چگونه می توان از کاربری CPU در Bluehost کاسته شد (همچنین به عنوان محدودیت های پهنای باند شناخته شده است / صدای ضربه زدن که باعث بروز 503 خطا در دسترس نیست)

03.06.2020
स्थानीय एसईओ 'چگونه می توان از کاربری CPU در Bluehost کاسته شد (همچنین به عنوان محدودیت های پهنای باند شناخته شده است / صدای ضربه زدن که باعث بروز 503 خطا در دسترس نیست)
0 51 мин.

گرفتن بیش از حد CPU در Bluehost?


در اینجا برخی از متداول ترین راه حل ها آورده شده است. اینها مبتنی بر تجربه شخصی من با استفاده از بیش از حد CPU و راه حلهایی است که برای افراد گروههای Facebook WordPress که در آن هستم کار کرده است.

بیشترین روشهای تعمیر بیش از حد CPU Bluehost عبارتند از: ارتقا به PHP 7.2 در cPanel ، فعال سازی Cloudflare ، از بین بردن افزونه های CPU بالا و استفاده از افزونه های Heartbeat Control ، WP-Optimize و Blackhole For Bad Bots. چند راه حل اضافی در زیر وجود دارد.

2 گزینه وجود دارد: CPU مصرف شده توسط وب سایت / افزونه های خود را کاهش دهید (با استفاده از راهنمای من) ، یا برنامه خود را ارتقا دهید تا موارد بیشتری را شامل شود منابع سرور. اما ، در این کاملاً مشهور است وردپرس میزبان گروه فیس بوک که Bluehost یکی از ارزان ترین و کم کیفیت ترین هاست هاست. آنها متعلق به EIG, تعداد زیادی از افراد را در همان سرور بسته بندی کنید و دائماً در مورد سرورهای کند ، پشتیبانی و خرابی قرار دارند. برخی از تحقیقات را انجام داده و به آن گروه Facebook بپیوندید – چیزهای زیادی وجود دارد گزینه های بهتر مانند SiteGround ، Cloudways و Kinsta. من استفاده می کنم SiteGround و دارد 200 بار پاسخگویی سرور, 100٪ نمرات GTmetrix ، و .4S بار در پینگدوم بارگیری می شود.

پهنای باند-فراتر رفت

1. به PHP 7.2 ارتقا دهید

نسخه های بالاتر PHP باعث می شود سایت شما بسیار سریعتر بارگیری شود و امنیت آن را بیشتر کند. Bluehost در حال حاضر از PHP 7.2 پشتیبانی می کند – که قطعاً باید از آن استفاده کنید. اینجا چگونه به روز رسانی شود.

مرحله 1: استفاده کنید نمایش افزونه PHP نسخه برای دیدن کدام نسخه PHP که اکنون در آن هستید.

نمایش-PHP

گام 2: اجرا کن جستجوگر سازگاری PHP برای اطمینان از اینکه پلاگین های شما سازگار هستند.

PHP-Compatibility-Checker

مرحله 3: به بخش پیکربندی PHP از cPanel Bluehost بروید.

Bluehost-PHP-پیکربندی

مرحله 4: به نسخه PHP بالاتر ارتقا دهید (بالاتر ، سریعتر):

نسخه PHP به روزرسانی Bluehost

مرحله 5: وب سایت خود را برای خطاها بررسی کنید (همیشه می توانید به نسخه قبلی برگردید).

معیارهای PHP WordPress

2. CDN Cloudflare را فعال کنید

Cloudflare یک CDN رایگان است که میزبان پرونده های وب سایت شما است 200+ مرکز داده, و کمک می کند منابع تخلیه به آن مراکز داده (فشار کمتری روی سرور خود وارد کنید). همچنین دارای بسیاری از ویژگی های سرعت / امنیت دیگر است ، اما در صورت استفاده از CPU باید از CDN استفاده کنید.

در BluePost cPanel, Cloudflare را فعال کنید:

فعال سازی Cloudflare Bluehost

Cloudflare-Bandwidth

3. افزونه های گرسنه CPU را پیدا کنید

احتمالاً می دانید که افزونه ها به دلیل ایجاد بار کم سرعت و مصرف منابع بدنام هستند. اگر سایت خود را از طریق GTmetrix اجرا کنید و همان افزونه ای را مشاهده کنید که چندین بار در گزارش شما نشان داده شده است ، احتمالاً علامت است. شما همچنین می توانید از برگه آبشار GTmetrix برای دیدن مدت زمان بارگذاری هر عنصر / افزونه برای چه مدت طول می کشد. من یک لیست گسترده از افزونه های CPU بالا دارم که در صورت امکان باید از آنها جلوگیری کنید (آنها به مصرف منابع سرور معروف هستند).

افزونه وردپرس آهسته

مانیتور پرس و جو همچنین می توانید افزونه های کند را شناسایی کنید (اما وقتی کار خود را حذف کردید آن را حذف کنید):

افزونه های آهسته مانیتور پرس و جو

4- افزونه های پشتیبان ، آماری و اسکن را غیرفعال کنید

اینها تقریباً رایج ترین افزونه های گرسنه CPU هستند. هر افزونه ای که به طور مداوم اجرا شود ، استرس را روی سرور شما وارد می کند. UpraftPlus مواردی دارد توصیه ها, اما نکته اصلی این است که اگر قصد استفاده از این نوع پلاگین ها را دارید ، باید اطمینان حاصل کنید که سرور شما از منابع کافی برای انبار کردن آنها برخوردار است. در غیر این صورت ، به ناچار با مصرف بیش از حد CPU روبرو خواهید شد.

نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی UpdraftPlus

5. دوباره افزونه حافظه نهان خود را دوباره مرور کنید

هر سه عامل بر مصرف پهنای باند تأثیر می گذارند:

 • اگر از افزونه کش استفاده می کنید
 • از افزونه کش استفاده می کنید
 • این که آیا شما آن را به درستی پیکربندی کرده اید

موشک WP در نظرسنجی های فیس بوک به دلیل داشتن بسیاری از ویژگی ها ، بسیاری از افزونه های حافظه نهان ، دارای شماره 1 شدند. در غیر اینصورت ، باید 6 افزونه اضافی نصب کنید. به همین دلیل WP Rocket نمرات بهتری می دهد + بار بار در GTmetrix / Pingdom (ویژگی های بیشتری دارد ، و برای به دست آوردن همه این ویژگی ها فقط به 1 افزونه واحد نیاز دارید). اگر نمی خواهید هزینه WP Rocket بپردازید ، Swift Performance یا WP Fast Fast Cache را که معمولاً پلاگین های کش شماره 1 رایگان هستند ، بررسی کنید..

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

اکثر افراد یک افزونه کش نصب کرده اند ، اما تنظیمات بهینه تنظیم نشده اند. آموزش های من را مرور کنید تا مطمئن شوید که از آن بیشترین استفاده را می کنید.

6. API ضربان قلب را غیرفعال کنید

APP ضربان قلب WordPress به افزونه ها اجازه می دهد تا اعلان های در زمان واقعی را برای شما ارسال کنند و وقتی سایر کاربران در حال ویرایش یک پست هستند ، به شما نشان می دهد. این ممکن است خوب به نظر برسد ، اما در هر 15-30 ثانیه (مصرف منابع سرور) درخواست اضافی ایجاد می کند. نصب کنید افزونه کنترل ضربان قلب و آن را به طور کامل غیرفعال کنید ، یا حداقل آن را تا 60 ثانیه محدود کنید. این باعث می شود منابع خود را ذخیره کنید.

کنترل ضربان قلب

WP Rocket همچنین گزینه ای برای غیرفعال کردن API ضربان قلب دارد:

WP-Rocket-ضربان قلب-کنترل

7. Spammy Bots را مسدود کنید

بسیاری از وب سایت ها (شامل من) شامل آلودگی به هرزنامه ها می شوند که کاری جز خزیدن سایت شما و مصرف منابع ندارند. با استفاده از گزارش ترافیک مستقیم Wordfence ، می توانید ببینید که کدام بوت ها به سایت شما ضربه می زنند. ساده ترین راه حل نصب است افزونه Blackhole For Bad Bots. این افزونه یک قانون پنهان ایجاد می کند و همه ربات های هرزنامه را که از این قاعده پیروی نمی کنند ، مسدود می کند. Googlebot و سایر ربات های خوب در لیست سفید قرار گرفته اند و موارد اسپم مسدود شده اند. نخود فرنگی آسان.

Blackhole for Bad Bots

یا نصب کنید کلمه و مشاهده خود را گزارش ترافیک زنده که نشان می دهد تمام ربات ها در زمان واقعی به سایت شما ضربه می زنند. لیستی از همه رباتهایی که به نظر هرزنامه هستند ، ایجاد کنید ، سپس نامهای میزبان آنها را به Google (تهیه شده توسط Wordfence) Google کنید تا ببینید آیا سایرین آنها را به عنوان اسپم گزارش می دهند یا خیر. اگر بله ، آنها را به لیست خود اضافه کنید.

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

حالا برو تنظیمات مسدود کردن Wordfence و رباتهای اسپم را در اینجا اضافه کنید (همچنین می توانید با استفاده از این روش نیز انجام دهید قوانین فایروال Cloudflare) مطمئن شوید که از یک ستاره برای مسدود کردن تمام تغییرات آن bot استفاده می کنید (amazonaws.com رایج ترین آن است و هر 3 ثانیه به وب سایت من حمله می کرد). من نمی توانستم باور کنم که من از این طریق منابع مصرف می کردم … برای انجام این کارها باید غیرقانونی باشد.

Wordfence-Blocking-Rule

8- پایگاه داده را با WP-Optimize تمیز کنید

تمیز کردن پایگاه داده خود را هر 1-2 هفته با استفاده از WP-Optimize از جمع شدن پرونده های ناخواسته در پایگاه داده و کاهش سرعت آن جلوگیری می کند. قبل از انجام این کار حتما از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

WP-Optimize Database Clean

WP Rocket همچنین گزینه ای برای تمیز کردن پایگاه داده شما دارد:

تنظیمات WP-Rocket-Database

9. تنظیمات Cloudflare را تنظیم کنید

در داشبورد Cloudflare خود ، به سمت سمت راست بروید برگه قوانین صفحه. این قانون را برای منطقه WP Uploads خود ایجاد کنید ، که باعث کاهش پهنای باند می شود زیرا این منطقه از سایت شما به روز نمی شود ، و نیازی به ذخیره آنها در اغلب موارد نیست. شما همچنین باید یک صفحه را برای غیرفعال کردن ویژگی های عملکرد Cloudflare در وردپرس Admin خود درست مانند Cloudflare ایجاد کنید توصیه می کند.

WP-Uploads-Page-Rule

WordPress-Admin-Page-Rule

در اینجا تنظیمات من برای برگه سرعت:

Cloudflare-Speed-Tab

و برگه حافظه پنهان:

Cloudflare-Caching-Settings

10. منابع بیشتری را برای StackPath CDN بارگیری کنید

چند CDN = مراکز بیشتر داده = تحویل سریعتر محتوای شما ، و منابع بیشتر بارگیری می شوند. من از Cloudflare و StackPath استفاده می کنم که دارد 31 مرکز داده به شدت در ایالات متحده واقع شده است ، جایی که بیشتر بازدید کنندگان من در آن هستند. StackPath یک آزمایش 30 روزه رایگان دارد و سپس 10 دلار در ماه است.

مرحله 1: برای StackPath ثبت نام کنید.

گام 2: در داشبورد ، روی زبانه CDN ، سپس کلیک کنید یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید:

StackPath-CDN-Tab

StackPath شما را از طریق مجموعه ای از صفحات طی می کند:

دامنه StackPath-CDN

آدرس StackPath-Server-IP

CDN-URL-StackPath

مرحله 3: نشانی اینترنتی StackPath CDN خود را کپی کرده و آنرا در WP Rocket قرار دهید:

تنظیمات WP-Rocket-CDN

اگر از WP Rocket استفاده نمی کنید ، می توانید از آن نیز استفاده کنید CDN Enabler:

تنظیمات CDN-Enabler-Plugin

مرحله 4: در StackPath ، به CDN → Cache Settings بروید ، سپس کلیک کنید همه چیز را تمیز کنید:

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

11. غیرفعال کردن حافظه نهان در W3 Total Cache

در صورت استفاده W3 حافظه نهان Total, گزینه حافظه پنهان شی معمولاً بیشتر از خوب عمل می کند. احتمالاً متوجه خواهید شد که اگر این کار را انجام دهید ، هم وب سایت و هم پنل مدیریت خود را کند می کند.

W3 Total Cache Object Cache

12. غیرفعال کردن ویژگی ها در موشک WP

موشک WP می گوید:

“گاهی اوقات برخی از گزینه های در برگه بهینه سازی فایل ، مانند حذف Query Strings ، یا Minify / Combine می توانند باعث استفاده زیاد پردازنده در مواردی شوند که سایت شما دارای پرونده های CSS یا JS زیادی است. سعی کنید این گزینه ها را غیرفعال کنید و سپس بر CPU خود نظارت کنید. “

13. افزایش فاصله Preload در موشک WP

پیش بارگذاری WP Rocket به طور پیش فرض روی 500ms تنظیم شده است ، اما این باعث می شود CPU بالایی ایجاد شود زیرا این آدرس ها در بسیاری از موارد خزنده می شوند. نصب آنها افزونه Preload Crawl Interval و آن را افزایش دهید می توانید 1 یا 2 ثانیه را برای شروع امتحان کنید ، و اگر هنوز باعث CPU شدید است ، آن را بیشتر کنید (حدود 3 ثانیه).

14. منبع را در AWStats مشخص کنید

AWstats در بخش “آمار” در BluePost واقع در cPanel قرار دارد و می تواند منبع پردازنده بالا را شناسایی کند. این نشان می دهد که هر بوت ، تصویر و سایر عناصر چقدر پهنای باند مصرف می کنند. اگر می بینید ربات های ناشناخته از پهنای باند استفاده می کنند ، گزارش ترافیک زنده Wordfence خود را بررسی کنید یا افزونه Blackhole For Bad Bots را نصب کنید. اگر می بینید که تصاویر از پهنای باند بالایی استفاده می کنند ، آنها را بهینه سازی کنید تا سریعتر بارگیری شوند (با تغییر اندازه آنها ، و فشرده سازی بدون ضرر آنها را در ShortPixel).

روبات-عنکبوت-پهنای باند

جایزه: من همچنین یک آموزش برای بهینه سازی تصاویر در وردپرس شامل 3 مورد اصلی GTmetrix (ارائه تصاویر مقیاس پذیر ، مشخص کردن ابعاد تصویر و فشرده سازی بدون ضرر) دارم.

پهنای باند پرونده-نوع

15. بار پاسخگویی سرور را بررسی کنید

زمان پاسخگویی سرور آهسته برای پهنای باند نیز مناسب نیست. می توانید این را وارد کنید Bitcatcha یا Google PageSpeed ​​Insights. Google می گوید شما باید زمان پاسخگویی سرور را سپری کنید 200ms, اما اگر به خصوص برنامه اشتراکی 3.95 دلاری در ماه در Bluehost حضور دارید ، این غیر واقعی است. وقتی آنها می گویند آنچه را برای شما پرداخت می كنند ، این مستقیماً در زمان پاسخگویی سرور وب سایت شما منعكس می شود.

گزارش سرعت سرور Bitcatcha

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

متأسفانه سرورهای Bluehost خیلی سریع نیستند:

زمان پاسخگویی سرور آهسته Bluehost

زمان پاسخگویی سرور آهسته Bluehost

زمان پاسخگویی سرور Bluehost

زمان پاسخگویی سرور Bluehost

بار پاسخگویی سرور Bluehost

Bluehost-Managed-WordPress-Hosting

16. تغییر به میزبان سریعتر

من استفاده می کنم SiteGround و دارد 200 بار پاسخ دادن با نمرات 100٪ GTmetrix و 0.4s بار بارگذاری پینگدوم. چک میزبانی را انجام دهید ، تست های خود را اجرا کنید ، یا روی صفحات بارگیری سریع من کلیک کنید. آنها در 26 نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک امتیاز داده شدند و دنیا بهتر از اینها هستند EIG (Bluehost, میزبان), GoDaddy, و سایر میزبانهایی که افراد زیادی را در همان سرور بسته بندی می کنند. وجود داشته است تعداد زیادی از مردم سازمان بهداشت جهانی مهاجرت کرد و ارسال کرد نتایج بر فیس بوک و توییتر. توییت بعد از توییت, پست بعد از پست, نظرسنجی بعد از نظرسنجی بعد از نظرسنجی, میزبانی سریعتر خواهد شد ثابت زمان پاسخ آهسته آنها توصیه شده توسط WordPress, انجام دادن مهاجرت رایگان, و من از آنها استفاده می کنم برنامه نیمه اختصاصی.

OMM-On-SiteGround

گزارش سرعت سرور Bitcatcha

2019-GTmetrix-Report

2019-گزارش Pingdom

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می شود بهترش کرد زمان پاسخگویی سرور چند ثانیه در اینجا چند نفر هستند که به SiteGround مهاجرت کرده و نتایج خود را ارسال کرده اند.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

2019 نظرسنجی میزبانمشاهده نظرسنجی2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهتوصیه های میزبان عناصرمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهجولای 2019 توصیه میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Host-Poll-August-2018مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهShared-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-نظرسنجی میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهشرکت-به-میزبانی-شرکتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمدیریت-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وب-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان دوستانه WPمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی مورد علاقه برای Elementorمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2018 توصیه های میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.pngمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-میزبان-نظرسنجی-1مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-برای-سرعتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهوردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئنمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهSiteGround-توصیهمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-توصیه ها-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرسمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig و بالاتر همراه با یک مهاجرت رایگان, مرحله بندی ، ذخیره پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد. GoGeek همراه با پشتیبانی اولویت است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

می توانید این را در صفحه مشاهده کنید صفحه ویژگی ها

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با استفاده از من در SiteGround ثبت نام کنید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا خواهم کرد. هر سال اهدا می کنم 3000 دلار به کمپین های GoFundMe (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. در هر صورت ، من از Bluehost جلوگیری می کنم – به برخی از گروه های فیس بوک بپیوندید و ببینید گفتگو, نظرسنجی, توییتها, و مردم سازمان بهداشت جهانی مهاجرت کرد از Bluehost به SiteGround. من از توصیه EIG / Bluehost خودداری می کنم میزبان افتضاح. کار خودت رو پژوهش, دیدن که Yoast با استفاده از, و نتایج از افرادی که مهاجرت کرد.

امیدوارم این کار مفید باشد اگر سوالی دارید ، نظر خود را برای من رها کنید.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector