ابزارهای جستجوگرها وردپرس من استفاده می کنم: لیست کاملی از ابزارها و افزونه ها برای اینکه وب سایت شما رتبه بالاتر و بالاتر بارگیری شود (فاقد دونده!)

03.06.2020
ปลั๊กอินแคช 'ابزارهای جستجوگرها وردپرس من استفاده می کنم: لیست کاملی از ابزارها و افزونه ها برای اینکه وب سایت شما رتبه بالاتر و بالاتر بارگیری شود (فاقد دونده!)
0 99 мин.

شما لیست کاملی از جستجوگرها و ابزارهای بهینه سازی سرعت وردپرس را درخواست می کنید ، من آن را به شما خواهم داد.


خدمات پرداخت شده برجسته می شوند و من اکثر این موارد را در سایت وردپرس خودم استفاده می کنم. برای پیدا کردن آنچه نیاز دارید از فهرست مطالب استفاده کنید ، در غیر این صورت امیدوارم از ابزارها لذت ببرید. من خیلی روی آن کار کردم 🙂

فهرست مطالب

 1. افزونه های SEO
 2. پلاگین های سرعت
 3. ابزارهای سرعت
 4. اندازه گیری سرعت
 5. تحقیقات کلید واژه
 6. پیوندها
 7. سئو محلی
 8. تجزیه و تحلیل
 9. میزبانی
 10. مضامین
 11. سایر ابزارهای جستجوگرها
 12. متفرقه

افزونه های SEO

پلاگین های SEO WordPress 2019

قطعه همه در یک طرحواره غنی – قطعه های غنی را اضافه می کند اما دارای حداقل تنظیمات و گزینه های سفارشی سازی است – بنابراین نشانگر وقتی در محتوا نمایش داده می شود به نظر نمی رسد. این برنامه رایگان است و پشتیبانی می کند مرور, دستور پخت, و رویداد قطعه غنی ، اما من ترجیح می دهم (و استفاده کنید) بررسی WP توسط MyThemeShop. زیبا تر به نظر می رسد و گزینه های بیشتری دارد. صفحه ای که من از آن استفاده می کنم اینجا است.

همه در یک سئو – جایگزین Yoast ، اما من هنوز از Yoast استفاده می کنم.

ویژگی های Alt تصویر خودکار – به طور خودکار متن alt را با استفاده از نام پرونده تصویر اضافه می کند (باعث صرفه جویی در وقت زیادی). در غیر این صورت لازم است متن هر alt را به صورت دستی به متن alt اضافه کنید.

جستجوی بهتر جایگزین کنید – پیوندهای به روزرسانی فله ، تصاویر و سایر مطالب. اگر نسخه های www یا HTTPS را تغییر داده اید مفید است و باید کلیه تصاویر / پیوندها را به نسخه جدید به روز کنید. یا اگر شما مثل من هستید و باید تصویری را در چند صفحه به روز کنید ، این باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.

جستجوگر پیوند شکسته – پیوندهای شکسته را در سایت شما تشخیص می دهد. بررسی لینک دکتر خوب است ، اما این افزونه به شما امکان می دهد آنها را برطرف کنید داخل وردپرس با گزینه های 1 کلیک برای ویرایش یا جدا کردن هر یک از آنها. اشکال این است که از CPU بالایی استفاده می کند (بنابراین هنگام حل کردن پیوندها بلافاصله افزونه را حذف کنید).

فهرست آسان مطالب – اضافه کردن TOC به پست های طولانی برای کاربران و موتورهای جستجو فوق العاده مفید است. با این حال ، من توصیه می کنم برای این کار از افزونه استفاده نکنید و در عوض ، آن را به صورت دستی کدگذاری کنید فهرست مطالب HTML که به کاربران امکان می دهد به قسمت های خاص پرش کنند (و به آنها پیوند دهید). اختصاص دادن نام لنگرها همچنین به شما این امکان را می دهد که Google به شما اهدا کند پرش به لینک ها.

کیت سایت Google – محبوب ترین ابزارهای مدیریت وب سایت Google (کنسول جستجوی Google ، Google Analytics ، AdSense و Google PageSpeed ​​Insights) را در 1 افزونه WordPress ترکیب می کند.

صفحه سریع / افزونه تغییر مسیر ارسال – صفحات شکسته یا URL هایی را که با استفاده از تغییر مسیرها تغییر داده یا حذف کرده اید ، برطرف کنید خطاهای خزیدن را در کنسول جستجوی Google (یا در Yoast) بررسی کنید تا پیوندهای شکسته خود را پیدا کنید.

رتبه ریاضی – افزونه امیدوار کننده SEO توسط MyThemeShop با یک تن از ویژگی های داخلی مانند قطعه های غنی ، ادغام کنسول جستجوی Google ، بهینه سازی چند کلمه کلیدی ، ردیابی رتبه کلمات کلیدی ، ابزار کلمه کلیدی LSI ، گزینه های محلی SEO ، پیشنهادات پیوند داخلی و موارد دیگر.

واقعا SSL ساده – به طور خودکار سایت خود را در HTTPS پیکربندی می کند. شما هنوز هم به SSL احتیاج دارید (من از SSL رایگان Letry Encrypt SSL را از SiteGround استفاده می کنم) ، اما این افزونه تنظیم آن را بسیار آسان می کند.

ارسال قدیمی – با به روز کردن کلیه تاریخ های ارسال شده اصلاح شده به روز فعلی ، محتوای شما را تازه به نظر می رساند ، که در موتورهای جستجو منعکس می شود. این ارزان است (از آنجا که شما پست را با محتوای جدید به روز نکرده اید) ، اما تاریخ را فعلی نگه می دارد و می تواند نرخ کلیک را افزایش دهد.

محتوای ساختار یافته – قطعه های متنی FAQ را اضافه می کند و همان من و نیل پاتل است.

بررسی WP – افزونه غنی از قطعه من استفاده می کنم (در اینجا صفحه ای است که من از آن استفاده می کنم). سایر افزونه ها خیلی خوب نیستند … WP Rich Snippets توسط برنامه نویس رها شد و All In One Schema کسل کننده است و فاقد گزینه های سفارشی سازی است. WP Review از 14 نوع داده از جمله بررسی ها و دستور العمل ها پشتیبانی می کند ، اغلب به روز می شود ، زیبا به نظر می رسد ، و توسط تیم در MyThemeShop پشتیبانی می شود..

جوان – محبوب ترین افزونه SEO. می توانید Yoast را به 3 مرحله تقسیم کنید: تنظیمات افزونه را پیکربندی کنید ، به جستجوی کلمات کلیدی و ایجاد محتوای بهینه در مورد آن کلمات کلیدی بپردازید. اینها مراحل اساسی است ، اما بیشتر مردم آنها را اشتباه می گیرند ، بنابراین به راهنمای Yoast من مراجعه کنید تا یاد بگیرید که چگونه آنها را انجام دهید.

SEO محلی محلی Yoast – یک فایل KML را برای Google Maps ، schema.org و بهینه سازی های دیگر برای SEO محلی اضافه می کند ، با این گزینه برای جاسازی نقشه گوگل و ذخیره یاب. احتمالاً رتبه بندی را بهبود نمی بخشد زیرا این بخش های جزئی محلی هستند (من بررسی می کنم عوامل رتبه بندی محلی Google).

Yoast Premium – در واقع رتبه بندی شما را بهبود نمی بخشد ، اما (به نظر من فروتنانه) شامل ویژگی های فانتزی است که شما واقعاً نیازی به آن ندارید. تغییر مسیرها می توانند با استفاده از یک افزونه رایگان انجام شوند ، چندین کلمه کلیدی تمرکز اغلب به استفاده از مسابقات جزئی نیاز دارند (که تجزیه و تحلیل SEO Yoast همیشه آن را تشخیص نمی دهد) ، و من شنیده ام که پشتیبانی فقط شما را به آموزش های آنها رهنمون می کند. IMO ، 89 دلار در سال ارزش ندارد.

SEO SEO ویدئو – نقشه سایت ویدیویی را اضافه می کند و پشتیبانی می کند schema.org video نشانه گذاری موضوع, نمودار باز کردن فیس بوک (برای پخش مستقیم در فیس بوک) و گزینه تغییر ریز عکسها.

Yoast WooCommerce SEO – قالب بندی اجتماعی را هنگامی که محتوا در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود ، بهبود می بخشد ، صفحات غیر ضروری را از نقشه سایت شما خارج می کند ، و گزینه Yoast breadcrumb را اضافه می کند.

پلاگین های سرعت

افزونه های بهینه سازی سرعت WordPress

AMP برای WP – اضافه می کند AMP (صفحات موبایل را شتاب داد) برای بارگیری سریعتر صفحات موبایل در حالی که نماد AMP را در نتایج جستجوی تلفن همراه به شما ارائه می دهد. اشکال این است که طراحی موبایل شما را تغییر می دهد و می تواند تبدیل ها را کاهش دهد. به همین دلیل تصمیم گرفتم که از یک افزونه AMP استفاده نکنم.

پاکسازی دارایی – انتخابی افزونه ها را از بارگیری در صفحات خاص غیرفعال کنید. به عنوان مثال ، می توانید افزونه فرم تماس خود را در تمام صفحه ها به جز صفحه مخاطب غیرفعال کنید ، یا افزونه غنی خود را از بارگیری در صفحات غیرفعال کنید. استفاده بسیار آسان است و من آن را به شدت آزمایش می کنم.

افزونه های کش – در اینجا پلاگین های حافظه نهان دارای رتبه بالا (شما فقط به 1 مورد نیاز دارید).

 • موشک WP – پلاگین کش شماره 1 در بسیاری از نظرسنجی های فیس بوک ، 49 دلار است ، و همان چیزی است که من از آن استفاده می کنم. WP Rocket دارای ویژگی های بسیاری است که افزونه های حافظه پنهان ذخیره نمی شوند و بنابراین می توانند در GTmetrix + Pingdom نمرات و بارهای بهتری را به شما بدهند. این ویژگی های داخلی شامل پاکسازی بانک اطلاعاتی ، Cloudflare ، فیلدهای URL CDN ، بارگذاری تنبل و میزبانی کد Google Analytics به صورت محلی است. با WP Rocket ، به این افزونه های اضافی احتیاج ندارید. تنظیمات آسان برای تنظیم است و همراه با اسناد عالی + پشتیبانی می باشد.
 • عملکرد سریع – معمولاً پلاگین کش شماره 1 رایگان در نظرسنجی های فیس بوک و دارای بسیاری از ویژگی های همراه با WP Rocket. بازخورد خوبی در این زمینه دارد WordPress Speed ​​Up Group Facebook با بسیاری از مردم گفتند که این بهترین پلاگین کش کش است. تنظیمات می توانند کاملاً چشمگیر باشند ، اما دارای یک جادوگر تنظیم هستند.
 • SG Optimizer – این افزونه حافظه نهان SiteGround است (فقط در صورتی که در هاست آنها باشید) کار می کند. حافظه پنهان ذخیره سریعتر از سایر افزونه های حافظه نهان است ، اما (حتی پس از بروزرسانی های بزرگ در مورد آن) هنوز فاقد بسیاری از ویژگی های موجود در سایر افزونه های حافظه نهان است. من از SG Optimizer به شدت برای ذخیره سازی استفاده می کنم (با تمام گزینه های دیگر خاموش) و سپس از WP Rocket برای هر چیز دیگری استفاده می کنم.
 • W3 حافظه نهان Total – افزونه کش کش با تنظیمات قوی ، اما سابقه ایجاد خطا وجود دارد. با این حال ، اخیراً سازنده به روزرسانی های بسیاری را انجام داده است و به نظر می رسد ممکن است اعتبار این افزونه بازگردد ، زیرا این یکبار یک افزونه کش عالی بود.
 • WP سریعترین حافظه نهان – افزونه کش کش که پیکربندی آسان با گزینه های ادغام Cloudflare ، StackPath و سایر CDN ها (اما من هنوز از WP Rocket استفاده می کنم).
 • به صورت خودکار – معمولاً فقط در صورت استفاده از میزبان پلاگین های لیست های سیاه (به عنوان مثال) فقط مورد نیاز است. خدایی یا موتور WP) ، در غیر این صورت ، افزونه های کش کامل مانند WP Rocket یا Swift ارجح هستند. پرونده های HTML ، CSS و JavaScript و گزینه تنظیم CDN را بهینه می کند.

CAOS | میزبان Google Analytics بصورت محلی – کمک می کند کد رهگیری Google Analytics را به صورت محلی بارگیری کنید.

CDN Enabler – شامل یک فیلد URL CDN برای کمک به شما در تنظیم شبکه تحویل محتوا است.

شفاف – وب سایت را با غیرفعال کردن عملکردهای غیرضروری وردپرس (مشابه WP Disable) سرعت بخشیده و شامل برخی از ویژگیهای امنیتی SEO + می باشد. بررسی / رتبه بندی عالی در وردپرس.

ژنراتور اسپری CSS – چندین تصویر را در یک تصویر واحد ترکیب می کند ، که باعث می شود بارگذاری آنها بسیار سریع تر انجام شود. این معمولاً فقط با تصاویر تزئینی مانند نمادها انجام می شود. من این کار را در صفحه اصلی خود کردم … به جای بارگذاری 30 آیکون (که 30 درخواست خواهد بود) ، 1 (1 درخواست) بارگیری می شود.

نمایش نسخه PHP – نشان می دهد که نسخه پی اچ پی سایت شما اجرا می شود ، که باید 7.0 یا بالاتر باشد.

پلاگین های کش Gravatar – ارسال پیام ها با نظرات با ذخیره کردن Gravatars سرعت می بخشد (هریس گراواتار کش, کش مطلوب گراواتار, یا FV Gravatar Cache) 3 افزونه برتر هستند.

GTmetrix برای وردپرس – گزارشات GTmetrix را برنامه ریزی کرده و آنها را مستقیماً در داشبورد وردپرس یا از طریق گزارش های ایمیل برنامه ریزی شده مشاهده کنید. عالی برای نظارت بر سرعت سایت شما + نمرات.

پلاگین های بهینه سازی تصویر – تصور کنید, ShortPixel, دود کردن, و کراکن همه اساساً همین کار را انجام می دهند (آنها اندازه را تغییر اندازه می دهند ، تصاویر را فشرده سازی می کنند و داده های EXIF ​​را از تصاویر حذف می کنند).

تنبل بار برای فیلم ها – بارگیری فیلم ها را تا زمانی که به پایین صفحه بروید و در واقع آنها را ببینید ، به تاخیر می اندازد ، که می تواند بار بار را برای محتوای فیلم ها به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در صورت استفاده از WP Rocket نیازی به این کار ندارید زیرا دارای بارگیری تنبل در تنظیمات است. من فقط فیلم های بارگذاری تنبل را پیشنهاد می کنم (نه عکس) زیرا این آزار دهنده است که کاربران به طور مداوم بارگیری تصاویر را هنگام حرکت انجام دهند.

OMGF – فونت های Google ، قلم عالی و سایر قلم های خارجی را به صورت محلی بارگیری می کند.

P3 Profiler – کمترین افزونه های بارگیری را پیدا می کند ، اما سالهاست که به روز نشده است.

فوق العاده – توسعه یافته توسط Kinsta و مشابه Clearfy. همچنین سایت های WooCommerce را با غیرفعال کردن قطعات سبد خرید ، اسکریپت های WooCommerce و سبک ها بهینه می کند. با 24.95 دلار در ماه شروع می شود.

جستجوگر سازگاری PHP – برای اطمینان از سازگاری با نسخه های جدید PHP ، افزونه ها / موضوع را بررسی می کند ، اما بررسی خوبی ندارد زیرا ممکن است اغلب روی پلاگین های بزرگتر بگذرد.

سازمان دهنده افزونه – افزونه های انتخابی را روی محتوای خاص بارگذاری کنید. متداول ترین بار بارگیری فرم تماس شما فقط در صفحه تماس شما است (بنابراین در هر صفحه بارگیری نمی شود).

WP غیرفعال کنید – غیرفعال کردن تنظیمات غیرضروری وردپرس مانند autosave ، نسخه های تجدید نظر شده ، Gravatars ، emojis و سایر ویژگی ها در هسته WordPress. همچنین دارای گزینه های سرعت اضافی مانند کنترل ضربان قلب ، میزبانی کد Google Analytics به صورت محلی و به حداقل رساندن درخواست ها است.

WP-Optimize – پاک کردن بانک اطلاعاتی وردپرس با حذف نسخه های ارسال شده ، نظرات اسپم / حذف شده ها ، گذرا و جداول پایگاه داده استفاده نشده. اگر از WP Rocket استفاده می کنید ، نیازی به این کار نیست زیرا این دستگاه در تنظیمات WP Rocket ساخته شده است. همیشه قبل از تمیز کردن پایگاه داده خود از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

افزونه های StudioPress – همه سبک ، رایگان و توسعه یافته برای چارچوب پیدایش. استفاده از افزونه های سبک یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای اطمینان از بارگیری سریع وب سایت خود انجام دهید.

اندازه گیری سرعت

بررسی بایت – اندازه گیری TTFB (زمان برای اولین بایت) ، متریک کلیدی در سرعت سرور / میزبان.

Google PageSpeed ​​Insights – توصیه های سرعت که بسیاری از افراد مفید نیستند از آنجا که حتی زمان بار (اندازه گیری اولیه سرعت سایت) اندازه گیری نمی شود. اما اندازه گیری می کند زمان پاسخگویی سرور که نشان می دهد میزبان (سرور) شما کند و باید زیر 200 متر باشد.

GTmetrix – توصیه های سرعت من از بین همه ابزارها ، به ویژه برای یافتن تصاویر غیرقابل استفاده ، و با استفاده از برگه Waterfall ، برای دیدن کمترین پلاگین ها / عناصر بارگیری خود ، از همه ابزارها بسیار مفید می باشم..

تست HTTP / 2 – بررسی کنید که آیا وب سایت شما (هاست) از HTTP / 2 که سایت شما را سریعتر می کند پشتیبانی می کند.

مانیتور پرس و جو – کمترین سرعت افزونه های بارگیری ، اسکریپت ها ، و غیره خود را بررسی کنید جایگزین عالی برای P3.

پینگدوم – دقیق ترین ابزار برای اندازه گیری بار بار مطابق WP Rocket, اما به نظرم GTmetrix برای دریافت توصیه های خاص در بهینه سازی سرعت وب سایت مفیدترین است.

ابزارهای سرعت

Cloudflare – CDN رایگان با 200+ مرکز داده که باعث می شود سایت شما سریعتر شود ، با گزینه های سرعت / امنیت مانند پیوندهای شتاب موبایل, محافظت از لینک مستقیم, ریلیگون, قوانین صفحه, و ذخیره سازی تنظیم آسان با اکثر افزونه های حافظه نهان ، و برخی از هاست ها گزینه ای برای فعال کردن آن در cPanel دارند. این امر نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان دارد, تغییر سرورهای نام, و تنظیمات را پیکربندی کنید.

KeyCDN – CDN (شبکه تحویل محتوا) با مراکز داده 34+ و توسط GBs استفاده می شود قیمت.

StackPath – CDN (شبکه تحویل محتوا) با 31+ مرکز داده با یک آزمایش 30 روزه رایگان ، سپس با 10 دلار در ماه شروع می شود. با اکثر افزونه های حافظه نهان ادغام شده و CDN است که من در سایت خود استفاده می کنم.

نقل و انتقالات – خطاهای مربوط به فونت را در GTmetrix / Pingdom با استفاده از Transfonter برای تبدیل قلم ها (به عنوان مثال فونت های Google) به فونت های وب برطرف کنید ، آنها را در وردپرس بارگذاری کنید ، سپس آنها را به CSS خود اضافه کنید..

تحقیقات کلید واژه

به عمومی پاسخ دهید – ابزار تحقیق کلمه کلیدی مورد علاقه من که کلمات کلیدی را از Google Autocomplete بیرون می کشد و آنها را به کلمات کلیدی سوال ، پیش نویس و مقایسه تجزیه می کند. بازبینی “کلمات کلیدی سوال” راهی عالی برای اطمینان از محتوای شماست همه جانبه (به تمام سؤالاتی که مردم در مورد آن موضوع دارند) پاسخ می دهد. همچنین رقابت برآورد شده هر کلمه کلیدی را نشان می دهد (هر کلمه کلیدی دارای دایره ای سبز است و هرچه تاریک تر باشد ، رقابتی تر است).

Google Trends – روند کلمات کلیدی و بیشترین منطقه مورد جستجو را مشاهده کنید.

Google Autocomplete – پیشنهادات کلمات کلیدی بر اساس سابقه جستجوی قبلی افراد. به Google بخواهید این عبارت را کامل کند ، یا از شخصیت underline _ استفاده کند تا Google خالی باشد.

برنامه ریز کلمات کلیدی Google – یکی از کمترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مورد علاقه از آنجا که به طور خاص برای Google AdWords ساخته شده است ، و داده ها را در نتایج ارگانیک نشان نمی دهد (SEO).

HubShout WebGrader – کلمات کلیدی خود را برای رتبه بندی ، کلمات کلیدی رقیب ، و مقایسه کلمات کلیدی ، اختیار دامنه ، پیوندها ، محتوای برتر و دامنه های ارجاع شده در برابر رقبا ، مشاهده کنید..

کلمه کلیدی – کلمات کلیدی را از Google Autocomplete (منبع مورد علاقه من) می کشد.

همه جا – جستجوهای ماهانه ، CPC و رقابت برآورد شده را مستقیماً در موتورهای جستجو و سیستم عامل های دیگر نشان می دهد (Google، YouTube، Amazon، Etsy، Moz، Google Analytics).

مرورگر کلمه کلیدی Moz – یک ابزار تحقیق بهتر برای کلید واژه ها از Google Keyword Planner. جستجوهای ماهانه هر کلمه کلیدی را بیاموزید و از فیلترها برای عبارات مرتبط با گروه استفاده کنید (بنابراین شما همان ها را مرور نمی کنید) و بر اساس حجم جستجو ، کلمات کلیدی گسترده / خاص و سؤالات را فیلتر کنید.

MozBar برنامه افزودنی Google Chrome – به شما امکان می دهد هر کلمه کلیدی Google را برآورد کنید و بر اساس DA (نتیجه دامنه) و PA (نتیجه صفحه) هر نتیجه جستجو برآورد کنید..

Ubbersuggest – ابزار پیشنهادی کلمه کلیدی نیل پاتل که رقابت کلمه کلیدی را در نتایج ارگانیک برآورد می کند ، اما من همیشه دوست دارم نتایج برتر را به صورت دستی مرور کنم.

پسوند vidIQ Chrome – رقابت با کلمات کلیدی YouTube را با نصب این برنامه افزودنی ، جستجوی کلید واژه در YouTube و کلیک بر روی نتایج برتر ، تجزیه و تحلیل کنید. این برنامه افزودنی بر اساس لایک ، دیدگاه ، نظرات ، سهام اجتماعی ، مشترکین ، زمان مشاهده و سایر معیارهای مربوط به ویدیو ، نمره سئو را ایجاد می کند. ببینید از چه برچسب ها استفاده می شود و طول توضیحات.

پیوندها

پیوندهای من را بررسی کنید – افزونه Chrome که پیوندهای شکسته را در یک صفحه بررسی و برجسته می کند.

بررسی لینک دکتر – پیوندهای شکسته را در سایت وردپرس خود پیدا کنید. 7،500 پیوند در ماه را به صورت رایگان اسکن کنید.

ابزار Google Disavow – اگر یک سازنده پیوند استخدام کرده اید که پیوندهای اسپم ایجاد کرده است و نگران آسیب دیدن در رتبه بندی شما هستید ، از این ابزار استفاده کنید تا از Google بخواهید که این موارد را در نظر نگیرد.

Moz Link Explorer – اختیار دامنه وب سایت خود ، پیوندهای ورودی ، متن لنگر ، و معیارها را با گزینه ارتقاء بررسی کنید. برای یافتن فرصتهای پیوند از سایتهای رقیب مفید است. این ابزار همچنین می تواند در رابطه با MozBar مورد استفاده قرار گیرد تا مطمئن شوید کلمات کلیدی شما خیلی رقابتی نیستند (سعی کنید با وب سایت هایی که دارای دامنه مشابه با خودتان هستند ، رقابت کنید).

سئو محلی

سفارشات محلی Google & قرار ملاقات ها – ویژگی برای Google برای کسب و کار من است که به افراد امکان می دهد جلسات ، رزروها ، سفارشات مکان ، مشاهده منوها و جستجوی اطلاعات در مورد شغل خود را رزرو کنند. این را پر کنید فرم و از خدمات رزرو / سفارش شخص ثالث مانند seamless.com استفاده کنید.

Google برای کسب و کار من – مهمترین عامل مهم در SEO محلی و اکنون 25٪ از این موارد است عوامل رتبه بندی جستجوی محلی سال 2018. مطمئن شوید که شما مالکیت را تأیید کنید و همه چیز را از جمله پر کنید: عکس + فیلم, دسته بندی ها, شرح, آدرس یا منطقه خدمات, ویژگی های, منو / خدمات, ساعات ویژه, سوالات, URL سفارشی, تور مجازی 360 درجه (اگر منطقی باشد) تو باید پاسخ به نظرات و به افراد پاسخ دهید پیام ها. ارسال به روزرسانی اهمیت فزاینده ای یافته است شما همچنین می توانید استفاده کنید آدرس اینترنتی مشاغل محلی (به عنوان مثال. قرار ملاقاترزرورزرو) ، و هتل ها می توانند اضافه کنند رتبه بندی کلاس و امکانات. در آخر ، Google My Business را بخوانید دستورالعمل ها.

Moz محلی – استنادهای ناقص ، متناقض و تکراری را برطرف کنید. یک ابزار ضروری برای SEO محلی و هدف شما باید این باشد که نمرات Moz محلی خود را تا حد ممکن نزدیک به 100٪ کنید.

خدمات ساختمان استنادی Whitespark – استناد به قیمت 4-5 دلار بخرید که می تواند باعث بهبود رتبه های محلی بخصوص در نقشه های Google شود. من برای بسیاری از مشتریان از Whitespark استفاده کرده ام و آنها با گزارش های دقیق ، پیوندهایی به پروفایل های جدید استناد شما و 1 ورود جهانی ، نتایج عالی کسب می کنند. استنادها در عوامل رتبه بندی محلی اهمیت کمتری پیدا کرده اند ، اما شما هنوز هم باید آنها را انجام دهید.

سرویس تمیز کردن استناد Whitespark – اگر نقل قول های شما کثیف است (به عنوان مثال در محلی محلی موز) ، می توانید 149 دلار برای پرداخت پاک کردن نقل قول های ناقص ، متناقض و تکراری به Whitespark پرداخت کنید..

ردیاب رتبه بندی محلی Whitespark – رتبه بندی های محلی را در Google / Bing چه در نتایج ارگانیک و چه در نتایج نقشه انجام می دهد. روشی فوق العاده آسان و کاربرپسند برای اندازه گیری کلمات کلیدی محلی.

تجزیه و تحلیل

AWStats – یاد بگیرید که آیا چیزی باعث استفاده زیاد پردازنده (پهنای باند) در سایت شما مانند خزنده های خاص ، تصاویر ، بارگیری فایل ها و آدرس های IP می شود. کاهش مصرف CPU می تواند باعث افزایش سریع سرور / وب سایت شما شود. این در بسیاری از cPanels میزبان در بخش “آمار” ساخته شده است.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل – تقریباً همه چیزهایی را که شما به تجزیه و تحلیل نیاز دارید ، دارد و تا زمانی که با زبانه های سمت چپ آشنا هستید ، می توانید داده های بازدید کننده مبتنی بر تبدیل شامل جنسیت ، سن ، جغرافیای ، دستگاه ، محتوا ، CTR خود را به شدت بهبود بخشید. ، زمان متوسط ​​در سایت و غیره ، روی برگه “اکتساب” کلیک کنید و برای عکس فوری از عملکرد محتوا به “صفحات فرود” بروید.

Screaming Frog SEO Spider & ابزار خزنده – برنامه دسک تاپ (برای رایانه شخصی یا Mac) که در مورد پیوندهای شکسته ، عناوین صفحه ، توضیحات متا ، URL ها ، تصاویر و بسیاری از داده های SEO دیگر به شما می گوید.

جستجوی آنالیز – ویژگی در کنسول جستجوی Google که موقعیت کلمه کلیدی وب سایت شما ، نرخ کلیک از طریق آن را اندازه گیری می کند و دارای فیلترهایی برای کشورها / دستگاه ها / صفحات / نمایش داده شد. به شما امکان می دهد داده ها را با 28 روز قبل مقایسه کنید ، و ابزاری عالی برای سنجش عملکرد سئو است. من این مورد را از طریق Google Analytics استفاده می کنم زیرا کلمات کلیدی ، CTR و موقعیت های رتبه بندی نگرانی اصلی من هستند.

SEMRush – جعبه ابزار جستجوگرها همه در یک و به معنای واقعی کلمه مجموعه ای از تجزیه و تحلیل در کلمات کلیدی ، نمایه بک لینک ، لیست استنادها برای SEO محلی و حسابرسی + ابزارهای گزارش دهی. به عنوان مثال ، می توانم ببینم چه تعداد بک گراند به دست آورده ام و در مقابل تعداد از دست داده ام ، به من اجازه می دهم اگر آنها را از دست بدهم ، پیوندها را نظارت کنم.

میزبانی

* اینها تمایل دارند که 4 شرکت میزبان برتر در میزبان وردپرس و WordPress Speed ​​Up Group Facebook که به خوبی اداره می شوند و در هر گروه 10،000 عضو دارند. اجماع عمومی این است که از آن دوری کنید مارک های EIG که صاحب 60+ شرکت میزبان مختلف از جمله Bluehost ، HostGator ، iPage ، Site5 و بسیاری دیگر است. آنها به بسته بندی بیش از حد بسیاری از افراد در همان سرور (نتیجه بار آهسته بار) و پشتیبانی / متوسط ​​برنامه ها معروف هستند.

SiteGround – میزبان شماره 1 میزبان در 10 نظرسنجی در فیس بوک است و کسی است که من از آن استفاده می کنم. آنها توصیه شده توسط WordPress و انجام دهید مهاجرت رایگان. برنامه بالاتر مانند برنامه های آنها برنامه GoGeek نیمه اختصاصی با بیشتر همراه شوید منابع سرور (عامل شماره 1 سرعت) و همه برنامه ها با بسیاری همراه است ویژگی های وردپرس مانند Cloudflare و SSL رایگان. سرعت بیشتری نسبت به میزبانی وجود دارد ، اما من دارم <1 بار بارگذاری با SiteGround و 100٪ گزارش GTmetrix. برنامه ها با 3.95 دلار در ماه (قیمت تبلیغی) شروع می شوند.

ابرهای ابری – معمولاً بعد از SiteGround به رتبه 2 می رسد ، اما هیچ محدودیتی در پردازنده ندارید. پشتیبانی چت فاقد است ، اما اگر می خواهید سرعت خالص و رابط تمیز داشته باشید خوب هستند. برنامه ها با 10 دلار در ماه شروع می شوند.

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

WordPress-Hosting-Poll-2017

Shared-Hosting-Poll-2017

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

WordPress-Host-Poll-Sep-2018

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

WordPress-Host-Poll-Sep-2018

کینستا – یکی از بهترین ها در سراسر میزبان ها ، اما برنامه ها با 30 دلار در ماه شروع می شود. آنها 100٪ حداکثر ضمانت را تضمین می کنند و من چیزی در مورد سرعت ، زمان طولانی و پشتیبانی آنها چیزی نشنیده ام.

موتور WP – میزبانی WordPress با برنامه هایی که از 35 دلار در ماه شروع می شود. آنها اخیراً StudioPress را به دست آوردند و به نظر می رسد در حال گوشه و کنار بازار هستند ، اما گزینه های خوبی هستند. آنها حافظه داخلی خود را دارند و برای وب سایت هایی که انتظار ترافیک بالایی دارند ، مناسب نگه داشته می شوند.

مضامین

دیوی – یکی از محبوب ترین تم های وردپرس ، توسعه یافته توسط Elegant themes.

استودیوپرس – فروشگاه وردپرس قابل اعتماد و توسعه دهندگان Genesis Framework. اگر می خواهید موضوعی متناسب با سئو ، پاسخگو به تلفن همراه ، HTML5 و مطمئن به مکانی بروید.

سایر ابزارهای جستجوگرها

داده برجسته – ویژگی در کنسول جستجوی Google که به شما کمک می کند قطعه های غنی اضافه کنید.

به عنوان Google دریافت کنید – اینکه آیا Google می تواند به صفحه ای ، نحوه ارائه آن و منابع دیگری (مانند تصاویر یا اسکریپت ها) که از Google مسدود شده است دسترسی پیدا کند. می تواند به اشکال زدایی در مشکلات خزیدن کمک کند.

Freelancer.com – مترجمان را استخدام کنید تا در طراحی ، توسعه ، بهینه سازی سرعت ، طراحی گرافیک ، نوشتن کپی و موارد دیگر به شما کمک کنند. این منجی وقتی کار خود را شروع کردم و هنوز هم از کاربر BDKAMOL و I333 برای توسعه وردپرس و بهینه سازی سرعت استفاده می کنم.

Google AdWords – اگر می خواهید سایت خود را در Google تبلیغ کنید ، کمپین های PPC (پرداخت هر کلیک) را انجام می دهند.

تست قابلیت استفاده Google Mobile – آزمایش کند که آیا الف تنها صفحه سازگار با تلفن همراه است ، اما از آن استفاده کنید گزارش قابلیت استفاده موبایل در کنسول جستجوی Google برای یافتن همه خطاهای تلفن همراه در کل سایت خود.

اخبار گوگل – مقالات خود را در Google News منتشر کنید تا منبع ترافیکی دیگری ایجاد کنید.

Google Posts – به افراد / مشاغل اجازه می دهد تا مستقیماً در Google محتوا ایجاد کنند که به نظر می رسد نام آنها در گوگل بسیار رتبه بندی شده است (Land Engine Land آنها را “کارت ویزیت” می نامد).

ویژگی های سایت Google – اطلاعات کسب و کار خود را در نتایج جستجوی Google و نمودار دانش با نام کسب و کار ، مکان ، اطلاعات تماس ، آرم ، پروفایل های اجتماعی و غیره ارتقا دهید..

ابزار تست داده ساختاری Google – آزمایش خطاهای هنگام اضافه کردن قطعه های غنی به سایت خود.

مدیر Google Tag – ترافیک و بازاریابی آنلاین خود را با استفاده از برچسب ها – بدون کد – بهینه کنید.

Moz Pro – مجموعه جامع سئو به شما امکان می دهد صفحات رتبه بندی ، کلمات کلیدی ، پیوندها و بهینه سازی را ردیابی کنید. من وقتی می توانم کلمات کلیدی را در جستجوی کنسول جستجو کنسول ردیابی کنم ، از آن استفاده نمی کنم (خیلی گران است) ، من می دانم چگونه SEO را در صفحه انجام دهم ، و بیشتر کارهایی که می توانم بصورت رایگان انجام دهم.

سایت – کل وب سایت را برای محتوای تکراری ، پیوندهای شکسته شده و خطاهای فنی سئو اسکن می کند.

راهنمایی داده شده ساختار یافته داده ها – اگر داده های ساختار یافته شما کار نمی کنند ، از این ابزار استفاده کنید.

جستجوگر سوچوری – بدافزارها ، وضعیت لیست سیاه ، خطاهای وب سایت و نرم افزارهای قدیمی را بررسی می کند.

جستجوگر مجازات وب سایت – با شناسایی متقابل قطرات ترافیک ارگانیک با به روزرسانی های الگوریتم Google ، به شناسایی ریشه مجازات های Google کمک کنید. ابزار جستجوگرها Panguin مشابه است و همچنین خوب است.

WooRank – بیشتر ابزارهای حسابرسی SEO خوب نیستند ، اما این ساده ، رایگان و تا حدودی مناسب است.

TubeBuddy – ابزارهایی که به وب سایت YouTube تعبیه شده اند که به شما در مورد مارک ها ، آمار / رتبه بندی ها در مورد فیلم ها و پیشنهادات سئو ویدیویی اشاره می کند. توسط Backlinko توصیه می شود.

متفرقه

BuzzSumo – نرم افزار ایمیل محبوب و افزونه وردپرس ، اما می تواند سایت شما را کند کند.

بوم – یکی از بهترین سازندگان اینفوگرافیک فریمیوم (بدنام برای گرفتن لینک / ترافیک). شما همچنین می توانید استخدام کنید طراحان اینفوگرافیک در freelancer.com اگر می خواهید یک اینفوگرافیک واقعاً منحصر به فرد استفاده کنید.

Copyscape – جستجوگر سرقت ادبی که مقالات تکراری را شناسایی می کند ، می تواند SEO شما را مجازات کند.

جاسازی ژنراتور کد – با دادن کد جاسازی شده به خوانندگان ، به اینفوگرافیک / فیلم های خود اعتبار می دهد.

چارچوب پیدایش – چارچوب WordPress ایجاد شده توسط StudioPress که باعث می شود سایت شما سریع و قابل اعتماد اجرا شود. توسط افراد برتر (Yoast، Matt Cutts، Matt Mullenweg) توصیه می شود. من عموماً استفاده از تم های StudioPress را توصیه می کنم اما فروشگاه های تم شخص جنسیس شخص ثالث نیز وجود دارد ، مانند سلام شما طراحی می کنید, بازیابی 316 طرح, و طراحی زیبا Darn زیبا.

بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم – SSL رایگان و قابل اعتماد که می توانید برای ایمن سازی وب سایت خود استفاده کنید. برخی از شرکت های میزبان (مانند SiteGround) گزینه ای را برای فعال کردن این امر در cPanel میزبان شما دارند.

متغیرهای قطعه – قالبهای عناوین جستجوگرها + توضیحات متا که در تنظیمات Yoast قابل تنظیم است ، اما نوشتن این کتابچه های دستی همیشه بهتر است. متغیر قطعه قطعه معمولی برای صفحات / پست ها ٪٪ صفحه٪٪٪٪ sep ٪٪ ٪٪ sitename٪٪ است که در مورد من اینگونه است: عنوان صفحه – کارشناسی ارشد رسانه آنلاین. این تنها در صورتی استفاده می شود که به صورت دستی نوشته نشده باشند.

وابسته های تشنه – افزونه مدیریت پیوند وابسته من از کدام دسته از لباس ها ، لیست های جدید استفاده می کنم و به شما در طبقه بندی لینک های وابسته کمک می کنم. نسخه حق بیمه دارای بسیاری از ویژگیهای عالی مانند پیوند خودکار کلید واژه ، آمار و رویدادهای Google Analytics و ادغام مدیر Tag.

ابزارهای وب مستر – کنسول جستجوی Google + بینگ + یاندکس ابزارهای وب مستر 3 اصلی هستند.

ویرایشگر عمده Yoast – ویرایش عناوین سئو + توضیحات متا به صورت عمده که روشی آسان برای افزایش CTR است. ویرایشگر انبوه طول کلمات یا کلمات کلیدی تمرکز را تشخیص نمی دهد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که این موضوع را در نظر گرفته اید (حدود 55 مورد برای عناوین SEO ، 155 برای توضیحات متا).

تجزیه و تحلیل جستجوگرها Yoast – پیشنهادات بهینه سازی محتوا بر اساس استفاده از کلید واژه تمرکز شما در محتوا ، به علاوه فاکتورهای دیگر. Yoast فقط مسابقات دقیق کلمه کلیدی شما را تشخیص می دهد (بدون تطبیق جزئی) و برای بعضی از چراغ ها قرمز باقی نمی ماند زیرا مترادف ها اغلب می توانند استفاده شوند (اگر کلمه کلیدی تمرکز من مشاور سئو باشد و من از مشاوره سئو استفاده می کنم ، Yoast آن را تشخیص نمی دهد) ) یا شاید “کلمه کلیدی” شما در تیتر “پاشیده” شده باشد تا بهتر جلوه کند زیرا یک مسابقه دقیق با کلمات کلیدی اسپم به نظر می رسد. برخی از این موارد را می توان با یک دانه نمک مصرف کرد.

بینش متابوکس Yoast – نشان می دهد که کلمات بیشتر در محتوا استفاده می شوند (من این را غیرفعال کرده ام).

تجزیه و تحلیل خوانایی Yoast – به شما می گوید که آیا جملات / پاراگراف ها خیلی کوتاه ، طولانی هستند ، آیا از کلمات انتقالی استفاده می کنید ، و غیره. من این کار را خیلی مفید نمی دانم و غیرفعال می کنم.

تجزیه و تحلیل Yoast Ryte – تشخیص اینکه آیا وب سایت شما در موتورهای جستجو نمایه شده است یا خیر.

شمارنده لینک متن Yoast – تعداد پیوندهای داخلی را در صفحات / پست های شما شمارش می کند.

تکمیل خودکار YouTube – برای یافتن پیشنهادات کلمات کلیدی ویدیویی ، شروع به تایپ عبارت در YouTube کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector