כיצד להפחית את השימוש במעבדים בוורדפרס (ולהימנע מקבלת מגבלת רוחב הפס + שגיאות מעבד במקום בו האתר שלך נכבה)

היו לי בעיות רציניות עם יתר של מעבד CPU באתר וורדפרס שלי.


כל המשמעות היא שאנחנו צריכים צמצם את כמות ה- משאבים הנצרכת על ידי תוספים מעבד גבוה, תמונות, wp-cron, מסדי נתונים, בקשות חיצוניות (שנוצרו בדרך כלל על ידי תוספים), מספקות דואר זבל ומונעות מבוטות ספאם לסרוק את האתר שלך באמצעות תוסף Blackhole For Bots.

אנו גם נשתמש ב- CDN של Cloudflare, נסיר את הפיצוץ ממנהל הוורדפרס באמצעות ברור ו הסתר נפיחת SEO, ואז לבדוק הגדרות נפוצות בתוספי מטמון שלרוב צורכים מעבד גבוה.

כשתסיים, אני מקווה שגרף ה- CPU שלך נראה כך:

הפחת את השימוש במעבד-וורדפרס

על ידי צמצום השימוש במעבד, תפעילו פחות לחץ על השרת שלכם ותביאו את האתר שלכם למהיר יותר. חברות אירוח מעוניינות לשדרג את התוכנית שאכן עובדת מכיוון שתקבלו יותר משאבי שרת, אך עליך לנסות את האלטרנטיבות הללו לפני שתושיט את ידך לכיס.

אם אתה משתמש באירוח איטי כמו EIG או GoDaddy, הייתי שוקל שוב ברצינות. אני משתמש SiteGround מי גם כן בשימוש על ידי יוסט, המומלצת על ידי וורדפרס, והיה מספר 1 ב- 20+ סקרי פייסבוק. אני על שלהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה ולא רק שזמני התגובה של השרת שלי טובים מתחת ל 200 מטר, אבל דוח ה- GTmetrix שלי הוא די בלתי מנוצח. הם גם כן להעביר אותך בחינם.

Contents

1. בדוק את השימוש במעבד ב- AWStats

AWStats
AWStats מובנה לרוב ה- cPanels (SiteGround, Bluehost, GoDaddy) בקטע הסטטיסטיקות שלהם ויכול לעזור בזיהוי המקור של מעבד גבוה. זה אומר לך כמה רוחב פס אלמנטים ספציפיים צורכים כולל בוטים, תמונות, דפים, קבצים, קבצים שהורדו וכו ‘לא ידועים..

AWStats עוזר לך למצוא:

 • שימוש רוחב פס כולל
 • סורקי רוחב פס גבוהים
 • כתובות IP רוחב פס גבוה
 • להוריד קבצי רוחב פס גבוה
 • קבצי רוחב פס גבוהים (למשל תמונות)

רוחב פס חודשי

אם בוטים לא ידועים צורכים מעבד, נסה לחסום באמצעותם בוטים של דואר זבל חור שחור לבוטים רעים.

רובוטים-עכבישים-רוחב פס

אם תמונות צורכות מעבד גבוה, השתמש GTmetrix כדי למצוא אילו תמונות צריכות להיות מיטוב. הגישו תמונות בקנה מידה, דחוס אותם עם ShortPixel, ולהשתמש ההגנה על קישור הקישור של Cloudflare.

רוחב פס סוג הקובץ

זמן תגובה של שרת
מעבד גבוה יכול גם להוביל לזמני תגובה איטית, בהם תוכלו לבדוק ביטקצ’ה או תובנות מהירות דף. גוגל אומר זה צריך להיות מתחת ל 200 מטר. כמובן, זה נשלט בעיקר על ידי אירוח.

דוח מהירות שרת Bitcatcha

2. ביטול תוספי מעבד גבוהים

תוספים רעבי משאבים אלה הם רוצחי מעבד.

תוספים למעבד גבוה כוללים בדרך כלל שיתופי חברתי, סטטיסטיקות, צ’אט, לוח שנה, בוני דפים, גיבוי ותוספים שמריצים סריקות / תהליכים מתמשכים או שמוצגים מספר פעמים בדוח GTmetrix שלך..

 1. הוסף זאת
 2. ניטור הונאות של קליקים של AdSense
 3. לוח אירועים של כל אחד
 4. גיבוי באדי
 5. בונה בונה
 6. מפות WordML של גוגל XML טובות יותר
 7. בודק קישור שבור (השתמש בדק קישור של ד”ר)
 8. קשר קבוע עבור וורדפרס
 9. טופס יצירת קשר 7
 10. פוסטים קשורים להקשר
 11. Digi קישורים אוטומטיים
 12. מערכת הערות Disqus
 13. דיווי בונה
 14. רשת חיונית
 15. צפה ברשימה המלאה של 65 תוספים איטיים

מצא תוספי טעינה איטית
אם אותו תוסף מופיע מספר פעמים בך GTmetrix דוח מפלים, אולי תרצו למצוא תוסף חלופי שהוא קל יותר. בקשות חיצוניות יכולות גם להרוס את הדוח שלך (למשל מגופנים של גוגל, Gravatars, AdSense והתוספים המעבדיים הגבוהים שציינתי).

תוסף WordPress איטי

מוניטור שאילתה
מוניטור שאילתה מציג את הפלאגינים האיטיים ביותר, סקריפטים, סגנונות, שאילתות, קרסים, שגיאות PHP ושפע מידע כדי לאתר את מהירות המהירות. זה עשוי לדרוש קצת ידע טכני, אבל זה שווה שכירת מפתח שיכולים לבצע אופטימיזציות בעזרת Query Monitor.

שאילתות לפי רכיב

אל תשכח למזער תוספים, מחק את אותם אינך משתמש (לא סתם מבטל אותם) והשתמש בתוספים קלים הצורכים משאבים מינימליים. עבור תוספי סליידר אני ממליץ מטה סליידר או סולילוקי, לגלריות אני ממליץ גלריית Envira או FooGallery, ולשימוש בשיתוף חברתי מניית חברת Sassy או שיתוף חברתי (מאת דני).

3. הסר את הגלידה עם Clearfy

על ידי “התנפחות” אני מתכוון ל פעימות API, שמירה אוטומטית, לפרסם תיקונים, פינגבקים, וכל הדברים ה”מגוונים “הצורכים משאבים וצריכים להיות מושבתים עבור מרבית האתרים. שלושת התוספים המובילים להשבית אלה הם ברור (מומלץ), perfmatters מאת קינסטה, ו- השבת WP.

אופציה 1: ברור

הגדרות ביצועים ברורות

הגדרות Clearfy ההגנה

הגדרות מתקדמות של Clearfy

אפשרות 2: פרפמטרים מאת קינסטה (25 $ לשנה)

הגדרות perfmatters - -

אפשרות 3: השבת WP

WP- Disable- בקשות

WP-Disable-Tags-Settings

WP-Disable-Admin

WP-Disable-Others

4. השבת את WP-Cron

ה wp-cron נטען על כל טעינת עמוד ומתזמן משימות אוטומטיות כמו פרסום פוסטים מתוזמנים, בדיקת עדכוני נושא ותוספים ושליחת התראות בדוא”ל. במקום להריץ אותו בכל טעינת עמוד, אתה יכול לתזמן אותו לרוץ כל 90 דקות בערך.

שלב 1: השבת WP Cron Jobs

הוסף את הקוד ל- wp-config.php, לפני המקום בו כתוב “זה הכל, עריכת שלבים! בלוגים שמחים. “

הגדירו (‘DISABLE_WP_CRON’, נכון);

שלב 2: החלף משרה אמיתית של Cron
אתה עדיין צריך wp-cron (למשל, לבדוק עדכוני נושא / תוסף), פשוט לא בכל טעינת עמוד. לכל מארח הוראות משלו לכך, הנה הדרכה של SiteGround. אתה יכול להגדיר את העבודה של cron לרוץ כל 90 דקות, או להגדיל אותה עוד יותר אם אין לך הרבה משימות מתוזמנות.

5. נקה את מסד הנתונים שלך

מוחק תיקוני פוסטים, דואר זבל, אשפה, מעבר, וטבלאות מסד נתונים שצוברות שעות נוספות נותרות לרוב מאחור כשאתה מסיר התקנת תוספים … מה שהופך את האתר שלך לאיטי יותר עם מעבד גבוה יותר.

עליך לנקות את אלה לכל הפחות פעם בחודש באמצעות רקטת WP או אופטימיזציה של WP. יש להם הגדרות דומות עם אפשרות ניקוי אוטומטית (אני ממליץ מאוד לאפשר זאת) אבל אני אוהב את WP Rocket מכיוון שזה דורג התוסף המטמון מספר 1 בזה סקר פייסבוק ויש לו אפשרויות לניקוי בסיס נתונים + טעינת תמונות / קטעי וידאו / iframes עצלנים. לרוב תוספי המטמון האחרים אין את האפשרויות הנוספות הללו, מה שאומר שאתה צריך להתקין גם את WP-Optimize ותוסף עומס עצלן..

הגדרות WP-Rocket-Database

6. שדרג ל- PHP 7+

על אודות 50% ממשתמשי WordPress מפעילים PHP 5.6 או נמוך יותר:

וורדפרס-PHP-סטטיסטיקת גרסאות

כששדרוג ל- PHP 7+ יכול לעבד בקשות כמעט פי 3 מהר יותר:

מדדי PHP של וורדפרס

ל- SiteGround (ולרוב המארחים) יש אפשרות לשדרג ב- cPanel שלהם:

מנהל גרסאות PHP

אני ממליץ על PHP 7.2:

שדרוג PHP

השלב האחרון הוא לבדוק שגיאות באתר שלך. אם אתה רואה כאלה, הפעל את ה- בודק תאימות PHP כדי לוודא שהתוספים שלך תואמים. יישומי פלאגין שמוחזקים כהלכה עשויים להיות.

7. הורד משאבים ל- CDN

CDNs צמצם את העומס בשרת שלך על ידי פריקת משאבים למרכזי הנתונים שלהם. לכל CDN יש מרכזי נתונים משלהם, ומרכזי נתונים נוספים = יותר פריקה (ומסירה מהירה יותר של התוכן שלך). אני משתמש בשניהם פרח ענן (חינם) ו StackPath (10 $ לחודש עם ניסיון חינם למשך 30 יום).

פרח ענן מעמיס משאבים שלהם 200+ מרכזי נתונים:

מרכזי נתונים בענן

רוחב פס ענן

הירשם ל- Cloudflare, הוסף את האתר שלך והפעל את הסריקה. תגיע לדף בו Cloudflare מקצה לך שני שרתי שמות. ואז בחשבון האירוח שלך, לשנות שרתי שמות ל- Cloudflare.

שרתי שמות עננים

StackPath מעביר משאבים ל -31 מרכזי נתונים נוספים:

StackPath-Data-Centers

שלב 1: להירשם StackPath (יש להם משפט של 30 יום).

שלב 2: בלוח המחוונים לחץ על הכרטיסייה CDN ואז צור אתר CDP StackPath:

StackPath-CDN-Tab

תחום StackPath-CDN

CDN-URL-StackPath

שלב 3: העתק את כתובת ה- CDN שלך והדבק בתוסף המטמון שלך (אתה יכול גם להשתמש CDN Enabler).

הגדרות WP-Rocket-CDN

שלב 4: ב- StackPath עבור אל CDN → הגדרות מטמון, ואז לחץ לטהר הכל

StackPath-Purge-Cache

שלב 5: הפעל את האתר שלך ב- GTmetrix ו- “רשת אספקת תוכן” צריכה להיות ירוקה ב- YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

8. אפשר הגנת Hotlink

הגנת Hotlink ניתן להפעיל ב- Cloudflare (או לפעמים את חשבון האירוח שלך). זה מונע מאנשים להעתיק / להדביק את התמונות שלכם באתר שלהם, שמאבד את רוחב הפס. זה קורה בדרך כלל אם יש לך תמונות באיכות גבוהה באתר שלך (למשל צילום).

הגנה על קישור לינק של Cloudflare

9. חסום בוטים רעים

ב- AWStats, ייתכן שתראה בוטים + עכבישים הצורכים רוחב פס רב. ברור שאיננו רוצים לחסום את Googlebot וסורקים לגיטימיים אחרים, אך אנו רוצים לחסום את ספאם..

רובוטים-עכבישים-רוחב פס

שלב 1: התקן גדר המילים.

שלב 2: הצג את שלך דוח תנועה חי (בהגדרות הכלים של Wordfence) המציגה את כל הבוטים המכות באתר שלך בזמן אמת. ברור ש- Googlebot בסדר, אבל כשראיתי את שלי ראיתי את compute.amazonaws.com מבצע כמות מגוחכת של בקשות כל כמה שניות. אני גוגלתי את זה ובטוח מספיק, זה היה בוט שידוע ברוח הפס. צפה בדוח שלך למשך דקה או שתיים ובדוק אם בוטים עם שמות מרושמים פוגעים כל העת באתר שלך. אם יש לך ספקות, גוגל שמות המארחים שלהם ובדוק אם אנשים אחרים נתקלים בבעיה עם אותו בוט.

Live-Traffic-Report-Wordfence

שלב 3: חסום בוטים רעים (3 אפשרויות): גדר Word, חור שחור לבוטים רעים, או כללי חומת אש של Cloudflare. Wordfence עצמה יכולה לגרום למעבד גבוה (אני ממליץ על אחת מהאפשרויות האחרות).

גדר המילים – עבור להגדרות החסימה והוסף את בוטוטי הספאם שברצונך לחסום. כוכביות משמשים ככרזות בר, כך שאם אני חוסם * amazonaws.com * זה אומר שמות מארחים המכילים amazonaws.com (בין אם יש לו תווים לפני זה או אחריו), הבוט הזה ייחסם. חסכתי אלפי בקשות / רוחב פס רק על ידי חסימת שני שמות המארח הספאם:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

שלטון חסימת Wordfence

חור שחור לבוטים רעים – מוסיף קישור נסתר לדפים שלך האוסר על כל הרובוטים לעקוב אחר הקישור. אם בוט לא מפר את זה, הם חסומים. רשימה של Googlebot ורובוטים טובים אחרים מופיעים ברשימה.

חור שחור לבוטים רעים

כללי חומת אש של Cloudflare Cloudflare מאפשר לך ליצור עד 5 כללי חומת אש בחינם. העתק את שמות המארחים של הרובוטים הרעים הנפוצים ביותר (שנמצאים בדוח התנועה החי שלך) והוסף אותם כאן.

כלל חומת אש של Cloudflare לחסימת בוטים רעים

שלב 4: עבור אל יומן החסימה שלך ותיהנה לראות את בוטוטי הספאם ההם חסומים.

Wordfence-Firewall-חסימת

שלב 5: אם אתה מחליט להשתמש ב- Wordfence, הגדר את התצורה הגדרות הגבלת דירוג. זה מגביל / חוסם את הסורקים (ובני האדם) מלהגיש בקשות מוגזמות, חוסם את הסורקים של גוגל מזויף ומשפר את האבטחה ב- 404 עמודים. אלה אותן הגדרות המומלצות על ידי Wordfence:

הגבלת קצב הגדר

הקפד לצבוט את הכרטיסייה “אפשרויות” של Wordfence כדי להגביל את רוחב הפס שצורך התוסף הזה:

 • אל “הפעל סריקות מתוזמנות אוטומטיות”
 • אל “הפעל סיכום דוא”ל”
 • אפשר “השתמש בסריקת משאבים נמוכה”
 • צמצם את “הגבל את מספר הבעיות שנשלחו בהודעת תוצאות הסריקה” ל -500
 • אל תאפשר “צורך בעדכונים (תוסף, נושא או ליבה)”
 • הגדל את “מרווח העדכון בשניות (2 הוא ברירת מחדל)” ל 10-15 שניות
 • צמצם את “כמה זיכרון צריך לבקש Wordfence בעת סריקה” ל- 100MB
 • הפעל “מחק טבלאות Wordfence ונתונים על ביטול ההפעלה”
 • נוף עמוד האפשרויות של Wordfence לקבלת המלצות נוספות

10. בצע אופטימיזציה של תמונות

תמונות יכולות לצרוך רוחב פס רב, כפי שמוצג ב- AWStats:

רוחב פס סוג הקובץ

ישנן שלוש דרכים לבצע אופטימיזציה של תמונות ב- GTmetrix.

מיטוב תמונה

 • הגישו תמונות בקנה מידה – שינוי גודל התמונות הגדולות כך שיהיו קטנות יותר
 • ציין מידות תמונה – ציין רוחב / גובה ב- HTML או CSS (צילום מסך)
 • מיטוב תמונות – לדחוס תמונות ללא הפסד (אני ממליץ ShortPixel או דמיין)

התחל על ידי אופטימיזציה של תמונות המופיעות במספר עמודים (לוגו, סרגל צידי, תמונות כותרת תחתונה). לאחר מכן הרץ את הדפים החשובים ביותר שלך דרך GTmetrix והתאם אופטימיזציה לתמונות בודדות על הדפים האלה. הפריט הראשון עליו עליכם לעבוד הוא “הגשת תמונות בקנה מידה” שכן הדבר מחייב אותך לשנות את גודל הגודל של גודל למידות התיקון, להעלות את הגרסה החדשה ל- WP ולהחליף אותה..

11. תיקונים נפוצים ברקטות WP

רקטת WP אומר:

לעיתים חלק מהאפשרויות בכרטיסייה מיטוב קבצים, כגון הסר מיתרי שאילתה, או צמצם / שלב יכול לגרום לשימוש רב במעבדים במקרים בהם באתר שלך יש הרבה קבצי CSS או JS. נסה להשבית אפשרויות אלה ואז לפקח על השימוש במעבד שלך.

היו גם דיווחים על כך נתיב קריטי וטעינה מוקדמת יכולה להגדיל את המעבד. אתה יכול השתמש בתוסף כדי להגדיל את מרווח הסריקה שנטען מראש מ- 500ms (ברירת המחדל) ל- 1.5s ומעלה.

12. תיקונים נפוצים במטמון הכולל W3

פתרונות CPU נפוצים עבור W3 Total Cache:

 • בדוק את מטמון האובייקטים
 • מחק את התוסף והתקן אותו מחדש

13. קבע את התצורה של הגדרות תוסף מטמון אופטימלי

שלושת אלה חשובים מאוד:

 • אם אתה משתמש בתוסף מטמון
 • איזה תוסף שמור שאתה משתמש (אני ממליץ רקטת WP)
 • האם ההגדרות מוגדרות בצורה אופטימלית (חלקן עלולות לגרום למעבד גבוה)

למה WP Rocket?
יש לו יותר תכונות מרוב תוספי המטמון, מה שאומר שאתה לא צריך להתקין תוספים נוספים עבור אלה, תוך מתן תוצאות טובות יותר. אחרת תצטרך לחקור אילו תכונות התוספים למטמון שלך מגיעים, ואז התקן את התוספים האלה אם זה לא תומך בהם:

 • ניקוי בסיסי נתונים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש אופטימיזציה של WP)
 • בקרת פעימות לב (מובנית ל- WP Rocket, או שימוש בקרת פעימות לב)
 • לטעון תמונות / קטעי וידאו עצלנים (מובנה ל- WP Rocket, או להשתמש WP YouTube Lyte)
 • מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS עבור אנליטיקס)
 • מארח גופנים של גוגל באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS לגופנים, או SHGF)
 • שילוב עם Cloudflare + CDNs אחרים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש CDN Enabler)

תכונות WP-Rocket

אם אתה יכול להוריד 49 $ על רקטת WP, קנה את זה ואז ראה את שלי הדרכת רקטות WP. קל להתקנה, מתעדכן לעתים קרובות עם חדש תכונות, כולל תיעוד, ו תמיכה. אם לא, יש לי הדרכות בנושא סוויפט, מטמון WP המהיר ביותר, W3 Total Cache, WP Super Cache ואוטומיזציה אוטומטית. עבור תוספים בחינם, אני ממליץ על ה- Swift או ה- WP המהיר ביותר של מטמון (סוויפט הוא דבר מסובך להתקנה אבל יש ביקורות מעולות על וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק ומגיע עם רוב התכונות כ- WP Rocket, בעוד שמטמון ה- WP המהיר ביותר קל להתקנה אך חסר לו תכונות הכלולות ב- WP Rocket).

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

יש מארחים שאוהבים קדימה אבא ו מנוע WP תוספי מטמון לרשימה השחורה מכיוון שיש להם מערכת מטמון מובנית משלהם. במקרה זה, השתמש אוטומציה אוטומטית לייעל אופטימיזציה של HTML, CSS ו- JavaScript. יש לו גם אפשרות CDN. עיין במדריך לאופטימיזציה אוטומטית, אחרת אם המארח שלך לא תוסף פלאש מטמון לרשימה השחורה, אני ממליץ על WP Rocket או Swift.

אתה יכול גם לנסות להשבית את תוסף המטמון שלך ולבדוק את השימוש במעבד. אם תוסף המטמון שלך אכן גורם לבעיות, פנה למפתח התוסף (או החלף תוספים).

14. מחק תוספים שאינם בשימוש + ערכות נושא

ערכות נושא שאינן בשימוש מאחסנות הגדרות מוגדרות מראש במסד הנתונים של וורדפרס (בדומה לתוספים). עבור למראה > ערכות הנושא מוחקות את כל הנושאים בוורדפרס שאינך משתמש כרגע.

מחק-לא בשימוש-WordPress-ערכות נושא

15. השבת הגדרות שאינן בשימוש בתוספים

בדיוק כמו שציינו את ההגדרות של Wordfence כדי לצמצם את השימוש במעבד שנוצר על ידי התוסף, עברו על כל אחת מהגדרות התוסף שלכם והחליטו אם אתם זקוקים לתכונות בודדות. לדוגמה, ביוסט תחת הגדרות > כללי > תכונות השבתתי את כל הדברים הבאים …

Yoast-Feature-Settings

השבת את הגדרות התוסף ש:

 • ספק נתונים סטטיסטיים
 • הרץ סריקות מתמשכות
 • שלח התראות מנהל או דוא”ל
 • משוך משאבים מאתרים חיצוניים

דוגמאות:

 • הבוט הטעון מראש של WP Rocket
 • דוחות התנועה החיים של Wordfence
 • סריקות מתמשכות של בודק קישור שבור
 • ההגדרות של Yast תחת לוח המחוונים > תכונות
 • תוספי צ’אט ולוח שנה הפועלים ללא הפסקה
 • תוספים סטטיסטיים שאוספים כל העת נתונים
 • תוספים קשורים לפוסטים ופוסטים פופולריים המאחסנים טונות של נתונים

16. חסום את דואר הזבל של תגובה

הצטברות מתמשכת של תגובות ספאם אינה טובה לשימוש במעבד שלך. ה תוסף אנטי ספאם תמיד עבד טוב בשבילי (בדקתי המון אחרים) וזה לא משתמש ב- CAPTCHA.

17. הגן על מנהל ה- WP שלך

התקפות ממוקדות בדרך כלל למנהל מערכת וורדפרס, המהווה לא רק איום אבטחה, אלא יצרוך כמויות גבוהות של מעבד, במיוחד מכיוון שדפים אלה בדרך כלל לא מטמונים.

כלל וורדפרס-מנהל-עמוד

18. צמצם בקשות חיצוניות

קשה לשרת בקשות חיצוניות.

 • Gravatars
 • גופנים של גוגל
 • גוגל מפות
 • גוגל אדסנס
 • כמה תוספים לשיתוף חברתי
 • רבים אחרים מרשימת התוספים המעבדיים הגבוהים שלי

לעתים קרובות, אלה יורגשו מאוד בדו”ח GTmetrix שלך:

GTmetrix-פרסומות

תמונות מטמון-גראווטאר

שלב 1: בטל אותם אם אפשר

שלב 2: מיטוב אותם

שלב 3: מציג מראש בקשות DNS
כמה תוספי מטמון כמו WP Rocket מאפשרים לך לבקש מראש בקשות DNS (כמו גם perfmatters ו- WP Disable). זה עוזר לדפדפנים לצפות במשאבים חיצוניים כדי שיוכלו לטעון אותם מהר יותר. לוק יצר רשימה נחמדה של תחומים נפוצים לבחירה מראש אשר לאחר מכן תוכל להוסיף ל- WP Rocket:

Pre-haal-DNS-בקשות-WP-Rocket

בקשות מראש-DNS-DNS

19. הגבל את שיעור הסריקה על ידי Google + Bing

גוגל היא בדרך כלל בוט הסריקה הרעב ביותר במשאבים (ללא ספק) ותוכל להגביל את קצב הסריקה שלהם בקטע “הגדרות אתר” ב קונסולת החיפוש של גוגל. זה מוריד את הבקשות של Googlebot ואינו משפיע על הדירוג שלך או מעניש אותך בשום דרך. אלא אם כן אתה מנהל אתר חדשות או מפרסם תוכן רגיש לזמן (ויש לך תוכנית אירוח עם מספיק משאבים), אינך זקוק לגוגל לסרוק את האתר שלך במהירות ולצרוך טונות רבות של משאבים. אתרי אינטרנט הנאבקים בשימוש במעבדים צריכים להוריד זאת – קחו בחשבון שהוא מתאפס כל חודש.

דרגת סריקה-קונסולת חיפוש בגוגל

גוגל אומר את זה על שלהם דף קצב זחילה

“אם גוגל מבצעת בקשות רבות מדי בשנייה לאתר שלך ומאטה את השרת שלך, אתה יכול להגביל את קצב הסריקה … אנו ממליצים נגד הגבלת קצב הסריקה אלא אם כן אתה רואה בעיות עומס שרתים שנגרמות ללא ספק בגלל ש- Googlebot פוגע בשרת שלך מדי קשה … אתה לא יכול לשנות את קצב הסריקה עבור אתרים שאינם ברמת השורש. “

אתה יכול לעשות את אותו הדבר איתו כלי בינג למנהלי אתרים בתוך ה הגדרות בקרת סריקה

בקרת סריקה של בינג

20. הימנע מנושאים רעבי משאבים

נושאים נפוחים, מקודדים בצורה לא טובה ולא מתוחזקים הם מתכון לאסון.

במקום להשתמש בעיצוב עם טונות של תכונות מובנות, השתמשו בערכת נושא קלה (מינימלית) והסתמכו על תוספים כדי להוסיף רק פונקציונליות שאתם בהחלט צריכים. אני תמיד ממליץ על StudioPress יחד עם שלהם תוספים של ג’נסיס וזה מה שאני משתמש באתר שלי. יוסט משתמש גם בראשית.

אולפני-ערכות נושא

21. השבת תכונות WooCommerce עם רעב משאבים

אתרי WooCommerce דורשים באופן טבעי יותר CPU. זה דבר שכדאי לזכור בעת בחירת תוכנית האירוח שלך, ועדיף שלא תשתמש באירוח משותף.

מיטוב Woocommerce

 • השבת שברי עגלת WooCommerce
 • השבת סקריפטים וסגנונות WooCommerce
 • השבת ווידג’טים של WooCommerce
 • השבת מטאבוקס סטטוס WooCommerce
 • השבת תוספים להזנת מוצר אוטומטית

את רוב אלה ניתן לעשות באמצעות התוסף perfmatters.

מיטוב אופטימיזציה של ווה-מסחר

22. מארח הורדת קבצים באתרי אינטרנט חיצוניים

בקושי יש לי להוריד קבצים באתר שלי כך שרוחב הפס מספיק נמוך במקום בו אני לא דואג. אבל אם יש לך טונות של קבצים גדולים שמוצצים רוחב פס כאשר אנשים מורידים אותם, שקול להעלות אותם אליהם Dropbox או אתר אחר לשיתוף קבצים והפניית אנשים לשם. ככה dropbox.com יטפל ברוחב הפס ולא בך.

רוחב פס להורדה

23. השבת את AWStats + cPanel Statistics

AWStats, Webalizer, ותוכנות סטטיסטיות אחרות ב- cPanel טובות לזיהוי מקור השימוש במעבד גבוה, אך אלה למעשה מגדילות את ה- CPU ממש כמו כל תוסף וורדפרס שאוסף נתונים סטטיסטיים. כל מה שאני אומר זה שכשתסיים להשתמש בהם, עליך למחוק אותם.

24. כבה את סורק האתר של SiteGround

אם אתה מקבל יתר על המעבד ב- SiteGround ושילמת עבור זה סורק אתרים של SG, נסה ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם בכדי לכבות זאת. הסריקות המתמשכות עלולות לגרום למעבד גבוה.

SiteGround-SG-Site-Scanner

לא פחות נחמד כמו אימיילים אלה, כדאי לנסות לכבות את זה …

SiteGround-SG-Site-Scanner-Mails

25. השתמש בתוכנית אירוח עם משאבי שרת מספיקים

באופן כללי, ככל שהתוכנית גבוהה יותר משאבי שרת אתה מקבל (וכן, שדרוג אמור לרפא יתר על המעבד / מגבלות רוחב הפס). לדוגמה ב- דף התכונות של SiteGround אתה יכול לראות כמה משאבי שרת מגיעים עם תוכנית StartUp לעומת GrowBig לעומת GoGeek. פשוט גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” והסתכל בכרטיסיית השרת …

SiteGround-Server-Resources-השוואה

26. שדרג מעבד / זיכרון RAM

וודא שיש לך מספיק זיכרון RAM כך שלא תהיה תמיד בקצה הגבול שלך. אם זה כמעט תמיד מוגדל, זה מפעיל לחץ על ה- CPU שלך. אתה רוצה שיהיו לך מספיק משאבים כדי שהשרת שלך יהיה רגוע. במקרה זה, כמעט תמיד הועלה על 2GB של זיכרון RAM, כך ששדרוג ל- 4GB היה מהלך חכם. התוכניות המשותפות ביותר אינן מאפשרות לך להוסיף זיכרון RAM (תצטרך לשדרג לתוכנית הכוללת משאבים רבים יותר), אך בדרך כלל אתה יכול להוסיף אותן ברוב תכניות אירוח הענן..

ענן זיכרון-הגדלה

SiteGround (מארח מספר 1 בסקרי פייסבוק)

SiteGround הוא בשימוש על ידי יוסט, את עצמי, ו המומלצת על ידי וורדפרס. הם כמעט 1 כמעט בכל סקר פייסבוק ולתת לרוב האנשים משמעותיים שיפורי זמן טעינה במיוחד אם הם השתמשו במארחים בינוניים: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

אני משתמש בהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה שמגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף. לחץ דרך הדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים, עיין בדו”ח GTmetrix שלי או ראה אנשים שכן היגר ופרסם זמני טעינה חדשים. הם גם כן הגירות חופשיות.

DigitalOcean ב- Cloudways ו קינסטה הם גם טובים ומתחילים ב -10 $ לחודש ו -30 $ לחודש. Cloudways מיועד יותר למפתחים שאינם זקוקים ל- cPanel, אירוח דוא”ל או לתמיכה שתקבל באמצעות SiteGround. קינסטה היא למעשה WP Engine פעם היה (יקר, אבל מדהים). כל הבלוג שלי נועד למעשה לעזור לאנשים לגרום לטעינה של האתר שלהם להיות מהירה יותר. אני מסרב להמליץ ​​על אירוח של $ 2 לחודש מכיוון שזה הצער הגדול ביותר של האנשים בעת הפעלת אתר.

כיצד לבדוק אם האירוח שלך איטי
הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. גוגל ממליצה זה צריך להיות <200 מטר. כל דבר שנמצא מעל לשנייה לא טוב. אתה יכול גם לבדוק את ה- TTFB שלך (זמן לביץ הראשון) בכרטיסייה תזמון של GTmetrix או bytecheck.com.

צמצם את זמן התגובה של השרת

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

סקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.png

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

אתר SiteRround מומלץ על ידי וורדפרס:

SiteGround-מומלץ-WordPress-Host

ועל ידי איביקה מי מנהל את וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק עם 16,000+ חברים.

כלים מומלצים להאצת וורדפרס

כמה חוטים:

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון:

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם תירשם לאתר SiteGround עם שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא כל חשבון עבורך. כל שנה אני תרמו 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם מארחים וורדפרס מהממים והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות פייסבוק + טוויטר ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

OMM-On-SiteGround

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול לחתוך זמני עומס לשניים:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

שכור את המפתח שלי כדי להפחית את השימוש במעבד שלך

אני עובד עם אותו בחור מאז 2011 – הוא מדהים במיטוב מהיר ועזר לי לייעל את האתר שלי לטעינה <שניה אחת עם GTmetrix נהדרת פינגדום דיווחים.

שמו הוא Pronaya והוא אמור להיות מסוגל לפתור את יתר ה- CPU שלך (אם אתה עדיין זקוק לעזרה) ולעזור לך לשפר ציונים / זמני עומס ב- GTmetrix ו- Pingdom. אתה יכול לשכור אותו על ידי יצירת פרופיל ב- freelancer.com וחיפוש אחר שם משתמש bdkamol. הנה המלא שלו תיק מהירויות וורדפרס. הוא 40 $ לשעה מבנגלדש (אז יש שינוי בזמן) ותוכל לשלוח אותו בדוא”ל בכתובת [email protected]. יש לו גם ביקורת מושלמת על 5 כוכבים בפרופיל שלו.

Pronaya-Kumar-S-Reviews

תוכל גם לשקול לפרסם את הבעיה שלך ב- וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק אם אתה רוצה משוב מאנשים שכבר עברו את הבעיה של מעבד גבוה, אך כיסיתי את הפתרונות הנפוצים ביותר במהלך הדרכה זו.

שאלות נפוצות

&# x2705; מה הדרך הקלה ביותר להפחית את ה- CPU בוורדפרס?

מצא וחסל תוספי CPU גבוהים, עדכן ל- PHP 7.4, הגדר תוסף מטמון טוב עם הגדרות מיטביות, באמצעות CDN והשבית פונקציות וורדפרס לא נחוצות כמו API של Heartbeat. שדרוג לאירוח מהיר יותר יעזור כמובן.

&# x2705; אילו תוספים צורכים הכי הרבה CPU?

שיתוף חברתי, תוספים סטטיסטיים (אנליטיים), סליידרים, תיקים, בוני דפים, לוחות שנה, צ’אט, טפסי קשר, פוסט קשור, מפת האתר, Wordfence, WPML וכל תוסף שמריץ סריקות או תהליכים מתמשכים. ניתן למצוא את אלה באמצעות Query Monitor או מפל GTmetrix.

&# x2705; האם לכל אירוח משותף יש מגבלות CPU?

כן. למרות שחלק מחברות אירוח משותפות טוענות שיש לה רוחב פס בלתי מוגבל, הן עדיין אוכפות את מגבלות המעבד. זה בדרך כלל נמצא בתנאים שלהם הם תנאים.

&# x2705; האם WooCommerce גורמת למעבד גבוה?

אתרי WooCommerce דורשים בדרך כלל יותר תוספים ולעיתים קרובות יותר מעבד. אם אלה לא נבחרים בקפידה, המשאבים הנוספים הנצרכים על ידי אותם תוספים יכולים לשים לחץ על השרת שלך. אתרי WooCommerce טוענים גם סקריפטים, סגנונות וקטעי עגלה נוספים שאינם מועילים. אתרי WooCommerce טובים יותר באירוח ענן.

&# x2705; כיצד אוכל לבדוק את צריכת ה- CPU של אתר האינטרנט שלי?

חשבון האירוח שלך אמור לומר לך כמה מעבד אתה צורך. ישנם מארחים הכוללים כלים כמו AWStats המציגים תמונות, בוטים ומשאבים ספציפיים הצורכים משאבים רבים.

תן לי לדעת אם מדריך זה עבד בתגובות!

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map