SiteGround vs GoDaddy: GoDaddy را با یک قطب 10 پا لمس نکنید

03.06.2020
स्थानीय एसईओ 'SiteGround vs GoDaddy: GoDaddy را با یک قطب 10 پا لمس نکنید
0 64 мин.

SiteGround vs GoDaddy


آیا واقعاً تصمیم دارید بین SiteGround و GoDaddy تصمیم بگیرید?

این صادقانه ساده ترین مقایسه ای است که تاکنون نوشتم. GoDaddy زباله های مطلق است و شما باید از هر قیمتی آنها را اجتناب کنید. وقتی آنها را با SiteGround مقایسه می کنید ، شب و روز است.

به همین دلیل است:

GoDaddy تعداد زیادی از افراد را روی سرورهای خود بسته بندی می کند (آنها را کند می کند) که به خوبی شناخته شده است كورا, فیس بوک, و توییتر. به آنها امتیاز داده شد شبکه میزبان نرم افزارهای مخرب برتر و به هر دلیلی اشتباه ، که توسط آنها فراخوانده شود ، خبرسازی کنید iThemes, ویکیپدیا, فوربز, قابل حمل, و PC Mag. آنها به دلیل اینکه باعث می شوند مشتریان به آن پرداخت کنند ، “کلاهبرداری” خوانده شده اند نسخه های PHP را ارتقا دهید و مشکلات بدافزار, وقتی این تقصیر خودشان است. GoDaddy مانند پزشکانی است که بیماری را به بیماران تحمیل می کند و علائم را برای کسب درآمد خود درمان می کند ، اما علت را برطرف نمی کند. انها همچنین پلاگین های کش لیست سیاه و باعث می شود از سیستم حافظه داخلی خود استفاده کنید ، که شمعی در پلاگین هایی مانند WP Rocket ، Swift یا حتی W3 Total Cache نگه نمی دارد. آنها به دلیل داشتن 1 چیز (ارزان) شناخته می شوند اما شما قیمت را در دراز مدت پرداخت خواهید کرد. من آنها را به هر کسی توصیه نمی کنم.

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, توصیه شده توسط WordPress, و در 30+ نظرسنجی در مورد فیس بوک به میزبان شماره 1 داده شد. من توانستم نمرات GTmetrix 100٪ و <1S بار خود را بارگذاری می کنند برنامه GoGeek نیمه اختصاصی. بسیاری از افراد که مهاجرت کرد بطور عمومی پست خود را گذاشته اند بارهای جدید. حمایت آنها است درجه یک و می توانید در مدت زمان 30 ثانیه از چت زنده بهره مند شوید ، و بلیط ها معمولاً در مدت 15 دقیقه – که مشتریان آنها هستند – جواب می دهند ستایش. آنها راه بیشتری دارند امکانات بیشتر از GoDaddy مانند رمزگذاری SSL ، Cloudflare ، پشتیبان گیری روزانه ، مرحله بندی ، 4 مرکز داده و جدیدترین نسخه های PHP بگذارید. از همه مهمتر ، آنها با استفاده از فن آوری های جدید جریان را ادامه می دهند و دائماً به روز رسانی های جدید را برای بهبود سرعت ، زمان طولانی و امنیت – که می توانید در صفحه فیس بوک آنها ببینید – منتشر می کنند. آنها 3 طرح ارائه می دهند و انجام می دهند مهاجرت رایگان با GrowBig و GoGeek.

Contents

1. SiteGround در مقابل GoDaddy در 30+ نظرسنجی در فیس بوک

بپیوند به میزبانی وردپرس و سرعت وردپرس گروه های فیس بوک برای دیدن افراد واقعی و بی طرف چه کسانی هستند گفتن از آنجا که میزبانی عامل # 1 در است راهنمای بهینه سازی وردپرس. SiteGround اگر در Google نظرسنجی های فیس بوک به طور مداوم شماره 1 است در حالی که GoDaddy به ندرت در 5 صدر قرار دارد. اگر شرایط میزبانی خاصی را داشته باشید ، گروه میزبانی وردپرس مکانی عالی برای دریافت بازخورد از افرادی است که در واقع می دانند در مورد چه صحبت می کنند – بدون پیوندهای وابسته.

2019 نظرسنجی میزبانمشاهده نظرسنجی2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهتوصیه های میزبان عناصرمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهجولای 2019 توصیه میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Host-Poll-August-2018مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهShared-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-نظرسنجی میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهشرکت-به-میزبانی-شرکتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمدیریت-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهWooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وب-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان دوستانه WPمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Pollمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی مورد علاقه برای Elementorمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2018 توصیه های میزبانیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهنظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.pngمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2019-میزبان-نظرسنجی-1مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-برای-سرعتمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهوردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئنمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهSiteGround-توصیهمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهبهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019مشاهده نظرسنجی یا عکس صفحهمیزبانی-توصیه ها-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرسمشاهده نظرسنجی یا عکس صفحه

2. سرورهای GoDaddy بسیار دردناک هستند

GoDaddy قادر است میزبانی کم هزینه را ارائه دهد زیرا افراد زیادی را در سرورهای خود بسته بندی می کند. شما نمی توانید بگویید که چند وب سایت که سرور را با آنها به اشتراک می گذارید یا پهنای باند آنها را چقدر مصرف می کنند. به همین دلیل بهتر است که ببینیم افراد (بی طرف) چه افرادی هستند گفتن روی Quora, گروه های فیس بوک ، و به زمان های پاسخ سرور نگاه کنید که مشتریان فعلی GoDaddy در حال گرفتن هستند.

دلیل-چه-دلیل-آن-GoDaddy-در حال بارگیری-خیلی آهسته-Quora است

iThemes می گوید:

“GoDaddy [باید] سرانجام با بهبود سرورها و زیرساخت های سرور خود ، فراهم کردن کنترل پنل واقعی از کاربران ، مانع از نظارت چشمگیر بر روی سرورهای خود شود (به همین دلیل بیشتر سایتهای میزبان GoDaddy بسیار کند هستند) و ارائه واقعی پشتیبانی که به “مشکلی برای ارتقاء به سرور اختصاصی” پاسخ نمی دهد.

می توانید هر وب سایتی را از طریق آن اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights و اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید مورد در گزارش شماست ، این بدان معناست که سرور (هاستینگ) شما قطعاً کند است.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

خدادادی آهسته

زمان پاسخگویی سرور Godaddy

بار پاسخگویی سرور آهسته در Godaddy

بار پاسخگویی سرور Godaddy

زمان پاسخگویی سرور Godaddy کند

3. PHP 7 فقط در برنامه های cPanel موجود است

چگونه تصور نمی شود با وفادارترین مشتریان خود رفتار کنید?

یک برنامه cPanel “بهبود یافته” منتشر کنید و به مشتریان قدیمی بگویید باید هزینه ارتقا را بپردازید اگر می خواهند از PHP 7. استفاده کنند ، cPanel و Plesk GoDaddy تنها برنامه هایی هستند که از PHP 7 پشتیبانی می کنند ، در غیر این صورت شما شانس ندارید. آنها نه تنها یکی از آخرین میزبانهایی بودند که PHP 7 را منتشر کردند ، اما وقتی این کار را انجام دادند ، سعی می کنند تا مشتریان هزینه آن را بپردازند. آنها تنها میزبان من هستند که می دانم این کار را انجام دهم.

هزینه ارتقاء PHP خدادادی

ارتقاء PHP غیر اخلاقی Godaddy

هزینه PHP Godaddy

GoDaddy بود با استفاده از PHP 5.6 تا سال 2018 و یکی از آخرین میزبان پیاده سازی PHP 7 بود. این امر نه تنها باعث کندی وب سایت های مشتری بلکه امنیت کمتری نیز داشت. GoDaddy در مورد موضوعات پشتیبانی و توییتر شکایات بی شماری راجع به این موضوع دریافت کرد ، و خیلی دیر به اقدام رسید.

سرعت پی اچ پی

4. مشکلات بدافزار

GoDaddy یکی از این موارد است شبکه های میزبان بدافزار برتر و دائماً به خاطر یکی از میزبانان کم ایمن ، اخبار را ایجاد می کنید. اگر به امنیت وب سایت خود اهمیت می دهید ، از GoDaddy استفاده نکنید. در حالی که SiteGround به وضوح لیست می کند چگونه آنها از وب سایت شما محافظت می کنند, GoDaddy حداقل برهنه را انجام می دهد. حتی تا به امروز ، آنها دارای یک تاریخ طولانی حساب های هک شده ، نرم افزارهای مخرب و ویروس ها.

“یک مخالف که لقب گرفته است”خرس اسپمي“- با سوء استفاده از یک ضعف در GoDaddy ، مقدار غیرمعمول تحویل صندوق ورودی را بدست آورد که به هر کسی امکان می داد دامنه ای را به حساب GoDaddy خود اضافه کند ، بدون اعتبار اینکه مالک دامنه باشد.”

شبکه های میزبان بدافزار

مشکل گددی هک

مشکلی مربوط به اسپمدر Godaddy

مشکل ویروس Godaddy

حتی وبلاگ من هنگام استفاده از GoDaddy هک شد. شخصی توانست به حساب من وارد شود ، یک نقشه میزبانی خریداری کند و وب سایت من را به یک وب سایت ترکی که فروش خدمات میزبانی را هدایت می کند ، هدایت کند. من عکس نگرفتم زیرا عجله داشتم که آن را برطرف کنم ، اما این از تجربه شخصی من است.

کلاهبرداری بدافزار?
اسکنر بدافزار GoDaddy بدافزارها را حتی اگر در آنجا نباشد شناسایی می کند زیرا آنها می خواهند مشتریان برای پرداخت آن هزینه پرداخت کنند. بسیار سایه دار است ، و گزارش های زیادی وجود دارد.

کلاهبرداری نرم افزارهای مخرب Godaddy

5. پلاگین های لیست سیاه

GoDaddy است پلاگین های لیست سیاه فرض بر این است که مانع از تجاوز بیش از منابع سرور شوید. آنها از سیستم حافظه داخلی خود استفاده می کنند و به شما امکان نمی دهند از افزونه های حافظه نهان استفاده کنید. مشکل این است که افزونه های حافظه نهان ، بیشتر از حافظه پنهان عمل می کنند. این بدان معناست که احتمالاً در GTmetrix و Pingdom خطاهایی مشاهده خواهید کرد (به عنوان مثال خطاهای کوچک سازی). با استفاده از GoDaddy ، باید از افزونه هایی مانند Autoptimize استفاده کنید ، اما با SiteGround می توانید از افزونه های بهتری مانند WP Rocket ، Swift و WP Fastest Cache استفاده کنید.

پلاگین های لیست شده گاددی

6. ویکی پدیا دامنه ها را از GoDaddy دور می کند

ویکی پدیا همه چیز درباره آزادی بیان است ، پس کی GoDaddy تصمیم گرفت از SOPA حمایت کند (که با سانسور اینترنت چین مقایسه شده است) ، جیمی ولز تمام نامهای دامنه ویکی پدیا را از GoDaddy دور کرد. پس از آن یک تحریم گسترده فوران کرد کاربران Reddit یک روز “GoDaddy Leave” را شروع کرد که به راحتی وقتی تصمیم گرفتند پشتیبانی از SOPA را پس بگیرند. سوال اینجاست که آیا شما حاضرید از شرکتی حمایت کنید که می خواهد آزادی بیان شما را محدود کند?

ویکی پدیا دامنه های Godaddy را حذف می کند

7. پشتیبانی افتضاح است

این تا کنون بزرگترین تفاوت بین GoDaddy و SiteGround است. GoDaddy سرشار از بهانه ، به روزرسانی در فروش ، عدم مسئولیت و بدون قطعنامه است. آنها زمان انتظار مسخره و یک حساب توییتر مشخص شده را دارند GoDaddyHelp جایی که مشتریان آنها را با سرخوردگی منفجر می کنند. شما می توانید در طی چند دقیقه به صورت زنده از طریق چت زنده یا تلفنی به یک تکنسین SiteGround وصل شوید که مشکل را حل می کند و به حل آن کمک می کند. شما با SiteGround دست بهتری دارید.

خدایا 73 دقیقه صبر کنید

پشتیبانی برنده جایزه خدادادی

8. باب پارسونز هانت فیل

در سال 2011 ، باب پارسونز (بنیانگذار GoDaddy) توییت کرد در مورد کشتن یک فیل در زیمبابوه. وی ادعا كرد كه این یك فیل با مشكل در از بین بردن محصولات زراعی است. فیلم روستاییان محلی (که کلاه های GoDaddy را تکان می دهند) حکاکی و انتقال گوشت فیل به صدای ACDC را نشان می دهد. آیا او این کار را کرد تا به godaddy.com پیوند دهد یا اینکه او فقط یک احمق است؟ ما هرگز نمی دانیم. او استعفا داد در سال 2018.

باب پارسونز گدادی

bob-parsons-GoDaddy

9. SiteGround Speed ​​(نتایج مهاجرت)

در اینجا افرادی هستند که به SiteGround مهاجرت کرده و نتایج خود را ارسال کرده اند. برای مشاهده توییت می توانید بر روی هر تصویر کلیک کنید. در موارد شدید ، مردم بیش از 10 ثانیه از زمان بار خود را قطع می کنند.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

SiteGround-vs.-Godaddy- بار-زمان-بهبود

Godaddy To SiteGround

Godaddy To SiteGround Migration

Godaddy To SiteGround سریعتر

همچنین می توانید گزارش GTmetrix خودم را بررسی کنید, گزارش Pingdom, و زمان پاسخگویی سرور. بدیهی است آموزشهای اینچنینی برای بارگیری بیشتر طول می کشد ، زیرا تصاویر زیادی در پست دارند.

2019-GTmetrix-Report

2019-گزارش Pingdom

10. SG Optimizer ، Cloudflare ، PHP 7.3+ برای The Win

SiteGround به وضوح لیست های خود را لیست می کند فناوری سرعت (NGINX ، SSD ، PHP 7+ ، HTTP / 2 ، SG Optimizer و غیره) در حالی که GoDaddy ادعا می کند “بار بار پیشرو در صنعت است” بدون اینکه بگوید از چه فناوری استفاده می کند. فقط فکر من است ، اما اگر شرکت های میزبان لیست آنها را لیست نمی کنند ، احتمالاً خیلی خوب نیست.

SiteGround-Speed-Technology

SG Optimizer افزونه حافظه نهان SiteGround است که 3 سطح حافظه پنهان (استاتیک ، پویا ، ذخیره سازی) ارائه می دهد. از حافظه پنهانی سمت سرور استفاده می کند که سریعتر از حافظه پنهان مبتنی بر پرونده است که توسط سایر افزونه های کش استفاده می شود. همچنین دارای گزینه هایی برای ذخیره مرورگر ، کوچک سازی ، فشرده سازی gzip ، بهینه سازی تصویر ، حذف رشته های پرس و جو و امکان به روزرسانی نسخه های PHP است. این دارد نظرات عالی در WordPress.org و SiteGround اخیراً افزونه های بزرگی را در افزونه خود ایجاد کرده اند که با افزونه هایی مانند WP Rocket قابل مقایسه هستند. اگر SiteGround را انتخاب می کنید ، آن را امتحان کنید.

Cloudflare به cPanel و. SiteGround ساخته شده است با یک کلیک قابل فعال سازی است رایگان. این امر استفاده از CDN رایگان Cloudflare را که دارای 200 مرکز داده دیتا است ، بسیار آسان می کند.

PHP 7.3 هست بالاترین نسخه در SiteGround, آنها همچنین از اولین میزبان هایی هستند که وقتی در دسترس هستند نسخه های جدیدی را منتشر کردند. شرکت هایی مانند Bluehost نسخه جدیدی را منتشر می کنند اما پایدار نخواهند بود ، بنابراین شما نمی توانید از آن استفاده کنید. نیازی به نگرانی در مورد این موضوع با SiteGround نیست.

11. ویژگی های وردپرس

SiteGround از وردپرس ویژگی های بیشتری نسبت به GoDaddy دارد که شامل بروزرسانی های خودکار وردپرس ، افزونه SG Optimizer (برای ذخیره سازی) و یک افزونه مهاجر است. SiteGround حتی سرورهای خود را چه موقع به روز می کند آسیب پذیری های افزونه جدید شناسایی شده اند (چیزی که GoDaddy برای رسیدن به شرایط بهتری نیاز دارد) و پشتیبانی از آنها هنگام صحبت با وردپرس بسیار آگاه تر است. افزونه های وردپرس GoDaddy بی فایده است – تنها افزونه خوبی که در آنها وجود داشت Profil Performance P3 بود و سالها پیش آن را رها کردند. می توانید ویژگی های WordPress SiteGround را در آنها مشاهده کنید صفحه مقایسه در قسمت “ما ویژگیهای WordPress بیشتری به شما می دهیم”.

ویژگی های SiteGround-WordPress

12. SiteGround توسط Yoast ، WordPress ، Ivica تأیید می شود

من ندیده ام 1 شخص معتبر GoDaddy را توصیه کند.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

SiteGround توسط توصیه می شود وردپرس.

سایت-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط ایویکا است که اداره می کند WordPress Speed ​​Up Group Facebook با 15000+ عضو.

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

13. پشتیبانی بی نظیر است

پشتیبانی SiteGround چندین بار مرا از بین برد. مهاجرت رایگان بدون خرابی و خطا؟ بله لطفا. سؤالی دارید درباره افزونه های خاص که مدت زمان طولانی برای بارگیری یا مداخله در وب سایت شما دارند؟ آنها خوشحال خواهند شد که کمک کنند. پشتیبانی SiteGround است همیشه سریع و خوشحالم که کمک می کند حتی اگر ارتباطی با میزبانی آنها نداشته باشد. برای پولی که پرداخت می کنید ، نمی خواهید پشتیبانی بهتری از SiteGround دریافت کنید. و با GoGeek ، شما از اولویت پشتیبانی برخوردار می شوید – من طی 7 دقیقه به بلیطها پاسخ داده ام. اینگونه است که آنها شهرت خود را ایجاد کردند.

Godaddy To SiteGround سایت سریعتر

SiteGround-پشتیبانی-توصیفات

14. تن از ویژگی های میزبانی

می توانید این موارد را در سایت SiteGround مشاهده کنید صفحه ویژگی ها که با برنامه StartUp ، GrowBig و GoGeek همه چیزهایی را که می توانید تهیه کنید ، لیست می کند. من معمولاً GrowBig را از 2 دلار / ماه بیشتر توصیه می کنم و درآمد بیشتری کسب می کنید منابع سرور (عامل سرعت کلیدی موجود در راهنمای بهینه سازی وردپرس) ، ذخیره سازی ، مرحله بندی ، تهیه نسخه پشتیبان از تقاضا ، ذخیره پیشرفته و انتقال رایگان وب سایت.

 • پشتیبان گیری روزانه
 • 4 مرکز داده
 • SG-Git (با GoGeek +)
 • مرحله بندی (با GrowBig +)
 • Cloudflare ، SG Optimizer ، PHP 7+
 • پشتیبان گیری در صورت تقاضا (با GrowBig +)
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس (اختیاری)
 • و موارد دیگر

صفحه SiteGround-Properties

در صفحه ویژگی های آنها ، به “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص می دهیم” بروید و روی برگه “سرور” شناور شوید تا ببینید چند منابع سرور با هر طرح همراه باشید. منابع بیشتر = وب سایت سریعتر.

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

15. آنها از وب سایت های مشتری محافظت می کنند

صفحه ویژگی های SiteGround نحوه محافظت از وب سایت شما را نشان می دهد. آنها اولین میزبانی بودند که از حساب های جدا شده استفاده کردند ، به این معنی که اگر وب سایتی که شما سرورهای خود را با آنها هک کرده اید هک شده باشد ، این روی شما نخواهد بود. آنها همچنین با به روزرسانی های مکرر امنیتی ، در صفحه فیس بوک خود به روزرسانی می کنند.

به روزرسانی های امنیتی SiteGround

16. مهاجرت رایگان

SiteGround می کند مهاجرت رایگان با برنامه GrowBig و بالاتر. من بارها از این موضوع استفاده کرده ام و هرگز خطای خرابی و خطایی نداشته ام. مهاجرت همیشه صاف است.

SiteGround انتقال وب سایت رایگان

17. یک برنامه SiteGround را انتخاب کنید: StartUp در مقابل GrowBig و GoGeek

استارت آپ به شما امکان میزبانی 1 وب سایت واحد را می دهد ، اما فاقد منابع سرور ، ذخیره سازی ، مرحله بندی ، ذخیره پیشرفته ، انتقال رایگان وب سایت و سایر ویژگی ها است. این به طور عمده برای وب سایت هایی است که ترافیک زیادی ندارند ، پلاگین های گرسنه از منبع یا وب سایت هایی را که تازه شروع به کار کرده اند اجرا می کنند.

GrowBig بهترین ارزش IMO است. برای فقط 2 دلار در ماه / ماه (قیمت تبلیغی) ، منابع سرور بیشتری ، ذخیره سازی ، مرحله بندی ، ذخیره پیشرفته ، تهیه نسخه پشتیبان از تقاضا و انتقال رایگان وب سایت دریافت می کنید. شما نیازی به پشتیبانی اولویتی ندارید (پشتیبانی منظم SiteGround از قبل عالی است).

GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی و تقریباً 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک به طور منظم (یکی از بزرگترین فاکتورهای سرعت در راهنمای بهینه سازی وردپرس). این دلیل اصلی بروزرسانی است ، اما اگر این یک سایت تجارت الکترونیک باشد ، از اولویت های پشتیبانی ، GIT و PCI سازگار با PCI نیز بهره مند می شوید. اگر شما یک سایت WooCommerce را اجرا می کنید یا چندین افزونه گرسنه از منابع را اجرا می کنید ، GrowBig یا GoGeek را توصیه می کنم زیرا آنها می توانند WooCommerce را بهتر بسازند ، که معمولاً به منابع سرور بیشتری نیاز دارند..

برنامه های SiteGround را مشاهده کنید

18. در مورد شما هنوز مطمئن نیستید (شواهد اجتماعی بیشتری)

تحقیقات خود را در مورد Facebook Groups ، Quora و سایر منابع بی طرف انجام دهید. شما به سرعت خواهید دید که وقتی صحبت از SiteGround و GoDaddy می شود ، SiteGround یک برنده واضح و آشکار است.

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. سرورهای SiteGround بسیار سریع هستند و نه پر ازدحام مانند GoDaddy
 6. گفتگوی زنده فوری است و به بلیطها پاسخ داده می شود خیلی سریعتر از GoDaddy
 7. آنها وب سایت شما را از هکرها / بدافزارها محافظت می کنند ، در حالی که GoDaddy نمی کند
 8. وبلاگ من هرگز پایین نرفت از جانب خطاهای تصادفی افراد با GoDaddy آشنا می شوند
 9. به روزرسانی به PHP 7.2 رایگان است (برخلاف GoDaddy) و آنها پلاگین های لیست سیاه را ندارند
 10. قیمت های تجدید بالا هستند ، اما بیشتر مردم نمی خواهم بروم (و اگر این کار را انجام دهند ، معمولاً به آن می روند DigitalOcean در Cloudways که با 10 دلار در ماه میزبانی وب است) و بهترین گزینه شما همانطور که اکثر مردم در مورد آن می گویند فیس بوک + توییتر. اگر سایت خود را جدی بگیرید ، برای EIG ، GoDaddy یا A2 حل و فصل نکنید
 11. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 12. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 13. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 14. بسیاری از ستایش ها Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 15. ستایش بیشتر در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 16. مشتریان GoDaddy که به SiteGround نقل مکان کردند: شماره 1, شماره 2شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24

بازخورد میزبان وردپرس Godaddy مدیریت شد

Godaddy-vs-SiteGround-vs-InMotion

خدایی به مهاجرت در سایت

SiteGround در مقابل Godaddy توییتر

Slow-Godaddy-Site

SiteGround-vs-Godaddy-vs-TSOhost

Godaddy-vs-SiteGround-Opinion

Godaddy-vs-SiteGround-توصیه

SiteGround-vs-Godaddy-vs-HostGator-vs-Dreamhost

برنده: SiteGround

از سال 2015 با آنها بوده اید.

من آموزش های بهینه سازی سرعت وردپرس را برای زندگی می نویسم و ​​هیچ یک از خوانندگانم برای GoDaddy نخواهند بود. SiteGround بسیار عالی بوده است ، آنها اساساً یک شریک خاموش هستند و سریعاً سایت من را با سرعت بالای 100٪ بارگذاری می کنند و هیچ گونه خطای تصادفی با GoDaddy و سایر هاستینگ ارزان ندارید.

OMM-On-SiteGround

برنامه های SiteGround را مشاهده کنید

سوالات متداول

&# x2705؛ چرا مردم اینقدر با GoDaddy مخالف هستند?

GoDaddy سابقه ای طولانی در مورد شیوه های مشاغل سایه دار و مسائل مربوط به سرورها ، امنیت و زمانهای طولانی دارد. آنها باعث شدند تا مشتریان برای به روزرسانی نسخه های PHP ، یک حساب میزبانی کاملاً جدید بپردازند ، از SOPA پشتیبانی کنند ، و در 2 شبکه برتر میزبانی بدافزارها در جهان در سال 2018 رتبه بندی شدند. . بنیانگذار آنها همچنین یک فیل را در زیمبابوه شکار کرد.

&# x2705؛ چه کسی بین این دو سریعتر است?

SiteGround بسیار سریعتر از GoDaddy است و از ابزارهایی مانند افزونه SG Optimizer ، CDN رایگان Cloudflare و PHP 7.4 برای داشتن سریعتر سایت شما برخوردار است. GoDaddy برای به دست آوردن سود بسیار کمی برای به روزرسانی با فن آوری سرعت و سرورهای پر ازدحام انجام می دهد.

&# x2705؛ کدام یک ارزان تر است?

GoDaddy بسیار ارزانتر است ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید. هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد ، اما به احتمال زیاد وقت بیشتری را برای پرداختن به مشکلات ایجاد شده توسط سرورهای GoDaddy صرف خواهید کرد.

&# x2705؛ چه کسی در نظرسنجی های فیس بوک بهتر رتبه بندی کرد?

SiteGround در بیش از 20 نظرسنجی در مورد فیس بوک که توسط گروههای فیس بوک مرتبط با WordPress انجام شده بود ، میزبان شماره یک شد در حالی که GoDaddy معمولاً در رده 5 قرار نمی گیرد. میزبان وردپرس میزبان فیس بوک مکان بسیار خوبی برای گرفتن نظرات بی طرفانه در مورد شرکت های میزبان مختلف است.

&# x2705؛ چرا نمی توانید از افزونه های کش با GoDaddy استفاده کنید?

GoDaddy سیستم حافظه پنهان داخلی خود را دارد و لیست های پلاستیکی کش را در لیست سیاه قرار می دهد. مشکلی که در این میان وجود دارد اینست که افزونه های کش نه تنها حافظه نهان کاری را انجام می دهند. بنابراین اگر از افزونه کش استفاده نمی کنید ، بسیاری از بهینه سازی های سرعت دیگر را از دست نخواهید داد.

سوالی دارید؟ باهام تماس بگیر – امیدوارم چیز زیادی از بررسی میزبانی سایت SiteGround من و GoDaddy WordPress بدست آورید. من می دانم که انتخاب یک میزبان دشوار است و تعداد زیادی نظر و نظر مغرضانه در آنجا وجود دارد ، بنابراین اگر سؤالی دارید ، نظر خود را برای من بگذارید و من خوشحال خواهم شد که کمک کنم.

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector