چگونه می توان از کاربری CPU در HostGator کاسته شد (محدودیت های پهنای باند / شتابزدگی که باعث بروز خطاهای سرویس 503 نمی شود)

محدوده پهنای باند هنگامی اتفاق می افتد که برنامه میزبانی شما به اندازه کافی نداشته باشد منابع سرور برای قرار دادن پلاگین ها ، تصاویر ، موضوع و سایر مواردی که ممکن است باعث پردازنده بالا شود. شما می توانید استفاده کنید AWstats (ساخته شده در HostGator cPanel خود را) و افزونه Query Monitor برای یافتن منبع ، اما این آموزش متداول ترین راه حل ها (من خودم بیش از حد CPU داشتم).


HostGator فقط با یک سر بالا ، وحشتناک است. آنها استفاده از CPU را محدود کنید و زمان پاسخگویی سرور کم است. فقط نگاه کن نظرسنجی در فیس بوک یا برخی مکالمات را در متن بخوانید وردپرس میزبان گروه فیس بوک. آنها متعلق به EIG و کاملاً سراشیبی پیش رفته اند. اگر می خواهید بیش از محدوده پهنای باند را متوقف کنید ، این راهنما کمک می کند ، اما من به SiteGround یا Cloudways تغییر می کنم. من استفاده می کنم SiteGround (می توانید GTmetrix من را مشاهده کنید /پینگدوم گزارش با <1 بار بار).

1. به PHP 7.2 ارتقا دهید

به روزرسانی به PHP 7.1 یا 7.2 می تواند سایت شما را به میزان قابل توجهی سریعتر کند ، ضمن اینکه باعث کاهش استفاده از CPU می شود. این امر به ویژه صادق است اگر نسخه های PHP را برای مدتی به روز نکرده اید (یا هرگز آن را انجام نداده اید).

مرحله 1: در HostGator cPanel خود ، PHP Selector را انتخاب کنید.

HostGator-PHP-Selector

گام 2: نسخه PHP جدیدتر را انتخاب کنید (بالاتر ، سریعتر).

به روزرسانی PHP HostGator

مرحله 3: وب سایت خود را برای اشتباهات بررسی کنید. اگر خطایی دیدید ، احتمالاً پلاگین هایی اجرا می کنید که با نسخه جدید PHP سازگار نیستند. در این حالت ، برنامه را اجرا کنید افزونه جستجوگر سازگاری PHP برای دیدن اینکه کدام افزونه ها ناسازگار هستند. یا لازم است این افزونه ها را حذف کنید (و آنها را با افزونه هایی که بهتر حفظ می شوند) جایگزین کنید یا به نسخه اولیه PHP برگردید.

PHP-Compatibility-Checker

مرحله 5: از وب سایت خود که باید بسیار سریعتر باشد لذت ببرید.

معیارهای PHP WordPress

2. بارگذاری منابع برای Cloudflare CDN

بارگیری پرونده های سنگین به Cloudflare 200+ مرکز داده تا حد زیادی بار روی سرور خود را کاهش می دهد. CDN Cloudflare نصب و راه اندازی رایگان و بسیار ساده است ، فقط این دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: ثبت نام در Cloudflare (برنامه رایگان).

گام 2: اسکن را اجرا کنید و در نهایت با 2 سرور نام به صفحه خواهید رسید.

Cloudflare-Nameservers

مرحله 3: به حساب HostGator خود وارد شوید > دامنه ها > گزینه چرخ دنده > تغییر نام ها.

مرحله 4: سرورهای نام HostGator را با آنهایی که Cloudflare در اختیار شما قرار داده جایگزین کنید.

HostGator Nameservers

3. API ضربان قلب WordPress را کنترل کنید

API ضربان قلب WordPress بطور خودکار در پس زمینه پنل سرپرست شما اجرا می شود. این اعلان های افزونه در زمان واقعی را نشان می دهد ، هنگامی که سایر کاربران در حال ویرایش یک پست و سایر وظایف مربوط به منابع هستند. این درخواست هر 15-30 ثانیه ایجاد می کند ، بنابراین بهتر است آن را غیرفعال کنید تا در پهنای باند صرفه جویی شود. نصب کنید افزونه کنترل ضربان قلب و آن را به دهه 60 یا بهتر بگوییم ، آن را به طور کامل غیرفعال کنید.

برخی از افزونه های حافظه نهان مانند WP Rocket گزینه ای دارد برای کنترل ضربان قلب.

WP-Rocket-ضربان قلب-کنترل

4- پایگاه داده خود را تمیز کنید

یک بانک اطلاعاتی پف کرده می تواند وب سایت شما را کند کرده و پهنای باند را نیز مصرف کند. نصب کنید افزونه WP-Optimize و برنامه ریزی کنید تا هر 1-2 هفته یکبار اجرا شود و پایگاه داده خود را خوب و تمیز نگه دارید.

WP-Optimize Database Clean

5- از افزونه کش عالی استفاده کنید

هر 3 مورد فوق العاده مهم هستند:

 • اگر شما از افزونه کش استفاده می کنید
 • که افزونه کش که از آن استفاده می کنید
 • چه تنظیمات بهینه تنظیم شده اند

اگر می توانید 49 دلار در سال هزینه کنید, موشک WP در چندین نظرسنجی در فیس بوک به افزونه شماره 1 کش کشیده شد. به این دلیل است که بسیاری از افزونه های حافظه نهان دارای ویژگی های بسیاری هستند (به تصویر زیر مراجعه کنید). در غیر اینصورت ، برای به دست آوردن این ویژگی ها باید حدود 6 افزونه اضافی نصب کنید ، هنگامی که WP Rocket همه آنها را در خود جای داده است ، تعداد پلاگین های سایت خود را کاهش می دهید. اگر از افزونه کش دیگری استفاده می کنید ، می خواهید تحقیق کنید که ویژگی های این افزونه حافظه پنهان خاص به وجود آمده است ، اگر این برنامه ها را پشتیبانی نمی کند ، نصب کنید.

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

WP Rocket نسبت به سایر افزونه های کش دارای ویژگی های بیشتری است:

ویژگی های WP-Rocket

اگر نمی توانید WP Rocket را بپردازید ، من هم توصیه می کنم عملکرد سریع یا WP سریعترین حافظه نهان.

6. تنظیمات افزونه بهینه حافظه نهان را پیکربندی کنید

من آموزش محبوب ترین پلاگین های کش را نوشتم. بسیار مهم است که این موارد را بهینه تنظیم کنید … حتی 1 تنظیم ساده (به عنوان مثال حافظه پنهان شی) می تواند بارهای زیادی را تحت تأثیر قرار دهد.

 • آموزش موشک WP (حق بیمه پیشنهادی)
 • آموزش عملکرد Swift (توصیه می شود رایگان)
 • WP سریعترین آموزش کش
 • W3 Total Cache Tutorial
 • WP Super Cache Tutorial
 • آموزش به صورت خودکار

7. افزونه های CPU High را از بین ببرید

افزونه های زیادی (یا 1 افزونه تک پردازنده بالا) می توانند از پهنای باند استفاده کنند. افزونه های متداول CPU بالا شامل به اشتراک گذاری اجتماعی ، آمار ، پشتیبان ، چت زنده ، سازندگان صفحه و افزونه های پست مرتبط است. شما باید یا آنها را حذف کنید ، آنها را با پلاگین های سبک جایگزین کنید (شاید لازم باشد تحقیق کنید) یا به یک برنامه میزبانی با منابع سرور کافی برای جای دادن آنها نیاز دارید. با تشکر از Ivica از WordPress Speed ​​Up Group Facebook برای شروع این لیست.

 1. AddThis
 2. نظارت بر کلاهبرداری AdSense را کلیک کنید
 3. تقویم رویدادهای همه در یک
 4. دوستان پشتیبان
 5. Beaver Builder
 6. بهتر نقشه های وردپرس نقشه های XML XML
 7. جستجوگر پیوند شکسته (استفاده از چک لینک دکتر)
 8. تماس مداوم برای وردپرس
 9. فرم تماس با شماره 7
 10. پست های مرتبط با متن
 11. پیوندهای خودکار Digi
 12. Diskus سیستم نظر
 13. سازنده دیوی
 14. شبکه ضروری
 15. لیست کامل 65 پلاگین کند

همچنین می توانید از برگه آبشار GTmetrix استفاده کنید (یا مانیتور پرس و جو) برای پیدا کردن کندترین افزونه های شما:

افزونه وردپرس آهسته

اگر قصد استفاده از افزونه های منبع گرسنگی را دارید ، ناگزیر می شوید که برنامه HostGator خود را به روز کنید (آنها برنامه کاری بهتر است ، VPS آنها حتی بهتر است ، اما اگر این نوع پول را خرج می کنید ، بهتر است با SiteGround ، Cloudways ، Kinsta یا WP Engine بهتر باشید).

8- منابع خارجی را از بین ببرید

منابع خارجی تقریباً اجتناب ناپذیر است. درج ویدیوی YouTube ، صدای جیر جیر ، استفاده از افزونه اجتماعی که به Facebook ، Google Fonts متصل می شود ، AdSense را اجرا می کند … این درخواست های اضافی ایجاد می کند و به احتمال زیاد در گزارش های GTmetrix / Pingdom شما ظاهر می شود. در اینجا چند نکته سریع آورده شده است:

 • افزونه های CPU بالا – بسیاری از افزونه های لیست من درخواست های خارجی ایجاد می کنند.
 • گراواتارس – آنها را به صورت محلی میزبانی کنید (WP کاربر آواتار) یا حافظه پنهان کردن آنها (هری یا FV).
 • Google AdSense – استفاده کنید Cloudflare’s Rocket Loader, کارگران, و با استفاده از تراز تبلیغ.
 • نقشه های Google – فقط از آنها در صفحاتی استفاده کنید که کاملاً به آنها احتیاج دارید (مثلاً صفحه تماس).
 • فونت های Google – آنها را با استفاده از محلی میزبان کنید فونت های Google خود میزبان یا CAOS Webfonts.

تنظیمات درخواست DNS
در مواردی که شما باید از منابع خارجی استفاده کنید ، می توانید آنها را از پیش تنظیم کنید. این به مرورگرها کمک می کند تا آنها را پیش بینی کرده و سریعتر بارگذاری کنند. لوک یک لیست زیبا از ایجاد کرد دامنه های مشترک برای پیش نمایش از جمله Google Maps ، قلم ها ، Analytics ، YouTube (هنگام جاسازی فیلم ها) ، Disqus و موارد دیگر.

prefetch-DNS-لیست-درخواست ها

WP Rocket گزینه ای برای پیش تنظیم کردن دارد:

prefetch-DNS-Requests

در غیر این صورت می توانید آن را به سربرگ خود اضافه کنید:

9. سرویس تصاویر مقیاس پذیر

اگر دیدید خطاهای تصویر مقیاس پذیر را ارائه می دهند در GTmetrix ، به این معنی است که شما نیاز به تغییر اندازه تصاویر بزرگ دارید. GTmetrix به شما می گوید کدام تصاویر را باید تغییر اندازه دهید و ابعاد صحیح آنها را نشان می دهد ، اما فقط برای صفحه ای که تست می کنید ، تصاویر غیرقابل استفاده را نشان می دهد. اگر ابعاد تصویر مشترکی دارید (کشویی ، ابزارک ، چرخ فلک ، تصاویر وبلاگ کامل) می توانید یک ورق تقلب با تمام ابعاد آنها ایجاد کنید. سپس قبل از بارگذاری آنها ، تصاویر را برش / تغییر اندازه دهید. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت و CPU شما شود.

سرویس تصاویر مقیاس پذیر

10. فشرده سازی تصاویر بی باک

این بدان معنی است که شما نیاز به فشرده سازی بدون ضرر دارید (ShortPixel عالی است). سطح فشرده سازی را تنظیم کنید ، سپس یک تصویر زوج را در کتابخانه رسانه خود بهینه کنید تا از کیفیت آن راضی باشید. اگر بله ، می توانید تصاویر را بهینه کنید ، و به هنگام خودکار بارگذاری ، تصاویر را فشرده سازی کنید.

بهینه سازی تصاویر-gtmetrix

11. مسدود کردن Spam Bots

اینها روشی رایج تر از آنچه فکر می کنید هستند.

compute.amazonaws.com هر 3 ثانیه به سایت من ضربه می زد و CPU را به معنای واقعی کلمه تخلیه نمی کرد. اگر هنوز بررسی نکرده اید که ببینید کدام بوت ها به سایت شما ضربه می زنند ، من 100٪ این کار را می کردم.

نصب کلمه و از آنها استفاده کنید گزارش ترافیک زنده برای دیدن همه رباتها در زمان واقعی به سایت شما ضربه می زنند.

گزارش زنده-ترافیک-گزارش-Wordfence

تمام نامهای میزبان را که مشکوک به نظر می رسند بنویسید و به سایت شما ضربه بزنید. آنها را Google کنید و ببینید آیا افراد دیگر آنها را به عنوان هرزنامه گزارش می دهند یا خیر. اگر بله ، به تنظیمات مسدود کردن Wordfence بروید (می توانید از آنها نیز استفاده کنید Cloudflare فایروال قوانین را رعایت می کند) و رباتهای هرزنامه را در اینجا مسدود کنید. مطمئن شوید که برای جلوگیری از تغییرات مختلف در آن ، از یک ستاره استفاده می کنید. ورود به سیستم مسدود کردن خود را بررسی کرده و تماشای انسداد رباتها را مشاهده کنید. اگر سایت شما غالباً توسط ربات های اسپم مورد اصابت قرار می گرفت ، این می تواند مقدار زیادی از پهنای باند را ذخیره کند.

Wordfence-Blocking-Rule

Wordfence نیز دارد تنظیمات محدود کننده رتبه بندی. این امر باعث می شود که خزندگان (و انسانها) از درخواست بیش از حد محدود شوند ، خزنده های جعلی Google را مسدود کرده و امنیت را در 404 صفحه بهبود می بخشد. تنظیمات زیر همان مواردی هستند که Wordfence در صفحه محدود کننده نرخ آنها توصیه می کند.

محدود کردن Wordfence-نرخ

جایگزین دیگر نصب ساده است افزونه Blackhole For Bad Bots.

Blackhole for Bad Bots

12. محافظت از Hotlink را فعال کنید

محافظت از Hotlink از کپی کردن افراد جلوگیری می کند شما تصاویر و چسباندن آنها روی آنها وب سایت ، از آنجا که هنوز میزبان آن تصاویر هستید از پهنای باند استفاده می کنید. این معمولاً فقط در صورتی اتفاق می افتد که وب سایت شما دارای تصاویر باکیفیت باشد (مثلاً عکاسی). اینها را دنبال کنید دستورالعمل ها:

 1. به cPanel وارد شوید و روی HotLink Protection کلیک کنید.
 2. اطمینان حاصل کنید که نام دامنه مورد نظر برای محافظت در جعبه ای با نام “URL ها برای دسترسی” قرار دارد..
 3. در کادر تحت عنوان “دسترسی مستقیم به این پسوندها را مسدود کنید” ، پسوندهایی را که می خواهید مسدود کنید ، تهیه کنید.
 4. ما پیشنهاد می کنیم کادر “مجاز درخواست های مستقیم” را علامت بزنید..
 5. از کادر “درخواست تغییر مسیر به این URL” پرش کرده و گزینه ارسال را بزنید.

Cloudflare همچنین گزینه ای برای محافظت از لینک مستقیم در تنظیمات سپر:

Cloudflare Hotlink Protection

13. AWstats را برای یافتن منبع CPU High بررسی کنید

AWstats است داخلی به بخش آمار HostGator cPanel شما ساخته شده است و می تواند به شما در شناسایی منبع پردازنده بالا کمک کند. این دقیقاً به شما می گوید که چقدر پهنای باند توسط ربات ها ، تصاویر و سایر عناصر مصرف می شود. به یاد داشته باشید ، می توانید ربات های اسپم را با Wordfence یا افزونه Blackhole For Bad Bots مسدود کنید ، و می توانید با استفاده از ابزاری مانند GTmetrix و ShortPixel تصاویر خود را بهینه کنید..

روبات-عنکبوت-پهنای باند

14. بار پاسخگویی سرور را بررسی کنید

زمان پاسخگویی سرور آهسته هرگز برای CPU ، بار بار یا هر چیز دیگری مناسب نیست. سایت خود را اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights و بررسی کنید که آیا زمان پاسخگویی سرور را بهبود بخشید در گزارش شما ظاهر می شود.

زمان پاسخگویی CPU و سرور به صورت دستی انجام می شود. اگر آموزش من را گذرانده اید و هنوز از CPU زیادی در HostGator استفاده می کنید ، احتمالاً می دانید مشکل چیست – این میزبان HostGator است.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

15. بهتر میزبانی کنید

HostGator بمکد.

آنها در نظرسنجی های فیس بوک بسیار ضعیف ارزیابی شدند و مردم دائماً از زمان پاسخ آهسته سرور ، محدودیت پهنای باند و البته پشتیبانی بد و طولانی آنها شکایت می کنند..

من استفاده می کنم SiteGround و دارد 200 بار پاسخ دادن با نمرات 100٪ GTmetrix و 0.4s بار بارگذاری پینگدوم. چک میزبانی را انجام دهید ، تست های خود را اجرا کنید ، یا روی صفحات بارگیری سریع من کلیک کنید. آنها در 26 نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک امتیاز داده شدند و دنیا بهتر از آن هستند EIG (Bluehost, میزبان), GoDaddy, و سایر میزبانهایی که افراد زیادی را در همان سرور بسته بندی می کنند. وجود داشته است تعداد زیادی از مردم سازمان بهداشت جهانی مهاجرت کرد و ارسال کرد نتایج بر فیس بوک و توییتر. توییت بعد از توییت, پست بعد از پست, نظرسنجی بعد از نظرسنجی بعد از نظرسنجی, میزبانی سریعتر خواهد شد ثابت زمان پاسخ آهسته آنها توصیه شده توسط WordPress, انجام دادن مهاجرت رایگان, و من از آنها استفاده می کنم برنامه نیمه اختصاصی.

2019 نظرسنجی میزبانمشاهده نظرسنجی2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهتوصیه های میزبان عناصرمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهجولای 2019 توصیه میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Host-Poll-August-2018مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهShared-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-نظرسنجی میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهشرکت-به-میزبانی-شرکتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمدیریت-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وب-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان دوستانه WPمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی مورد علاقه برای Elementorمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2018 توصیه های میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-میزبان-نظرسنجی-1مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-برای-سرعتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهوردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئنمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهSiteGround-توصیهمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-توصیه ها-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرسمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می شود بهترش کرد زمان پاسخگویی سرور چند ثانیه در اینجا چند نفر هستند که به SiteGround مهاجرت کرده و نتایج خود را ارسال کرده اند.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

من در آنها هستم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی با زمان بارگذاری 5.5 در GTmetrix…

2019-GTmetrix-Report

OMM-On-SiteGround

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

می توانید این را در صفحه مشاهده کنید صفحه ویژگی ها

SiteGround-Server-منابع-نمودار

برای خودتان بخوانید:

زمان پاسخگویی سرور میزبان

بازخورد میزبان

HostGator-vs-SiteGround

HostGator-to-SiteGround

میزبان وب-مورد علاقه

سوالات متداول

&# x2705؛ چه چیزی باعث CPU بالا می شود?

CPU بالا معمولاً در اثر سرور آهسته ، افزونه های گرسنه از منابع ، افزایش ترافیک وب سایت ، استفاده نکردن از CDN و وب سایت هایی که برای سرعت بهینه نیستند ایجاد می شود..

&# x2705؛ چگونه CPU را کاهش می دهید?

به بالاترین نسخه PHP موجود در HostGator cPanel خود ارتقا دهید ، یک افزونه cache را پیکربندی کنید (WP Rocket را توصیه می کنم) ، CDN رایگان Cloudflare را نصب کنید ، افزونه Heartbeat Control را نصب کنید ، افزونه Heartbeat Control را نصب کنید ، بانک اطلاعاتی خود را با WP-Optimize پاک کنید و افزونه های خود را تقویت کنید..

&# x2705؛ محدودیت CPU HostGator چیست؟?

در صفحه منبع پردازنده HostGator ، آنها ذخیره می كنند كه دارای حداكثر 25٪ استفاده از CPU هستند ، و شما ممكن است بیش از 90 ثانیه از این حد فراتر بروید..

&# x2705؛ آیا مشکل HostGator است?

HostGator در نظرسنجی های فیس بوک ضعیف رتبه بندی شد و در صورت انجام تحقیقات خود در گروه های فیس بوک ، به داشتن سرورهای کند مشهور است. به افرادی که از HostGator به میزبان های دیگر مهاجرت کرده اند نگاه کنید ، خواهید دید که قطعاً گزینه های بهتری وجود دارد.

&# x2705؛ آیا میزبان تعویض مسئله CPU را برطرف می کند?

هر میزبان محدودیت CPU دارد. شما باید یاد بگیرید که چه مقدار CPU برنامه میزبانی بالقوه جدید شما با آن همراه است و آن را با برنامه فعلی HostGator خود مقایسه کنید. اگر تعداد بیشتری دارد باید مسئله را برطرف کند.

امیدوارم این کمک کرد.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map