

بهینه سازی رسانه های اجتماعی – پس از فعال کردن داده های متا برای هر شبکه اجتماعی ، می توانید تصاویر مربوط به رسانه های اجتماعی سفارشی را در بخش تجزیه و تحلیل SEO Yoast با استفاده از پیوند “اشتراک” بارگذاری کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید). این باعث می شود وقتی صفحه در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود ، تصویر بند انگشتی به درستی شکل بگیرد. بله ، این بدان معناست که برای هر پست باید 2 گرافیک جداگانه ایجاد کنید.

 • تصویر فیس بوک: 1200 x 630px
 • تصویر توییتر: 1024 x 512px

گرافیک های سفارشی را در فیس بوک / توییتر بارگذاری کنید …

بهینه سازی رسانه های اجتماعی-اجتماعی

قالب محتوا را به زیبایی…

اشتراک در فیس بوک

کنترل متن تبلیغ فیس بوک با Yoast – اگر پست ها را افزایش می دهید ، فیس بوک اجازه نمی دهد متن تبلیغ را تغییر دهید. بنابراین قبل از به اشتراک گذاشتن پست خود در Facebook ، عنوان مورد نظر خود را با استفاده از قسمت “عنوان Facebook” Yoast (که می تواند با عنوان SEO + توضیحات متا متفاوت باشد) به آن بدهید. اگر عنوان Facebook شما Yoast بلافاصله کار نمی کند ، سعی کنید حافظه نهان وب سایت خود را پاک کنید. من فهمیدم که بعضی اوقات می تواند چندین روز طول بکشد تا با عنوان و تصویر جدید فیس بوک به روز شود.

عنوان فیس بوک Yoast

5- ابزار

Yoast-SEO-Tools

ویرایشگر فله – عناوین سئو و توضیحات متا را بصورت عمده ویرایش کنید (بدون نیاز به مراجعه به هر صفحه / پست جداگانه). اطمینان از این که به خوبی آماده هستند می توانند به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کنند نرخ کلیک کنید با ساختن قطعات مورد علاقه خود ، کلیک کنید. فراموش نکنید که کلمه کلیدی تمرکز پست را در هر دو مکان گنجانید. SNIPPET به طور واقعی پیش بینی سئو شماست!

Yoast-Bulk-Editor

ویرایشگر پرونده – پرونده های robots.txt و .htaccess را ویرایش کنید.

واردات و صادراتتنظیمات پیشنهادی SEO Yoast من را وارد کنید یا تنظیمات Yoast خود را برای استفاده در وب سایتهای دیگر که مدیریت می کنید صادر کنید. اگر در حال حاضر از افزونه SEO WordPress دیگری استفاده می کنید ، از تب “Import from Other Plugins SEO” استفاده کنید تا داده SEO آن به Yoast منتقل شود.

برگه واردات

برگه صادرات

مهاجرت افزونه-yoast-seo-plugin

6. حق بیمه

Yoast SEO Premium 89 دلار در سال است – من فقط آن را جدی خریدم زیرا آموزش های سئو وردپرس SEO را برای زندگی می نویسم. در غیر این صورت ، من احتمالاً این مورد را ندارم … تنظیم چندین کلمه کلیدی فوکوس مفید نیست ، پلاگین های تغییر مسیر رایگان زیادی وجود دارد ، و پیشنهادات پیوند داخلی + بینش مطالب واقعاً به من کمک نمی کنند. در اینجا توضیحاتی در مورد برخی از ویژگی های برجسته آورده شده است …

Yoast-SEO-Premium

بهینه سازی کلید واژه (کلید واژه های متمرکز) – یک استراتژی خاص برای بهینه سازی محتوا برای چندین کلید واژه وجود دارد (به تصویر زیر مراجعه کنید). کلمات کلیدی ثانویه اغلب به عنوان شامل می شوند مسابقات جزئی این بدان معنی است که لیست چک تجزیه و تحلیل سئو عملا بی فایده است ، زیرا Yoast فقط تشخیص می دهد دقیق کلمات کلیدی این به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی ثانویه را در داشبورد خود ردیابی کنید تا بتوانید از آن مسابقات جزئی استفاده کنید ، اما انتظار ندارید چراغهای سبز زیادی دریافت کنید. هدف قرار دادن کلمات کلیدی ثانویه بیشتر است تهیه عنوان SEO خوب + توضیحات متا شامل کلمات مجزا از هر دو عبارت – به جای لیست کردن کلمات کلیدی که به نظر spammy است.

کلید واژه های متعدد فوکوس Yoast

پیش نمایش صفحه شما – تا زمانی که در حال آپلود تصاویر دلخواه در “گزینه اشتراک گذاری اجتماعی” Yoast هستید تا تصویر شما به درستی از Facebook و Twitter قالب بندی شود (مرحله 4) ، شما به این نیاز ندارید. اما اگر دوست دارید ببینید که به طور مستقیم در Yoast چگونه به نظر می رسد خوب است ، این همه این کار را انجام می دهد.

پیش نمایش های yoast-social

پیشنهادات پیوند
Yoast-داخلی-پیوند

بینش محتوا
بینش مطالب Yoast

مدیر تغییر مسیر – از این مورد برای رفع خطاهای خزیدن (صفحات شکسته شده) از برگه کنسول جستجوی Yoast استفاده کنید. این کار را با اضافه کردن URL قدیمی و URL جدید انجام دهید تا هر یک به مناسب ترین صفحه هدایت شود. اگر از قبل تغییر مسیر داده اید افزونه تغییر مسیر یا .htaccess ، می توانید این موارد را به Yoast وارد کنید. در حالی که یک افزونه رایگان مانند صفحه سریع / ارسال تغییر مسیر دقیقاً همین کار را می کند ، مدیر تغییر مسیر Yoast به طور خودکار یک تغییر مسیر را تنظیم می کند ، اگر یک تغییر لینک را تغییر دهید …

yoast-Automatic-redirect

برای تنظیم یک تغییر مسیر, به برگه کنسول جستجو Yoast بروید و خطاهای خزیدن خود را پیدا کنید …

خطاهای Yoast-Search-Console-Crawl-Crawl

اکنون در صورت استفاده از افزونه سریع صفحه / ارسال تغییر مسیر ، به مدیر تغییر مسیر Yoast (یا بخش “تغییر مسیرهای سریع” بروید). URL شکسته شده خود را در قسمت “URL قدیمی” جایگذاری کنید. URL جدید همیشه نباید صفحه اصلی شما باشد – این باید نزدیکترین URL به صفحه خراب شما باشد.

تغییر مسیرها

پشتیبانی حق بیمه – من هرگز از پشتیبانی آنها استفاده نکرده ام ، اما شما آن را با Yoast Premium دریافت می کنید.

7. AMP

صفحه های شتاب موبایل (AMP) یک پروژه Google است که باعث می شود صفحات تلفن همراه سریعتر بارگیری شوند و یک علامت “AMP” به قطعه های تلفن همراه شما اضافه می کند. اگرچه این به نظر خوب می رسد ، معمولاً باید از AMP اجتناب کنید. نگاهی به مطالعه Kinsta در مورد چگونگی تبدیل تلفن همراه پس از اضافه کردن AMP 59٪ کاهش یافت. بعد از خواندن آن مقاله ، تصمیم گرفتم AMP را در وب سایت خود غیرفعال کنم (و خوشحالم که این کار را کردم). طراحی تقریباً زیبا نیست و درد در الاغ است. دردسر خود را نجات دهید – من از آن دوری می کنم.

صفحه amp

دستورالعمل های AMP

 • نصب کنید افزونه AMP توسط Automattic
 • نصب کنید چسب برای افزونه Yoast SEO AMP اگر از Yoast استفاده می کنید
 • به هر صفحه در وب سایت خود اضافه کنید / تقویت کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسد و اطمینان حاصل کنید که از آن کار می کند
 • برای تغییر طرح خود و فعال کردن انواع پست های سفارشی ، به تنظیمات Yoast → AMP بروید
 • صبر کنید تا Google دوباره سایت شما را بازیابی کند و علامت AMP را در نتایج جستجوی تلفن همراه اضافه کند
 • بازدید از صفحات موبایل شتاب بخش در کنسول جستجوی Google برای دیدن خطاها

یک مسئله مشترک تصاویر برجسته شده است که ممکن است آنها را در بالای پست ها نشان دهید. برای این کار کار وجود دارد ، اما کامل نیست. شما می توانید هیچ تصویری برجسته نداشته باشید ، یا می توانید یک تصویر برجسته پیش فرض را در Yoast در زیر SEO → AMP → Design Image پیش فرض تصویر تنظیم کنید. این تنها نشان می دهد اگر هیچ تصویر برجسته تنظیم نشده باشد ، اما اگر یکی باشد ، این همان چیزی است که در بالای پست نشان داده می شود. تو میتوانی بخوانی راهنمای AMP Yoast اما من اساساً فقط آن را جمع بندی کردم.

اگر از Cloudflare استفاده می کنید ، فعال کنید پیوندهای شتاب موبایل و آرم AMP را نشان دهید …

پیوندهای تلفن همراه شتاب دهنده Cloudflare

8. تنظیمات Yoast من را وارد کنید

برای استفاده از تنظیمات Yoast ، پرونده zip را بارگیری کنید و آن را در زیر وارد کنید SEO Tools → Tools → Import and Export SEO SEO. این تنظیمات را پیکربندی می کند ، کلمات کلیدی تمرکز یا داده های متا را حذف نمی کند.

تنظیمات My Yoast (بروزرسانی 3/9/2018) را بارگیری کنید

کارهایی که شما هنوز هم باید انجام دهید:

 • General Tools Webmaster Tools (تأیید سایت خود با Google / Bing / Yandex)
 • جستجوی ظاهر → عمومی (بررسی کنید که آیا نام های نام خانوادگی تکراری را با معلق در صفحه مرورگر صفحه اصلی خود دارید یا اگر چنین است ، بازنویسی عنوان ها را به عنوان فعال Force بازنویسی کنید.)
 • ظاهر جستجو → عمومی (عنوان اصلی SEO + توضیحات متا را پر کنید ، و مشخص کنید که آیا شما یک شخص یا شرکت هستید)
 • ظاهر ظاهر → انواع محتوا (انتخاب کنید کدام محتوا را می خواهید در نتایج جستجو نشان داده شود ، و تاریخ انتشار را به قسمت های حساس به زمان اضافه کنید)
 • ظاهر ظاهر → طبقه بندی ها (انتخاب کنید کدام محتوا را می خواهید در نتایج جستجو)
 • جستجوی ظاهر → Breadcrumbs (نام وب سایت خود را به عنوان “متن لنگر صفحه اصلی” اضافه کنید و آموزش Yoast را برای افزودن خرده نان ها دنبال کنید)
 • تنظیمات جستجوی کنسول Y (تأیید اعتبار Yoast با کنسول جستجوی Google ، چند روز صبر کنید تا اطلاعات جمع شوند ، سپس خطاهای خزیدن را برطرف کنید)بخش بازدید) من را ببینید آموزش کنسول جستجوی Google برای راهنمایی های بیشتر درباره بهینه سازی وب سایت خود با کنسول جستجو)
 • اجتماعی URL URL های پروفایل اجتماعی خود را وارد کنید ، نماد خود را در برگه Facebook بارگذاری کنید ، Facebook Insights را فعال کنید و سایت خود را با Pinterest تأیید کنید
 • اضافه کردن صفحات AMP (بخش بازدید)

9. کلید واژه ها

از فکر کردن کلمات کلیدی خود را متوقف کنید و تحقیق را انجام دهید. روش من بسیار خوب کار می کند …

 • کلمات کلیدی با دم بلند (خاص) را در پیدا کنید کامل + کلید واژه Explorer
 • تمام عبارات مربوطه را بنویسید تا یک لیست کلمه کلیدی قوی داشته باشید
 • از جایی که محتوا / وب سایت های قوی در نتایج برتر هستند ، از کلمات کلیدی خودداری کنید
 • کلمات کلیدی هدف که در آن نتایج جستجو حاوی محتوای ضعیف / نامربوط است
 • Google با استفاده از هر کلمه کلیدی MozBar برای یادگیری رقابت تخمینی هرکدام
 • بررسی OSE برای شما DA (اختیار دامنه) ، سپس کلمه کلیدی خود را با استفاده از MozBar به Google گوگل کنید و نتایج برتر را بررسی کنید تا ببینید DA آنها چیست. در دامنه DA خودتان رقابت کنید و اگر مال شما پایین است ، کلمات کلیدی حتی خاص تری را که رقابتی کمتری دارند هدف قرار دهید.
 • شما باید از کلمات کلیدی با فرصت بالا در جایی که می توانید در صفحه 1 دریافت کنید ، رها شوید

Google Autocomplete
قابل اعتماد و متخصص google.com و شروع به تایپ کردن یک کلمه کلیدی کنید تا Google این عبارت را کامل کند (به یاد داشته باشید ، معمولاً به دنبال عبارات دم بلند هستید که معمولاً دارای 3+ کلمه هستند از آنجا که اینها بسیار کم رقابتی هستند) همچنین می توانید در هر جای عبارت از یک شخصیت برجسته _ _ استفاده کنید و Google خالی را پر می کند. برای این روش باید روی نویسه تأکید شده پایان دهید.

کلمات کلیدی Google-Autocomplete

برای دیدن کلمات کلیدی بیشتر در بازشو ، از تعدد یا ترتیب کلمات مختلف استفاده کنید …

کلمات کلیدی خودکار

هر سرویس (و مکان) باید مورد هدف قرار گیرد صفحات جداگانه در وب سایت خود …

کلمات کلیدی چند محلی

برای موضوعات رقابتی ارسال بلاگ ، همیشه یک کلمه کلیدی بسیار خاص (دم بلند) را انتخاب کنید …

کلید واژه های بلند

همین کار را می توانید برای کلمات کلیدی ویدیوی YouTube انجام دهید …

یوتیوب-کلمات کلیدی کامل

چگونه کلید واژه ام را برای این آموزش پیدا کردم (که به من در بهینه سازی مطالب کمک کرد) …

Yoast-Keyword-Research

کلید واژه Yoast

مرورگر کلمات کلیدی Moz (بهتر از برنامه ریز کلمات کلیدی)
برای اطمینان از اینکه کلمات کلیدی Google Autocomplete را از دست ندهید ، استفاده کنید مرورگر کلمه کلیدی Moz که مانند برنامه کلید واژه Google فقط بهتر (و رایگان) است. با یک عبارت گسترده شروع کنید ، ابزار را اجرا کنید ، سپس در زیر کلمات کلیدی گروه “بله ، با شباهت واژگانی کم” را انتخاب کنید. این باعث می شود که شما بارها و بارها از میان تغییرات کلیدی کلیدی عبور نکنید.

پیشنهادات کلمات کلیدی Moz

HubShout WebGrader (کلید واژه های رقیب)
برای دیدن لیست کامل کلمات کلیدی برای وب سایت های رقیب ، آنها را از طریق برنامه اجرا کنید HubShout WebGrader

کلمات کلیدی من

MozBar (مسابقه کلید واژه)
اکنون باید یک لیست کلمات کلیدی قوی داشته باشید. مرحله آخر نصب است MozBar برنامه افزودنی Google Chrome و هر کلمه کلیدی Google. هرچه PA (اقتدار صفحه) و DA (اختیار دامنه) بالاتر باشند ، کلمه کلیدی رقابتی تر است. سعی کنید کلمات کلیدی را در محدوده DA / PA خود انتخاب کنید. برای بدست آوردن پیوند می توانید این موارد را افزایش دهید. بهترین کلمات کلیدی آنهایی هستند که در صورت Google ، محتوای ضعیف (یا بی ربط) در نتایج برتر وجود دارد.

مسابقه کلید واژه Mozbar

کمی قدیمی است ، اما در اینجا ویدئویی است که من در مورد انتخاب کلمات کلیدی ساختم …

10. بهینه سازی محتوا

اولین قدم برای بهینه سازی محتوا است تحقیق در مورد کلمات کلیدی تمرکز – ابتدا مطمئن شوید که مرحله 9 را انجام می دهید. سپس می توانید شروع به ایجاد محتوا (یا بهینه سازی محتوای موجود) برای آن کلمات کلیدی کنید.

آنچه Yoast باید بگوید …

اخطار: تزریق کلمات کلیدی در مطالب / قطعه های شما باعث می شود آنها اسپم به نظر برسند! آیا برای افزایش CTR به فکر نوشتن عنوان سئو + توضیحات متا هستید؟ هر نتیجه در Google از کلید واژه استفاده می کند – چرا کسی روی پیوند شما کلیک می کند? بله ، شما باید از کلمه کلیدی خود در عنوان صفحه ، عنوان SEO و توضیحات متا استفاده کنید … اما کلمات کلیدی را فقط برای دریافت چراغهای سبز در Yoast تزریق نکنید. تراکم و کلمات کلیدی موجود در زیر عناوین را فراموش کنید … به فکر اضافه کردن فهرست مطالب به پست های طولانی تر ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها ، قطعه های غنی ، تصاویر اشتراک گذاری اجتماعی ، و محتوای نازک را افزایش می دهد تا آن را بهتر و دقیق تر از همه افراد دیگر.

قوانین اساسی Yoast:
وسواس چراغ سبز – اگر شما در حال کپی کردن / چسباندن کلمات کلیدی تمرکز در کل محتوای خود هستید تا Yoast را خوشحال کنید ، همین حالا آن را متوقف کنید. این مقاله که می خوانید بهینه شده است (فوق العاده مفید و سازمان یافته است) و نیمی از گلوله های من قرمز است. وسواس خود را نسبت به چراغهای سبز متوقف کنید و وسواس خود را نسبت به محتوای خود شروع کنید. یک اینفوگرافیک و ویدیو را به یک صفحه اضافه کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

فقط می توانید 1 کلمه کلیدی فوکوس را تنظیم کنید – حق بیمه Yoast حداکثر 5 را امکان پذیر می کند ، اما اگر با 1 کلمه کلیدی موفقیتی نداشته باشید ، سعی نکنید 2. با این وجود این کار سختی نیست (فقط اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی ثانویه بسیار شبیه به شما است اولیه) و پاشیدن مسابقات جزئی در سراسر محتوا به طور کلی ، هر کلمه کلیدی منحصر به فرد باید دارای صفحه خاص خود باشد که محتوای آن عبارت را نشان می دهد. هر یک از سرویس های شما دارای صفحه خاص خود هستند – بعضی اوقات چندین صفحه. من برای خدمات SEO WordPress ، مشاوره SEO WordPress ، Audit SEO WordPress ، و غیره صفحات جدائی دارم.

Yoast همیشه کلمات کلیدی را تشخیص نمی دهد – بعضی اوقات در مترادف یا مطابقت های جزئی انتخاب نمی شوید. اگر کلید واژه تمرکز من مشاور سئو است و من از محتوا از مشاوره سئو استفاده می کنم ، ممکن است Yoast این کلمه کلیدی را به حساب نیاورد. اما می توانم فرض کنم چگالی کلمات کلیدی بالاتر از آنچه Yoast می گوید است.

تعادل بین کلمات کلیدی و استفاده از عنوان صفحه خوب ، عنوان سئو و توضیحات متا را پیدا کنید – بین نوشتن یک عنوان خوب به نظر می رسد و نوشتن یک عنوان خوب است ، بنابراین کلمه کلیدی شما وجود دارد. تعادل مناسب را پیدا کنید. تهیه عنوانی که در واقع مردم روی آن کلیک خواهند کرد ، بخش عظیمی از بهینه سازی محتوا است.

Yoast فقط کلمات کلیدی را در قسمت اصلی محتوای اصلی و قطعه موتور جستجو تشخیص می دهد – نه نوارهای جانبی ، نه پاورقی ، فقط در این دو قسمت. این همچنین خوب است زیرا موتورهای جستجو محتوا را در بلاک ها تجزیه و تحلیل می کنند و قطعه های بدنه / موتور جستجو شما مناطق مهم هستند.

کلمه کلیدی برای صفحه اصلی تمرکز کنید – معمولاً صفحه اصلی شما باید کلید واژه اصلی شما را هدف قرار دهد. اگر صفحه اصلی ویجت دارید ، لیست بررسی تجزیه و تحلیل SEO Yoast (از آنجایی که از ابزارک استفاده می کنید) ندارید. اما این خوب است ، فقط از همان استراتژی SEO در صفحه استفاده کنید که سایر صفحات است.

تو معمولا انجام دادن می خواهید یک کلمه کلیدی تمرکز برای این صفحات را هدف قرار دهید …

 • صفحه نخست
 • صفحات محصول / خدمات
 • صفحات مکان
 • پست های وبلاگ (کلمات کلیدی غیر تبلیغی)

تو معمولا نکن می خواهید یک کلمه کلیدی تمرکز برای این صفحات را هدف قرار دهید …

 • صفحه تماس با ما
 • صفحات تیم (مگر اینکه در جستجوی نام آنها)
 • توصیفات
 • کار / نمونه کارها
 • صفحه اصلی وبلاگ

اکنون یک صفحه ایجاد کنید ، کلمه کلیدی تمرکز خود را تنظیم کنید ، برخی از مطالب را بنویسید و پیشنهادات من را ببینید …

Yoast-SEO-Analysis

کلمه کلیدی تمرکز – از Google Autocomplete برای یافتن عبارات دم بلند (خاص) ، سپس کلید واژه Google استفاده کرده و نتایج جستجو را با برنامه افزودنی Chrome MozBar تجزیه و تحلیل کنید. در نتایج برتر به جستجوی کلمات کلیدی با محتوای ضعیف بپردازید و از رقابت با وب سایت های معتبر خودداری کنید.

هرگز کلمه کلیدی مشابه را در 2 صفحه هدف گذاری نکنید – اگر می خواهید مدت زمان ایجاد 2 صفحه را برای هدف قرار دادن همان کلمه کلیدی صرف کنید ، ممکن است تمام آن زمان را در 1 صفحه بگذرانید و محتوا را بسیار جذاب کنید. من ترجیح می دهم 1 مقاله شگفت انگیز از 2 مقاله متوسط ​​داشته باشم.

عنوان صفحه – کلمه کلیدی خود را در اینجا وارد کنید. اگر این یک پست وبلاگ است ، اطمینان حاصل کنید که در ابتدای عنوان یک عنوان شروع به کار را ترجیحاً با کلید واژه تمرکز خود بنویسید. پست ها معمولاً عنوانی طولانی تر و توصیف کننده دارند ، عنوان صفحه معمولاً کوتاه تر است و فقط یک محصول / خدمات را لیست می کنید.

آدرس اینترنتی – URL ها را کوتاه کنید تا کلمات متوقف نشود (و بر کلمه کلیدی تمرکز خود تأکید کنید) اگر این URL را خنده دار کند ، این امر را غیرقابل استفاده می کند. من معدن خود را به / yoast-wordpress-seo-settings کوتاه کردم /

عنوان جستجوگرها – اینها پیوندهای آبی در نتایج جستجو هستند و اولین چیزی است که مردم می بینند. آنها باید 50 تا 60 نویسه باشند (نوار طول در Yoast باید سبز باشد). اگر این صفحه است ، فقط از “عکاس عروسی شیکاگو – تام دوپویز” استفاده نکنید. برای تغییر عناوین خود از یک اصلاحگر استفاده کنید تا تعداد بیشتری از افراد روی آن کلیک کنند … “جایزه Winning Winning Witter عکاس عروسی شیکاگو – Tom Dupuis.” عناوین جستجوگرها برای پست ها می تواند شبیه به عنوان باشد ، اما آن را تنظیم کنید تا در آن 50-60 کاراکتر زیبا بخواند.

توضیحات متا – توصیف شخصیت 150-160 از محتوای شما ، که در درجه اول برای افزایش CTR استفاده می شود و باعث می شود افراد روی پیوند شما کلیک کنند ، اما باید شامل کلمه کلیدی تمرکز شما نیز باشد.

متن Alt Alt – کلمات کلیدی را در اینجا پر نکنید ، فقط تصویر را توصیف کنید! قبل از بارگذاری ، نام پرونده های توصیفی را می نویسید ، می توانید از آن استفاده کنید افزونه Automatic Image Alt Attributes به طور خودکار از نام پرونده به عنوان متن alt استفاده کنید ، بنابراین لازم نیست این کار را بصورت دستی انجام دهید.

تراکم کلمات کلیدی – Yoast اهمیت تراکم کلمات کلیدی را اغماض می کند وقتی که در واقع خیلی مهم نیست. آن را یکبار در جملات زوج اول استفاده کنید ، سپس آن را فراموش کنید.

کلید واژه در زیر عنوان (H2) – نیازی به استفاده از کلمه کلیدی خود را در اینجا ندارید – به نظر اسپملی است.

پیوندهای داخلی / خارجی – از چند پیوند در صفحه خود استفاده کنید. Google این را دوست دارد و تا زمانی که شما به منابع مفید پیوند می دهید (من در مورد ویکی پدیا صحبت نمی کنم) ، بازدیدکنندگان نیز این موضوع را مفید خواهند یافت. پیوندهای داخلی خوب هستند زیرا افراد را در سایت شما نگه می دارند و روشی طبیعی برای ساختن پیوندها هستند ، اما برای این کار به مقدار کافی محتوا احتیاج دارید. پیوندهای خارجی خوب هستند زیرا دوست دارند از منابع برای مقاله استفاده کنند ، گوگل را دوست دارد. هردو خوب هستند.

ارسال مطالب طولانی – محتوای کوتاه و واضح رتبه بندی نمی شود. مطالب طولانی که موضوع را به طور گسترده پوشش می دهد (خصوصاً محتوایی که شامل یک فیلم یا اینفوگرافیک است) ، خواهد بود. Google “میانگین زمان در صفحه” را اندازه گیری می کند ، بنابراین هدف اصلی شما افزایش “زمان ساکن” بازدید کننده شماست. Yoast 300+ کلمه را توصیه می کند ، اما 3000 کلمه (یا بیشتر) را امتحان کنید و نتایج بهتری را خواهید دید.

Word Word Word Count

بهینه سازی رسانه های اجتماعی – به فرض شما پیکربندی کرده اید برگه اجتماعی در تنظیمات SEO Yoast ، می توانید از لینک “اشتراک” برای بارگذاری گرافیک های سفارشی استفاده کنید تا فرمت های ارسال تصویر به درستی در فیس بوک و توییتر انجام شود. این یک عامل رتبه بندی کوچک است اما همچنین به اشتراک گذاری اجتماعی شما را افزایش می دهد که برای سئو بسیار عالی است. و بله ، این بدان معنی است که شما نیاز به ایجاد 2 گرافیک دارید …

 • تصویر فیس بوک: 1200 x 630px
 • تصویر توییتر: 1024 x 512px

قطعه ثروتمند – اینها قطعه های شما را با ستارگان بررسی ، فیلم ها و اطلاعات مربوط به محصولات ، رویدادها ، دستور العمل ها و موارد دیگر بهبود می بخشد انواع داده ها. این بخشی از Yoast نیست اما بدیهی است که به SEO و نرخ کلیک شما کمک می کند. من از حق بیمه استفاده می کنم افزونه WP Rich Snippets (اینجا من است مرور از آن) که گزینه های بیشتری دارد و از پلاگین های رایگان مانند All In One Schema.org گزینه های بیشتری به نظر می رسد. اگر شما علاقه داشته باشید قطعه های غنی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید, آن آموزش را دنبال کنید.

قطعه ثروتمند

بهینه سازی سرعت تصویر – من یک آموزش کامل برای بهینه سازی تصویر دارم. یک صفحه را از طریق اجرا کنید GTmetrix برای دیدن همه تصاویر غیرقابل استفاده در صفحه. برای متناسب با ابعاد صحیح ، تصاویر بزرگ نیاز به تغییر اندازه دارند. اگر بدنه محتوای شما 680 (w) است ، باید از تصاویری استفاده کنید که اندازه آنها 680 (w) است. از افزونه ای مانند استفاده کنید تصور کنید برای فشرده سازی بدون ضرر تصاویر با خطای “مشخص کردن ابعاد تصویر” به این معنی است که شما باید عرض + ارتفاع را در HTML یا CSS تصویر مشخص کنید:

”Why680 “ارتفاع =” 380 “/>

بهینه سازی تصویر در GTmetrix

هدف قرار دادن کلمات کلیدی متعدد – من در این مورد لمس کردم بخش حق بیمه SEO Yoast, اما در اینجا مثالی است شما می خواهید عنوان SEO / توضیحات متا SEO خود را تهیه کنید تا عناصر هر دو موجود باشد …

کلید واژه اصلی: مضامین SEO-Friendly WordPress
کلید واژه ثانویه: مضامین وردپرس بهینه سازی شده جستجوگرها

عنوان صفحه / عنوان SEO: 25+ موضوعات دوستانه با وردپرس برای همه
توضیحات متا: مرور بیش از 25+ موضوع دوستانه وردپرس با دوستانه SEO که دارای قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه و طراحی HTML5 هستند ، که همه آنها از طریق چارچوب پیدایش بهینه سازی شده اند..

اکنون کلید واژه ثانویه خود (یا یک بخش جزئی از آن) را در محتوای خود بپاشید. پیوند همیشگی شما معمولاً فقط شامل کلمه کلیدی اصلی شما: / seo-Friendly-wordpress-themes /. برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی ثانویه نیازی به خرید Yoast SEO Premium ندارید – فقط از ابزارهایی مانند Google Autocomplete استفاده کنید تا یک کلمه کلیدی ثانویه را پیدا کنید ، سپس آن را بپاشید.

11- آناتومی صفحه کاملاً بهینه

من این را از وام گرفته ام بک لینک که تأکید می کند که چرا بهینه سازی محتوا بیشتر از “چراغ های سبز” است. بیشتر درمورد ایجاد محتوای خوب لعنتی با استفاده از اینفوگرافیک ، فیلم و ایجاد “راهنمای نهایی” با فهرست مطالب (مانند این پست) است. خیلی نگران نباشید در مورد چراغهای سبز ، از مسیر “متن و عکس” پیاده شوید و شروع به انجام کار متفاوت.

در صفحه-جستجوگر

من همچنین یک نسخه برای وردپرس (کمی قدیمی و قدیمی اما خوب) ایجاد کردم…

وردپرس-محتوا-بهینه سازی

سوالات متداول

&# x1f6a6؛ 3 قدم اصلی Yoast چیست؟?

پیکربندی تنظیمات ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی تمرکز و بهینه سازی محتوا ، سه مرحله اصلی استفاده از افزونه SEO Yoast است. تنظیم کنسول جستجوی Google نیز مهم است.

&# x1f6a6؛ چگونه کلمات کلیدی تمرکز را انتخاب کنم?

Google Autocomplete یک ابزار عالی برای یافتن کلمات کلیدی است ، به خصوص هنگام استفاده از روش پر کردن این راهنمای استفاده کنید. MozBar و کلمات کلیدی همه جا افزودنی Chrome به شما کمک می کند رقابت هر کلمه کلیدی را یاد بگیرید – که یک بخش اساسی برای تحقیقات کلمات کلیدی است.

&# x1f6a6؛ چراغهای سبز چقدر مهم هستند?

آنها نیستند 5 مکان مهم برای استفاده از کلمه کلیدی شما در عنوان صفحه ، permalink ، عنوان جستجوگرها ، توضیحات متا ، و چند بار در بدن محتوا است. تقریباً همه عوامل رتبه بندی دیگر بدون توجه به آنچه دیگران می گویند هیچ ارتباطی با Yoast ندارند.

&# x1f6a6؛ علاوه بر چراغهای سبز ، چه فاکتورهای SEO در صفحه دیگری وجود دارد?

قطعه های غنی از سؤالات متداول (مانند مواردی که اکنون می خوانید) ، اضافه کردن فهرست HTML به مطالب طولانی ، بهینه سازی سرعت سایت ، تهیه دقیق عناوین سئو + توضیحات متا ، و محتوای عمیق ، همه فاکتورهای مهمی هستند که می توانند هر دو رتبه را بهبود بخشند + نرخ کلیک کنید.

&# x1f6a6؛ چگونه من این ایموجی ها را در نتایج جستجو بدست آوردم?

به آنها قطعه های ثروتمند FAQ می گویند و من یک آموزش برای آن دارم. شما به سادگی افزونه Structured Content را نصب می کنید و FAQ (با ایموجی مورد نظر خود) را به صفحات / پست ها اضافه می کنید.

واددیا فکر کنید?

اگر سوالی دارید به من گوش دهید تا در نظرات :)

همچنین مشاهده کنید:
چگونه من 100٪ نمرات را در GTmetrix کسب کردم

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map