نحوه انتخاب کلید واژه های Yoast: راهنمایی برای تحقیق در کلمات کلیدی و یادگیری مسابقه در نتایج جستجوی Google

اگر استفاده می کنید جوان, شما احتمالاً با تنظیم a آشنا هستید کلمه کلیدی تمرکز بنابراین می توانید محتوا را برای چراغهای سبز بهینه کنید.


اینها را نباید حدس زد. شما نمی خواهید برای یک کلمه کلیدی که هرگز رتبه بندی نمی کنید ، محتوا ایجاد کنید ، یا مجبور شوید به عقب برگردید و محتوا را تغییر دهید. باید بدانیم افراد در حال جستجو هستند (تحقیق کلمات کلیدی) و اینکه آیا سایت شما قادر به رتبه بندی برای آن است (رقابت با کلمات کلیدی) کمی تحقیق می تواند شما را به راحتی در صفحه 1 جلب کند ، و باید قبل از نوشتن محتوا انجام شود … نوشتن درباره “چگونه می توان از بدهی خارج شد” در مقابل. – چگونه از بدهی با یک درآمد خارج شویم – متفاوت است.

من نوشتم آموزش قطعی Yoast به شما نشان می دهد که چگونه تنظیمات ایده آل را پیکربندی کنید ، کنسول جستجوی Google را تأیید کنید و خطاهای خزیدن را برطرف کنید ، محتوا را بهینه کنید (تعداد بیشتری از آن نسبت به چراغ های سبز وجود دارد) و صفحات شتاب موبایل (AMP) اضافه کنید. وقتی کارتان تمام شد ، حتماً آن را بررسی کنید.

در پایان روز ، کلمات کلیدی فقط موضوعات هستند. اگر مبحث زیادی در حال جستجو است و از قبل دارای محتوای قوی در نتایج جستجو است ، احتمالاً رقابتی است (به ویژه اگر سایت شما دارای اقتدار کم و بدون بک لینک های زیادی باشد). اگر دو موضوع به اندازه کافی متفاوت هستند ، برای هر صفحه یک صفحه ایجاد کنید.

Contents

1. ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

 • به عمومی پاسخ دهید – نقشه كليد واژه بصري به سوالات ، عبارات و مقايسه ها تقسيم شده است. کلمات کلیدی از Google Autocomplete بیرون کشیده می شوند. هر چه دایره سبزتر باشد ، کلمات کلیدی جستجو بیشتری می کند.
 • همه جا – برنامه افزودنی Chrome که به هنگام جستجو در کلمات کلیدی در Google ، Google Autocomplete ، YouTube ، Amazon ، Moz و سایر وب سایت های محبوب ، میزان ماهانه ، CPC و رقابت ارگانیک را به شما نشان می دهد..
 • MozBar – کلمات کلیدی Google را جستجو کنید و DA (اقتدار دامنه) و PA (نتیجه صفحه) هر نتیجه را ببینید که شاخص های اصلی رقابت یک کلمه کلیدی است. سعی کنید با وب سایت هایی که دارای دامنه مشابه هستند ، رقابت کنید.
 • Google Autocomplete – ترفندهای جالب مانند استفاده از شخصیت زیرین _ برای پر کردن گوگل. اگر شیکاگو _ عکاس را جستجو کنید ، عروسی ، نوزاد ، عکس و سایر خدمات عکاسی را مشاهده خواهید کرد.
 • مرورگر کلمه کلیدی Moz – شبیه به Google Keyword Planner (فقط بهتر) زیرا به طور خاص برای SEO طراحی شده است در حالی که Keyword Planner برای AdWords طراحی شده است. برنامه کلیدی کلمات کلیدی Moz بر اساس پیوندهای هر نتیجه ، قدرت دامنه و غیره ، رقابت برای نتایج ارگانیک را به شما نشان می دهد در حالی که برنامه کلمات کلیدی به طور عمده از CPC (هزینه برای هر کلیک) بر اساس داده های تبلیغاتی خود استفاده می کند.
 • HubShout WebGrader – مشاهده تمام کلمات کلیدی شما (و رقبا) برای آنها رتبه. شامل معیارهای دیگری مانند اختیار دامنه هر وب سایت و # بک لینک است.
 • Google Trends – تاریخچه حجم کلمه کلیدی را برای Google ، YouTube و سایر رسانه ها نشان می دهد. مشاهده روند جغرافیای خاص و سؤالاتی که افراد از آنها سوال می کنند.

1.1. به عمومی پاسخ دهید

جالبترین ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی است به عمومی پاسخ دهید. یک کلمه کلیدی را جستجو کنید و نقشه ای از کلمات کلیدی را که در Google Autocomplete جستجو می شوند ایجاد می کند. هر چه این حلقه سبزتر باشد ، جستجوهای کلیدی بیشتری انجام می شود. همچنین کلمات کلیدی را به گروههای خاص (سؤال ، گزاره ها ، مقایسه) تقسیم می کند. سپس آنها را حتی بیشتر تجزیه می کند (در زیر مثالی از “کلمات کلیدی سؤال” درباره “Yoast” وجود دارد و می توانم همه موارد ، چگونگی ، چرخ ها ، و غیره را ببینم).

کلمات کلیدی سوال (روش عالی برای اطمینان از اینکه مطالب شما به سؤالات افراد پاسخ می دهد)…

کلمات کلیدی Yoast - پاسخ عمومی

کلمات کلیدی پیش نمایش …

کلمات کلیدی پیش گفته - پاسخ به عموم مردم

مقایسه کلمات کلیدی …

کلمات کلیدی مقایسه - پاسخ به مردم

1.2 همه جا

همه جا به شما امکان می دهد هر کلمه کلیدی Google (در Google ، YouTube ، Amazon ، Etsy و سایر موتورهای جستجو) را همزمان با نمایش جستجوهای ماهیانه هر کلمه کلیدی ، هزینه هر کلیک (CPC) و رقابت نشان دهید. این را با MozBar (ابزاری که من آن را پوشش می دهم) ترکیب کنید و این یک ترکیب قاتل است.

کلمات کلیدی در همه جا به طور کامل

مسابقه کلید واژه YouTube

کلمات کلیدی آمازون

کلمات کلیدی Etsy

1.3 MozBar

برنامه افزودنی Chrome MozBar به شما امکان می دهد هر کلمه کلیدی Google را ببینید و DA هر نتیجه را مشاهده کنید (اختیارات دامنه) و PA (اقتدار صفحه) تعداد بالاتر = رقابت بالاتر ، و شما می خواهید سعی کنید با وب سایت هایی که دارای دامنه مشابه هستند ، رقابت کنید – مورد نظر خود را بررسی کنید اینجا. با دستیابی به پیوندهای با کیفیت بیشتر ، می توانید اقتدار دامنه را افزایش دهید (به عنوان مثال با ایجاد محتوای عالی).

مسابقه کلید واژه Mozbar

نکات MozBar

 • با استفاده از DA خود را یاد بگیرید پیوند اکسپلورر و برای کلمات کلیدی در دامنه خود رقابت کنید
 • عبارات گسترده معمولاً DA + PA بالایی دارند ، عبارات دم بلند DA + PA کم دارند
 • با دریافت لینک های بیشتر به سایت خود ، DA خود را بسازید (از طریق محتوای عالی)
 • وب سایت ها (به ویژه سایت های جدید) DA کم دارند ، بنابراین عبارات بسیار خاص را هدف قرار دهید
 • می توانید با بهبود مطالب و نشان دادن پیوندهای داخلی به صفحه ، PA را بسازید

کلمات کلیدی را در همه جا با MozBar ترکیب کنید تا یک نگاه خوب از رقابت خود را ببینید …

مسابقه کلید واژه

از کلمات کلیدی که محتوای قوی را نشان می دهند ، خودداری کنید
بهترین فرصت ها هنگامی است که شما یک کلمه کلیدی را به Google می دهید ، محتوای ضعیف یا نامربوط در نتایج برتر ظاهر می شود. فقط کلمه کلیدی Google را بزنید و از نتایج برتر استفاده کنید تا ببینید افراد به صورت گسترده موضوع را تحت پوشش خود قرار می دهند یا خیر. اگر نه ، این بدان معنی است که این فرصت عالی برای شما برای رتبه های بالا است.

نتایج جستجوی ضعیف

از رقابت با وب سایت های اقتدار خودداری کنید

 • amazon.com
 • wikipedia.com
 • yelp.com
 • اعتباری
 • و غیره …

1.4. Google Autocomplete

قابل اعتماد و متخصص google.com و شروع به تایپ کردن یک کلمه کلیدی کنید تا Google این عبارت را کامل کند (به یاد داشته باشید ، معمولاً به دنبال عبارات دم بلند هستید که معمولاً دارای 3+ کلمه هستند از آنجا که اینها بسیار کم رقابتی هستند) همچنین می توانید در هر جای عبارت از یک شخصیت برجسته _ _ استفاده کنید و Google خالی را پر می کند. برای این روش باید روی نویسه تأکید شده پایان دهید. اگر منوی کشویی کامل را با همه کلمات کلیدی مشاهده نمی کنید ، از یک برگه ناشناس استفاده کنید.

Google-Auto-Complete-Fill-In-The-Blank-1

مانند استفاده از تغییرات مختلف ، سعی کنید چندگانگی

Google-Autocomplete-Plural-Keywords

یا ترتیب کلمه های مختلف

سفارش خودکار کلمات کلیدی Google

تکمیل خودکار با بیشتر موتورهای جستجو از جمله YouTube برای سئو ویدیویی

کلمات کلیدی ویدیویی

نکات کامل

 • عبارات خاص (دم بلند) را انتخاب کنید که از رقابتی کمتری برخوردار باشند
 • نیازی به درج “بهترین” و سایر صفتهای غیر توصیفی نیست
 • مترادف را می توان در همان صفحه هدف قرار داد (به عنوان کلمات کلیدی ثانویه)
 • اکثر مشاغل دارای چندین کلمه کلیدی در هر سرویس هستند (من خدمات SEO WordPress ، مشاوره SEO WordPress SEO ، WordPress SEO Audit را دارم … همه آنها به اندازه کافی متفاوت هستند که من برای هر صفحه یک صفحه جداگانه دارم و در بین 3 نفر برتر برای همه آنها رتبه بندی شده ام … آن آثار)
 • خاص تر بودن می تواند به معنای انتخاب شیکاگو باشد وردپرس طراح (به جای شیکاگو وب طراح) یا مشاور SEO WordPress (به جای مشاور SEO) … هدف قرار دادن جغرافیا یا نوع خاصی از “طراحی وب” یکی از راه های خاص تر شدن است

1.5 مرورگر کلمه کلیدی Moz

برای اطمینان از اینکه کلمات کلیدی را از دست ندهید ، استفاده کنید مرورگر کلمه کلیدی Moz. این شبیه به برنامه ریز کلمه کلیدی فقط کاملاً رایگان است (لازم نیست برای AdWords ثبت نام کنید) بعلاوه می توانید کلمات کلیدی مرتبط را نیز گروه بندی کنید تا در همان کلمات مرور نکنید. با یک کلمه کلیدی گسترده شروع کنید.

مرورگر کلمه کلیدی Moz

کلیک کنید پیشنهادات کلمات کلیدی -> مشاهده همه پیشنهادات.

پیشنهادات کلمات کلیدی Moz

نکاتی درباره Explorer کلمه کلیدی Moz

 • کلمات کلیدی مربوط به گروه با شباهت واژگانی کم (استفاده از فیلتر)
 • با یک عبارت گسترده شروع کنید ، سپس به جستجوی عبارات خاص و دم بلند بپردازید

جستجوی کلمات من باید چند جستجو داشته باشد?

مرحله 1: اختیار دامنه خود را در اینجا بررسی کنید Moz Link Explorer.
اداره دامنه

گام 2: از این دستی استفاده کنید نمودار توسط Orbit Media.
کلید میانبر تحقیق

اما آیا می توانم هدف بیشتری کسب کنم?
اگر قصد ایجاد محتوای قوی (ایده آل با 3،000+ کلمه و تعداد زیادی گرافیک / فیلم) دارید ، می توانید کلمات کلیدی را با جستجوهای ماهانه بیشتر هدف قرار دهید (آموزش سئو وردپرس من به شما کمک می کند تا بیش از 100 نکته شامل 20 نکته در زمینه بهینه سازی محتوا). از نمودار به عنوان یک راهنمای کلی استفاده کنید.

1.6 HubShout WebGrader (کلید واژه های رقیب)

HubShout WebGrader به شما نشان می دهد:

 • کلمات کلیدی شما (و رقبا) برای آنها رتبه بندی می کنید
 • ارزش ترافیک هر وب سایت براساس CPC تخمین زده می شود
 • محتوای رتبه برتر ، اقتدار دامنه ، بک لینک ها و دامنه های ارجاع شده

گزارش وب سایت HubShout

لیست کاملی از کلمات کلیدی را که شما (و رقبا برای آنها رتبه بندی شده اند) ببینید …

کلمات کلیدی من

1.7 Google Trends

Google Trends به شما می گوید که آیا یک کلمه کلیدی رو به افزایش است یا رو به کاهش است. همچنین برای یافتن کلمات کلیدی محلی و کلمات کلیدی YouTube فیلتر می کند. این به ویژه برای پیدا کردن مفید است چه فصلی شلوغ تر است, آیا بازار شما رو به زوال است و افرادی که در جستجوی این کلمات کلیدی هستند.

رامن رو به افزایش است!

کلید واژه های Google Trends

بهتر است قبل از دسامبر آن آموزش YouTube را در مورد بسته بندی هدیه منتشر کنید :)

YouTube Keywords - Google Trends

1.8 جستجوی آنالیز

جستجوی آنالیز ویژگی در کنسول جستجوی Google (که می توانید با Yoast تأیید کنید) کلمات کلیدی ، موقعیت رتبه بندی ، CTR را به شما می گوید (نرخ کلیک) ، صفحات برتر و کشورها + دستگاههای بازدید کننده. من به سختی از گوگل آنالیتیکس برای SEO استفاده می کنم – من از Search Analytics استفاده می کنم.

ترفند جالب: نمایش داده شد (کلمات کلیدی) که در آن قبلاً در 5 نقطه اول در گوگل رتبه بندی کرده اید ، سپس آن صفحات را بهبود ببخشید تا بتوانید در همه مکان های موجود در 1-3 صدر قرار بگیرید..

جستجوی کنسول جستجوی Google

1.9 از برنامه ریزی کلمه کلیدی Google خودداری کنید

برنامه ریز کلمات کلیدی Google به طور خاص برای AdWords طراحی شده است – از آن برای SEO استفاده نکنید! این رقابت برای نتایج ارگانیک نیست. Google Autocomplete یا ابزارهای کلیدی کلیدی که کلمات کلیدی را از Autofomplete خارج می کنند (مانند جواب عمومی) در طبقه بندی کلمات کلیدی بهتر هستند و به شما نشان می دهند رقابت ارگانیک. و برای ضبط ، هیچ ابزاری برای کلید واژه در ارزیابی رقابت یک کلمه کلیدی بهتر از Googling کلمه کلیدی خود و تجزیه و تحلیل نتایج برتر نیست تا ببینید چه مطالبی قبلاً در آنجا موجود است – بنابراین می دانید که چه کسی مخالف هستید.

برنامه ریز کلمات کلیدی Google

2. انواع کلمات کلیدی

بخش های زیر کلمات کلیدی را به انواع خاصی تقسیم می کند.

2.1. کلید واژه های بلند

رتبه بندی کلمات کلیدی با دم بلند آسانتر است و معمولاً 3-7 + کلمه در این عبارت دارند. آنها همچنین یک بازدید کننده هدفمند تر را جذب می کنند. شما حتی می توانید شیکاگو وردپرس را به جای طراحی وب شیکاگو هدف قرار دهید زیرا این نوع خاصی از طراحی وب است. همانطور که در Orbit Media در نمودار مشاهده کردید بخش 1.5, وب سایتهای دارای دامنه کم (DA) تقریباً همیشه باید کلمات کلیدی با دم طولانی را هدف قرار دهند. با ساختن DA ، می توانید کلمات کلیدی گسترده تری را هدف قرار دهید.

کلید واژه های بلند

نمونه هایی از چه زمانی برای مشخص تر شدن

 • نقاش شیکاگو رقابتی است ، نقاش داخلی شیکاگو بهتر است
 • املاک و مستغلات شیکاگو رقابتی است ، معاملات املاک و مستغلات شیکاگو بهتر است
 • تعمیر کامپیوتر شیکاگو رقابتی است ، تعمیرات شیکاگو مک بوک پرو بهتر است
 • افزونه Yoast SEO رقابتی است ، تنظیمات افزونه Yoast SEO بهتر است
 • مشاور سئو رقابتی است ، مشاور سئو WordPress بهتر است
 • بررسی SiteGround رقابتی است ، مرور سایت میزبانی سایت وردپرس بهتر است

2.2. کلمات کلیدی تاریخ

با هدف قرار دادن کلمات کلیدی تاریخ ، ترافیک بیشتری را رانندگی کنید (عمدتا برای محتوای حساس به زمان) …

کلمات کلیدی حساس

هنگام بهینه سازی محتوا ، باید تاریخ (سال) را در عنوان صفحه ، عنوان SEO و توضیحات متا درج کنید. البته این به من نیاز دارد تا آموزش را به روز نگه داشته باشم ، اما این امر قبلاً در طی سال 2017 باعث شده است که مقدار زیادی از ترافیک اضافی به دلیل اینکه من به عنوان یک قطعه برجسته گنجانده ام.

تاریخ در عناوین SEO

2.3 کلید واژه های محلی (شهر کوچک در مقابل شهر بزرگ در مقابل ملی)

هر چه این منطقه بزرگتر باشد ، کلمات کلیدی شما مشخص تر خواهد بود و شما نیز بیشتر خواهید شد. شهرهای کوچکتر کلمات کلیدی گسترده ای دارند در حالی که شهرهای بزرگ عبارات خاص تری دارند …

کلمات کلیدی محلی

مگر اینکه شما یک شهر کوچک را هدف قرار دهید و 1 کلمه کلیدی اصلی مانند “وکیل جنگل طلاق در دریاچه” نداشته باشید ، احتمالاً کلمات کلیدی دیگری را نیز در اختیار دارید (می توانید آنها را با استفاده از ابزارهای کلمات کلیدی پیدا کنید).

شهرهای کوچک تعداد کمی کلمات کلیدی گسترده دارند …

کلمات کلیدی شهر کوچک

شهرهای بزرگ تمایل دارند چندین کلید واژه خاص داشته باشند …

کلمات کلیدی شهر بزرگ

کلمات کلیدی ملی حتی خاص تر هستند ، و تعداد بیشتری از آنها وجود دارد …

کلمات کلیدی ملی

فراموش نکنید که از Google Trends برای دیدن کلمات کلیدی محلی و محبوبیت آنها استفاده کنید …

کلمات کلیدی محلی - Google Trends

مکان های متعدد – بسته به اینکه آیا چندین کلمه کلیدی در هر منطقه جستجو می شود ، هر مکان باید دارای صفحه خاص خود باشد (گاهی اوقات چندین صفحه). هر مکان باید دارای استنادهای خاص خود باشد (فهرستهای آنلاین مانند Google My Business ، صفحه Facebook ، Yelp ، Bing Places …) که دقیقاً همان چیزی است که من راهنمای سئو محلی وردپرس شما را طی می کند.

3.4 کلمات کلیدی ارسال وبلاگ

کلمات کلیدی پس از تمرکز

مراجعه به وبلاگ شما خوب و نرم است ، اما چگونه این امر شما را به نتیجه می رساند مشتری?

این همان کاری است که من کردم …

تقدیم میکنم بهینه سازی سرعت وردپرس به عنوان بخشی از من خدمات جستجوگرها. من بیشتر از این پروژه ها را می خواستم پس چه چیزی را یاد گرفتم Google را وقتی دارای سایت وردپرس آهسته ای هستند ، عبارات خود را بیان کنید. به جستجوی Google Autocomplete برای “وردپرس آهسته …” پرداختم و نتیجه ای دیدم. سپس من واقعاً خودم را در موقعیت جستجوگر خود قرار دادم وقتی که Googled “چرا وردپرس” است را دیدم که این عبارت را با “چرا وردپرس خیلی کند است” با این کلمه کلیدی در بالا تکمیل کرده است. تغییرات متنوعی در زیر آن به طور کامل وجود دارد که نشان می دهد کلید واژه دارای تعداد زیادی جستجو است. همچنین اگر این کلمه کلیدی را با استفاده از MozBar به Google می دهید ، در رقابت من است. ما یک برنده داریم!

و بنابراین پست وبلاگ من متولد شد: چرا وردپرس کند است (و 7 راه برای رفع آن)

مردم راهنمای من را می خوانند ، می دانند که آنها مهارت فنی برای انجام همه کارها ندارند ، و برخی از آنها می پرسند. کاملاً تصادفی است که این در حالی که من در حال نوشتن این پست بودم اتفاق افتاد (به طور جدی ، من هفته هاست که یکی از اینها را نگرفته ام) اما به معنای واقعی کلمه 3 ساعت قبل این نظر را دریافت کردم:

استعلام

بروزرسانی (2018): این راهنما اکنون یکی از محبوب ترین آموزش های وب سایت من است!

2.5. کلمات کلیدی متعدد (مترادف)

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک مترادف از کلید واژه اصلی خود تحقیق کنید و سپس هر دو مورد را در عنوان صفحه ، عنوان سئو و توضیحات متا درج کنید. این مهمترین بخش توسط FAR است اما می توانید کلمات کلیدی ثانویه خود را 1-2 بار در محتوای خود بپاشید. شما لازم نیست که هر دو را به عنوان کلمات کلیدی کامل (مطابقت دقیق) درج کنید در غیر این صورت تیتر شما اسپم به نظر می رسد. تهیه عنوانی که به نظر می رسد خوب است و شامل مسابقات جزئی می باشد ، راهی برای پیشبرد آن است.

در اینجا مثالی وجود دارد:

مرحله 1: کلید واژه اصلی خود را تحقیق کنید …

کلمات کلیدی ثانویه

گام 2: در جستجوی کلید واژه ثانویه خود …

کلید واژه تمرکز ثانویه
مرحله 3: عنوانی بنویسید که هر دو را در برمی گیرد و هنوز هم زیبا به نظر می رسد…

عنوان

مرحله 4: رتبه بندی برای هر دو کلمه کلیدی…

تمرکز-کلمه کلیدی-1

فوکوس-کلمه کلیدی -2

شما می توانید از همان استراتژی در توضیحات متا و (کمی) در بدن محتوا استفاده کنید.

3. بهینه سازی محتوا

اکنون که کلید واژه های فوکوس Yoast خود را دارید ، می توانید بهینه سازی محتوا را شروع کنید! گنجاندن کلمه کلیدی شما در “همه مکان های مناسب” فقط 1 بخش کوچک از آن است ، شما واقعاً باید بخش بهینه سازی محتوا را در راهنمای سئو وردپرس من بخوانید. من قول می دهم شما چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت.

به یاد داشته باشید: فقط یک کلمه کلیدی Target 1 در هر صفحه (مگر آن مترادف)

فقط مترادف در همان صفحه قابل هدف گیری هستند. دلیل این امر است که گوگل می خواهد بیشترین نتایج را نشان دهد بنابراین کلمات کلیدی که به معنی 2 مورد مختلف هستند باید صفحه مخصوص به خود را داشته باشند.

کلمات کلیدی

سوالات متداول

&# x1f6a6؛ چگونه می توانید کلمات کلیدی تمرکز خوبی پیدا کنید?

بهترین کلمات کلیدی تعادل بین جستجوهای ماهانه ، رقابت کم و سودآوری بالا دارند. معمولاً فقط می توانید دو مورد را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر یک کلمه کلیدی بسیار سودآور جستجو زیادی ندارد اما رقابت کم دارد ، به دنبال آن بروید.

&# x1f6a6؛ چگونه یاد بگیرم که یک کلمه کلیدی رقابتی است?

کلمه کلیدی Google را انجام داده و نتایج برتر را مشاهده کنید. آیا آنها در پوشش موضوع کار خوبی دارند؟ آیا از وب سایت معتبر است؟ آیا آنها دارای دامنه بالا + صفحه (می توانید این مورد را در برنامه افزودنی Chrome MozBar بررسی کنید)؟ اگر بله ، این کلمه کلیدی ممکن است خیلی رقابتی باشد.

&# x1f6a6؛ بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی کدام هستند?

4 ابزار تحقیق کلمه کلیدی برتر من عبارتند از Google Autocomplete ، برنامه افزودنی MozBar Chrome (برای بررسی رقابت با استفاده از دامنه و صفحه نتیجه هر نتیجه) ، HubShout WebGrader (برای یافتن کلمات کلیدی رقیب) و کلمات کلیدی در همه جا برای یادگیری جستجوهای ماهانه یک کلمه کلیدی و برآورد رقابت..

&# x1f6a6؛ چگونه می توانم یاد بگیرم که تعداد کلمات کلیدی در چند جستجو دارد?

کلمات کلیدی در همه جا و اهورف به شما می گویند که تعداد جستجوهای ماهانه چند کلمه کلیدی در ماه دارد.

&# x1f6a6؛ آیا باید کلمات کلیدی گسترده یا مشخص (دم بلند) را هدف قرار دهم?

من توصیه می کنم کلمات کلیدی خاص ، دم بلند 95٪ از زمان را هدف قرار دهید. آنها بسیار کم رقابتی هستند و بازدید کننده ای هدفمند تر را به سایت شما می آورند. وب سایت های جدید یا کسانی که با SEO مشکل دارند ، همیشه باید با هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص و دم بلند شروع شوند.

&# x1f6a6؛ چگونه می توان چندین کلمه کلیدی (مترادف) را هدف قرار داد?

2 کلمه کلیدی را پیدا کنید که بسیار شبیه هم هستند. این موضوع می تواند مترادف یا حتی کلمات کلیدی تاریخ باشد که سال جاری را شامل می شود اگر یک موضوع حساس به زمان باشد. از کلمه کلیدی اصلی در عنوان صفحه ، URL ، عنوان سئو ، توضیحات متا ، و چند بار در محتوا استفاده کنید. کلمه کلیدی ثانویه باید در این مناطق به عنوان یک مسابقه جزئی پاشیده شود – لازم نیست که یک مسابقه دقیق باشد!

&# x1f6a6؛ برنامه کلیدی Google Keyword چیست?

برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی SEO از Google Keyword Planner استفاده نکنید. این به طور خاص برای AdWords طراحی شده است و رقابت نیز در Adwords منعکس شده است ، نه نتایج جستجوی ارگانیک.

اگر این پست را مفید یافتید ، لطفاً به اشتراک بگذارید – ممنون میشم و اگر در مورد کلمات کلیدی Yoast یا Yoast به طور کلی سؤالی دارید ، برای من یک خط در نظرات بگذارید.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map