סקירת בניין ציטוט של Whitespark – זו אחת הדרכים הקלות ביותר לדרג גבוה יותר במפות Google ובתוצאות חיפוש מקומיות.

ציטוטים דומים לספריות מקוונות והם מהווים כ 25% – מ- SEO מקומי.


אני משתמש מוז מקומי לבנות את 15 הציטוטים המובילים שלי (Google לעסק שלי, Yelp, פייסבוק …). ואז אני משלם לבן בסביבות 400 $ לבנות 100 פרופילים חדשים במחיר של $ 4-5 כל אחד, כך שלעולם לא הייתי צריך לדאוג שוב לציטוטים. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שהצלחתי לדרג לקוחות בתוצאות המובילות עבור מילות מפתח מקומיות אם אתה מציג את שלי עבודת קידום אתרים. זה גם אחד הדברים הבודדים שאתה יכול למקם בביטחון ב- SEO מקומי שכן ל- Whitespark יש דירוג 4.9 / 5 כוכבים עם ביקורות 125+.

בעוד שחברות כמו Yext גובות 500 דולר לשנה עבור 47 רשימות, אתה יכול לשלם Whitespark אותו סכום רק זה עמלה חד פעמית ו בבעלותך הרישומים שלך באופן קבוע. Whitespark כולל גם דוח מעקב עם כניסה אוניברסלית אחת אם אתה צריך לעדכן פרופילים בעתיד.

אתה יכול לראות כמה ציטוטים חשובים על ידי התבוננות גורמי דירוג החיפוש המקומי של גוגל

ספריות מקוונות-מקומיות-SEO

הם חשובים במיוחד לדירוג גבוה יותר במפות Google (המכונים תוצאות ערימה / חטיף מקומית) מכיוון שהציטוטים הם גורמי הדירוג מספר 2, # 5 ו- # 14 …

גורמים מקומיים-ציטוט-דירוג

כבר הזמנתי ציטוטים בשווי 2,081.21 $ עבור עצמי וגם עבור לקוחות …

היסטוריה של ציטוטים

זה עזר להם לדרג את התוצאות המובילות עבור מילות מפתח מקומיות. בסקירה זו, אדריך אותך בתהליך הזמנת ציטוטים דרך Whitespark, ואז אראה לך למה לצפות מבחינת התמחור, מסגרת הזמן והשיפור במפות Google שלך ​​ובדירוגים המקומיים שלך..

נוהו SEO

KC עבודה SEO

נוהו קידום אתרים מקומי

KC SEO עבודה 2

תוכן עניינים

 1. מהן ציטוטים?
 2. מלא את צריכת הציטוט של Whitespark
 3. רכישת ציטוטים גנריים + מקומיים / נישה
 4. מה קורה לאחר רכישת ציטוטים
 5. למנוע ספאם (רק בניין ציטוט)
 6. שלב בניין ציטוט בשירותי SEO שלך
 7. אל תשכח מ- Moz Local (15 ציטוטי הליבה המובילים)

1. מהן ציטוטים?

ציטוטים הם אזכורים של שם העסק שלך (לרוב בצורה של ספריות) ומהווים 25% מגורמי הדירוג המקומי של חיפוש בגוגל. ציטוטים חשובים במיוחד במפות Google (ערימה / חטיף מקומי) שם הם הגורם 2, # 5 ו- # 14. הם עושים אותך דירוג גבוה יותר עבור מילות מפתח מרובות מקומיות הם אחד הדברים הבודדים שאתה יכול למיקור חוץ במערכת קידום אתרים מקומית.

ספריות מקוונות מובילות

האם אוכל לבנות את עצמי??
כן, ל- Whitespark יש אפילו רשימות של מיטב הציטוטים שנמצאו עד קטגוריהעיר, ו מדינה. אבל זה לוקח זמן ואנשים רבים עושים זאת בצורה לא נכונה. חשוב למצוא את הציטוטים הנכונים, מילוי פרופילים שלמים במלואם ולוודא שהם עקביים (למשל שם העסק, כתובת, טלפון). פשוט הרבה יותר קל לי להשאיר את זה למומחים ולחסוך את הזמן שלך, מכיוון שזה רק 4-5 דולר לציטוט והם שומרים על הכל מסודר עם דוח המשך והתחברות 1.

2. מלא את צריכת הציטוט של Whitespark

השלב הראשון הוא להוריד צריכת בניין הציטוטים של Whitespark ולמלא את הכל כמיטב יכולתך. קרא את ההערות של Whitespark בצד ימין של הגיליון האלקטרוני לקבלת הוראות נוספות.

צריכת לבן-ציטוט-בנייה

גיליון עבודה להגיש בתפזורת
אם אתה רוצה ש- Whitespark יבנה ציטוטים עבור מספר מיקומים (מכיוון שלכל מיקום צריך להיות פרופילים משלו), גלול מטה אל האפשרות ‘הגשת עבודה בתפזורת מגושמת’ בתחתית …

הזמנה בציטוט בתפזורת

3. רכוש ציטוטים גנריים + מקומיים / נישה

לאחר שתמלא את הצריכה, בחר במדינה שלך וערך תערובת של ציטוטים גנריים ומקומיים / נישה (אין מספר מושלם אבל אני חושב שציטוטים מקומיים / נישיים הם בעלי ערך רב יותר). וברור שככל שתזמין יותר ציטוטים, כך סביר שתדרג תוצאות גבוהות יותר בתוצאות חיפוש מקומיות.

העלה את הצריכה שלך לדף התשלום של Whitespark, ואז תחת האפשרות ‘אפשרויות ותכונות נוספות’ בשלב 4 תראה אפשרות להזמין דוחות מעקב, הזמנות למהירות, והזמנות בכמות גדולה (עבור מספר מיקומים). דוחות מעקב אינם נחוצים מכיוון ש- Whitespark תשלח לך דוח בסיום. זה רק אם אתה רוצה דוחות מרובים בזמן שהרישומים יופיעו.

סדר-ציטוט-לבן

4. מה קורה לאחר רכישת ציטוטים

Whitespark תשלח אליך קבלה. ואז תחכה 3 שבועות עד שיבנו את הציטוטים. לאחר שתושלם הם ישלחו אליך דוא”ל עם דוח הכולל כניסה אוניברסלית אחת לגישה לפרופילי הציטוט החדשים שלך, יחד עם כתובות האתר בהן תוכל למצוא את הפרופילים החדשים.

Google עשויה לארוך 1-2 חודשים עדכון התוצאות שלהם בדירוג החדש שלך. אתה יכול להשתמש ב- Whitespark גשש דרגה מקומית כדי למדוד את הדירוג, או את Search Console ניתוח חיפוש.

גשש לבן-מקומי-דרגה

5. מניעת דואר זבל (הבניין היחיד לציטוט)

התלונה היחידה שיש לי על ציטוטים (לא רק על Whitespark) היא הספאם הפוטנציאלי שאתה עשוי לקבל דרך טופס יצירת הקשר או הטלפון שלך.

זה מסובך מכיוון ש- NAP (שם עסק, טלפון, כתובת) חייבים להיות עקביים בכל ציטוטים, אך פירוש הדבר גם שעליך לרשום את מספר הטלפון של העסק שלך, שם כל אחד יכול להתקשר / לשלוח לך דוא”ל. להלן דוגמה להודעת דואר זבל שאולי תקבל לאחר בניית הציטוט:

דואר זבל

@TheDupMan כשאתה בונה ציטוטים, אתה תקבל דוא”ל מכירות ושיחות. אין דרך לעקוף את זה. הרישומים הם בחינם מסיבה כלשהי.

– דארן שו (@DarrenShaw_) 25 באוגוסט 2016

מנע דואר זבל בטופס יצירת הקשר שלך:

 • להשתמש קופצ’ה של גוגל בטופס יצירת הקשר שלך
 • הגדר תוסף נגד דואר זבל עבור WordPress
 • הדק את הגדרות הדיון שלך ב- WordPress

6. הוסף את בניין הציטוט לשירותי ה- SEO שלך

 • להיות שותף – אם אתה מוסמך, הם יאפשרו לך להיות סניף.
 • ציטוטים מלבנים גדולים יותר – אתה יכול לגבות בקלות לקוחות 10 $ לציטוט ולשלם 4-5 $ לציטוט ל- Whitespark שיכול להפוך רווח מהיר של 300 $ בהתאם להזמנה. פשוט הראה ללקוחות את גורמי הדירוג המקומיים של גוגל בחיפוש והסביר את חשיבות הציטוטים. לאחר שתזמינו יותר מ- Whitespark תוכלו להגיע עד 20% הנחה. יש מעט עבודה בסוף (בנוסף לדוחות צריכת הציטוטים והמעקב לא ממותגים ל- Whitespark) מה שמקל מאוד על ההשתלבות בשירותי ה- SEO שלך. רק אל תשכח לעזור ללקוחות במניעת דואר זבל ומדידת תוצאות באמצעות מעקב הדירוג המקומי של Whitespark או ניתוח החיפוש של Google Search Console..
 • ציין את הציטוטים המובילים בביקורות SEO – אם אתה מבצע ביקורת מקומית לקידום אתרים בו הלקוח רוצה לדרג גבוה יותר במפות Google, ספק להם רשימה של ציטוטים מובילים באמצעות Whitespark דף משאבים ולתת להם את האפשרות לבנות אלה בעצמם, או להשתמש בשירות בניית הציטוטים של Whitespark. כי אם אתה כמוני אתה מנסה לספק ערך רב ככל שתוכל שלך ביקורת SEO ורשימה ‘למעלה 30 ציטוטים’ היא תוספת נחמדה.

7. אל תשכח מ- Moz Local (15 ציטוטי הליבה המובילים)

מוז מקומי יעזור לך לתקן את 15 פרופילי הציטוט המובילים שלך כולל גוגל העסק שלי, Yelp, Facebook ואחרים. הייתי מנסה להגדיל את הניקוד שלך ב- Moz Local לפני שאני בונה ציטוטים חדשים עם Whitespark. אתה עושה זאת על ידי הפעלת האתר שלך באמצעות Moz Local ואז לחיצה על הכרטיסיות בכדי להפוך את פרופילי הציטוט הללו למאה אחוזים, עקביים, ואז למחוק את כל הכפילויות.

מוז מקומי

תחת כל כרטיסייה Moz Local יספר לך מה צריך לתקן וכולל קישור “רישום עדכון” שיכנס ישירות לפרופילים שלך. בדרך כלל זה קל כמו להעלות תמונות נוספות, לרשום קטגוריות נוספות, לתקן אי התאמות עם המידע העסקי שלך או למחוק כפילויות..

ציטוטים מקומיים של מוז

סיכום

להלן תהליך בניית הציטוטים שלי:

 1. צור דף 100 שלם של Google לעסק שלי
 2. השתמש ב- Moz Local כדי לתקן את 15 פרופילי הציטוט המובילים שלך
 3. בנה ציטוטים נוספים עבור $ 4-5 כל אחד עם Whitespark

אני מקווה שאהבת את סקירת בניית הציטוטים שלי ב- Whitespark! זהו שירות רב עוצמה שתוכל להשתמש בו בעצמך, וללקוחות המחפשים לדירוג גבוה יותר במפות Google (תוצאות ערימה / חטיף מקומיות). אל תהסס להשאיר לי תגובה אם יש לך שאלות. דארן וצוותו בוויטספארק נהדרים עם תקשורת אם יש לך שאלות. יש להם גם רשימה של שאלות נפוצות בנושא בניין ציטוט אם אתה רוצה ללמוד יותר על שירות בניית הציטוטים שלהם.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map