הגדרות ה- SEO האידיאליות של וורדפרס ב- Yoast: מדריך מלא לביצוע אופטימיזציה של וורדפרס באמצעות התוסף של יוסט (מעודכן 2019, V.11.7.0)

הגדרות Yoast-WordPress-SEO-Plugin


לכולם יש יוסט, אך מעטים משתמשים בו נכון.

אין דאגות. מדריך זה מחלק אותו 3 שלבים עיקריים: הגדרת הגדרות Yoast SEO (כולל הוספת דפי AMP בכדי לגרום לדפים לנייד לטעון מהר יותר), חקר מילות מפתח עם מיקוד בזנב ארוך, ו מיטוב תוכן (יש בזה יותר מאורות ירוקים). אני גם אראה לך כיצד לחבר את Yoast למסוף החיפוש של Google כדי שתוכל לתקן שגיאות סריקה (עמודים שבורים).

זהו מדריך שלם ליוסט. אם אין לך Yoast עבור לתוספים → הוסף חדש → חפש ב- Yoast SEO → התקן / הפעל. אם כבר יש לך את Yoast, וודא שהוא מעודכן לגירסה האחרונה. השאירו תגובה אם יש לכם שאלות ואם אתם אוהבים את ההדרכה הזו, עיינו במדריכים האחרים שלי כמו SEO WordPress ו- מדריך מהירות וורדפרס ששניהם טובים עד כדי גיחוך.

1. כללי
2. מראה חיפוש
3. קונסולת חיפוש
4. חברתית
5. כלים
6. פרימיום
ז. AMP
8. ייבא את הגדרות Yoast שלי
9. מיקוד מילות מפתח
10. מיטוב תוכן
11. אנטומיה של דף מיטוב מושלם2018-Yoast-SEO-Plugin-Settings

דברים חשובים שכדאי לדעת לפני השימוש ב- Yoast

אנשים מבזבזים יותר מדי זמן בניסיון להשיג אורות ירוקים ולא מספיק זמן במחקר מילות מפתח (או לשפר את התוכן שלהם יותר ממי שנמצא בתוצאות המובילות). לפני שתתחיל, קרא את הטיפים האלה כדי להימנע מבזבוז מזמנך שהוא עניין גדול כשאנשים משתמשים ביוסט.

 • אל תאבסס על אורות ירוקים – בדוק האינפוגרפיקה של SEO של Backlinko בדף האינטרנט
 • אל תבחר מילות מפתח באופן עיוור – חפש מילות מפתח עם זנב ארוך (3+ מילים) בהשלמה האוטומטית של גוגל, ואז גוגל כדי לראות אם התוצאות המובילות מכסות את הנושא בהרחבה.
 • אל תמלא מילות מפתח בתוכן שלך כדי לנסות להאיר את האורות שלך (זה ספאם)
 • קידום אתרים טוב בעמוד פירושו יצירת תוכן מקיף (3,000+ מילים, סרטונים וכו ‘)
 • המקום החשוב ביותר להשתמש במילת המפתח שלך הוא כותרת העמוד, כתובת האתר, כותרת ה- SEO, תיאור המטא ופעם אחת במשפטים הראשונים של גוף התוכן. זהו זה!
 • יוסט (וכל תוספי ה- SEO) עושים מעט מאוד עבור קידום אתרים בעמוד – רובו זה ייעוץ. הקדישו זמן רב יותר למחקר מילות מפתח, והוסיפו תוכן עניינים של HTML לפוסטים ארוכים יותר.

גרסה 11.0 מציגה סכמה
* יוסט ביצע שיפורים גדולים בסכימה במהלך גרסה 11.0 (בדוק את שלהם סרטון יוטיוב שחרור). אתה לא צריך לעשות כלום פרט לעדכון התוסף, אך הוא יכול לעזור בשיפור התוצאות העשירות בעת הצגתו מוצרים, ביקורות, מתכונים, אירועים וסוגי נתונים אחרים. אני עדיין משתמש בתוסף כדי להציג “סקירת כוכבים” בגוגל (אני משתמש ב- WP Review) אך באופן אידיאלי בקרוב, לא תצטרך.

1. כללי

לוח מחוונים
Yoast-Dashboard-Settings

תכונות
תכונות Yoast

להלן צילום מסך של כל תכונה:
השבתתי כמה מהם … אינני משתמש בניתוח הקריאה מכיוון שאיני זקוק ליוסט “לדירוג” את התוכן שלי (למשל אם המשפטים שלי ארוכים מדי). אני משתמש בקישורים פנימיים באופן טבעי בתכני ולא צריך את מונה קישור הטקסט של יוסט שמזכיר לי להוסיף אותם. אינני זקוק לריית כדי לבדוק כל העת אם האתר שלי צמוד לאינדקס במנועי חיפוש (ברור שהוא), ולעולם לא אשתמש בתפריט הנפתח של מנהל מערכת של יוסט. ראה אילו תכונות אתה אוהב, הפעל אותן והשבית את השאר.

ניתוח SEO

ניתוח קריאות
ניתוח קריאות Yoast

תוכן אבן פינה
תוכן יוסט-אבן פינה

אבן פינה-תוכן-פילטר

מונה קישור לטקסט
תכונה של יוסט-טקסט-קישור-דלפק

תובנות
תובנות תוכן של Yoast

הצעות קישור
יוסט-קישור פנימי

קובצי Sitemap של XML
הגדרת Yoast-XML-Sitemap

שילוב Ryte
יוסט-רייט-אנליזה

תפריט סרגל הניהול
Yoast-Admin-Bar-Menu

אבטחה: אין הגדרות מתקדמות לכותבים
Yoast-Advanced-Settings

כלי מנהלי אתרים
בשלב הבא נרשם לכל כלי למנהלי אתרים (גוגל/בינג/יאנדקס/באידו) ואמת כל אחד מהם באמצעות שיטת אימות HTML. לאחר מכן נוכל להגיש להם את מפת ה- XML ​​של Yoast. אני אישית משתמש במסוף החיפוש של גוגל באדיקות כדי לתקן דפים שבורים (שגיאות סריקה) עם הפניות מחדש, השתמש חפש אנליטיקס למצוא מילות מפתח / דפים שאני מדורגת עבורם, שיפורי HTML כדי לתקן שגיאות בכותרות SEO + תיאורי מטה, ולעקוב אחר בעיות נייד / אבטחה וכן קישורים לאתר שלי. להלן הדרכה המלאה למסוף החיפוש של גוגל, שבהחלט הייתי מדפדף.

Yoast-Webmaster-Tools

אמת את כלי מנהלי האתרים

 • להירשם קונסולת החיפוש של גוגל
 • בחר את שיטת אימות תג HTML
 • העתק את הקוד והדבק בשדה מסוף החיפוש של Google
 • מחק את הכל מחוץ להצעות המחיר (כולל הצעות המחיר)
 • שמור שינויים ביוסט
 • לחץ על ‘אמת’ במסוף החיפוש של Google
 • חזור על בינג / יאנדקס (מנוע החיפוש הגדול ביותר ברוסיה)
 • אני לא משתמש Baidu Webmaster Tools מכיוון שזה מבלבל כיוון שלא קראתי סינית, ואתה זקוק למספר טלפון סיני, אבל אתה יכול לקרוא את זה הדרכה אם אתה רוצה לנסות
 • הקפד לקרוא את החלק של Search Console במדריך זה, או להציג את המדריך המלא שלי

הגישו את מפת ה- Yoast XML שלכם ל- Google + Bing + Yandex

 • ביוסט, עבור אל כללי → תכונות → מפות XML של Sitemap
 • לחץ על סמל סימן השאלה באמצעות האפשרות XML Sitemaps
 • לחץ על קישור ה- Sitemap של XML
 • העתק את העבר האחרון של כתובת האתר: /sitemap_index.xml
 • התחבר למסוף החיפוש של גוגל
 • בצד שמאל, עבור אל סריקה → Sitemaps
 • הדבק את החלק האחרון של כתובת ה- Sitemap שלך במסוף החיפוש של Google
 • בדוק והגיש
 • חזור על Bing + Yandex

הגדרת Yoast-XML-Sitemap

מפת האתר של Yoast

2. מראה חיפוש

כללי
Yoast-General-Settings

מפריד כותר – בעת שימוש במשתנים של קטע טקסט, זהו המקף (או תו מיוחד אחר) שנמצא בדרך כלל בין שם העמוד / הפוסט ושם האתר שלך. דוגמה: כותרת עמוד שם אתר.

משתני קטע – תבניות המשמשות לכותרות SEO / תיאורי מטא רק אם תשכח לכתוב אותן, שאסור לשכוח לעשות. אז כל עוד אתה כותב אותם באופן ידני, הם לא חשובים. עליכם להקדיש זמן לכתוב אותם כך שהם יישמעו נחמדים יותר מתבנית.

משתנים בסיסיים של יוסט

מדוע אסור להשתמש בהם …

כותרת הפוסט הזה שאתה קורא אורכת 160+ תווים (הרבה יותר ממגבלת 60 התווים עבור כותרות SEO). אם הייתי סומך על Yoast כדי ליצור את כותרת ה- SEO שלי באמצעות משתני קטע, זה יהיה ארוך מ- 60 תווים ויינתק, מה שהופך את הקטע שלי למראה נורא. במקום זאת כתבתי את זה בעצמי כך שהוא ייקרא יפה: הגדרות התוסף האידיאלי ל- Yoast WordPress SEO (2018, גרסה 7.9).

משתני Yoast-Snippet

דף הבית – בדרך כלל דף הבית ממקד למילת מפתח רחבה הנוגעת למוצר / שירות הראשי שלך (למשל, צלם חתונות בשיקגו). השתמש בזה בדף הבית שלך בכותרת SEO + תיאור מטה:

קטע דף הבית

סוגי תוכן
Yoast-Content-Types-Settings

הצג הודעות בתוצאות חיפוש – שלוט אם פוסטים / דפים באינדקס במנועי חיפוש.

תאריך בתצוגה מקדימה של קטע – הוספת תאריכים לקטעים שלך (במיוחד להוסיף אותם למאמרים רגישים לזמן) גורמת לתוכן להיראות חדש ויכול להעלות משמעותית את שיעורי הקליקים..

תאריך פרסום

בנוסף להפעלת זה ב- Yoast, עליך להוסיף את “התאריך ששונו לאחר הפרסום” לראש הפוסטים שלך (המכונה קטע מטא הכניסה). מבחינתי זה נמצא ב בראשית עריכות פשוטות הגדרות …

כניסה מטא

ככה זה נראה בפוסט …

תאריך שינוי תאריך כניסה

כעת, בכל עת שתעדכן פוסט, התאריך ששונו אחר הפרסום מתרענן ליום הנוכחי והוא יתעדכן בתוצאות החיפוש. כן, תוכלו לעבור על כל ההודעות ולגרום לתוכן שלכם להיראות חדש לגמרי. אך אל תשתמש בזה לרעה, אני מנסה לעשות זאת רק כשאני מבצע עדכון למאמר רגיש לזמן.

עדכון פוסט וורדפרס

Meta Box של SEO של יוסט – זהו ניתוח SEO עם המלצות למיטוב תוכן. אתה בהחלט רוצה את זה לדפים, פוסטים ודפי קטגוריות בלוגים אם אתה מבצע אופטימיזציה לדפים האלה.

מדיה
Yoast-Media-Settings

טקסונומיות
יוסט-טקסונומיות-הגדרות

איזה תוכן אסור להציג בתוצאות חיפוש – בדרך כלל אין להציג תגים, קטגוריות תיקים, מצגות, פורמט ותכנים אחרים שאינם מועילים בתוצאות החיפוש. תגים בדרך כלל יגרמו לתוכן כפול בתוך סיטלינר. אם יש לך תיק יפה, או שדפי הקטגוריות בבלוג שלך מעוצבים היטב עם מאמרים רבים תחת הקטגוריה הזו, בכל האמצעים כלול אותו בתוצאות החיפוש. אבל אם לא היית מבלה יותר משלושים שניות בדף זה, אל תוסיף אותו לאינדקס.

ארכיונים
Yoast- ארכיון-הגדרות

פרורי לחם
פירורי לחם-הגדרות

פרורי לחם – טקסט ניווט שמופיע בראש התוכן שלך:

פרורי לחם

זה עוזר למשתמשים ומנועי חיפוש ללמוד את התוכן ואת מבנה האתר שלך. אני לא משתמש בפירורי לחם כדי למנוע עומס, אבל אני ממליץ עליהם אם לא אכפת לך מהטקסט הנוסף. ל אפשר פירורי לחם, הוסף קוד זה לעורך → Index.php על ידי הדבקתו תחת get_header ();

get_header (); ?>

<?php if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’)) {
yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);
} ?>

RSS
Yoast-RSS-Settings

3. Search Console

אמת את Yoast באמצעות מסוף החיפוש של גוגל – זה יראה לך שגיאות סריקה (עמודים שבורים באתר שלך) כך שתוכל להפנות אותם לדף הנכון באתר שלך. יתכן שיש לך הרבה כאלה אם תשנה אי פעם קישורי Permalinks, תמחק דפים או תעביר את האתר שלך. יהיה עליך לאמת את מסוף החיפוש תחת ‘כללי → כלי מנהלי האתרים’ לפני שתמשיך. לאחר האימות, עבור לכאן ולחץ על “קבל קוד הרשאת גוגל” וזה יבקש ממך שלבים.

yoast-search-console-authentication

תקן שגיאות סריקה באמצעות הפניות מחדש – לאחר אימות מסוף החיפוש, תן לו מספר דקות (או שעות) כדי שגוגל תוכל לאכלס את שגיאות הסריקה שלך. בסופו של דבר תראה את השגיאות (הדף לא נמצא, שגיאות שרת, 404s רך …). עליך לתקן את כל אלה על ידי הגדרת 301 הפניות מחדש שמגיעות עם יואסט SEO פרימיום, או נסה להשתמש בחינם תוסף הפניה מחדש של דף מהיר / פוסט

שגיאות yoast-search-console-crawl

הפניות מחדש של ההתקנה – כדי להגדיר הפניה מחדש 301 באמצעות הפלאגין Quick Page / Post Redirect Plugin, התקן את התוסף ועבור ל Redirects Quick → הפניות מהירות (הכרטיסייה השמאלית בוורדפרס). הזן כתובת מ- Yoast ואז הזן את כתובת האתר הנכונה (הדף או הפוסט הרלוונטי ביותר באתר שלך) …

דוגמה להפניה מחדש של 301

אופטימיזציות נוספות למסוף החיפוש של Google – תיקון שגיאות סריקה הוא רק אחת הדרכים הרבות לייעל את אתר וורדפרס שלך באמצעות קונסולת החיפוש של גוגל. אני ממליץ בחום לעבור על שלי הדרכה למסוף החיפוש של גוגל ללמוד על קטעי טקסט עשירים, מיקוד בינלאומי, סוגיות אבטחה, ניתוחי חיפוש וחלקים חשובים אחרים ב- WordPress SEO שלך.

קונסולת החיפוש של גוגל

4. חברתית

מילוי ההגדרות החברתיות של יוסט עוזר ל- Google ללמוד על הפרופילים שלך, אך העיקר הוא הפעלת מטא-נתונים של כל רשת חברתית. זה מאפשר לך להעלות גרפיקה בהתאמה אישית לכל עמוד / פוסט, מה שהופך את פורמט התמונות הממוזערות שלו כראוי כאשר דף זה משותף במדיה החברתית. זה מה גרף פתוח בפייסבוקכרטיסי טוויטר, ו מטא נתונים של Google+ עושה.

חשבונות
yoast-social- הגדרות

פייסבוק
Yoast-Facebook-Settings

מזהה אפליקציה בפייסבוק – אם אתה יצר אפליקציית פייסבוק, מצא את שלך מזהה אפליקציה ולהיכנס לזה כאן. הנה הדרכה בנושא כיצד ליצור אפליקציה בפייסבוק ומה היא עושה.

טוויטר
יוסט-טוויטר-הגדרות

פינטרסט
הגדרות pinterest

יהיה עליך לבצע מספר שלבים נוספים אליהם אמת את האתר שלך באמצעות Pinterest.

גוגל+
* לא בטוח מדוע עדיין יש להם אפשרויות למשהו שהופסק על ידי גוגל.

google-tab

מיטוב מדיה חברתית – לאחר הפעלת נתונים מטאיים עבור כל רשת חברתית, תוכלו להעלות תמונות מדיה חברתית מותאמות אישית בקטע ניתוח ה- SEO של יוסט באמצעות הקישור “שיתוף” (ראה בהמשך). זה הופך את פורמט התמונות הממוזערות של התוכן כראוי כאשר דף זה משותף במדיה החברתית. כן, פירוש הדבר שתצטרך ליצור 2 גרפיקה נפרדת עבור כל פוסט.

 • תמונה בפייסבוק: 1200 x 630 פיקסלים
 • תמונת טוויטר: 1024 x 512 פיקסלים

העלה גרפיקה בהתאמה אישית לפייסבוק / טוויטר …

אופטימיזציה yoast-social-media

יוצר את פורמט התוכן שלך יפה …

שיתוף בפייסבוק

שליטה על טקסט מודעות בפייסבוק באמצעות יוסט – אם אתה מגביר פוסטים, פייסבוק לא תאפשר לך לשנות את טקסט המודעה. אז לפני שתשתף את הפוסט שלך בפייסבוק, תן לו את הכותרת הרצויה לך בשדה “כותרת הפייסבוק” של יוסט (שיכול להיות שונה מכותרת SEO + מטא תיאור). אם כותרת Yoast בפייסבוק שלך לא עובדת מייד, נסה לנקות את המטמון של האתר שלך. מצאתי שלעתים יכול לקחת מספר ימים עד שהוא יתעדכן עם כותרת ותמונה חדשים בפייסבוק.

Yoast כותרת הפייסבוק

5. כלים

כלים של יוסט - SEO

עורך בכמויות גדולות – ערוך כותרות SEO ותיאורי מטא בכמויות גדולות (מבלי לעבור על כל עמוד / פוסט בודדים). וודא כי אלה מוכנים יפה יכולים להגדיל משמעותית שיעורי קליקים על ידי הפיכת הקטעים שלך ליותר מושכים ללחיצה עליהם. אל תשכח לכלול בשני המקומות את מילת המיקוד של הפוסט הזה. צלפים הם ממש חזית הפרסום של ה- SEO שלך!

יוסט-גורף-עורך

עורך קבצים – ערוך קובצי robots.txt ו- .htaccess.

ייבוא ​​וייצואייבא את הגדרות ה- Yoast SEO המומלצות שלי או לייצא הגדרות Yoast משלך לשימוש באתרים אחרים שאתה מנהל. אם אתה משתמש כרגע בתוסף SEO אחר של וורדפרס, השתמש בכרטיסייה “ייבא מתוספי SEO אחרים” כדי להעביר את נתוני ה- SEO שלו ליוסט.

כרטיסיית יבוא

כרטיסיית יצוא

yoast-seo-plugin-migration

6. פרימיום

יואסט SEO פרימיום הוא 89 $ לשנה – קניתי אותו ברצינות רק מכיוון שאני כותב שיעורי SEO של וורדפרס למחייתם. אחרת, כנראה שלא הייתי צריך את זה … הגדרת מילות מפתח עם מיקוד מרובה אינה מועילה, יש המון תוספים להפניה מחדש בחינם, והצעות קישור פנימיות + תובנות תוכן ממש לא עוזרות לי. הנה הסבר לכמה מהתכונות המודגשות …

יואסט-SEO-Premium

מיטוב מילות מפתח (מילות מפתח עם מיקוד מרובה) – קיימת אסטרטגיה ספציפית למיטוב תוכן למספר מילות מפתח (ראה בהמשך). מילות מפתח משניות כלולות לרוב בתור גפרורים חלקיים מה שאומר שרשימת הבדיקות לניתוח אתרים היא כמעט חסרת תועלת, מכיוון שיוסט מגלה רק מדויק התאמות מילות מפתח. זה אכן עוזר לך לעקוב אחר מילות המפתח המשניות בלוח המחוונים שלך, כך שתוכל להשתמש בהתאמות חלקיות אלה, אך אל תצפה לקבל הרבה אורות ירוקים. הכוונה יותר למיקוד לפי מילות מפתח משניות יצירת כותרת SEO נחמדה + מטא תיאור לכלול מילים בודדות משני הביטויים – ולא פשוט לרשום מילות מפתח שנראות ספאמיות.

Yoast מילות מפתח עם מיקוד מרובה

תצוגה מקדימה של הדף שלך – כל עוד אתה מעלה תמונות מותאמות אישית ב”אפשרות השיתוף החברתי “של יוסט, כך שהתמונות שלך מעצבות כראוי את הפייסבוק והטוויטר (שלב 4), אינך זקוק לזה. אבל אם אתה רוצה לראות איך זה נראה ישירות ביוסט כדי לוודא שהוא נראה טוב, זה כל זה עושה.

תצוגה מקדימה של yoast-social

הצעות קישור
יוסט-קישור פנימי

תובנות תוכן
תובנות תוכן של Yoast

מנהל הפניה מחדש – השתמש בזה כדי לתקן שגיאות סריקה (עמודים שבורים) מהכרטיסייה של Search Console של Yoast. עשה זאת על ידי הוספת כתובת האתר הישנה וכתובת האתר החדשה כדי להפנות כל אחת אל הדף המתאים ביותר. אם כבר יש לך הפניות מחדש מ- תוסף הפניה מחדש או .htaccess, באפשרותך לייבא אותם ליוסט. ואילו תוסף בחינם כמו הפניה מהירה לדף / הודעה מהירה עושה את אותו הדבר בדיוק, מנהל הפניה מחדש של יוסט יגדיר אוטומטית הפניה מחדש אם תשנה אי פעם פרמלינק …

yoast-automat-redirect

כדי להגדיר הפניה מחדש, עבור לכרטיסייה מסוף החיפוש של Yoast ומצא את שגיאות הסריקה שלך …

שגיאות Yoast-Search-Console-Crawl

כעת עבור אל מנהל ההפניה מחדש של יוסט (או לסעיף “הפניות מהירות” אם אתה משתמש בתוסף הפניה מחדש של דף מהיר / הודעה). הדבק את כתובת האתר השבורה שלך בשדה “כתובת URL ישנה”. כתובת האתר החדשה לא צריכה להיות תמיד דף הבית שלך – היא צריכה להיות כתובת האתר הקרובה ביותר לדף השבור שלך.

יוסט-הפניות מחדש

תמיכה פרימיום מעולם לא השתמשתי בתמיכה שלהם, אבל אתה מקבל זאת עם Yoast Premium.

7. AMP

דפים ניידים מואצים (AMP) הם פרויקט של גוגל שגורם לדפים ניידים לטעון מהר יותר ומוסיף שלט “AMP” לקטעי הנייד שלך. אמנם זה נשמע טוב, אך בדרך כלל עליכם להימנע מ- AMP. הסתכל במחקר של קינסטה על איך ההמרות לנייד צנחו עם 59% לאחר הוספת AMP. לאחר שקראתי את המאמר ההוא, החלטתי להשבית את AMP באתר שלי (ואני שמח שעשיתי). העיצוב לא פחות נחמד וזה כאב בתחת. חסוך לעצמך את הצרה – הייתי נמנע מזה.

מגבר עמודים

הוראות AMP

 • התקן את ה- תוסף AMP מאת Automattic
 • התקן את ה- דבק עבור תוסף AMP של יוסט SEO אם משתמשים ביוסט
 • הוסף / מגבר / לדף כלשהו באתר שלך כדי לראות איך הוא נראה ולוודא שהוא עובד
 • עבור אל ההגדרות של Yoast → AMP כדי לשנות את העיצוב שלך ולאפשר סוגי פוסטים מותאמים אישית
 • המתן שגוגל תסרוק מחדש את האתר שלך ותוסיף את הכניסה ל- AMP בתוצאות החיפוש לנייד
 • בקרו ב- דפים ניידים מואצים בחלק במסוף החיפוש של Google כדי לראות שגיאות

בעיה נפוצה היא שמציגות תמונות המופיעות בחלק העליון של הפוסטים כשאולי גם לא תרצו אותן. יש כאן עבודה, אבל זה לא מושלם. אתה יכול להיות ללא תמונה מוצגת, או שאתה יכול להגדיר תמונה המוצגת כברירת מחדל ב- Yoast תחת SEO → AMP → עיצוב → תמונה ברירת מחדל. פעולה זו תוצג רק אם לא מוגדרת תמונה שמוצגת, אך אם זו תמונה זו, זה יופיע בראש הפוסט. אתה יכול לקרוא מדריך AMP של יוסט אבל בעיקרון פשוט סיכמתי את זה.

אם אתה משתמש ב- Cloudflare, הפעל קישורים ניידים מואצים ולהראות את הלוגו של AMP …

קישורים ניידים מואצים של Cloudflare

8. ייבא את הגדרות ה- Yoast שלי

כדי להשתמש בהגדרות Yoast שלי, הורד את קובץ ה- zip והעלה אותו תחת SEO → כלים → יבוא ויצוא → יבוא. זה מגדיר את ההגדרות, זה לא מוחק מילות מפתח של מיקוד או מטא נתונים.

הורד את הגדרות Yoast שלי (מעודכן 3/9/2018)

דברים שאתה עדיין צריך לעשות:

 • כללי → כלי מנהלי אתרים (אמת את האתר שלך באמצעות Google / Bing / Yandex)
 • מראה חיפוש → כללי (בדוק אם יש לך שמות sitemap כפולים על ידי מעבר בריחוף מעל לשונית הדפדפן של דף הבית שלך, ואם כן, השאר את כותרות השכתוב של Force כמאופשר)
 • מראה חיפוש → כללי (מלא את כותרת ה- SEO בדף הבית שלך + מטא תיאור וציין אם אתה אדם או חברה)
 • מראה חיפוש → סוגי תוכן (בחר איזה תוכן תרצה להציג בתוצאות חיפוש, והוסף תאריכי פרסום לקטעי טקסט בפוסטים רגישים לזמן)
 • מראה חיפוש → טקסונומיות (בחר איזה תוכן אתה רוצה בתוצאות חיפוש)
 • חפש במראה → פירורי לחם (הוסף את שם האתר שלך כ”טקסט עוגן לדף הבית “ופעל לפי ההדרכה של יוסט להוספת פירורי לחם)
 • חיפוש במסוף החיפוש → הגדרות (אימת את Yoast באמצעות מסוף החיפוש של Google, המתן מספר ימים עד שהנתונים יאוכלסו, ואז תקן שגיאות סריקה (ביקור בקטע). תראה אותי הדרכה למסוף החיפוש של גוגל לקבלת טיפים נוספים לביצוע אופטימיזציה של האתר שלך באמצעות Search Console)
 • חברתי → הזן כתובות אתרים לפרופילים החברתיים שלך, העלה את הלוגו שלך בכרטיסייה פייסבוק, אפשר תובנות בפייסבוק ו- אמת את האתר שלך באמצעות Pinterest
 • הוסף דפי AMP (ביקור בקטע)

9. מילות מפתח בפוקוס

תפסיק לחשוב שאתה מכיר את מילות המפתח שלך ובצע את המחקר. השיטה שלי עובדת די טוב …

 • מצא מילות מפתח עם זנב ארוך (ספציפי) ב- השלמה אוטומטית + סייר מילות מפתח
 • רשמו את כל הביטויים הרלוונטיים כך שתהיה לכם רשימת מילות מפתח איתנה
 • הימנע ממילות מפתח בהן התוכן / אתרים החזקים נמצאים בתוצאות המובילות
 • מקד מילות מפתח בהן תוצאות החיפוש מכילות תוכן חלש / לא רלוונטי
 • גוגל כל מילת מפתח באמצעות MozBar ללמוד את התחרות המשוערת של כל אחד
 • חשבון OSE בשבילך ד.א. (סמכות תחום) ואז גוגל מילת המפתח שלך באמצעות MozBar ובדוק את התוצאות המובילות כדי לראות מה ה- DA שלהם. התמודד בטווח DA משלך ואם שלך נמוך, מקד למילות מפתח ספציפיות עוד יותר שהן פחות תחרותיות.
 • אתה צריך להישאר עם מילות מפתח עם הזדמנויות גבוהות בהן תוכל להגיע בעמוד 1

השלמה אוטומטית של Google
לך ל google.com ולהתחיל להקליד מילת מפתח כדי שגוגל תשלים את הביטוי (זכור, אתה מחפש ביטויים עם זנב ארוך בדרך כלל עם 3+ מילים מכיוון שאלו הרבה פחות תחרותיים). אתה יכול גם להשתמש בתו קו תחתון _ בכל מקום בביטוי וגוגל תמלא את הריק. יהיה עליך לסיים את התו המדגיש עבור שיטה זו.

מילות מפתח של Google-השלמה אוטומטית

כדי לראות מילות מפתח רבות יותר בתפריט הנפתח, השתמש ברבים או בהזמנת מילים שונות …

השלמה אוטומטית של מילות מפתח

יש למקד לכל שירות (ומיקום) דפים נפרדים באתר שלך …

מילות מפתח מקומיות מרובות

לנושאי פרסום בבלוגים תחרותיים, בחר תמיד מילת מפתח ספציפית מאוד (ארוכת זנב) …

מילות מפתח בעלות זנב ארוך

אתה יכול לעשות את אותו הדבר למילות מפתח של יוטיוב …

מילות מפתח של YouTube-השלמה אוטומטית

כיצד מצאתי את מילות המפתח שלי ללימוד זה (שעזר לי לייעל את התוכן שלי) …

יוסט-מחקר מילות מפתח

יוסט-מילת מפתח

סייר מילות המפתח של Moz (טוב יותר מתכנן מילות המפתח)
כדי לוודא שאתה לא מחמיץ מילות מפתח כלשהן מהשלמה אוטומטית של Google, השתמש סייר מילות המפתח של מוז שזה כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל רק טוב יותר (וגם בחינם). התחל עם ביטוי רחב, הרץ את הכלי ואז בחר תחת מילות מפתח בקבוצה “כן, עם דמיון לקסיקלי נמוך.” זה מונע ממך את הצורך לגלול שוב ושוב בין גרסאות מילות מפתח דומות.

הצעות למילות מפתח של מוז

HubShout WebGrader (מילות מפתח מתחרות)
כדי לראות רשימת מילות מפתח מלאה עבור אתרי מתחרים, הרץ אותם HubShout WebGrader

מילות המפתח שלי

MozBar (תחרות מילות מפתח)
עכשיו אתה צריך להיות רשימת מילות מפתח חזקה. השלב האחרון הוא התקנת ה- תוסף Chrome Chrome של גוגל ו- Google כל מילת מפתח. ככל שהרשות הפלסטינית (רשות העמודים) ו- DA (רשות הדומיינים) גבוהה יותר, כך מילת המפתח תחרותית יותר. נסה לבחור מילות מפתח בטווח DA / PA משלך. אתה יכול להגדיל את אלה על ידי יצירת תוכן מדהים לקבלת קישורים. מילות המפתח הטובות ביותר הן אלה שאם אתה גוגל, תוכן חלש (או לא רלוונטי) קיים בתוצאות המובילות.

תחרות מילות מפתח של מוזבר

זה קצת מיושן, אבל הנה סרטון שהכנתי לבחירת מילות מפתח …

10. מיטוב תוכן

השלב הראשון לייעול התוכן הוא חקר מילות מפתח של מיקוד – וודא שאתה עושה את שלב 9 קודם. אז אתה יכול להתחיל ליצור תוכן (או לייעל את התוכן הקיים) עבור מילות מפתח אלה.

מה שיוסט אמור לומר …

אזהרה: הזרקת מילות מפתח לתוכן / קטעי הטקסט שלך גורמת להם להיראות ספאמיים! האם חשבת על כתיבת כותרת SEO + תיאור מטא כדי להגדיל את שיעור הקליקים? כל תוצאה בגוגל תשתמש במילת המפתח – מדוע מישהו ילחץ על הקישור שלך? כן, עליך להשתמש במילת המפתח שלך בכותרת העמוד, בכותרת SEO ובתיאור מטא … אך אל תזריק מילות מפתח רק כדי לקבל אורות ירוקים ביוסט. תשכחו מצפיפות מילות מפתח ומילות מפתח בכותרות משנה… התחילו לחשוב על הוספת תוכן עניינים לפוסטים ארוכים יותר, סרטונים, אינפוגרפיקה, קטעי טקסט עשירים, תמונות שיתוף חברתי, מבשר תכולה דקה כדי להפוך את זה טוב יותר (מפורט יותר) מכולם.

כללי יסוד של יוסט:
האובססיה של האור הירוק – אם אתה מעתיק / מדביק מילות מפתח של מיקוד בכל התוכן שלך כדי לשמח את יוסט, עצור את זה ברגע זה. המאמר הזה שאתה קורא מותאם היטב (הוא שימושי ומסודר במיוחד) ומחצית הכדורים שלי אדומים. הפסיקו לאובססיביות באורות ירוקים והתחילו לאובססיביות לגבי התוכן שלכם. הוסף דף אינפוגרפי ווידאו ובדוק מה קורה.

אתה יכול להגדיר מילת מפתח אחת בלבד להתמקד – Yoast premium מאפשרת עד 5, אך אם אין לך הצלחה עם מילת מפתח אחת, אל תנסה 2. עם זאת זה לא כל כך קשה (רק וודא שמילת המפתח המשנית דומה מאוד למילה שלך ראשוני) ומפזרים גפרורים חלקיים לאורך התוכן. באופן כללי, לכל מילת מפתח ייחודית צריך להיות דף משלה עם תוכן המשקף את הביטוי הזה. לכל אחד מהשירותים שלך יהיה דף משלו – לפעמים מספר דפים. יש לי הפרדות בין דפים עבור שירותי וורדפרס SEO, ייעוץ SEO וורדפרס, ביקורת WordPress SEO וכו ‘.

Yoast לא תמיד מגלה מילות מפתח – לפעמים הוא לא יבצע מילים נרדפות או התאמות חלקיות. אם מילת המפתח שלי בפוקוס היא יועץ SEO ואני משתמש בייעוץ SEO בתוכן, ייתכן שיוסט לא יספור את מילת המפתח הזו. אבל אני יכול להניח שצפיפות מילות המפתח גבוהה יותר ממה שיוסט אומר.

מצא איזון בין מילות מפתח לבין שימוש בכותרת של עמוד נחמד, כותרת SEO ותיאור מטא – יש קו דק בין כתיבת כותרת שנשמעת טוב, לבין כתיבת כותרת כך שהיא כוללת את מילת המפתח שלך. מצא את האיזון הנכון. יצירת כותרת שאנשים ילחצו עליה למעשה היא חלק עצום מאופטימיזציה של תוכן.

Yoast מגלה רק מילות מפתח בגוף התוכן הראשי ובקטע מנועי החיפוש – לא בסרגל הצדדי, לא בכותרת התחתונה, רק בשני התחומים הללו. זה טוב גם מאחר שמנועי חיפוש מנתחים תוכן בלוקים והקטעי גוף התוכן / מנועי החיפוש הם האזורים החשובים.

מקד מילות מפתח לדף הבית – דף הבית שלך אמור לרוב למקד למילת המפתח העיקרית שלך. אם יש לך דף בית עם רכיב widget, לא תהיה לך רשימת הבדיקות לניתוח SEO של יוסט (מכיוון שאתה משתמש בוידג’טים). אבל זה בסדר, פשוט השתמשו באותן אסטרטגיות SEO בדף כמו שאר הדפים.

אתה בדרך כלל לעשות רוצה למקד למילת מפתח בפוקוס לדפים האלה …

 • דף הבית
 • דפי מוצר / שירות
 • דפי מיקום
 • פוסטים בבלוג (מילות מפתח לא לקידום מכירות)

אתה בדרך כלל לא רוצה למקד למילת מפתח בפוקוס לדפים האלה …

 • דף יצירת קשר
 • דפי צוות (אלא אם כן חיפש את שמם)
 • המלצות
 • עבודה / תיק עבודות
 • עמוד הבלוג הראשי

עכשיו צור דף, הגדר את מילת המפתח שלך, כתוב תוכן וראה את ההצעות שלי …

יואסט-SEO-ניתוח

פוקוס מילת מפתח – השתמש בהשלמה האוטומטית של Google כדי למצוא ביטויים ארוכי זנב (ספציפיים), ואז גוגל את מילת המפתח ונתח את תוצאות החיפוש באמצעות סיומת Chrome של MozBar. חפש מילות מפתח עם תוכן חלש בתוצאות המובילות והימנע מתחרות באתרי סמכות.

לעולם אל תכוון לאותה מילת מפתח בשני עמודים – אם אתה מתכוון לבזבז זמן ביצירת 2 דפים הממוקדים לאותה מילת מפתח, אתה יכול באותה מידה להקדיש את כל הזמן הזה לדף אחד ולהפוך את התוכן למדהים. אני מעדיף שיהיה לי חתיכת תוכן מדהימה מאשר 2 מאמרים בינוניים.

כותרת העמוד – כלול כאן את מילת המפתח שלך. אם זה פוסט בבלוג וודא שאתה כותב כותרת בעיטה, רצוי עם מילת המפתח שלך בפוקוס בתחילת הכותרת. לרשומות יש בדרך כלל כותרת ארוכה יותר, תיאורית יותר, כותרות העמודים בדרך כלל קצרות יותר ופשוט מפרטות מוצר / שירות.

כתובת אתר – קיצור כתובות אתרים שלא יכללו מילות עצירה (ושימו דגש על מילת המיקוד שלך) אלא אם כן הדבר הופך את כתובת האתר למוכנה. קיצרתי את שלי ל / yoast-wordpress-seo-settings /

כותרת SEO – אלה הקישורים הכחולים בתוצאות החיפוש והם הדבר הראשון שאנשים רואים. הם צריכים להיות 50-60 תווים (סרגל האורך ביוסט צריך להיות ירוק). אם זה דף, אל תשתמש רק ב”צלם חתונות שיקגו – טום דופויס. ” השתמש במתקן כדי לתבל את הכותרת שלך כדי שאנשים רבים יותר ילחצו עליה … “צלם חתונות שיקגו זוכה בפרסים – טום דופויס.” כותרות SEO לפוסטים יכולות להיות דומות לכותרת, אך התאם אותה לקריאה יפה באותן 50-60 תווים.

תיאור מטא – תיאור של 150-160 תווים של התוכן שלך, המשמש בעיקר להגדלת שיעור הקליקים ולהביא אנשים ללחיצה על הקישור שלך, אך עליהם לכלול גם את מילת המפתח שלך..

טקסט טקסט Alt – אל תמלא מילות מפתח כאן, פשוט תאר את התמונה! כל עוד אתה כותב שמות קבצים תיאוריים לפני העלאה, אתה יכול להשתמש ב תוסף תכונות Alt אוטומטי להשתמש אוטומטית בשם הקובץ כטקסט alt, כך שלא תצטרך לעשות זאת באופן ידני.

צפיפות מילות מפתח – Yoast מגזים בחשיבות של צפיפות מילות מפתח כאשר זה למעשה לא חשוב. השתמש בזה פעם אחת במשפטים הראשונים, ואז תשכח מזה.

מילת מפתח בכותרת משנה (H2) – אינך צריך להשתמש במילת המפתח שלך כאן – זה נראה ספימי.

קישורים פנימיים / חיצוניים – השתמש בכמה קישורים בדף שלך. גוגל אוהבת את זה וכל עוד אתה באמת מקשר למשאבים מועילים (אני לא מדבר על ויקיפדיה), המבקרים ימצאו את זה גם מועיל. קישורים פנימיים הם טובים מכיוון שהם מחזיקים אנשים באתר שלך ומהווים דרך טבעית לבנות קישורים, אך תזדקק לכמות טובה של תוכן בשביל זה. קישורים חיצוניים טובים מכיוון שהם רוצים לציין מקורות לכתבה, שגוגל אוהבת. שניהם טובים.

פרסם תוכן ארוך – תוכן קצר ומטורף אינו מדורג. תוכן ארוך המכסה את הנושא בהרחבה (במיוחד תוכן הכולל וידיאו או אינפוגרפיה), יהיה. Google מודדת “זמן ממוצע בדף” כך שהמטרה העיקרית שלך היא להגדיל את “זמן השהייה” של המבקר שלך. יוסט ממליץ על 300 מילים, אבל נסה 3,000 מילים (או יותר) ותראה תוצאות טובות יותר.

ספירת מילים

מיטוב מדיה חברתית – בהנחה שהגדרת את כרטיסייה חברתית בהגדרות SEO של יוסט, אתה יכול להשתמש בקישור “שיתוף” כדי להעלות גרפיקה מותאמת אישית כך שתפרסם את תמונת הפרסום שלך בצורה נכונה בפייסבוק ובטוויטר. זהו גורם דירוג קטן אך זה גם יגדיל את השיתוף החברתי שלך וזה מצוין לקידום אתרים. וכן, זה אומר שאתה צריך ליצור 2 גרפיקה …

 • תמונה בפייסבוק: 1200 x 630 פיקסלים
 • תמונת טוויטר: 1024 x 512 פיקסלים

קטעי טקסט עשירים – אלה משפרים את הקטעים שלך עם כוכבי ביקורת, סרטונים ומידע על מוצרים, אירועים, מתכונים ועוד סוגי נתונים. זה לא חלק מיוסט אבל ברור שזה עוזר ל SEO שלך ושיעורי הקליקים. אני משתמש בפרמיה תוסף Wnippets ל- WP עשיר (הנה שלי סקירה זה) שיש לו אפשרויות רבות יותר ונראות טוב יותר מתוספים חינמיים כמו All In One Schema.org. אם תרצה הוסף קטעי טקסט עשירים לאתר וורדפרס שלך, עקוב אחר ההדרכה הזו.

Rich Snippets

מיטוב מהירות תמונה – יש לי הדרכה מלאה לאופטימיזציה של תמונות. הרץ דף GTmetrix כדי לראות את כל התמונות שאינן ממומנות בדף. יש לשנות את גודל התמונות הגדולות כדי להתאים לממדים הנכונים. אם גוף התוכן שלך הוא 680 (w), עליך להשתמש בתמונות בגודל של 680 (w). השתמש בתוסף כמו דמיין לדחיסה ללא אובדן. תמונות עם השגיאה “ציין מידות תמונה” פירושן שאתה צריך לציין רוחב + גובה ב- HTML או CSS של התמונה:

”Why680 “גובה =” 380 “/>

אופטימיזציות תמונה ב- GTmetrix

מיקוד למילות מפתח מרובות – נגעתי בזה בספר קטע של יואסט SEO Premium, אבל הנה דוגמא. תרצה ליצור את הכותרת / תיאור המטא שלך ב- SEO כך שיכללו אלמנטים של שניהם …

מילת מפתח ראשית: ערכות נושא וורדפרס ידידותיות לקידום אתרים
מילת מפתח משנית: נושאי וורדפרס המותאמים SEO

כותרת עמוד / כותרת SEO: 25+ נושאי וורדפרס ידידותיים לקידום אתרים לכולם
תיאור מטא: עיין במעל 25+ ערכות נושא וורדפרס ידידותיות לקידום אתרים בעלות יכולות תגובה ניידות ועיצוב HTML5, כולן מותאמות לקידום אתרים באמצעות מסגרת Genesis..

עכשיו יש לפזר את מילת המפתח המשנית שלך (או להתאים אותה חלקית) לתוכן שלך. בדרך כלל הפרמלינק שלך צריך לכלול את מילת המפתח העיקרית שלך: / seo-friendly-wordpress-נושאים /. אינך צריך לרכוש את Yoast SEO Premium כדי למקד מילות מפתח משניות – פשוט השתמש בכלים כמו השלמה אוטומטית של Google כדי למצוא מילת מפתח משנית, ואז לפזר אותה.

11. אנטומיה של דף מיטוב מושלם

שאלתי את זה מ Backlinko מה שמדגיש מדוע אופטימיזציה של תוכן היא יותר מ”אורות ירוקים “. זה יותר על יצירת תוכן טוב לעזאזל באמצעות אינפוגרפיקה, סרטונים ויצירת “המדריך האולטימטיבי” עם תוכן עניינים (כמו פוסט זה). תפסיק לדאוג כל כך מאורות ירוקים, צא מדרך “טקסט ותמונות” ו תתחיל לעשות משהו אחר.

SEO בעמוד

יצרתי גם גירסת וורדפרס (מעט מיושנת אך עדיין טובה) …

וורדפרס-אופטימיזציה של תוכן

שאלות נפוצות

&# x1f6a6; מהם שלושת הצעדים העיקריים ליוסט?

קביעת התצורה של ההגדרות, מחקר מילות מפתח של מיקוד ואופטימיזציה של התוכן הם שלושת השלבים העיקריים לשימוש בתוסף ה- SEO של יוסט. חשוב גם להגדיר את מסוף החיפוש של גוגל.

&# x1f6a6; כיצד אוכל לבחור מילות מפתח להתמקד?

השלמה אוטומטית של Google היא כלי נהדר למציאת מילות מפתח, במיוחד בעת שימוש בשיטת מילוי-הריק מתוך מדריך זה. MozBar ומילות מפתח בכל מקום בו סיומת Chrome מסייעת לך ללמוד את התחרות של כל מילת מפתח – שהיא חלק קריטי במחקר מילות המפתח.

&# x1f6a6; כמה חשובים אורות ירוקים?

הם לא. חמשת המקומות החשובים ביותר לשימוש במילת המפתח שלך הם כותרת העמוד, הפרמלינק, כותרת SEO, תיאור מטה ופעמיים בגוף התוכן. כמעט לכל גורמי הדירוג האחרים אין קשר ליוסט, ללא קשר לדברים שאנשים אחרים אומרים.

&# x1f6a6; אילו גורמי SEO אחרים באתר הם מלבד אורות ירוקים?

קטעי שאלות נפוצות בנושא שאלות נפוצות (כמו אלו שאתה קורא כעת), הוספת תוכן עניינים של HTML לפוסטים ארוכים, אופטימיזציה של מהירות האתר, יצירת קפידה של כותרות SEO + תיאורי מטה ותוכן מעמיק – כולם גורמים עיקריים שיכולים לשפר את שני הדירוגים + שיעורי קליקים.

&# x1f6a6; איך השגתי את האמוג’ים האלה בתוצאות חיפוש?

הם נקראים קטעי מידע עשירים בנושא שאלות נפוצות ויש לי הדרכה לכך. אתה פשוט מתקין את התוסף ‘תוכן מובנה’ ומוסיף שאלות נפוצות (עם אמוג’י לפי בחירתך) לדפים / פוסטים.

Whaddaya חושב?

הרבי אותי בתגובות אם יש לך שאלות :)

ראה גם:
איך קיבלתי ציוני 100% ב- GTmetrix

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map