بررسی بررسی میزبانی سایت وردپرس: # 1 میزبان در 34 نظرسنجی در فیس بوک (بسیار سریع برای میزبانی مشترک) اما قیمت های تجدید بالا هستند

03.06.2020
स्थानीय एसईओ 'بررسی بررسی میزبانی سایت وردپرس: # 1 میزبان در 34 نظرسنجی در فیس بوک (بسیار سریع برای میزبانی مشترک) اما قیمت های تجدید بالا هستند
0 67 мин.

به عنوان یک عضو عالی از SiteGround, من هزاران نفر به آنها ارجاع داده ام.


اما این وظیفه من است که به مردم درباره نکات منفی (قیمت های تجدید و بیش از حد CPU) هشدار دهم و سعی کنم بررسی های من را تا حد ممکن غیرمنطقی نگه دارم. به همین دلیل چیزهایی مانند آن را خواهید دید نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و Reddit پاسخ می دهد در بررسی میزبانی وردپرس در این SiteGround.

SiteGround به اندازه میزبان مناسب شما نزدیک بود – سرعت ، زمان طولانی ، پشتیبانی ، ویژگی ها و قیمت گذاری همه پدیده بود. تا به امروز ، من دارم <200 بار پاسخگویی سرور و یک GTmetrix شگفت انگیز و گزارش Pingdom. سایت وردپرس من بسیار سریع بارگیری می شود (اگر می خواهید صفحات من را کلیک کنید) و فقط در 2 سال یک بار کاهش یافته است – حدود 3 دقیقه.

اما پس از آن … آنها قیمت های تجدید خود را افزایش دادند.

بچه ها ، این اجتناب ناپذیر بود! خوب ، سریع ، ارزان – انتخاب 2. SiteGround نمی خواهد سرورهای خود مانند EIG + GoDaddy را بیش از حد شلوغ کند ، و آنها هنوز بهترین پشتیبانی را در صنعت دارند. تیم آنها دائما در تلاش هستند تا ویژگی های جدیدی را منتشر کنند که باعث می شود وب سایت های مشتری سریعتر و ایمن تر شوند ، که می توانید آنها را مشاهده کنید صفحه فیس بوک. تعداد کمی از میزبان ها این کار را مانند SiteGround انجام می دهند.

این گزینه های دیگری را ایجاد کرد Cloudways DigitalOcean جذاب تر است که با میزبانی ابری مدیریت می شود (سریعتر از مشترک) و با 10 دلار در ماه شروع می شود. بیشتر افرادی که SiteGround را ترک می کنند به Cloudways می روند. بنابراین آیا شما حاضرید برای یک میزبان درجه یک و دارای قیمت های تجدید بالا ، اما سرعت / پشتیبانی / زمان های عالی بپردازید؟ یا آیا شما می خواهید سرعت خالص (اما پشتیبانی متوسط) در یک سیستم عامل ابری مدیریت شده با هزینه ای تخت در Cloudways داشته باشید؟ این بهترین 2 گزینه در این بازه قیمتی است.

هر کاری را انجام دهید ، از EIG ، GoDaddy و سایر هاست های ارزان قیمت خودداری کنید – حتی میزبانی A2 یک قدم بزرگ در زیر SiteGround است. همانطور که یک سخنران WordCamp گفته است ، شما باید به همان اندازه که می خواهید یک شام میگو بخورید ، هزینه میزبانی را بپردازید. یک شام میگو 4 دلاری شما را بیمار می کند. یک شام 20 دلاری خوب خواهد بود.

TLDR؛ SiteGround برای 1-3 سال اول قیمت تبلیغاتی عالی است ، اما گران می شود و برخی از افراد به سمت آن حرکت می کنند DigitalOcean در Cloudways که به میزبانی ابری مدیریت شده و حتی سریعتر از SiteGround. کینستا گزینه عالی دیگری است. A2 هاستینگ ارزانترین و ارائه دهنده میزبانی مناسب و معقول است ، اما به هیچ وجه به اندازه SiteGround ، Cloudways یا Kinsta که معمولاً در 3 نظرسنجی برتر نظرسنجی های فیس بوک در سال های اخیر قرار گرفته اند ، تقریباً مناسب نیستند. تحقیق خود را انجام داده و به آن بپیوندید وردپرس میزبان گروه فیس بوک برای جلوگیری از تله های وابسته و عقاید بی طرفانه.

Contents

1. بله ، من از SiteGround استفاده می کنم

من فقط آنچه را که من استفاده می کنم مرور می کنم.

OMM-On-SiteGround

2. میزبان شماره 1 در 34 نظرسنجی در فیس بوک

بسیاری از اینها در گروه های بسته گرفته شدند. اگر می خواهید موارد عمومی را ببینید ، اینجا هستند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14. برای دیدن نظرسنجی های خصوصی ، روی هر تصویر کلیک کنید و به گروه بپیوندید. تعداد زیادی از آنها توسط این کشور گرفته شد وردپرس میزبان گروه فیس بوک که بیش از 12000 عضو دارد و پیوندهای وابسته و تبلیغات خود را ممنوع می کند. می توانید مکالمات دیگر رسانه های اجتماعی مربوط به هاستینگ را در این قسمت ببینید بخش بازخورد.

جولای 2019 توصیه میزبانی

توصیه های میزبان عناصر

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

نظرسنجی برای میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی سایت SiteGround vs Bluehost

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2018 توصیه های میزبانی

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

نظرسنجی میزبان وردپرس

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

3. تایید شده توسط Yoast ، WordPress ، Ivica

Yoast از SiteGround استفاده می کند:

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

توصیه شده توسط وردپرس:

سایت-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط ایویکا است که اداره می کند WordPress Speed ​​Up Group Facebook با 15000+ عضو.

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

بسیاری از افراد قبلاً از پیشنهاد Ivica استفاده کرده اند.

Godaddy To SiteGround Migration

4- افرادی که مهاجرت کرده و نتایج خود را ارسال می کنند

هنگام جستجوی میزبانی ، سرعت اولویت من شماره 1 است. می خواهم بدانم که اگر میزبان ها را تغییر دهم ، زمان بار من بهتر می شود. و صادقانه بگویم ، من نمی خواهم نتیجه ای از یک شرکت وابسته مشاهده کنم که آشکارا مغرضانه است ، اما مشتری های معمولی که آنها را به صورت عمومی ارسال می کنند. در اینجا افرادی هستند که به SiteGround مهاجرت کرده و نتایج را ارسال کرده اند. برای دیدن مستقیم توییت در توییتر می توانید روی هر تصویر کلیک کنید.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround زمان بارگذاری GoGeek

100 امتیاز عالی در SiteGround

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

SiteGround Genesis

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround مهاجرت وبلاگ نویسی

SiteGround On Joomla

میزبانی سریع سایت SiteGround

بار بارگیری SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

5. بار پاسخ 80 سرور

تنها چیزی Google PageSpeed ​​Insights خوب است برای اندازه گیری زمان پاسخگویی سرور (KPI سرعت میزبانی). گوگل توصیه می کند زمان پاسخ از <200ms ، بنابراین من 80 روز تمام روز را خواهم گرفت.

زمان پاسخگویی سرور

TTFB (زمان بایت اول) یکی دیگر از شاخص های “پاسخگویی به یک سرور وب” است. بررسی کنید bytecheck.com یا برگه Timing GTmetrix. باید باشد <500ms (<200ms بهتر است).

زمان برای اولین بایت

GTmetrix Time to First Byte

برنامه های بالاتر SiteGround با موارد بیشتری همراه است منابع سرور (این در مورد آنها نشان داده شده است) صفحه ویژگی ها) و مواردی هستند که زمان پاسخگویی را بهبود می بخشند. به عبارت دیگر ، شما راهی را برای پرداخت هزینه دریافت می کنید. آنها برنامه GoGeek نیمه اختصاصی با حدود 4 برابر منابع سرور بیشتر از میزبانی مشترک به طور منظم همراه است و بهترین زمان پاسخگویی را از برنامه های مشترک آنها به شما ارائه می دهد. شما می توانید وب سایت خود را به تمام آنچه می خواهید بهینه کنید ، اما زمان پاسخگویی سرور در درجه اول توسط هاستینگ شما کنترل می شود.

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

6. <1S بار بار + 100٪ امتیازات GTmetrix

بیشتر از 100٪ نمرات GTmetrix از میزبانی وجود دارد ، اما قطعاً به شما کمک می کند. گزارش های GTmetrix و Pingdom من بسیار مسخره است. این اثبات زندگی است که با یک سایت بهینه سازی شده ، می توانید بارهای بسیار خوبی و نمرات GTmetrix / Pingdom را در میزبانی سایت وردپرس SiteGround دریافت کنید.

گزارش GTmetrix من:

2019-GTmetrix-Report

من گزارش Pingdom:

2019-گزارش Pingdom

7. PHP 7.3 ، Cloudflare ، SG Optimizer for the Win

SiteGround فناوری سرعت یکی از بزرگترین دلایلی است که مردم آنها را انتخاب می کنند. آنها از ترکیبی قدرتمند از سرورهای NGINX ، HTTP / 2 ، SSD ، PHP 7.3 ، فعال سازی Cloudflare با 1 کلیک و افزونه SG Optimizer خود استفاده می کنند که به حافظه پنهان ، کوچک سازی و موارد دیگر می پردازد..

SiteGround-Speed-Technology

PHP 7.3 – SiteGround همیشه یکی از این موارد است میزبان اول نسخه های جدید PHP را منتشر کنید که باعث می شود سایت شما بسیار سریعتر بارگیری شود. بسیاری از میزبان ها PHP 7 را تا سال 2018 منتشر نکردند و GoDaddy در واقع مشتریان را به روزرسانی متهم می کرد. لازم نیست در مورد هر یک از این موارد با SiteGround نگران باشید.

Cloudflare – CDN رایگان Cloudflare را با فعال کنید با کلیک بر روی cPanel SiteGround, ساده ترین راه برای استفاده از آنها 200+ مرکز داده و فاصله جغرافیایی را کاهش دهید بین سرور و بازدید کنندگان خود این امر باعث می شود تصمیم “کدام مرکز داده برای انتخاب” اهمیتی نداشته باشد.

SG Optimizer – آنها به روزرسانی های بزرگی را در افزونه SG Optimizer خود ارائه دادند که در WordPress.org نظرات بسیار خوبی دارد. نه تنها از حافظه پنهانی سمت سرور (سریعتر از حافظه پنهان فایل استفاده شده توسط اکثر افزونه های حافظه نهان) استفاده می کند ، بلکه هم اکنون minification ، فشرده سازی gzip ، حذف رشته های پرس و جو ، بارگذاری تنبل ، بهینه سازی تصویر و موارد دیگر را نیز ارائه می دهد. اکنون قابل مقایسه با WP Rocket است.

8. مهاجرت رایگان با GrowBig+

SiteGround خواهد شد اولین وب سایت خود را به صورت رایگان مهاجرت کنید با برنامه GrowBig یا بالاتر آنها. من از این مورد در چندین وب سایت استفاده کرده ام و مهاجرت همیشه بدون هیچ گونه خرابی و خطایی انجام می شود ، زیرا تکنسین های آنها بی پروا کار می کنند. آنها همچنین دارای یک ابزار مهاجر.

SiteGround انتقال وب سایت رایگان

9. پشتیبانی پدیده است

پشتیبانی SiteGround همیشه از سطح بالایی برخوردار بوده و دائماً از آن در فیس بوک و توییتر ستایش می کنند. بیشتر میزبانانی که میزبانی ارزان ارائه می دهند ، پشتیبانی سریع و شخصی شده 24/7 شما با SiteGround را ندارند. من از طریق تلفن ، چت زنده و بلیط های پشتیبانی با آنها تماس گرفته ام. هربار که سؤالاتم با جوابهای دقیق حل می شد و هیچ افزایشی نداشت. برنامه GoGeek آنها با پشتیبانی از اولویت (سریعتر) همراه است ، اما شما صادقانه حتی به آن احتیاج ندارید. می توانید در مدت زمان 30 ثانیه به گفتگوی زنده بپردازید ، بلیطی که در 10 دقیقه به آن پاسخ داده می شود و با همان تلفن به سرعت با کسی تلفنی برقرار می شود. SiteGround همیشه به دلیل پشتیبانی عالی شناخته شده است.

توصیه SiteGround

بازخورد پشتیبانی SiteGround

SiteGround توصیه توییتر

10. به روزرسانی های امنیتی مداوم

SiteGround استفاده می کند ظروف لینوکس و جداسازی حساب برای جلوگیری از تأثیر دیگر وب سایتهای سرور خود ، به علاوه تکه های مداوم و نظارت امنیتی. البته شما باید نام کاربری Admin عمومی خود را تغییر داده و افزونه ای مانند آن را نصب کنید کلمه, اما SiteGround نقش خود را انجام می دهد. تیم توسعه آنها به طور مداوم اطمینان می دهد که سایت شما تحت تأثیر تهدیداتی قرار نمی گیرد (اگر سایت شما قبلاً هک شده است) می دانید چقدر مهم است.

به روزرسانی های امنیتی SiteGround

در اینجا چگونه SiteGround از وب سایت شما محافظت می کند (ذکر شده در صفحه ویژگی ها):

SiteGround-WordPress-Security

11. Con: Overages CPU

SiteGround به شدت اعمال می شود محدودیت CPU. این بدان معناست که اگر وب سایت / افزونه های شما از محدودیت منابع ماهانه شما فراتر رود ، SiteGround هشدارهایی را برای شما ارسال می کند و در نهایت ، وب سایت خود را خاموش کنید. بهترین راه برای پیشگیری از این امر ، بهینه سازی های بیشتری را قبل از زمان انجام می دهد (با استفاده از نکات زیر) و با پشتیبانی تماس بگیرید که خوشحال می شود به شما کمک کند. این است بزرگترین محدودیت SiteGround. من بیش از حد CPU را در سایت خود داشتم و با استفاده از نکات زیر توانستم آنها را برطرف کنم.

siteground-cpu-overages

نحوه جلوگیری از استفاده بیش از حد از CPU SiteGround:

 • از آنها استفاده کنید افزونه SG Optimizer (نه W3 Total Cache)
 • استفاده کنید کنترل ضربان قلب و WP-Optimize افزونه
 • Bots Bad را با استفاده از بلوک کنید Blackhole برای افزونه Bad Bots
 • نسخه PHP خود را به روز کنید (من PHP 7.2 را توصیه می کنم)
 • افزونه های CPU بالا را با پلاگین های سبک وزن حذف یا جایگزین کنید
 • CDN Cloudflare را در cPanel خود فعال کنید تا منابع خود را بارگیری کنید
 • افزونه ها ، مضامین استفاده نشده را پاک کنید و پانل WP Admin را تمیز کنید
 • بهینه سازی تصاویر (تغییر اندازه های بزرگ در GTmetrix) و استفاده کنید ShortPixel

12. Con: قیمت های تمدید شیب دار هستند

می توانید 1-3 سال از قیمت تبلیغاتی SiteGround دریافت کنید. پس از اتمام زمان تمدید ، قیمت معمولی را که حدود 3 برابر قیمت تبلیغی است پرداخت می کنید. به همین دلیل در حالت ایده آل ، شما 3 سال میزبان آنها را خریداری می کنید. بله ، این تعهد است ، اما شما ارزش بهتری از قیمت های تبلیغاتی SiteGround نخواهید یافت. آنها با این قیمت بهتر از GoDaddy ، EIG و سایر میزبان ها هستند. همچنین 3 سال کامل میزبانی جامد است که به شما فرصت می دهد گزینه های خود را وزن کنید.

قیمت تجدید سایت SiteGround

انتقال از SiteGround

قیمت تمدید SiteGround خیلی زیاد است؟ اکثر مردم به Cloudways حرکت می کنند.
اکثر افرادی که SiteGround را ترک می کنند به سمت آن حرکت می کنند Cloudways DigitalOcean که از 10 دلار در ماه شروع می شود. پشتیبانی آنها به اندازه SiteGround خوب نیست ، اما اینگونه است میزبانی ابر مدیریت شده که حتی سریعتر از میزبانی مشترک در SiteGround است. نظرات خود را در فیس بوک ، توییتر ، Quora ، Reddit و مکالمات گروه میزبان وردپرس میزبان فیس بوک جستجو کنید – اینجاست که باند در سال 2019 می رود. هنگام انتخاب یک برنامه Cloudways ، شما خواهید داشت 5 انتخاب سرور: DigitalOcean ، Linode ، Vultr ، AWS و Google Cloud. DigitalOcean است که به طور کلی محبوب ترین ، سریعترین ، پر هزینه ترین انتخاب است. آنها فناوری سرعت از منابع اختصاصی (برخلاف محدودیتهای CPU در میزبانی مشترک) و همچنین Memcached ، Redis ، Varnish ، MainDB ، PHP 7.3 ، SSD ، NGINX و PHP-FPM استفاده می کند. Cloudways نیز چنین می کند مهاجرت رایگان.

Cloudways DigitalOcean

بسیاری از وابستگان هنوز هم SiteGround را توصیه می کنند (من در واقع یک وابسته عالی برای آنها بودم) اما باید با خوانندگانم صادق باشم. Cloudways فقط سریعتر و مقرون به صرفه تر است. تحقیق خود را انجام دهید.

13. نمای کلی ویژگی ها

می توانید همه این موارد را در سایت SiteGround مشاهده کنید صفحه ویژگی ها. من شخصاً از مرحله بندی آنها (که همراه با GrowBig + است) ، Let’s Encrypt SSL و Cloudflare استفاده می کنم. اما در صورت نیاز چیزهای بیشتری دارند.

 • پشتیبان گیری روزانه
 • 4 مرکز داده
 • ویژگی های تجارت الکترونیک
 • SG-Git (با GoGeek +)
 • مرحله بندی (با GrowBig +)
 • Cloudflare ، SG Optimizer ، PHP 7+
 • پشتیبان گیری در صورت تقاضا (با GrowBig +)
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس (اختیاری)

صفحه SiteGround-Properties

14. StartUp در مقابل GrowBig در برابر GoGeek

استارت آپ – برای میزبانی 1 وب سایت با ترافیک کم که از WooCommerce استفاده نمی کند یا به منابع و ذخیره سازی زیادی نیاز ندارد ، مفید است. با این حال ، این طرح بسیار آسان است و ممکن است به محض شروع ترافیک مناسب یا اجرای افزونه های گرسنه ، به مصرف بیش از حد CPU پایان دهید. من شخصاً هرگز از این طرح استفاده نمی کنم ، زیرا GrowBig فقط 2 دلار در ماه بیشتر است و دارای ویژگی ها و منابع سرور بیشتری است. StartUp فقط باید وب سایت های سرگرمی باشد.

GrowBig – میزبان چندین وب سایت با حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp (در نتیجه بار بار سریعتر). همچنین شامل تمام 3 سطح حافظه پنهان (استاتیک ، پویا ، ممتاز) می شود که منجر به بار بار سریعتر می شود. فضای ذخیره سازی ، پشتیبان گیری در صورت تقاضا ، و دو برابر کنید صحنه سازی. قطعاً ارزش هزینه اضافی را دارد و به اعتقاد من محبوب ترین برنامه آنهاست.

GoGeekمیزبانی نیمه اختصاصی و در حدود 4 برابر سریعتر از برنامه های میزبانی مشترک به طور منظم است. خوب برای افرادی که یک وب سایت فوق العاده سریع می خواهند اما نمی خواهند 80 دلار در ماه برای میزبانی ابری خود بپردازند. پشتیبانی اولویتی به سؤالات شما سریعتر پاسخ داده می شود ، همچنین در صورت اجرای تجارت الکترونیک و همچنین SG-Git ، سرورهای سازگار با PCI را نیز شامل می شود. تعادل خوبی بین میزبانی مشترک و اختصاصی وجود دارد ، اما قیمت تمدید بسیار بالا و مشابه Kinsta است.

برنامه های بالاتر = منابع سرور بیشتر = وب سایت سریعتر – برنامه GrowBig و GoGeek SiteGround اطلاعات بیشتری را در بر می گیرد منابع سرور که باعث سریعتر بارگذاری سایت شما می شود (یک عامل اصلی در راهنمای بهینه سازی WordPres). GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی و در حدود 4 برابر سریعتر از StartUp با قیمت 11.95 دلار در ماه ، در مقایسه با a سرور اختصاصی که مبلغ 229 دلار در ماه یا آنها هزینه می شود میزبانی ابر برای 80 دلار در ماه اگر سرعت برای شما مهم است ، با GrowBig یا GoGeek همراه شوید.

تفاوت را در اینجا مشاهده می کنید منابع سرور در سایت SiteGround صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Resources-نمودار

15. میزبانی ابر

SiteGround میزبانی ابر از 80 دلار در ماه شروع می شود ، اما با این قیمت بهتر است از آن استفاده کنید Cloudways DigitalOcean. برای مقایسه ، برای 80 دلار در ماه شما در SiteGround ، 2 CPU + 4 GB RAM دریافت می کنید ، هنگامی که در Cloudways 4 پردازنده + 8 گیگابایت رم با همان قیمت دریافت می کنید. اگر 40 دلار در ماه / ماه پرداخت می کنید و به دنبال میزبانی ابری هستید ، بهتر است در Cloudways شرکت کنید.

SiteGround-Cloud-Hosting-Plans

Cloudways Cloud Hosting

16. سرورهای اختصاصی

من هرگز از SiteGround استفاده نکردم سرور های اختصاصی اما آنها را برای 229 دلار در ماه دارند. این برای سایت های پر ترافیک است که به منابع زیادی احتیاج دارند و مطمئنم سایت شما را سریعاً مسخره می کند. من صادقانه می گویم تجربه ای با آن ندارم (بنابراین من نظر خود را نخواهم داد) اما اگر مانند هر برنامه SiteGround دیگری باشد ، من مطمئن هستم که این امر قانونی است. شاید وقتی به 10،000 بازدید کننده در روز می رسم ، گردباد آن را می کنم.

سرورهای اختصاصی سایت

17. cPanel نسخه ی نمایشی

اگر در حال حاضر با SiteGround میزبانی نشده اید و نمی خواهید یک مورد را ببینید نسخه ی نمایشی cPanel, این به شما کمک می کند تا یک طرح SiteGround ، گزینه های مختلف را کشف کنید. بسیاری از ویژگی های مورد نظر من از جمله Cloudflare CDN ، پخش خودکار ، autoinstallers ، مرحله بندی ، پشتیبان گیری ، ایمیل ، ابزارهای وردپرس مانند افزونه SG Optimizer و بسیاری از ویژگی های دیگر را پیدا خواهید کرد..

SiteGround cPanel

18. Uptimes در واقع 99.99٪ است

در واقع ، معدن من حدود 100٪ بود که در 2 سال گذشته ، وب سایت من فقط حدود 3 دقیقه یک بار پایین آمد. SiteGround برجسته است فن آوری به موقع. اگر تا به حال خطاهای سرور داخلی ، دروازه های بد ، خرابی در اتصال و پیام های دیگر را تجربه کرده اید ، وقتی سایت شما پایین می رود ، نباید این موارد را با SiteGround دریافت کنید. آنها از ظروف لینوکس ، مانیتورینگ سرور و جداسازی حساب ایمن استفاده می کنند تا وب سایت شما بماند. بسیاری از میزبان های WordPress می گویند 99.99٪ اما ارائه آنها ناکام است. SiteGround این کار را انجام می دهد و یکی از بزرگترین دلایل استفاده از آنها است.

SiteGround Uptimes

19. مشکلی با شرکتهای Bluehost ، HostGator ، EIG

آیا می دانید Bluehost ، HostGator ، iPage ، Site5 ، HostMonster و هزاران شرکت میزبانی دیگر متعلق به همان شرکت افتضاح هستند (EIG)؟ در اینجا لیست کامل اما EIG برای بدست آوردن شرکت ها ، اخراج کارمندان و نابودی کامل شرکت ها با پایین آوردن سخت افزار و بسته بندی مشتریان بیشتر در همان سرور بدنام است. عالی برای سود EIG ، نه برای شما.

لیست-Of-EIG-مارک ها

EIG در Facebook Groups متنفر است.

EIG-Facebook-Post

20. چگونه می توان گفت میزبانی شما کند است یا خیر

زمان پاسخگویی سرور – سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شما نشان می دهد گوگل توصیه می کند زمان پاسخ <200ms.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

TTFBزمان برای اولین بایت پاسخگویی سرور وب شما (هاستینگ) را اندازه می گیرد. سایت خود را از طریق اجرا کنید bytecheck.com و در حالت ایده آل نیز باید باشد <500ms ، با این حال <200ms حتی بهتر است.

زمان-به-اولین بایت

همچنین می توانید TTFB را در قسمت بررسی کنید GTmetrix برگه زمانبندی…

GTmetrix-TTFB

21. چرا از SiteGround استفاده می کنم

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

22. بازخورد + در فیس بوک و توییتر

بحث و گفتگو بین SiteGround و Cloudways ادامه دارد. گذشته از قیمت گذاری ، تفاوت اصلی این است که SiteGround از پشتیبانی بهتری برخوردار است ، تقریباً بدون خطای خرابی / تصادفی ، از cPanel استفاده می کند ، و ادغام ایمیل آسان تر است. Cloudways تمایل دارد عملکرد بهتری داشته باشد (از آنجا که این میزبان ابری مدیریت شده است) اما پشتیبانی به خوبی SiteGround نیست. پیشنهاد می کنم به این نتیجه برسید هریستو پانداروف (مدیر انجمن SiteGround) یا مصطفی صالح انصاری (مدیر انجمن Cloudways) و به آنها بگویید که شما میزبان الزامات هستید (و اینکه من شما را برای شما ارسال کردم) ، یا نظرات را در وردپرس میزبان گروه فیس بوک از آنجا که این یک جامعه محکم است.

بازخورد مشتری SiteGround

SiteGround vs Cloudways Cloud Hosting

بازخورد SiteGround

23- سوالات متداول

&# x2705؛ مردم درباره SiteGround در Facebook Groups چه می گویند?

SiteGround در بسیاری از نظرسنجی های فیسبوک رتبه 1 کسب کرد ، اما آنها به دلیل تمدید قیمت بالا ، محدودیت CPU و پشتیبانی هایی که برخی ادعا در آن پایین آمده است بسیار ناچیز هستند. برای میزبانی مشترک ، آنها همچنان یکی از گزینه های به ویژه در مقایسه با EIG هستند.

&# x2705؛ مراکز داده SiteGround در کجا واقع شده اند?

شیکاگو ، آیووا ، لندن ، آمستردام ، سنگاپور و استرالیا. با این حال ، هنگام استفاده از CDN رایگان Cloudflare ، این مراکز داده 200+ را به صورت رایگان به شبکه شما داده می کند. می توانید این کار را در داشبورد SiteGround فعال کنید.

&# x2705؛ با قیمت های تجدید آنها چه برخوردی دارد?

میزبانی مشترک سایت SiteGround برای کمترین برنامه StartUp خود ، ماهانه 3.95 دلار ، ماهانه GrowBig 5.95 دلار و ماهانه 95/11 دلار برای برنامه GoGeek سطح بالاتر آنها هزینه می کند. شما این قیمت را برای 1-3 سال دریافت می کنید ، سپس قیمت های حدود سه برابر پس از پایان دوره تبلیغی منقضی می شوند.

&# x2705؛ چگونه آنها را با Cloudways مقایسه می کنند?

Cloudways در حالی که SiteGround میزبان مشترک است ، میزبان ابر است. پس از پرداخت حدود 35 دلار + / ماه ، Cloudways سریعتر و ارزانتر است. آنها کمی فنی تر برای تنظیم هستند ، اما بیشتر افرادی که SiteGround را ترک می کنند به Cloudways می روند. هر دو در TrustPilot نظرات خوبی دارند.

&# x2705؛ چگونه درخواست انتقال رایگان وب سایت را دارید?

برای درخواست انتقال رایگان وب سایت ، به حساب SiteGround خود وارد شوید و یک بلیط پشتیبانی را باز کنید. گزینه ای را برای درخواست انتقال وب سایت مشاهده خواهید کرد.

&# x2705؛ سریع SiteGround است?

برای میزبانی مشترک ، SiteGround یکی از سریعترین هاست در خارج از کشور است و از SSD ، PHP 7.4 ، CDN Cloudflare و افزونه SG Optimizer استفاده می کند. اگر به سرور قدرتمندتری احتیاج دارید ، ممکن است بخواهید از جایی شروع کنید که SiteGround با 80 دلار در ماه.

از SiteGround میزبانی کنید

امیدوارم که بررسی میزبانی سایت SiteGround WordPress را پیدا کنید که مفید باشد! اگر شما هر گونه سؤال دارید احساس راحتی کنید که نظرات را برای من در نظر بگیرید اما من سعی کردم تا آنجا که می توانم پوشش دهم. من واقعاً عاشق SiteGround هستم (روز گذشته تی شرتم SiteGround را خریداری کردم) بنابراین ، من نوع وسواس هستم.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector