כיצד לחסום בוטים רעים בוורדפרס: מדריך להילחם על פיסות ספאם מפגיעה באתר שלך ולהדגיש את השרת שלך

בוטים רעים הם בזבוז של משאבי השרת ויכולים להטות נתונים של Google Analytics.


חסימת בוטים רעים בוורדפרס יכולה להאיץ את האתר שלך ולמנוע מבוטים חסרי תועלת לפגוע כל העת באתר שלך. לעולם לא תדע אם בוטות זבל פוגעים באתר שלך אלא אם בדקת. במדריך זה, אני אראה לך כיצד למצוא בוטים רעים באמצעות Wordfence, ואז חסום אותם באמצעות Wordfence, כללי חומת האש של Cloudflare או התוסף Blackhole For Bad Bots..

אני לא ממליץ על Wordfence מכיוון שזה יכול להיות תוסף איטי עצמו. חוקי חומת האש של Cloudflare מאפשרים לך לחסום רק 5 בוטים (עם התוכנית החינמית) שיכולים להוות התחלה נהדרת עבור רוב אתרי WordPress, והתוסף Blackhole For Bad Bots אמור לחסום את כל בוטים הזבל שלא מצייתים לכלל ה- nofollow..

מה הם בוטים רעים ומדוע עליי לחסום אותם?

בוטים רעים הם כל בוט שפגע באתר שלך ללא תועלת עבורך. בוטים אלה צורכים משאבי שרת במיוחד אם הם פוגעים באופן מוגזם באתר שלך או בדף הכניסה ל- wp. חסימתם יכולה להקטין פחות לחץ על השרת שלך ולחסוך לך רוחב פס, עלויות אירוח ולהאיץ את האתר שלך. זה יכול גם למנוע הופעת בוטים רעים בנתוני Google Analytics שלך.

1. התקן את Wordfence

גדר המילים מראה לך את כל הבוטים המכות באתר שלך בזמן אמת.

אינך צריך להשאיר את התוסף הזה מופעל לצמיתות; אנו נשתמש בקפדנות בדוח התעבורה החיה כדי לזהות אילו בוטים פוגעים באתר שלך והאם יש לחסום אותם. ברגע שנכיר את הבוטים הרעים, אנו יכולים לחסום אותם מבלי שנצטרך להשאיר את Wordfence מותקן.

Wordfence-Security-plugin

2. צפה בדוח התנועה החי שלך

עבור אל Wordfence → כלים → תנועה חיה.

ה דוח תנועה חי מציג את כל הבוטים הפוגעים באתר שלך בזמן אמת.

Wordfence-Live-Traffic-Tab

3. זהה בוטים רעים שפוגעים באתר שלך

צפה בדוח התנועה החי שלך במשך מספר דקות כדי לראות אם בוטים חשודים פוגעים באתר שלך שוב ושוב. ערוך רשימה של שמות המארח שלהם (מוצג ב- Wordfence) ואז גוגל שמות המארח שלהם כדי לראות אם אנשים אחרים שדיווחו מדווחים עליהם כבוט גרוע (תצטרך לעשות קצת מחקר ולוודא שזה למעשה בוט זבל). Googlebot ורובוטים לגיטימיים אחרים אינם בסדר ואסור לחסום אותם, אך הקפד לפקח חשודים ולהוסיף אותם לרשימה שלך..

Live-Traffic-Report-Wordfence

לאחר יצירת רשימה של כל שמות המארח של ספוט בוט שלך, יש לך כמה אפשרויות לחסימה. אני ממליץ על התוסף Blackhole For Bad Bots מכיוון שהוא אוטומטי ויחסום בעתיד כל בוטים רעים חדשים (שאולי לא מופיעים ברשימה שלך). לחלופין, אם יש לך רק כמה בוטים ספאם עיקריים המכות באתר שלך (עד 5 שמות מארחים), אתה יכול להשתמש גם בכללי חומת האש של Cloudflare. Wordfence מעולה בחסימת בוטים רעים, אך התוסף עצמו יכול לגרום לאתר וורדפרס איטי.

4. חסום בוטים רעים עם גדר Word

ל- Wordfence יש מגוון אפשרויות חסימה לחסימת בוטים רעים, אך התוסף עצמו יכול להפוך את אתר הוורדפרס שלך לאט מעט ואתה מסתכן בחסימת אנשים / סורקים לגיטימיים אם התוסף אינו מוגדר כראוי. השתמש רק ב- Wordfence אם אתה מרגיש בנוח להגדיר אותה.

חסום בוטים רעים לפי שם מארח

 • עבור אל חסימת הגדרות וליצור כלל חסימה
 • הוסף את שם המארח של בוט רע שתרצה לחסום
 • השתמש ב- כוכבית (כמוצג להלן) כדי לחסום את כל הווריאציות של אותו בוט
 • צור כללי חסימה עבור כל שמות המארחים הבוטים הגרועים מדוח התנועה החי שלך

שלטון חסימת Wordfence

חסום בוטים רעים עם הגבלת קצב

 • עבור אל Wordfence → חומת האש → גבול דירוג
 • קבע את התצורה של ההגדרות להגבלת “בקשות” ו”דפים שנצפו “על ידי הסורקים
 • הקפד לא לחסום בוטים / בני אדם לגיטימיים שאינם פועלים לפי כללי הגבלת התעריף שלך

הגבלת קצב הגדר

הגדר הגנה מפני כוחות הזרוע של Wordfence

 • עבור אל Wordfence → חומת האש → הגנה על כוחות הזרוע
 • אפשר ניסיונות כניסה להגביל ומנע שמות משתמשים “מנהל”
 • קבע את התצורה של הגדרות אלה כדי לאבטח עוד יותר את אזור הניהול של WP

ראה יומן של חסימת בוטים זבל – ברגע שתגדיר את Wordfence לחסימת בוטים רעים, תוכל לראות כניסה של כל הבוטים שנחסמים מהאתר שלך, שמות המארחים שלהם ומספר החסימה שלהם.

Wordfence-Firewall-חסימת

5. חסום בוטים רעים עם כללי חומת אש של Cloudflare

כללי חומת אש של Cloudflare מאפשר לך לחסום מקסימום 5 שמות מארחים בתכנית החינמית.

התחבר ללוח המחוונים של Cloudflare ועבור לחומת האש → כללי חומת אש → צור כלל חומת אש. העתק את שמות המארח של הבוט הגרוע (מ- Wordfence) והוסף אותו כאן בשדה “ערך”. מכיוון שאתה יכול ליצור 5 כללים, אתה תחזור על שלב זה על חמשת הרובוטים הגרועים ביותר שלך מ- Wordfence.

 • שדה = שם מארח
 • מפעיל = מכיל
 • ערך = שם המארח של הבוט הגרוע שמצאת ב- Wordfence

כלל חומת אש של Cloudflare לחסימת בוטים רעים

אתה יכול לראות בוטים חסומים על ידי Cloudflare בכרטיסייה אירועי חומת אש:

Cloudflare-Firewall-אירועים

6. התקן את התוסף Blackhole עבור תוספות בוטים רעים

ה תוסף Blackhole For Bots עוצר בוטים רעים על ידי הוספת קישור טריגר מוסתר לכותרת התחתונה של האתר שלך שמורה לבוטים לא לעקוב אחריו. אם כן, הם ייחסמו מייד מהאתר שלך. כל בוטים לגיטימיים (למשל. Googlebot) יפעלו לפי הכלל שלך ולא ייחסמו.

חור שחור לבוטים רעים

שלב 1: התקן את התוסף Blackhole עבור תוספות בוטים רעים.

שלב 2: בהגדרות התוסף, העתק את כללי הרובוטים.

Blackhole- רובוטים- כללים

שלב 3: הוסף את כללי הרובוטים לקובץ robots.txt שלך.

Blachole-Robots-txt

שלב 4: לאחר שהוספת את הכלל, עבור לדף הבית שלך וצפה בקוד המקור. חפש במילה “חור שחור” ועליך לראות את הקישור שנוצר על ידי התוסף. זה אמור להיראות כך:

אל תעקוב אחר קישור זה אחרת תיאסר מהאתר!

שלב 5: בהגדרות “הרובוטים הרעים” של התוסף, אתה יכול להציג את כל הבוטים שנחסמו.

בוטים שחורים-שחורים

7. העבר את דף הכניסה שלך ל- WP

כמה בוטים רעים ינסו לגשת לדף הכניסה שלך ל- wp. גם אם הם לא מצליחים להשיג גישה, הם עדיין ינסו זאת פעמים רבות וזה בזבוז של משאבי השרת. מכיוון שרוב רובוטי הספאם אינם מורכבים, העברת הדף שלך בכניסה ל- WP אמורה לעזור למנוע מהבוטים אפילו לפגוע בו.

שיטות

שינוי כניסה-URL

8. הגבל ניסיונות כניסה

הגבלת ניסיונות כניסה תגרום לנעילה של משתמשים ובוטים עם יותר מדי ניסיונות כניסה כושלים בדף הכניסה שלך ל- wp. זוהי רק דרך נוספת לסייע בחסימת בוטים של ספאם מפגיעה מוגזמת באתר שלך.

שיטות

Wordfence-Limit-Logins

שאלות נפוצות

&# x1f47e; מה הם בוטים רעים בדיוק?

בוטים רעים הם כל בוט שפגע באתר שלך ללא שום תועלת, מה שמוביל לבזבוז של משאבי שרת ואולי אפילו נתונים שגויים של Google Analytics..

&# x1f47e; כיצד אוכל לבדוק אם בוטים רעים פוגעים באתר שלי?

דוח התנועה החיה של Wordfence מראה לך את כל הרובוטים שפוגעים באתר שלך בזמן אמת. כאן אתה יכול לקבוע אם יש בוטים חשודים שפוגעים באתר שלך.

&# x1f47e; איך אני חוסם אותם?

אתה יכול לחסום אותם בהגדרות החסימה והגבלת שיעור של Wordfence. לחלופין, אם אינך מעוניין להשתמש ב- Wordfence, אתה חוסם 5 שמות מארחים באמצעות כללי חומת האש של Cloudflare, או מתקין את התוסף Blackhole For Bad Bots.

&# x1f47e; האם עלי להשתמש ב- Wordfence כדי לחסום בוטים רעים?

השתמש רק ב- Wordfence אם אתה יודע מה אתה עושה ונוח לך לקבוע את ההגדרות. יש לו אפשרויות חסימת מצוינות ויכולים לעצור כמעט כל בוט רע, אך התצורה השגויה עשויה לחסום סורקים לגיטימיים ואפילו מבקרים אנושיים..

&# x1f47e; אילו תוספים הכי טובים לעצירת בוטים רעים?

התוסף Blackhole For Bad Bots עושה עבודה מצוינת בעצירת בוטים רעים על ידי הוספת קישור טריגר מוסתר לכותרת התחתונה של אתר האינטרנט שלך ואומר לבוטים לא לעקוב אחר הקישור. אם כן, הם ייאסרו.

אני מקווה שהמדריך הזה היה מועיל וכי אתה יכול לחסום את הבוטים המלוכלכים האלה! אם יש לך שאלות כלשהן, השאר לי תגובה למטה ואחזור אליך בהקדם.

ראה גם: איך השגתי ציוני 100% GTmetrix

לחיים,

טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map