האופטימיזציה אוטומטית של הגדרות + Cloudflare / StackPath CDN (2020)

אוטומציה אוטומטית הוא תוסף נהדר, אך עבור מטמון, WP Rocket הוא בדרך כלל מספר 1 בסקרים של פייסבוק.


אז למה תשתמש בזה?

כי כמה מארחים אוהבים קדימה אבא ו מנוע WP לרשימה השחורה ביותר תוספי המטמון (מכיוון שיש להם מערכת מטמון מובנית משלהם) אך הם לא עושים דברים כמו אופטימיזציה של HTML, CSS, JavaScript, Google Font או CDN (רשת אספקת תוכן). אז בעוד שמערכת המטמון של המארח שלך עשויה לעבוד טוב למטמון, האפשרות לבצע אופטימיזציה עוזרת לבצע את “שאר” הדברים (תיקון פריטים ב- GTmetrix + Pingdom). הימנע ככל האפשר מ- Google PageSpeed ​​Insights אפילו לא מודד זמני טעינה.

אפילו המפתח לבצע אופטימיזציה אומר בדף התוסף שלו שהוא עובד בצורה הטובה ביותר בשילוב עם תוסף מטמון. אני ממליץ על סוויפט אם אתה הולך בדרך החינמית, ו רקטת WP אם אתה יכול לעשות 49 $ לשנה מכיוון שקל יותר להגדיר את התצורה (זה גם מה שאני משתמש בו ויש לי ציונים של 100% ב- GTmetrix) מכיוון שהוא מגיע עם הרבה תכונות שרוב תוספי המטמון אינם עושים (ניקוי בסיס נתונים, אירוח קוד אנליטיקס של גוגל באופן מקומי, פעימות לב שליטה ושילוב עם שני Cloudflare + CDNs אחרים). יש לי הדרכות ל- WP Rocket, סוויפט, WP מהירה במטמון המהיר ביותר, W3TC ואפילו WP Super Cache.

אז בואו נקבע את ההגדרות לאופטימיזציה אוטומטית. אני אראה לך כיצד להוסיף CDN (באופן אידיאלי, שניהם פרח ענן ו StackPath) מכיוון שלכל אחד מהם יש סט מרכזי נתונים משלו, ומרכזי נתונים רבים יותר = הצגת תוכן מהירה יותר. מומלץ להשתמש ב- CDN ב- מדריך האופטימיזציה של וורדפרס.

בצע אוטומציה של התוסף

1. JS, CSS, & HTML

אפשר את כל אלה כדי לבצע אופטימיזציה של קבצי JavaScript, CSS ו- HTML ואז עיין בהוראות שלהלן.

בצע אוטומציה של הגדרות JS CSS HTML

בצע אופטימיזציה של קוד JavaScript

 • קבצי JS מצטברים: אפשר, זה משלב קבצי JavaScript על פי המלצת GTmetrix. אם הם מושבתים, קבצים בודדים יוטענו והם לא ישולבו.
 • כמו כן JS המצטבר: אפשר, זה משלב קבצי JavaScript שנמצאים בקבצי HTML. אופטימיזציה אוטומטית נותנת אזהרה שמשמעותה בעצם אם היא שוברת משהו באתר שלך, כלול את קבצי JavaScript או השבת את זה.
 • כפה JavaScript ב- : השבת, אלא אם כן יש לך שגיאות JavaScript. עדיף לך לנסות למצוא קבצים בעייתיים ולכלול אותם מאשר לבחור באפשרות זו מכיוון שהדבר הופך את חסימת ה- JavaScript לעיבוד (לא אופטימאלית למהירות).
 • אל תכלול סקריפטים מאופטימיזציה אוטומטית: אם אתה רואה שגיאות לאחר הפעלת הגדרות JavaScript מסוימות, מצא את JavaScript הבעייתי והסר קבצים כאן.
 • הוסף עטיפת ניסיון: השבת, אלא אם כן יש לך שגיאות JavaScript. זוהי דרך נוספת לתקן שגיאות JS ללא צורך להפעיל את JavaScript בכוח בראש.

בצע אופטימיזציה של קוד CSS

 • קבצי CSS מצטברים: אפשר, אותו הדבר כמו צבירת קבצי JS רק עבור CSS.
 • כמו כן CSS מובנה מוטבע: אפשר, אותו הדבר כמו לצבור קבצי JS מוטבעים רק עבור CSS. אפשר את שניהם כדי לשפר עוד יותר את זמני הטעינה + ציוני GTmetrix.
 • צור נתונים: קבצי URI לתמונות: השבת אם אתה משתמש ב- CDN. MaxCDN (StackPath) מזהיר אותך שההפעלה הזו תאלץ להיות מוגשת לתמונות ממקורך לשרת במקום ה- CDN שלך. הפעלת פעולה זו עשויה להוביל תחילה לפחות בקשות HTTP, אך ככל הנראה לא לאחר שתגדיר CDN ותגיש תמונות באמצעותו.
 • Inline and Defer CSS: אפשר, אתה יכול רק לאפשר אפשרות זו או “להטמיע את כל CSS” שאופטימיזציה אינה ממליצה בשאלות הנפוצות שלהם. הם אומרים כי “אף על פי שהצעת כל CSS תגרום לחסימת ה- CSS לא להיות מעניקה, היא תביא לכך שדף ה- HTML הבסיסי שלך יגדל משמעותית ובכך ידרוש יותר” טיולים חוזרים “..
 • שרטט את כל ה- CSS: השבת, אופטימיזציה אוטומטית אינה ממליצה להפעיל זאת.
 • אל תכלול את CSS מאופטימיזציה אוטומטית: אם אתה רואה שגיאות לאחר הפעלת הגדרות CSS מסוימות, מצא את קבצי ה- CSS הבעייתיים והסר אותם כאן. הערה: יש לבטל את האפשרות “צמצם CSS ו- JS שלא נכללו” באפשרויות שונות.

2. אפשרויות CDN

זה המקום שלך כתובת אתר של CDN הולך (הוראות למטה). Cloudflare לא מספק לך כתובת URL של CDN (תוכל לשנות שרתי שמות במקום). כתובת ה- CDN Base מיועדת במיוחד ל- StackPath, KeyCDN ו- CDNs אחרים – ולא ל- Cloudflare. אני מציע להשתמש בשני StackPath + Cloudflare שכן ל- CDN שלך יהיו יותר מרכזי נתונים, ומרכזי נתונים נוספים = אתר מהיר יותר.

שלב 1: הירשם ל- CDN. אני משתמש ב- StackPath שיש לו 34+ מרכזי נתונים שנמצאים בכבדות בארצות הברית ושם רוב המבקרים שלי נמצאים. זה 10 דולר לחודש עם תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום.

StackPath-Data-Centers

שלב 2: בלוח המחוונים של StackPath, לחץ על הכרטיסייה CDN ו- צור אתר CDP StackPath.

StackPath-CDN-Tab

תחום StackPath-CDN

StackPath-Server-IP-address

* העתק את כתובת ה- IP של השרת שלך לפי הצורך בשלב 5 של פרק זה.

StackPath-CDN-URL- אופטימיזציה

שלב 3: הדבק את כתובת ה- CDN שלך בכדי לבצע אופטימיזציה אוטומטית באמצעות http: // או https: // (לא משנה מה אתה משתמש).

בצע אופטימיזציה אוטומטית של כתובת אתר CDN

שלב 4: ב- StackPath עבור אל CDN → הגדרות מטמון, ולחץ על “טיהור הכל.”

StackPath-Purge-Cache

שלב 5: הרשימו את כתובת ה- IP של השרת שלכם ב- StackPath (WAF → חומת האש).

StackPath-Whitelist-IP

שלב 6: הפעל את האתר שלך ב- GTmetrix ו”רשת אספקת תוכן “צריכה להיות ירוקה ב- YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

3. הגדרות שונות

להלן ההגדרות שונות:

בצע אוטומציה של הגדרות שונות

שמור סקריפט / css מצטברים כקבצים סטטיים – אם מופעל, פירוש הדבר שקבצי CSS ו- JS נשמרים במטמון ומוגשים דרך השרת שלך, כך שאם האירוח שלך לא מטפל בהם, הפעל אותו.

צמצם קבצי CSS ו- JS שלא נכללו – אם אתה שולל קבצי CSS ו- JavaScript מסוימים, זה מכיוון שיש בעיה כשמנסים לייעל אותם, ואתה לא רוצה שיצומצמו אותם..

בצע אופטימיזציה גם לעורכים / מנהלי מערכת המחוברים – השבת, בדרך כלל אתה רוצה להשבית תכונות ביצועים במנהל WordPress, כולל תכונות ביצועים של Cloudflare.

4. הגדרות תמונות

אופטימיזציה אוטומטית יכולה גם לעזור לגרום לטעינה מהירה יותר של תמונות.

בצע אוטומציה של הגדרות תמונות

בצע אופטימיזציה של תמונות – כתובות אתר באתר שלך ישונו לנקודה ה- CDN של ShortPixel. זה לא אמור להשפיע על המראה שלהם כל עוד זה דחיסה ללא הפסד, אבל הם יטענו מהר יותר.

איכות מיטוב תמונה – מצא איזון ייחודי משלך בין דחיסה ואיכות (אני משתמש במבריק). להלן ההבדלים בכל רמת דחיסה מ- ShortPixel:

רמות דחיסת תמונות של ShortPixel

 • אובדן: רוב הדחיסה, אובדן האיכות ביותר.
 • מבריק: דחיסה בינונית, אבדן איכות מועט.
 • תפסיד פחות: דחיסה נמוכה, אובדן איכות נמוך ביותר.

טען WebP בדפדפנים הנתמכים – מופעל אם אתה משתמש בתמונות WebP ותמונות טעינה עצלות.

תמונות טעונות עצלניות – אני באופן אישי לא מתעצל לטעון את התמונות שלי מכיוון שטעינת תמונות כל הזמן בזמן הגלילה לאורך הדף עלולה להיות מעצבנת עבור המשתמשים. כן, התוצאה היא פחות בקשות המומלצת על ידי גוגל לזמני טעינה מהירים יותר, אך בעיניי זה מעצבן. זה לגמרי תלוי בך.

5. CSS קריטי

הכוונה ל בצע אופטימיזציה אוטומטית של תוסף ההפעלה של criticalcss.com.

זה דורש פרמיה תוכנית בתשלום מאת (7 $ לחודש).

התוסף יוצר כללי CSS קריטיים כדי לוודא שמוצגים דפים לפני טעינת ה- CSS המלא, ומשפר את “התחלת הזמן שניתנו”. כל שעליך לעשות הוא להתקין את הפלאגין, להירשם לתוכנית, להזין את מפתח ה- API של ה- CSS הקריטי לסעיף “קריטי CSS” באוטומיזציה, והפלאגין יעשה את השאר. בדוק את התוסף עמוד שאלות ותשובות לפרטים על תצורות מותאמות אישית.

אני באופן אישי לא משתמש בזה ומעדיף להשתמש בתוספת $ 7 לחודש בשרת חזק יותר.

בצע אופטימיזציה אוטומטית להפעלת kriticss com

בצע אוטומציה של הגדרות CSS קריטיות

6. הגדרות נוספות

בצע אוטומציה-הגדרות נוספות

גופנים של גוגל – אפשר אם משתמשים גופנים של גוגל שמאטים את זמני הטעינה כשהם נמשכים ממשאבים חיצוניים (ספריית הגופנים של גוגל). אני מעדיף את האפשרות “לשלב ולקשר בראש” מכיוון שזה משפר את זמני הטעינה מבלי שנראות רואים גופנים נטענים (וזה מה שקורה בדרך כלל בעת הטעינה באופן אסינכרוני. בדוק גם את האפשרות האחרונה של גופן של גופן “לשלב ולהעמיס גופנים בצורה סינכרונית עם webfont.js“ולראות אילו מניבים תוצאות טובות יותר ב- GTmetrix.

הסר את אמוג’יס – אפשר (אמוג’ים רעים לזמני הטעינה).

הסר מיתרי שאילתה ממשאבים סטטיים – מחרוזות שאילתה נוצרות בדרך כלל על ידי תוספים ולא ניתן לתקן (ב- GTmetrix / Pingdom) פשוט מאפשרות זאת, אך תוכלו לנסות. הפיתרון הטוב יותר הוא לבדוק באתר שלכם תוספים מעבד גבוהים ולהחליף אותם בתוספים קלים. רוב התוספים למעבד הגבוה ביותר כוללים תוספים לשיתוף חברתי, גלריה, בוני דפים, פוסטים קשורים, סטטיסטיקות וצ’אט חי. עליך גם למחוק את כל התוספים המיותרים ולנקות את בסיס הנתונים (באמצעות תוסף כמו אופטימיזציה של WP) כדי לנקות טבלאות שהשאירו תוספים שלא הוסרו.

התחבר מחדש לדומיינים של צד ג ‘ – עוזר לדפדפנים לצפות בבקשות ממשאבים חיצוניים (גופנים של גוגל, אנליטיקס, מפות, מנהל תגיות, חנות אמזון וכו ‘). בדרך כלל אלה יופיעו כ”צמצמו בדיקות DNS “בדוח GTmetrix שלך, אך להלן דוגמאות נפוצות.

 • https://fonts.googleapis.com
 • https://fonts.gstatic.com
 • https://www.google-analytics.com
 • https://ajax.googleapis.com
 • https://connect.facebook.net
 • https://www.googletagmanager.com
 • https://maps.google.com

טען מראש בקשות ספציפיות – תוכל למצוא מידע נוסף על טעינה מוקדמת ו- רמזים למשאב הדפדפן מ- WP Rocket, אבל זה בעצם הופך את זה לקבצים מסוימים שמורידים בעדיפות גבוהה.

קבצי Javascript של Async – פירוש הדבר שמשהו מונע טעינה מהירה של התוכן מעל לקפל. מדריך זה ב- לדקלם JavaScripts חוסם מסביר זאת היטב, אבל אם אתה רואה שגיאות JavaScript ב- GTmetrix ו- Pingdom, ה- תוסף JavaScipt של Async עשוי לעשות את העבודה.

בצע אופטימיזציה לסרטוני YouTube – אם באתר שלך יש סרטונים, WP YouTube Lyte עצלנים טוענים אותם כך שהם נטענים רק כאשר משתמשים גולשים למטה ולחצים על כפתור ההפעלה, ובכך מבטלים בקשות ראשוניות לשרתי YouTube. זה יכול לגלח מספר שניות כבוי המון פעמים על תוכן עם סרטונים, מכיוון שהם אחד האלמנטים הכבדים ביותר בדף. ל- WP Rocket וביצועים מהירים של Swift מובנה ההגדרות שלהם, כך שאינך זקוק לזה אם אתה משתמש באחד מהם כתוסף המטמון שלך..

7. בצע אופטימיזציה נוספת

אם ברצונך לבצע אופטימיזציה נוספת לאתר שלך, להלן הכלים המומלצים:

רקטת WP – דירג את התוסף שמור מטמון 1 במספר משאלות פייסבוק מרובות ויש לו אפשרויות רבות שלא נכללו באוטומיזציה (ניקוי בסיס נתונים, בקרת פעימות לב, אירוח מקומי של גוגל אנליטיקס, החלפת iframe של YouTube בתמונה מקדימה, הוספת מטמון דפדפן לפיקסלים של פייסבוק וכו ‘). WP Rocket מטפל גם כמעט בכל מה שאוטומיזציה עושה, כך שתצטרך רק תוסף אחד לכל אותם אופטימיזציות מהירות. זו הסיבה שזה כל כך נהדר. אתה יכול גם לקבל 10% הנחה כאן.

ShortPixel – תוסף אופטימיזציה של תמונות פופולרי וזה שאני משתמש בו.

StackPath – CDN עם ​​30+ מרכזי נתונים. קל מאוד להתקנה; פשוט הירשם לתכנית (10 $ לחודש) ואז העתק / הדבק את כתובת ה- CDN שלך באפשרות אופטימיזציה אוטומטית של כתובת CDN.

SiteGround – דירג בדרך כלל את המארח מספר 1 בסקרים של פייסבוק וגם בשימוש על ידי יוסט.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות זה הרבה יותר מהיר מ EIG או GoDaddy:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

גם SiteGround עושה זאת הגירות חופשיות עם GrowBig+.

דרכי ענן – מהיר יותר מ- SiteGround (אירוח ענן, לא משותף) ודורג גם הוא גבוה בסקרים של פייסבוק. מתחיל מ- $ 10 לחודש עם שלהם תוכנית DigitalOcean. הם מציעים העברה אחת בחינם (שעליתי עליהם) והנה מה שקרה לזמן התגובה של השרת שלי:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

המלצות אירוח בפייסבוק

סקר WooCommerce אירוח ענן VPS

סקירת אירוח ענן VPS

הצעות לאירוח וורדפרס

זמני תגובה של Cloudways

מנוע WP ל- Cloudways

ללא כותרת

זמני טעינת פינגדום של Cloudways

Cloudways-Facebook-Review

אתה יכול לקבל 25% הנחה על חודשיים הראשונים של Cloudways עם קוד קידום מכירות OMM25.

קינסטה – אירוח פרימיום בסך 30 $ לחודש ובעוד שלא ניסיתי אותם, לא שמעתי דבר מלבד דברים גדולים על המהירות, התמיכה, הקצב של קינסטה וכמעט כל מה שקשור לאירוח שלהם.

פרפמטרים – תוסף של קינסטה שדואג למה שאני רוצה לכנות “אופטימיזציות שונות” כמו השבתת תוספים באופן סלקטיבי, הגבלת עדכוני פוסטים, השבתת מערכות אוטומטיות, אירוח של Google Analytics באופן מקומי ועוד ועוד. זה דואג ל -10% המהירות הסופיים.

חלקם מומלצים על ידי אופטימיזציה אוטומטית, אחרים אינם:

בצע אופטימיזציה אוטומטית של תוספות

8. פרח ענן

לאופטימיזציה אוטומטית אין הגדרות להוסיף CDN של Cloudflare, אבל זה קל להתקנה. ואתה בהחלט צריך כי זה מוסיף 200 מרכזים נוספים לרשת מסירת התוכן שלך (CDN).

מרכזי נתונים בענן

שלב 1. הירשם ל- Cloudflare ותתבקש להוסיף את האתר שלך ולהתחיל בסריקה.

ענן-התחלה-סריקה

שלב 2. לאחר סיום הסריקה, בחרו בתוכנית החינמית ואז Cloudflare יעביר אתכם דרך קבוצת עמודים. בסופו של דבר תועבר לדף בו Cloudflare מקצה לך 2 שרתי שמות.

Cloudflare-name-servers- לוח מחוונים

שלב 3. היכנס לרשם הדומיינים שלך (למשל. Namecheap) ובצע חיפוש בגוגל אחר “כיצד לשנות שרתי שמות ב- Namecheap” (חפש רק את רישום הדומיין שלך), ואז עקוב אחר ההוראות שלהם. תעתיק את שני שרתי השמות המסופקים על ידי Cloudflare ותדביק אותם באפשרות שרתי שמות מותאמים אישית ברשם הדומיינים שלך. אפשר 72 שעות להתפשטות.

שרתי שמות ענן של גודאדי

זהו זה!

מה הלאה?

צפו בסרטון שלי – זה סרטון בן 42 דקות, אבל אני מכסה כמעט הכל (חותמות זמן בתיאור הווידאו) וכדאי שתלמד המון מידע נהדר במהירות אתר וורדפרס:

רוצה לדעת איך השגתי ציוני 100% ב- GTmetrix?
ראה את מדריך האופטימיזציה המהיר של וורדפרס שלי הכולל למעלה מ -38 טיפים לתיקון פריטי GTmetrix / Pingdom כולל שדרוג ל- PHP 7, הגשת תמונות בקנה מידה, ציון מידות תמונה, ניקוי בסיס נתונים, אירוח מקומי של Google Analytics, WP Disable ואחרים..

שאלות נפוצות

&# x1f680; האם אני זקוק לתוספי מהירות אחרים מלבד אופטימיזציה אוטומטית?

כן, לרוב אתה רוצה להשתמש גם בפלאגין למטמון, אופטימיזציה של תמונות, ניקוי בסיס נתונים, בקרת פעימות לב והשבתת תוספים באופן סלקטיבי. אני ממליץ על אלה WP Rocket, ShortPixel ו- Perfmatters.

&# x1f680; כיצד מגדירים CDN באמצעות אוטומציה?

בחר את ה- CDN שלך (אני משתמש ב- StackPath), העתק את ה- CDN שלך והדבק אותו בשדה CDN UR של Autoptimize..

&# x1f680; כיצד ניתן לבצע אופטימיזציה של גופנים בגוגל באמצעות אופטימיזציה אוטומטית?

אני ממליץ להשתמש באפשרות Combine And Link In Head ולחבר מראש את הגופנים שלך באמצעות Autoptimize.

&# x1f680; האם אופטימיזציה אוטומטית דואגת למטמון?

לא, תצטרך להשתמש בתוסף נפרד למטמון. אני ממליץ על WP Rocket או SG Optimizer אם משתמשים ב- SiteGround.

&# x1f680; כיצד מגדירים את ההגדרות לאופטימיזציה אוטומטית?

הכל מופיע במדריך זה – פשוט עוקב אחר דוח ה- GTmetrix שלך ואילו פריטים ספציפיים צריכים לתקן. אם קביעת התצורה של ההגדרות ב- Autoptimize אינה מתקנת אותה, שקול להשתמש בתוסף אחר כדי לתקן פריטים.

שאלות? זרוק לי שורה!
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map