7 אסטרטגיות מקומיות לקידום אתרים לדרג גבוה יותר במפות גוגל ותוצאות מקומיות (בהתבסס על גורמי הדירוג המקומיים של גוגל)

03.06.2020
स्थानीय एसईओ '7 אסטרטגיות מקומיות לקידום אתרים לדרג גבוה יותר במפות גוגל ותוצאות מקומיות (בהתבסס על גורמי הדירוג המקומיים של גוגל)
0 28 мин.

אסטרטגיות מקומיות-SEO


רוצה להשתמש ב- SEO מקומי כדי להשיג לקוחות ספציפיים יותר מבחינה גיאוגרפית?

אני אראה לך כיצד להשתמש גורמי הדירוג המקומיים של גוגל לפי SEO כדי לייעל את נוכחות האתר שלך ואת הדירוג הגבוה יותר במפות Google וברשימות אורגניות מקומיות (התוצאות הכחולות תחת מפות Google). אסקור את ‘Google לעסק שלי’, ביקורות, ספריות (נקראות גם ציטוטים ב- SEO מקומי), יצירה של דפי נחיתה ספציפיים למיקום ואסטרטגיות SEO מקומיות אחרות. אני גם אראה לך כיצד לבצע אופטימיזציה למיקום אחד וכן כיצד לבצע אופטימיזציה למיקומים מרובים.

אלה הם גורמי ה- CORE הדרושים כדי לדרג גבוה יותר במפות גוגל ובעוד שיש המון גורמים אחרים, רוב האנשים לא מורידים את היסודות. אני ממליץ לקחת קצת זמן כדי להוריד את אלה קודם, ואז להשתמש במלואם מדריך SEO מקומי לבצע אופטימיזציה לגורמים אחרים כמו מיטוב מהיר, תיקון שגיאות במסוף החיפוש של גוגל והוספה דפי AMP. מדריך זה מראה לך כיצד לעשות הכל ולמרות שהוא ספציפי לוורדפרס, רוב הפריטים הם אוניברסליים לא משנה על מה אתה מפעיל את האתר שלך (מכיוון שגורמי הדירוג המקומיים תמיד נשארים זהים).

תוכן עניינים

 1. הפוך את דף העסק שלך ב- Google ל 100% שלם
 2. צור פרופילים בספריות אחרות
 3. בקש מהלקוחות לקבל ביקורות
 4. הגש מידע עסקי למאגרי נתונים מובילים
 5. צור דפים ספציפיים למיקום
 6. לבעוט את המדיה החברתית שלך לציוד
 7. קבל קישורים מבלוגים, לקוחות, שותפים, פרסום

1. הפוך את דף העסק שלך ב- Google ל 100% מלא

תבע את שלך דף העסק שלי של גוגל ולמלא אותו להיות 100% שלם. אם עדיין אין לך דף, צור דף, אבל אתה צריך לעשות זאת רק 1 לכל מיקום ללא כפילויות. רשמו את כל הקטגוריות הרלוונטיות, העלו תמונות מקצועיות כולל לוגו, ועשו את כל מה שהם מבקשים מכם לעשות. אל תשכח לעשות זאת אמת את הדף שלך ו הגדר כתובת אתר מותאמת אישית (צריך להיות שם העסק שלך). יש כרטיסיית “עריכת מידע” ו”תמונות “שצריכות שתיהן להיות 100%. אם זה הגיוני עבור העסק שלך, אתה יכול גם לקבל סיור וירטואלי מאת ספק מועדף על ידי גוגל.

פרופיל google-my-business

דף העסק שלי הוא זה שמופיע במפות Google וכאשר אנשים גוגל שם העסק שלך (בצד ימין של תוצאות חיפוש). זה ליבו של קידום אתרים מקומי אז עשו אותו לגיטימי!

קידום אתרים מקומי של Google לעסק שלי

אני רוצה להדגיש שאם כבר יש לך דף של ‘Google לעסק שלי’ אתה לא רוצה ליצור כפילות או שהוא יתמודד עם העמוד הראשי שלך – ובאופן פוטנציאלי להעניש את הדירוגים שלו. כדי לבדוק אם כבר יש לך דף של ‘Google לעסק שלי’, לנהל את העסק שלך מוז מקומי או חפש בעסק שלך יצרנית המפות של גוגל. אם אתה מוצא דף משוכפל, מחק אותו עד התחברות ל- Google לעסק שלי ובחר את הדף שברצונך לנהל. עבור לכרטיסיה בתפריט השמאלי העליון ולחץ על “הגדרות” ואז גלול עד הסוף עד שתראה “מחק דף.”

2. צור פרופילים בספריות אחרות

ספריות מקוונות (נקראות גם ציטוטים ב- SEO מקומי) הן גורם הדירוג מספר 2, מספר 5 ו- 14 במפות Google. בסך הכל מדובר בכ- 25% מאיך שאתה מדרג. יצירה של 100% פרופילים שלמים באתרי ספריות מובילים יכולה להיות מייגעת אך היא חשובה מאוד לדירוגים המקומיים שלך..

אתה יכול לעשות זאת בעצמך באמצעות רשימת שלי ספריות מקוונות מובילות או להשתמש דף המשאבים של Whitespark עם רשימות ציטוט מובילות לפי עיר, מדינה וקטגוריה. לחלופין ניתן למקד אותו באמצעות שירות הגשת הציטוטים של Whitespark שזה 4-5 דולר לציטוט. זה מה שאני משתמשת עבור כל לקוחות ה- SEO המקומיים שלי ועזרה לרבים מהם לדרג מספר 1 במפות Google.

לוויטספארק יש א ביקורת 4.9 / 5 כוכבים בגוגל עם מעל 120 ביקורות והיא עמלה חד פעמית בהשוואה לחברות כמו Yext שגובות עמלות שוטפות. למעשה אתה ממלא את הצריכה, Whitespark תיצור את הציטוטים בעוד כשלושה שבועות, ואז הם ישלחו לך דוח המשך עם כתובות האתר הציטוטים החדשות שלך והתחברות אוניברסלית אחת. זה קל מאוד ועליך לראות שיפור בדירוג שלך תוך 2-3 חודשים לאחר הציטוטים באינדקס וגוגל מעדכנים את תוצאות החיפוש המקומיות. לבסוף, אל תשכח להשתמש מוז מקומי כדי לתקן בעיות עם 15 הציטוטים המובילים שלך. הייתי עושה את Google My Business, ואז Moz Local, ואז Whitespark.

רק כדי לבדוק, תרצה להשתמש ב- Moz Local כדי לתקן את 15 הספריות המובילות (ציטוטים) …

מוז מקומי

לאחר מכן השתמש בוויטספארק לבניית ציטוטים נוספים מכיוון שהם מהווים כ 25% – מ- SEO מקומי. אתה יכול להשתמש בדף המשאבים שלהם כדי לבנות אותם בעצמך, או למיקור חוץ ל Whitespark תמורת 4-5 דולר לציטוט. פשוט מלא את הצריכה ואז תן לסיים את העבודה תוך 2-3 שבועות.

ציטוטים בעיר

3. בקש מהלקוחות ביקורות

ביקורות הם בערך 10% מדירוג מפות Google אך הם החלק החשוב ביותר ב- SEO מקומי מסיבות מובנות. אנשים רואים ביקורות כאשר הם מחפשים את שם העסק שלך, והם מופיעים גם עבור מילות מפתח מקומיות שאינן ממותגות כמו “צלם חתונות שיקגו.”

דרוש כ -5 ביקורות בדף Google לעסק שלי כדי שהכוכבים יופיעו בגוגל, אבל ככל שיותר טוב. אם אתה מגדיר את מילת המפתח העיקרית שלך ואתה רואה שלמתחרה המדורג ביותר יש 20 ביקורות, יהיה עליך לפחות 21. ברגע שיש לך ביקורות יותר ממתחרות ב- Google My Business, עבור אל ספריות Yelp ו- niche כמו WeddingWire או UrbanSpoon. אני יודע שביקורות יכולות להיות כאב אך עבור קידום אתרים מקומי זו הדרך העיקרית שאתה הולך לבנות מוניטין מקוון מוצק תוך דירוג גבוה יותר במפות Google.

ביקורות גוגל עבור SEO

4. הגש מידע עסקי למאגרי נתונים מובילים

ישנם 3 צוברי נתונים עיקריים השולחים את המידע העסקי המקומי שלך למיליוני אתרים אחרים. עליך להירשם וליצור פרופיל נחמד בכל אחד מאתרי האינטרנט האלה …

5. צור דפים ספציפיים למיקום

השלב הראשון לבניית דפים ממוקדים גיאוגרפיים הוא ללמוד אילו ביטויים אנשים מחפשים. להשתמש השלמה אוטומטית של Google לגרום ל- Google “למלא את הריק” באמצעות התו המדגיש כדי לקבל הצעות למילות מפתח. אתה יכול גם להשתמש סייר מילות המפתח של מוז כדי לקבל רעיונות נוספים למילות מפתח, אך הקפד לרשום את כל שירותי ההבדל שאנשים מחפשים …

מילות מפתח SEO לצילום

אם יש לך רק מילת מפתח ראשית אחת (למשל, צלם שיקגו של ניובורן), עליך למקד לזה בדף הבית שלך באמצעות האסטרטגיות המופיעות בתמונת המסך שלהלן..

אם יש לך מילות מפתח מרובות (צלם יילוד בשיקגו, צלם פורטרטים של שיקגו …) ואז צור דף נפרד לכל אחד מהם כדי למקד טוב יותר לכל מילת מפתח. אם יש לך מספר מיקומים יהיה עליכם גם ליצור דף חדש (לעיתים מספר עמודים) עבור כל מיקום, תלוי בכמה מילות מפתח מחפשות בעיר זו. כלל האצבע הכללי הוא שכל דף יכול למקד רק מילת מפתח אחת (שירות) במקום אחד.

ברגע שאתה יודע את מילות המפתח שלך, צור דפי נחיתה במיקוד גיאוגרפי שלך …

דף נחיתה מותאם באופן מקומי

שימו לב שהתוכן ייחודי למיקומו (בינטון ביץ ‘). מילת המפתח “רופא שיניים בוינטון ביץ ‘” קיימת גם בכותרת העמוד, כתובת האתר, תג הכותרת, מטא תיאור וכו’. בנוסף, תמונות המחוון ייחודיות למיקום זה וכך גם המלצות ותכנים אחרים. לכל עמוד צריך להיות תוכן ייחודי לחלוטין וכדאי להימנע משימוש ב”חפש והחלף דפים “שבהם אתה משכפל דפים ואז מחלף כמה מילים. זו לא אסטרטגיה טובה ורק דפים עם תוכן מעוצב וייחודי שנכתב על מילת מפתח מסוימת ידרגו גבוה.

6. בעט את המדיה החברתית שלך להילוך

פייסבוק-מידות

לעסק המצליח ביותר לפחות יש נוכחות מסוימת ברשתות החברתיות העיקריות, וגוגל מחפשת זאת. ודא שפרופילי המדיה החברתית שלך מלאים לחלוטין ושאתה מפרסם עליהם באופן קבוע. אפילו הודעה אחת בשבוע טובה יותר מכלום.

7. קבל קישורים מבלוגים, לקוחות, שותפים, פרסום

קישורים לאתר שלך הם בערך 20%, אך אנשים רבים מבולבלים כיצד להשיג אותם. ראשון וודא שהאתר שלך מעוצב היטב וכולל תוכן (למשל מאמרים שימושיים בבלוג) שאנשים באמת רוצים לקשר אליהם. יש לבצע אופטימיזציה של מאמרים אלה למילת מפתח שאינה מקדמת-מכירות שנמצאת בהשלמה האוטומטית של גוגל (למשל, עלות ממוצעת של צלם חתונות בשיקגו). כשאתה צובר מאמרים בבלוגים ותכנים נוספים באתר שלך, אתה יכול להתחיל להפנות לדפים / פוסטים אחרים שכתבת בתוכן שלך. אלה נקראים קישורים פנימיים ומהווים דרך טבעית לבנות קישורים לאתר שלך באופן אורגני. תזדקק לכמות טובה של תוכן!

אתה יכול לפנות גם לבעלי אתרים אחרים מי אתה חושב שתוכל לקבל קישור. חשוב על עסקים מקומיים אחרים באזורך, שותפים עסקיים, חברים או לקוחות וספקים. אולי לחלק מהעסקים יש שותף או דף המלצות שאפשר לקבל קישור אליו. המפתח הוא הפיכת היחסים העסקיים שלך למזכרים באתר אינטרנט – בצורה של קישור.

ראה גם: מדריך SEO מקומי לוורדפרס

אני מקווה שמצאת שאסטרטגיות SEO מקומיות אלה מועילות כדי שתוכל להשתמש בהן עם מילות המפתח שלך! אם יש לך שאלות השאירי לי תגובה ואשמח לעזור לך. אחרת אם נהנית מהמאמר שלי, אנא שתף ​​אותו עם אחרים שירצו גם אותו.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector