SiteGround GrowBig Review: منابع سرور بیشتر از StartUp و همراه با مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته ، سایت های میزبان نامحدود

03.06.2020
स्थानीय एसईओ 'SiteGround GrowBig Review: منابع سرور بیشتر از StartUp و همراه با مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته ، سایت های میزبان نامحدود
0 38 мин.

تصمیم گیری بین SiteGroud StartUp و GrowBig در برابر GoGeek?


برنامه GrowBig SiteGround برای میزبانی وب سایت های متعدد ، مرحله بندی یک کلیک و به دست آوردن منابع سرور بیشتر (عامل اصلی سرعت در هاستینگ) در مقایسه با استارت آپ.

این در واقع بهترین ارزش را دارد با توجه به اینکه تمام اینها را فقط با 2 دلار بیشتر در ماه می گیرید. لازم به ذکر نیست که شما 10 گیگابایت اضافی از فضای ذخیره دریافت می کنید ، a پشتیبان گیری و بازیابی ابزار, در صورتی که قصد استفاده از SiteGround را دارید ، برنامه ذخیره سازی پیشرفته (هر 3 سطح) را ذخیره کنید SuperCacher برای وردپرس و جوملا. من هر طرح (به علاوه تجربه خودم را که با آنها میزبانی کردم) در بررسی SiteGround GrowBig خود مرور خواهم کرد.

اگر می خواهید اسپویلر باشید …

بله ، من قطعاً طرح GrowBig SiteGround را توصیه می کنم. من چندین وب سایت میزبانی کرده ام و همه آنها زیر یک ثانیه در Pingdom با 100٪ uptimes در Uptime Robot بارگذاری شده اند. البته ، من در مورد بهینه سازی سرعت نیز دلگرم هستم. من به GoGeek ارتقا یافتم و در نهایت ابر از آن زمان ، اما فقط به این دلیل که برای تأمین هزینه در وب سایت خود متکی هستم و برای من بسیار مهم است. این را ببینید نمودار مقایسه StartUp در برابر GrowBig و GoGeek برای دیدن آنچه که در هر طرح وجود دارد.

بله ، من از SiteGround استفاده می کنم

من بیش از 2 سال در سایت SiteGround داشتم و از GrowBig ، GoGeek استفاده کرده ام و هم اکنون در برنامه میزبانی ابری آنها قرار دارم. تنها دلیلی که من به آن ارتقاء داده ام GoGeek و ابر به این دلیل است که من می خواهم سایت من سریعتر بارگیری شود (با برنامه های بالاتر منابع سرور بیشتری دریافت می کنید).

OMM-On-SiteGround

البته من قبل از SiteGround (گاددی و Bluehost) با چند میزبان بد همراه بودم اما از زمان مهاجرت کاملاً خوشحال شده ام. اگر قبلاً از آن استفاده نمی کردم ، نقدی در مورد GrowBig نخواهم نوشت – اگر بعضی افراد فقط یک تحقیق را انجام می دهند ، اما من فقط برنامه هایی را که از آنها استفاده کرده ام (و تحقیق) می نویسم. من همچنین در مورد سرعت سایت وبلاگ می کنم ، بنابراین دانستن بهترین هاست برای من ، مشتری ها و افرادی که راهنماهای من را می خوانند بسیار مهم است. من نمی خواهم آنها را در جهت اشتباه هدایت کنم.

این سایت من است که زیر 1s بار دارد (گزارش Pingdom من را مشاهده کنید)…

2019-گزارش Pingdom

StartUp در مقابل GrowBig و GoGeek

این همان نمودار است که در سایت SiteGround نشان داده شده است صفحه ویژگی ها

بقیه بررسی های GrowBig من بیش از این ویژگی ها است اما شامل نکاتی (خارج از میزبانی) در مورد سریعتر بارگذاری سایت شما می باشد. به خصوص اگر وردپرس را اجرا کنید ، نکاتی برای شما دارم.

GrowBig اگر خوب باشد …

 • شما می خواهید چندین وب سایت میزبان باشید
 • شما می خواهید منابع سرور بیشتری (وب سایت سریعتر)
 • شما می خواهید 30 بک آپ روزانه به جای 1 موردی که با StartUp دریافت می کنید
 • شما به جای 10 گیگابایت همراه با StartUp ، 20 گیگابایت حافظه می خواهید
 • می خواهید فضای ذخیره ایمیل شما به جای 1000MB با StartUp 2000MB باشد
 • شما می خواهید برای ساده تر کردن این کار ، از ابزار پشتیبان گیری و بازیابی با یک کلیک SiteGround استفاده کنید
 • شما می خواهید حافظه پنهانی پیشرفته داشته باشید ، حتی اگر استفاده از W3 Total Cache کار بهتری انجام دهد
 • شما می خواهید SSL یک کارت ویزیت رایگان به مدت 1 سال (زیر دامنه های سایت eCommere خود را تضمین کنید)
 • وب سایت شما کمتر از 25،000 بازدید / ماه است و به یک تن از منابع نیاز ندارد

اگر ممکن است GoGeek بخواهید …

 • شما می خواهید میزبانی نیمه اختصاصی با منابع سرور حتی بیشتر
 • شما می خواهید صحنه سازی بنابراین می توانید طرح ها و کد ها را در سایت نمایشی (مرحله بندی) آزمایش کنید
 • شما می خواهید با بلیط هایی که در کمتر از 10 دقیقه خطاب شده اند ، اولویت داشته باشید
 • شما می خواهید SiteGround در صورت لزوم خدمات پشتیبان گیری و بازیابی رایگان ارائه دهد
 • شما می خواهید انطباق PCI برای سایت تجارت الکترونیکی خود با کلاهبرداری در کارت اعتباری جلوگیری می کنید

میزبان وب سایت های نامحدود

شما می توانید وب سایت های نامحدود را در حساب GrowBig خود میزبان کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که تجاوز نکنید محدودیت CPU یا وب سایت شما می تواند به طور موقت خاموش شود (این اتفاق می تواند با هر میزبان رخ دهد). این نباید برای اکثر وب سایتها مشکل ایجاد کند ، اما من نکات زیر را برای کمک به جلوگیری از آن ذکر کردم.

SiteGround-CPU-Limits

این در واقع برای یک لحظه برای من اتفاق افتاد ، اما من به کمک تیم پشتیبانی عالی SiteGround که به من کمک کرد پیکربندی بهتر افزونه Wordfence را به من کمک کند ، سریع آن را برطرف کردم.

siteground-cpu-overages

نکاتی درباره جلوگیری از مصرف بیش از حد CPU

 • از یک برنامه میزبانی استفاده کنید که بتواند سایت شما را اداره کند
 • مانیتور AWstats در SiteGround cPanel خود
 • برپایی Cloudflare و MaxCDN برای بارگیری استفاده از پردازنده
 • فشرده سازی تصاویر را با استفاده از پلاگین را تصور کنید
 • استفاده کنید کلمه برای مسدود کردن آدرس های IP / IP ناخواسته
 • محافظت از اتصال سریع را در تنظیمات Cloudflare W3 Total Cache فعال کنید
 • از افزونه های سنگین یا افزونه هایی که دائماً در وب سایت شما اجرا می شوند ، خودداری کنید
 • نصب کنید افزونه کنترل ضربان قلب وردپرس برای جلوگیری از مصرف منابع

منابع سرور بیشتر از StartUp

این بدان معناست که شما سرورها را با وب سایت های LESS به اشتراک می گذارید و منابع بیشتری به میزبانی شما اختصاص داده می شود. GrowBig در مورد منابع سرور 2 برابر بیشتر از StartUp. می توانید این را در سایت SiteGround مشاهده کنید صفحه ویژگی ها در زیر “ما منابع موردنیاز خود را اختصاص می دهیم” سپس روی برگه “سرور” شناور شوید. وقتی برنامه ها را ارتقا می دهید ، فرایند سرور همزمان 2 برابر ، استفاده از CPU 2 برابر ، inodes 2x و غیره را دریافت می کنید. سرعت میزبانی. GoGeek حتی بیشتر است ، اما این یک جهش قیمت بزرگتر است در حالی که GrowBig فقط $ 2 / ماه بیشتر از StartUp است …

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

به صفحه ویژگی ها مراجعه کنید تا ببینید که چقدر منابع سرور با هر طرح به دست می آورید…

SiteGround-Resources-نمودار

وب سایت های نسخه ی نمایشی را با مرحله بندی 1 مرحله ای ایجاد کنید

GoGeek همراه است مرحله یک مرحله ای که به شما امکان می دهد وب سایت خود را کلون کنید (در جوملا یا وردپرس) و از آن برای تست طرح ها ، افزونه ها یا هرگونه تغییر در سایت مرحله بندی قبل از راه اندازی سایت واقعی خود استفاده کنید. این به خصوص برای تست تغییرات خطرناک است.

صحنه سازی سایت

پشتیبان گیری / بازیابی خدمات توسط پشتیبانی پشتیبانی SiteGround

SiteGround GoGeek با 30 نسخه پشتیبان تهیه روزانه ، یک نسخه پشتیبان رایگان ارائه می شود & ابزار بازیابی و امکان درخواست تیم پشتیبانی SiteGround برای بازیابی نسخه پشتیبان در صورت نیاز. اگر با بازیابی وب سایت خود به نسخه قبلی راحت نیستید ، اما می خواهید یک تیم قابل اطمینان باشد که فقط در صورت اتفاقی ممکن است اتفاق بیفتد ، اکنون با برنامه GoGeek آن تجملات را دارید.

ویژگی های تجارت الکترونیک: بیایید رمزگذاری و Wildcard SSL ارائه دهیم

سایت-تجارت الکترونیکی-ویژگی ها

SSL را رمزگذاری کنیم – همه برنامه ها به صورت رایگان ارائه می شوند بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم می توانید در cPanel پیدا کنید.

Wildcard SSL – GrowBig و GoGeek شامل یک wildcard SSL به مدت 1 سال که سایت شما را ایمن می کند و زیر دامنه ها را در حالی که به شما یک مهر سایت برای نشان دادن در وب سایت خود اختصاص می دهد. بعد از 1 سال 89 دلار در سال هزینه خواهد داشت. تو می توانی برنامه های SSL SiteGround را مشاهده کنید اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چرخ دستی های خرید – SiteGround از عمده پشتیبانی می کند چرخ دستی های خرید. همچنین ممکن است بخواهید در مورد آنها بخوانید راه حل های حساب تجاری برای کسب اطلاعات در مورد پردازش پرداخت برای میزبانی تجارت الکترونیک.

انطباق PCI – فقط با برنامه GoGeek گنجانده شده و با متحد کردن پرداخت با استفاده از 12 الزام ، از جلوگیری از کلاهبرداری اعتبار کمک می کند.

وردپرس ، جوملا ، ویژگی های دروپال

وردپرس – نصب وردپرس, بروزرسانی های خودکار, و پشتیبانی شگفت انگیز وردپرس همه با StartUp SiteGround گنجانده شده است. تیم پشتیبانی آنها وقتی با WordPress همراه هستند بسیار آگاه هستند و به من کمک کرده اند مشکلات مربوط به Wordfence و سایر افزونه ها را برطرف سازم. من فکر کردم که با WordPress خوب هستم اما پشتیبانی SiteGround همچنان مرا تحت تأثیر قرار می دهد. مشاهده SiteGround’s نسخه ی نمایشی cPanel برای دیدن ابزارهایی برای وردپرس ، جوملا ، ابزارهای سرعت و ایمیل و غیره.

سایت-ویژگی های وردپرس

ابزارهای وردپرس در cPanel…

سایت-وردپرس-ابزار

جوملا – نصب 1 جوملا ، پشتیبانی جوملا ، و سایر ویژگی های دارای 1 کلیک میزبان جوملا.

سایت-جوملا-ویژگی ها

ابزارهای جوملا در cPanel…

سایت-جوملا-پانل-ابزار

دروپال – Drush ، Git از پیش نصب شده و SuperCache با آنها همراه هستند میزبان دروپال.

سایت-ویژگی های دروپال

بهینه سازی برای سرعت: بار بارگیری SiteGround

توانستم بار خود را بدست آورم زیر 1 ثانیه در پینگدوم, اما من تنها کسی نیستم که بارگذاری سریع در سایت SiteGround دارم. مشتریان آنها سریع ترین بار را از بسیاری از میزبان های محبوب دارند. دلیل این امر SiteGround است فناوری سرعت از سرورهای NGINX ، درایوهای حالت جامد (SSD) ، PHP7 ، HTTP / 2 سرورهای فعال شده و “پشته” استفاده می کند که سریعتر از سایر میزبان ها.

سایت-صفحه-بار-بار

فعال سازی Cloudflare در SiteGround cPanel سایت شما را سریعتر می کند …

فعال سازی SiteGround Cloudflare

با استفاده از حافظه پنهانی و ریلیگون آن را حتی سریعتر می کند …

تنظیمات Cloudflare SiteGround

اگر WordPress را اجرا می کنید, توصیه می کنم اینها را پیکربندی کنید تنظیمات افزونه W3 Total Cache به جای آنها داخلی SuperCacher. افزونه ها و افزونه های بهتری دیگر وجود دارند که می توانید برای ذخیره سازی با رتبه های بالاتر از آنها استفاده کنید ، و به احتمال زیاد نتیجه بهتری خواهید گرفت. این آموزش که من به آن پیوند داده ام (برای WordPress) توسط بیش از 75،000 نفر استفاده شده است و به آنها کمک می کند 100٪ سرعت صفحه را در GTmetrix بدست آورند. اگر شما وردپرس را اجرا می کنید ، حتماً آن را بررسی می کنم.

siteground-sg-cachepress

یا اگر دوست دارید موشک WP و WP سریعترین حافظه نهان, من برای آن افزونه ها نیز آموزش دارم. افزونه کش و هاست شما 2 عامل مهم در مورد سرعت سایت وردپرس است.

SiteGround = # 1 میزبان در نظرسنجی های متعدد در فیس بوک

در اینجا نظرسنجی در فیس بوک از میزبان های برتر WordPress در جایی که SiteGround به رتبه 1 رسیده است. آنها همچنین در تعداد زیادی نظرسنجی دیگر در فیس بوک شماره یک بودند (و برای دیدن نظرسنجی کامل می توانید بر روی هر تصویر کلیک کنید) …

2019 نظرسنجی میزبان
مشاهده نظرسنجی2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll
مشاهده نظرسنجی یا تصویرتوصیه های میزبان عناصر
مشاهده نظرسنجی یا تصویرجولای 2019 توصیه میزبانی
مشاهده نظرسنجی یا تصویرWordPress-Host-Poll-August-2018
مشاهده نظرسنجی یا تصویرShared-Hosting-Poll-2017
مشاهده نظرسنجی یا تصویر2019-نظرسنجی میزبانی
مشاهده نظرسنجی یا تصویرشرکت-به-میزبانی-شرکت
مشاهده نظرسنجی یا تصویرWordPress-Hosting-Poll-2017
مشاهده نظرسنجی یا تصویرمدیریت-میزبانی-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویرWooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویر2016-وب-میزبانی-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویربهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویربهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویرنظرسنجی میزبان دوستانه WP
مشاهده نظرسنجی یا تصویر2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll
مشاهده نظرسنجی یا تصویرمیزبانی مورد علاقه برای Elementor
مشاهده نظرسنجی یا تصویر2018 توصیه های میزبانی
مشاهده نظرسنجی یا تصویر
مشاهده نظرسنجی یا تصویرManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017
مشاهده نظرسنجی یا تصویر2019-میزبان-نظرسنجی-1
مشاهده نظرسنجی یا تصویرمیزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت
مشاهده نظرسنجی یا تصویروردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن
مشاهده نظرسنجی یا تصویرSiteGround-توصیه
مشاهده نظرسنجی یا تصویر2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویربهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویرمیزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019
مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-توصیه ها-نظرسنجی
مشاهده نظرسنجی یا تصویر

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس
مشاهده نظرسنجی یا تصویر

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

مشاهده SiteGround GrowBig

سوالات متداول

&# x2705؛ هزینه SiteGround GrowBig چقدر است؟?

سایت SiteGround GrowBig برای دوره تبلیغاتی شما (1-3 سال) 5/95 دلار در ماه و پس از آن 19/95 دلار در ماه.

&# x2705؛ تفاوت بین GrowBig و GoGeek چیست؟?

GrowBig از حافظه کمتری ، منابع سرور برخوردار است و از اولویت پشتیبانی یا GIT برخوردار نیست. در حالی که GoGeek می کند.

&# x2705؛ آیا GrowBig برای 25000 پوند بازدید ماهانه مناسب است?

GrowBig معمولاً برای 25000 پوند بازدید ماهانه مناسب است ، اما این تعداد کلی است. این بستگی به پلاگین ها ، ترافیک و مصرف CPU وب سایت شما دارد.

&# x2705؛ آیا می توانم وب سایت های مختلف را در GrowBig میزبانی کنم?

بله ، می توانید چندین وب سایت در GrowBig میزبان باشید. فقط به استفاده از CPU توجه داشته باشید.

&# x2705؛ چگونه می توانم یک مهاجرت رایگان از SiteGround درخواست کنم?

برای درخواست مهاجرت رایگان از SiteGround ، بلیط پشتیبانی را باز کنید و گزینه انتقال وب سایت را مشاهده خواهید کرد. SiteGround جزئیات میزبان قدیمی خود را در اختیار آنها قرار دهید ، و آنها از مهاجرت مراقبت می کنند.

بررسیهای سایت من در اطراف من را بررسی کنید

استارت آپGrowBigGoGeekابر

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector