چگونه می توان از لینک های طبیعی و داخلی به سایت وردپرس خود دست یافت

03.06.2020
ปลั๊กอินแคช 'چگونه می توان از لینک های طبیعی و داخلی به سایت وردپرس خود دست یافت
0 18 мин.

جستجو در یک کلمه کلیدی ، نوشتن مطالب ، بهینه سازی آن ، انتشار.


این به نظر می رسد یک فرایند SEO مناسب در صفحه باشد اما یک قدم مهم را از دست می دهید … پس از انتشار مطالب ، بهینه سازی آن را انجام نداده اید تا زمانی که چند لینک داخلی برای آن ایجاد نکردید. این ساده ترین راه برای رسیدن به است به سایت خود پیوند دهید و می خوای از دست بدی؟ دیگر نه…

پیوندهای یک صفحه حدود 20٪ از نحوه رتبه بندی و چه راهی بهتر برای ساختن آنها نسبت به استفاده از مطالب موجود را که قبلاً نوشتید ، دارند. تنها کاری که باید بکنید این است مطالب مرتبط را پیدا کنید در وب سایت / وبلاگ خود و پیوند به آن صفحه جدید. این می تواند رتبه بندی صفحه را بهبود بخشد و به آن کمک کند تا سریعتر در موتورهای جستجو ایندکس شود. و بهترین قسمت این است … انجام فقط 3 دقیقه طول می کشد.

بنابراین دفعه بعد که صفحه یا پست منتشر می کنید ، در اینجا متوقف نشوید. این مقاله را بخوانید و سپس 3 دقیقه دیگر را برای ساختن برخی از لینک های داخلی اختصاص دهید. صفحات شما می توانند رتبه بندی 20٪ بالاتر را شروع کنند …

ویژگی های پیوند سطح صفحهعوامل رتبه بندی Google – موز

پیوند از صفحات / پست های مرتبط

جستجوی WordPress – صفحات / پست های موجود خود را برای مطالب مرتبط درباره موضوع جستجو کنید. شما ممکن است همه چیز را پیدا نکنید (وردپرس فقط محتوا را نشان می دهد که شامل کلمه کلیدی دقیق است) ، اما شروع خوبی است. به آن صفحات بروید و بخشی را که در آن موضوع ذکر شده است پیدا کنید ، سپس یک پیوند داخلی به صفحه جدید خود ایجاد کنید. احتمالاً می توانید به چند صفحه و پست های بالای سر خود فکر کنید اگر محتوای کافی دارید … فقط صفحه را با پیوندها خراب نکنید ، زیرا فقط مقدار مشخصی را از شما می دهد آب پیوند. در اینجا من از Yoast به عنوان موضوع استفاده می کنم:

جستجوی وردپرس

جستجوی گوگل – جستجوی Google for: site: yourwebsite.com “کلمه کلیدی شما” و صفحات مربوط به آن کلمه کلیدی را در سایت خود مشاهده خواهید کرد. این یکی از بهترین راه ها برای یافتن لیست گسترده تری از مطالب مرتبط است که می توانید از طریق آن لینک های داخلی دریافت کنید.

جستجوی Google برای پیوندهای داخلی

از کنسول جستجوی Google استفاده کنید – اگر پیوندهایی را از صفحات بالاترین مقام خود می خواهید ، به سمت سر بروید کنسول جستجوی Google و به جستجوی ترافیک بروید -> پیوندها به وب سایت شما به “بیشترین ارتباط با محتوا” بروید (این را در سمت راست مشاهده خواهید کرد) و به صفحات مربوطه که می توانید از آن پیوند بگیرید ، جستجو کنید. صفحاتی که پیوندهای بیشتری دارند ، دارای اختیارات پیوند بیشتری هستند.

بیشترین پیوند به صفحات - کنسول جستجوی Google

پیوند داخلی بهترین روشها

اکنون که می توانید پیوندهای داخلی را در کجا بدست آورید ، در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است …

متن لنگر خود را متنوع کنید – چندین پیوند داخلی که به همان صفحه اشاره می کنند باید متن لنگر متنوعی داشته باشند (متن نمایش داده شده از لینک) بنابراین مجدداً از همان متن لنگر استفاده نکنید. هر متن لنگر باید منحصر به فرد ، توصیفی و غنی از کلمات کلیدی باشد. پیوند به همان صفحه با پیوندهای متنی غنی از کلمه کلیدی تکرار شده برای کار ، اما از آن زمان تاکنون Google Penguin این به نظر ناخواسته است و می تواند یک پنالتی را به خطر بیاندازد. آن را طولانی و توصیف کنید.

از پیوندهای عمیق استفاده کنید – به جای پیوند دادن به صفحه اصلی یا مخاطب خود ، پیوند دادن به صفحات عمیق تر (نه چندان واضح) به خوانندگان کمک می کند تا اطلاعات خاص تری در مورد موضوعات خاص پیدا کنند ، بعلاوه این صفحاتی هستند که بیشترین لینک را می خواهند. شما می خواهید که آب پیوند را پخش کنید … به وب سایت خود به عنوان یک اکوسیستم فکر کنید که همه چیز باید با هم در ارتباط باشند.

بهترین ساختار را بدانید – یک ساختار پیوند داخلی “عالی” وجود دارد, اما آن را با یک دانه نمک میل کنید. غیر واقعی است که هر وب سایت از این امر پیروی می کند اما دانستن مفهوم کمک می کند.

ساختار پیوند داخلی

از پلاگین های پیوند خودکار داخلی خودداری کنید – وقتی از یک کلمه کلیدی خاص استفاده می کنید ، این افزونه ها باعث ایجاد یک لینک داخلی می شوند تا به صفحه خاصی که تنظیم کرده اید ایجاد شود. به نظر می رسد میانبر خوب اما اینها به اندازه شخصی نیستند که گویی می خواهید لینک ها را به صورت دستی وارد کنید. به علاوه بسیاری از این افزونه ها اجازه نمی دهند متن متن لنگر متنوعی داشته باشند (همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره کردم) بنابراین می توانند خطری برای جریمه نیز داشته باشند. افزونه های “پست مرتبط” نیز شخصی سازی نشده اند. فقط از اینها دوری کن.

نتیجه

وقتی این مقاله را می نویسم ، در میانه یک پروژه بزرگ پیوند داخلی برای مشتری هستم که باعث شد من این مقاله را بنویسم. قطعاً ارزش آن را دارد که مقداری وقت صرف کنید ، به خصوص اگر صدها مقاله دارید که می توانید به آنها پیوندهای داخلی اضافه کنید. اگر فقط 20 صفحه یا بیشتر دارید ممکن است لازم باشد محتوای بیشتری ایجاد کنید این کار را به صورت مؤثر انجام دهید ، اما من اکنون شروع می کنم تا بتوانید عادت به پیوند داخلی و بهینه سازی محتوای خود داشته باشید.

بسیاری از کارهای SEO زمان زیادی را می برد ، اما پیوندهای داخلی با چه مقدار از آنها خارج نمی شوید. بنابراین اگر هنوز این کار را نکرده اید ، دوباره برگردید و آنها را به محتوای موجود خود اضافه کنید یا حداقل دفعه بعدی شروع به نوشتن قطعه بعدی خود کنید. به طور جدی ، فقط 3 دقیقه طول می کشد. مثل همیشه ، اگر سؤالی دارید ، نظر خود را برای من بگذارید – من برای کمک به اینجا هستم!

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector