چگونه می توان زمان پاسخگویی سرور را کاهش داد (زمان برای اولین بایت) در وردپرس به زیر 200ms: مورد در Google PageSpeed ​​Insights

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید


بنابراین وب سایت خود را از طریق سایت اجرا کردید Google PageSpeed ​​Insights و باید زمان پاسخگویی سرور (ttfb) را کم نگه دارید در وردپرس.

بیایید این را از راه خارج کنیم.

سرورها توسط میزبان شما کنترل می شوند: Bluehost ، HostGator ، GoDaddy و مارک های EIG بسیار بدنام و آهسته رتبه بندی می شوند ضعیف که در 40+ نظرسنجی در فیس بوک به دلیل سرورهای پر ازدحام آنها.

SiteGround و ابرهای ابری تقریباً همیشه 2 مورد برتر (SiteGround برای میزبانی مشترک و Cloudways برای میزبانی ابر) هستند. من از هر دو استفاده کرده ام و از گزارشات GTmetrix 100٪ با تقریبا 100٪ در Google PageSpeed ​​Insights و همچنین استفاده کرده ام پینگدوم. حتی این ارسال تقریباً در 2 ثانیه است و دارای تعداد تصاویر با اندازه صفحه 5.26MB و 138 درخواست است. اکنون میزبان خوبی است!

روشهای دیگری برای کاهش زمان پاسخگویی سرور وجود دارد که من در این آموزش آن را پوشش خواهم داد: از بین بردن افزونه های CPU بالا ، بارگیری منابع به CDN ، پیکربندی افزونه حافظه نهانگاه شما در تنظیمات بهینه (WP Rocket را توصیه می کنم) و رفع موارد خاص در گزارش GTmetrix خود.

اما ، هیچ بهینه سازی جایگزین میزبان / سرور کند نمی شود. تحقیقات خود را در این زمینه انجام دهید گروه های فیس بوک!

کاهش-سرور-پاسخ-زمان-فیس بوک

1. میزبان DIG EIG و کیفیت پایین

اگر زمان پاسخگویی سرور آهسته دارید ، شرط می بندم که شما با GoDaddy ، HostGator یا Bluehost (مارک های EIG) ، Namecheap ، A2 یا یک هاست با کیفیت پایین میزبان هستید. آیا تحقیقات خود را در این زمینه انجام داده اید میزبانی وردپرس گروه فیس بوک؟ SiteGround (میزبانی مشترک) و Cloudways (میزبانی ابری) تقریباً 2 میزبان دارای رتبه برتر بودند 40+ نظرسنجی در فیس بوک.

لیست-Of-EIG-مارک ها

به این نگاه کن 41 نفر که مهاجرت کردند به SiteGround یا ابرهای ابری و نتایج آنها را ارسال کرد.

انتقال به SiteGround

Cloudways Times Response

جولای 2019 توصیه میزبانی

میزبانی توصیه های فیس بوک

HostGator To SiteGround Migration

بدون عنوان

نظرسنجی میزبان ابر VPS

2018 توصیه های میزبانی

2. استفاده از CPU خود را بررسی کنید

حساب میزبانی خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که از حداکثر نتیجه استفاده نمی کنید محدودیت CPU. سعی کنید هرگز از 80٪ از محدودیتهای خود تجاوز نکنید تا سرور شما آرام بماند. در هاست ابری ، می توانید CPU + RAM بیشتری را یاری دهید که به شما کمک می کند و در هاست مشترک باید برنامه خود را ارتقا دهید. اما قبل از انجام این کار ، این راهنما را دنبال کنید زیرا باید به شما در کاهش CPU مصرف شده توسط سایت کمک کند.

Reduce-CPU-Usage-WordPress

به همین دلیل انتخاب یک برنامه به اندازه کافی بسیار مهم است منابع سرور. شرکت های میزبان بر اساس بازدید کنندگان ماهانه خود به شما دستورالعمل می دهند ، اما تعداد پلاگین های شما را ، چه آنها منابع زیادی را مصرف می کنید ، و چه از CDN استفاده نمی کنید را در نظر نمی گیرید.

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

3. افزونه های CPU بالا را پیدا کرده و از بین ببرید

از GTmetrix برای یافتن کمترین افزونه های خود استفاده کنید
اگر افزونه ای را مشاهده می کنید که چندین بار نمایش داده می شود GTmetrix, یا بارگیری در برگه Waterfall مدت زمان زیادی طول می کشد ، یا باید آن را حذف کنید یا آن را با افزونه سبک تر و سریعتر جایگزین کنید.

افزونه وردپرس آهسته

پلاگین های سبک وزن توصیه می شود

سایر نکات پلاگین

 • حداقل باشید
 • غیرفعال کردن + حذف تمام افزونه هایی که استفاده نمی کنید
 • از افزونه هایی که قابلیت تکراری دارند جلوگیری کنید
 • تنظیمات پلاگین خاص را که از CPU استفاده می کنند تبدیل کنید (به عنوان مثال Query Monitor و Broken Link Checker دائماً سایت شما را اسکن کرده و CPU را مصرف می کنند ، وقتی کار خود را تمام کردید ، آنها را حذف کنید)

4. به PHP 7.3 ارتقا دهید

بسیاری از سایت های وردپرس هنوز هم PHP 5 را اجرا می کنند حتی اگر PHP 7.3 بسیار سریعتر باشد. به این دلیل است که شرکت های میزبان نسخه PHP شما را به طور خودکار بروزرسانی نمی کنند (به دلیل مشکلات سازگاری بالقوه) که می توانید از آنها استفاده کنید افزونه جستجوگر سازگاری PHP برای بررسی.

معیارهای PHP WordPress

چگونه بررسی کنیم کدام نسخه PHP را اجرا می کنید
نصب کنید نمایش افزونه PHP نسخه برای بررسی اینکه کدام نسخه را در آن قرار دارید. اگر از نسخه منسوخ شده استفاده می کنید ، به حساب میزبانی خود وارد شوید و به بالاترین نسخه ممکن PHP موجود ارتقا دهید ، پس از آن سایت خود را برای اشتباهات بررسی کنید. اگر مشاهده کردید ، یکی از افزونه های شما سازگار نیست. می توانید به نسخه قبلی برگردید یا از افزونه دیگری استفاده کنید.

نمایش-PHP-نسخه

در حساب میزبانی خود به PHP 7+ ارتقا دهید ، سپس سایت خود را برای اشتباهات بررسی کنید:

به روزرسانی PHP

5. تنظیمات افزونه بهینه حافظه نهان را پیکربندی کنید

اکثر افراد افزونه کش خود را در تنظیمات بهینه پیکربندی نمی کنند. من آموزش های رایج در مورد پیکربندی نوشته ام موشک WP, WP سریعترین حافظه نهان, W3 حافظه نهان Total, و WP Super Cache.

با بیشتر افزونه های حافظه نهان ، باید برای دریافت این ویژگی ها در حدود 6 افزونه اضافی نصب کنید موشک WP همه آنها ساخته شده است و تعداد پلاگین های سایت شما را کاهش می دهد. اگر مثل من هستید ، فقط می خواهید از 1 افزونه استفاده کنید ، در غیر اینصورت باید تحقیق کنید که افزونه های حافظه نهان ارائه شده چیست ، اگر این پشتیبانی نمی کند آنها را نصب کنید.

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

ویژگی های WP-Rocket

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

6. Cloudflare را اضافه کنید

CDN رایگان Cloudflare است میزان پهنای باند مصرف خود را بارگیری می کند مراکز داده (فشار کمتر به سرور شما) در حالی که کاهش فاصله جغرافیایی بین سرور / بازدید کننده شما.

وردپرس در اینجا آورده شده است می گوید:

CDN-WordPress-توصیه

پهنای باند شما می توانید با Cloudflare ذخیره کنید:

Cloudflare-Bandwidth

اکثر میزبان ها گزینه ای را برای فعال کردن Cloudflare در cPanel خود دارند:

SiteGround-Cloudflare-activation

همچنین می توانید Cloudflare را با استفاده از اکثر افزونه های cache تنظیم کنید (در زیر مربوط به WP Rocket است) ، اما WP Fastest Cache و W3 Total Cache همچنین گزینه هایی برای Cloudflare + CDN ادغام …

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

CDN بیشتر = مراکز داده بیشتر = مصرف پهنای باند کمتر
StackPath نیز موارد خاص خود را دارد مراکز داده 30+ که منابع حتی بیشتری را بارگذاری می کند. Cloudflare برای اکثر وب سایت ها کافی است ، اما من از StackPath برای سایت های دارای ترافیک متوسط ​​و زیاد استفاده می کنم ، و می توانید از تست سرعت KeyCDN برای دیدن سرعت سایت شما در مکانهای مختلف بارگیری می شود. برای فعال کردن Stackpath یا CDN دیگر ، از برگه CDN WP Rocket یا از آن استفاده کنید افزونه CDN Enabler.

تنظیمات WP-Rocket-CDN

7. مسدود کردن ربات های ناخواسته

آیا شما بررسی کرده اید گزارش ترافیک زنده Wordfence در این اواخر?

من این کار را کردم و دیدم همان چند ربات به طور مداوم به سایت من ضربه می زند و استرس را روی سرور من می گذارد. بدیهی است که Googlebot و سایر موارد خوب هستند ، همچنین ممکن است رباتهای اسپم در سایت شما وجود داشته باشد. مگر اینکه بررسی کنید ، هرگز نمی دانید. آنچه من انجام دادم ، و آنچه شما باید انجام دهید نیز اینجاست:

مرحله 1: نصب کلمه.

گام 2: گزارش ترافیک مستقیم را برای چند دقیقه مشاهده کنید تا ببینید چه کسی به سایت شما در زمان واقعی ضربه می زند.

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

مرحله 3: توجه داشته باشید که ربات های دارای ظاهری ظاهراً دائماً به وب سایت شما ضربه می زنند. نام های میزبان آنها را به Google اطلاع دهید که آیا افراد دیگر آنها را به عنوان هرزنامه گزارش می دهند (Googlebot و Bingbot کاملاً خوب هستند).

مرحله 4: همه رباتهای هرزنامه را مسدود کنید (در اینجا چند گزینه دارید). Wordfence دارد تنظیمات مسدود کردن همچنین قوانین محدود کننده نرخ. با این حال ، Wordfence خود مقدار زیادی CPU را مصرف می کند. گزینه های دیگر هستند Blackhole For Bad Bots, نمایش سؤالات بد, یا قوانین فایروال Cloudflare (این همان چیزی است که من استفاده می کنم) شما می توانید 5 قانون فایروال رایگان ایجاد کنید به این معنی که می توانید 5 ربات برتر اسپم خود را مسدود کنید. کافیست نام میزبان آنها را از Wordfence کپی کنید ، سپس در Cloudflare آن را مسدود کنید. مطمئن باشید از ستاره * استفاده می کنید ، بنابراین هرگونه تغییر در آن bot نیز مسدود می شود: amazonaws.com linode.com 2 مورد معمول است.

Cloudflare Firewall Rule for Block Bots Bad

8- پایگاه داده خود را تمیز کنید

اگر افزونه ، موضوع را حذف کرده اید ، تعداد زیادی نسخه اصلاح شده ، نظرات مربوط به اسپم یا گذرهای منقضی شده را حذف کرده اید ، پایگاه داده خود را تمیز کنید. شما باید هر هفته یا همین کار را انجام دهید تا سایت شما سریع بماند.

در صورت استفاده از WP Rocket, این کار را در تنظیمات بانک اطلاعاتی اجرا کنید:

تنظیمات WP-Rocket-Database

اگر از WP Rocket استفاده نمی کنید ، از Free استفاده کنید WP-Optimize افزونه:

WP-Optimize Database Clean

9. بهینه سازی تصاویر

ما استفاده خواهیم کرد GTmetrix برای این. سایت خود را از طریق GTmetrix اجرا کنید و در گزارش خود می توانید تصاویر را به سه روش بهینه کنید. GTmetrix فقط برای یک صفحه واحد تصاویر غیرقابل استفاده را نشان می دهد با بهینه سازی تصاویری که در چندین صفحه ظاهر می شوند ، شروع کنید (آرم ، تصاویر ستونی و پاورقی) ، سپس مهمترین صفحات خود را از طریق GTmetrix اجرا کنید و تصاویر جداگانه را بر روی آن ها تعمیر کنید.

3 روش برای بهینه سازی تصاویر در GTmetrix وجود دارد:

 • ارائه تصاویر مقیاس پذیر – اندازه بزرگتر تصاویر کوچکتر شوند
 • ابعاد تصویر را مشخص کنید – عرض / ارتفاع را در HTML یا CSS تصویر مشخص کنید
 • بهینه سازی تصاویر – با استفاده از فشرده سازی فشرده سازی تصاویر تصور کنید

بهینه سازی تصویر

سرویس تصاویر مقیاس پذیر – GTmetrix به شما می گوید کدام تصاویر خیلی بزرگ هستند و ابعادی که برای تغییر اندازه آنها لازم است. تصویر را پیدا کنید ، آن را برش داده یا تغییر اندازه دهید ، آن را در وردپرس بارگذاری کنید ، سپس تصویر قدیمی را با تصویر جدید جایگزین کنید. “ظروف تصویر” خود را دنبال کنید و یک صفحه تقلب ایجاد کنید (در زیر). می توانید با کلیک راست روی یک تصویر ، تصاویر بزرگ را به صورت دستی بررسی کنید آدرس تصویر را کپی کنید سپس به آن URL بروید و در آنجا باید ببینید که خیلی بزرگ است یا خیر. هرگز استفاده نکنید برای تغییر اندازه ، بکشید ویژگی در ویرایشگر تصویری از آنجا که این فقط به تصویر نمایش داده شده تغییر می کند (نه تصویر واقعی).

ورق نمونه تقلب:

 • لوگو: 150 (w) x 37 (ساعت)
 • لغزنده ها: 1950 (w) x 550 (ساعت)
 • ابزارک های نوار کناری: 319 (w)
 • بدن محتوای وبلاگ: 600 (w)
 • تصاویر برجسته: 200 (w) x 200 (ساعت)
 • تصاویر چرخ فلک: 225 (ساعت)

ابعاد تصویر را مشخص کنید – به گزارش GTmetrix خود مراجعه کنید و این موارد را گسترش دهید تا ببینید کدام تصاویر به این مورد نیاز دارند. هرکدام را در WordPress قرار دهید ، سپس ابعاد (عرض / ارتفاع) را که GTmetrix به شما خواهد گفت ، مشخص کنید. ویرایشگر بصری به طور خودکار از این مراقبت می کند بنابراین شما معمولاً باید این کار را با تصاویری که در ابزارک ها ، سازندگان صفحه و سایر مکان ها هستند انجام دهید.

مشخصات-تصویر-ابعاد

بهینه سازی تصاویر – با استفاده از فشرده سازی فایل های بدون ضرر تصور کنید یا کراکن (هر دو تا رسیدن به حد ماهانه رایگان هستند) در حالی که پلاگین های کاملاً رایگان دیگری وجود دارند که فشرده سازی نامحدودی را ارائه می دهند ، از این موارد استفاده نکنید زیرا اشکالات دارند ، کار نمی کنند یا تصاویر شما را خراب نمی کنند.

دستورالعمل ها را تصور کنید

 1. نصب کنید پلاگین را تصور کنید
 2. با دستورالعمل از شما خواسته می شود
 3. ثبت نام در Imagify و کلید API خود را وارد کنید
 4. سطح فشرده سازی خود را تنظیم کنید (طبیعی ، پرخاشگر ، فوق العاده) … من از تهاجمی استفاده می کنم
 5. تصور کنید همه (فله همه تصاویر موجود در سایت شما را فشرده می کند)
 6. پس از اتمام حد خود ، برنامه ای را بخرید یا ماه بعد صبر کنید تا حد مجاز خود را تنظیم کنید

تصور کنید

تصور-وردپرس-بهینه سازی تصویر

پس از اتمام کار ، صفحات خود را از طریق GTmetrix اجرا کنید و مطمئن شوید که همه 3 مورد 100٪ هستند.

10. بهینه سازی اسکریپت های خارجی

اگر استفاده می کنید اسکریپت های شخص ثالث, این موارد باعث درخواست های اضافی می شوند و در گزارش GTmetrix شما نشان داده می شوند. بهینه سازی برخی از اسکریپت ها دشوار یا حتی غیرممکن است (به خصوص ابزارک های AdSense و اجتماعی که برای جلوگیری از همه در کنار هم بهتر است) ، اما برخی از بهینه سازی ها را در زیر ذکر کردم.

نکاتی برای بهینه سازی اسکریپت های خارجی

GTmetrix-تبلیغات

11. تم های بلا استفاده + افزونه ها را حذف کنید

به قسمت Appearance Go Themes بروید و هر موضوعی را که استفاده نمی کنید حذف کنید. شما می توانید یک نسخه را نگه دارید (به عنوان مثال بیست و هفده موضوع) در صورتی که موضوع فعال شما اشتباه نباشد.

مضامین استفاده نشده وردپرس را حذف کنید

افزونه های WordPress را حذف کنید

12. محافظت از Hotlink را فعال کنید

Cloudflare و برخی از شرکت های میزبان به شما امکان می دهند محافظت از لینک مستقیم که از کپی / چسباندن تصاویر شما در وب سایت خود جلوگیری می کند (که پهنای باند شما را بمکد).

Cloudflare Hotlink Protection

13. نرم افزار وردپرس را به روز کنید

هسته ، تم ها و افزونه های WordPress را به روز کنید.

به روزرسانی های وردپرس

14. 40+ نظرسنجی در مورد “بهترین میزبانی” در فیس بوک

نظرسنجی ها به خودی خود صحبت می کنند:

میزبانی توصیه های فیس بوک

VPS Cloud Hosting نظرسنجی WooCommerce

جولای 2019 توصیه میزبانی

توصیه های میزبان عناصر

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

نظرسنجی برای میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی سایت SiteGround vs Bluehost

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

نظرسنجی میزبان ابر VPS

پیشنهادات میزبانی وردپرس

2018 توصیه های میزبانی

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

نظرسنجی میزبان وردپرس

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

15. SiteGround: سریعترین میزبانی مشترک

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر نظرسنجی در فیس بوک شماره یک هستند و به اکثر افراد قابل توجه هستند پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

SiteGround توسط توصیه می شود وردپرس:

SiteGround-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط ایویکا چه کسی اداره می کند WordPress Speed ​​Up Group Facebook با 16000+ عضو.

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

مشتریان مبارک:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها ببینید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من SiteGround را دوست دارم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

از SiteGround میزبانی کنید

16. Cloudways: Cloud Hosting حتی سریعتر نیز انجام می شود

ابرهای ابری حتی سریعتر از SiteGround است:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

پشتیبانی آنها به اندازه SiteGround مناسب نیست ، آنها میزبان ایمیل پشتیبانی نمی کنند ، و از 10 دلار در ماه گران تر می شوند (توصیه می کنم DigitalOcean یا Vultr طرح). اما برای عملکرد خالص ، نمی توانید با آنها اشتباه کنید. معمولاً در نظرسنجی های فیس بوک # 1 یا # 2 وجود دارد و بررسی من Cloudways شامل ترفندهایی در داشبورد CW شماست که باعث می شود سایت شما حتی سریع تر شود.

Cloudways-Review

آنها دارای 5 ارائه دهنده میزبانی ابری هستند که باید از بین آنها انتخاب کنند:

Cloudways-Managed-Cloud-Hosting

هرگز سعی نکرده باشید میزبانی ابری را مدیریت کنید؟ تفاوت زیادی را ایجاد می کند.

نظرسنجی میزبانی مدیریت شده

آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان:

ابرهای مهاجرت رایگان

بازخورد در Cloudways:

Cloudways-Facebook-Thread

از Cloudways میزبانی کنید

(صرفه جویی 25٪ به مدت 2 ماه با کد تبلیغی OMM25)

17. نتایج مهاجرت

در اینجا افرادی هستند که به SiteGround یا Cloudways مهاجرت کرده و زمان پاسخگویی سرور ، زمان بارگذاری و گزارشات Pingdom / GTmetrix را بهبود بخشیده اند. اگر شما یک هاست با کیفیت پایین داشته باشید ، استفاده از سرور قدرتمندتر می تواند پیشرفت چشمگیری داشته باشد. هر دو شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

افرادی که به SiteGround مهاجرت کرده اند:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround زمان بارگذاری GoGeek

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

SiteGround مهاجرت وبلاگ نویسی

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

افرادی که به Cloudways مهاجرت کرده اند:

Cloudways Times Response

WP Engine به Cloudways

گزارش DigitalOcean Pingdom

Godaddy to DigitalOcean Migration

بار پاسخگویی سرور Cloudways

بهبود زمان بارگذاری ابر

Cloudways vs WP Engine

بدون عنوان

Cloudways Pingdom بار بار

گزارش Cloudways Pingdom

مهاجرت Vultr

Namecheap To Cloudways Migration

Cloudways WooCommerce مهاجرت

Cloudways AWS مهاجرت

WPEngine to Cloudways Migration

آیا تحقیقات شما تنها چیزی است که می گویم “:

Bluehost-Managed-WordPress-Hosting

بازخورد میزبان

بازخورد میزبان وردپرس Godaddy مدیریت شد

18. سؤالات متداول

&# x2705؛ چرا باعث می شود زمان پاسخگویی سرور آهسته باشد?

سرورها توسط میزبان شما کنترل می شوند. اگر از هاست با کیفیت پایین استفاده می کنید یا فشار زیادی روی سرور خود وارد می کنید (به عنوان مثال افزونه های بسیار زیادی) ، این می تواند باعث شود زمان پاسخگویی کند..

&# x2705؛ کدام هاست دارای سرورهای کند است?

مارک های GoDaddy ، Bluehost ، HostGator و EIG به دلیل داشتن سرورهای آهسته بدنام هستند. 2 میزبان برتر رتبه بندی در نظرسنجی های فیس بوک معمولاً SiteGround (میزبانی مشترک) و Cloudways (میزبانی ابری) هستند. مهاجرت به هاست سریعتر آسانترین راه برای اصلاح سرور آهسته است.

&# x2705؛ زمان پاسخ خوب سرور چیست؟?

Google زمان پاسخگویی سرور را توصیه می کند <200ms با این حال ، این معمولاً تنها درصورتی ممکن است که در مورد بهینه سازی وب سایت آگاه باشید و از هاست سریع استفاده کنید.

&# x2705؛ چه چیزی بر زمان پاسخ سرور تأثیر می گذارد?

میزبانی ، افزونه های حافظه نهان ، افزونه های CPU بالا ، ربات های اسپم در حال خزیدن سایت شما ، از CDN استفاده می کنید ، و بهینه سازی تصاویر همه می توانند بر زمان پاسخگویی سرور تأثیر بگذارند.

&# x2705؛ زمان پاسخگویی سرور را چگونه می سنجید?

Google PageSpeed ​​Insights بهترین روش برای اندازه گیری زمان پاسخگویی سرور است.

نتیجه: بپیوند به وردپرس میزبان گروه فیس بوک برای گرفتن نظرات واقعی و بی طرفانه به نظرسنجی های فیس بوک نگاه کنید و افرادی که به هاست های مختلف مهاجرت کرده اند و نتایج خود را منتشر می کنند. در آخر ، از وابستگان میزبانی با کیفیت پایین که فقط کمیسیون ها را می خواهند ، خودداری کنید.

آیا میزبانی مهم است?

بله ، میزبان شماست سرور ما در حال صحبت کردن در مورد.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map