כיצד לבחור מילות מפתח של Yoast Focus: מדריך לחקר מילות מפתח ולמידת התחרות בתוצאות החיפוש של גוגל

03.06.2020
יוסט 'כיצד לבחור מילות מפתח של Yoast Focus: מדריך לחקר מילות מפתח ולמידת התחרות בתוצאות החיפוש של גוגל
0 25 мин.

אם אתה משתמש יוסט, אתה בטח מכיר הגדרת א מילות מפתח להתמקד כך שתוכל לבצע אופטימיזציה של תוכן לאורות ירוקים.


אין לנחש אלה. אינך רוצה ליצור תוכן למילת מפתח שלעולם לא תדרג אותם, או שתצטרך לחזור ולשנות תוכן. עלינו לדעת מה אנשים מחפשים (מחקר מילות מפתח) והאם האתר שלך מסוגל לדירוג עבורו (תחרות מילות מפתח). מעט מחקר יכול להביא אותך בקלות בעמוד 1, וצריך לעשות זאת לפני שאתה כותב תוכן … לכתוב על ‘איך לצאת מהחובות’ לעומת ‘איך לצאת מהחובות על הכנסה אחת’ שונה.

כתבתי א הדרכה סופית של יוסט שמראה לך כיצד לקבוע את התצורה של ההגדרות האידיאליות, לאמת את מסוף החיפוש של גוגל ולתקן שגיאות סריקה, לבצע אופטימיזציה של תוכן (יש יותר מאשר אורות ירוקים) ולהוסיף דפי מובייל מואצים (AMP). הקפד לבדוק את זה בסיום.

בסופו של יום מילות מפתח הן רק נושאים. אם הנושא מחפש הרבה וכבר יש לו תוכן חזק בתוצאות החיפוש, הוא ככל הנראה תחרותי (במיוחד אם לאתר שלך יש סמכות נמוכה ללא קישורים נכנסים רבים). אם שני נושאים מספיק שונים, צור עמוד לכל אחד.

Contents

1. כלי מחקר למילות מפתח

 • ענה לציבור – מפת מילות מפתח חזותית מחולקת לשאלות, מילות מפתח והשוואה. מילות מפתח מושכות מהשלמה אוטומטית של Google. ככל שהמעגל ירוק יותר, כך יש יותר חיפושים במילת המפתח.
 • מילות מפתח בכל מקום – סיומת Chrome שמציגה לך את הנפח החודשי, את העלות לקליק והתחרות האורגנית בעת חיפוש מילות מפתח ב- Google, השלמה אוטומטית של Google, YouTube, Amazon, Moz ואתרים פופולריים אחרים..
 • MozBar – גוגל כל מילת מפתח וראה את ה- DA של כל התוצאה (רשות התחום) ואת הרשות הפלסטינית (רשות העמודים) שהם אינדיקטורים עיקריים לאופן התחרותי של מילת מפתח. נסה להתחרות באתרים בעלי סמכות דומיין דומה.
 • השלמה אוטומטית של Google – טריקים מגניבים כמו שימוש בתו הקו תחתון _ למילוי הריק של גוגל. אם תחפש בצלם בשיקגו, תראה שירותי חתונה, יילוד, צילום וסוגים אחרים של שירותי צילום.
 • סייר מילות המפתח של מוז – דומה למתכנן מילות המפתח של גוגל (רק טוב יותר) כפי שהוא תוכנן במיוחד עבור קידום אתרים בעוד מתכנן מילות המפתח מתוכנן עבור AdWords. מתכנן מילות המפתח של מוצ מראה לך את התחרות על תוצאות אורגניות על בסיס קישורים של כל תוצאה, רשות תחום וכו ‘. בעוד שמתכנן מילות המפתח משתמש בעיקר בעלות לקליק (עלות לקליק) על סמך נתוני הפרסום שלהם..
 • HubShout WebGrader – ראה את כל מילות המפתח שאתה (ומתחרות) מדורגות עבורן. כולל ערכים אחרים כמו רשות התחום של כל אתר ומספר קישורים נכנסים.
 • מגמות גוגל – מציג היסטוריה של נפח מילות המפתח עבור גוגל, יוטיוב, מדיומים אחרים. ראה מגמות עבור גיאוגרפיות ספציפיות ושאלות שאנשים שואלים.

1.1. ענה לציבור

הכלי המגניב ביותר לחקר מילות המפתח הוא בהחלט ענה לציבור. חפש במילת מפתח והיא יוצרת מפה של מילות מפתח המחפשות בהשלמה האוטומטית של גוגל. ככל שהמעגל ירוק יותר, כך יש יותר חיפושים שיש למילת מפתח זו. זה גם מחלק מילות מפתח לקטגוריות ספציפיות (שאלות, מילות מפתח, השוואה). ואז זה מפרק אותם עוד יותר (להלן דוגמה ל”מילות מפתח בשאלות “לגבי” יואסט “ואני יכול לראות את כל הדברים, האיזורים, הסיבות וכו ‘).

מילות מפתח לשאלות (דרך נהדרת לוודא שהתוכן שלך עונה על שאלות של אנשים) …

מילות מפתח של Yoast - AnswerThePublic

מילות מפתח של הכנה …

מילות מפתח לקידום-תשובה לציבור

השוואה בין מילות מפתח …

מילות מפתח להשוואה - ענה לציבור

1.2. מילות מפתח בכל מקום

מילות מפתח בכל מקום מאפשרת לך בגוגל כל מילת מפתח (בגוגל, יוטיוב, אמזון, אטסי ומנועי חיפוש אחרים), תוך הצגת החיפושים החודשיים של כל מילת מפתח, מחיר לקליק ותחרות. שלב את זה עם MozBar (הכלי הבא שאני מכסה) וזה שילוב רוצח.

מילות מפתח בכל מקום השלמה אוטומטית

תחרות מילות המפתח של יוטיוב

מילות מפתח של אמזון

מילות מפתח Etsy

1.3. MozBar

הרחבת Chrome של MozBar מאפשר לך ל- Google כל מילת מפתח ולראות את ה- DA של כל תוצאה (סמכות תחום) ורשות הפלסטינית (רשות העמודים). מספרים גבוהים יותר = תחרות גבוהה יותר, ואתה רוצה לנסות להתחרות באתרים שיש להם סמכות דומיין דומה – בדוק את שלך כאן. אתה יכול להגדיל את סמכות הדומיין על ידי קבלת קישורים איכותיים יותר (למשל על ידי יצירת תוכן מדהים).

תחרות מילות מפתח של מוזבר

טיפים של MozBar

 • למד את התובע שלך באמצעות קישור סייר ולהתחרות על מילות מפתח בטווח שלך
 • לביטויים רחבים בדרך כלל יש DA + PA גבוה, לביטויים בעלי זנב ארוך יש DA + PA נמוך
 • בנה את ה- DA שלך על ידי קבלת קישורים נוספים לאתר שלך (באמצעות תוכן מדהים)
 • לאתרי אינטרנט (במיוחד חדשים) יהיו בעלי DA נמוכה, לכן מקד לביטויים ספציפיים מאוד
 • אתה יכול לבנות הרש”פ על ידי שיפור התוכן והפניית קישורים פנימיים לדף

שלב מילות מפתח בכל מקום עם MozBar כדי לראות הצצה יפה לתחרות שלך …

תחרות מילות מפתח

הימנע ממילות מפתח שמציגות תוכן חזק
ההזדמנויות הטובות ביותר הן כאשר אתה מגדיר מילת מפתח, תוכן חלש או לא רלוונטי מופיע בתוצאות המובילות. פשוט גש את מילת המפתח ודפדף בתוצאות המובילות כדי לראות אם אנשים מכסים את הנושא בהרחבה. אם לא, פירוש הדבר שזו ההזדמנות המושלמת עבורך לדרג גבוה.

תוצאות חיפוש חלשות

הימנע מתחרות עם אתרי רשות

 • amazon.com
 • wikipedia.com
 • yelp.com
 • credit.com
 • וכן הלאה…

1.4. השלמה אוטומטית של Google

לך ל google.com ולהתחיל להקליד מילת מפתח כדי שגוגל תשלים את הביטוי (זכור, אתה מחפש ביטויים עם זנב ארוך בדרך כלל עם 3+ מילים מכיוון שאלו הרבה פחות תחרותיים). אתה יכול גם להשתמש בתו קו תחתון _ בכל מקום בביטוי וגוגל תמלא את הריק. יהיה עליך לסיים את התו המדגיש עבור שיטה זו. אם אינך רואה את התפריט הנפתח המלא עם כל מילות המפתח, נסה להשתמש בכרטיסייה גלישה בסתר.

מילוי-השלמה אוטומטית של גוגל -1 באופן אוטומטי

נסה להשתמש בווריאציות שונות, למשל רבים

מילות מפתח של מילוי-השלמה אוטומטית של גוגל

או סדר מילים אחר

השלמת הזמנת מילות מפתח אוטומטית של Google

השלמה אוטומטית עובדת עם רוב מנועי החיפוש כולל YouTube עבור קידום אתרים בוידאו

מילות מפתח לווידיאו

טיפים להשלמה אוטומטית

 • בחר ביטויים ספציפיים (בעלי זנב ארוך) שהם פחות תחרותיים
 • אין צורך לכלול תארים “הטובים ביותר” ושאר תארים
 • ניתן לכוון מילים נרדפות באותו עמוד (כמילות מפתח משניות)
 • לרוב העסקים יש מילות מפתח מרובות לשירות (יש לי שירותי SEO של וורדפרס, ייעוץ SEO בנושא וורדפרס, ביקורת SEO של וורדפרס … כולם שונים מספיק כדי שיהיה לי דף נפרד לכל אחד ואני מדורגת בשלושת הראשונים של כולם … זה עובד)
 • להיות ספציפי יותר יכול להיות פירושו בחירת שיקגו וורדפרס מעצב (במקום שיקגו רשת מעצב) או יועץ SEO של וורדפרס (במקום יועץ SEO) … מיקוד לגיאוגרפיה או סוג ספציפי של ‘עיצוב אתרים’ הוא דרך אחת לקבל ספציפיות יותר

1.5. סייר מילות המפתח של מוז

כדי לוודא שאתה לא מחמיץ מילות מפתח, השתמש סייר מילות המפתח של מוז. זה דומה ל מתכנן מילות מפתח רק שזה בחינם לחלוטין (אינך צריך להירשם ל- AdWords) בנוסף אתה יכול לקבץ מילות מפתח קשורות כדי שלא תגלוש באותן מילות מפתח. התחל עם מילת מפתח רחבה.

סייר מילות המפתח של מוז

לחץ על הצעות למילות מפתח -> ראה את כל ההצעות.

הצעות למילות מפתח של מוז

טיפים לחוקר מילות המפתח של מוז

 • קבץ מילות מפתח הקשורות לדמיון לקסיקלי נמוך (השתמש במסנן)
 • התחל עם ביטוי רחב, ואז חפש ביטויים ספציפיים בעלי זנב ארוך

כמה חיפושים צריכים להיות עם מילות המפתח שלי?

שלב 1: בדוק את סמכות הדומיין שלך ב סייר קישור Explorer.
רשות התחום

שלב 2: השתמשו בשימוש זה תרשים מאת אורביט מדיה.
קיצור דרך לחיפוש מילות מפתח

אבל האם אוכל למקד יותר?
אם אתה מתכנן ליצור תוכן חזק (באופן אידיאלי עם 3,000+ מילים והרבה גרפיקה / קטעי וידאו), אתה יכול למקד מילות מפתח באמצעות חיפושים חודשיים נוספים (הדרכה שלי ל- WordPress SEO תעזור מכיוון שיש לה מעל 100 טיפים כולל 20 בנושא אופטימיזציה של תוכן). השתמש בתרשים כהנחיה כללית.

1.6. HubShout WebGrader (מילות מפתח מתחרות)

HubShout WebGrader מראה לך:

 • כל מילות המפתח שאתה (ומתחרות) מדורגות עבורן
 • ערך התנועה המשוער של כל אתר מבוסס על עלות לקליק
 • תוכן מוביל בדירוג, סמכות תחום, קישורים נכנסים ודומיינים מפנים

דו

ראה רשימה מלאה של מילות מפתח שאתה (ומתחרות בהן דורגות) …

מילות המפתח שלי

1.7. מגמות גוגל

מגמות גוגל אומר לך אם מילת מפתח נמצאת במגמת עלייה או בירידה. זה גם מסנן לאיתור מילות מפתח מקומיות ומילות מפתח ב- YouTube. זה מועיל במיוחד למציאת מה העונות העמוסות ביותר, האם השוק שלך נמצא בירידה והיכן אנשים מחפשים את מילות המפתח האלה.

ראמן נמצא במגמת עלייה!

מילות מפתח של מגמות גוגל

עדיף שתפרסם את ההדרכה הזו ב- YouTube בנושא אריזת מתנה לפני דצמבר 🙂

מילות מפתח ב- YouTube - מגמות גוגל

1.8. חפש אנליטיקס

ה חפש אנליטיקס תכונה ב – Windows קונסולת החיפוש של גוגל (שתוכל לאמת באמצעות Yoast) אומר לך את מילות המפתח שלך, מיקום הדירוג, CTR (שיעור קליקים), העמודים המדורגים בראש הדף, והמדינות + המכשירים של מבקרים. אני כמעט ולא משתמש ב- Google Analytics לצורך קידום אתרים – אני משתמש ב- Search Analytics.

טריק מגניב: מצא שאילתות (מילות מפתח) בהן אתה כבר מדורגת בחמשת המיקומים הראשונים בגוגל, ואז שפר את העמודים האלה כך שתוכל להגיע ל 1-3 הראשונים שבהם כל התנועה נמצאת.

שאילתות מסוף החיפוש של גוגל

1.9. הימנע מתכנן מילות המפתח של גוגל

מתכנן מילות המפתח של גוגל תוכנן במיוחד עבור AdWords – אל תשתמש בו לקידום אתרים! התחרות אינה מיועדת לתוצאות אורגניות. השלמה אוטומטית של גוגל, או כלי מילות מפתח ששולפים מילות מפתח מהשלמה אוטומטית (כמו תשובה לציבור) טובים יותר לקטלג מילות מפתח ולהראות לך את תחרות אורגנית. ולגבי הפרסום, אף כלי מילות מפתח אינו טוב יותר באומדן התחרות של מילת מפתח מאשר לבצע אימייל של מילת המפתח בעצמך, ולנתח את התוצאות המובילות בכדי לראות איזה תוכן כבר קיים שם – כך שתדע מה / מי אתה עומד נגד.

מתכנן מילות המפתח של גוגל

2. סוגי מילות מפתח

החלקים הבאים מחלקים מילות מפתח לסוגים ספציפיים.

2.1. מילות מפתח בעלות זנב ארוך

קל יותר לדרג מילות מפתח עם זנב ארוך ובדרך כלל יש בהן 3-7 + מילים בביטוי. הם גם מושכים מבקר ממוקד יותר. אתה יכול אפילו למקד לעיצוב וורדפרס בשיקגו במקום לעיצוב אתרים בשיקגו, מכיוון שזה סוג ספציפי יותר של עיצוב אתרים. כפי שראית בתרשים של אורביט מדיה ב סעיף 1.5, אתרים בעלי סמכות תחום נמוכה (DA) צריכים כמעט תמיד למקד למילות מפתח בזנב ארוך יותר. כשאתה בונה את ה- DA שלך, אתה יכול להתחיל למקד למילות מפתח רחבות יותר.

מילות מפתח בעלות זנב ארוך

דוגמאות למתי להגיע ספציפיים יותר

 • צייר שיקגו תחרותי, צייר פנים שיקגו טוב יותר
 • נדל”ן בשיקגו הוא תחרותי. נדל”ן מסחרי בשיקגו טוב יותר
 • תיקון מחשבים בשיקגו הוא תחרותי, שיקגו Macbook Pro תיקון טוב יותר
 • Yoast SEO Plugin הוא תחרותי, Yoast SEO Plugin הגדרות טוב יותר
 • יועץ SEO הוא תחרותי, יועץ SEO של WordPress טוב יותר
 • סקירת SiteGround תחרותית, סקירת אירוח WordPress סביב WordPress טובה יותר

2.2. מילות מפתח לתאריך

הניע תנועה רבה עוד יותר על ידי מיקוד למילות מפתח לתאריך (בעיקר לתוכן רגיש לזמן) …

מילות מפתח רגישות לזמן

כשאתה מבצע אופטימיזציה של תוכן, עליך לכלול את התאריך (השנה) בכותרת העמוד שלך, בכותרת SEO ובתיאור המטא. כמובן שזה דורש ממני לעדכן את ההדרכה, אבל זה כבר הניע לא מעט תנועה נוספת במהלך 2017 מכיוון שנכללתי כקטע קטע מובלט.

תאריכים בכותרות SEO

2.3. מילות מפתח מקומיות (עיר קטנה מול עיר גדולה מול לאומית)

ככל שהאזור גדול יותר, מילות המפתח שלך יהיו ספציפיות יותר ויהיו לך יותר. בערים קטנות יותר יהיו מילות מפתח רחבות ואילו בערים גדולות יותר יהיו ביטויים ספציפיים יותר …

מילות מפתח מקומיות

אלא אם כן אתה ממקד לעיר קטנה ויש לך מילת מפתח ראשית אחת כמו “עורך דין גירושין לייק יער”, סביר להניח שיש לך מילות מפתח אחרות בהן תוכל למקד (מצא אותן באמצעות כלי מילות מפתח).

בערים קטנות יש מספר קטן של מילות מפתח רחבות …

מילות מפתח של עיר קטנה

בערים גדולות ישנן מילות מפתח ספציפיות מרובות …

מילות מפתח גדולות בעיר

מילות מפתח לאומיות ספציפיות אף יותר, ויש עוד כאלה …

מילות מפתח לאומיות

אל תשכח להשתמש ב- Google Trends כדי לראות מילות מפתח מקומיות והפופולריות שלהן …

מילות מפתח מקומיות - מגמות גוגל

מיקומים רבים – לכל מיקום צריך להיות דף משלו (לפעמים עמודים מרובים), תלוי אם מחפשים מספר מילות מפתח בכל אזור. לכל מיקום צריך להיות ציטוטים משלו (ספריות מקוונות כמו גוגל העסק שלי, עמוד הפייסבוק, Yelp, מקומות בינג …) וזה בדיוק מה שלי מדריך SEO מקומי של וורדפרס עובר אותך.

3.4. מילות מפתח לבלוג

מילות מפתח לאחר הפוקוס

קבלת תנועה לבלוג שלך היא בסדר גמור, אבל איך זה גורם לך לקוחות?

הנה מה שעשיתי …

אני מציע מיטוב מהירות וורדפרס כחלק משלי שירותי SEO. רציתי יותר מהפרויקטים האלה אז למדתי מה מבטאת אנשים בגוגל כאשר יש להם אתר וורדפרס איטי. בחנתי את ההשלמה האוטומטית של גוגל עבור “וורדפרס איטית …” וראיתי כמה תוצאות. ואז באמת שמתי את עצמי בעמדת המחפש כאשר גוגלתי “למה זה WordPress” וראיתי שזה השלים את הביטוי עם “למה WordPress כל כך איטית” עם אותה מילת מפתח למעלה. יש המון וריאציות מתחתיו בהשלמה אוטומטית, מה שמצביע על מילות מפתח של חיפוש מילות מפתח טובות. זה גם בתחום התחרות שלי אם אתה מגדיר את מילת המפתח באמצעות MozBar. יש לנו מנצח!

וכך נולד הפוסט בבלוג שלי: מדוע וורדפרס איטית (ו 7 דרכים לתקן את זה)

אנשים קוראים את המדריך שלי, מבינים שאין להם את המיומנות הטכנית לעשות הכל, וחלקם מבררים. מקרי לחלוטין שזה קרה בזמן שכתבתי את הפוסט הזה (ברצינות, לא קיבלתי אחד כזה במשך שבועות) אבל ממש קיבלתי את התגובה הזו לפני 3 שעות:

בירור

עדכון (2018): המדריך הזה הוא עכשיו אחד מהמדריכים הפופולריים ביותר באתר שלי!

2.5. מילות מפתח מרובות (מילים נרדפות)

כל שעליכם לעשות הוא לחקור מילה נרדפת למילת המפתח העיקרית שלכם ואז לשלב את שני אלה בכותרת העמוד, בכותרת ה- SEO ובתיאור המטא. זה לפי FAR החלק החשוב ביותר אבל אתה יכול גם לפזר את מילת המפתח המשנית שלך 1-2 פעמים בתוכן שלך. אינך צריך לשלב את שניהם כמילות מפתח מלאות (התאמות מדויקות) אחרת הכותרת שלך תיראה ספאמית. יצירת כותרת שנשמעת נחמד וכוללת התאמות חלקיות זו הדרך ללכת.

הנה דוגמה:

שלב 1: חקר את מילת המפתח העיקרית שלך …

מילות מפתח משניות

שלב 2: חקר את מילת המפתח המשנית שלך …

מילת מפתח עם מיקוד משני
שלב 3: כתוב כותרת שמשלבת את שניהם ועדיין נשמעת נחמד …

כותרת

שלב 4: דרג עבור שתי מילות המפתח …

מיקוד-מילת מפתח -1

מיקוד-מילת מפתח -2

אתה יכול להשתמש באותה אסטרטגיה בתיאור המטא שלך (במשורה) בגוף התוכן.

3. מיטוב תוכן

כעת, לאחר שיש לך את מילות המפתח שלך ב- Yoast, תוכל להתחיל לבצע אופטימיזציה של תוכן! הכללת מילת המפתח שלך ב”כל המקומות הנכונים “היא רק חלק קטן ממנה, אתה באמת צריך לקרוא את החלק של מיטוב התוכן במדריך ה- SEO שלי ל- WordPress. אני מבטיח שתלמד הרבה.

זכור: מילת מפתח אחת בלבד לדף (למעט מילים נרדפות)

ניתן למקד רק מילים נרדפות באותו עמוד. הסיבה לכך היא שגוגל מעוניינת להציג את התוצאות הרלוונטיות ביותר כך שמילות מפתח שמשמעותן 2 דברים שונים צריכות להיות בעלות דף משלהם.

מילות מפתח בודדות

שאלות נפוצות

&# x1f6a6; איך אתה מוצא מילות מפתח עם מיקוד טוב?

למילות המפתח הטובות ביותר יש איזון בין חיפושים חודשיים, תחרות נמוכה ורווחיות גבוהה. בדרך כלל אתה יכול לבחור שניים בלבד. לדוגמה, אם מילת מפתח רווחית מאוד אין הרבה חיפושים אך היא בעלת תחרות נמוכה, לכו על זה.

&# x1f6a6; איך אני לומד עד כמה מילת מפתח היא תחרותית?

גוגל מילת המפתח ותראה את התוצאות המובילות. האם הם עושים עבודה טובה בכיסוי הנושא? האם זה מאתר רשות? האם יש להם סמכות גבוהה לדומיין + (אתה יכול לבדוק זאת בתוסף Chrome של MozBar)? אם כן, מילת מפתח זו עשויה להיות תחרותית מדי.

&# x1f6a6; מהם כלי המחקר הטובים ביותר למילות מפתח?

ארבעת כלי המחקר העיקריים של מילות המפתח שלי הם השלמה אוטומטית של גוגל, הרחבת MozBar Chrome (לבדיקת תחרות באמצעות תחום ורשות העמודים של כל תוצאת חיפוש), HubShout WebGrader (למציאת מילות מפתח מתחרות) ומילות מפתח בכל מקום כדי ללמוד חיפושים חודשיים של מילת מפתח ותחרות משוערת..

&# x1f6a6; כיצד אוכל ללמוד כמה חיפושים מכילים מילת מפתח?

מילות מפתח בכל מקום ובכל מקום, מספרות לך כמה חיפושים חודשיים יש למילת מפתח.

&# x1f6a6; האם עלי למקד למילות מפתח רחבות או ספציפיות (עם זנב ארוך)?

המלצתי למקד למילות מפתח ספציפיות בעלות זנב ארוך 95% מהזמן. הם הרבה פחות תחרותיים ומביאים מבקר ממוקד יותר לאתר שלך. אתרים חדשים או כאלה המתקשים בקידום אתרים צריכים תמיד להתחיל במיקוד לפי מילות מפתח ספציפיות בעלות זנב ארוך.

&# x1f6a6; כיצד אוכל למקד מילות מפתח מרובות (מילים נרדפות)?

מצא 2 מילות מפתח הדומות מאוד. אלה יכולים להיות מילים נרדפות או אפילו מילות מפתח לתאריך הכוללות את השנה הנוכחית אם זה נושא רגיש לזמן. השתמש במילת המפתח העיקרית בכותרת העמוד שלך, כתובת אתר, כותרת SEO, תיאור מטה ופעמיים בתוכן. יש לפזר את מילת המפתח המשנית באזורים אלה כהתאמה חלקית – היא לא חייבת להיות התאמה מדויקת!

&# x1f6a6; מה לגבי מתכנן מילות המפתח של גוגל?

אל תשתמש במתכנן מילות המפתח של גוגל כדי לחקור מילות מפתח SEO. הוא תוכנן במיוחד עבור AdWords והתחרות באה לידי ביטוי גם ב- AdWords, ולא בתוצאות חיפוש אורגניות.

אם מצאת את ההודעה מועילה, אנא שתף ​​- אודה לך. ואם יש לך שאלות לגבי מילות מפתח של מיקוד ב- Yoast או על Yoast באופן כללי, זרוק לי שורה בתגובות.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector