بیاموزید با استفاده از Google Autocomplete + HubShout WebGrader کلمات کلیدی در Google (و رقبا) جستجو می شود

بیاموزید چه کلمات کلیدی در Google جستجو می شود


اگر SEO را انجام می دهید ، اولین قدم این است که بدانید کلمات کلیدی افرادی که در Google جستجو می کنند ، بنابراین می توانید آنها را در محتوای و استراتژی سئو خود هدف قرار دهید.

به این گفته می شود تحقیق کلمات کلیدی و به راحتی می تواند تفاوت بین رتبه بندی در صفحه 1 یا صفحه 7 را ایجاد کند. تحقیقات کلمات کلیدی ترجیحا باید قبل از طراحی وب سایت انجام شود. از آنجا که اگر در طراحی نقش ندارد ، چگونه تصور می کنید محتوای خود را با عباراتی که افراد در حال جستجو هستند هماهنگ کنید؟ در غیر این صورت ممکن است نیاز به بازگشت و تنظیمات داشته باشید.

من برخی از استراتژی های اساسی را برای انتخاب کلید واژه های خوب پوشش خواهم داد از آنجا که اگر شما یک انتخابی را انتخاب کنید که بیش از حد رقابتی باشد یا شخصی که اصلاً جستجو نمی شود ، می توانید با رتبه بندی بیشتر صفحه 7 در گرد و غبار رها شوید. این رایج ترین اشتباهی است که می بینم. بیایید این کار را نکنیم.

 1. با Google Autocomplete شروع کنید
 2. در استفاده از Google Keyword Planner
 3. مشاهده کلید واژه های رقبا با HubShout Web Grader
 4. چه تعداد جستجو باید کلید واژه اصلی من باشد؟?
 5. ایجاد یک لیست کلمه کلیدی

1. با Google Autocomplete شروع کنید

Google Autocomplete ساده ترین روش برای یادگیری کلمات کلیدی در Google است. فقط بروید google.com, شروع به تایپ کردن در یک عبارت کنید و پیشنهادات خود را بر اساس تاریخ قبلی مشاهده خواهید کرد. مطمئن باشید که روش “پر کردن خالی” را که در عکس دوم نشان داده شده است ، امتحان کنید.

ترفند خودکار Google

جستجوگرها به صورت خودکار Google SEO

عبارات در بالا جستجوهای بیشتری دارند ، با این وجود می خواهید کلمات کلیدی دیگری را نیز هدف قرار دهید تا بتوانید از ترافیک موتور جستجو حداکثر استفاده کنید. کلمات کلیدی با دم بلند (عباراتی که معمولاً دارای 3+ کلمه فردی هستند) خاص تر هستند و بازدید کننده ای هدفمند تر به سایت شما می آورند. این یعنی نرخ تبدیل بهتری. رتبه بندی این موارد نیز ساده تر است (رقابت کمتری در گوگل) و در سراسر کشور سودآورتر هستند.

بنابراین ، آیا به دنبال کلمه کلیدی برای استفاده در پست وبلاگ آینده خود هستید یا در حال ایجاد لیست کامل کلمات کلیدی هستید ، همیشه از Google Autocomplete شروع کنید. تنها چیزی که به شما نمی گوید تعداد واقعی جستجوی هر یک از آنها است.

خواندن را ادامه دهید …

2. در استفاده از Google Keyword Planner

برنامه ریز کلمات کلیدی Google به شما می گوید چند نفر در جستجوی یک کلمه کلیدی خاص هستند. این پیشنهادات را ارائه می دهد و فیلترهایی در سمت چپ دارد تا به شما در محدود کردن بهترین عبارات کمک کند.

برنامه ریز کلمات کلیدی Google

 • برای شروع باید در Google AdWords ثبت نام کنید :(
 • با یک عبارت گسترده شروع کنید
 • اطمینان حاصل کنید که برگه “ایده های کلمه کلیدی” انتخاب شده است
 • تب رقابت را نادیده بگیرید ، یعنی برای AdWords و نه SEO

3. به کلید واژه های رقبا با HubShout Web Grader مراجعه کنید

HubShout وب گریدر کلمات کلیدی وب سایت شما را با کلمات رقیب شما مقایسه می کند. همچنین اطلاعات ارزشمندی همچون تخمین زده شده از میزان ترافیک و تعداد پیوندها به وب سایت شما را ارائه می دهد.

گزارش گریدر وب HubShout

4. چه تعداد جستجو باید کلید واژه تمرکز من داشته باشد?

در Google Keyword Planner ، تعداد واقعی جستجوهای ماهیانه هر کلمه کلیدی را مشاهده خواهید کرد. اما چه بسیار کم است ، و چه تعداد خیلی زیاد است?

تعداد جستجوی کلمات کلیدی شما باید برای هر وب سایت متفاوت باشد. شما باید بررسی کنید اختیارات دامنه در گزارش HubShout WebGrader. این توانایی پیش بینی وب سایت شما برای رتبه بندی در موتورهای جستجو در مقیاس 0-100 است.

اکنون از این نمودار دستی که من از Orbit Media وام گرفته ام استفاده کنید راهنمای تحقیق در کلمات کلیدی برای یادگیری تعداد جستجوهای ماهیانه چند کلمه کلیدی شما باید.

نمودار اقتدار دامنه

اگر می خواهید برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنید که جستجوهای ماهانه بیشتری نسبت به نمودار توصیه می کند ، همیشه می توانید برای انجام این کار تلاش های سئوی دیگری را انجام دهید – عمدتاً برای صفحاتی که این عبارت را هدف قرار می دهد ، لینکهای بیشتر و اشتراک های اجتماعی بیشتری بدست آورید. خیلی بالا نرو.

و اگر یک کلمه کلیدی فقط 30 یا حتی 10 جستجو ماهانه داشته باشد ، ناامید نشوید. اگر 20 صفحه دارید که هرکدام 1 کلمه کلیدی اصلی را هدف قرار می دهند ، آن را با 10 جستجو در ماه ضرب کنید که به طور بالقوه به 200 بازدید کننده دیگر در ماه اضافه می کند. خیلی شیطون نیست به علاوه ، مردم احتمالاً از تغییرات آن کلمه کلیدی استفاده می کنند تا این تعداد واقعاً بیشتر باشد.

اگر شما می خواهید اقتدار دامنه خود را بهبود بخشید بنابراین می توانید کلمات کلیدی را با جستجوهای ماهانه بیشتر هدف قرار دهید ، لازم است پیوندهای بیشتری بدست آورید از وب سایتهای با کیفیت بالا (در گزارش HubShout ، توجه کنید که چگونه مقدار ترافیک ماهانه تقریباً به طور مستقیم با # پیوندهای هر وب سایت مرتبط است).

شما با ایجاد محتوای جدید ، مفید ، کلمات کلیدی در وب سایت و وبلاگ خود ، پیوندهایی دریافت می کنید که افراد به طور طبیعی می خواهند به آنها پیوند دهند. استراتژی من این است که تمام مقالاتی را که درمورد SEO WordPress نوشتم و آن را به یک مقاله تبدیل می کنم سلسله که من در حال حاضر روی آن کار می کنم وقتی محتوای خوبی ایجاد کردید ، شروع به تبلیغ کنید و پیوندها به دست می آیند.

5- یک لیست کلمه کلیدی ایجاد کنید

امیداورم مفید بوده باشد. برای به روزرسانی در سری سئو وردپرس من با ما در ارتباط باشید و در صورت تمایل به مقالات مفید بیشتر ، حتماً در خبرنامه من مشترک شوید.

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map