تنظیم ساختار پیوند ثابت وردپرس برای سئو

03.06.2020
ปลั๊กอินแคช 'تنظیم ساختار پیوند ثابت وردپرس برای سئو
0 17 мин.

ساختار جستجوگرها وردپرس ساختار پیوسته


وقتی در مورد ساختار خودمان فکر می کنیم پیوندهای ثابت وردپرس ما باید در مورد سازمان وب سایت خود فکر کنیم و سلسله مراتب آن باشد. نوع مانند نقشه سایت.

ما می خواهیم یک تجربه بهینه را برای کاربران فراهم کنیم (با ارائه آنها به صفحات مفید) اما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ما بهترین ساختار پیوند پیوند وردپرس را برای سئو داریم..

در این مقاله نحوه ساختن پیوند مجدد برای صفحات ، ارسال ها و همچنین برخی از تنظیمات مربوط به پیوندهای ارتباطی دیگر وجود دارد که به شما در حداکثر رساندن سئو WordPress شما کمک می کند..

پیوندهای دوستانه برای SEO در 6 مرحله

 1. چه چیزی باعث ایجاد ساختار پیوند دوستانه برای سئو می شود?
 2. ساختار پیوند ثابت برای صفحات (صفحات والدین)
 3. ساختار پیوند ثابت برای پست ها (دسته بندی ها)
 4. تغییر پیوندها و 301 تغییر مسیر
 5. تنظیمات پیوند ثابت
 6. WWW در مقابل غیر WWW

1. چه چیزی باعث ایجاد ساختار پیوند دوستانه برای سئو می شود?

بعلاوه معماری سایت خوب و ناوبری کاربر پسند (افراد می توانند صفحات مورد نظر خود را پیدا کنند) ، همچنین پیوندهای ثابت را نیز می سازند شما را به تقسیم صفحات تشویق می کند تا بتوانید کلمات کلیدی بیشتری را هدف قرار دهید.

بیایید بگوییم که شما 5 دفتر در مکانهای مختلف دارید. ایجاد صفحه برای هر دفتر به شما کمک می کند تا موقعیت جغرافیایی هرکدام را بسیار بهتر هدف گذاری کنید (طراح وب شیکاگو ، طراح وب سان دیگو و غیره). این صفحات را بالاتر می برد زیرا هر صفحه عملکردی بهتر برای هدف قرار دادن آن انجام می دهد کلمه کلیدی تمرکز.

ساختار پیوند ثابت برای مقالات وبلاگ فقط به افراد کمک می کند تا آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

2. ساختار پیوند ثابت برای صفحات (صفحات والدین)

استفاده كردن صفحات والدین روشی برای طبقه بندی صفحات توسط سلسله مراتب است. مثلا خدمات می تواند یک صفحه اصلی باشد طراحی وب سایت. در این شرایط ساختار پیوند شما به صورت زیر خواهد بود: مثال.com/service/web-design

موارد متداول

ساختارهای پیوند مشترک

من این کار را در Created Use ایجاد کردم نوشتن نقشه ها اگر می خواهید کارهای خود را انجام دهید. همچنین ، یک ویدیو از Googles Matt Cuts که تأیید می کند این ساختار پیوند دهنده خوب برای استفاده است:

نحوه ایجاد صفحات والدین

در داشبورد وردپرس خود ، صفحه غیر والدین (طراحی وب) را ویرایش کنید و در سمت راست بخشی را برای انتخاب صفحه والدین (خدمات) مشاهده خواهید کرد.

صفحات والدین وردپرس

3. ساختار پیوند ثابت برای پست ها (دسته بندی ها)

اینگونه است که وردپرس ساختار پیوند پیش فرض پیش فرض شما را تنظیم می کند:

پیش فرض ساختار Permalink WordPress

فرمت پیش فرض؟ p = 123 یک ساختار پیوندی توصیفی برای SEO نیست و تاکنون توصیه نمی شود.

از آنجا که این موضوع یک اولویت است ، هیچ ساختار مجرای پیوندی برای SEO وجود ندارد ، اما من این را خواهم گفت مت کاتس (چه کسی به ما SEO توصیه می کند) می گوید در این ویدیو در 1:51 که او از یک ساختار سفارشی استفاده می کند /٪ post٪٪ / زیرا “ساده” است من هم از این استفاده می کنم.

بهترین ساختار پیوند وردپرس

اما اگر مقالات زیادی داشته باشید چه می کنید؟ برخی استدلال می کنند که استفاده /٪ طبقه٪ /٪ post٪٪ / بهتر است. خوب باز هم مسئله اولویت است. اگر طولانی دارید نام دامنه سپس همچنین شامل یک کلمه طولانی در مسیر permalink می تواند به SEO شما آسیب برساند. به همین دلیل است اگر از آن ساختار استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید فقط از چیزی مانند “مقالاتی” استفاده کنید که اینجا تنظیم می کنید:

ساختار پیوند ثابت وردپرس

در مورد خرما و اعداد ، آنها خیلی توصیفی ندارند. بعلاوه استفاده از خرما در ساختار پیوند شما در نهایت می تواند باعث شود محتوای شما قدیمی به نظر برسد که می تواند به SEO شما آسیب برساند.

چگونه می توان ساختار همیشگی وبلاگ خود را تنظیم کرد

فقط به تنظیمات بروید -> پیوندهای ثابت.

4- تغییر پیوندها و 301 تغییر مسیر

تغییر پیوند ثابت توصیه نمی شود مگر اینکه واقعاً زشت باشند ، مانند این…

مثال.com/؟p=id-5363843

اگر مرتباً پیوند پیوندی را تغییر می دهید ، می خواهید یک ریدایرکت 301 را برای هدایت بازدید کنندگان و موتورهای جستجو به پیوند جدید تنظیم کنید. من استفاده می کنم صفحه سریع / افزونه تغییر مسیر ارسال که بسیار آسان برای استفاده پس از نصب ، به گزینه های تغییر مسیر بروید -> تغییر مسیرهای سریع. اکنون نمونه های “درخواست” و “مقصد” را در زیر دنبال کنید:

301 تغییر مسیر WordPress

5. تنظیمات پیوند ثابت

اگر شما داشته باشید افزونه SEO Yoast WordPress نصب شده ، بخشی وجود دارد که می توانید تنظیمات پیوند لینک بیشتر را ویرایش کنید. در اینجا آنچه من توصیه می کنم:

تنظیمات پیوند ثابت

در مورد این سوال دارید؟ من این را بیشتر در آموزش Yoast توضیح می دهم بخش permalink.

6. WWW در مقابل Non WWW

آیا می خواهید وب سایت شما به عنوان www.website.com یا website.com ظاهر شود؟ من بدون www ترجیح می دهم اما این نیز یک اولویت است و بر سئو تأثیر نمی گذارد. شما می توانید در هر زمان تغییر دهید ، فقط اطمینان حاصل کنید که دامنه مورد نظر خود در WordPress همان است که در آن قرار دارد Google Webmaster Tools. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است …

 • در WordPress ، به تنظیمات بروید -> عمومی
 • در Google Webmaster Tools ، به Gear Icon بروید -> تنظیمات سایت -> دامنه ترجیحی

در آخر ، یکی را که از آن استفاده نمی کنید تغییر دهید.

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector