כיצד לטעון עצלנים תמונות + סרטי וידאו בוורדפרס (ולהחליף iFrames של YouTube בתמונה מקדימה) לקבלת תוצאות GTmetrix טובות יותר.

מה הדרך הכי טובה ל לטעון תמונות וסרטוני וידאו עצלנים בוורדפרס?


זה תלוי אם אתה כבר משתמש בתוסף מטמון התומך בטעינה עצלה (WP Rocket, W3 Total Cache, Swift, LiteSpeed ​​Cache). אם תוסף המטמון שלך תומך בטעינת תמונות וסרטוני וידאו עצלנים, עדיף להשתמש בזה כדי להימנע מהצורך להתקין תוסף נוסף. אבל אם תוסף המטמון שלך אינו תומך בטעינה עצלה, אני ממליץ להשתמש בכונן שעושה זאת (במיוחד WP Rocket), אחרת רשמתי תוספי טעינה עצלניים חלופיים למטה שתוכל להתקין בנפרד..

מה טוען עצל /?
טעינה עצלה פירושה שתמונות וסרטונים נטענים רק לאחר שמשתמשים גולשים במורד הדף ולמעשה רואים אותם. התוצאה היא פחות בקשות HTTP בדף, אולם אם יש לך הרבה תמונות או קטעי וידאו משובצים, זה דורש כל העת לטעון אותם תגלול מטה בדף..

מה המשמעות של החלפת Iframe של YouTube בתמונה מקדימה?
אם אתה מטמיע סרטונים באתר וורדפרס שלך, זה טוען רק את “נגן YouTube השמן” ברגע שאנשים לוחצים על כפתור ההפעלה. במילים אחרות, הדבר היחיד שנטען בתחילה הוא תמונת תצוגה מקדימה.

האם עליך לטעון עצל תמונות וסרטונים?
אני לא מתעצל לטעון תמונות מכיוון שטעינת תמונות כל הזמן בזמן הגלילה במורד הדף עלולה להיות מעצבנת עבור המשתמשים. עם זאת, כל התמונות שלי מותאמות ל -100% ב- GTmetrix. אני עושה קטעי וידאו טוענים עצלנים ומחליף את iframe בתמונת תצוגה מקדימה. מכיוון שלכל טעינה של סרטון משובץ יכול לקחת 2 שניות (הרבה יותר כבד מתמונה), התועלת בסרטוני טעינה עצלניים היא משמעותית.

1. WP Rocket

WP Rocket היא הבחירה מספר 1 שלי לטעינה עצלה והייתה התוסף המטמון מספר 1 בסקרים של פייסבוק.

מכיוון שכבר נטען טעינה מובנית, פירוש הדבר שאתה לא צריך להתקין תוסף נוסף. זה כל התועלת של WP Rocket; זה כולל יותר תכונות מאשר כמעט כל תוסף מטמון אחר (וכתוצאה מכך זמני טעינה טובים יותר וציוני GTmetrix), עם זאת פחות תוספים באתר שלך. ל- WP Rocket יש נרחב תיעוד על טעינה עצלה ותצורת הגדרות WP Rocket.

רקטת WP

כיצד לאפשר עומס עצלני ברקטות WP
כדי לאפשר טעינה עצלה ב- WP Rocket, עבור אל הגדרות > רקטת WP > מדיה > LazyLoad. אתה יכול להפעיל אותו לתמונות, iframes וסרטונים ולהחליף iframes של YouTube בתמונה מקדימה.

תמונות עצלן עצלניות

2. אופטימיזציית SG

SiteGround הציגו טעינה עצלה בעדכון הגדול שלהם אופטימיזציית SG.

כמובן שאתה צריך להיות לקוח SiteGround כדי להשתמש בתוסף זה (שהייתי עושה לצורך אירוח משותף בהתחשב בעובדה שהם דורגו כמארח מספר 1 בלמעלה מ -20 סקרי פייסבוק). אופטימיזציה של SG דומה ל- WP Rocket, אך אין לה תכונות רבות ככל האפשר. אז אם אתה משתמש ב- SiteGround כמארח שלך, אני עדיין מעדיף את WP Rocket על פני מיטוב SG שלהם.

כלי אופטימיזציית SG

כיצד לאפשר טעינה עצלה בכלי אופטימיזציה של SG
כדי לאפשר טעינה עצלה בכלי אופטימיזציית SG, עבור אל ההגדרות > אופטימיזציית SG > ברירות מחדל לאתר > מיטוב תמונה. אתה יכול לעצל תמונות, Gravatars, תמונות ממוזערות, תמונות מגיבות ווידג’טים. אם יש לך הערות בבלוג שלך, טעינת Gravatars עצלה יכולה לעזור מאוד.

מטען עצלן של SG

3. מטמון סה”כ W3

אם אתה כבר משתמש ב- W3 Total Cache, יש להם גם קובץ אפשרות טעינה עצלנית.

מטמון W3 Total נחשב לזנוח במשך זמן מה, אך היזם החל מאז לתחזק את התוסף שלו. יש לי הדרכה נרחבת לקביעת תצורת הגדרות ה- W3 Total Cache.

תוסף Wache Total Cache

כיצד לאפשר טעינה עצלה במטמון הכולל W3
כדי לאפשר טעינת טעינה ב- W3 Total Cache, עבור אל הגדרות > הגדרות כלליות > חוויית משתמש > טעינה איטית. הפעל זאת, ואז עבור לחוויית משתמש > טעינה איטית. בחר לעבד תגיות תמונה של HTML, תמונות רקע, אי הכללת מילים ושיטת הטמעת סקריפט.

W3 טעינה סה

4. מטמון ליטאפי

מטמון של ליטאפס טעינה איטית גם יעשה את העבודה (Litespeed הוא תוסף המטמון שנבדק היטב).

תוסף מטמון LiteSpeed

כיצד לאפשר טעינה עצלה במטמון LiteSpeed
כדי לאפשר טעינת טעינה במטמון LiteSpeed, עבור אל מטמון LiteSpeed > הגדרות > מדיה > הגדרות מדיה. כאן תוכלו לאפשר תמונות לטעון עצלנים, iframes, לבצע אי הכללה של תמונות, לבקש אוטומטית אופטימיזציה באמצעות cron job, לכלול inline ספריית Javascript ולהחליף הגדרות אחרות.

טען תמונות עצלניות קטע מטמון עם ליטאפס

5. ביצועים מהירים

ביצועים מהירים הוא עוד תוסף מטמון התומך בטעינה עצלה. סוויפט זכתה לביקורות מעולות בקבוצת הפייסבוק של WordPress Speed ​​Up, אך ביקורות בדף התוסף של WordPress הן רק כ -4 כוכבים. לא ניסיתי את ביצועי סוויפט; אני שמח לחלוטין עם WP Rocket.

תוסף Swift Performance Lite

כיצד לאפשר טעינה עצלה בביצועים מהירים
כדי לאפשר טעינת טעינה בביצועים מהירים, עבור אל ההגדרות > מדיה > עומס עצל. כאן תהיה לך אפשרות לטעון תמונות עצלות, לא לכלול תמונות מסוימות ולצבור תמונות לטעון עצלנים.

טען תמונות עצלניות ביצועים מהירים

6. אוטומציה אוטומטית

אופטימיזציה אוטומטית משמשת לרוב עם מארחים כמו GoDaddy ו- WP Engine, שם יש להם מערכת מטמון מובנית משלהם תוספי מטמון של רשימת השחורים – –. במקרה זה (מכיוון שאתה רוצה לדאוג לאופטימיזציות מהירות אחרות), אופטימיזציה היא בדרך כלל התוסף המתאים לזה. אחת התכונות הרבות שלו היא טעינה איטית, אבל זה גם מאפשר לך לבצע אופטימיזציה של גופני HTML, CSS, JavaScript ו- Google.

בצע אוטומציה של התוסף

כיצד לאפשר טעינה עצלה באופטימיזציה אוטומטית
כדי לאפשר טעינת טעינה באופטימיזציה אוטומטית, עבור אל הגדרות > תמונות > טען תמונות עצלניות. יש לך גם אפשרות להשתמש ב- CDN של ShortPixel אשר לצורך אופטימיזציה של תמונות (זהו התוסף בו אני משתמש).

טען תמונות עצלנות לבצע מימוש אוטומטי

7. למרוח

Smush הוא תוסף לאופטימיזציה של תמונות זה תומך בהעמסה עצלה. זה פותח על ידי WPMU, עם זאת אני אישית משתמש ב- ShortPixel לדחיסה ללא אובדן מכיוון שזה היחיד בו השתמשתי שהופך את התמונות שלי ל -100% ב- GTmetrix (ובדקתי תוספים רבים לאופטימיזציה של תמונות).

סומק תוסף

כיצד לאפשר עומס עצלני במצב סמוש
כדי לאפשר טעינת טעינה ב- Smush, עבור אל Smush > לוח מחוונים > עומס עצל. אתה יכול לבחור את סוגי הקבצים שברצונך לטעון עצלנים (.jpeg, png, .gif, .svg, iframe), והאם ברצונך שהוא יופעל לתוכן, ווידג’טים, תמונות ממוזערות, Gravatars. יש בו אפילו הגדרות אנימציה לטעינה עצלנית.

טשטש את העצל

8. Load Load by WP Rocket

עומס עצלני מאת רקטת WP זה טוב אם אתה לא משתמש ב- WP Rocket אלא רוצה לטעון תמונות.

תוסף לטעינה עצלנית

כיצד לאפשר עומס עצלני בעומס עצלני על ידי WP Rocket
לך להגדרות > LazyLoad. יש לך אפשרות לטעון תמונות, iframes & קטעי וידאו, והחלף סרטוני YouTube בתמונה ממוזערת. אין הגדרות רבות להגדרה; אני באופן אישי הלוואי שהיו יותר. אולי בגלל זה התוסף לעומס העצלן הזה אינו זוכה לביקורות הטובות ביותר.

עומס עצלני מאת רקטת WP

9. עומס עצל A3

עומס עצל A3 תומך בטעינה עצלה של תמונות ווידיאו כאחד.

a3 תוסף לטעינה עצלנית

כיצד לאפשר עומס עצלני בעומס עצל A3
כדי לאפשר טעינת טעינה בעומס עצל A3, עבור להגדרות > עומס עצל A3. באפשרותך לקבוע תצורה של הגדרות לטעינת תמונות עצלות, קטעי וידאו, iframes, Gravatars, ולבחור אילו אזורים באתר שלך תרצה שהטעינה העצלה תחיל (כולל נייד). יש גם אפשרויות לאפשר אפקט טעינה עצלן, טעינת צבע רקע ואפשרות לכלול כתובות URL וסוגי פוסטים.

a3 הגדרות טעינה עצלניות

10. BJ Lazy Load

BJ Lazy Load נראה שלא מטופח, אז כנראה שאשתמש בתוסף אחר.

תוסף לטעינה BJ Lazy

כיצד לאפשר עומס עצלני ב
כדי לאפשר טעינת טעינה בעומס BJ Lazy, עבור אל הגדרות > BJ Lazy Load. ההגדרות פשוטות יחסית ומאפשרות לך אפשרות לטעון תמונות, iframes, Gravatars עצלנים ולכלול טעינה עצלה מתוכן, יישומונים טקסטים ותמונות ממוזערות. ישנה גם אפשרות לכלול תמונת מציין מיקום, סף צפייה ולהשתמש בתמונת תצוגה מקדימה עם רזולוציה נמוכה בעת טעינה.

הגדרות עומס עצלניות של BJ

11. עומס עצל לתמונות

עומס עצל לתמונות זה טוב אם אתה רק רוצה לעשות את זה לתמונות.

טעינה עצלנית לתמונות

כיצד לאפשר טעינה עצלה לתמונות
אין הגדרות להגדיר בתוסף Lazy Load For Images (זה אוטומטי).

12. טעינה עצלנית לסרטונים

טעינה עצלנית לסרטונים מחליף סרטונים משובצים בתמונות מקדימות שניתן ללחוץ עליה.

טעינה עצלנית לתוסף וידאו

כיצד לאפשר עומס עצלני בעומס עצלני לסרטונים
כדי לאפשר טעינת טעינה בעומס עצל לסרטונים, עבור אל הגדרות > טעינה עצלנית לסרטונים. בחר לטעון רק CSS / JS במידת הצורך, התאם אישית את כפתור ההפעלה והחל CSS מותאם אישית.

טעינה עצלנית לתוסף סרטונים

13. עומס עצלן לתגובות

אתה יכול להתעצל לטעון הערות באמצעות עומס עצלן לתגובות חיבור.

זה יכול לעזור לבצע פחות פניות של HTTP אם יש לך הרבה תגובות בבלוג שלך, במיוחד מכיוון שגרייברטארס יכול לקחת זמן רב לטעון בין כל בקשות הצד השלישי..

טעינה עצלה לתוסף הערות

כיצד לאפשר עומס עצלני בעומס עצלני לתגובות
כדי לאפשר טעינת טעינה בעומס עצל לתגובות, עבור אל הגדרות > דיון > תגובות לטעויות עצלניות. זוהי תצורת ההגדרה היחידה עבור תוסף זה, אך יש לו ביקורות טובות.

תגובות לטעויות עצלניות

14. WP YouTube Lyte

WP YouTube Lyte הוא אחד מהתוספים האהובים עלי (והכי נבדקו) לסרטוני טעינה עצלנים. זה נוצר על ידי הצוות ב- Autoptimize שנוטה לקבל ביקורות טובות על תוספים מסביב.

תוסף WP YouTube Lyte

כיצד לאפשר טעינה עצלה ב- WP YouTube Lyte
כדי לאפשר טעינת טעינה ב- WP YouTube Lyte, עבור אל הגדרות > WP YouTube Lyte. תפוס את שלך מפתח API של YouTube והזן אותו לאופטימיזציה אוטומטית. בחר בגודל הנגן שלך, בין אם לכלול קישורים, מיקום נגן, כוח HD, התנהג כקישור YouTube / iframes רגיל והוסף מיקרו-נתונים. שמירת תמונות ממוזערות באופן מקומי יכולה לרוב לתקן שגיאות GTmetrix בעת הטמעת סרטוני YouTube.

תמונות ממוזערות של יוטיוב GTmetrix

הגדרות Lyp של YouTube

עדיין צריך עזרה?

יש לי סרטון נהדר בנושא אופטימיזציה למהירות של וורדפרס:

יש לי גם הדרכות למיטוב תמונות, להגדרת WP Rocket, צמצום זמני התגובה של השרתים ועוד. אני יכול להשיג ציוני GTmetrix של 100% (או ליד) כמעט על כל אחד מהפוסטים שלי באמצעות טיפים אלה. אם יש לך שאלות, אל תהסס לשלוח לי תגובה – שמח לעזור!

שאלות נפוצות

&# x2705; איזה תוסף מתאים ביותר לטעינת תמונות עצלות?

אם אתה כבר משתמש בתוסף מטמון התומך בעומס עצל (למשל WP Rocket, SG Optimizer, W3TC, Swift, LiteSpeed), עדיף לנסות זאת קודם. אחרת, אופטימיזציה אוטומטית או התוסף לטעינה עצלנית של WP Rocket הם תוספי עומס עצלנים טובים.

&# x2705; מה עם קטעי טעינה עצלנים?

WP Rocket וכמה תוספים למטמון אחרים מאפשרים לך לטעון קטעי וידאו ולהחליף את iframe של YouTube בתמונה מקדימה. אחרת, WP YouTube Lyte יעבוד.

&# x2705; העמסה עצלה תפגע בחווית המשתמש?

אני לא מתעצל לטעון תמונות באתר זה, אבל אני מעביר עצים לטעון סרטונים כיוון שהם לוקחים זמן רב לטעון. טעינת תמונות עצלה עלולה להיות מעצבנת עבור משתמשים והקטינה את מכירות השותפים שלי, כך שהשבתי אותה.

&# x2705; מה עושה העמסה עצלה?

טעינה עצלה מזרזת את זמני הטעינה הראשוניים על ידי המתנה לטעינת תמונות וסרטונים עד שהמשתמשים גולשים במורד הדף ולמעשה רואים אותם.

&# x2705; כיצד לבטל עומס עצלני בעמודים ספציפיים?

רוב התוספים מאפשרים לך לעשות זאת. לדוגמה, אם אתה משתמש ב- WP Rocket ואתה עורך דף או פוסט, תראה אפשרות בלוח המחוונים שלך לבטל (או לאפשר) עומס עצלני על אותה פיסת תוכן ספציפית..

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map