SiteGround در مقابل Bluehost وردپرس نقد و بررسی میزبان: تجربه شخصی من (و آنچه اکثر مردم در گروه های فیس بوک می گویند)

03.06.2020
स्थानीय एसईओ 'SiteGround در مقابل Bluehost وردپرس نقد و بررسی میزبان: تجربه شخصی من (و آنچه اکثر مردم در گروه های فیس بوک می گویند)
0 80 мин.

SiteGround در مقابل Bluehost


من اعتراف دارم …

سالها پیش ، من یکی از کسانی بودم که وبلاگ نویسان توصیه می کنند Bluehost به عنوان یک عضو وابسته اما این بعد از پیوستن به بیش از 30 گروه Facebook Group و خواندن صدها مکالمه در جایی که مردم از “بهترین” میزبانی سوال می کردند ، تغییر کرد. بلافاصله وب سایت خود را از Bluehost به SiteGround منتقل کردم (اسپویلر: زمان بارهای من اکنون زیر 1 ثانیه است). من همچنین توصیه Bluehost را متوقف کردم زیرا هیچ مقایسه ای بین این دو وجود ندارد – لطفاً تحقیقات خود را در رسانه های اجتماعی انجام دهید!

SiteGround بیش از 34 نظرسنجی در مورد فیس بوک به میزبان شماره 1 داده شد (حتی وقتی در مقایسه با Bluehost) و نیز هست استفاده شده توسط Yoast. افرادی که از Bluehost به SiteGround مهاجرت کرده بودند ، توانستند 7S را از زمان بار خود قطع کنید. تحقیقات خود را در مورد Trustpilot ، جستجوی پیشرفته توییتر و گروه های Facebook انجام دهید. خواهید دید که هزاران مشتری فعلی Bluehost از سرورهای کند ، خرابی و پشتیبانی فوق العاده آهسته خود شکایت دارند. در حالی که اکثر مشتریان SiteGround واقعاً خوشحال هستند.

من که به آخر رسیدم?

SiteGround ، و به وضوح خوشحالم که این کار را کردم ، زیرا تعداد زیادی از شرکت های وابسته به Bluehost در آنجا وجود دارند که شما را راهنمایی می کنند مسیر اشتباه. همچنین شواهد زیادی در مورد رسانه های اجتماعی وجود دارد که نشان می دهد SiteGround سریعتر است. با آنها برنامه GoGeek و چند بهینه سازی وب سایت ، من توانستم <1 بار بار و 100٪ نمرات GTmetrix. من هرگز نتوانستم آن را در Bluehost دریافت کنم. پس چرا SiteGround بهتر است؟ این همان چیزی است که شما در این بررسی یاد خواهید گرفت.

Bluehost-Managed-WordPress-Hosting

Contents

1. SiteGround در مقابل Bluehost در 34 نظرسنجی در فیس بوک

SiteGround در 34 نظرسنجی مختلف رتبه 1 را کسب کرد در حالی که Bluehost تقریباً هیچ جای نقشه نبود. بسیاری از اینها در گروه های خصوصی گرفته شده اند ، بنابراین برای دیدن نظرسنجی ها باید به آنها بپیوندید (من تصاویر نیز تهیه کردم). وردپرس میزبان گروه فیس بوک مکان بسیار خوبی برای جلب نظرات بی طرفانه در مورد میزبانی است – از آنجا که آنها به لینک های وابسته و تبلیغ کنندگان اجازه نمی دهند.

SiteGround vs Bluehost

نظرسنجی سایت SiteGround vs Bluehostمشاهده نظرسنجی2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهتوصیه های میزبان عناصرمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهجولای 2019 توصیه میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Host-Poll-August-2018مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهShared-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-نظرسنجی میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهشرکت-به-میزبانی-شرکتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمدیریت-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وب-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان دوستانه WPمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهSiteGround vs Bluehost نظرسنجی توییترمشاهده نظرسنجی2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی مورد علاقه برای Elementorمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2018 توصیه های میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.pngمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-میزبان-نظرسنجی-1مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-برای-سرعتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهوردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئنمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهSiteGround-توصیهمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-توصیه ها-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرسمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

2019 نظرسنجی میزبان

2. از تله های وابسته Bluehost خودداری کنید

شرکت های وابسته به Bluehost با مشورت های بد Google and Quora و Facebook Groups را تحت فشار قرار می دهند. Bluehost آنها را با کمیسیون های بالا تحریک می کند و این تنها چیزی است که آنها به آنها اهمیت می دهند.

چگونه یک وبلاگ را با Bluehost شروع کنیم

از کجا باید نظرات میزبان واقعاً بی طرفانه را دریافت کنید

توییتر EIG Bluehostپیوندهای وابسته Bluehost

البته ، تعداد زیادی از وابستگان SiteGround نیز وجود دارند (بله ، از جمله من). اما من بیشتر بررسی های خود را از رسانه های اجتماعی می گیرم و به 2 نگرانی اصلی SiteGround خواهم پرداخت – قیمت های تجدید بالا و محدودیت CPU. همچنین به شما خواهم گفت كه بیشتر افرادی كه از SiteGround به آنجا مهاجرت می كنند یا در Cloudways یا A2 به DigitalOcean می روند (به من مراجعه كنید گزینه های میزبانی دیگر).

3. تحقیقات خود را در مورد EIG انجام دهید

همان شرکت (گروه بین المللی استقامت) دارای 60+ شرکت میزبان مختلف از جمله Bluehost ، HostGator ، HostMonster ، Site5 ، iPage ، Unified Layer و بسیاری دیگر.

چرا باید از EIG اجتناب کنید

 • آنها دارند سهامداران به لطفا (سود مردم)
 • کاهش این کار با بسته بندی افراد زیادی در همان سرور است
 • آنها “کارآیی” خود را با شلیک کارمندان انجام می دهند و باعث می شوند مشتریان برای همیشه منتظر بمانند
 • آنها به طور جدی در فناوری جدید سرمایه گذاری نمی کنند (انتشار نسخه های جدید PHP آهسته)
 • آنها به خاطر به دست آوردن شرکت های میزبان مناسب و معقول شناخته شده اند ، اما پس از آن به سراشیبی می روند

لیست-Of-EIG-مارک ها

این مورد را در مورد EIG بخوانید …

فیس بوک EIGتوییتر EIG

4. سرورهای Bluehost به اندازه جهنم کند هستند

اگر به بارهای سریع و گزارش های خوب GTmetrix / Pingdom اهمیت می دهید ، Bluehost کمک نمی کند. آنها سرورهای خود را ازدحام داده اند و تعداد زیادی از مردم در فیس بوک + توییتر از این موضوع شکایت دارند.

این همان چیزی است که Bluehost در آنها می گوید توافق کاربر:

“حساب های دارای تعداد زیادی پرونده (تعداد inode بیش از 200000) می تواند تأثیر منفی بر عملکرد سرور داشته باشد.”

فقط برای اینکه ایده ای به شما ارائه دهیم ، SiteGround برای برنامه های StartUp ، GrowBig ، GoGeek خود 15050 ، 300،000 و 450،000 حد مجاز دارد. Bluehost کدام یک از برنامه هاستینگ را ذکر می کند که آنها به این 200000 محدوده inode اشاره می کنند؟ ما فقط می توانیم حدس بزنیم ، اما با قضاوت در مورد تعداد افرادی که از سرورهای خود شکایت می کنند ، این محدودیت احتمالاً در بیشتر برنامه ها در مورد Bluehost اعمال می شود.

SiteGround vs Bluehost پشتیبانی

زمان پاسخگویی سرور آهسته Bluehost

زمان پاسخ سرور Bluehost اختصاصی

زمان پاسخگویی سرور Bluehost

زمان پاسخگویی سرور Bluehost

چگونه بررسی کنیم که آیا سرور شما کند است
می توانید هر وب سایتی را از طریق آن اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست ، به این معنی که سرور (میزبان) شما کند است. این اتفاق زیادی در مورد Bluehost رخ می دهد.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

5- خرابی های مکرر

یک جستجوی توییتر برای “Bluehost پایین“و هزاران نفر را مشاهده خواهید کرد که مشکلات مربوط به خرابی را تجربه می کنند. برخی وب سایت ها برای این کار خراب شده اند بیش از یک هفته و پشتیبانی Bluehost می تواند اهمیت کمتری داشته باشد.

وقتی با Bluehost بودم ، سایت من هر هفته یک بار ، حتی برای چند ساعت ، پایین می آمد. واقعاً دردناک بود که آیا میزبان آنها بود یا اینکه کاری که من انجام داده ام اشتباه بوده است. هنگامی که من به SiteGround مهاجرت کردم ، تمام مشکلات خرابی من از بین رفت. باز هم ، اگر این یک وب سایت شغلی است که به شما برای ایجاد پول متکی است ، Bluehost را انتخاب نکنید.

این خیلی بد Bluehost شد نامه عذرخواهی نوشت:

نامه عذرخواهی Bluehost

Bluehost دائماً عذرخواهی می کند:

عذرخواهی Bluehost

6. پشتیبانی آهسته و کم پشت

پشتیبانی Bluehost با SiteGround غیرقابل مقایسه است. با SiteGround ، می توانید در مدت چند ثانیه از گفتگوی زنده بهره مند شوید و بلیط ها در 10-15 دقیقه به آنها پاسخ دهید. Bluehost می تواند ساعت ها یا حتی چند هفته طول بکشد تا پاسخ دهد. بدترین قسمت ، گزارش های زیادی در مورد آنها وجود دارد که می گویند آنها “پیگیری خواهند کرد” اما هرگز انجام نخواهند داد. اگر وب سایت شما روی سرورهای آنها کم شود ، می تواند بسیار ناامید کننده باشد.

پشتیبانی Bluehost

پشتیبانی تلفن Bluehostپشتیبانی تلفنی آهسته Bluehost

7. هر دو شرکت صورتحساب ناعادلانه دارند

برای به دست آوردن قیمتهای تبلیغ شده Bluehost (2.95 دلار در ماه) باید 3 سال از پیش پرداخت کنید ، در غیر اینصورت 1-2 سال بیشتر هزینه خواهید کرد. این مورد را فقط پس از ورود به صفحه پرداخت آنها پیدا خواهید کرد.

قیمت گذاری Bluehost

قیمت های تجدید سایت SiteGround بالا هستند. می توانید تا 3 سال از قیمت تبلیغاتی آنها دریافت کنید ، سپس پرش می کند. به همین دلیل است که اگر بتوانید ، من 3 سال هزینه پرداخت می کنم زیرا با این ارزش ، به احتمال زیاد بهترین میزبانی مشترک است که پیدا خواهید کرد. سال گذشته ، دوست دخترم را برای SiteGround ثبت نام کردم و از پرداخت هزینه 3 سال پشیمانم. وقتی نوبت به تمدید رسید ، ما به سمت A2 حرکت کردیم (این یک وب سایت رستوران است و او فقط آن را می خواست و تا آنجا که ممکن است ارزان شود). من سعی کردم او را متقاعد کنم که او تمدید کند یا به Cloudways برود. او ارزان می خواست ، و من می دانم بهتر از بحث و گفتگو با زنان.

قیمت تجدید سایت SiteGround

8- چرا نباید از Bluehost استفاده کنید

 • متعلق به EIG چه کسی صاحب 60+ میزبان مختلف است و به دلیل بسته بندی بیش از حد بسیاری از افراد در همان سرور ، پشتیبانی وحشتناک ، قطع مکرر ، و هدف اصلی آنها رضایت سهامداران (نه مشتریان) با تبلیغ تهاجمی برنامه وابسته خود ، به جای مراقبت از موجود ، بدنام است. مشتریان
 • 3 سال پرداخت پیش رو (SiteGround 1 سال است)
 • انتشار نسخه های جدید PHP بسیار کند است
 • خطاهای سرور مانند خطاهای دروازه بد یا خطاهای سرور داخلی
 • پشتیبانی وحشتناک است (به عنوان مثال 1 ساعت انتظار)
 • اگر مشکل سرورها باشد ، پشتیبانی نمی پذیرد
 • دائماً سعی در فروش نسخه های غیر ضروری می کنید
 • ساخته شده در جستجوگرها هیچ کاری نمی کند (زمینه کاملاً جداگانه)
 • آنها نوع تکنولوژی سرعت / زمان استفاده را نشان نمی دهند
 • آنها از صحنه نمایش ، Let’s Encrypt SSL ، سایر ویژگی های اصلی پشتیبانی نمی کنند
 • آنها برای کاربران وب سایت مبتدی هستند که تحقیقات کامل خود را انجام نمی دهند
 • من 30+ پروژه سرعت وردپرس را به اتمام رسانده ام و وقتی وب سایت ها از 10s به 3s می روند ، کار سختی است ، اما مشتریان هنوز خوشحال نیستند اما از تغییر میزبان خودداری می کنند
 • شما آنچه را می پردازید پرداخت می کنید ، و Bluehost ارزان قیمت به عنوان جهنم است (در بسیاری از WordCamps ، آنها می گویند به همان اندازه که می خواهید یک شام میگو بپردازید ، هزینه میزبانی خود را بپردازید). در غیر این صورت ، از وب سایت کند شما و مشکلات بد / پشتیبانی طولانی مدت شکایت نکنید

9. چرا من از SiteGround استفاده می کنم

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

10. Bluehost To SiteGround Migration = 7s Off Time Load

به افرادی که از Bluehost به SiteGround مهاجرت کرده اند نگاه کنید و زمان بار جدید خود را ارسال کنید. شرکت های وابسته می توانند هر آنچه را که می خواهند بگویند ، اما این مشتریان غیر وابسته ای هستند که در واقع تجربه را پشت سر گذاشتند. SiteGround فناوری سرعت خیلی سریعتر از Bluehost است.

Bluehost To SiteGround Migration

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

به ذکر گزارش GTmetrix خودم نیستم:

2019-GTmetrix-Report

اینجاست گزارش Pingdom:

2019-گزارش Pingdom

11. سرورهای SiteGround سریعتر هستند

اکنون که پیشرفت زمان بار افرادی را که مهاجرت کرده اید مشاهده کرده اید ، می خواهم چند کارهایی را که می توانید در داشبورد SiteGround خود انجام دهید ، پوشش دهم که باعث می شود سایت شما حتی سریع تر انجام شود. می توانید آنها را بررسی کنید نسخه ی نمایشی cPanel اگر می خواهید با جایی که همه چیز است آشنا شوید.

SiteGround-Speed-Technology

SG Optimizer
توصیه می کنم از آنها استفاده کنید افزونه SG Optimizer یا WP Rocket (فقط از یک استفاده کنید ، بدون نیاز به استفاده از هر دو). SG Optimizer سریعتر از سایر افزونه های حافظه نهان است زیرا به جای حافظه مبتنی بر پرونده که از سایر افزونه های کش استفاده می شود ، از حافظه پنهانی سمت سرور استفاده می کند. اما ، به عنوان ویژگی های WP Rocket ارائه نمی شود. این یک تبادل نظر بین ذخیره سریعتر یا بهینه سازی سرعت “متفرقه” بیشتر است. من هر دو را تست می کنم تا ببینم کدام یک بهترین نتیجه را در GTmetrix می دهد.

Cloudflare
در داشبورد SiteGround شما می توانید Cloudflare را با 1 کلیک فعال کنید. این یک CDN رایگان است که دارای 200 مرکز داده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که نباید از آن استفاده کنید.

PHP 7+
در SiteGround خود مدیر PHP, می توانید تمام راه را به PHP 7.3 ارتقا دهید. این به تنهایی می تواند باعث بهبود قابل توجه سرعت حتی هنگام کلیک در صفحات شما شود. SiteGround همیشه یکی از اولین هاستهایی است که نسخه های PHP جدیدتر را منتشر می کند ، در حالی که Bluehost دیر به مهمانی می رود.

برنامه های بالاتر = منابع سرور بیشتر
برنامه های بالاتر با موارد بیشتری همراه است منابع سرور (شماره 1 عامل سرعت سایت). سر به طرف آنها صفحه ویژگی ها و به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم” سپس روی برگه “سرور” شناور شوید. شما می توانید ببینید که چقدر منابع سرور با هر نقشه همراه با مقایسه همزمان با برنامه StartUp در مقابل برنامه GrowBig در برابر GoGeek است. من حداقل برنامه GrowBig خود را توصیه می کنم زیرا فقط 2 دلار در ماه بیشتر است و دارای منابع سرور بیشتری ، پشتیبانی از اولویت و وب سایت های میزبان نامحدود است. GoGeek با منابع حتی بیشتری ارائه می شود + صحنه سازی.

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

12. SiteGround توسط Yoast ، WordPress و Ivica تأیید می شود

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast:

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

آنها توسط توصیه می شوند وردپرس (Bluehost نیز چنین است اما آنها شایسته حضور در آنجا نیستند):

سایت-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط Ivica (مدیر محبوب WordPress Speed ​​Up Group Facebook):

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

13. Uptimes در واقع 99.99٪ است

اینجا وب سایت من تحت نظارت است ابزارهای Pingdom که 100٪ است دلیلش این است که فن آوری به موقع با ظروف لینوکس ، مانیتورینگ سرور ، سیستم پشتیبان داخلی و جداسازی حساب مطمئن (که SiteGround اولین شرکتی بود که ایجاد کرد) فوق العاده قابل اعتماد است. بسیاری از شرکت های هاستینگ CLAIM را برای داشتن حداکثر 99.99٪ موقت دارند اما با همه خطایی که در مورد میزبانی بد مشاهده می کنید قطعاً 99.99٪ نیستند. با SiteGround سرورهای شما بسیار مطمئن خواهند بود ، بنابراین شما هرگز به هیچ دلیل نگران سقوط وب سایت خود نخواهید بود (به من اعتماد کنید ، من آنجا بوده ام).

SiteGround-Uptimes

14. پشتیبانی از پدیده است

من اهمیتی نمی دهم که شرکت میزبان شما چه ویژگی هایی داشته باشد ، اگر پشتیبانی آنها بمکد ، آنها می خوردند. من می توانم در کمتر از یک دقیقه تلفن را انتخاب کرده و از پشتیبانی SiteGround برخوردار شوم. چنین تفاوت بزرگی ایجاد می کند. تیم آنها کاملاً آگاه هستند مخصوصاً وقتی صحبت از وردپرس است.

مشتریان SiteGround عاشق پشتیبانی خود هستند.

Bluehost-vs-SiteGround-پشتیبانی-موضوع

15. ویژگی های وردپرس

SiteGround دارای چندین ویژگی WordPres است که می توانید آنها را پیدا کنید صفحه ویژگی ها:

ویژگی های SiteGround-WordPress

SG Optimizer
من این را قبلاً پوشش داده ام ، اما SG Optimizer نه تنها حافظه پنهانی را انجام می دهد ، بلکه بسیاری از بهینه سازی های سرعت دیگر را نیز انجام می دهد: کوچک سازی ، بهینه سازی تصویر ، بارگذاری تنبل و به روزرسانی نسخه های PHP.

بروزرسانی های خودکار
شما می توانید فعال کنید گروه های خودکار برای هسته / افزونه های WordPress در cPanel خود.

SiteGround وردپرس اشتراک

امنیت وردپرس
SiteGround وقتی صحبت از WordPress و امنیت است ، به معنای واقعی کلمه در بازی خود است. آنها دائماً بر روی آسیب پذیری ها نظارت می کنند و سرورهای خود را به روز می کنند تا از شما در برابر آخرین تهدیدات محافظت کنند – آنها به روزرسانی هایی را در مورد آنها ارسال می کنند صفحه فیس بوک تمام وقت و مشتریان با بازخورد بسیار جذاب این را ستایش می کنند. شما همچنین می توانید ایمیل های دوره ای دریافت کنید به شما امکان می دهد سایت شما ایمن باشد.

صحنه سازی
صحنه سازی همراه با برنامه GrowBig / GoGeek است و به شما امکان می دهد یک وب سایت آزمایشی ایجاد کنید تا افزونه ها ، طرح ها و به روزرسانی های جدید را قبل از راه اندازی آنها در سایت خود آزمایش کنید (که این کار با 1 کلیک انجام می شود).

پشتیبانی وردپرس
من احساس می کنم بیشتر مشتریان SiteGround از WordPress استفاده می کنند ، و آنها در پلاگین های عیب یابی بسیار آگاه هستند ، و به شما کمک می کنند تا خزنده های ناخواسته که منابع را مصرف می کنند و رفع اشکالات را مسدود کنید. اکثر وب سایت ها در SiteGround خراب نمی شوند ، اما اگر این اتفاق بیفتد ، بسیار کمک می کنند تا به شما در تهیه نسخه پشتیبان از آن کمک کنند. پشتیبانی آنها از وردپرس بسیار جذاب است.

ویژگی های تجارت الکترونیک
تمام برنامه های SiteGround همراه هستند میزبانی تجارت الکترونیک ویژگی هایی مانند SSL رایگان از بیایید رمزگذاری کنیم. GoGeek همراه است انطباق PCI که از کلاهبرداری کارت اعتباری در سایت های تجارت الکترونیکی جلوگیری می کند. و اگر در نصب سبد خرید راحت نیستید ، SiteGround این کار را به صورت رایگان انجام می دهد.

SiteGround-تجارت الکترونیکی-ویژگی ها

16. محدودیت های CPU SiteGround

SiteGround به شما می گوید که چه تعداد بازدید کننده از هر طرح می تواند کنترل کند ، اما شما واقعاً باید به آنها مراجعه کنید صفحه ویژگی ها که به شما می گوید هر طرح محدودیت CPU. اگر شما بیش از آنها, آنها به شما هشدار می دهند و سرانجام ، سایت خود را تعطیل کنید. به همین دلیل بهتر است قبل از زمان استفاده از CPU خود را کاهش دهید (که همچنین می تواند بار بار را بهبود بخشد). بسیاری از موارد به راحتی نصب افزونه Heartbeat Control ، افزونه Blackhole For Bad Bots و استفاده از CDN رایگان Cloudflare آسان است.

SiteGround-Resources-نمودار

در کاهش CPU پیشگیری کنید و اجازه ندهید که برای شما اتفاق بیفتد:

siteground-cpu-overages

خط پایین: اگر شما یک سایت WooCommerce ، افزونه های CPU بالا یا وب سایت خود منابع زیادی را مصرف می کنید ، حتماً سایت خود را بهینه کرده و طرحی را انتخاب کنید که بتواند از این منابع پشتیبانی کند. پشتیبانی SiteGround همچنین می تواند در صورت بروز مشکلی به شما کمک کند تا شناسایی کنید. هر شرکتی که میزبانی اشتراکی را ارائه می دهد ، نه تنها SiteGround ، از CPU شما استفاده می کند.

17. مهاجرت رایگان توسط SiteGround

SiteGround می کند مهاجرت رایگان با برنامه GrowBig / GoGeek. فقط بلیط پشتیبانی را باز کنید و درخواست انتقال کنید. باید 0 زمان خراب وجود داشته باشد و من این کار را در بسیاری از وب سایت ها انجام داده ام.

SiteGround انتقال وب سایت رایگان

18. StartUp در مقابل GrowBig در برابر GoGeek

در اینجا چارت مقایسه:

صفحه SiteGround-Properties

StartUp (3.95 دلار در ماه) – برای میزبانی 1 وب سایت واحد که به افزونه های CPU بالا ، WooCommerce یا ترافیک زیادی نیاز ندارند ، مفید است. فقط درصورتی که تازه کار را شروع کرده و پیش بینی نمی کنید ، از ترافیک استفاده کنید. با بسیاری از منابع سرور ، ذخیره سازی ، مرحله بندی و سایر ویژگی ها همراه نیست. به همین دلیل است که من به طور کلی برنامه GrowBig را از ماه $ 2 / ماه پیشنهاد می کنم و با ویژگی های بیشتر و منابع سرور همراه است. StartUp نمی تواند CPU زیادی را اداره کند.

GrowBig (5.95 دلار در ماه) – میزبان سایت های نامحدود با حدود 1.5 برابر منابع سرور ، ذخیره بیشتر ، مرحله بندی و ذخیره پیشرفته هنگام استفاده از افزونه SG Optimizer. همچنین می توانید از پشتیبان گیری رایگان وب سایت و پشتیبان گیری در صورت تقاضا دریافت کنید. GrowBig بهترین ارزش را دارد و محبوب ترین برنامه آنهاست. حتی اگر به هر چیز دیگری نیاز ندارید ، منابع سرور اضافی ارزش آن را دارند.

GoGeek (11.95 دلار در ماه) – GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که تقریباً 4 برابر سریعتر از برنامه های میزبانی مشترک به طور منظم است. این منابع سرور باید باعث شود بارگیری سایت شما به میزان قابل توجهی سریعتر باشد و دلیل اصلی بروزرسانی آن هستند. GoGeek همچنین از اولویت پشتیبانی برخوردار است ، اما به هر حال پشتیبانی منظم آنها سریع است. من شخصاً فقط اگر می خواهید منابع بیشتری بخواهید ارتقا دهید.

19. گزینه های دیگر (تنها 4 هاست که من توصیه می کنم)

این 4 میزبان هستند که بهترین بازخورد را در گروه های Facebook + Twitter دریافت کرده اند.

بپیوند به وردپرس میزبان گروه فیس بوک تا ببینند چه افراد واقعی و غیر وابسته می گویند. من عضو گروه های 30+ وردپرس فیسبوک هستم و در اینجا خلاصه ای از هر شخصی که می پرسید “بهترین میزبانی برای وردپرس چیست؟” این در 35 نظرسنجی فیس بوک ، شواهد توییتر ، بررسی Trustpilot و همچنین خواندن این مکالمات بیش از حد زمان است. شما همچنین می توانید به نتیجه برسید هریستو پانداروف (مدیر انجمن SiteGround) و مصطفی صالح انصاری (مدیر انجمن Cloudways) که تقریباً همیشه 2 انتخاب برتر هستند.

SiteGround
شماره 1 در نظرسنجی های فیس بوک و توسط شرکت هایی مانند Yoast استفاده می شود. SiteGround میزبان مشترک دیگری را از نظر سرعت ، پشتیبانی ، زمان طولانی ، ویژگی ها و امنیت از آب خارج می کند. آنها عالی هستند بررسی Trustpilot و نسبت به GoDaddy ، EIG و A2 هاستینگ یک نسخه بزرگ هستند. تحقیقات خود را انجام داده و به افرادی که مهاجرت کرده اند نگاه کنید نتایج ارسال شده. قیمت های تجدید بالا هستند ، اما اگر هنوز از آنها استفاده نکرده اید ، من 100٪ از قیمت های تبلیغاتی که برای 1-3 سال دریافت می کنید ، با استفاده از 3.95 دلار در ماه.

از SiteGround میزبانی کنید

DigitalOcean On Cloudways
بیشتر افرادی که SiteGround را ترک می کنند به Cloudways می روند. این میزبانی ابری مدیریت شده است (سریعتر از مشترک) و بهتر از موتور WP. در اینجا توییت هایی از افرادی که نتایج مهاجرت و ارسال قرار گرفته اند آورده شده است: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 8, شماره 9, شماره 10. پشتیبانی به اندازه SiteGround مناسب نیست (بلیط به جای دقیقه می تواند ساعت ها طول بکشد) اما مبادله سرعت کاملاً خالص است. هنگام انتخاب برنامه ، شما 5 گزینه دارید: اقیانوس دیجیتال ، لینود ، Vultr ، AWS و Google Cloud. DigitalOcean محبوب ترین است و از سال آغاز می شود 10 دلار در ماه. پس از مهاجرت ، حتماً به MariaDB 10.3 ، PHP 7.2 ارتقا دهید ، حد حافظه را به 256MB افزایش داده و Varnish + Redis را فعال کنید. این به تنهایی می تواند بار بار را با چند ثانیه بهبود بخشد و به راحتی در داشبورد CW شما قابل انجام باشد. باز هم ، تحقیقات خود را در گروه های Facebook انجام داده و بررسی کنید بررسی Trustpilot – Cloudways یک انتخاب عالی است.

میزبانی توصیه های فیس بوک

VPS Cloud Hosting نظرسنجی WooCommerce

نظرسنجی میزبان ابر VPS

پیشنهادات میزبانی وردپرس

میزبانی ابر مدیریت شده از Cloudways را دریافت کنید

میزبانی A2
من A2 را به رنگ قرمز قرار دادم زیرا این یک تخریب از SiteGround است ، اما قابل مقایسه است. آنها 4.90 دلار در ماه طرح Swift برای قیمت بسیار مناسب است – بهتر از EIG. اما بسیاری از افراد در Trustpilot خاموشی ها ، پشتیبانی ضعیف و سرورهای نه چندان عالی را تجربه کنید. اگر از قیمتهای تبلیغی SiteGround استفاده نکرده اید ، بهتر است در آنجا باشید. اگر قبلاً با SiteGround بوده اید ، یا آنها را تمدید کنید (زیرا آنها بسیار جذاب هستند و ارزش آن را دارند) یا به دنبال دیجیتال اقیانوس در Cloudways باشید. من فقط از A2 برای سایت های سرگرمی استفاده می کنم.

از A2 میزبانی کنید

20. آنچه مردم در گروه های فیس بوک می گویند

برای خواندن این مکالمات چند دقیقه وقت بگذارید و تصمیم آن مشخص است.

Bluehost-vs-SiteGround-Thread

SiteGround-vs-Bluehost-Thread

bluehost-vs-siteground-in-facebook

به دنبال یک میزبان-ارائه دهنده جدید-فیس بوک هستید

بازخورد سایت

مورد دیگر-ناراضی-Bluehost-مشتری-موضوع

مکالمه بهترین میزبان

SiteGround برنامه نیمه اختصاصی با 4 برابر بیشتر قانونی است منابع سرور از میزبانی مشترک به طور منظم (یکی از بزرگترین عوامل راهنمای بهینه سازی وردپرس). نمرات Pingdom و GTmetrix خوب و شاداب هستند ، اما زمان بار مهمترین عامل است. این چیزی است که من از آن استفاده می کنم و دارم 320ms بار در Pingdom بارگیری می کند, .5S در GTmetrix ، با 100٪ نمره.

OMM-On-SiteGround

نمودار StartUp SiteGround در مقابل GrowBig و نمودار مقایسه GoGeek را مشاهده کنید

سوالات متداول

&# x2705؛ چرا همه Bluehost را تبلیغ می کنند?

بیشتر وبلاگ نویسان Bluehost را تبلیغ می کنند زیرا بالاترین کمیسیون های وابسته را ارائه می دهند. آنها همچنین یک سکه زیبا را که در صفحه رسمی میزبان وردپرس توصیه می شود پرداخت می کنند ، و باعث می شود که تبلیغ آنها آسان شود. اما اگر تحقیقات خود را در گروههای Facebook مرتبط با وردپرس انجام دهید ، بیشتر افراد آنها را توصیه نمی کنند.

&# x2705؛ مردم نسبت به Bluehost چه دارند?

سرورهای آنها کند هستند ، پشتیبانی مفید نیست و بسیاری از افراد خرابی را تجربه می کنند. Bluehost همچنین متعلق به EIG است که سهامدارانی به جای مراقبت از مشتریان موجود ، به دنبال ایجاد سود هستند. آنها با برنامه وابسته خود بسیار پرخاشگر هستند.

&# x2705؛ آیا SiteGround یا Bluehost سریعتر است?

SiteGround سریعتر است به خصوص اگر از افزونه SG Optimizer استفاده کرده و PHP 7.4 + Cloudflare را در داشبورد SiteGround فعال کنید.

&# x2705؛ آیا SiteGround یا Bluehost ارزان تر است?

SiteGround مقرون به صرفه است اما ارزان تر از Bluehost هنگامی که شما به قیمت های تجدید آنها می رسید. به دلیل قیمت تبلیغاتی آنها می توانید حداکثر 3 سال از میزبانی دریافت کنید ، سپس باید قیمت های تمدید بالاتری را پرداخت کنید.

&# x2705؛ کدام یک برای سایت های WooCommerce بهتر است?

من برنامه GoGeek SiteGround را توصیه می کنم. سایت های WooCommerce معمولاً به منابع سرور بیشتری احتیاج دارند زیرا به طور معمول پلاگین های بیشتری دارند و اسکریپت ها ، سبک ها و سبد خرید های WooCommerce اضافی دارند. برای رسیدگی به این کار به یک سرور قدرتمندتر نیاز دارید. حتی ممکن است بخواهید میزبان مشترک را به طور کامل جست و جو کنید و با هاست سریعتر مانند Cloudways بروید.

اگر در مورد بررسی SiteGround من در مقابل Bluehost سؤالی دارید ، یک خط برای من بگذارید. شما همچنین می توانید کامل من را بخوانید بررسی میزبانی سایت وردپرس اگر می خواهید درباره cPanel ، افزونه SuperCacher ، نکات Cloudflare بیشتر ، و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنید ، من تجربه بسیار خوبی با SiteGround داشتم و در صورت نیاز به میزبانی سریع و قابل اعتماد در وردپرس ، از آنها استفاده می کردم. و به طور جدی ، حتی اگر شما SiteGround را انتخاب نکنید ، من قطعاً از Bluehost دور می مانم. حتی اگر بیشتر افراد از Bluehost شنیده اند ، شواهد و مدارک به وضوح نشان می دهد که SiteGround انتخاب بهتری است.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector