וורדפרס SEO לצלמים: כיצד לבצע אופטימיזציה של תמונות, ציטוטים ואתרי וורדפרס עבור דירוג מפות גוגל גבוה יותר

03.06.2020
स्थानीय एसईओ 'וורדפרס SEO לצלמים: כיצד לבצע אופטימיזציה של תמונות, ציטוטים ואתרי וורדפרס עבור דירוג מפות גוגל גבוה יותר
0 39 мин.

וורדפרס SEO לצלמים


אם אתה צלם, היה לך אתר וורדפרס ואתה רוצה להשתמש בו קידום אתרים מקומי כדי לדרג גבוה יותר בתוצאות של מפות Google + מקומיות עבור מילות מפתח הקשורות לצילום, מדריך זה מיועד עבורך.

אני אראה לך כיצד להשתמש גורמי דירוג החיפוש המקומי של גוגל כדי לשפר את הדירוגים על ידי אופטימיזציה של דף Google לעסק שלי, ציטוטים, תמונות וכיצד להשתמש בתוסף ה- SEO של יוסט לאופטימיזציה של תוכן. לא משנה איזה סוג של צילום אתה עושה, זה קל לעשות SEO של וורדפרס לצלמים (קידום אתרים מקומי הוא בדרך כלל הרבה יותר קל מאשר קידום אתרים לאומי). זה יכול לקחת 3-6 שבועות כדי לראות תוצאות (לגוגל לוקח זמן לעדכן) אך אתה יכול להשתמש בהן ניתוח החיפוש של Google Search Console כדי לעקוב אחר הדירוגים, הקליקים והתנועה הכללית שלך מ- SEO.

קידום אתרים לצלמים

עכשיו נקפוץ לזה …

הבנת גורמי הדירוג המקומיים של גוגל לפי SEO

לא משנה באיזה ענף אתה נמצא, אם אתה מבצע קידום אתרים מקומי אלה גורמי הדירוג המשויכים לגוגל. הם לקוחים מ מוז שעושה סקירה של גורמי הדירוג של גוגל כל שנתיים. זה אומר לנו באילו גורמי דירוג ליבה עלינו להתמקד.

גורמים מקומיים-דירוג חיפוש

אלה הם מגורמי הדירוג המקומיים בדירוג החיפוש, אך רובם לא השתנו …

גורמים מובילים -20-מקומיים-בדירוג חיפוש

אני עובר על אלה במדריך שלי (תני לי תגובה אם אתה זקוק להבהרה לגבי משהו), אבל הנה תרגום עם טיפים מעשיים יותר:

 • השלם את דף Google לעסק שלי (השלם ואמת את הפרופיל שלך)
 • הירשם לציטוטים כלליים (Yelp), ספריות מקומיות (COC) וצילום
 • קבל ביקורות בדף העסק שלי ב- Google, Yelp, אחרים
 • השתמש בנושא צילום WordPress מגיב וידידותי לקידום אתרים
 • השתמש במילת המפתח העיקרית שלך בדף הבית שלך (באמצעות תוסף ה- SEO של Yoast)
 • קבל קישורים מלקוחות, ספריות, אתרי אינטרנט מקומיים, אתרי צילום רלוונטיים
 • השלם את פרופילי המדיה החברתית שלך, קבל עוקבים, פרסם עדכונים

השלם את דף העסק שלך ב- Google

זו הדרך הקלה ביותר לשפר את דירוג מפות Google שלך. למעשה אתה צריך שיהיה לך דף העסק שלי של גוגל אפילו להופיע במפות Google. הפוך את הפרופיל שלך למושלם במאת האחוזים.

הוסף את אתר האינטרנט שלך, שעות ורשימה “צלמים” כקטגוריה. אם אתה צלם חתונה, רשום את זה כקטגוריה הראשית שלך ואז ציין את “צלם” כקטגוריה המשנית. כעת כתוב הקדמה יסודית, אמת את הדף שלך והשלם את הפרופיל שלך. אם כבר יש לך דף של ‘Google לעסק שלי’, אל תיצור רישום כפול.

דף העסק שלי של גוגל

שפר את רשימות המדריך באמצעות Moz Local

לוח המחוונים המקומי של מוז

הפעל את האתר והמיקוד שלך דרך מוז מקומי כדי לקבל דוח על הספריות שלך. תקבל ציון והמלצות לשיפור כמה מהספריות החשובות ביותר …

מוז מקומי

לחץ על הכרטיסיות השונות, צפה בהודעות האדומות כדי לראות אילו פריטים צריכים לתקן, ואז השתמש בקישורי “רשימת עדכונים” כדי לשפר את הספריות. שימו לב עד כמה חשובה עקביות המידע (שם העסק, כתובת, טלפון, קטגוריות) ואי-כפילויות. אם אינך רוצה לעשות זאת, תוכל שלם למוז 84 $ לשנה. עם זאת, בדרך כלל זה עניין של להוסיף תמונות ולוודא שהפרופיל שלך עקבי ומושלם במאת האחוזים.

רשימות מקומיות לא מושלמות של מוז

בנה ספריות נוספות עם Whitespark

עכשיו כשיורדים את ספריות הליבה שלך, בואו נבנה יותר. זה ישפר עוד יותר את הדירוג שלך, אז אל תחשוב שזה בזבוז זמן – זה בהחלט לא. אלה הם סוג הצעדים הנוספים שיעזרו לך להתעלות על המתחרים. שימו לב “נפח ציטוט” הוא גורם דירוג ישיר בתרשים העוגיות המקומיות לקידום אתרים (קטע צהוב) – כך ככל שהסביר יותר.

ספריות מקוונות מובילות

עשה זאת בעצמךהשתמש ברשימת 50 הספריות המובילות של Whitespark
שכור את Whitesparkשלם Whitespark עמלה חד פעמית של 4-5 דולר לספרייה (שווה את זה)

בקש מהלקוחות לקבל ביקורות

ביקורות מקוונות ב- Google לעסק שלי

העסק שלי של Google ו- Yelp הם החשובים ביותר. פשוט מעקב עם הלקוחות לאחר העבודה ובקש א סקירה (השאר להם הוראות עם קישור לדף Google לעסק שלי ו- Yelp). הפוך את זה לעדיפות מכיוון שביקורות טובות הן למיתוג והן לקידום אתרים. לפעמים ביקורות לגיטימיות של Yelp מסוננות, כך קרא את הפוסט הזה ללמוד כיצד להימנע מכך.

השתמש בנושא צילום ידידותי לקידום אתרים

בואו לדבר על אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך – וזה מתחיל עם נושא הוורדפרס שלך. אתה רוצה נושא ידידותי לקידום אתרים, מגיב, מאובטח ונטען במהירות. במקביל, הנושא צריך להיבנות על ידי מפתח אמין כך שהוא לא ישליך אותך בהמשך הדרך.

נושא צלם וורדפרס של Djazz

רשימת נושאי הצילום שלי הוא מקום טוב להתחיל בו. לכולם התכונות ידידותיות לקידום אתרים המפורטות לעיל, וכולן מובנות בתוך מסגרת בראשית שמומלץ על ידי יוסט, מאט קאטץ ‘של גוגל, ומייסד וורדפרס – מאט מולנווג. אם אינך יודע מה זה ג’נסיס, תוכל לקרוא על כך הלאה אתר סטודיופרס. אבל זו הדרך הטובה ביותר לבנות אתר צילום WordPress ידידותי לקידום אתרים.

למד את מילות המפתח שלך

אם לא למדת את מילות המפתח שלך הקשורות לצילום, הנה איך לעשות זאת …

מילות מפתח SEO לצילום

פשוט ללכת ל google.com והקלד את מילות המפתח שלך באמצעות פורמט זה. השלמה אוטומטית של Google ימלאו את הריק עם הביטויים הנפוצים ביותר שאנשים מחפשים, כאשר ביטויים גבוהים יותר מחפשים יותר מהנמוכים יותר. רק וודא שהדמות האחרונה שאתה מקליד היא קו תחתון “_” כך שגוגל תמלא את הריק. אתה יכול לנסות גם שילובים אחרים.

זכור שמילת המפתח העיקרית שלך (למשל, צלם חתונות בשיקגו) צריכה להיות ממוקדת בדף הבית. אם יש לך מילות מפתח מרובות (תינוק, מטפלת, יולדות וכו ‘), תצטרך ליצור דף חדש עבור כל אחת מהן למיקוד טוב יותר לפי מילות מפתח..

זה מוביל אותי לשלב הבא …

מקד מילות מפתח באמצעות פלאגין ה- SEO בוורדפרס של יוסט

תוסף SEOf של וורדפרס SEOf

תשתמש התוסף של וורדפרס SEO של Yoast כדי למקד מילות מפתח באתר שלך. זה המקום בו המון צלמים מוצפים. אבל אל תעשה זאת, מכיוון שהקלתי מאוד.

שלב 1 – הגדר את הגדרות Yoast
לאחר התקנת Yoast, קדימה הורד את קובץ ה- zip הזה למטה הכולל את הגדרות Yoast בהן אני משתמש. העלה את זה לאתר וורדפרס שלך באמצעות לשונית SEO בצד שמאל של לוח המחוונים שלך. תעבור אל כלים -> ייבוא ​​וייצוא -> יבוא. העלה את קובץ ה- zip.

הורד את הגדרות ה- YOAST שלי (קובץ ZIP)

יהיה עליך לנווט בהגדרות Yoast ולשנות כמה דברים …

 • כללי -> פרטי חברה (מלאו את המידע במידע שלכם והעלו לוגו ברירת מחדל שאמור להיות לפחות 200 x 200 פיקסלים)
 • כללי -> כלי מנהלי אתרים (ראה סרטון למטה)
 • הגדרות חברתיות -> מלא את זה בקישורי מדיה חברתית משלך
 • מתקדם -> פרורי לחם -> השתמש בשם החברה שלך

שלב 2 – מיקוד לפי מילות מפתח באתר שלך
כפי שציינתי קודם, אתה רוצה למקד את מילת המפתח הראשית שלך בדף הבית שלך. לשם כך, עבור לכרטיסיית ה- SEO של יוסט מצד שמאל לוח המחוונים שלך -> כותרות & מטא -> דף הבית. אתה אמור להיות מסוגל למלא את כותרת ה- SEO ותיאור המטא שלך כאן (זה הטקסט שמופיע בתוצאות החיפוש של גוגל), או לחץ על הקישור לצפייה בדף בו תוכל לערוך את זה.

מיקוד מילות מפתח באמצעות

השתמש באותה פורמט בתמונה. כתוב תיאור מטה ייחודי המסכם את מה שאתה מציע תוך הכללת מילת המפתח שלך באופן שנשמע טבעי. זה חשוב מאוד מכיוון שהוא חזית ה- SEO שלך. ודא גם שאתה לא עובר את מגבלת התווים של 156.

זה אולי כל מה שאתה צריך לעשות. אינך יכול לכלול את מילת המפתח בכתובת האתר (זה חל על דף הבית של אתר כלשהו) כך שזה בסדר. מרבית הצלמים מעדיפים שלא יהיה טקסט בדף הבית (בתמונה כותרת המאמר והתוכן אדום עם “לא”). אני מבין שרוב הצלמים מעדיפים לאפשר לצילומים לבצע את הדיבורים, אבל זה יועיל ל- SEO שלך אם אתה כולל טקסט בדף הבית שלך. אחרת לגוגל יהיו רק התמונות שלך לעבור.

אני מציע להוסיף “צלם חתונות בשיקגו” (או כל מילת המפתח העיקרית שלך) ככותרת שלך. לאחר מכן כלול פסקה קצרה של מה שאתה רוצה לספר לקהל שלך, תוך כלול גם את מילת המפתח כאן. עם כל הטיפוגרפיה והפריסות השונות, אתה אמור להיות מסוגל להראות את זה יפה. הנה דוגמא טובה של אתר המשתמש בטקסט בעיצוב.

כיצד למקד מילות מפתח מרובות
אם יש לך מילות מפתח מרובות (תינוק, מטפלת, יולדות וכו ‘), התמקד במילת המפתח העיקרית (למשל, צלם שיקגו) בדף הבית שלך. כעת צור דף חדש לכל סוג צילום שונה. זה נותן לך סיכוי טוב יותר לדירוג גבוה עבור אותם סוגים ספציפיים של צילומים שכן המחפשים ימצאו את הדף הזה בגוגל – ולא את דף הבית שלך. וודא שכל עמוד מכיל תוכן ייחודי מכיוון שתוכן כפול הוא SEO ללא-לא.

כדי לבצע אופטימיזציה של דפים אלה עבור מילות המפתח שלהם, השתמש באותן אסטרטגיות שתוארו לעיל הגדר רק את “צלם התינוקות של שיקגו” (או כל סוג צילום שהוא) כמילת המפתח שלך. לאחר מכן בצע אופטימיזציה של הדף באמצעות התוסף SEO של יוסט. אם אתה זקוק לעזרה בשימוש ב- Yoast בכדי לייעל את התוכן שלך לאור אורות ירוקים, הנה סרטון …

בצע אופטימיזציה של תמונות למילות מפתח

לפני העלאת תמונה לאתר וורדפרס שלך, וודא שיש לו שם קובץ תיאורי. במקום להשתמש ב” DSC27272 “שם קובץ טוב יותר יהיה” עצי ערבה הנושבים ברוח. “

עצי ערבה הנושבים ברוח

בצע אופטימיזציה של תמונות לטעון מהיר יותר

בעיה נפוצה באתרי צילום היא שהתמונות כה גדולות, עד שהן צריכות לנצח לטעון. מאז מהירות האתר היא גורם דירוג בגוגל, אתה לא רוצה את זה.

למרבה המזל יש כמה דרכים למנוע זאת …

הגש תמונות בקנה מידה
אם תמונה מצורפת קורא לממדים של 150 x 150 אך אתה משתמש בתמונה בגודל 300 x 300, אינך משתמש בממדי התמונה הנכונים. זה יגרום לאט כמו פעמים ב- 200%. כדי לפתור זאת, למד את הממדים הנכונים של התמונות המוצגות שלך (או אפילו תמונות בסליידר שלך) ושנה אותם בגודל המדיה עם הממדים הנכונים..

דוגמא נוספת לאי הצגת תמונות בקנה מידה, היא מתי אתה גרור לשינוי גודל תמונה בעורך הוויזואלי. גודל זה משתנה תמונה מוצגת אבל לא בפועל קובץ תמונה (פירוש הדבר של “לשרת תמונות בקנה מידה”). הדרך הנכונה לשינוי גודל תמונות היא בספריית המדיה:

הגש תמונות בקנה מידה

בצע אופטימיזציה של תמונות
התקן את ה- תוסף WP Smush.it ולעבור למדיה -> Smush Bulk.it -> הפעל את כל התמונות שלי דרך WP Smush.it ברגע זה (צילום מסך למטה). זהו זה! אתה יכול לרסק אוטומטית תמונות לאחר שהועלה תחת הגדרות -> מדיה. אני אוהב גם לרוץ מיטוב תמונה EWWW שיכולים לתפוס תמונות שהוחמצו על ידי WP Smush.it.

אם אינך מעוניין להתעסק בתמונות או שאתה רוצה טיפים נוספים להעלאת האתר שלך במהירות, ראה את שלי מדריך אופטימיזציית מהירות וורדפרס. יש שם המון טיפים טובים.

השתמש בכותרת התחתונה של שם העסק, הכתובת וטלפון שלך

אני יודע, גם אני אוהב טיפים קלים … וזה לא הופך להיות קל יותר. זה עוזר לכל העקביות של דבר המידע שגוגל מחפשת. ב- WordPress אתה בדרך כלל מוצא זאת תחת אפשרויות נושא (חפש את אזור זכויות היוצרים) או בעורך -> כותרת תחתונה.

כך אני מפרט את שלי:
מאסטרי מדיה מקוונים | 1324 West Byron Street, שיקגו IL 60613 | 847-271-2422

קבל קישורים לאתר שלך

נראה טוב עד כה! יש לך את המדריכים שלך במקום, האתר שלך מותאם למילות המפתח שלך ובצע אופטימיזציות אחרות כדי לשפר את קידום הצילום שלך. אך בל נשכח מקישורים לאתר האינטרנט שלך מכיוון שהם חיוניים! כאשר אנשים מקשרים אליך, זהו איתות חזק שאומר לגוגל שהאתר שלך חשוב וכדי לדרג אותו גבוה יותר.

אז איך משיגים קישורים?

 • מבקש מהלקוחות לקשר אליך
 • מבקש מבני זוג לקשר אליך (למשל, אתה הצלם המועדף על מישהו)
 • ספריות מקומיות כמו אלה של Moz Local ו- Whitespark
 • לשכת המסחר
 • BBB
 • מתפרסם במאמרים (למשל בהופינגטון פוסט)
 • יצירת תוכן שימושי בבלוג שלך (הסרטונים טובים לזה)
 • וודא שיש לך עיצוב אתר נחמד
 • שתף את הצילום שלך במדיה החברתית
 • שיתוף הצילום שלך באמצעות רשימת דוא”ל
 • הוסף כפתורי שיתוף מדיה חברתית לאתר שלך
 • פרסום / שיווק אחרים כדי להשיג את אתר האינטרנט שלך “שם בחוץ”

לבעוט את המדיה החברתית שלך לציוד

אתה יודע את התמונה המדהימה שצילמת בשבוע האחרון? פרסמת אותו בחשבון הפייסבוק, הטוויטר, הגוגל והאינסטגרם שלך? אתה צריך! הקדיש זמן ליצירת פרופילי מדיה חברתית נחמדה ותמונות כיסוי. הוסף את התמונות שלך, כתוב הקדמה וכן הלאה. כעת המשך לעדכן את הפרופילים האלה עם תמונות חדשות. ואז אתה מזהיב.

תחזוקת SEO מתמשכת

“התחזוקה” העיקרית כרוכה בבקשת לקוחות רבים יותר להשאיר ביקורות בדף Google לעסק שלי ו- Yelp. פירוש הדבר יכול ליצור יצירת ספריות נוספות, הוספת תוכן שימושי לבלוג שלך ופרסום במדיה החברתית. אבל ברגע שאתה מתקין עם כל כלי הוורדפרס SEO ו- tweaks, קידום אתרים מקומי צריך להיות תחזוקה נמוכה למדי.

אני מקווה שמצאת שזה מועיל! אם כן, בבקשה שתפו 🙂 או אם יש לכם שאלה לגבי SEO וורדפרס של הצילום, צרו לי שורה בתגובות. שמח לעזור לך.

לחיים,

טום חתימה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector